c
Menken van Grieken
Vanavond gaat het toernooi om
de LD-cup voor C-junioren (12
tot 14 jaar) weer van start. Liefst
49 teams (met spelers van 12 tot
14 jaar) doen dit jaar een gooi
naar de beker.
Het Leidsch/Alphens Dagblad
geeft hieronder de namen van
deze regionale voetballers en
C-JUNIOREN
volgt hun verrichtingen op de
jeugdpagina KITS, die iedere
woensdag verschijnt, op de voet.
Met wedstrijdverslagen,
interviews, achtergronden e.d.
Het Leidsch/Alphens Dagblad
en medesponsor
Menken van Grieken wensen
alle elftallen veel succes.
LEIDSCH mDAGBLAD
ALPHENS A DAGBLAD
J
B „.iÖöjfcening
ZUIVEL NATUURLIJK
ALPHEN
VALKEN
Martin Vierbergen
Ramon Zwaan
Martijn van der Horst
-v. Sam Star
f
Ard Jongeneel
TeundeMooy
V
J Wilbert Star
V
Marlijn Bakker
Adriaan Sinke
Ronald Oudshoorn
Rogier van Wijngaarden
GWS
KICKERS
R. van der Berg
J. Vink
M. van Egmond
M. den Heyer
Danny Broekhuizen
Rik Noordijk
Ferry van Muiden
Bob de Jong
E. Heemskerk f
F. Klaver f
Maguil Blesgraaf
Niels Verhaar
R. Rijntalder
S. Suiker
j Niels Eekelschot
y Dave van Velzen
R. van der Lans
H. van der Bent
Jeroen Vis
Harold Lek
E. Vink
Mark Wit
D. van Velzen
D. Rieken
DOSR
Richard Huigsloot
Marlijn van Rossum
Joris Elsigeesl
Richard van Klink
Remco Loos
Edwin van Heek
Niels van der Zwel
Vincent Warmerdam
Jeroen Koenis
George van den Berge
Marcel Rijsbergen
Niels van der Meer
ALPHENSEBOYS
QUICK BOYS
Peter KnmtojEj
Nico Guijt
JacoVooys
Reinier Slootweg
Joeri van der Hoek
Gerard Meijvogel
Ronald Pronk
Jack Houwaert
Henk van der ANagel
Martin van Beelen
AndréVooijs
MVKV
Gert-Jan Ravensbergen
Jacco van Nieuwkoop
Tom van Tol
Martijn van der
Martin van
Hans Varkevisser
Frank van der Vr
Bas van Dijk
Cees Spierenburg
Pascal van Deursen
Steven Overbeek
LUGDUNUM
KAGIA
Henk de Cler
Hemco Teuwisse
Matthew Deijn
Erwin MUIIer
Arlo van Egmond
Paul Kaftenberg
Raimond van Goozen
Vincent van Rooden
Richard Groeneweg
Dorus Goedemans
Patrick Haakman
Jeffrey den Butter
J Marcel'ter Haar
Patrick Glas
Marco van der Haven
Royce Kortekaas
Perry Kaffa
Dennis Welling
Michael Lamers
Rody Mesman
Remco Prins
•Ferry In T V®
Alexander Redel
Marnix yarijjSlr Spek
Johan de Roo
Izzet Ursan
OEGSTGEEST
Jaco Zuiderduin
Job Hazenoot
Sander Kralt
Arjan Messemaker
.^Kees Messemaker
iBjoerd de Gysel
.Mian Sapei
Daan van Egmond
Marco Nieuweburg
Bkbvw Straten
Albert Vletter
LOWS
A. Altinogullari
M. Arab
A. Berich
C. Elboudi
E. de Graaf
A. Har
J. Har
F. Karashin
S. Kaya
R. Schild
R. Schonewille
A. Yilmaz
SVLV
Gerard van der Voort
Michel de Graal
Bas Dienel
Martijn Heijmans
Olaf Vrolijk
Stefan van der Krogt
Martijn van der Ham
Michael Helder
Martijn Vogelaar
Ronald van Beek
Jeffrey van der Veen
Marco van der Berg
ALPHIA
FCUSSE
Alphons Turk
Maarten Smakman
Elco Bouma
Martien Duinkerken
f
Alfred Haasing
Dick Zeldenthuis
l
Barry Opdam
V
y Robin Peereboom
Robert van der Leede
Jerry Zeegers
Martijn Noordhoek
Jorrit Doeswijk
Michael Streppel
TEYLINGEN
STOMPWMKSE BOYS
TER LEEDE
Daan van Zandbergen
Bekai Benfrekane
Edu Evenberg
Danny van der Poel
Erik van der Zwart
Edwin Balenburg
Michel Roest
Mario Borremans
Dennis Kramer
Pho Dao
Walter Schaap
HAZERSWOUDSE BOYS
R. van Noort
S. de Boer
J. Sol
R van der Laan
R. Peeters
A. Zaal
J. van der Werken
M. de Jong
J. Weerheim
K. te Wechel
J. de Gelder
S. de Frankrijker
R. van Kampen
WOUBRUGGE
KOUDEKERK
Dennis de Blanken
Peter van der Berg
Robert Brunt
Willem Jonkers
Leon Fransen
Ronald van den Bosch
Michiel van der Harst
Ronnie Loos f
Jeroen van der Nagel I
Alexander Osthofl l
Freek van Driel
Ronald Duiker
Sam Heemskerk
Jeroen Bonardt
Mark Deemoed
y Mehdi Chriffi
Wessel Lamers
Leo van der Lip
Alexander Kagenaar
Leon de Rooij
René Treuren
Patrick de Hey
Peter Rietdijk
Paul van Vliet
MEERBURG
Emiel Br 1
Jelle Korbee
1 1 W
Raymonde de mby
W-. 1 Jr s-
Jack Lolkes de Beer
Jan Mpe 'Ti.'
