Steun B en W Alphen voor aanleg ijsbaan Noordwijkerhout pakt dronkenschap aan PvdA ziet af van motie wantrouwen VRIJDAG 21 JULI 1989 ALPHEN AAN DEN RIJN - Vier uur lang verloopt de derde etap pe van de Alphense rijwielvierdaagse Laura zoals de organisato ren dat het liefst willen: rustig, overzichtelijk en zonder valpartij en. Dan brengen enkele deelnemers plotseling toch het spel op de wagen, in dit geval van het Rode Kruis. In het restaurant Maurits- hoeve in Maartensdijk komt de melding binnen dat enkele fietsers op elkaar zijn gebotst. door Jan Preenen De Rode Kruis-wagen rukt meteen uit, op zoek naar de slachtoffers. Achteraf blijkt de schade alleszins mee te vallen. Een man is tegen een meisje op gereden dat stil stond. Het meisje blijft ongedeerd, de man ziet zijn opdringerige kennisma king afgestraft met lichte blessures aan schouder en been. Op een ande re plek is Sassenheimer Jan Rijs- dam tegen een paaltje gereden en over de kop gevlogen. "Ik reed in een groepje en zat even op m'n kaart te kijken om te zien waar we nu pre cies heen moesten. Normaal wordt er geroepen als er vóór je iets aan de hand is. Maar nee hoor, niets. Voor ik het wist, klapte ik op dat paaltje". Zelf schoot Rijsdam naar voren, de voorvork van zijn fiets naar ach teren. Het gevolg is dat ze alletwee moeten afhaken, ook al zou Rijs dam ondanks een kneuzing en schaafwonden aan handen en be nen nog wel verder kunnen. Valpartij Enkele uren later gaat een groep fietsers onderuit bij Zegveld. De Rode Kruis-wagen is niet in de buurt, 'Tour-arts' Chel van der Steen wel. Hij adviseert om een meisje uit Waddinxveen naar het ziekenhuis Rijnoord in Alphen te brengen omdat hij rekening houdt met een lichte hersenschudding. Daarvan blijkt achteraf geen spra ke. Haar fiets is er ook nog redelijk aan toe. "Daarop ben ik maar naar Alphen gereden. Er zat alleen een slag in het wiel, maar die heb ik er uit I total-loss. Hoe het on geluk ontstond? Wij knepen in onze remmen toen wij werden ingehaald door een andere groep en plotseling tegenliggers zagen. Om een botsing te voorkomen, remden wij af. Ande ren werden daardoor verrast en do ken over ons heen", zo kijkt Wim Kuipers op het voorval terug. Voor het overige houden de deel nemers elkaar en eventuele obsta kels goed in de gaten. De rit naar Utrecht levert dan ook niet die 'gro te problemen' op die sportmasseur John Peterse 's morgens 'op de al tijd moeilijke derde dag' in het voor uitzicht heeft gesteld: "Niet dat ik ernstige dingen verwacht, maar de zijn moe en de concentratie jnder. Het is in zekere zin ook psychologische kwestie. De zitten al een paar dagen op de fiets en zien opeens tegen alles op. De laatste dag hebben ze mis schien van dezelfde dingen last, maar dan hobbelen ze gewoon door, omdat ze dan over het dode punt heen zijn". Ideaal Dat hij het in werkelijkheid rustiger heeft dan andere jaren, schrijft Pe terse toe aan het feit dat de zon de hele dag meerijdt: "Met zulk weer doen de mensen het rustig aan. Ze hoeven niet zo snel thuis te zijn, fiet- hard tegen de wind in te rijden, Voor hen is dat ideaal. Voor ons dus ook, want er gebeurt niet zoveel". Tijdens het ochtendspreekuur in gebouw Nabij (vertrek- en eindpunt van de Laura) heeft Peterse ook hoeven niet geen overwerk. De Alphense Do- maal open en dan die regen. Gister- de Leeuwe is een van de weini- morgen heb ik me ook al laten gen die de massagetafel opzoekt: seren. Tot het Amsterdamse Bos "Ik heb dinsdag tegen de wind in ging het prima. Toen zei m'n knie: mijn knie een beetje kapot getrapt, als je zo doorgaat, doe