y OOSTINGH 3» "rrrrrrr TIMMERLIEDEN Ouwehand Bouw Verdiept een net afgestudeerde HTS- ingenieur vooral zijn technische kennis of wordt hij ook manager? tempo-team uitzendbureau Hoofd magazijnen/beheer van gebouwen m/v (84 wm VARIANT BOUWBEDRIJF BV nieuw unicum enkele enthousiaste vakantiewerkers VERKOOPSTER (M/V) UITVOERDER STUDENT/SCHOLIER M/V FLUOR DANIEL EHAGé b.v. VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATIIRFS UflKflTllRFS 1 De Variant BV Bouwbedrijf is aktief in industrie bouw, woningbouw, verbouwing, renovaties en onderhoud. gevraagd voor nieuwbouwwerken in de regio van Alphen a/d Rijn Voor nadere informatie kunt u na 19.00 bellen met de heer C. Vermeer tel 1820-16854. Variant b.v. Bouwbedrijf Ondernemingsweg 14 2404 HN Alphen aan de Rijn Telefoon 01720-36261" Vakantie(werk) in Zandvoort aan Zee Voor de maand augustus zoekt Nieuw Unicum te Zandvoort voor 30 uur per week voor het schoonhouden van bewonerskamers en dienstruimten. Leeftijd v.a. 17 jaar, salaris op basis van minimumloon. Inlichtingen tijdens kantooruren te verkrijgen bij Car ta Beek, wrnd. hfd. huishouding, tel. 02507-61123. Eventueel huisvesting tegen vergoeding aanwezig. Wij kunnen in onze winkel in huishoudelijke ar tikelen en speelgoed een nette, enthousiaste plaatsen. Leeftijd 17 jaar (of iets ouder). Wij zoeken iemand die graag de handen uit de mouwen wil steken, en zich in een klein team het beste thuis voelt. Bel na 18.00 uur voor een afspraak met Hr. J.G. Pijnaker tel: 01718-29596. HUISHOUD-KADOSHOPS SPEELGOED Rijnstraat 94 - Katwijk OUWEHAND BOUW is een groep van jonge enthousiaste medewer kers die in de regio Leiden een aantal verbouwprojekten realiseert in de ruimste zin van het woord, en maakt deel uit van de Ouwehand Bouwgroep met vestigingen te Katwijk, Rotterdam en Gorinchem. Wij zoeken voor de uitbreiding van ons uitvoeringsteam een enthou siaste: die zal worden belast om in samenwerking met de projektleider en het bedrijfsburo een van onze nieuwbouwprojekten te realiseren. Wanneer U ervaring heeft in een soortgelijke functie en goede con tactuele eigenschappen bezit kunt U uw sollicitatie richten aan: Ouwehand Bouw BV Postbus 3050, 2220 CB Katwijk, t.a.v. de direktie eventuele telefonische informatie: 01718-20274 Dhr. W.P. Ouwehand 01718-27996 na 18.00 uur Gevraagd Voor diverse kantoorwerkzaamheden (plm. 12 uur per week). Werktijden zijn in overleg te bepalen (ma. t/m vr. tussen 9.00-17.00 u Vacatures komen vanaf half augustus vrij. Leeftijd 17-21 jaar. Inlichtingen: Uitgeverij Educatief, Sir Winston Churchillweg 2 2251 CX VOORSCHOTEN. Telefoon 01717-2010. Het ligt er een beetje aan wat hij (of zij natuurlijk) zélf wil. Wanneer je net je HTS-diploma behaald hebt en je weet nog niet precies of je je puur op de techniek wilt werpen of de leidinggevende kant op wilt, dan krijg je bij Fluor Daniel tijd genoeg om je te oriënteren. Na een aantal jaren bepaal je zelf welke richting je het beste bevalt. Wie zijn we en wat doen we Fluor Daniel is een succesvol ingenieursbureau dat zich toelegt op het ontwerpen en bouwen van installaties voor velerlei industrieën, zoals chemie, voedingsmiddelen, kunststoffen, olie, gas en papier. Als dochter van de Fluor Corporation, een internationaal concern met de hoofdzetel in Californië en een jaaromzet van ruim 10 miljard gulden, opereert Fluor Daniel met ca. 18.000 medewerkers vanuit 50 kantoren in alle werelddelen. Het Nederlandse bureau is gevestigd in Haarlem en telt zo'n 700 medewerkers. Wie kunnen bij ons starten? Of je nu denkt later leiding te gaan geven of niet, je moet in ieder geval contactueel sterk en flexibel zijn, omdat we veelal in teamverband opereren. Verder moet je gekwalifi ceerd zijn om in een van de volgende vakgebieden je steentje aan de projecten bij te dragen: procestechniek; pijpleidingentechniek; werktuigbouw; meet- en regeltechniek; elektrotechniek. Waarom zou jij voor Fluor Daniel kiezen? Wij voeren opdrachten uit voor grote industriële concerns met zeer uiteenlopende wensen en behoeften. Zo biedt elk project weer nieuwe en interessante technische uitdagin gen. In elk project werkt iedereen nauw samen met andere disciplines. Daarom zie je meer dan alleen je eigen vak- j en werk je behalve aan verdieping van je kennis ook aan verbreding ervan. Fluor Daniel biedt goede mogelijkheden om, na een aantal jaren toegepaste techniek, door te groeien naar een gespecialiseerde technische functie of juist naar een meer organiserende en leidinggevende positie als projectleider. Wat bieden wij nog meer? Uiteraard kun je rekenen op een uitstekende begeleiding. Diverse trainingen, lezingen, seminars en uitzendingen naar buitenlandse kantoren of bouwplaatsen zorgen ervoor dat je binnen een aantal jaren een goed onderbouwde keuze kunt maken op welk gebied jouw carrière zal liggen. Voor verdere groei draagt