directie ernstig teleur Afwijzing stelt NZH- Camping in Alphen op de lange baan Koudekerkers stuiten op historische kelder Nieuw stenen onderkomen Magnifiosi WOONKAMER UITGEBRAND PAGINA 10 REGIO VRIJDAG 11 AUGUSTUS 1989 LISSE Als gevolg van een tv-ontploffing is van nacht de woonkamer van een appartement boven een verf- en behangzaak aan de Heereweg in Lisse uitge brand. In de andere kamers ontstond veel rook-en wa terschade. De brandweer van Lisse heeft drie kwartier nodig gehad om het vuur te bedwingen. De verfzaak heeft alleen waterschade opgelopen. Óm half drie werd de bewoner van het appartement wakker door een grote knal in de woonkamer. Toen hij ging kijken, stond het rond de tv al zó in lichterlaaie dat hij het vuur niet zelf meer kon blussen en alarm moest slaan. De brandweer is tot vijf uur bezig geweest met nabluswerkzaamheden. De technische recherche zoekt vandaag uit hoe de ontploffing heeft kunnen gebeuren. De hoogte van de schade is nog niet bekend. (foto Holvast) NOORD WIJK/LEIDEN - De directie van de NZH is ui terst teleurgesteld over het afwijzen van het op tafel lig gende voorstel om portiers de bussen te laten begelei den. "We zijn verbaasd. We dachten dat het een goed voorstel was en bovendien werd het door de bonden CNV en FNV ondersteund", aldus rayonchef Van Mars bergen. De chauffeurs geven met hun besluit volgens Van Marsbergen te kennen geen vertrouwen te hebben in de portiers. "De directie van de NZH had en heeft dat wèl". De NZH kan volgens Van Marsber gen niet eigenhandig beslissen over het. inzetten van gehuurde bussen. "Die moeten door derden, oft wel de Noordwijkse horeca-exploitanten, worden besteld. Natuurlijk kunnen wij bussen leveren, maar dan wel op bestelling. We verhuren dagelijks bussen aan verschillende instan ties". De rayonchef betwijfelt of beslo ten vervoer, zo de horeca al bereid is hiervoor geld op tafel te leggen, bin nen een week kan worden geregeld. "De eis verbaast ons echt. Wij zijn al bezig met een gedegen onderzoek naar een verantwoorde en veilige manier van openbaar vervoer. Daar bij heeft de directie nadrukkelijk la ten weten dat openbaar ook ten dele besloten kan zijn, natuurlijk op voorwaarde dat de normale dienst regeling wordt afgewerkt. Nog voordat we de kans hebben gehad om de zaken op een rijtje te zetten, komen de chauffeurs met een der gelijke harde eis". Volgens chauffeur N. Langezaal maken de chauffeurs met de beslis sing duidelijk absoluut geen ver trouwen te hebben in het voorstel dat op tafel lag. "We zijn bang dat portiers op de bussen een paar we ken lang effect hebben, maar dat de rotzooi daarna weer even groot wordt. We worden al jaren achter een geconfronteerd met tijdelijke oplossingen. Het gaat een paar we ken goed en dan is het weer rotzooi. Wij eisen nu eindelijk structurele maatregelen. We zijn het meer dan zat". De particuliere busdienst moet KOUDEKERK AAN DEN RIJN - Aan de Koudekerkse Dorps straat 60 is letterlijk een stukje historie naar boven gekomen. Jacques en Nel Batelaan, die het uit 1880 daterende pand sinds kort bewonen, stuitten bij het openbreken van een vloer op een gewelf. Verder graven bracht een kelder uit het begin van de zeven tiende eeuw aan het licht. door Nell Bruynes De zaak kwam aan het rollen toen Batelaan de winkelvloer open brak met het doel er een laag be ton op te storten. Hij ontdekte een soort gewelf dat er nogal oud uit zag. Via de gemeente, waar hij zijn vondst bekendmaakte, werd de Archeologische