je het zelf maar. Dóór ga ik, desnoods maak ik De Haarlemmermeer mogen ze van de Laura op m'n handen af mij schrappen. Er is niks aan: hele- In de meeste gevallen gaan de spie ren dwarsliggen, omdat de eigena ren te weinig hebben getraind. Pe terse: "Al moet ik wel zeggen dat de mensen bewuster zijn geworden en zich over het algemeen beter voor bereiden. Misschien door de advie zen die wij steeds geven. Tot drie, vier jaar geleden begonnen veel mensen aan de Laura met de instel ling van: die honderd kilometer doe ik wel even. Daar kwamen ze dan wel van terug. Ik heb toen ook een paar keer iemand naar huis ge stuurd. Zoals een meisje dat een week voor de Laura haar fiets uit het spinrag had gehaald en erg veel last van haar bovenbeenspieren had gekregen". "Er komen ook mensen by me die helemaal nergens last van hebben, maar die het gewoon lekker vinden om te worden gemasseerd. Op zich vind ik dat niet erg, als het er maar niet al te dik bovenop ligt en ik tijd heb. Anders zeg ik het gewoon. Je merkt aan de spanning in de spier, of er wel wat aan de hand is of niet. Je voelt ook of er wel of geen afval stoffen in zitten. Daar heb je func- tietesten voor. Als iemand zegt, dat die last heeft van een bepaalde spier, dan probeer je dat uit. Als ie mand na een paar testen vergeet te reageren, weet je genoeg". Gekneusd Bang om tot die categorie te worden gerekend, merkt Dorien de Leeuwe op dat zij wel degelijk pijn heeft: "Ik doe echt niet alsof'. Dat geldt ook voor Harry Zwahr, de 76-jarige uit het verzorgingshuis Woudsoord in Woubrugge. Hij heeft nog altijd last van het feit dat hij op z'n 62ste zijn middenrif heeft gescheurd en dat hij in zijn jeugd een pols heeft ge broken. Woensdag is daar een gek neusde rib bij gekomen, omdat ook hij eer. paaltje over het hoofd zag. Van massage wil hij niet weten: "Wrijven helpt niet. Ik ga maar ge woon door, morgen is het weer Uitstel van aanleg rijksweg 11 door minister bevestigd ALPHEN AAN DEN RIJN - Minis ter N. Smit-Kroes van verkeer en waterstaat heeft in een brief aan de gemeente Alphen het uitstel van de aanleg van rijksweg 11 bevestigd. Zij noemt 1997 en 1999 als jaren, waarin wordt begonnen met de aan leg van de respectievelijke delen Zoeterwoude-Alphen en Alphen- Bodegraven. Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de gehele rijks weg 11 in 1996 zou zijn voltooid. Geldgebrek is er de oorzaak van dat de wérkzaamheden op langere baan zijn geschoven. In een reactie stelt burgemeester M. Paats dat de politieke activiteiten erop zijn gericht de data 1997 en 1999 te veranderen. Ook een ge sprek met de minister op 30 augus tus heeft dat doel. De afgelopen we ken hebben overheid en bedrijfsle ven uit de betrokken gemeenten al acties gevoerd om de rijksweg toch volgens de oorspronkelijke plan ning aangelegd te krijgen. Vrouw betrapt bij diefstal in Noordwijk NOORDWIJK - Een 40-jarige vrouw uit Polen is gistermiddag aangehouden bij een winkeldiefstal uitten parfumeriezaak in de Hoofd straat in Noordwijk. Uit onderzoek bleek dat de vrouw in de vier dagen dat zij in Nederland was, tal van winkeldiefstallen te hebben ge pleegd. Volgens de politie werden er op de kamer voor honderden gul dens aan kleding, speelgoed en par fumerie-artikelen aangetroffen. De vrouw wordt overgedragen aan de vreemdelingenpolitie. NOORDWIJKERHOUT De gemeente Noord wijkerhout is, met het uit delen van folders, de strijd aangegaan tegen openbare dronkenschap van buitenlandse tijdelij ke werknemers. Dat heeft burgemeester F. Winkel van het bollendorp gister avond meegedeeld in ant