Feyenoord zoekt aansluiting 'Verliezen? Ik? No way!' Cane verrast in kwartfinale S"optTV John van der Wiel wil hoog eindigen Regilio Tuur gelooft in Amerikaans succes Nederlanders uitgeschakeld Heister als enige verder Gezond TT; ZATERDAG 29 JULI 1989 SPORT PAGINA 15 Schaaktoernooi van Amsterdam LEIDEN In het noordelijkste puntje van de Merenwijk heeft John van der Wiel zich in alle rust voorbereid op de kroongroep van het Ohra-schaaktoernooi in Amsterdam. Morgen verruilt de Leidse grootmeester het weidse uitzicht over de Broek en Si- montjes-polder twee weken lang voor een veel beperkter blikveld. Zijn schaakbord zal hem echter regelmatig een interessant spekta kel bieden, aangezien de kroongroep een samenstelling heeft die iedere schaakliefhebber slechts tot superlatieven kan verleiden. Zes erkende vechters uit de wereld top. Van der Wiel, Jeroen Piket, Speelman, Kortsjnoi, Goelko en Beljavski, treffen elkaar zowel met de witte als met de zwarte stukken. Van der Wiel garandeert dat er in die tien rondes geen korte remises worden gespeeld en hij voorspelt zelfs 'totale chaos' op de borden. „Het zijn zes spelers die alles wil- i. Vele partijen zullen dan Kortsjnoi en Speelman heb ik nooit gespeeld, tegen Goelko en Beljavs ki heb ik tot nu toe eenmaal remise gemaakt." In hun onderlinge partijen is tussen de grootmeesters uit Leiden en Lei derdorp nog nooit sprake geweest van een 'vrienden-remise', hun laatste twee ontmoetingen duurden zelfs zestig en zeventig zetten. Van der Wiel koestert een plus één score ook ontaarden in chaotische tafere- tegen zijn jongere collega en heeft len en in ieder geval afwijken gebaande wegen. Speelman is wat dat betreft de ergste, maar ook Pi ket en ik willen er regelmatig een bende van maken", aldus Van der Wiel. Dat wil niet zeggen dat er onver antwoorde, slechte zetten op het bord verschijnen, maar dat moeilijk te doorgronden en trage positionele partijen waarschijnlijk achterwege blijven. Deze zes deelnemers type ren zich door scherp en aanvallend spel, ze nemen risico's en gaan door totdat een stelling werkelijk niets meer te bieden heeft, vlak voordat de twee koningen eenzaam overblij- Moe Van der Wiel (ELO-rating 2545) en Piket (2540) zijn in dit gezelschap weliswaar op papier de zwaksten, maar beiden hebben in hun laatste toernooi uitstekend gepresteerd en staan na een maand rust te popelen weer een toernooi te spelen. Van der Wiel: „Na het lange Wereldbeker toernooi in Rotterdam (8 uit 15, red.) was ik echt moe. Sindsdien heb ik niet meer gespeeld, slechts fanatiek de Tour de France gevolgd op tele visie. Inmiddels beschik ik daarom weer over voldoende 'creatieve energie'. Op grond van mijn rating zou ik volgende weken met vijftig procent al tevreden moeten zijn, toch heb ik het snode plan hoger te eindigen. Mijn enige zorg is dat ik niet te slecht start. Dan is tien ron den vervolgens te kort om nog terug te komen. Tot nu toe beviel het me echter goed in Amsterdam, in 1986 werd ik tweede achter Ljubojevic, in 1987 won ik, en vorig jaar behaal de ik vijftig procent." Jeroen Piket heeft nog niet nage dacht over wat zijn verwachtingen zijn: „Voorlopig vind ik het vooral 'leuk' om tegen zulke sterke spelers te kunnen schaken en ik heb me dan ook, na twee weken vakantie, zo goed mogelijk voorbereid. Tegen geen enkele maal van Piket verlo ren. Tegen Kortsnoi en Beljavski staat