AKZO ylENv De Koning vraagt: Medewerker Debiteuren Administratie en Liquiditeiten* leraar/lerares aardrijkskunde bel de banenlijn 071/141845 A-verpleegkundige m/v A-verpleegkundigen m/v ziekenhuis St. Joannes de Deo haariem DRUKKERS m/v Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigingen in 50 landen en ruim 70.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een technologisch hoogontwikkelde onderneming met activiteiten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en produkten voor de gezondheidszorg. De verf- en lakbelangen zijn gebundeld in de coatings divisie. Akzo Coatings bv - een onderdeel van de coatings divisie - ontwikkelt en produceert hoogwaardige verf- en lakprodukten, die zij levert aan de interna tionale industriële, professionele en consumenten markt onder gerenommeerde merken zoals o.a. Sikkens, Flexa en Cetabever. Akzo Coatings bv telt 2.200 medewerkers, waarvan er 1.400 werken bij de vestiging in Sassenheim. Werkterrein De afdeling Accounting binnen Akzo Coatings bv is belast met de financiële registratie, verslaglegging en controle van alle binnenkomende facturen en betalingen. Tevens draagt zij zorg voor de financie ring. De afdeling Debiteuren Administratie en Liqui diteiten (DAL) maakt onderdeel uit van de afdeling Accounting en heeft tot voornaamste taak het bij houden van het vorderingenbestand en het beheer van de financiële middelen. Binnen de afdeling DAL zijn 8 mensen werkzaam. Functie-inhoud Uw werkzaamheden bestaan uit het verwerken van betalingen van binnenlandse en buitenlandse klan ten. Bij constatering van onjuistheden neemt u zelf standig actie. U onderhoudt daartoe diverse contacten binnen en buiten de organisatie. Daar naast zal van u een actieve participatie verwacht worden in automatiseringsprojecten binnen de afdeling. Standplaats Sassenheim. Functie-eisen Wij vragen voor deze functie: -HAVO - MBA of studerend voor MBA - drie jaar ervaring binnen de financiële administratie - ervaring met geautomatiseerde dataverwerking. *M/V Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Akzo Coatings bv, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer drs. W.L. de Valk, Postbus 3,2170 BA Sassenheim. Aan het Stedelijk Gymnasium. Fruinlaan 15. wordt met ingang van het nieuwe schooljaar gevraagd een voor 15 lessen per week Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs, tel. 071 - 12 13 65 (school) en 071 - 14 90 40 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegen heid en uit onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kan didaten vanuit deze groepen wordt derhalve ver zocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van OND 1024 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school, Fruinlaan 15, 2314 EP Leiden. 24 uur per dag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen tr randstad uitzendbureau Gevraagd: TANDARTSASSISTENTE of iemand die daarvoor wil worden opgeleid. Leeftijd 18-20 jaar. Vereiste opleiding HAVO/VWO. Functie-eisen: handig, ijverig en accuraat. Sollicitaties uitsluitend per eigenhandig geschreven brief W.G. van Leeuwen J. M. M. van Leeuwen-van de Wall, tandartsen Van der Helmlaan 6-7, 2321 EA Leiden MODE BINS WASSENAAR zoekt wegens grote drukte z.s.m. een REPRESENTATIEVE PART-TIME VERKOOPSTER voor de afdeling MISS BLISS Ervaring vereist. Brieven te richten aan de directie van Mode Bins b.v. postbus 19, 2240 AA Wassenaar, 01751-12009. Ziekenhuis St. Joannes de Deo, een instelling van de Stichting St. Joannes de Deo Nederland, is een middel groot algemeen ziekenhuis en is gevestigd in