Werkgemeen schap Nederland (AWN) op de hoogte gesteld. Vertegenwoordi gers van deze organisatie kwa men vrijwel onmiddellijk een kijkje nemen. "Ze lieten ons de keuze tussen de kelder helemaal leeghalen, of het gat gewoon weer dichtgooien", vertelt Nel Bate laan. Besloten werd de kelder te ont ruimen. Samen met Gijsbert Jan sen van de AWN heeft de familie Batelaan twee dagen gezwoegd. Na dit karwei lag de helft van de winkel ongeveer een meter lager. Er kwam een trapje aan de opper vlakte en er werden twee merk waardige gewelven of nissen ont dekt. Eén ervan is nog volledig in tact. Ook de originele vloer van het lage gedeelte, met rode onge glazuurde plavuizen, heeft de tand des tijds ongeschonden doorstaan. Onbekend Volgens Nel Batelaan is de func tie van de gewelven onbekend. "Ook mensen van Monumenten zorg weten niet waarvoor ze heb ben gediend". Het puin dat uit de kelder kwam, is door medewerkers van de AWN onderzocht. Er waren duidelijke sporen te zien van een ook na 15 september, als de slui tingstijd van de bars en dancings weer op 01.00 uur ligt, blijven draai en. Langezaal geeft toe dat er in de wintermaanden iets minder proble men zijn, maar, zo zegt hij, "alleen een structurele oplossing voor het hele jaar is afdoende". De vervoersbond FNV stelt zich achter het standpunt van de chauf feurs. Volgens E. Merlijn van de ver voersbond ging de FNV aanvanke lijk akkoord met het inzetten van de portiers omdat, zoals Merlijn zegt, "het er naar uit zag dat ook de chauffeurs zich hiermee konden verenigen". Hoewel van verschillende zijden het idee van door de horeca gehuur de en betaalde bussen is geopperd, was dat toch niet de oplossing die de horeca-ondernemers voor ogen hadden. De bar-exploitanten zien veel meer in het door de portiers la ten begeleiden van de laatste bus sen. Het was de bedoeling van de horeca zes portiers op de bussen te zetten en hen bij de bars te laten ver vangen door 'ingehuurde bewa kers'. Dit plan werd door de directie van de NZH volledig ondersteund. De veiligheid van de chauffeurs zou op deze manier afdoende zijn gewaar borgd. Om tegemoet te komen aan de eis die de vakbonden in het ul timatum stelden, was de directie be reid komende zaterdag de laatste diensten te schrappen. Dat zou bo vendien de chauffeurs de tijd geven wat tot rust te komen na alle emo ties van de afgelopen weken. Vanmiddag komen de horeca-on dernemers in SPN-verband bijeen om te overleggen. Er is al eerder ge sproken over het instellen van be sloten vervoer. Of de horeca-onder nemers hiertoe bereid zullen zijn, is volgens directeur M. van der Jagt van de SPN nog maar de vraag. "Dat zal sterk afhangen van het fi nanciële plaatje wat eraan hangt. Wellicht dat we het geld dat we voor de pendelbussen in de wintermaan den gebruiken, ongeveer 30.000 gul den, hiervoor gaan aanwenden. Je kunt immers niet doorgaan met geld te vragen aan de onderne- Dat zou betekenen dat het par keerprobleem in Noordwijk weer in nagenoeg zijn volle omvang terug keren. Afgelopen winter reden er bussen van het Wantveld naar het uitgaanscentrum. Het aantal in de woonwijken geparkeerde auto's, Jacques en Nel Bc brand. Volgens D. van der Kooi van de AWN dateert het puin van de vorige eeuw. "Dit zou kunnen betekenen dat de kelder in de vo rige eeuw werd dichtgegooid, waarschijnlijk na brand in het bo- vengelegen pand". Volgens Van der Kooi klopt dit ook met de datum van herbouw van het huis. De huidige woning veroorzakers van veel overlast, nam