Van der Wiel flink in de min, maar Goelko en Speelman hoeft de Leidenaar dankzij plus-scores niet te a NEW YORK (GPD) - Er stonden twee ambulances voor de ingang van Madison Square Garden, donderdagavond, en de grap was eruit voordat iemand er erg in had: „Zie je dat, ze houden er al reke ning mee dat Tuur hier vanavond bokst". Twee uur later spookte de gedachte aan die wachtende ziekenwagens heel even door de hoofden van zijn 'gevolg', toen Tuurs tegenstander Dennis Pantoja minstens een mi nuut bewegingloos bleef liggen na de razende rechtse, waarmee de 'mi racle man' uit Hoogvliet zijn droom- debuut besliste. Regilio Tuur zelf schrok ook, zag in een flits het beeld van een bewusteloze Kelcie Banks in Seoul weer voor zich, maar rea geerde het volgende moment zijn vreugde en opluchting over de goe de afloop af in een uitgelaten ronde dans met manager Bill Bikoff en trainer Phil Borgia. „Er viel toch wel wat van me af'. Hij was, gaf hij grif toe, nerveuzer dan ooit geweest voor zijn eerste op treden in wat voor hem als 'het be loofde land' geldt: Amerika. „Toen ik dertien, veertien jaar was droom- r r de ik ervan Zuidhollands kampioen Leidenaar John van der Wiel begint uitgerust aan het schaaktoernooi te worden, Crooswijk, het Schut- ;an Amsterdam. „Mijn enige zorg is dat ik niet te slecht start tersveld. Later werd het Carré, de (archieffoto ANP) kampioenschappen van Nederland, de EK, Olympische Spelen. Maar na Kuyf concurrentie van een aantal Seoul was ik het amateurgevoel op- kwijt. Ik wilde nog Voor Van der Wiel is Beljavski Speelman (2615) is de volgende te (2620) favoriet voor de eindzege: genstander van Timman in de strijd sterke buitenlandse grootmeesters, „Hij is altijd perfect voorbereid, kan om het wereldkampioenschap, waaronder Gelfland (2590) en Hulak ding: prof worden'"prof in Ameri uitstekend rekenen en zijn enige Voor hem is het daarom moeilijk (2550), van de Nederlanders Soson- ka", zwakte, positioneel spel, is in dit daarnaast nog toernooien te spelen, ko, Van der Sterren en Ree en van veld geen echte handicap. Viktor dit jaar heeft hij nog niet veel ge- het Hongaarse meisje Judith Polgar Bij programma Kortsnoi (2655) zal wel weer in één wonnen." dat met 2555 eveneens tot de favo- van de twee uitersten vervallen, óf In de grootmeestergroep, die rieten behoort, heel goed, óf heel slecht. Jonathan maandag van start gaat, krijgt Rini REMMELT OTTEN dercard' weliswaar, gramma, maar toch. GLASGOW (Reuter) - De Schot se voetbalbond (SFA) heeft giste ren een traditie van 116 jaar door broken door met een commercië le sponsor in zee te gaan. In plaats van puur gezondheid en opvoe ding te promoten, heeft het be stuur van de SFA zich voor bijna 8,5 miljoen gulden over laten ha len de bekercompetitie komend seizoen met bier te verbinden. De bond sloot een vierjarig contract met de brojuwerij Tennents. - Het biermerk komt in de plaats van de Schotse organisatie voor Schotse bond kiest voor bier gezondheid en opvoeding, waar van de naam tot nu toe aan het be kertoernooi was verboden. De SFA ziet geen bezwaar in deze overstap. „Tennents is een ver antwoordelijk bedrijf en is net zo zeer tegen alcoholmisbruik ge kant als de gezondheidsorganisa tie", zei voorzitter Peter Gardiner. De FIFA heeft gedreigd Ku- wayt het lidmaatschap te ontne men, indien de eis van dat land tot schadeloosstelling tot een bedrag van