het centrum van Haarlem (dicht bij het station). Het is dus uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Op onze kinder/tienerafdeling bestaat m.i.v. heden de vacature van voor 40 uur per week Functie-informatie: De afdeling heeft een opnamecapaciteit van 23 bedden verdeeld over de Units Couveuse, Boxen en Zalen voor kinderen en tieners. Ouderparticipatie neemt bij ons een belangrijkeplaats in. U komt te werken in een collegiaal team dat met enthou siasme werkt aan een goed leefklimaat voor kinderen. U bent de werkbegeleider van de A-leerling met betrekking tot het praktijkdeel van zijn/haar stage op de afdeling. U wordt ingeroosterd voor alle diensten. Functie-eisen: U bent in het bezit van het diploma A-verpleegkunde of HBO-V. U dient bereid te zijn om de opleiding kinderaante kening te volgen. Uw salaris bedraagt maximaal 3.360,- bruto per maand conform FWG-functiegroep 40. Mevrouw J.T.P.M. Bosch, hoofd van de kinderafdeling, is gaarne bereid u nader te informeren, dagelijks tijdens kantooruren telefoon: 023-259001toestel 2336. Binnen de dienst kliniek bestaan op afdeling C met ingang van heden vacatures voor het betreft vacatures voor 32 en 40 uur per week Afdeling C heeft een opnamecapaciteit van 33 bedden en 5 wiegen. De afdeling omvat de volgende specialismen: Urologie, Interne, Gynaecologie en Kraam. Functie-informatie: Samen met uw collega's voert u de patiëntenzorg zelfstandig uit. U bent in staat kennis en vaardigheden aan anderen over te dragen. U bent de werkbegeleider van de A-leerling met betrekking tot het praktijkdeel van zijn/haar stage op de afdeling. U wordt ingeroosterd voor alle diensten. Functie-eisen: U bent in het bezit van het diploma A-verpleegkunde of HBO-V, met ervaring. Uw salaris bedraagt maximaal 3.360,- bruto per maand conform FWG functiegroep 40. Mevrouw J.G. Kievit, afdelingshoofd is gaarne bereid u, tijdens kantooruren, nader te informeren. Telefoon 023-259001toestel 2319. Uw sollicitatie voor beide functies kunt u voor 5 augustus 1989 richten aan de heer G.J. Overgaag, hoofd Personeel en Organisatie, Velserstraat 19,2023 EA Haarlem. Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf vraagt Sijthoff Pers voor de afdeling Offsetrotatiedrukkerij, vier De werkzaamheden bestaan uit het instellen, bedienen en de controle op de werking van een (offsetrotatie)drukwerk en (mede)controle op de produktie. Hij/zij dient in het bezit te zijn van een erkend grafisch bedrijfsdiploma drukken. Voor om- of bijscholing zijn uitgebreide faciliteiten aanwezig. De werkzaamheden worden verricht in een ploegendienst. Naast de goede primaire arbeidsvoorwaarden kent Sijthoff Pers interessante secundaire voorzieningen. Nadere inlichtingen betreffende de aard van de werkzaamheden verstrekt de heer J. van Haagen, Chet van de Drukkerij, toestel 410. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer P. Hallewas, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer Tl 16-119 vermelden. Sijthoff Pers U Hti grofo modern* uitgeverij. Zij maakt da dagbladan Haageche Courant, Hat ant, Laidaa Courant a uitgagavan ondar da •Uw ThuiekranP. Daarnaast ie Sijtholl Pare actief op het gebied van documentatie an elektronisch* informatievoorzie ning. Het hoofdkantoor an hal grafisch bedrijf ataan in da Plaspoalpoldar in Rijawijk an zijn uitatakand bereikbaar. Totaal warkan rond da 1.500 menaen bij Sijthoff Para, van wie ongeveer 300 in oen dertigtal vestigingen verspreid over Zuid-Holland. «S-SIJTHOFF PERS 9$$*? engineering bv Energieweg 112382 NA ZOETERWOUDE tel. 071-410537 Onze orderportefeuille