spooRrrv 'Een sprong in het diepe' Bundesliga in een crisissfeer Lubberding speelt het slim RB loot Wageningen Haarhuis verrast weer Weinig tegenstand voor Snellenberg FIFA schorst bedriegers uit Iraq DONDERDAG 27 JULI 1989 SPORT PAGINA 15 'Te fitte' routinier boekt sprintzege in Noordwijk NOORDWIJK - "Nee toch, heb ik hier al eens eerder gewonnen?" Henk Lubberding, winnaar van de negende profronde van Noordwijk, deed gisteravond verbaasd toen hem werd meegedeeld dat hij 'op herhaling' was gegaan. Of deed of hij verbaasd was, want toneel spelen kunnen wielrenners bijna net zo goed als doortrappen. Zeker als het om een rondje om de kerk of kermiskoers gaat. Het in groten getale opgekomen pu bliek slikte de (gespeelde) verba zing van de gelouterde profwielren ner van Nederland met graagte. Eerst winnen en dan nog zo grappig doen, wat wil je nog meer van Lub berding? Na rondenlang stuivertje te hebben gewisseld met Gerrit Sol- leveld en Jelle Nijdam van de ploeg- Raas en Rob Kleinsman en Peter Pieters van de ploeg-Priem ver sloeg de nestor tjan het vaderlandse peloton Pieters en Solleveld in de eindsprint. Het doet verdacht aan dat de bij na uitgefietste anti-sprinter Lub berding ("Nog één jaar en dan houd ik het voor gezien") op zijn oude dag snelle jongens als Pieters en Solle veld in de laatste meters aftroeft. De verklaring van de 'Voorster boer' stak echter goed ih elkaar: "Ik reed de hele avond al van voren. Boven dien ben ik eigenlijk te fit uit de Tour de France gekomen. Ik had daar namelijk niemand om voor te rijden", doelde meesterknecht Lub berding op het vroegtijdig uitvallen van Erik Breukink, Jean Paul van Poppel en Eric Vanderaerden. "An ders win ik zo'n sprint natuurlijk nooit". Het zal de toeschouwers, laat staan de organisatie van de pro bleemloos verlopen profronde, een zorg zijn. Om wat voor reden ook, Lubberding fietste gisteravond ge woon het hardst. De enige die er net zoveel energie in wilde steken was Martin Schalkers. Maar de Katwij- ker was in de voorbereiding op 'Noordwijk' dan ook niet gehinderd door andere beslommeringen, om dat ploegleider Cees Priem hem buiten zijn Tour-ploeg hield. Óm dicht b^j huis te laten zien wat hij waard is nestelde Schalkers zich binnen enkele minuten aan de kop van het door derny's gegangmaakte rennersveld. Van de twaalf deelnemers waren routinier Theo Smit (afscheidsjaar), Jelle Nijdam (tweevoudig ritwin naar in de afgelopen Tour) en Ne derlands kampioen Frans Maassen vooraf al in de bloemen gezet. Het inspireerde hen niet tot opvallende daden. Omdat de minstens zo popu laire Lubberding en Solleveld hun taak wel serieus opvatten, boeide de rondgang over de Wilhelminaboule- vard en Parallelboulevard de niets vermoedende toeschouwer tenmin ste nog enigszins. Levendig Met de obligate verrichtingen van de beroepsrenners hoefde Noord wijk het gisteren gelukkig niet te doen. Ook de vrouwen waagden zich achter de kleine motoren. Dat leverde een korte, levendige wed strijd op met Monique Knol als snel ste finisher. Monica de Waal en Leontien van Moorsel zaten de Olympisch kampioene op de hielen. De Katwijkse juniore Corina Ouwe hand volgde niet veel later verdien stelijk als zesde. Een ander bijnummer, de wed strijd voor nieuwelingen en vetera nen, besliste Paul Kooijman in zijn voordeel. De gemakkelijk Winnen de arts uit Leiden bleef als enige van een sterke kopgroep uit de greep van het voortdenderende pe loton. Pieter Evelein, die met de ac tieve John Kuyvenhoven, Ton van Duivenbode en Gerrit van der Plaats lange tijd in de buurt van Kooijman had gereden, liet zich niet verder terugdringen dan naar de zesde positie. Hans Schoelink en Mark Velzeboer eindigden ook voorin de groep. Restte het lokkertje voor het pu bliek: de