Fluor Daniel zorg, door een flexibel Management Development Program. Naast deze ontwik kelingsmogelijkheden biedt Fluor Daniel goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, winstdeling en studiekostenregeling. Interesse? Wanneer je nog geen gerichte carrièrekeuze kunt of wilt maken, kies dan in ieder geval voor Fluor Daniel. Voor meer specifieke informatie over jouw mogelijkheden bij ons ingenieursbureau kun je bellen met de heer E.P. Hamer van de afdeling Personeelszaken, telefoon (023) 33 90 20, toestel 2046. Of schrijf meteen een sollicitatiebrief naar Fluor Daniel B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 4354,2003 EJ Haarlem. Papelaan 2a, Voorschoten tel.: 01717-7440 Op gezellig gordijnenatelier (vlak bij bus, trein en supermarkt) zoeken wij voor direct (leerling-) modinettes (v/m) Leeftijd (zonder ervaring) tot max. 20 jaar (met ervaring) tot max. 40 jaar Bel snel voor en afspraak met Nienke de Lange Research voor Beleid B.V. zoekt een MEDEWERK(ST)ER VOOR DE KANTINE voor 32 uur per week. Reacties bij mevr. J. v.d. Spek. Postbus 985. 2300 AZ Leiden 071-253737. KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een relatie in Leiden. Vereist zijn representativiteit en een goede telefoonstem. U gaat de contacten met diverse klanten onderhouden. Een goede typesnelheid en enige affiniteit met computers is een pré. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -12 64 43, Margriet Schouten Leiden, Stationsplein 212 Managemefit-assistent m/v voor een internationale onderneming in Noordwijkerhout. Vereist zijn HAVO-/VWO- niveau, minimaal 2 jaar werkervaring, leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -12 64 43, Margriet Schouten Leiden, Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in Katwijk. Vereist zijn MAVO-niveau, een goede kennis van WordPerfect en de Engelse en de Duitse taal. Leeftijd: 18-25 jaar. Deze part-time baan, bij voorkeur voor de middaguren, is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -12 64 43, Margriet Schouten Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Technisch tekenaars m/v voor een relatie in Leiden. Vereist is een opleiding HTS- of TU-richting civiele techniek, maritieme techniek of WTB. Deze baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Elektro-technicus m/v voor een bedrijf in de regio Leiden. Vereist is een opleiding LTS of MTS. Het gaat om verschillende banen voor langere periode. Voor informatie: 071 -12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Schoonmakers m/v voor verschillende bedrijven in de regio Leiden. Het werk is voornamelijk in de avond uren en voor langere periode. Voor informatie: 071- 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 JL_I ii 1 I I K|ruisjverjsnic)ing| Hajrt \|an |Hol|land De Kruisvereniging Hart van Holland vraagt per 1 septembrer 1989, een De funktie hoofd magazijnen omvat: - het leiding geven aan magazijnbedienden in het uitleenmagazijn; - het bijhouden van de uitleenadministratie; - het doen onderhouden en op voorraad houden van de verplegingsartikelen en het centraal bestellen van nieu we artikelen; - het beheren van het centrale magazijn alsmede het verrichten van diverse andere werkzaamheden. De funktie beheer van gebouwen omvat: - rapporteren over de bouwkundige onderhoudsstaat van gebouwen en het geven van adviezen van onder houdsbeurten; - bewaken van het klein onderhoud; - rapporteren over/koördineren van de voortgang van verbouwingen/onderhoudsprojekten; - mede adviseren bij het opstellen van nieuwe bouwplannen; - onderhouden van kontakten met aannemers tijdens een (ver)bouwproces; - bewaken van de brandveiligheidsprocedure. Ten aanzien van de magazijnen is de funktionaris verantwoording schuldig aan het hoofd zorg, ten aanzien van het beheer van de gebouwen aan het hoofd financiën. De funktie wordt na één jaar geëvalueerd. Wij vragen: - iemand met enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie en/of affiniteit met de gezondheidszorg;, - een opleiding op MBO-nivo; - iemand met leidinggevende kapaciteiten; - het bezit van een auto en rijbewijs BE. Wij bieden: - een 84 baan verdeeld over 5 werkdagen; - een inwerkprogramma; - salaris min. 2.262,- max. 2.955,-. - alle overige arbeidsvoorwaarden konform de CAO Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Wenst u nadere informatie dan kunt u kontakt opnemen met Mevr. J.H.M. van der Sprong, hoofd zorg of Mevr. E.W.M. de Wit, vervangend hoofd financiën, (tel. 01720-74951). Schriftelijke reakties kunt u richten aan de kruisvereniging Hart van Holland, t.a.v. mevr. S.R. Bullinga, directeur, Postbus 270, 2400 AG Alphen aan den Rijn. Sollicitatiebrieven dienen vóór 26 juli 1989 te zijn ontvangen. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op 3 en 4 augustus 1989, 's

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 18