O TAUTLINER J bv, meweco CARROSSERIEËN ENTHOUSIASTE VERZORGENDEN M/V 60-90% INTERESSE? ADMINISTRATEUR (M/V) technisch uitvoerend medewerk(st)er Secretaresse Secretaresse - Verkoop Telefoniste/Receptioniste VelopA VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ELKE ZATEROAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: Psycho-geriatrisch verpleeghuis Overspaarne Gezamenlijke instellingen van gezinszorg Kruisvereniging Haarlem In het najaar 1989 zal een experimentele woonvoor ziening voor 36 dementerende bejaarden in de Romolen- polder te Haarlem in gebruik worden genomen. Dit projekt is een gezamenlijk initiatief van bovengenoemde instellingen, met steun van de Stichting Dienstencentra Zuid-Kennemerland en het Nationaal Ziekennuis Instituut. Voor dit projekt zijn wij op zoek naar met ruime ervaring in de psycho-geriatrische zorgverlening Proiektbeschnivine: De woonvoorziening Betreft een hofje met 6 woningen dat momenteel wordt gebouwd. In elke woning zullen zes demente rende bejaarden gehuisvest worden. Per woning wordt gedurende 24 uur kontinue begeleiding en zorg gegeven door telkens een lid van het basiszorgteam. De noodzakelijke aanvullende hulp wordt verleend door gezinszorg en kruisvereniging. De woonvoorziening beoogt een alternatief te zijn voor het psycho geriatrische verpleeghuis. Daarom komen alleen bejaarden in aanmerking met een verpleeghuis- indikatie en bovendien een hoge urgentie voor opname. De woonsituatie is zo georganiseerd dat, ook als een bewoner lichamelijk en/of psychisch achteruitgaat, overplaatsing naar een verpleeghuis in principe niet nodig is. Taken: - begeleiden en verzorgen van bewoners - kreëren van een huiselijke sfeer - verrichten van huishoudelijke werkzaamheden - onderhouden van kontakten met familieleden. Funktie-eisen: - diploma bejaarden-, ziekenver zorging, aktiviteitenbegeleiding, inrichtingswerk of vergelijkbare opleiding is wenselijk, maar niet - ervaring met de verzoreing van en betrokkenheid bij psycno-geria- trische bewoners - enthousiasme om aan dit projekt mee te werken - zelfstandig künnen werken. Werktijden: Er wordt in dag-, avond- en (slaap) nachtdiensten gewerkt, volgens rooster. De salariëring en arbeidsvoor waarden zijn volgens de CAO voor de Bejaardentehuizen. Dienstverband: Dienstverband met de Stichting Hervormde Diakonale Huizen, waartoe verpleeghuis Overspaarne behoort. Informatie: Bij de projektleiding: de heer H. Hou weling, verpleeghuisarts en bij diens afwezigheid, de heer N. de Boer, adjunkt-direkteur Overspaarne. Telefoon 023-339108. Geïnteresseerden zullen worden uitgenodigd voor een informatie avond. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Projektleiding Romolenpolder, p/a Personeels zaken Stichting Hervormde Diakonale Huizen, Ridderstraat 32, 2011 RS Haarlem. Gevraagd: Ervaren serveerster (20-25 jr), werkster en portier voor Casino in het Holiday Inn Hotel te Leiden. Sollicitaties maandagavond van 20.00-21.00 uur. Vragen naar Annie Augustinus. Telefoon 071-355414 B.V. MEWECO is een bedrijf gespecialiseerd in nieuwbouw, renovatie en onderhoud van installaties voor centrale verwarming en luchtbehandeling. In on ze centrale meldkamer zijn wij doormiddel van de mo dernste tele-communicatie technieken "on line" met de installaties bij onze opdrachtgevers verbonden. Voor onze sterk groeiende service-afdeling hebben wij behoefte aan uitbreiding met een MEET- EN REGELTECHNICUS M/V minimale opleiding MTS SERVICE MONTEURS M/V met minimaal V.E.V. opleiding en in het bezit van een rijbewijs B.E. MEWECO biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden, het gebruik van een bedrijfsauto en goede mogelijk heden om mee te gaan in de groei van ons bedrijf. Bel dan meteen of schrijf een brief. t^mmm^ervicemctt-Unenm kompasstraat 5 2900 am capelle a/d ijssel tel. 010-4500066 EUROPA B.V. Tautliner Europa B.V., een werkmaatschappij van de Engelse Boalloy groep, is een van Nederlands snelst groeien de carrosseriefabrieken en gespecialiseerd in de bouw van de originele Tautliner schuifzeilen carrosserie. Ter versterking