prominenten-wedstrijd. Voorzitters van allerlei verenigin gen uit de regio moesten opkomen om het publiek te vermaken. Som mige voorzitters hadden dat in de gaten, andere reden onverdroten verder. Gerard Slingerland (IJsclub Warmond) toonde zich in de laatste meters iets sneller dan Jacob van der Berg (Politie Sport Vereninging Noordwijk) en Hans de Zwart (Tourclub NZH). Anonimiteit Joris Voorhoeve, de voorzitter van de Tweede Kamer-fractie van de WD, reed zijn rondjes in de anoni miteit. Tijdens het recente bezoek van de Amerikaanse president Bush had organisator Joop Rietho Ontspannen wachten de renners op het startsein op de boulevard van Noordwijk. Van links naar rechts: Jan Siemons, Marc van Orsouw, Martin Schalkers, Rob Kleinsman, Jelle Nijdam en Patrick Tolhoek. ven de Noordwijker gestrikt voor zijn prominenten-race, maar Voor hoeve had geen kans gezien zich op zijn sportiefst te vertonen. Op een gewone Nederlandse fiets en oer degelijk gekleed legde de politicus zijn rondjes af. "Dit doe ik niet als onderdeel van onze verkiezingscampagne, maar gewoon als Noordwijker", legde Voorhoeve uit. "Fietsen vind ik leuk om te doen. Als ik er tijd voor heb ga ik wel eens op mijn fiets naar Den Haag. Dat is ongeveer een uur rijden". In zijn woonplaats arriveer de de WD-voorman gisteravond wat eerder op de plaats van bestem ming. Ver achter de sportiefste voorzitters en ruimschoots vóór de ludiekste eindigde hij in de grijze middenmoot. TIM BROUWER DE KONING LEIDEN - Rijnsburgse Boys komt op zaterdag 2 september in het KN- VB-toernooi uit tegen Wageningen, de club van ex-Noordwijk trainer Piet Buter en Klaas Vink. Dat is het resultaat van de loting, die gisteren in Scherpenzeel werd verricht. In dien de zaterdageersteklasser zege vierend uit de bekerstrijd komt, dient er een tussenronde tegen de winnaar van het duel Babberich- MW worden gespeeld. De loting voor de eerste ronde van het toernooi om de KNVB-be- ker (weekeinde 2 en 3 september) is: Babberich - MW, Limburgia Brunssum - Helmond Sport, RCH Heemstede - Tel star, Achilles '94 Assen - Cambuur, IJs- selmeervogels Spakenburg - FC Den Haag, Blauw Wit Amsterdam - NEC. Hoogeveen - RBC. Spakenburg - Hera cles. Marken - De Graafschap. Rheden - Sparta, DOSK Kampen - FC Utrecht. AFC Amsterdam - Vitesse. AGOW Apeldoorn - PEC Zwolle. WHC Wezep - Veendam. Kozakken Boys Werkendam - Willem 2. Rijnsburgse Boys - Wagenin gen. DHC Delft - RKC. Halsteren - DS '79. ADO '20 Heemskerk - Eindhoven. DOVO Veenendaal - Go Ahead Eagles, Venray - AZ. ACV Assen - NAC. Valleivogels Scherpenzeel - Emmen, TOP Oss - Excel- De vijf wedstrijden voor de tussenron de (4 oktober) zijn: Babberich/MW - Rijnsburgse BoysAVageningen, Spaken- burg/Heracles - Marken/De Graafschap. Hoogeveen/RBC - IJsselmeervogels/Den Haag. DOVO/Go Ahead Eagles - RCH- /Telstar, R heden/S pa rta - Limburgia/Hel- mond Sport. Van der Berg op avontuur LEIDEN - Michael van der Berg trekt over de grenzen. Dat is op zich niet opzienbarend, want in de afgelopen weken heeft een omvangrijk legioen vakantiegangers Nederland achter zich gelaten om zich naar zuidelijke oorden te ver plaatsten. Dat doet de tennisser uit Koudekerk straks ook, maar het betreft hier niet bepaald een reis naar luilekker land. Begin september vertrekt Van der verlegen zit. "De Berg naar Malta en Tunesié om daar op satelite-toernooien punten voor de wereldranglijst te vergaren. Die punten moeten de speler van Dek' waarop ik ker 1 nationale 'ranking' loodsen. Mo menteel heeft hij de 37ste plaats in handen. Het is de wil van Van der Berg, gisteren zegevierend op Roomburg, de top-25 te bereiken. "Een sprong in het diepe", heeft de 21-jarige A-speler twijfels over zijn sportieve reis. "Maar het is een manier om aan meer ATP-punten te