spo0r;tv Stuttgart heeft geluk bij Köln Sean Yates neemt revanche na pech Leidse schaakclub vangt bot bij bond Schapers bereikt derde ronde Asselbergs geeft partij na sterke opening uit handen Volleybalsters starten toernooi Bottrop goed Deelname Seriese aan WK onzeker DONDERDAG 10 AUGUSTUS 1989 SPORT PAGINA 13 Competitie-indeling gehandhaafd LEIDEN - De beroepsprocedure die teamcaptain Ruud Mieremet vorige maand namens het Leids schaakgenootschap tegen de in deling van de komende landelijke KNSB-competitie aanspande, is door de commissie van beroep niet ontvankelijk verklaard. Wèl plaatste de groep van 'wijze mannen' de kanttekening dat de door LSG geopperde bezwaren naar haar mening volkomen terecht waren. Verwacht mag nu worden, dat bij de de respectievelijke eerste klasses A en B in elk geval de indeling van het Witte Paard 1 en 2 uit Zaandam zal worden omgewisseld. INDIANAPOLIS (RTR) - Michiel Schapers heeft de derde ronde bereikt van het internationale tennistoernooi in Indianapolis. De Rotterdammer, bij het evenement in de Verenigde Staten als vijftiende geplaatst, versloeg giste ren de Brit Jeremy Bates, 6-2, 6-2. In de eerste ronde had Schapers van de Argentijn Frana gewonnen. De als eerste geplaatste Stefan Edberg (zie foto) kwam e 4, 6-4 te verslaan. i ronde verder door de Amerikaan Danie Visser met 6- CHARLEROI (ANP) - Sean Yates heeft zijn gram gehaald voor een pechdag in de Ronde van België. De Brit won gisteren zowel het eerste als het tweede gedeelte van de ope ningsetappe en nam en passent de leiderstrui over van de Fransman Thierry Marie. Afdoende genoeg doening voor zijn mislukte proloog, waarin Yates als uitstekend tijdrij- der zijn kansen over bijna acht kilo meter verloren zag gaan door een lekke band. De 29-jarige Yates maakte tot nog toe een matig seizoen door. In de Gi ro kwam hij zwaar ten val. In de Tour bleef hij vrij anoniem, omdat ploegleider Mike Neel gokte op An drew Hampsten en verloor. Alleen in de tijdritten meldde hij zich voor in. Gisteren profiteerde Yates van de vrijheid die hij geniet in de Tor- hout-Werchter Classic, zoals de Ronde van België officieel naar het beroemde popfestival heet. Voor een andere pechvogel van de proloog, Eric Vanderaerden, was de Ronde gisteren al afgelopen. De door zijn ploegleider Post verguis de Belg, die volgend jaar voor Raas fietst, ondervond te veel hinder van Rugbyprofs niet naar Zuidafrika SYDNEY (AP) - Vijf van zes Australische rugby-internationals die waren uitgenodigd voor een we reldteam dal een toernee zou ma ken door Zuidafrika, hebben van het controversiële aanbod afgezien. De aanvoerder van het Australi sche nationale team, Nick Farr-Jo- nes, kondigde aan dat hij de uitno diging zou afslaan. De Australische Rugby Bond bevestigde dat Simon Poidevin, David Campese, Andy Mclntyre en Michael Lynagh ook te kennen hadden gegeven dat zij niet voor het plan voelen. De Sydney Morning Herald meld de gisteren dat Farr-Jones, een vete raan van het Australische nationale team, graag in Zuidafrika had wil len spelen. De toernee zou 15 augus tus beginnen. Ten aanzien van deelname aan sportevenementen in Zuidafrika geldt een door de Verenigde Naties gesteunde boycot. Honkbalploeg New Giants trekt zich terug ALMERE (ANP) - New Giants heeft zich met onmiddellijke in gang terug getrokken uit de honk balcompetitie. Voorzitter Visser heeft dit kort voor de aanvang van de promotie/degradatie-wedstrij den bekend gemaakt. De oorzaak van de definitieve op heffing van de club ligt volgens hem bij de spelers. „De kwaadwillenden hebben zich niet aan de afspraken gehouden. Er is geen basis meer om verder te gaan." De honkbal-hoofdklasser Giants werd eerder dit seizoen opgeheven wegens