Connors komt uit zijn kooi SpoorptTV Gerth overschat zijn capaciteiten Libregts neemt als enige duel tegen Denen nog serieus Florijn en Rienks naar herkansing Snel uitspraak FIFA Stefan Edberg volmaakt kansloos Sprintzege Van Poppel DINSDAG 5 SEPTEMBER 1989 SPORT PAGINA 17 Niet in vorm voor Masters LEIDEN Elmar Gerth had gehoopt met een week trainen de juiste scherpte weer terug te vinden voor zijn eerste partij in het Masters-toernooi, waarin de sterkste acht individuele tennissers van dit seizoen uitkomen. Een vakantie kun je je tegenwoordig niet meer permitteren om mee te blijven draaien in de regionale tennistop. Gisteravond contrasteerde zijn vorm van vóór met die van na zijn vakantie, zoals zijn hoogblonde haar afstak tegen zijn gebruinde ge laat. Daardoor dreigt Gerth. die zo hard heeft gewerkt om mee te mo gen doen, een halve-finale plaats in het B-toernooi bij Unicum mis te lo pen. Zijn tegenstander, Erik Bakker, hoefde zich niet overmatig in te spannen (6-4, 6-1) in wat op papier de finale van zijn poule was. De als tweede geplaatste Bakker (achter Kees Jan Schuilenburg) had weinig last van Gerth, die de derde positie inneemt op de ranglijst. Nadat hij zowel in de eerste set als in de twee de set al direct door de opslag van de beginnende Gerth heenbrak, kon hij de rest van de partij rustig voortkabbelen en wennen aan de grote hoeveelheden losliggend gravel. De creatieve oplossingen van Gerth, dropshots, sprongen zo hoog op dat ze eerder als eenvoudig weg te meppen prooien functio neerden. De zwakke backhand van de Leidschendammer leverde ver volgens de rest van de mogelijkhe den aan Bakker om eenvoudig te Trainen Toch zag de achttien-jarige Bakker het nog niet zo somber in voor Gerth. „Hij moet het kunnen red den tegen Nagelkerken en Vink, ik ga deze week nog wel even met hem trainen." Bakker had er zelf geen last van de laatste weken alleen maar A-toernooien te hebben ge speeld. Het schijnt voor hem geen bezwaar te zijn daarin het winnen enigzins te verleren: „Nadat je in de kwalificatie één of twee partijtjes hebt gewonnen, volgt een ecljt ster ke tegenstander. Toch heb daarte gen steeds lekker gespeeld en van dat verliezen leer ik dan veel. Dit wordt daarom mijn laatste B-toer- nooi," aldus de verliezend finalist van vorig jaar, toen Jan Willem Lugthart het toernooi op zijn naam schreef. Cindy Berkhout (Hillegom, vijf tien jaar) stond het afgelopen sei zoen nog in de finale van het C-toer- nooi. Ditmaal maakt ze een goede kans ver te komen in de B-catego rie. In de poule zonder Bionda Zon- derop kunnen eigenlijk alle vier de deelneemsters bovenaan eindigen, maar Berkhout, die zelf derde staat, nam een voorschot op een hoge kwalificatie door de als tweede ge noteerde, Karin Croese (Dekker) te verslaan. De twee jaar oudere Croese is haar beste spel de laatste weken kwijt geraakt en had daarom grote moeite in de avondschemering en het kunstlicht de spelpatronen van haar tegenstandster te ontcijferen. Bérkhout had daarentegen nergens last van, maakte een 1-0 achterstand direct ongedaan en sloeg zich nuch ter naar 6-4, 6-3. Miijam Siemerink (zesde) en Nathalie van der Voort (zevende) moeten in deze poule eveneens in staat worden geacht een plaatsje bij de laatste vier te be halen. Indruk In het C-toernooi liet Perry Paauw (De Munnik) er in zijn ouverture geen twijfel over bestaan wie dit jaar de sterkste is. Zijn tegenstan der. René Cardinaal had weinig in te brengen tegen het complete spel van de favoriet: 6-3, 6-2. René van der Linden en Marco Mattke hiel den zich keurig aan de voorgeschre ven kwaliteitsbepaling van de orga nisatie. Van der Linden won simpel met 6-2, 6-3. Saskia Paauw (als tweede geno teerd) had het heel wat zwaarder