daardoor drastisch af. Onderschatten Loco-burgemeester J. Bedijn van Noordwijk zegt de kwestie niet te willen bagatelliseren maar waar schuwt voor tè ingrijpende maatre gelen. "Er komen elke week duizen den mensen naar Noordwijk en van hen zijn slechts een handjevol echte raddraaiers. Maatregelen moeten uitsluitend die relschoppers tref fen". Bedijn sluit volstrekt uit dat de sluitingstijd van de bars en dan cings gedurende de resterende zo merweekeinden wordt vervroegd naar 01.00 uur: "Dat zou veel te veel mensen duperen". Met de politie heeft het gemeente bestuur afgesproken dat er wordt gezocht naar een oplossing voor de korte (tot 15 september) en de lange termijn. Bij de gemeente wordt, zoals Bedijn het uitdrukt, 'intern' een plan de campagne opgesteld. Dat wordt vervolgens met de barei- genaren besproken. "We kunnen wat de bussen betreft niets force ren. Het zijn immers de buschauf feurs die bepalen of de bussen rij den of niet. Wat mij betreft staat bij alle maatregelen hun veiligheid ook voorop", aldus de loco-burgemees ter. ALPHEN AAN DEN RIJN - De ge zinscamping in het toekomstige Alphense recreatiegebied Zeger- sloot-Noord lijkt voorlopig niet van de grond te komen. Volgens een van de initiatiefnemers, L. Schouten, zitten er nog enkele flinke kinken in de kabel. "Eén van de voornaamste is natuurlijk de onduidelijkheid over de bodemgesteldheid", aldus staat er namelijk vanaf 1880. Van der Kooi heeft overigens ook niet het geringste vermoeden over de functie van de gewelven. Door hem gedane onderzoeken hieromtrent hebben nog geen re sultaat opgeleverd. "Ik kan ook geen uitspraak doen over de vraag of ze al dan niet zeldzaam zijn", aldus de archeoloog, die zich baseert op de feiten die hij Schouten, directielid van BV Cam ping De Aaroever. Maar volgens hem zijn er nog meer problemen. "Over de aard daarvan wil ik me niet uitlaten, maar ze staan wel een snelle realisatie van de camping in de weg". Schouten stelt vast dat er geen sprake is van afstel van de plannen. doorkreeg van Gijsbert Jansen. Intussen zit de familie Batelaan letterlijk met de brokken. Maar ze zijn er niet rouwig om. De ope ning van de winkel, gepland in september, stellen ze met liefde uit tot het einde van het jaar. De kelder laten ze niet onder een be- tonlaag verdwijnen. "We probe ren om hem zo veel mogelijk in de oude staat te brengen, we willen "Integendeel, er zijn nog steeds veel idééën, maar alles gaat zo lang zaam", aldus Schouten. Hij zegt geen flauw benul te hebben van een datum waarop eventueel met de campingbouw kan worden begon nen. "Het kan zijn dat de problemen voor het einde van dit jaar zijn opge lost, in dat geval kunnen we volgen de zomer draaien, maar het kan net zo goed veel langer duren". Volgens Schouten is er geen spra ke van dat de gemeente Alphen dwars ligt bij de plannen voor de camping. "Van de gemeente ont vangen we alle medewerking, daar op heb ik niets aan te merken". Op de afdeling algemene zaken van de gemeente Alphen is niets be kend over moeilijkheden buiten de bodemgesteldheid. "Ik weet echt niet waaruit die andere problemen voor De Aaroever bestaan" aldus (foto Ben de Bruyn) de entourage daarvoor aanpas- De Batelaans willen wel graag weten waarvoor de gewelven hebben gediend. "Oorspronkelijk zaten er twee, maar één is inge stort. Het zou prachtig zijn wan neer iemand weet waarvoor ze in de kelder zitten", aldus Nel Bate laan. een gemeente-woordvoerder. Ook hem is opgevallen dat de realisering