financiële problemen. Kort daarop keerde de vereniging terug als New Giants. De club kreeg on langs bovendien een nieuwe spon sor (Optiebeurs). „De problemen liggen ook zeker niet op het financiële vlak. Het is puur een zaak van de instelling van een aantal spelers." Voorzitter Vis ser sprak van een grote teleurstel ling. „Zowel sportief als privé." Hij zal later deze week nadere details over de genomen stap naar buiten brengen. Erkenning voor Haags indoorgala NIEUWEGEIN (ANP) - De inter nationale indooratletiekwedstrijd, die de komende winter in Houtrust Sport te Den Haag wordt gehouden, is aangewezen als een zogeheten IAAF-permit meeting. Dat heeft de subcommissie indooratletiek van de IAAF in het afgelopen weekein de in Gateshead besloten. Het Haagse indoorgala is een van de veertien wedstrijden, die deze bijzondere status verwierven. Daar van zijn er zes in Europa. DEN HAAG (ANP) - Het is onze ker of Angelique Seriese deelneemt aan de wereldtitelstrijd judo. De Europese kampioene in het zwaar gewicht en de open klasse zal bin nenkort waarschijnlijk een knie operatie ondergaan. Begin vorige maand scheurde Se riese tijdens een toernooi in Leon- ding (Oostenrijk) de kruisbanden van haar linkerknie.-Vorige week werd in Eindhoven een kijkoperatie verricht. Morgen neemt de 21-jarige judoka uit Zevenbergen een beslis sing over haar nabije sporttoe- komst. Als Seriese voor een operatie kiest, is zij zes maanden uitgescha keld. Op het nationaal sportcen- zijn val in de tijdrit. Vanderaerden werd daarbij aan de nekwervels ge raakt en mocht van de dokter niet meer vertrekken. De grote namen zetten alleen even aan in het eerste gedeelte, over 101 kilometer van Geel naar Ver- viers. Negentien renners, onder wie Fignon, Maassen, Fondriest en lei der Marie, konden echter geen groot gat slaan. Yates ontsnapte tij dens de laatste plaatselijke ronde in Verviers uit een groepje van vijf. Hij kreeg alleen de Rus Oeslamine mee, die na de streep tijdelijk de bonte leiderstrui mocht aantrekken. Na de lunch was Yates weer de beste, door na bijna 160 kilometer in Char leroi de sprint van een kopgroep van zeventien in zijn voordeel te be slissen. Frans Maassen, eindwin naar van vorig jaar, werd derde. Jelle Nijdam heeft gisteravond in Maastricht een tijdrit over 1540 me ter gewonnen. De specialist Uit Zundert legde de afstand af in 2 mi nuten en 11,19 seconden. Hij had ruim vier seconden voorsprong op Theo de Rooy, afgelopen weekein de de grote animator bij de Grand Prix van Amerika. Johannes Draaijer werd derde. Het aansluitende criterium over 100 kilometer werd tot genoegen van de 55.000 toeschouwers op en rond het Vrijthof gewonnen door de lokale favoriet Theo de Rooy. De smaakmaker van de Grand Prix van Amerika ontsnapte drie ronden voor het einde uit de grote groep in gezelschap van Nico Verhoeven. In de eindsprint toonde hij zich de rap ste. Maarten Ducrot werd derde op tien seconden, gevolgd door Jelle Nijdam en Gert-Jan Theunisse. PRAAG (SID) - Eddy Edwards, de ludieke schansspringer uit Groot-Brittannië heeft zijn come back aangekondigd. Hij heeft zich ingeschreven voor wedstrij den, die op 9 september in Praag worden gehouden. Edwards, ook wel Eddy the Eagle genoemd, maakte furore, -door bij de Olympische Spelen van Calgary in 1988 van het ene naar het andere dieptepunt te springen. Hij groeide uit tot de clown van het evenement, werd wereldberoemd en verdiende geld als water als entertainer. Vorig seizoen raakte de man met de wapperende handjes bij een val in Innsbruck ernstig ge blesseerd. Sindsdien kwam hij niet meer in actie. Twee dagen voor de start van het ski-seizoen bij de mannen heeft Alberto Tomba verklaard binnenkort weer aan de top te staan. Zijn