ruim tien miljoen gulden niet wordt ingetrokken. De voetbal bond van Kuwayt had bij de FI FA een dergelijke eis neergelegd omdat de wereld voetbalorgani satie zijn toestemming had ont houden aan de organisatie van een toernooi in maart. Kuwayt stelt dat de FIFA veel te laat had meegedeeld zijn goed keuring niet te zullen verlenen. stond hij daar, op een 'Fight Night at the Felt Forum', op de 'un- het bijpro- k was heel erg gespannen. Ik had zó naar die wedstrijd toegeleefd, er hing zó veel van af. Verliezen is niet erg, zeggen ze, maar je eerste partij moet je win nen. Niet dat ik daar ook maar één moment aan heb getwijfeld. Verlie zen? Ik? No way! Ik was zó goed voorbereid, had me voor 100 pro cent ingezet op de training, voelde achtige, daar houden Amerikanen niet van. Zelfvertrouwen, okay. maar je moet je tegenstander nooit vernederen. Arrogantie haten ze hier". Betrouwbaar Regilio Tuur evenwel kan voorlopig geen kwaad doen bij de vaste klan ten van Feit Forum, voor wie het een bittere tegenvaller zal zijn dat hij over twee weken, op de volgende 'Fight Night' op het programma zal ontbreken. „Ik ga eerst een weekje met vakantie, daarna zien we wel verder", verzuchtte Bill Bikoff, die nochtans een heerlijk avondje be leefde omdat zijn andere pupil, ve dergewicht Kevin Kelley, na lang wachten korte metten maakte met José Villasenor. De manager maakt, zoals Tuurs Regilio Tuur: „Ik moest winnen hele team trouwens (trainer Phil (foto ap) Borgia, krachtcoach Seth Seidman hebt". Twee minuten en zes secon- en niet te vergeten trainingsmaatje den na zijn daverende entree in de Kevin Kelley), een betrouwbare in- Newyorkse ring stelde hij dat stand- druk. en lijkt een aanhanger van het punt lichtjes bij. „Ik ben nu in Ame- principe: rustig aan, dan breekt het rika, ik moet nu zeggen, dat ik ervan lijntje niet. overtuigd ben dat ik slaag. Natüür- Voor 24 augustus evenwel, het lijk win ik, natiiürlijk ga ik het hier laatste gala in Feit Forum voordat maken. Dat helpt, die houding. Bij de zaal voor twee jaar dicht gaat mij wel tenminste". vanwege een ingrijpende verbou- Oog in oog met Dennis Pantoja, wing, rekenen matchmaker Bob met Shirley, zijn vriendin, op de eer- Goodman en zijn assistente Pat Fle ste rij en Mark Voogt, clubgenoot ming wel degelijk op hun 'Pet', van school Schildkamp en speciaal zoals de beschermelingen van Ma- voor het gevecht overgevlogen naar dison Square Garden Boxing wor de 'Big Apple', hoog op de tribune, den genoemd. Zelf zou Tuur het had hij weinig twijfel over zijn plan- liefst beide avonden de ring in klim- laten bestaan. De kwart gevulde zaal (een kleine dui zend kenners) begeleidde zijn in drukwekkende one-man-show met kreten van bijval en spontaan ap- weten wat het beste plaus. Maar toen de potige Puertori- i, die zich van zijn debuut onge- zijn vertrouwen in Bik off Borgia is inmiddels zó groot, dat hij hun beslissing onvoorwaar delijk accepteert. „Zij zullen wel Marsroute zelfs niet hoefde onder te doen de wereldkampioen gemaakt, eenmaal uitgeteld op het hij niet zoals op sterk, dat ik voor mijn gevoel twijfeldeen andere voorstelling had „Dit was fase 1, nu volgt fase IA", stipte Phil Borgia de marsroute aan. „Let maar eens op, deze Tuur schiet als een komeet naar de top. Ik - -t-zou tenminste niet weten, wie ter ,niei ku"t no.oit Bundesliga - met de vuisten ge- wereld hem moet stoppen. Over