te gen de verrassend sterk spelende Marieke Bethlehem. Na 6-1 in de eerste set lukte het de pas twaalf jaar oude Bethlehem in de tie-break van de tweede de stand weer gelijk te trekken en bereikte in de beslis sende derde set een 5-4 voorsprong. De eindzege kwam zelfs binnen het bereik van twee slagen, maar bij 30- 30 ontstond er een patstelling toen beide clubgenootjes onenigheid kregen over het wel of niet uit zijn van een bal. De daaropvolgende let leverde voor Bethlehem niet het ge wenste wedstrijdpunt op. Paauw (13) ontsnapte met drie games op rij aan een vroegtijdige nederlaag: 6-1, 6-7, 7-5. In het dubbel-30+ toernooi tre den alleen de winnaars aan van de toernooien van het afgelopen sei zoen. De titelverdedigers in het vrouwendubbel, Janny den Hollan der en Corrie van Grieken, zijn nog volop in de race. Ze versloegen Mar lies Kruit en Inneke van Ormondt met 6-2, 6-2. Het duo Hannie Bos kamp en Siny Evers is één van de drie koppels dat deze zomer twee toernooien op zijn naam schreef. Toch ging dit duo al in de eerste ont moeting onderuit. Citroen en Reeuwijk bleken te sterk, maar de courant hanteert een uiterst coulant systeem hanteert, zodat uit iedere poule van drie slechts één koppel direct afscheid te nemen. Programma dinsdag: 16.30 uur: MEB: Kees Jan Schuilenburg - Martijn Krans. VEB: Mirjam Siemerink - Nathalie van der Voort. VEC: Reneé Crama - Marieke Bethlehem, Saskia Paauw - Eugenie Si mon. 18.15 uur: MEB: Marco van Trigt - Onno Guinau. 20.00 uur: MEB: Marcel Vink - Mare Nagelkerken. VEC: Claudia Witteman - Mariëlle Sievers. 21.30 uur: VEB: Bionda Zonderop - Marijke Guyt. REMMELT OTTEN NOORDWIJK (GPD) Als enige in het land neemt Thijs Libregts de vriendschappelijke interland van morgenavond tegen Dene marken bloedserieus. Voor het merendeel van de spelers gaat dat nauwelijks op, voor de supporters van het Nederlands elftal al he lemaal niet. De Oranje-aanhang - naar schatting hooguit tiendui zend - loopt allang niet meer warm voor vriendschappelijk voet bal. En zeker niet voor een elftal waarin nagenoeg alle EK-vedet- ten ontbreken. Napels kan weer slapen. Diego Maradona. (foto)' is terug. Om 15.35 uur zette hij gistermiddag op het vliegveld van Rome voet op Italiaanse bodem na een geprolongeerde vakantie van bijna twee maanden. Hij werd opge wacht door honderden Napolitaanse supporters, 120 verslaggevers en fotografen en diverse televisie-crews. „Ik ga overleg voeren met Corrado Ferlaino, de voorzitter van Napoli, om een oplossing te vinden voor de huidi ge situatieantwoordde hij op vragen over zijn toekomst. De 28-jarige Argentijn, die vorige week in zijn geboor teland aankondigde zijn contract met Napoli naar het hoofd van Ferlaino te gooien, zei dat hij voorbereid was-op een stormachtige ontvangst. De aanvoerder van het Argentijnse elftal stelde zijn terugkeer naar Italië zeker vier keer uit. Volgens afspraak had hij zich begin augustus op de training van Napoli moeten melden. Na overleg met de club werd zijn vakantie verlengd tot 16 augustus. Na die datum liet hij tegenover Napoli nooit meer iets van zich horen en annuleerde hij twee boekingen voor de vlucht Buenos Aires - Rome. Ook in Napels werd Maradona opgewacht door 200 juichende supporters en een horde journalisten. De Argen tijn arriveerde per auto bij zijn woning en droef een lichtblauwe clubsjaal. De menigte klapte en scandeerde blijf bij ons'. De ploeg die de bondscoach in het Olympisch stadion in het veld brengt, is minder dan een karika tuur van de formatie die Nederland ruim een jaar geleden Europese voetbalroem bezorgde. De twee spelers die zijn overgebleven (Ro nald Koeman en Jan Wouters) moe ten zich voelen als een kat in een vreemd pakhuis. Met daarbij twee