uitleg was simpel. „Ik Stuttgart haalde voor 33.000 toe schouwers met het nodige geluk een punt bij Köln. Ordenewitz, Rahn en voetballer van het jaar Has- sler doken gevaarlijk op voor doel man lm mei, die toch wel verras send de voorkeur had gekregen bo ven Trautner. Oud-international Immel is slecht in vorm. De beste kans voor Stuttgart was voor de Ar gentijnse international Basualdo. Köln-doelman Illgner had vijf mi nuten na rust moeite met diens in zet, waarna Hassler de tweede po ging van Allgöwer van de lijn haal de. De kleine Ludwig Kögl was de grote man voor Bayern. De dribbe laar, ingevallen, maakte na 70 minu ten de enige treffer voor de Zuid duitsers. De 28.000 mensen in het Olympiastadion hielden zich vooral bezig met het uitfluiten van hun du re favorieten. Dinamo Zagreb heeft de eerste van twee kwalificatie-wedstrijden voor het toernooi om de UEFA-be- trum Papendal staat zij onder be handeling van NSF-arts Peter Ver gouwen. Het toernooi om de wereldkam pioenschappen wordt medio pkto- ber in Belgrado gehouden. Seriese geldt als een van de favorieten voor twee titels. Haar waarschijnlijke vervangster is Carla van Gameren, die op de Nederlandse matten al enige jaren in Serieses schaduw staat. Tegen het advies van clubtrainèr Chris de Korte is Seriese half juli op trainingskamp naar Aix-en-Proven- ce gegaan. Toen bleek dat training op de mat niet mogelijk was, heeft de judoka zich in Frankrijk beperkt tot lopen en zwemmen. 'Eddy the Eagle' komt weer terug houd van het leven van een vedet te. Daarom wil ik er weer een wor den." Eind deze week gaat het sei zoen voor de alpine skiërs van start in het Australische Thredbo. Tomba la Bomba, de vorig sei zoen diep gevallen ster van de Ita liaanse wintersporten, zegt er klaar voor te zijn. „Ik ga tot het ui terste om mijn plaats aan de we reldtop terug te veroveren." Tomba, nog pas 22, was een ster in het seizoen 1987-1988. Hij be haalde elf wereldbekeroverwin ning, won de World Cup in de dis ciplines slalom en reuze-slalom en veroverde in Calgary twee gou den Olympische medailles. Daar na werd hij playboy. De gevolgen waren desastreus. ker tegen Auxerre gewonnen. In Frankrijk werd het gisteren 0-1. De Joegoslavische treffer werd, tien minuten voor het einde, gemaakt door Suker. Op 23 augustus wordt in Zagreb de tweede wedstrijd ge speeld. Luzern, in het toernooi om de Eu ropese beker voor landskampioe nen binnenkort tegenstander van PSV, heeft in de voetbalcompetitie van Zwitserland opnieuw verloren. Bij koploper Xamax Neuchatel werd het 3-2 voor de thuisclub. Na vijf wedstrijden neemt Luzern de voorlaatste plaats in met slechts drie punten. John Eriksen, oud-speler van Feyenoord en Roda JC, maakte bei de doelpunten voor Luzern. Er wa ren 16.500 toeschouwers. Luzern is voor de produktie voor een belang rijk deel afhankelijk van de Deen, die vorig seizoen nog met Servette tegen FC Groningen speelde. Lu zern speelde zonder Marini en Ber- nachina, die beiden geblesseerd zijn. Feyenoord De directie van het Stadion Feye noord houdt deze week de poorten hermetisch gesloten. Wim van Kal ken, de adjunct-directeur van de Kuip, posteerde gisteren enkele suppoosten bij de ingang om bui tenstaanders de toegang te ontzeg gen. Volgens hem is er extra-waak zaamheid geboden voor supporters, die zich fel afzetten tegen de intro ductie van de voetbalpas. „Het is sneu voor het groepje goedwillenden, dat trouw de trai ning volgt. Ik heb er begrip voor dat zij nu mopperen, maar als wij het nodig achten om ons huis te be schermen, dan nemen we maatrege len", reageerde Van Kalken laco niek. „Niet dat wij bang zijn voor excessen, maar je weet het nooit. Je kunt beter preventief te werk gaan dan dat je straks