Vorig jaar kreeg een groot aantal men sen met een studieschuld de kans deze ver vroegd, in z'n geheel en met een interessante korting af te lossen. Een aantrekkelijke regeling, die dan ook dit jaar navolging krijgt. Nog in de loop van deze week ontvangen zo'n 300.000 mensen met een studieschuld een aanbod om vóór 1 november 1989 vervroegd en met korting af te lossen. Het gaat hier om (ex-) studenten die tijdens hun studie een renteloos voorschot hebben ontvangen in de periode vóór 1 oktober 1986, in het kader van de regeling Rijksstudietoelagen en die vorig jaar geen aanbod emMarom hebben gekregen. Zij konden vorig jaar nog geen gebruik maken van de regeling, aangezien het toen uitsluitend ging om mensen die op 1 januari 1989 al 1/5 deel of meer van hun studieschuld uit de renteloze voorschotten hadden afgelost Wie vorig jaar geen gebruik heeft gemaakt van het aanbod, valt dit jaar buiten de regeling. Zij,die dit jaar in aanmerkingkomen voor aflossing van studie- schuld, ontvangen deze week uitvoerig bericht, dat onder andere be staat uit een persoonlijk overzicht van de reste rende studieschuld en het bedrag aan korting bij aflossing ineens. De details van de regeling zijn gepubli ceerd in de Staatscou rant van 23 augustus jl. nr. 163. Meent u in aan merking te komen voor de regeling, maar hebt u geen informatie ontvangen? Belt u dan 06-4221111 op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur met de afdeling Kortings regelingvan de Informatiseringsbank. -i 14 GEPROLON Veel mensen met een studieschuld kunnen met korting aflossen. Zo'n 175.000 mensen soortgelijk aanbod, onder 1989, worden niet mcegc- met een studieschuld nog nader te bepalen voor- rekend. Extra stortingen, krijgen nog dit jaar de waarden. met de bed«*efing om toch kans om deze schuld nog een vijfde deel te heb- vervroegd, in zijn gchrel ben afgvloetvoor 1 j.nnari en met een aantrekkelijke 1989, tellen ook niet mee. Er *s bepaald hoeveel korting af te lossen. u SpeJjrjrgds, Voor wie? Deze regeling geldt als u tijdens uw studie heeft ontvangen in het kader van de regeling Rijksstudietoelagen {tot 1 oktober 1986). op 1 januari 1989 al één koi .pelregel, :n de formule van de geling zijn in Staatscourant gepubli- erd. Geen bericht thuis Meent u dit jaar wel in aanmerking te komen voor deze regeling, maar heeft o nog geen informa tie ontvangen? Bel dan. Vr_agen? li kunt bellen op werk dagen tussen 9.Q0 co 17.30 uur met de afdeling Kortingsregeling van de Informatiseringsbank. Houdt dan uw corres schuld hebben, terugbe taald. In dat geval heeft u inmiddels informatie over deze regeling thuis ontvangen. Vpprwicnogniet? Heeft u op 1 januari betalingsverplichtingei 1989 minder dan één voldoet, op 1 januari 1989 pondcntienummer bij vijfde deel van uw stadie- heeft terugbetaald. de hand- Dat vergemakké- schuid afgelost, dan Betalingen -nu, voor lijkt het opdoeken van utv krijgt u volgend jaar een aflosverplichtingen over gegevens. De advertentie zoals die ten behoeve van de regeling van vorig jaar werd geplaatst. MINISTERIE VAN ONDERWIJS EN WETENSCHAPPEN INFORMATISERINGSBANK

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 8