bald boven zijn hoofd op zijn grog- acht of tien ronden misschien, maar gy tegenstander afgestapt. „Dat Ali- over vier of zes...? No way*'' Binnen een maand, had hij eerder het laatst te doen" gebruikelijk by verteld, weet je of je een redelijke zijn optredens in Nederland Tsjesnokov verslagen mCIY^lTClTnill uitschrijven van tientallen bonnen gUliülllJU. om de parkeeroverlast tegen te gaan, daar ging een boze omwonen- ZANDVOORT (ANP) Severiano de uit ergernis over het laden en los- Ballesteros mocht dan als beroemd ste golfer ter wereld alle belangstel ling naar zich toetrekken, op de tweede dag van het Open Golfkam- HILVERSUM (GPD) Er gaat dit jaar kennelijk een heil zame werking uit van het Melkhuisje. Op tennissers die sportief en lichamelijk wat in de lappenmand zaten wel te verstaan, want een aantal buurtbewoners blijkt definitief de oorlog te hebben verklaard aan het knusse toernooi in de Hilversumse villawijk. Waar de politie zich 'beperkt' tot het gentijn Franco Davin (6-7, 6-1, 6-3). De Zuideuropese overheersing op het Melkhuisje werd daarmee een feit: de Tsjechoslowaak Karei No- vacek is het 'buitenbeentje' bij de waartoe verder twee proviand gisteren al spijkers over de Bussumergrintweg te strooien. Het enige dat er nog aan ont- pioenschap van Nederland werd de breekt zijn dreigbrieven en bom- show gestolen door een andere meldingen. Daar is de buurt waar- Spanjaard. schijnlijk net iets te sjiek voor. Dat De 22-jarige Jose-Maria Olazabal het Melkhuisje zo langzamerhand ging rond in 66 slagen, vier onder echt uit de voegen barst en de (com- par en nestelde zich naast de Brit merciële) toeloop nauwelijks meer Gordon Brand junior op de eerste aankan staat buiten kijf, maar toer- het tussenklassement. nooidirecteur Piet vart Eijsden kan Spanjaarden (Carbonell, Sanchez) en een Italiaan (Cane) behoren. Laatstgenoemde treedt vanmid dag aan tegen de favoriet uit Bar celona en heeft het psychologische voordeel dat hij hem de laatste twee keer wist te verslaan. Zowel tijdens de Olympische Spelen vorig jaar in Seoel, waar Cane bij de beste acht werd gestuit door Stefan Edberg, als onlangs in Hamburg kreeg San- De Italiaan Paolo Cane zette tegenstander Tsjesnokov op het Melkhuisje Brand verdedigde zijn eerste stel- absoluut geen begrip opbrengen chez klop van de langharige Bolog- sure, die diep verscholen zat. Rust verslagen, i de eerste dag uitstekend rondje van 68. vervolgens bleek sprak evenement begin mei liep Cane week"in het jaar. Aan de zegswijze volgens een beenblessure op, Tijdens dat Westduitse gravel- loste weinig op en omdat ik er ook de Westduitser Udo Riglewski te Tsjesnokov als halve-finale-oppo- Ballesteros, die op de Kennemer te Zandvoort het grootste deel van het publiek achter zich aan kreeg, lang geen waarde r had weer eens een van zijn slechte Tot overmaat v dagen. Na de 67 van donderdag had zijn 'verre vrienden' ook niet altijd door hij gedwongen was zich terug ik hij gisteren 76 slagen nodig en zakte hij naar de grijze middenmoot de rangschikking. te trekken voor zijn kwart-finale- bare plek in Rome dermate verrek- partij tegen Boris Becker. te, dat hij zelfs nauwelijks meer kon ramp willen Toevalligerwijs overkwam Emi- lopen. lio Sanchez een week later precies Sanchez diende af te zeggen 1 r niet zo veel last van had, bleef sterk. Aan de zijde van zijn onaf maar doorspelen". Tot de