met problemen wordt geconfronteerd". Rust Een half jaar floot hij niet, vanwege een structureel onvermogen de con- Vorig jaar won Tomba slechts een wedstrijd. „Ik heb mijn leven ge reorganiseerd. Mijn trainingsaan- pak eveneens. Mentaal en fysiek ben ik evenwichtiger geworden. Ik kan het leven van een topspor ter weer aan. Ik denk dat ik me zelf beter onder controle heb." Van zijn linkerenkel én zijn rug, tot voor kort een voortdurende handicap, zei hij geen last meer te hebben. Van overgewicht even min. Tomba la Bomba, zoals zijn fans hem nog altijd noemen, trainde gedurende de zomer hard. En viel acht kilo af. Maar echt klaar voor de start is hij nog niet. De Oostenrijkse Anita Wachter heeft gisteren in Las Lenas (Arg) de eerste wereldbekerwedstrijd in de Super G voor vrouwen ge wonnen. Met haar tijd van 1.19,50 minuten verwees ze Cathy Che- dal (1.20,43) naar de tweede, en Petra Kronberger naar de derde plaats. LEIDEN Charley Asselbergs heeft een voor hem typerende ne derlaag geleden in het B-tennis toernooi in Nieuw Vennep. De TEAN-speler had in de eerste set zijn opponent, A. Tol uit Zwanen burg. met 6-0 overspeeld en slaag de er vervolgens niet meer in de wedstrijd naar zijn hand te zetten. De tweede en derde set gingen met 6-2 en 6-0 verloren. Geen pro blemen had Kees Heemskerk die als vierde staat genoteerd op de plaatsingslijst. Heemskerk (Casi no) versloeg Marco Visser (OLTC) eenvoudig met 6-2, 6-3. In de B2 liet Marcel Lolling zich uitschakelen door Richard Schmidt. Wel een ronde verder Volgens Mieremet zal daar in elk ge val niemand nog langer omheen kunnen: "Van de mensen van Het Witte Paard heb ik begrepen dat zij onder de huidige situatie de spelers uit de eerste twee teams toch in om gekeerde teamvolgorde zouden hebben opgesteld. Een dergelijk handelen zou dan wel in strijd met het reglement zijn, maar Het Witte Paard heeft al aangekondigd daar lak aan te hebben. Daar kan ik ze geen ongelijk in geven, het valt na tuurlijk toch niet te bewijzen dat je sterkste spelers met opzet in het tweede team zitten. Als het bestuur verstandig is, draait zij beide teams dus al van te voren om. Dat bespaart een hoop rompslomp en geeft BSG 1 in de eerste klasse A in elk geval formeel nog wat tegenstand in de kampioensrace". Tevreden met de uitspraak van de commissie is de Oegstgeestenaar echter niet: "Ze geven ons dan wel gelijk, maar het is uiteraard de niet- ontvankelijkheid die telt. Als de commissie het een beetje ruim had gezien, dan had zij zich in elk geval toch over de uitleg die de competi tieleider aan het reglement heeft ge- kwamen Onno Wempe (ten koste van M. Pieters) en Marcel Reus. die Erik Nijsen in twee sets af troefde: 6-3, 6-2. Favoriet Mark Fleischeuer presteerde naar be horen door Rob van Andel met 6- 3, 6-2 te elimineren. Bij de vrouwen B2 toonde Na talie van Lint in een goede vorm te verkeren door van Hillegomse Corine Vreeswijk te winnen: 6-4, 6-4. De zusjes Paauw stevenen weer op de finale af in de vrou wen-C. Saskia, de jongste met 13 jaar, versloeg Aukje Baayens overtuigend 6-2, 6-1, en Jacque line Paauw (19 jaar) haalde Yvon ne Hoogeveen onderuit: 6-2, 6-2. schroefde, heeft de te lopen afstan den en tijden nu weer verlaagd en op Fifa-niveau gebracht. Alleen de 200 meter dient sneller gelopen dan de wereldvoetbalbond voorschrijft: 32,5 seonden om 35 seconden. Ajax Danny Muller speelt komend sei zoen weer voor Ajax. De negentien jarige vriend van Johan Cruijffs dochter is na een Spaans (uitleen- )avontuur bij Barcelona Atletico te ruggekeerd naar de Amsterdamse club. Komend weekeinde maakt hij zijn rentree tijdens een toernooi in Hilversum. Muller, die al twee weken met de selectie van Ajax meetraint, reisde vorig