komen. Het zal keihard werken worden, want ik ben namelijk niet de enige tennisser die daar op jacht wil aanpakken kost veel. Want denk maar niet dat er in Malta en Tunesië veel voor mij is te ver dienen. Hooguit een paar honderd. hogere positie op de dollar. En als je het het geluk hebt ii DEN HAAG (GPD) - Jarenlang gold de Bundesliga, zeker in de ogen van de Duitsers zelf, als de beste, zwaarste, spectaculairste en mooiste voetbalcompetitie van Europa. Superlatieven schoten te kort. Het bolwerk wankelt echter de laatste jaren. De toeschou wersaantallen lopen sterk terug, het vandalisme neemt hand over hand toe, de clubs spelen weinig attractief en de vedetten zoeken steeds meer hun heil in het buitenland. De Bundesliga, die ko mend weekeinde aan de 27e uitgave begint, moet steeds meer ter rein prijsgeven en verkeert in een crisissfeer. het hoofdtoernooi te komen, krijg je de verblijfskosten vergoed. Dat kan ik dus niet incalculeren. Nee, die trip kost alleen maar geld, maar dat heb ik er voor over". De afgezwaaide MDS-student De als nummer één geplaatste Fred- ger een wild-cart toegwezen, maar heeft becijferd dat een jaar tennis- .die Sauer kruist het pad van de de Leidse tennisser beschaamde sen hem rond dé 30.000 gulden kost. boomlange tennisser (hij meet twee het vertrouwen van zijn club in de Daarom is hij naarstig op zoek ge- meter, het leverde hem een afkeu- partij tegen de bij Unicum competi- gaan naar sponsors. De helft van het ring voor de dienstplicht op). "Als tie spelende Joost Winnink. Van bedrag heeft hij al binnen. Momen- ik rustig blijf en m'n eigen spelletje Leeuwen vergaarde slechts twee teel vormt het op A-toernooien ver- speel, heb ik een kans. In de compe- games: 6-1, 6-1. 6-2. der ook nog een plannetje om het vertrek van spelers naar Italië een halt toe te roepen. De Stuttgarter meende dat de uithuizige interna tionals niet langer opgenomen moesten worden in de A-ploeg. Voorstellen, die veel stof deden iar uiteindelijk na lang gepraat geen genade München onder meer) vonden in de ogen van de Duitse toeschouwers binnen voetbalbond (DFB). De plannen werden als te rigoureus en te weinig tegen had met verlies te kampen. In doordacht bestempeld, waarna ze Zuydcrduin) totaliteit kwamen er 5.495.457 lief- vervolgens van tafel werden ge- hebbers op de wedstrijden af, tegen veegd. Toch realiseert de DFB zich 1 ;r iets gedaan moet worden en oppert nu voor de inkrimping de competitie. In plaats van hefgebrek aan attractiviteit. Er valt achttien clubs zouden er in de toe- op zaterdag doorgaans te weinig te komst slechts zestien mogen uitko- Iets dat velen in Westduitsland mo menteel zorgen baart, is de alsmaar teruglopende belangstelling. 'Insi ders' hadden verwacht dat, na het Europees kampioenschap, het pu bliek weer massaal de weg naar het stadion zou vinden. Het kwam er niet van. Slechts enkele clubs opwaaien, i (Borussia Dortmund, Vfb Stuttgart en Baye kregen r 4e poorten, het merendeel daaren- 5.705.523 in het seizoen daarvoor. De tanende belangstelling heeft olgens de kenners te maken met i de hoogste klasse. Beter voetbal de punten is". Voordat Van der gaarde prijzengeld de belangrijkste titie heb ik in drie sets van hem Berg in bezit komt van een fel be geerd ATP-punt, moet hij zich op elk toernooi worstelen door drie kwalificatieronden, Pas na de ge wonnen eerste ronde in het hoofd toernooi wacht hem een een ATP- pünt. Van der Berg wil de uitdaging c de Koudekerker tot i welijks tot aansprekende prestaties is gekomen. Vorige week werd hij in Den Helder door 'nobody' Erwin Lems van de baan geslagen, waar door hij met een karig gevulde en veloppe naar het ouderlijk huis waar hij betere tennisser te worden "dol- ge steun kan rekenen) terugkeerde, graag" aangaan. Sinds