van de plannen voor een camping veel langzamer verlopen dan oor spronkelijk was gepland. "Maar we hebben al een tijd niets meer ge- hoord van de initiatiefnemers". Medische Diensten ARTSEN Leiden De weekenddienst begmt zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Zwijnenburg, Meyer, Van Leeu wen, Verhage, Groeneveld, de Ruiter, Jans sen, Maris en Van Schie: za 8 uur tot zo 8 uur: H."Meyer, Stokroos 1tel: 215510. zo 8 uur tot 24 uur: M.A. van Schie, Rijnsbur- gerweg 163, tel: 177100. Groep 2 - Nering Bogel, Van Gent. Taytel- baum, Van Luyk, Klaassen, Rus, Kruis. Berg- meijer.de Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: F.B. Kruis, Minnebroers gracht 129, tel: 126371. zo 8 uur tot 24 uur: J. Rus, Middelstegracht 41 tel: 132500. Groep 3 - Pleiter, Smit, Lely. W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jurgens, Fogelberg en Van den Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: Dr. v.d. post,tel: 226568. zo 8 uur tot 24 uur: Dr. Oltheten, tel: 121897. Groep 4 - Van Wingerden, Lahr, Van Rijn, Bé- nit, Nieuwenhuis, Horn, Van der Waardt, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer, de Kanter en Lodder: za 8 uur tot zo 8 uur: J.G. R.E. Zaayer, R.P. Geerligspad 11. tel: 316008. zo 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, Zoeterwoudsesin- gel 11, tel: 120347. Groep 5 Jasperse, Wiersma, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Hammerstein, Robijn straat 2b. tel' 767646. zo 8 uur tot 24 uur: B.&.J. Crul, Noordeinde- plein 8a, tel: 142088. Waarnemingsregeling Homeopatische artsen: C. Ju(fermans/D. Koster, Haagweg 41, tel: 315900; via doktersteleloon 071.-122222 kunt u vernemen welke arts dienst heeft. Leiderdorp - za en zo O. van Eijsden, tel: 891000, spreek uur (uitsluitend voor spoedgevallen) van 12.30 tot 13.00 uur Oegstgeest van za 8 uur tot ma 7.30 uur: G.A. v.d. Steen hoven. Regentesselaan 45. tel: 177461. Voorschoten za W. van Dam, Palestinalaan 29, tel: 3960. Burgerlijke Stand LEIDEN. Geboren: zv. J.G. van der Graaf en J. van Dijk; Jolanda, dv. H. Krijgsman en C.J. de Bruijn; Sebastiaan, zv. J.Q.M. Datema en P. Bekooij; Jonathan El- jakim, zv. J.K. van Rijn en W.G.Y. Zijlstra; Maartje Cornelis, dv. C.W. de Vreugd en J.P. Schaap; Venke Lean, dv. E. Schoenmaker en C.J. Rison; Jesse Johan Volkert, zv. J.C. Bak ker en C.M. Kille; Madeion Eline, dv. F. van Gorkum en M.P. Salomons; Cornelis Cornel, zv. C.E.R. Alders en C.K. van der Plas; Sophie Céline Juliette, dv. A.H.M. de Wit en C.J. Fung- Kim; Tatiana Hildegard Jolanda, dv. W.M.K.F. Meurer en H.J. Jasper; Angelo, zv. J. de Bruin en E.M.M. Schobbe; Suzanne Marie, dv. M. van der Ploeg en M.G.J. van Eist; Marjolein Laura. dv. J.J.M. van Huijgevoort en P.S. in den Bosch; Robert Jan, zv. L.P. van der Plas en J.G. van Duijn; Matthew David, zv. R.P. Flegg en D.M.S. David; Nicolaas Adrianus, zv. N.H.E. van der Poel en A.S.M. Dekkers; Cor nells, zv. J. de Vogel en D. van der Plas; Lian- ne. dv. J.C.M. van der Klaauw en Y. van der Boon; Cornells, zv. J. Plug en J.G. van Driel; Jessica Nathalie, dv. P.F.J, van der Stap en J.J.M. Thoen; Lilian, dv. C.C. Krènenburg en L.M. Vellekoop; Stefan, zv. H.J.M, van der Meer en C.G. Hoek; Mieke Elisabeth, dv. J.W. van der Sluijs en E.M.L. van Leyden; Johan nes, zv. J.H. Heemskerk en B.E. Schadde van Dooren; Eneko, zv. G.H.J. Groenewoud en M.C. Bulucua y Urquijo; Jordy Lloyd, zv. LISSE Op cje plek van het on langs volledig in as gelegde Lissese jongerencentrum