is dermate gevuld, dat wij op korte termijn op onze tekenkamer voor meerdere in teressante projekten plaats heben voor: - KONSTRUKTEURS -TEKENAAR-KONSTRUKTEURS -TEKENAARS Opleiding: MTS/HTS Ervaring in de machinebouw is noodzakelijk. Sollicitaties, schriftelijk of telefonisch, te richten t.a.v. de heer W.M. Walraven. Wegens vertrek van een van de assistenten hebben wij binnen ons tandheelkundig team per zo spoedig mogelijk een actieve tandartsassistent(e) nodig voor 16 a 20 uur per week (variabele werktijden, ook 's avonds). Ervaring en leeftijd niet van belang. Sollicitaties schriftelijk onder nummer 60579 of eventueel telefonisch na 7 augustus op nummer 071 - 123317 (na 1900). Direktie-sekretaresse Voor een opdrachtgever te Katwijk zoeken wij per 15 augustus a.s. een ervaren direktie-sekretaresse boven de 25 jaar die hele dagen wil gaan werken. Vereisten zijn een secretaresse-opleiding, steno Nederlands, ervaring als sekretaresse en een goede beheerding van de Engelse taal. Alle voorkomende sekretaressewerkzaamheden zullen tot j de taken gaan behoren alsmede het opnemen van diktaten. Deze opdracht zal langere tijd gaan duren, er wordt 36 uur per week gewerkt. Kommercieel medewerkster Per 1 september zoeken wij een kommercieel medewerkster voor een bedrijf te Leiden die part-time wil werken (24 uur per week) maar bereid is' om bij ziekte, drukte en vakantie full-time te werken. Trefwoorden kommercieel, klantvriendelijk, goede kontaktuele eigenschappen. De juiste kandidate heeft ca. 3 jaar relevante werkervaring, minimaal een HAVO-opleiding, ervaring met tekstverwerking, een goede telefoonstem en is tussen 22 en 26 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het te woord staan van klanten, zowel telefonisch als persoonlijk en het afhandelen van de daarbij behorende administratie. In de toekomst wordt groei naar een fulltime baan niet uitgesloten. Medewerker postkamer Voor een relatie in Leiden zoeken wi] een medewerker voor de postkamer met ingang van 17 augustus a.s. De werkzaamheden bestaan uit het behandelen van de post, het bijhouden van de voorraad en het doen van boodschappen in de stad. Ben je tussen de 18 en 20 jaar oud, heb je een MAVO-diploma, rijbewijs B, ben je sterk genoeg om stapels papier e.d. te tillen en kun je goed je werk organiseren, neem dan snel kontakt op m.b.t. deze groeifunktie, die beslist langere tijd gaan duren. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143. LANGERAAR (gem. TER AAR) Het bestuur van de Stichting voor R.K. Basisonderwijs "Lange- raar" te Ter Aar roept sollicitanten op voor de functie van GROEPSLEERKRACHT voor de kleuterbouw van de R.K.Basisschool'Aeresteijn, Lan- geraarseweg 86 te Ter Aar. De te benoemen leerkracht krijgt m.i.v. het nieuwe schooljaar (04-09-1989) elke morgen de zorg voor een groep 4-jarigen. De functie zal derhalve 21 Vz uur omvatten. Vanaf 1 februari 1990 zal de baan uitgebreid kunnen worden. Belangstellenden kunnen een profielschets aanvragen: vanaf heden tot 11 augustus bij de voorzitter van het schoolbestuur, dhr. J.M A. den Haan (tel. 01722-3585); vanaf 11 augustus tot 25 augustus bij de voorzitter van de ouderraad, dhr. W. Schildwacht (tel. 01722-3654). De directeur van de school, dhr J. van Uffelen (tel 01722- 2503) is vanaf 25 augustus beschikbaar voor informatie. Op woensdagavond 30 augustus beginnen we met de sollici tatiegesprekken. Uw sollicitatie dient u voor 28 augustus te zenden aan het Be stuur van de Stichting, Langeraarseweg 86, 2461 CL Ter Aar.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 22