hij vorig jaar OntkpfpnH gepromoveerd werd tot A-speler, UIUKexena heeft hij op en romdom de banen zijn oor te luister gelegd. Met name met Paul Haarhuis, de speler die in Hilversum momenteel furore maakt, onderhoudt Van der Berg uitstekende contacten. "Van die jongens kan ik alleen maar leren. Niet alleen als tennisser, maar ook met andere dingen. Zakelijke advie zen bijvoorbeeld, toch altijd handig om te weten". De raadgevingen van zijn tegenstre- bron van inkomsten. Geen vetpot, loren. De krachtsverschillen liggen Voor Erik Bakker viel het doek op de open Leidse, althans in de A-klasse want in B is hij nog actief. In zijn eerste optreden in een A-hoofdtoernooi stond de 18-jarige m Dekker stijf van de zenu- de partij tegen Hagenaar deelde~tot de rol Mark van der Donck, bepaald geen niet al te ver uit elkaar" Michael van der Berg is overtuigd van zijn kwaliteiten. Daarom waagt hij zich aan een avontuur, dat hij sa- men met zijn trainer Berry Jansen speler van Dekker heeft bedacht. Twee seizoenen heeft hij uitgetrokken om (waar hij overigens ook op de nodi- zijn ideaal te verwezenlijken. "Ik calculeer de tegenvallers in. Het kan natuurlijk gebeuren dat ik na mijn reis naar het zuiden nog niets Gisteren op Roomburg stonden bei- heb gewonnen. Dan is het mijn stijl de spelers wederom tegenover el- niet om het bijltje erbij neer te gooi- kaar. De rollen waren ditmaal om- en. Ik wil me hoe dan ook bewijzen gedraaid. Een ontketende Van der en daar trek ik gewoon twee jaar HILVERSUM (GPD) „Verban- Berg walste zijn Rotterdamse te- voor uit. Slaag ik niet, dan zoek ik nen" naar baan drie trok Paul Haar- genstander volledig plat: 6-0, 6-3. gewoon werk en hoop een goede A- huis gisteren toch weer de schijn- "Vorige week in Den Helder raakte tennisser te blijven. Ik heb het dan werper naar zich toe. Op het al snel ik al heel snel geïrriteerd. Ik sloeg tenminste geprobeerd", geen bal meer. Voor Roomburg heb ik de zaken serieus aangepakt. Ik- Tr heb keihard getraind en het resul- Vertrouwen taat was dan ook te merken. Het liep Joost Kees-Jan Schuilenburg deed het beleven op de Duitse velden. De aanmerkelijk beter tegen Tjerk prestaties zijn onder de maat en het Bogstra, al mocht de Leiderdorper defensieve voetbal overheerst, het geen zege noteren. De winst lag na geen de cijfers onderstrepen. Er val- Daarnaast heeft bondsvoorzitter 6-7, 6-1 voor het oprapen, maar ook len in de Bundesliga steeds minder Hermann Neuberger bij Schuilenburg begon de nervosi- doelpunten, 852 in 306 wedstrijden avond teit een rol te spelen. In de beslis- dit seizoen tegenover 962 vorig jaar. sende set bemachtigde de rossige Een absoluut laagterecord. En in Munnik-speler slechts één game: 1- Duitsland ontbreekt het net als 6, hetgeen hem definitief competitie de clubs opgeroepen zich met man en macht in te zetten voor beter voet- Ibal. „Wanneer goede sport geboden Nederland aan topschutters. Rol- wordt, komen de toeschouwers and Wohlfarth (Bayern München) vanzelf weer terug", is zijn oordeel, en Thomas Allofs (Köln) werden ge- Een oproep, die in elk geval afgelo pen week al gehoor vond. Bij de strijd om de Supercup schotelden Bayern München en Borussia Dort mund het publiek het nodige voor. Of dit in de competitie, uitverkochte Melkhuisje verdron gen de toeschouwers zich om iets te kunnen opvangen van het duel tus sen de 23-jarige Eindhovenaar en Leeuwen probeerde het zijn Argentijnse tegenstander, de op het gravel komen Van der gesmeerd". Vandaag wacht Van der gisteren ook in het A-toernooi. Door uit de kwalificatiestrijd afkomstige Berg als geroepen, nu hij om geld Berg een tegenstander van allure. LEIDEN - Erik Snellenberg (Dekker) had het geluk een dis trict-genoot te treffen in het B- toernooi van Roomburg, en