num- scheidelijke coach Pato Alvarez r zestien van de wereld de kwets- („hij is als een tweede vader nent, want "het spel van Cane" ligt gewoon niet Aanvankelijk leek Sanchez ook op zijn wenken te Van Eijsden gisteren weer ervaren De als derde geplaatste Andrej Tsjesnokov sneuvelde in Hp Een opzienbarende opleving had kwartfinales onverwacht hard meewerken, zo moest hetzelfde in Rome. Hij moest bij de Roland Garros en tenniste bijna wanhopig zijn mislukte graveïsei ninder zelfver- worden bediend, want de Rus r trouwen beschik heb ik hem hard vliegensvlug een 4-0-voorsprong. nodig") probeert de fysiek weer vol- Tsjesnokov bleef echter het ant- ledig fitte Sanchez in Hilversum woord schuldig toen de tempera mentvolle Cane onmiddellijk tactiek veranderde, zwaar begon te vertragen en uiteindelijk met Sandy Lyle. De Schot finishte met Paolo Cane (7-5, 1-6, 6-4), waardoor 67 slagen. Hierbij was een pechvolle de eindstrijd morgen nog- steeds triple-bogey op de derde hole. De twee relatiéf onbekende en weinig US-Master van 1988 raakte met zijn aansprekende spelers kan bevatten, afslag een vrouw uit het publiek. De Goed, het centre-court zal voor de bal kwam daarna in een diepe finale toch wel bomvol zitten, de tv- voetafdruk te liggen. De reparatie- registratie is ook weer verzekerd, slag verliep desastreus. Zijn bal maai raakte zoek in het struikgewas. Lyle doet revancheerde zich met zeven bir dies op de resterende vijftien holes w Met 67 stelde hij zich kandidaat als geen ander, voor een plaats in het Ryder Cup team. Captain Tony Jacklin mag drie persoonlijke voorkeuren uit spreken. Op zijn spel van dit seizoen zou Lyle kansloos zijn. In vijf wed strijden van de Europese Tou hij niet ling. laatste zestien verstek laten gaan te- twee maanden geen officiële wed- zoen nog enig cachet te geven. gen Mancini, eveneens wegens een strijden meer, tot hij ruim twee we- „Met de wedstrijd gaat het geluk- w kwetsuur in het dijbeen. „Ik had er ken terug zijn (weinig succesvolle) kig beter", sprak de Spanjaard, gelukkige netbal prompt de partij tegen al sinds januari last van. Het was come-back maakte in Gstaad. Broer wiens wens gisteren niet in vervul- voor zich opeiste. oeilijk op te sporen spierbles- Javier werd daar in de eerste ronde ling ging. De Melkhuisje-kampioen JEROEN TE NUIJL gereputeerde toernooinaam altijd goed schept weer mogelijkheden editie, weet Van Eijsden ROTTERDAM (GPD) Feyenoord dat Feyenoord door een injectie van de exploitatie komt er echt. Het a heeft de laatste jaren nogal wat ter- enkele rein moeten prijsgeven op zyn grootste rivalen, Ajax en PSV, Machtsgreep De Hilversummer hoopt daarom op tieus dat de exploitatie in navolging slechts ter kennisgeving zullen iljoenen guldens weer snel tal subsponsors, die elk drie ton per m de race om de landstitel zou zijn; jaar inbrengen, moet tot tien wor- het vervolg is bekend, zodat zijn den vergroot, het stadion blijft in de Kuip toch zó ambi- woorden door het 'legioen' wellicht liggende ruimte dienen een multi- de Amsterdammers en de den aangenomen. hernieuwde machtsgreep titelverdediger Emilio Sanchez, die landskampioen de komende jaren dan 13*000 pond ster- zich gisteren andermaal met enige met miljoenen guldens wordt ver moeite ontdeed van de kleine Ar- hoogd. De al zo lang gekoesterde te rugkeer naar de top moet in het be gin van de jaren '90 zijn gestalte