debutanten: Bryan Roy en Henk Fraser. Dat zijn ook de twee enige spelers voor wie er daadwerkelijk iets op het spel staat met het oog op de WK- kwalificatiewedstrijd volgende maand in Wales. Door een matige competitiestart heeft Pieter Huistra zijn plaats voorlopig verspeeld, en is het nu de beurt aan Roy om zijn kans te grijpen. Op grond van zijn prestatie zondagmiddag tegen FC Twente, waar de Ajacied er nauwe lijks aan te pas kwam. mag het ver wachtingspatroon niet al te hoog zijn. Fraser staat voor de opdracht aan te tonen dat hij in Wales de rol kan overnemen van de dan ge schorste Van Tiggelen. Om die re- BLED (ANP) Ronald Florijn en Nico Rienks hebben hun revan che voor de nederlaag in de Rots- ee-regatta nog niet gekregen. Op de eerste dag van de strijd om de wereldkampioenschappen roeien in Bied moesten de Olympische kampioenen van Seoul in hun se rie de winst aan Rolf Thorsen en Lars Bjoenness laten. De Noorse dubbel twee, die begin juli de ze gereeks van de Nederlanders in Luzern afbrak, triomfeerde giste ren na felle strijd. Een winst die de Noren, in Se oul deel uitmakend van de zilve ren dubbel vier, een plaats in de halve finales opleverde. Onge twijfeld zullen de Nederlanders zich morgen via de herkansingen eveneens daarvoor kwalificeren. Thorsen en Bjoenness roeiden dit maal nog regelmatiger dan de Okeanos-Die Leythe combinatie. Ze vergrootten in de derde 500 meter het tafje voorsprong en ver- dedigden in de slotfase hun winst bekwaam. Van de zeven Nederlandse bo ten die in actie kwamen plaatsten er zich drie voor de halve eindstrijden. De andere vier gaan over naar de herkansingen. Een sterke start hadden de Neder landse lichte roeiers. Slechts de mannen dubbel twee bereikte niet direct de halve finales. Frans Göbel leverde voortreffe lijk werk. De winnaar van het zil ver van vorig jaar zegevierde moeiteloos in zijn race. De Orca- /RIC/Skadi-vier zonder stuurman kwam evenmin in moeilijkheden. Theo Nieuweboer en Jan van Bekkum daarentegen zullen het van de herkansingen moeten heb ben. De lichte dubbel twee heeft zich geen moment in de strijd om de eerste plaats, die toegang gaf tot de halve eindstrijden, kunnen mengen. Als duidelijke derde ging de Okeanos/Triton-combina- tie over de streep. Kansloos was ook de twee zon der stuurvrouw, die eveneens de wedstrijd winnend had moeten afsluiten om rechtstreeks een ronde verder te komen. De Bondsrepubliek Duitsland, die zegevierde, en de Amerikaanse twee sloegen al snel een gat dat onoverbrugbaar bleek. Ook zwa re skiffeur Henk Jan Zwolle zet het toernooi in de herkansingen voort. De Amsterdammer had in de de bronzen medaillewinnaar van Seoul, Eric Verdonk, een te zware tegenstander. ZURICH (AFP) Een commissie ad hoc van de FIFA zal vandaag of morgen al uitspraak doen over het incident tijdens de kwalificatiewed strijd voor het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal tussen Brazilië en Chili. Het duel werd zondag in het Maracana-stadion in Rio de Janeiro na zeventig minuten bij de stand 1-0 gestaakt nadat de Chi leense doelman Rojas aan het hoofd gewond was geraakt door vuur werk, dat vanaf de tribune het veld was ingegooid. De rapporten van Argentijnse arbiter Loustau en twee FIFA-waarne- mers, de Uruguaan Couture en de Spanjaard Dominguez, zijn gisteren op het hoofdkwartier van de FIFA binnengekomen. Dominguez was door de FIFA speciaal naar Rio de Janeiro gedirigeerd om het ver hoogd risico duel bij te wonen. De Spanjaard zal vandaag in Zürich voor de commissie verschijnen. Hij heeft de televisiebeelden van de wedstrijd bij zich. De Braziliaanse voetbalbond houdt rekening met overspelen op neu traal terrein zonder publiek. Öp die strafmaatregel heeft de Chileense bond zondag