niet één van de onbekende groothe den uit de rest van het land. Zijn tegenstander, Patrick Kieboom uit Nieuw Vennep, had boven dien last van een rugblessure zo dat Snellenberg weinig tegen stand te verwerken kreeg en zich via 6-2, 6-0 in de kwartfinale speelde. Tegen de sterke Marcel Reuter (Amstelpark) zal hij het daar aanzienlijk zwaarder krij gen. Bij de vrouwen werden drie partijen van de B-lijst afgewerkt. Natalie van Lint (Dekker) kon zich in de tweede ronde niet handhaven tegen de Rotterdamse Petra Kamstra (Z'67). Van Lint verloor vrij kansloos met 6-2, 6-0. Herma Wieling uit Wageningen speelde zich eveneens een ronde verder en Katja Nelis zorgde voor een verrassing door Marie José Rutten (nummer 4, Kralingen) uit te schakelen: 6-3, 6-4. "Patra Kam stra en Linda Niemansverdriet schaarden zich als laatste twee bij de deelnemers aan het A-toernooi door hun kwalificatie-wedstrij den te winnen van respectievelijk Stefanie Gomperts en Anne Ma rie Smalt. Het mannen-A-toernooi heeft er een volledige eerste ronde op zitten. De verliezende finalist van 1988, Vincent van Gelderen (top- 25 van Nederland), legde het af te gen de lange 'qualifier' Rick Blom, die met zijn ijzersterke backhand eenvoudig tot scoren kwam en het temperament van zijn tegenstander koeltjes weer stond. Nadat beide spelers een set hadden gewonnen (5-7, 6-3) won Blom de o zo belangrijke zevende game middels een doorbraak en behield hij zijn eigen service tweemaal: 6-4. Ook Marco Meeldijk beleefde weinig plezier aan zijn status als 'geplaatste'. De nummer acht van de lijst trof in Eddie Schol een fa natiek scalp-jager die met 6-4, 6-3 toesloeg. Christan Feenstra heeft geen problemen met zijn favorie- tenrol, in ieder geval niet in de partij tegen Remco Heethuis: 6-2, 6-2, terwijl ook de nummer één, Freddie Sauer, noch de nummer drie, Armand Custers zich niet lieten verontrusten door Sander van Gelder (7-6,6-4) en Ron Dirri- wachter 6-4, 6-0. Jorn Dankaart versloeg Marcel Reuter (6-3,6-2), die zich weer vol ledig op de B kan gaan concentre ren en Mark van Eekeren zege vierde over Huib Troost (6-4, 6-2). Maarten Koopman had eveneens slechts twee sets nodig (6-2, 7-6) om Jeffrey Verpaalen de baas te blijven. Daarnaast bereikten Jos Koemans, Bernt Lenten, Joost Wijnhoud en Willem Bruin de tweede ronde. In het C-toernooi heeft Johan Draulans zich als eerste zeker ge steld van de halve finale. Zijn op- ponnent, N. de Seveux, hield het na een setverlies (6-2) en een 2-0 achterstand in de tweede set al voor gezien. In het invitatie B-toernooi in Voorhout heeft Marcel Vink (Hil- legom) zijn eerste stap gezet op weg naar de eindoverwinning. Hij versloeg Pieter Verdegaal een voudig met 6-4,6-2. De strijd in de andere poule is nog geheel open door de zege van Jan Baan (Voor hout) op de Limburger Erik de Buger: 6-3, 2-6, 7-5. De favorieten op de C-lijst presteerden in de eerste ronde naar verwachting. Jan van der Geest versloeg Jan Homan en Erik de Graaf won van Jan Willem van Doorn. REMMELT OTTEN Grote geld Een ander probleem, dat de Bun- belangen groter zijn, een vervolg desliga bepaald geen goed doet, is krijgt, moet vooralsnog afgewacht het vertrek van de vedetten. De ster- worden. Feit is wel dat de clubs be spelers zwichten voor het grote geld hoorlijk geïnvesteerd hebben. Voor Frankrijk en Italië. Vorig dan zestig miljoen mark (69 vertrokken bijvoorbeeld Andy miljoen gulden) werd er gekocht. Lothar Matthaus Een groot gedeelte daarvan werd Norbert Nachtweih (Cannes), Manf- diepst in de buidel. Manager Uli red Kaltz (Bordeaux) en Thomas Al- Hoeness, die afgelopen jaar e lofs (Racing Straatsburg) het lucratief sponsorcontract met Ge- De Tsjechoslowaak, nummer van de wereld en achtste geplaatst, begeeft en filsoferen