woord op een vraag hier over van WD-raadslid E. Hogervorst. Hogervorst denkt dat openbare dronkenschap steeds vaker voorkomt. Met name de buitenlan ders die tijdelijk in de bol- lensector werken, maken zich volgens Hogervorst hieraan schuldig. Winkel kon tijdens de raadsvergadering Hoger vorst enigszins gerust stellen met de medede ling dat er een folder wordt verspreid waarin de rechten en plichten van tijdelijke arbeids krachten staan opge somd. De folder is in ver schillende talen gedrukt en wordt aan alle tijdelij ke werknemers uitge reikt. Het onderwerp openbare dronkenschap komt in het vlugschrift nadrukkelijk aan bod. De problemen met overmatig alkoholge- bruik verbazen Winkel overigens niet. "De drankgewoonten in die landen zijn nu eenmaal anders. Bovendien is het bier hier hoppiger en heeft een hoger alkohol- percentage. De buiten landers verkijken zich daardoor op het effect van een biertje", aldus de burgemeester. ALPHEN AAN DEN RIJN - De PvdA in Alphen heeft gisteravond tydens de raadsvergadering afge zien van een motie van wantrouwen tegen het CDA-raadslid B. Kort- mann. De sociaal-democraten zijn het overigens nog altijd niet eens met de handelwijze van Kortmann, die in hun ogen agrariërs voor-infor matie heeft verstrekt over het feit dat een verbod wordt ingesteld op sierteelt in het westelijk buitenge bied. De agrariërs zouden van die kennis hebben geprofiteerd. Een motie zou overigens geen en kele kans hebben gemaakt. Het be toog van PvdA'er L. Kleingeld werd gisteravond alleen gesteund door J. Bosman (Progressief Alphen), die de indruk kreeg dat 'deze zaak met de mantel der liefde wordt bedekt'. In een eerder stadium had het col lege van burgemeester en wethou ders zich in milde bewoordingen uitgelaten over Kortmann. Welis waar constateerden zij dat de chris ten-democraat de schijn heeft opge roepen van onjuist handelen, 'maar daarbij heeft hij geen kwade bedoe lingen gehad'. Het college ant woordde dat op schriftelijke vragen van Kleingeld. De meeste partijen lieten gister avond al snel blijken dat zy zich in die visie van het college konden vin den. Zeker nadat Kortmann, zelf agrariër, een verklaring had afge- Botsing met brug ALPHEN AAN DEN RIJN - Een Alphenaar is gistermiddag gewond geraakt toen hij met zijn auto in bot sing kwam met het beweegbare deel van de Albert Schweitzerbrug in zijn woonplaats. Een monteur die in het brugwachtershuisje repara tiewerkzaamheden verrichte, druk te per ongeluk op een knop, waar door het wegdek vlak voor de neus van de automobilist omhoog kwam. legd waarin hij ontkende de raad te hebben misleid en de agrariërs te hebben bevoordeeld: "Ik heb de be woners in dat gebied helemaal geen geheime informatie verstrekt. Toen ik ze het een en ander vertelde, wa ren ze al lang op de hoogte gesteld. Onder meer door ambtenaren tij dens een openbare avond. Niemand kan mij verwijten dat ik de agrariërs heb bevoordeeld". Kortmanns partijgenoot H. Ha- bermehl voegde daar aan toe dat Kleingeld al met de gemeenteraads verkiezingen bezig was en een ko ningsdrama opvoerde in de vorm van een streekroman: "Kortmann heeft zich wat ongelukkig uitgela ten, maar om daar nu zó veel drukte over te maken". Kleingeld: "De heer Habermehl verlaagt zich met deze opmerkingen. Wij vinden wel degelijk dat Kortmann het alge meen belang heeft geschaad en dat kun je niet met zo'n vergelijking af doen". ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 t en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan. Zwanenburg, Meyer, Van Leeu wen. Verhage, Groeneveld, de Ruiter, Jans sen, Maris en Van Schie: za 8 uur tot zo 8 uur: Y. Groeneveld. tel: 218661, Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: J.H. de Ruiter, tel-125096, Rosmolen 2. Groep 2 - Nering Bögel, Van Gent, Taytel- baum, Van Luyk, Klaassen, Rus, Kruis, Berg- meijer.de Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: H.J. Klaasen, tel: 213546, Prinsenstraat 5. zo 8 uur tot 24 uur: M.Th. Bergmeijer, tel: 226201, Oude Singel 76. Groep 3 - Pleiter. Smit, Lely, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jurgens, Fogelberg en Van den Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: J.W. Lely, tel: 416555, Lekstraat 91a. zo 8 uur tot 24 uur: W. de Bruyne. tel: 134345, de Lt. de Kanterstraat 32. Groep 4 - Van Wingerden, Lahr, Van Rijn, Bé- nit, Nieuwenhuis, Horn, Van der Waardt, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer, de Kanter en Lodder: za 8 uur tot zo 8 uur: D.R. van Wingerden, tel: 310047, Boshuizerkade 31. zo 8 uur tot 24 uur: F. Lahr. tel: 120347, Zoeter- woudsesingel 11. Groep 5 - Jasperse, Wiersma, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Reinders, tel: 760947, Gerard Brandtstraat 29. zo 8 uur tot 24 uur: D. Hammerstein, tel: 720936, Robijnstraat 2b. Waarnemingsregeling Homeopatische artsen: I. Cowan, Levendaal 87, tel: 146337; C. Juffer- mans/D. Koster. Haagweg 41, tel: 315900; via dokterstelefoon 071-122222 kunt u vernemen welke arts dienst heeft. Leiderdorp za en zo; mevr. M.L. Stoffels, tel: 217592; bei de dagen spreekuur (uitsluitend voor spoedge vallen) van 12.30 tot 13.00 uur opHoofdstraat 8. tel: 894539. Oegstgeest van za 8 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan. Oranjelaan 26. tel: 170605. Voorschoten za: J. Baars. R. Wagnerlaan 63. tel: 2520; zo: W. van Dam, Palestinalaan 29. tel: 3960. Warmond Praktijk Hoornweg/Sleeboom, Prof. Aalberse- laan 2. Voorhout, tel: 02522-11393. Wassenaar za: E. Op 't Land, tel: 13056, Middelweg 21zo: G. Schaepman, tel: 14561, v.Z.v.Neijevelt- straat 42. Zoeterwoude via het antwoordapparaat var. een van de Zoe- terwoudse huisarten, tel. 01715-1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekenddienst waarneemt. apotheken in de regio Leiden, wordt waarge nomen van vr. 21 n tot vr. 28/7 door: Apotheek Luifelbaan, Vijf-Meiplein 3-5, Leiden, tel: 071-315048; Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel: 071-174161. Apotheek Langstraat, Langstraat 156, Wasse naar, tel: 01751-11350 DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest (Leiden en omstreken): G. Roest, Ockenrode 14, Leiderdorp, tel: 071- 890405. ir de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: Wassenaar Alarm- en informatiekring dierenartsen Den Haag. Voorburg, Rijswijk, Wassenaar en Leidschendam: dokterstelefoon 070-455300. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Warmond wordt waargeno men door: W.F. Beerman, Princessekade 1, Leiden, tel: 142100, spreekuur om 13.00 uur. Dienst in eigen praktijk: S. Freeke, Laan van Meerburg 2, Zoeterwou- de-Rijndijk, tel. 071-414547 of 410950. Voorschoten/Wassenaar R. Crul. Rozeveldlaan 14, Wassenaar, tel: 11792. WIJKVERPLEGING Kruisvereniging Leiden, Oude Rijn 59, tel: 120144; na 17.00 uur en in het weekend uitslui tend bereikbaar via dokterstelefoon, tel: 122222. Bereikbaarheid Kruisvereniging 'Hart van Hol land', werkgebied Rijnstreek: Leiderdorp en Zoeterwoude: Voor dringende gevallen bui ten de spreekuurtijden, tel: 01720-74951. De klokketoren bij de Engelkerk in L ren overeind. LISSE Binnen een half uur was het geklaard en stond de 10 meter hoge klokkestoel