van ons stafteam zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: Verzorgen van de financiële administratie Voorbereiden van de managementinformatie Voorbereiden van de jaarrekening Verzorgen van de fiscale aangiften Functie-eisen: Opleiding op MBA-niveau Leeftijd: 25 - 32 jaar Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking Flexibiliteit en zelfstandigheid Kennis van de Engelse taal Bereidheid tot verdere studie Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten t.a.v. de heer W. van Dam aan: Tautliner Europa B.V., Postbus 540, 2400 AM ALPHEN a/d RIJN De directie Onderwijs van de gemeente Leiden heeft de zorg voor het gemeentelijk onderwijsbeleid en het beheer van het openbaar onder wijs. De directie bestaat uit 5 afdelingen met totaal 36 medewerkers. De afdeling Materiële Zaken is belast met de planning van de huis vesting voor scholen en de andere onderwijsvoorzieningen, de nieuwbouw en de materiële voorzieningen t.b.v. het onderwijs (ge bouwen en inrichting). Het buro Schoolgebouwen, onderdeel van de afdeling Materiële Zaken, is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van schoolgebouwen, d9 bouwkundige beoordeling, begeleiding en voorbereiding van nieuwbouw en verbouw en houdt toezicht op uit besteed werk. Naast de normale onderhoudswerkzaamheden is zij ook belast met de organisatie van verhuizingen, de inrichting met meubilair e.d. en het dagelijkse beheer van de schoolgebouwen en gymzalen. In verband met het vervroegd uittreden van één der medewerkers en uitbreiding van werkzaamheden alsmede een herverdeling van taken bij het buro Schoolgebouwen is de Directie Onderwijs op zoek naar een: (maximaal 36 uur per week) (vervulling in deeltijd is mogelijk) Functie-inhoud: - alle technische uitvoerende werkzaamheden met betrekking tot riole ringswerken, sanitaire voorzieningen, dak- en gootwerken en centrale verwarmings- en installatiewerken; - ondersteunende hulp van de bouwkundige medewerkers bij het dagelijks onderhoud en controle. Functie-eisen: - een opleiding LTS (leerlingwezen GAWALO) sanitaire techniek; - ervaring met onderhoudswerken; - vaardigheid in diverse andere kleine onderhoudswerken. Voor de functie geldt een flexibele en accurate instelling ten opzichte van werk en mensen. Aantoonbare kennis van de van toepassing zijnde bepalingen, voorschriften, regelingen etc. vinden wij een vereiste voor het goed functioneren. Verder dient u bereid te zijn tot avond- en weekenddiensten via een zgn. oproepsysteem. Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling geschiedt in eerste instantie in tijdelijke dienst met een proeftijd van een jaar en bij goed voldoen kan dit worden omgezet in een vast dienst verband. Voor de functie geldt een minimum salaris van f 1.946,84 (schaal 3) en een maximum van f 2.835,47 (schaal 5) bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring zal de salarisinpassing plaatsvinden. Voor jeugdigen tot 22 jaar gelden andere salarissen i.v.m. de leeftijdsaftrek. Bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke ambtelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. VelopA B.V. te Leiderdorp is een zelfstandige werkmaatschappij van de in ternationale R.W.K. groep. VelopA heeft een zusteronderneming in Bel gië. Zij richt zich zowel op de produktie als op de import en distributie van straatmeubilair, afsluit- en markeringsystemen, papierbakken, bloembak ken, fietsenbergingen, betonnen keerelementen en bpeelelementen (import vanuit Zweden en de U.S.A.). Wegens sterke expansie komen wij graag in contact met kandidaten voor de navolgende vacatures: (werkend voor Alg. Directeur en Verkoopmanager) Takenpakket - Concipiëren van brieven en verzorgen van correspondentie. - Verzorgen van de internationale correspondentie en het /oorbereiden van internationale zakenreizen. - Postverwerking en archiefwerkzaamheden. - Uitwerken van rapporten. - Notuleren van vergaderingen. - Het ondersteunen en mede-organiseren van promotionele activiteiten. - Het mede organiseren van Beurzen en verkoopvergaderingen. - Het mede opstellen van het