Magnifiosi aan de Ruishornlaan wordt een geheel nieuw stenen onderkomen voor de jeugd opgetrokken. Dat hebben burgemeester en wethouders van Lisse besloten. Het bestuur van Magnifiosi is gistermiddag van de plannen in kennis gesteld. Aan het bestuur van het jongeren centrum is de opdracht gegeven een wensenlijstje op te stellen. Wethou der J. Meulemans: "Het college staat op het standpunt dat er in elk geval een stenen gebouw moet ko men. Bovendien willen wij ruimte scheppen voor popgroepen om daar te oefenen". Over het bedrag dat het college overheeft voor nieuwbouw, wil zij zich nog niet uitlaten. "Daar over valt ook nog geen zinnig woord te zeggen. We moeten eerst maar eens kijken wat haalbaar is". Vol gens Meulemans zal nog worden onderzocht in hoeverre bepaalde landelijke fondsen kunnen worden aangesproken bij nieuwbouw. Zolang het nieuwe onderkomen er nog niet staat verwacht wordt dat daar ten minste nog een jaar overheen gaat kan Magnifiosi ge bruik maken van twee leegstaande lokalen aan de Lisbloemstraat. Daarmee voldoen B en W aan het verzoek van het bestuur van Magni fiosi om in elk geval tijdelijk verga derruimte beschikbaar te stellen. Ook bestaat nu de mogelijkheid om het gewenste contact met de vele vrijwilligers te onderhouden. Vol gens wethouder Meulemans kan zelfs aan 'kleinschalige activiteiten die geen geluidsoverlast veroorza ken' worden gedacht. De plannen van het college zullen te zijner tijd aan de gemeenteraad worden voor gelegd. Dick Willemsen van Magnifiosi toont zich in een eerste reactie inge nomen met de plannen. Volgens hem zal het bestuur van het jonge rencentrum binnen een maand al het gevraagde wensenlijstje bij B en W op tafel leggen. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waarge nomen van vr. 11 tot vr.18 door: Apotheek Reyst, Steenstraat 35, Tel: 120136, Apotheek van Breest-Smallenburg, Loevestein 6, tel: 890000, Meidoorn Apotheek, Voorstraat 59, tel: 01717-3350. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest (Leiden en omstreken): G. Roest, Ockenro- de 14, tel: 890405. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizerlaan 26, tel: 764058. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegst geest, tel. 156161; of D.J. Brandt, Homans- traat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Wassenaar Alarm- en informatiekring dierenartsen Den Haag, Voorburg, Rijswijk, Wassenaar en Leidschendam: dokterstelefoon 070-455300. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest .en Warmond wordt waargeno men door: W. van Riessen, Plantsoen 57, tel: 124516 Leiden, spreekuur om 13.00 uur. Dienst in eigen praktijk: S. Freeke, Laan van Meerburg 2, Zoeterwou- de-Rijndijk, tel. 071-414547 of 410950. Voorschoten/Wassenaar - Mevr. E J. v.d. Pias-Moes, Rijksstraatweg 632, tel: 77905. WIJKVERPLEGING Kruisvereniging Leiden, Oude Rijn 59, tel: 120144na 17.00 uur en in het weekend uitslui tend bereikbaar via dokterstelefoon, tel: 122222. Bereikbaarheid Kruisvereniging 'Hart van Hol land'. werkgebied Rijnstreek. Leiderdorp en Zoeterwoude: Voor dringende gevallen bui ten de spreekuurtijden, tel: 01720-74951. Overleden: F.C. Weijers, geb. 23 feb 1921, vrl. echtg. van A.B. Fluitsma; J. Singerling, geb. 16 sep 1902, vrl.; M.G.M Walhain, geb. 11 leb 1927, vrl. echtg. van D.L.A. Osseman; H.F. van Diest, geb. 21 mrt 1921man; W.A.M. Bergers, geb. 24 feb 1919, man; J. Sira, geb. 7 nov 1899, vrl. geh. gew. met J. van der Mark; J. Boelens. geb. 2 nov 1918, man; A C. Wage