opgesteld bij de H.H. Engelbewaarderskerk in Lis- se. De in totaal 40.000 gulden kos tende toren is geplaatst ter gelegen heid van het 40-jarig jubileum van de kerk in oktober Het geld is bijeengebracht door de klokkencommissie onder leiding van Wim Goedemans. Onder meer werd een wijnactie en een loterij ge houden. Daarnaast werd 'gebedeld' bij bedrijven en tastten ook de paro chianen flink in de buidel. Dank zij de gulle gevers was het ook mogelijk om nog eens vier 27- arms kroonluchters voor de kerk aan te schaffen. Het is de bedoeling dat de klok ken eind augustus door een gieterij in Aarle Rixtel in Lisse worden af geleverd. Begin september worden de klokken door de bisschop van Haar- len, mgr. Bar gewijd. Bij het jubile um van de kerk in oktober worden de klokken officieel in gebruik ge- halfuur stond de to- ALPHEN AAN DEN RIJN - Het college van B en W van Alphen stemt in met de plannen van de Stichting Ijsbaan C.P. Mulder om bij Avanti in het sportpark Zegersloot een ijs- en skeelerbaan aan te leggen. Er wordt naar gestreefd om de schaatsers de komende winter al gebruik te laten ma ken van een provisorisch aangelegde baan. Dat werd gister avond tijdens de raadsvergadering meegedeeld door wet houder G. van As (VVD/ruimtelijke ordening). "Wij kunnen ons prima vinden in de vooral de combinatie schaatsen- plannen van de stichting. Er is een skeeleren. Als we dit kunnen reali- goed stuk huiswerk afgeleverd, het seren, hebben we een primeur voor rapport is goed onderbouwd. Het het westen", aldus Van As idee spreekt het college erg Celstraf voor Sassenheimers HAARLEM/SASSENHEIM - De rechtbank in Haarlem heeft giste ren twee Sassenheimers van 18 en 48 jaar veroordeeld tot een gevange nisstraf van zestien maanden, waar van zes voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. De twee hebben op 20 maart van dit jaar een geldloper van een meu- belhandel uit Lisse bij de NMB- -bank in die plaats overvallen. Te gen beiden was een gevangenisstraf geëist van twee jaar onvoorwaarde lijk. De oudste van het duo maakte de geldloper onder bedreiging van een alarmpistool een geldcassette met 25.000 gulden aan cheques en con tanten afhandig. De cassette gooide de jongste van het duo, dat met één fiets naar Lisse was gekomen, on derweg in paniek in de Ringvaart. Grote schade door brand in kas Rijnsburg RIJNSBURG - Een kas van de voormalige handelskwekerij Vianen aan de Oranjelaan in Rijnsburg is -gistermiddag ten prooi gevallen aan een bijna een half uur woedende brand. Een aangrenzend ketelhuis brandde geheel uit, terwijl een glazen werkruimte flink werd bescha digd. Een naast de kas gelegen woning liep eveneens zware brand- en rookschade op. De brand is ontstaan tijdens sloop werkzaamheden in de kas. Volgens de Rijnsburgse brandweercommandant Van der Gugten waren werknemers van een kassenslopersbedrijf bezig om met snijbranders en slijptollen het metalen geraamte van de kas uit elkaar te halen. Daarbij vatten kunststof isola tieplaten, waarmee het dak van de kas voorheen was bekleed en die op de grond lagen, vlam. De technische recherche stelt van daag nog een klein onderzoek in naar de precieze toedracht. Het isolatiemateriaal bleek zeer brandbaar, want het vuur greep snel om zich heen en ver oorzaakte dikke rookwolken die tot ver in de omgeving te zien waren. Omwonenden zeiden bij het uitbreken van de brand flin ke knallen te hebben gehoord van uit elkaar spattend glas. Van der Gugten sloot niet uit dat het vuur is aangewakkerd door oliedampen uit de diesel olietank die in de kas -stond. Een dag eerder had de