media- en marketingplan. - Het voorbereiden van produktie van brochures en prijslijsten en tevens het voorraad beheer. Functie-eisen - Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. - HAVO en Secretaresse opleiding, evt. aangevuld met NIMA-A (Tekst verwerker Word-Perfect). - Zelfstandig kunnen werken en commercieel inzicht. - Aantoonbare handelscorrespondentie ervaring in de Nederlandse, En gelse en Duitse Taal. Takenpakket: - Order en offerte administratie. - Uitwerken offertes en daarbij behorende algemene correspondentie. - Verwerken van orders d.m.v. computersysteem. - Adequaat behandelen van klachten. - Telefonische verkoop van de produkten. Straat- en rekreatiemeubilair Speelelementen - Bijhouden klantenbestand. Functie-eisen: - Leeftijd tussen de 22 en 35 jaar. - Secretaresse opleiding evt. aangevuld met een MEAO opleiding. - Zelfstandig kunnen werken, organisatietalent, commercieel inzicht. - Gewend te werken op Tekstverwerker Word-Perfect. Takenpakket: - Het Bedienen van de Telefoon-centrale (8 lijnen, Engels en Duits). - Het bedienen van de Fax (ook Engels en Duits), n de verzending van aangevraagde documentatie en aan- r de verkoop buitendienst, i Typewerk. reiden van mailings en verkoopal - Het adequaat afhandelen van de z.g.n. afhaal-klani Functie-eisen: - Leeftijd tussen de 18 en 25 jaar. - Goede telefoonstem en beschaafde omgangsvormen. - Voltooide HAVO-opleiding met typeaiploma. Wij bieden: - in een kleine, informele organisatie (29 mensen) waar de communicatie lijnen kort zijn, prettige zelfstandige functies. - Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen. - Reiskosten vergoeding (eigen vervoer is noodzakelijk). - 25 Vakantiedagen 4 Roostervrijedagen. Sollicitatie procedure: Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: VelopA B.V. T.a.v. hr. W. Hol Achthovenerweg 21 2350 AE LEIDERDORP Tel: 071-410321 Niet liter dan 2 weken na verschijning van deze advertentie. Fluor Daniel biedt interessant perspectief aan 2 jonge MEAO'ers BA Medewerker (m/v) Crediteurenadministratie U maakt deel uit van de groep Accounts Payable. Deze groep houdt zich bezig met administratieve en controlerende taken m.b.t. de crediteuren. U verzorgt de geautomatiseerde verwerking van de leveringsopdrachten en de inkomende facturering. Voor de controle op de administratieve en inhoudelijke aspecten van de leveranties werkt u samen met de afdeling Inkoop. Medewerker (m/v) Algemene Boekhouding Binnen deze groep wordt gewerkt met een volledig geautomatiseerd systeem. U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse behandeling van bank- en kasmutaiies alsmede voor een aantal sub-administraties. Daarnaast bent u betrokken bij de periodieke rapportages, waaronder kwartaal-en jaarbalansen. U heeft in deze baan zowel interne als externe contacten. Een opleiding MEAO-BA is vereist. U gaat, na een korte inwerkperiode, zelfstandig aan de slag. Ons aanbod: U kunt rekenen op een zelfstandige baan in een goede werksfeer. Het pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden is uitstekend. Informatie en Sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Struiksma van de afdeling Personeelszaken, telefoon (023) 33 90 20. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van FLuor Daniel B.V., Surinameweg 17, Postbus 4354,2003 EJ Haarlem. FLUOR DANIEL Fluor Daniel B.V. is een internationaal ingenieursbureau in Haarlem met circa 700 medewerkers. Informatie: In het kader van het door het College van Burgemeester en Wethouders ge voerde doelgroepenbeleid wordt er naar gestreefd deze functie te doen ver vullen door vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen. Daarom zullen in eerste instantie kandidaten uit deze doelgroepen worden opgeroepen. Nadere inlichtingen over de functie kunnen te lefonisch worden ingewonnen bij de chef van het buro Schoolgebouwen, mevrouw E.E. Botter (telefoonnummer 071-254328). Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature nummer 89.018, binnen 10 dagen na verschij ning van deze advertentie.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 24