Hoofd Administratie I 8a(?0ö De Koning vraagt: apothekersassistent(e) Hollands Bloembollenhuis Holding b.v. ASSISTENT-CONTROLLER (m/v) Hollands Bloembollenhuis Holding b.v. Joh. Enschedé en Zonen F ELICIT AS B.V. ssistent boekhoudster leiding van onze mode-vestiging WAKATURES VAKflTUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURFS 1 erdagmiddag 15.30 uur. i| onze adverientie-c >on (071)161400 "Mariënhaven te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners en beschikt over een voorziening voor dagbehandeling met 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. Interdisciplinaire samenwerking en bewonersgericht begeleiden staan centraal in het zorgproces. In ons verpleeghuis zijn 300 medev/erkenden werkzaam, die direct of indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Wegens pensionering van onze huidige medewerkster zoeken wij per I november a.s. een voor 16 uur per week Functie-informatie: binnen de organisatie van het verpleeghuis ressorteert de te benoemen functionaris rechtstreeks onder het hoofd medische en psychosociale dienst; de functionaris is zelfstandig werkzaam in regelmatige diensten van maandag tlm vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur; de werkzaamheden worden verricht onder supervisie van een extern gevestigde apotheker, de functionaris verzorgt de distributie van aangevraagde medicijnen vanuit het geneesmiddelendcpót naar de afdelingen; tevens verzorgt de functionaris de volledige registratie van alle recepten. Van gegadigden wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van het diploma apothekersassistent(e); beschikken over ervaring in een soortgelijke functie; zelfstandig en accuraat kunnen werken; beschikken over goede contactuele eigenschappen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door de huidige apothekersassistente, mevrouw G. Schollaart ('s-middags van 13.00 tot 17.00 uur) of door mevrouw A. van Dam, hoofd dienst personeelszaken. Telefoon (017111.93.00. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Dienst Personeelszaken, Postbus 6,2360 AA Warmond. MARIEN HAVEN 11 Bi i iii FX?»». 111 ii i in iii Haven 10 Postbus 6 2160 AA Lisse telefoon 02521-34751 is houdster van en voert direktie over meerdere werkmaatschappijen op diverse terreinen. Zij vraagt, een die na een inwerkperiode, deels zelfstandig, meerdere taken onder zijn/haar verantwoording krijgt. Wij denken daarbij aan een enthousiaste, jonge kracht die - een opleiding heeft op HEAO-BE- of gelijkwaardig niveau - in staat zal zijn goede kontakten te onderhouden met het management van de verschillende bedrijven van het concern - in een klein team op een modern kantoor wil werken Gelieve uw schriftelijke sollicitaties met C. V. te richten aan Postbus 6 - 2160 AA Lisse - t.a.v. de heer C. Verhaar HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 is een zelfstandig opererend grafisch bedrijf met ongeveer 1.000 werk nemers. In de loop van bijna drie eeuwen heeft het bedrijf zich gespecialiseerd in beveiliging op maat van fabricage en product. Tot die producten behoren bankbiljetten, postzegels, effecten, cheques en plastic identiteitskaarten, vervaardigd voor opdrachtgevers in binnen- en buitenland. Voor onze afdeling Cheque-Personalisering zoeken wij een TECHNICUS m/v voor de computergestuurde personaliseringsmachines. De onderhouds- en storingswerkzaamheden worden in teamverband en overwegend in twee ploegendienst verricht. Onze voorkeur gaat uit naar een M.T.S.-er electronica of gelijkwaardig niveau, met interesse in fijnmechanische, electronische en digitale technieken. Kennis van de Engelse taal is vereist. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan: Joh. Enschedé en Zonen, Grafische Inrichting B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 114, 2000 AC Haarlem. HOUTWERF LEIDEN BV PRODUKTIEWEG 52 2382 PD ZOETERWOUDE 1. Administratief/commercieel medewerker m/v Van hem/haar wordt verwacht goed Frans/Engels te spreken en te schrijven en overweg te kunnen met onze Apple Mackintosh tekstverwerker. Leeftijd ca. 25/30 jaar. 2. Administratief medewerker ter ondersteuning van de boekhouding m/v Van hem/haar wordt verwacht, na een inwerkperiode, zelfstan dig de boekhouding te voeren in samenwerking met onze admi nistrateur. Leeftijd ca. 20/25 jaar. Houtwerf Leiden BV is groothandel en im- en export Administratief medewerkster Met ingang van direkt zoeken wij voor ca. 3 weken, voor een bedrijf te Voorschoten, een administratief medewerkster die ervaring heeft met boekhoudkundige werkzaamheden. Bij voorkeur op PD-niveau. Je gaat boekhoudkundige gegevens invoeren en controleren alsmede diverse administratieve werkzaamheden uitvoeren en een telefooncentrale met 6 lijnen bedienen. Als je tussen de 20-25 jaar oud bent, ervaring hebt met Apple Macintosh kom je in aanmerking voor deze funktie. Direktie-sekretaresse steno Nederlands Voor een bedrijf in Voorhout zoeken wij met ingang van september a.s. een sekretaresse die in ieder geval steno Nederlands beheerst, maar beheersing van steno Engels en Duits is een pré. De profielschets van de juiste kandidate is als volgt; gymnasiumniveau (klankbord-funktie), sekretaresse-opleiding, ervaring met tekstverwerking, flexibel. Je gaat werken voor de holdingdirektie, bestaande uit een algemene, een financiële en een commerciële direkteur. Het betreft zeer projektmatig werk, daarbij komt veel opnemen van diktaten met behulp van steno, maar weinig notuleren. Deze baan met goede toekomstperspektieven gaat beslist lange tijd duren. Sekretaresse Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij voor de periode van 21 augustus t/m 15 september een sekretaresse voor 16 uur per week, verdeeld over 4 dagen. Naast de normale sekretariaatswerkzaamheden moet je goed met WordPerfekt overweg kunnen. Boekhoudkundig medewerker PD-niveau Per direkt zoeken wij iemand die zelfstandig een geautomatiseerde debiteuren-, crediteuren- en grootboekadministratie kan bijhouden. Als je ca. 2 jaar ervaring hebt met bovengenoemde werkzaamheden en ca. 3 maanden beschikbaar bent, neem dan z.s.m. kontakt met ons op. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. ^1* uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143. is een dynamisch, voorspoedig groeiend bedrijf met een vooraanstaande po sitie op het gebied van produktpromoties. Deze promoties vinden voor het merendeel bij de consument thuis plaats en worden verzorgd door een bui tendienst van ongeveer 300 mensen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij met ingang van I september voor de inpakafdeling te Leiderdorp: JONGE ENTHOUSIASTE MEDEWERK(ST)ERS (full-time) Het werk bestaat voornamelijk uit het inpakken van de pakketten, die onze hostesses presenteren aan aanstaande bruidsparen en pasverhuisde gezin nen. Heb je een opleiding op LTS/LEAO niveau en ben je tussen de 17 en 20 jaar dan ben je bij Felicitas B.V. van harte welkom. Stuur wanneer je geïnteresseerd bent je sollicitatiebrief binnen tien dagen op naar: FELICITAS B.V. T.a.v. Ellen Wonink, afdeling personeelszaken Splinterlaan I54 2352 SM LEIDERDORP Voor onze vestiging te Lisse zoekt Credit Lyonnais Bank Nederland kandidaten die de functie van hoofd administratie kunnen vervullen. Credit Lyonnais Bank Nederland is een middelgrote bank, vooral actief binnen het zaken- en bedrijfsleven, die behoort tot de Crédit Lyonnais Groep. Deze groep is met een balanstotaal van f250 miljard, vestigingen in meer dan 70 landen en wereldwijd zo'n 50.000 medewerkers, één van de grootste bankinstellingen ter wereld. Voor de vervulling van de vacature voor hoofd administratie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die bij voorkeur aan de volgende eisen voldoen diploma HEAO of SPD; ervaring in het leidinggeven aan een zelfstandige administratieve unit; leeftijd 30 jaar. Het gaat om een interessante, veelomvattende functie, die in de praktijk onder meer de volgende taken behelst: het zorgdragen voor een correcte vast legging van de kantoorgegevens en transacties; leidinggeven aan medewerkers belast met de geautomatiseerde administra tieve dataverwerking; leidinggeven aan medewerkers belast met werkzaamheden betreffende diensten ten behoeve van relaties. Het organiseren en delegeren van die werkzaamheden alsmede het uit voeren van personele taken (perso- neelsrapportage, mutatie-overzichten e.d.); het opstellen van de maandbalans en de sociaal-economische balans conform CL-procedures en richtlijnen van het Hoofdkantoor; het verzorgen van de verlies- en winstrekeningen van het eigen kan toor; het doen van voorstellen op organisa torisch gebied, wat betreft administratie en interne personeelszaken; adviseren en rapporteren aan direc teur/relatiebeheerder inzake admini stratieve verwerking cliëntgegevens. Desgewenst assisteren van directeur/ relatiebeheerder bij cliëntcontacten; het controleren en zonodig corrigeren van computeroutput en rentenota's. Vanzelfsprekend bieden wij een bij het belang van de functie passend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. G. van Cappelle, regionaal hoofd administratie Noord-Holland, tel.: 023-319035. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan Directoraat Personele Zaken, t.a.v. mevrouw E.J.C. Groot, Postbus 941,1000 AX Amsterdam. El Credit Lyonnais Bank Nederiand CARRIÈRE MAKEN MET EEN VOORSPRONG is een vestiging met 30 medewerkers van het Zwitserse Ascom concern en vertegenwoordigt de bekende Hasler postautomatiseringsapparatuur. Voor zo spoedig mogelijke indiensttreding zoeken wij een part-time voor 20 uur per week (5 dagen van 4 uur). Voor deze funktie is een opleiding op MBAniveau noodzakelijk. F.nige kennis van- en ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Gezien de veelvuldige kontakten met het Zwitserse bedrijf, is een redelijke kennis van de Duitse taal een pré. Wij bieden een goed gehonoreerde werkkring in een klein team. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van Zarli B.V., Energieweg 10, 2382 NJ Zoeterwoude- Rijndijk. Onze cliënt is een gerenommeerd filiaalbedrijf op het gebied van de betere damesmode. In Leiden wordt gezocht naar een representatieve vrouw, die al over de nodige ervaring in de mode-detailhandel beschikt om op succes volle wijze de op zich te nemen. Wij denken daarbij aan een zelfbewuste vrouw, die de diverse facetten van het filiaalbeheer beheerst; t.w.: verkoop, presentatie, administratie, planning en organisatie; kosten- en kwali teitsbewaking, personeel en rapportage. De jonge vrouw (v.a. 30 jaar) die in deze interessante taak een uitda ging ziet en de juiste inhoud aan deze dynamische funktie weet te ge ven, stimuleert tegelijk ook haar eigen toekomst binnen onze organi satie. Zij kan daarbij rekenen op een effektieve steun en begeleiding vanuit het management. Discretie verzekerd. Schriftelijke sollicitaties te richten ond. nr. 70176 bur. v.d. blad.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 18