krij gen. Het komend seizoen werken Hans Kraay en de zijnen met een be groting van 8,6 miljoen gulden. Vol gens Carlo de Swart, de huidige voorzitter van het stichtingsbe stuur, streeft Feyenoord er naar zijn LUXEMBURG (ANP) - Danny Heister heeft zich als enige Neder landse tafeltennisser geplaatst voor de kwartfinales van het Europese jeugdtoernooi in Luxemburg. De inwoner van Didam versloeg achter eenvolgens Hollo (Hon), Truksa (Tsj) en Skierski (Pol). In de kwartfina les treft hij vandaag de Belg Saive. Bij winst is hij zeker van ten minste de bronzen medaille. De andere Nederlanders in het enkelspel werden uitgeschakeld. Bij de jongens: De Bruin door Stepanek (Tsj) in de eerste ronde, Kobes door de Hongaar Pagony in de tweede, Greve door de Brit O'Driscoll eveneens in de tweede, Keen door de Belg Sonnet in de derde. Bij de meisjes: Bakker en Arends in de eerste ronde door Simon (Hon) en Koelagina (Sov), Muller in de derde ronde door Koesj (Sov). Met Trinko Keen is Heister, die het afgelopen seizoen uitkwam voor het Leidse Comtest/Öcylla, ook doorgedrongen tot de kwartfinales van het dubbelspel. Muller en Bakker deden dat bij de meisjes. competitie al op bezoek kreeg, waardoor men twee maal een bijna volle 'bak' had. Dit keer mag het de vaderlandse topclubs pas na de winterstop ontvangen, waardoor de kans bestaat dat de beslissingen al zijn gevallen. Een beetje realistisch is men dus wel in de Kuip. Carlo de Swart beseft dat Feye noord nog altijd aanhikt tegen een grote achterstand ten opzichte van Ajax en PSV. „Met ons budget zit ten we aan de lage kant. Ajax zit op 'ljoen en PSV zelfs op 18 mil- is dit jaar dan ook en overgangs-begro- ting". Alle fraaie toekomstbespiegelin- groting met astronomische bedra- pig op 1 miljoen en verwacht 2,8 gen ten spijt beseft Feyenoord dat functioneel karakter te krijgen moet meer risicodragend kapitaal in Feyehoord worden geïnves- Bovendien, zo is gebleken, werd het ACilterStanCl afgelopen seizoen nog een verlies Men heeft de gecombineerde begro- van 1,3 miljoen gulden geleden. Ge- ting (Stichting en Stadion) aan de let op het feit dat de recettes allesbe- vooravond van het nieuwe seizoen halve een grote bron van inkomsten niet hoger durven stellen dan 8,6 joen. Maar vormen, moeten er heel wat activi- miljoen. Feyenoord incasseert 4,6 sprake teiten in Rotterdam-Zuid worden miljoen van zijn sponsors, schat de ontplooid om werkelijk naar een be- inkomsten uit evenementen voorlo- i 20 reen bedrag gen te gaan. Direkteur Hans Kraay: miljoen uit recettes te ontvangen, iljoen ligt. „Er gaat van alles gebeuren. Het Daarbij gaat men uit van een gemid- „Wie de poen heeft, heeft de verlies van vorig macht", liet de praeses gistermid- maal afgedekt, dag in de Kuip aan duidelijkheid, niets te wensen over. Nu hebben de nieuwe machts- speler hebbers van de rood-witte club het noord hele- deld aantal toeschouwers het dit seizoen niet opnieuw mag fa len. De kritische houding van het ei gen publiek is de beleidsbepalers bekend. „Op het veld moet het uit eindelijk allemaal gebeur beginnen gezond 13.000, duizend minder dan het be- »izoen. Er is zelfs grote aantal in het vorige seizoen. v__ ot nog enige financiële ruimte om een De conclusie dat de leiding van de kent Carlo de Swart. En Hans in te trekken. Maar Feye- Rotterdammers derhalve minder Kraay: „Ik begrijp best dat pas kerngezond, als