voorzitter van de stichting, H. Hopman, nog opgemerkt dat hij binnen anderhal ve maand uitsluitsel hoopte te krij gen van het college. Hopman: "De ze positieve reactie komt veel snel ler dan we hadden verwacht. We kunnen nu donateurs en sponsors gaan zoeken. Bovendien moeten we met de gemeente om de tafel gaan zitten om te praten over de financië le kant van de zaak. Wij vragen ons bij voorbeeld af hoe de gemeente de grond beschikbaar stelt. Om niet of moeten we het terrein huren? Ver der verwachten we dat het college ook wat het geld betreft ons de hel pende hand toesteekt. De gemeente kan niet zeggen: trekje eigen broek maar op". Over eventuele financiële steun wilde Van As zich gisteravond ech ter nog niet uitlaten: "Het plan moet nu verder worden uitgewerkt. Dat kan nog wel even duren". Vooruit lopend daarop zegde Van As wel zijn medewerking toe bij het reali seren van een provisorisch aange legde baan. Zo'n baan is nodig, om dat het oude ijsclubterrein langs de Europasingel niet meer beschik baar is vanwege de bouw van een hotel, appartementen en een kan toor. Van As: "Het moet mogelijk zijn om bij het terrein van Avanti een stuk grond af te bakenen voor het schaatsen. Ik denk dan aan het op werpen van een dam. Ook verlich ting is haalbaar. Dan praat ik overi gens niet over een 400-meterbaan. Die komt later wel". AUTO-INBRAKEN - Uit een auto aan de Honingzwam in Alphen is gisternacht een radio-cassetterecor der ter waarde van 750 gulden ge stolen. Eerder op de dag werd de ge luidsapparatuur, waarde 1.050 gul den, uit een wagen aan het Tous- saintplein ontvreemd. tredens Les Zazous en Urban Heroes, aanvang 21.00 uur in Tripodia. Hoornesplein. Leiden orgelconcert Ben van Oosten, werken van Bach, Walther, Widor en Mendelssohn, aanvang 20.15 Lisse optreden band 'Odi Odi'. aan vang 21.00 uur in Magnifiosi, Ruishornlaan. Noordwijk strandhengelwedstrijd HSV De Sportvisser, van 18.30 tot 21.030 uur in de Noordzee. Noordwijkerhout country dans- en lesavond in Partycentrum Unique, aanvang ZATERDAG 22 JULI Alkemade vakantiespelen: vissen Cultu reel Centrum Nieuwe Wetering en het dorpshuis Rijpwetering, an- vang 9.30 uur. zomerslotfeest Splotsz. Roelo- farendsveen,-aanvang 19.30 uur. Hazerswoude optreden 'Chris Koene cover band', aanvang 21.00 uur in de i Toer-in: voorstel- .1) 'Andermans Averij', van Nationaal Trottoir Ge zelschap, aanvang 11.00 uur in het Haarlemmermeerse bos en Zon'. stoomtreinritten door de Zuid duinen, vertrek ieder uur tussen 10.00 en 17.00 uur vanaf De Vriesche Wei. open huis bij Hoornes/Rijnsoe- ver, vanaf 11.00 uur. muziek door 'de Straatklinkers' in het centrum, van 14.00 tot 17.00 uur. groot vuurwerk op de Boule vard t.o. Oude Kerk, aanvang 22.30 uur. Leiden fietstocht 'Rijnmondtoer', over 35 of 65 km. start van 8.30 tot 9.30 uur bij clubhuis Swifttoer, Room- burgerweg. orgelconcert 'Muziek in de Pan- aanvang 13,30 uur in de ballonnenwed- optreden 'Grafschafter Fanfa ren Trompeter' uit Moers (Duits land), aanvang 13.00 uur op het Vuurtorenplein. Noordwijkerhout wandeling onder deskundige leiding door de Amsterdamse Wa terleidingduinen, 6.00 uur op het parkeerterrein Joppeweg 1, De Zilk. braderie met o.a. demonstra ties en muziek, in de Havenstraat, Dorpsstraat en Zeestraat, van 11.00 tot 17.00 uur. Voorschoten rondleidingen in Kasteel Dui venvoorde, Veurseweg, om 14.00 Warmond zomerkunstmarkt op h tje bij de Pomp, van 1 The American Eagles, ieder i ZONDAG 23 JULI Katwijk Slalomwedstrijden op zee het Zèehospitium, aanvang 1

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 12