direct na de wedstrijd bij Dominguez ook aangedrongen. De hoofdwond van doelman Rojas was niet geveinsd zoals Brazi liaanse getuigen wilden doen geloven. De wond van de Chileen vergde vijf hechtingen. In Chili schreeuwden de kranten moord en brand. Een ochtendblad opende met de paginagrote kop 'Mafiosos', een andere met 'Het is oorlog'. NEW YORK (GPD) Het publiek op Flushing Meadow kwam gisteravond eerst ogen te kort en kon ze vervolgens nauwelijks geloven. Op Labour Day, voor de meeste Ameri kanen een feestelijke vrije dag, beperkte uitgerekend Jim my Connors zich tot een even sensationele als bizarre haast klus tegen Stefan Edberg (6-2, 6-3, 6-1) en werd titelverdedi ger Ivan Lendl tot zwaar overwerk gedwongen in zijn duel met Andrej Tsjesnokov, die pas na vijf sets (6-3,4-6,1-6, 6-4, 6-3) het hoofd moest buigen. Het was een merkwaardige gewaar wording: Wimbledon-finalist Ed berg en vijfvoudig US Open-kam pioen Connors die hun opwachting maakten in het imposante maar vrijwel verlaten Louis Armstrong- gen stadion. De toeschouwers hadden ten zich massaal naar de zogeheten Grandstand (baan 1) begeven, waar topfavoriet Lendl immers nadruk kelijk wankelde. Toen de Tsjechos- lowaak de drie uur en 45 minuten durende worstelpartij alsnog in zijn voordeel had beslist, bezorgde Con het stramme lijf van 'Jimbo' zater dag niet nadrukkelijk geprotes teerd na het duel met Gomez? Zwa re krampen door uitdroging, vloei stof via een infuus, noodgedwon- een overvloed aan koolhydra- naar binnen werken, nee, het was gebeurd met de oude Connors, zo luidde de opinie. Maar weer logenstrafte de als een teenager tennissende veteraan, die na Wimbledon nota bene negen we ken pauze had genomen, alle voor spellingen op Flushing Meadow. de ijlings naar de hoofdtribu- James Scott Connors, die overigens teruggekeerde^ bezoekers de nog nooit in de vierde ronde had ,_z J ..~i veriorerit trok zjch van niets nie_ mand iets aan. Zelfs de straffen van umpire Richard Ings in het begin de tweede set - Connors kreeg grootste surprise op een avond vol dramatiek. De 37-jarige Amerikaan, verre weg de oudste deelnemer in New 'Opa' zou door Edberg genade loos worden afgestraft, daaraan niet op te verba- eerst een punt en daarna e de broek (0-2) wegens twee hoorbare obsceniteiten en onspor- twijfelde niemand. Net zoals de tief gedrag' - brachten de straat- laatste twee keer (in '87) gebeurde vechter, die uiteindelijk 2250 dollar op hard-court tegen de Zweedse boete werd opgelegd, geen moment drie van de wereld. En had TARREGA (ANP) De Ronde van Catalonië heeft al dagen een Oranje kleurtje. De chauvinistische organisatoren proberen al jaren de etappe- wedstrijd het imago van de Vuelta te geven. Een sterk deelnemersveld en Spaanse successen zijn daarom meer dan welkom. Voorlopig kunnen ze dagelijks tijdens de uitgebreide televisie-reportages alleen de troostprij zen aan hun landgenoten overhandigen. De hoofdprijzen worden onder de Nederlanders verdeeld. Gisteren was het de beurt aan Jean-Paul van Poppel om het hele peloton zijn hielen te laten zien. In Tarrega was hij oppermachtig in het duel der sprinters. Steven Rooks kreeg de leiderstrui, omdat Theunisse over een minder eindschot beschikte. Van Poppel is bezig aan een sterk na-seizoen. De Tour-deceptie wordt met elke overwinning verder naar achteren gedrongen. Twee etappes in de Profronde van Nederland, Veenendaal-Veenendaal en nu .ook succes in Spanje. „Iedereen kijkt alleen maar naar de Tour. Ik heb dit seizoen beter dan ooit gereden. In Frankrijk ging het dan mis, maar ik kan niet zeggen dat dit jaar mislukt is. In Giro heb ik ook bewezen de beste te zijn. De Tour was slechts een incident, dat mij wel slecht uitkwam." Van Poppel had in