naar. geb. 16 feb 1900, man; J.L.C. van Leu ven, geb. 16 okt 1914, vrl. echtg. van A. van Sterkenburg; A.H. Kreps, geb. 4 jan 1903, vrl. laan: "We willen de entourage aan de kelder aanpassen Banenmarkt in Alphen van de baan ALPHEN AAN DEN RIJN - De banenmarkt die het Gewestelijk Arbeids bureau in Alphen (GAB) de afgelopen twee jaar heeft georganiseerd, komt niet meer terug. "Vorig jaar trok die weliswaar meer bezoekers dan in 1987, maar het rendement was daarentegen veel kleiner", zegt adjunct-directeur P. van Santen, die het tegenvallende resultaat wijt aan het feit dat de Alp hense regio weinig werklozen telt. Het geld dat het GAB aan de banenmarkt besteedde, wordt nu gestopt in de uitgave van de Vakaturekrant, waaraan ook door andere arbeidsbu reaus wordt meebetaald. 'Chauffeurs hebben geen vertrouwen in portiers' VRIJDAG 11 AUGUSTUS Hillegom Leiden boottocht naar Avifauna, af vaart om 10.00 uur bij de Oude Summer Concerts 1989), aan vang 20.15 uur in Hotel Oranje (Wintertuinen). Kon. .Wilhelmina 10.00 tot 17.00 uur bij de Vriesche Wei. muziek in het centrum door De cursus buikdansen in Droomfa- briek, Oude Singel, van 11.00 tot A m 14.00 uur. 'Fuchsiade '89'. tentoonstelling van duizend soorten fuchsia's, van 8.00 tot 17.00 uur in Jaap Oegstgeest open driebanden toernooi bil jarten in het nieuwe centrum aan Park Groot Leerust, Burg. Kete- van Joe Fopper, aanvang 21.00 uur in Blues Brothers, Henri Dunantplein film over Suriname: 'Verdron ken land', aanvang 15.00 uur in het Rijksmuseum voor Volken kunde, Steenstraat. Boulevard. hengelwedstrijd HSV De Sport visser, van 18.30 tot 21.30 uur op het strand. Straatklinkers, 14.00-17.00 uur. Visserijdagen: hengelwedstrijd Skuytevaert op de Noordzee, van voetbalwedsti|d tussen AID en VA optreden Hicardo Insunza en Georgia Diaz met Braziliaanse W muziek, aanvang 21.30 uur in Droomfabriek, Oude Singel. Kopy's Tuincentrum. Noordwijk kindervrijmarkt, kinder barbe- que en volleybalcompetitie tussen de Voscuyl, aanvang 12.00 uur. Voorschoten rondleidingen in Kasteel Dui venvoorde. Veurseweg, om 14.00 Wassenaar demonstralies High Diving Team The American Eagles, ieder uur van 12.30 tot 16.30 uur in park Duinrell. zomerrecreatie: frisbee-de monstratie, aanvang 19.30 bij strandpaviljoen Rijnmond. orgelconcert Joop Brons, werk van Bach, Bruhns, Dandrieu en Mendelssohn, aanvang 20.15 uur in de Pieterskerk. ZATERDAG 12 AUGUSTUS Katwijk duinwandeltocht over 5, 10, 15 en 25 km, start tussen 9.00 en Vissers, terrein de Krom, aanvang 15.00 uur. zeilwedstrijden op de Noord zee, start 11.00 uur. wk Usse W 'Zilveren Kruis Concours Hippi- que', 1e dag: pony's, o.a. dres- suur, diverse springrubrieken en wijkverenigingen (hiervoor opge ven tel: 15220), vanaf 12.00 uur op het Wantij, Vinkenveld. en 15.30 uur. Warmond zomerkunstmarkt op het plein- ZONDAG 13 AUGUSTUS Katwijk zeilwedstrijden Skuytevaert, van den Heuvelorgel van de Nieu we Kerk, Voorstraat, aanvang 20.15 uur. Noordwijk klassiek concert barok-ensem- ble Alto-Basso (ikv European stoomtreinritten door de Zuid- orgelconcert in de Hooglandse Kerk. van 13.30 tot 14.45 uur. 1 IV —J' vanaf 8.30 uur. aan de Roovers- jj broekdijk (t.o. Ruitercentrum Lis- marathon met diverse attracties, op de Koningin Wilhelmina Boule vard. Criterium om 14.30 uur. 17.00 uur. puzzeltocht voor gemotoriseer de boten, start om 10.00 uur bij bordjes viswedstrijd voor mo torboten. van 15.00 tot 16.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 10