Koen van der Poel
I Richard Hoogervorsl
I V
J Dennis Vetmont
Jan Zandbergen flR
Nanne Korbee
Rik Boerer,
Menno van Haasterecl
It
Gerard Kransse
Sander Hogenboom
Dave van Battum
Coen Boers
Tjeerd Meier
Erik Vis
Romano
Benjamin E
Guido Meinders
Rob Opdam
Christian Meei
Jeroen Rodewi]k
Alexander van der F
Serge Vavier
Raymond Kroeze
Mario van Steenvoorden"
TA'
Sander Vr
Martin Barbar
Ramon
Iwan Heyns
Arno Niei
Jeoffrey Sll
Ralph Oui
Camiel
Vincent Po Jwijk
Ronnie Dij&tra
Ingmar
Dennis
SJZ
Robert Rijsbergen
Marlijn van der Akker
Marvin Pet
Pascal Lubbe
Ritsaart Kroon
Wouter Verhey
Edwin van der Bergen
Eddy van der Bergen
Arjan van Rijn
Emiel van Rijn
Paniek de Jong
Dirk Mooyman
ROODENBURG
R Busscher
ALTIOR
n. DUObuiici
R. van Eldik
M. Storsbergen
D. Vink
"1 S. Kerkman
H. Kersten
A
1 C. Schneiders 1
I B. van Wanrooy
i R. Barends
J. Erades
J. Scheerders
M. van Wieringen
FOREHOLTE
Jan Willem Vos
Fabian Warmerdam
Patrick Warmerdam
Antoon van der Slot
Ramon Booms
Jeroen Hoogink
Bernard Rotteveel
Mathijs Nijsen
Arjan Exel
Rob Tetteroo
René Dufour
Mark Padding
Wibo van der laaken
KATWIJK
M. van Driesten
K. van Beelen
B. Haasnoot
J. van Duyn
E. van der Plas
S. Varkevisser
C. Jonker
W.Kuyt
J. Hofmeester
A. Dubbelaar
L. Berkhey
M. Vlieland
T. Efferink
M. de Vreugd
UDO
RIJNSBURGSE BOYS
BERNARDUS
VOORSCHOTEN
Wessel Wisman
Tw M. van Haatten
Martijn Kersten
R Buitelaar
Ferry van Tol
By m. Heemskerk!
Arjan Kersten
P. Nuyens
Thomas Wempe
Bas van der Zon
F. Schooneveld
Joost vap-Bwra c S]
Sjoerd van Dam
M. Verschoor
Johan HoogetMfl
PN. H. Kralt
Joost de Roo
J. Breimer
I^smas ffirget:
K. de Leeuw
Ewout Papenhoven t
K. Wiegmans
Vincent de Graaf l
I N. van Tilburg
Björn van Reeden l
1 R.v.d. Wijngaard
Sanne van DuyvenbodeN.
H. Verhave
Laurens Bok V
y T. Besuyen
Robert Jan Botermans
D. van Noort
Ralph Wesselingh
V. Petit
Ma.kei Kuit
G. Haasnoot
Peter de Boer
E. Schriever
Joost Harttief
J. van Egmond
Marcel Lagerwerf
K. Babacigavan
Vincent Vermeer
K. Knetsch
Paul Verkley
K. v. Luijk
Marco Kieft
R. van Egmond
Ramon Borst
M. Pronk
D. de Rie
RCL
DOCOS
L. Lindehof
B. Onderwater
R. Geurts
R. Dijkstra
M. Ramaker
f
R. Kolderhof
C. Röling
V
J P. Burghouwt
D. Rijsbergen
R. van der Pluim
J. Edelaar
J. Warmerdam
A. Gittenberger
opstellingen onder voorbehoud.
co-sponsor van de Leidsch Dagblad Cup.