Catalonië al twee zeges op zak kunnen hebben. Zater- dag ging hij tegen zijn gewoonte in mee met een kopgroep. Knapte veel werk op, waarna hij in de eindsprint tegen Mathieu Hermans te kort schoot. „Ik wilde me testen. Hermans profiteerde daarvan", aldus het sprintwonder. Zijn Nederlandse rivaal verdween gisteren echter uit de Ronde. Hij had met een zege aan zijn plichten voldaan en ging naar San Se bastian om uit te rusten. uit zijn evenwicht. Waar Stefan Edberg, zo langza merhand de 'Joop Zoetemelk' in het profcircuit met dit jaar onder andere al twee verloren Grand- Slamfinales, zich uiterst onbehaag lijk voelde op het koude, winderige centre-court, daar bloeide Connors Dubbélhandige backhand van Jimmy Connors, de t vertrouwde omgeving weer eens derzijds had hij zo'n dag waarvan strijd is. Veel scheelde het gister- pioen, die nog zonder setverlies bew zich Amerikaan met de hand helemaal op. De stille Zweed haat McEnroe hoopte dat die kunstlicht, het rumoerige centre- keer jn je carrière voorkomt". court en het waanzinnige New „Hij speelde fantastisch, ik had Tsjesnokov "maakte de wereldkam' York, zoals vorig jaar Krickstein na geen enkele kans. Dit beschouw ik vijfsetter bij de laatste zestien al mijn meest teleurstellende ne- i. Connors daarentegen voelt derlaag dit seizoen", bekende Ed die sfêer als een gemiddelde berg. Het is voor het eerst sinds 1982 hamburger enkele Zweed tot de beste acht op Flushing Meadow behoort. t-v De Amerikanen voeren duidelijk de .DGGSt boventoon met vijf overlevenden „Hier ben ik opgegroeid en weten (het beste resultaat in zes jaar), de mensen beter dan waan ook wat waarmee de geplaagde tennisnatie sport, wat knokken betekent. Het de weg naar herstel definitief lijkt te zijn beesten, maar dat ben ik zelf hebben ingeslagen. Twee van hen ook. Ik heb mijn hele leven als een zullen in elk geval ook tot de halve beest gespeeld en ik ben er dol op finalisten gaan behoren, om met dit publiek in dezelfde kooi Met Jimmy Connors, die ver te worden gestopt", aldus Connors, klaarde „te moe" te zijn om zijn die twee oorzaken aanvoerde voor knappe victorie met het bekende zijn 92e zege op de US Open: „Ener- triomfantelijke vuistgebaar te be- zijds heb ik een wedstrijd getennist groeten, is Ivan Lendl de enige waar iedereen van droomt, maar an- voormalig kampioen die nog in de avond echter niet. De als zestiende was, bijna radeloos door gewoon al- geplaatste gravelspecialist Andrej les terug blijven te meppen. JEROEN TE NUIJL CURSUS CAFÉBEDRIJF f295.- Binnenkort start in Alphen a/d Rijn en Lelden de cursus Cafébedrijf. Deze opleiding bestaat uit 10 wekelijkse avond of middaglessen van elk 2'A uur. De cursus kost totaal ƒ295.- en men kan zich nog aanmelden. Een vooropleiding is niet nodig en het Examen voor hel Rijkserkende Diploma is op 4 januari. De zeer afwisse lende en beslist niet saaie cursus wordt zowel door vrouwen als mannen uit pure hobby gevolgd. Sommigen hebben in hun achterhoofd om ooit nog eens een eigen Horecabedrijf(je) te beginnen. Ook is er een groot tekort aan gediplomeerd horeca- personeel! De lessen worden zeer levendig gebracht met o a dia's, vrijblijvend wijn proeven etc. Ook bezoekt men gezamenlijk een Brouwerij. Met het Diploma kan men beheren. De cursus is Voor een gratis Brochure of aanmelden, bel Stichting Horeca Onderwijs, postbus 1161 te Breda, telefoon 076-710078. den deed Libregts geen beroep op de verdediger van Anderlecht. Oppervlakkig bekeken zou je kun nen zeggen dat er een vloek rust op de testwedstrijden van Oranje. Het aantal afzeggingen vanwege blessu res en griep zou vermoedelijk ech ter wat minder groot zijn geweest wanneer er tegen Denemarken iets op het spel stond. Libregts kent z'n