jaar met zijn 'schoonvader' Cruijff mee naar Barcelona om te proberen via het filiaal-elftal van de Catalaanse vereniging een plaats in de hoofdmacht te veroveren. De eerste maanden van het afgelopen seizoen verliepen niet slecht voor de zoon van oud-Ajacied Bennie Muller. Maar daarna werd al snel duidelijk dat hij voetballend weinig had toe te voegen aan de ploeg van Barcelona Atletico, en geen kans maakte op een stek in het eerste elf tal. Muller heeft voor komend sei zoen nog geprobeerd onderdak te vinden bij de Spaanse clubs Figue- res, Lerida, Hospitaiet en Palamos. Al deze verenigingen eisten echter in ruil voor de komst van de Am sterdammer nog enkele spelers van Barcelona in bruikleen. Daarnaast is hij door het hoge transferbedrag (300.000 gulden) dat Ajax voor hem vraagt, vrijwel onverkoopbaar ge worden. Voor Muller zat er niets an ders op dan naar Amsterdam terug te keren. geven moeten uitspreken. Conse quentie van deze uitspraak is nu dat beroep tegen de competitie-inde ling in feite onmogelijk blijkt te zijn. En die competitie is toch de ziel van de bond, het gebeuren waar het alle maal om draait. De verhoudingen in de bond liggen volledig scheef. Om de grootste pietluttigheden worden door de KNSB links en rechts boe tes uitgedeeld, terwijl men het cru ciale punt van de competitie-inde ling achteloos met een soort van Franse slag afdoet. Het is essentieel dat een indeling die zo ingrijpend en flagrant in strijd met de bepalin gen van het reglement is via proce durele weg kan worden terugge schroefd". Aanvechten Desalniettemin werpt Mieremet het hoofd (tijdelijk) in de schoot: "Ik zal de zaak op zich niet verder aanvech ten. Wat dat betreft is het nu ge woon te laat. Voor het praktische bezwaar dat verdere wijzigingen in de indeling de zaken nu teveel over hoop zouden gooien kan ik begrip hebben. Verdere omzettingen zou den een enorm sneeuwbaleffect te weeg brengen. Veel clubs kunnen daar nu niet meer op inspringen. Maar in de toekomst zal er toch iets moeten veranderen, het laatste woord is hier dan ook nog niet over gesproken. Het probleem zal bin nenkort in de bondsraad worden aangekaart". RUUD DOBBELAAR Winst voor Piket AMSTERDAM (ANP) - Jeroen Pi ket heeft zijn afgebroken partij uit de vijfde ronde van het toernooi in Amsterdam tegen de Amerikaan Boris Gulko gewonnen. De jonge Nederlandse grootmeester deelt nu met John van der Wiel de laatste plaats: beide Leidenaars hebben drie punten. Het afgebroken treffen was de enige partij, die voor giste ren op het programma stond. Brebde naar AZC LEIDEN Bob Brebde komt het komend seizoen uit voor landskam pioen AZC Tarvo. De Leidse water- poloër speelde het afgelopen jaar voor LZ'86. Bij AZC keert George Geurtsen zeer waarschijnlijk terug als coach. Geurtsen zal het in de competitie moeten stellen zonder de geroutineerde doelman Ruud Misdorp, die zijn cap aan de kap stok heeft gehangen. AZC probeert Misdorp nog wel te zover te krijgen dat hij aan de Europa Cup-wedstrij den deelneemt. De Leidse ex-international Stan van Belkum keert niet terug naar Italië. De waterpoloprof speelt het volgend seizoen voor Nereus in Zaanstad. Friese winst in Regenboog-strij d SNEEK (ANP) De Friese Regen boog-zeilers zijn er gisteren bij de Sneekweek voor het eerst sinds lang tijd weer eens in geslaagd de Hollandse afvaardiging te verslaan in de traditionele confrontatie. De voorlaatste wedstrijd leverde nog een kleine zege op voor Holland, in de beslissende laatste sloegen de Friezen andermaal toe. De 22,75 punten van de Friese selectie in het inhaalduel was voldoende voor de eindzege: Friesland 111,75 punten, Holland 120,75. Gelijkspel voor ploeg van Haan KEULEN (SID/DPA) - VfB Stuttgart, tegenstander