de re- hoge verwachtingen heeft van het Rotterdamse publiek al eens eerder cettes buiten de begroting gelaten elftal dan een jaar geleden ligt -'orig te weinig punten hebben gehaald en dat de prestaties erg koeien met gouden horens beloofd, kunnen worden. Dat geld zou dan de hand, maar volgens Hans Kraay selvallig zijn geweest. Maar we heb- Geldschieter Jorien van den Herik geheel aan aankopen en de oplei- is daar geen sprake van. Feyenoord ben toch Europees voetbal veilig voorspelde twee jaar geleden bij ding besteed kunnen worden." had vorig jaar het geluk dat het PSV gesteld. Daarmee moeten de men- zijn entree in de beheersstichting De Swart: „Die verruiming van en Ajax in de eerste helft van de sen op dit moment tevreden zyn." ZATERDAG 11.55-18.15 BBC 1: Grandstand: met cricket (derde testmatch tussen Engeland en Australië), rugby (Nieuwzeeland-Ar- gentinië). volleybal (Italië-Canada), auto races in Silverstone en paarderennen in Goodwood. 13.00-16.30 Did 3: Tennis: Grand Prix in Stuttgart. 15.00-16.30 Ned 2: Sportpanorama: ver slag van de halve finale van de Open Ne derlandse tenniskampioenschappen op de banen van het Melkhuisie. 15.45-16.15 BBC 2: International Bridge Club. 17.40-19.15 BBC 2 Cricket: verslag van testmatch tussen Engeland en 10.00-19.00 Did 1: Sportschau: Bundesligavoetbal. eerste speeldag. 18.15-18.20 BBC 1: Sport. 18.30-19.30 Super: NBA Basketbal: Ame rikaans prof-basketbal. 19.00-20.00 SKY: EK. 19.00-20.00 Ned 2: De Heilige Koe: auto- en motorsportmagezine. 19.35-20.00 Did 3: Sport im Westen. 20.00-21.00 SKY: Turnen: internationaal toernooi in Australië. 21.00-23.00 SKY: Tennis: Open toernooi in Stuttgart. 22.05-22.20 BBC 1: Sport. 22.05-23.25 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.17-22.45 Ned 3: Studio Sport. 22.45-23.00 BRT 1Sport op Zaterdag. 23.00-00.00 SKY: Atletiek: NK in Oost- duitsland. 00.00-01.00 SKY: Voetbal: samenvatting EK. 00.00-01.30 Ned 2: Sport extra: verslag van de golfkampioenschappen op de Ken- nemer golfclub m Zandvoort. 00.45-01 15 BBC 2: Cricket: samenvatting ZONDAG 12.00-16.00 Did 3: Sport im Westen extra tennis, finale enkelspel van het Grand Prix toernooi in Stuttgart. 13.00-16.30 Ned 2 Sportpanorama: ver slag van de linale van de Open Neder landse tenniskampioenschappen. 14.00-14.05 BBC 1; Sport. 14.05-19.45 BBC 2: Sunday Grandstand: met autoraces (Grand Prix van Westduits- land), league cricket in Swansea en veld lopen in Newbury. 14 15-16.15 Did 1: ARD-Sport extra: Grand Prix van Westduitsland voor formu le-1 wagens. 14.55-16.15 BRT 2: Autoraces: Grote Prijs van Westduitsland voor formule-l wa gens. 17.10-18.10 Did 2: Die Sporl-Reportage. 18.00-19.00 SKY: Tennis: Davis Cup. Zweden-Joegoslavié. o Sport. 19.00-20.00 Ned 19.00-21.00 SKY: Voetbal. 19.25-19.40 BBC 1: Sport. 19.45-20.15 BRT 1: Sportweekend. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-Tele- gramm, 21.00-22.30 SKY: Tennis: finale van het toernooi in Stuttgart. 21.45-22.00 Did 2: Sport am Sonntag. 21.55-22.10 BBC 1: Sport. 22.30-00.30 SKY: Autosport: Grote Prijs van Westduitsland voor formule-l wagens. 23.25-23.55 BBC 2: Autoraces: samen vatting van de Grote Prijs van Westduits- formule-1 wagens. MAANDAG 11.50-14.05 BBC 2: Cricket verslag v de vierde testmatch tussen Engeland Australië. 14.35-16.50 BBC 2: Cricket: vervolg.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15