pappenheimers en heeft lering ge trokken uit het verleden. Het is een van de redenen waarom Erwin Koeman en Hofkens, die beiden niet inzetbaar zijn, gisteren toch naar Noordwijk kwamen. Libregts: „Het contact met de 'buitenlanders' is toch al beperkt. Voor dokter Kes- sel is het bovendien prettig dat hij precies weet wat er aan de hand is. Dat contact moet optimaal zijn. Met wantrouwen heeft het niets te ma ken". In de middaguren kreeg het Mechelen-duo gezelschap van Va nenburg. De PSV'er ondervond bij de eerste training zoveel hinder van een kuitbeenblessure, dat hij even min kan spelen. Libregts was de tel op dat moment allang kwijt. Na de vroege afzegging van het Milan-trio Gullit, Rijkaard en Van Basten re gende het 'bedankjes' in Zeist, en kwamen daar gistermorgen nog eens de telefoontjes overheen van Van Aerle, Rutten en Eykelkamp, die plots waren geveld door de griep. Vanuit 'Huis ter Duin' gingen er telefoontjes naar alle windstre ken en voegden Huistra, Kruzen, Koot en Reekers zich gisteravond alsnog bij de selectie. Anderhalve dag eerder dan Ronald Koeman, die vanavond eerst nog een kwartier moet opdraven in de afscheidswed- strijd van Migueli. Met dat kwartet heeft Libregts in elk geval vier spelers opgeroepen, die niet bij voorbaat kansloos zijn in de race naar de 'wedstrijd van het jaar', zoals de bondscoach de ont moeting tegen Wales noemt. „Ze moeten het gevoel hebben dat ze vechten voor een plaats in het Ne derlands elftal. Je hebt dan in elk geval te maken met een gemotiveer de speler". Libregts gaat er vanuit dat Gullit op 11 oktober niet van de partij is, in het geval Van Basten houdt hij nog een slag om de arm. Het alternatief'voor hem is Kieft- Bosman. Dat duo mag dat morgen newijzen. „Deze wedstrijd tegen Denemarken leent zich bij uitstek om te experimenteren". Van Breukelen Een hoofdstuk apart vormt Van Breukelen. De doelman van PSV en eerste keus in Oranje is onaange naam getroffen door de 'slordig heid' van de bondscoach om niet naar hem te informeren alvorens hij de selectie bekend maakte. Lib regts verkeerde op dat moment nog in de waan, dat Van Breukelen nog steeds geblesseerd was en wist niet dat hij diezelfde dag z'n rentree zou maken in het tweede van PSV. Twee dagen later stond hij tegen NEC al weer onder de lat. „Dat wist ik niet, en op dat moment", ver weerde de bondscoach zich, „was de selectie al bekend". Die afstandelijkheid schiet spe lers nog wel eens in het verkeerde keelgat. „Gullit en Van Basten Ik heb gehoord, dat één van hen op vakantie is, en dat de ander een ope ratie heeft ondergaan". Laat Ruud Gullit het niet horen. ALBERT GEESING Maximale score voor Lewina ROSMALEN (ANP) - Olga Lewina heeft in de slotronde van het vijf tiende toernooi om het wereldkam- poenschap een wereldrecord geves tigd. Als eerste speelster won zij alle partijen en werd ze met maximale score wereldkampioene. Petra Polman was gisteren de laatste die moest zwichten voor de damkünsten van de Oekrainse grootmeester. De Sovjet-speelsters eisten de eerste vier plaatsen op. De Nederlandse titelkandidate Karen van Lith werd door de nederlaag te gen Paskevitsj naar de teleurstel lende vijfde plaats verwezen. DINSDAG 18.00-19.00 SKY What a Week. 19.00-20.00 SKY Volleybal EK voor 20.00-21 00 SKY Motorsport WK Speed way individueel in München. 20.00-21.50 Super Sport European Snooker. 21 00-22.00 SKY Atletiek: GP finale te Monte Carlo. 22.00-23.00 Super Sports Night NBA Basketball (Los Angeles Lakers - Phoe nix). 22.00-23.00 SKY Golf European Mas ters Golf-Swiss Open. 23.00-01.00 SKY Snooker: Asian Open Toernooi. WOENSDAG 12.20-16.50 BBC 2: Cricket: Refuge Sun day, halve finales League.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17