ontdeed zich gisteren in drie sets Paul Haarhuis. (foto anp> wegen, die ingeslagen moeten wor- van de Spanjaard Sergio Casal. No- den. In mei van dit jaar deed Ger- vacek is geen onbekende voor Haar- hard Mayer-Vorfelder, president huis. In februari van dit jaar ver- directeur Piet van Eijsden gisteren van Vfb Stuttgart en de liga, al een sloeg de Brabander hem tijdens de wel even de schrik om het hart. San- poging de competitie een geheel an- finale van een 75.000 dollar-toernooi chez, na de eliminatie van Carlsson der aanzien te geven. De basis van in het Nigeriaanse Lagos (4-6,7-6,6- samen met Tsjesnokov nog de enige zijn plannen vormde het binnen één 4). Haarhuis is in Hilversum reeds 'naam' op het Melkhuisje, leverde week afwerken van thuis- en uit- verzekerd van ongeveer 9600 gul- gisteren de eerste set kansloos in bij wedstrijden tegen dezelfde club en den uit de prijzenpot. de onbekende Argentijn Gustavo het afschaffen van het gelijkspel: Giussani. Geroutineerd stelde de ti- Bovendien zou de winnaar een bo- Datzelfde geldt voor Emilio San- telverdediger vervolgens echter als- nuspunt krijgen, chez, al joeg de Spanjaard toernooi- nog orde op zaken: 1-6, 6-2, 6-2. Daarnaast bedacht Mayer-Vorfel- gezien in eigen land. De Bundesliga neral Motors afsloot (ruim twintig houdt steeds minder persoonlijkhe- miljoen gulden voor een periode den over. van drie jaar), kocht voor 11,5 mil- De direct betrokkenen beseffen joen gulden in. Zo trok hij onder an- dat de Duitse competitie zich steeds deren de spitsen Alan Mclnally van verder in een neerwaartse spiraal Aston Villa (3,8 mihoen), Radomir Mihailovic van Dinamo Zagreb (2 miljoen) en verdediger Jürgen Ko hier van FC Köln (3,5 miljoen) aan en dat maakt de Beierse club op nieuw tot absolute favoriet voor de titel. ZURICH (SID/AFP/Reuter) - De wereldvoetbalbond FIFA heeft Iraq voor twee jaar van alle inter nationale jeugdevenementen uit gesloten. Secretaris Blatter deel de in Zürich mee, dat Iraq tijdens de in Saudiarabië gehouden we reldtitelstrijd voor spelers onder twintig jaar een te oude voetballer heeft opgesteld. Iraq werd tijdens het evenement groepswinnaar en pas in de kwartfinales uitgescha keld door de Verenigde Staten. Blatter maakte tevens bekend, dat de FIFA nog onderzoek doet naar de speelgerechtigheid van jeugdigen uit Saudiarabië en Ni geria. De bonden van deze landen zouden in juni, tijdens het WK voor spelers tot zestien jaar in Schotland, eveneens te oude jon gens hebben laten meedoen. Saudiarabië won het evenement na het nemen van strafschoppen tegen het gastland. Volgens Blat ter werkt de bond aan regels, die het medisch controleren van leef tijden tijdens jeugdtoernooien mogelijk maakt. De KNVB kreeg een straf van 5000 Zwitserse francs (7000 gul den) voor ongeregeldheden bij het WK-treffen met de Bondsre publiek in Rotterdam. Cyprus. Costa Rica, Etiopië en Spanje moeten het dubbele bedrag over maken, El Salvador het vier- en Kuwayt het tienvoudige. De FI FA bepaalde de eindstand van het duel El Salvador - Costa Rica op 2-4. De wedstrijd was na 84 minu ten bij die stand gestaakt, omdat moeilijkheden op en om het veld dreigden. DONDERDAG 16.00*17 05 Ned 2: Sporlpanorama: ver slag van de Open Nederlandse tennis kampioenschappen op de banen van het Melkhuisje. 17.00*17.25 BBC 2: Paarderennen: in Goodwood. 17.25*19.10 BBC 2: Cricket: in Old Traf- ford. 18.05*18.35 BBC 1Move it: sportcompe titie voor Britse jongeren. 19 00*21.00 SKY Italiè-Polen (Veteranen) 22.20*23.10 Ned 2: Sporlpanorama: ver slag van de Open Nederlandse tennis kampioenschappen op de banen van het Melkhuisje. 13.00*16.15 Did 3: Tennis: kwartfinale van het Grand Prix-toernooi voor heren in Stuttgart.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15