van Feyenoord in de eerste ronde van het toernooi om de UEFA beker, heeft gisteren voor de Bundesliga gelijk gespeeld bij FC Köln: 0-0. Bayern München bewees dat de doelpunten in de Bondsrepubliek schaars zijn, door voor eigen publiek met 1-0 te winnen van nieuwkomer Homburg. Köln-speler Ordenewitz (wit shirt) Schaeffer klaar om te helpen. ditie-test behoorlijk af te leggen. Eén dag voor de eerste test van het nieuwe seizoen, met gezakte nor men, geeft Chris van der Laar op nieuw niet thuis. De Enschedese onder-officier, voor straf afgelopen seizoen al van de internationale lijst gehaald, kreeg gisteren twee weken rust voorgeschreven. Maandag stapte van der Laar enigszins ongelukkig uit zijn auto, daarbij het kapsel van zijn rechterenkel beschadigend. Voor de scheidsrechter betekent wordt van achteren neergehaald door Stuttgarter Strehmel. Links staat (foto EPA) het, dat hij zeker zes competitie- ronden gaat missen, op voorwaarde dat hij de conditietest dan alsnog haalt. Komend weekeinde zou Van der Laar de wedstrijd Cambuur- Emmen leiden, woensdag stond hij voor Haarlem-RKC geprogram meerd. Met uitzondering van Dolstra en Wegereef verschijnen vandaag alle scheids- en grensrechters uit het be taalde voetbal voor de conditie-test. De scheidsrechterscommissie, die twee jaar lang de BOTTROP (ANP) De Nederlandse volleybalsters zijn het zeslanden- toernooi in de Westduitse plaats Bottrop gisteravond uitstekend be gonnen. Oranje won met met 3-1 van Bulgarije, dat werd aangemerkt als medaillekandidaat. De setstanden waren 15-5, 15-8, 11-15, 15-3. Bondscoach Pang kon alleen een verwijt maken, dat het duel al niet in de derde set werd beslist. Nederland nam daarin een voorsprong van 8-2, maar slaagde er niet in definitief toe te slaan. Dat gebeurde in de vierde des te rigoreuzer. De Nederlandse basis met Piersma, De Jong, Boersma, Koenen. Berg en de aanvallend voortdurend goed doorkomende Weersing bleef bijna de gehele wedstrijd in het veld. Slechts in de laatste sets maakte De Jong in de verdediging af en toe plaats voor Doevendans. De serie oefenwedstrijden die het team eind deze maand tegen Bul garije zou spelen gaat niet door. Omdat de selectie van bondscoach Wu- qiang Pang zich niet heeft geplaatst voor de Europese kampioenschap pen in Westduitsland (1 tot en met 11 september) zijn de ontmoetingen met de nummer vier van het vorige EK in respectievelijk Mijdrecht, Zetten en Lichtenvoorde van het programma geschrapt. De twee vriendschappelijke wedstrijden tegen Westduitsland (24 en 25 augustus) gaan wel door. Daarna komt Oranje eerst eind december weer in actie wanneer het Apeldoornse Dynamo-toernooi op het pro gramma staat. DONDERDAG 10.00-19.00 SKY World Games. 18.05-18 35 BBC 1 Move it: sportcompe titie voor jongeren. 19.00-19.30 SKY Motorsport Nieuws. 19.30-20.00 SKY Surfer Magazine. 20.00-21.00 SKY Paardesport: wedstrij den in Dublin 21.00-22.00 SKY Triathlon WK te Avig- 22 00-22.30 Old 2 Der Sport-Spiegel: do cumentaire over kajakvaren tn wildwater. 22 00-23.00 SKY: Voetbal: Dynamo Mos kou-Wereldsterren. 22.30-22.50 BRT 1 Wielrennen: Ronde van België. 23.00-00.00 SKY: Australian Rules Foot ball. 00.00-01.00 SKY World Games. 00.15-01.05 BBC 2: Cricket: Engeland- Australië. VRUDAG 11.50-14.10 BBC 2: Cricket: Engeland- Australië. 14.35-15.00 BBC 2 Cncket: Engeland- Australie. 15.10-16.00 BBC 2 Cncket (Engeland- Australié) en paarderennen (in Newbury). 16.05-16.50 BBC 2 Cricket, paarderen nen en golf (B&H-toernooi). 16.30-17.00 Ned 2: Holland Cup Toer nooi voetbalevenement voor de ieugd. 17.00-19 10 BBC 2: Cricket (Engeland- Australié), paarderennen (in Newbury) en golf (B&H-toernooi).

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 13