Bakker: ploegleider <9 Welke logistiek onderlegde HBO'er bewijst zijn expertise op planning-gebied? VEDIOR' 55.000,-/38 uur broodbakkerij m/v A EN\ Stichting Leidse Studentenhuisvesting SYSTEEMBEHEERDER LERAAR (MV) KOOYKER RUIGROK HEKWERK BV ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER RK. SCHOLENGEMEENSCHAP Scholengemeenschap De Leidse - Boerhaavelaan 44 - Leiden Het bestuur van de Stichting katholiek Onderwijs Leiden roept kandidaten op voor de funktie van in het vak HANDELSKENNIS - CA. 12 UUR Benoeming geschiedt m.i.v. het nieuwe schooljaar in tijdelijke dienst bij SCHOLENGEMEENSCHAP "DE LEIDSE" Deze scholengemeenschap voor mavo/leao/ ihno/lto is gevestigd te Leiden, Boerhaavelaan 44, nabij het station. Belangstellenden wordt verzocht z.s.m. schriftelijk en/of mondeling te reageren bij het voornoemde be stuur t.a.v. wnd-directeur van de school, de heer G.C.H. van Hooff p/a Boerhaavelaan 44, 2334 ER Leiden. De heer Van Hooff verstrekt desgewenst nadere informatie over de functies, telefoon 071-171755 (school) of 01726-13018 (privé). Bij Vedior gaat 't om kwaliteit en specialisme. Dit betekent dat we mensen zoeken die niet alleen graag, maar vooral ook goed willen werken. Dit betekent ook dat we voor die mensen vaak Lie beste banen hebben, bij de beste bedrijven. Momenteel zijn wij op zoek naar een magazijn medeweker Het bedrijf: Een computerbedrijf in Leiderdorp. De baan: Binnen dit bedrijf is er grote behoefe aan een enthousiaste magazijn medewerker. Uw taken bestaan hoofdza kelijk uit het beheren van de magazijn- voorraad, verwerken van de administratie die daaruit voortvloeit en het evt. per soonlijk afleveren van orders bij de cliënt. Voor wie: U bent in de leeftijd tussen 19 en 25 jaar. U heeft een opleiding op MAVO-nivo, bent u in het bezit van een rijbewijs en zoekt u een full-time baan binnen een groeiend commercieel bedrijf, dan is dit voor u de juiste baan. Informatie: Bent u geïnteresseerd in deze baan of wilt u meer weten over de andere vacatures die Vedior op dit ogen blik heeft, neem dan contact or met Caroline Kalkhoven van ons filiaal: Pelikaanstraat 11, 2312 DW Leiden. 071 - 14 23 47. I De bakkerijen van Vermaat en Ambro maken deel uit van een keten toonaangevende bakkers. Ambachtelijke kwaliteit is daar gekoppeld aan grootschalig en sterk geautomatiseerd bakken. Daarbij moet procesbeheersing leiden tot een constant hoog kwaliteits- en versheidsniveau. Een bakker die zich in dit proces thuis voelt en bewezen heeft leiding te kunnen geven, ziet bij ons kans zo'n f55.000,- bruto per jaar te verdienen in een 38-urige werkweek! Wie belangstelling heeft voorde functie van kan bellen of schrijven naar: Vermaat/Ambro bakkerijen, Postbus 6043,2001 HA Haarlem. Tel.: 023-223546; afd. personeelszaken. I Konslrukliebureau voor: I Algemen® machinebouw I Speciaalmachine6 I Gereedschappen engineering bv Energieweg 11, 2382 NA ZOETERWOUDE tel. 071-410537 Onze orderportefeuille is dermate gevuld, dat wij op korte termijn op onze tekenkamer voor meerdere in teressante projekten plaats heben voor: KONSTRUKTEURS -TEKENAAR-KONSTRUKTEURS -TEKENAARS Opleiding: MTS/HTS Ervaring in de machinebouw is noodzakelijk. Sollicitaties, schriftelijk of telefonisch, te richten t.a.v. de heer W.M. Walraven. sinds 1863 Boekhandel Kooyker, gevestigd te Leiden, heeft zich vanaf 1863 ontwikkeld tot een moderne algemeen wetenschappe lijke boekhandel. Kooyker werkt met een in eigen beheer ontwikkeld automatiseringssysteem. Klanten van Kooyker zijn o.a. universiteiten, overheidsinstellingen, industriële ondernemingen en particulieren. Wij zijn op zoek naar een MEDEWERKER DISTRIBUTIE m/v (38-urige werkweek) Die zich bezig houdt met: - in- en uitpakwerkzaamheden - bezorgen klantenbestellingen - postverwerking - diverse administratieve werkzaamheden Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met: - MAVO 4 - kennis van de moderne talen - rijbewijs B/E - leeftijd 20 jaar De C.A.O. wetenschappelijke boekhandels is op deze func tie van toepassing. Belangstellenden wordt verzocht een brief te sturen aan njw. E.F. Dekker, Boekhandel Kooyker b.v., Postbus 24, 2300 AA Leiden. Voor inlichtingen over deze functie kunt u bellen met de heer Logemann of mevrouw Dekker, tel. 071- 160560. De Stichting Leidse Studentenhuisvesting draagt - in samenwerking met de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren - zorg voor de huisvesting van jongeren in Leiden en direkte omgeving. De Stichting zoekt op korte termijn een m/v (full-time) voor de afdeling Financieel Ekonomische Zaken De afdeling FEZ bestaat uit 8 personen die werkzaam zijn op het gebied van boekhouding, bewoningskosten, huuradministratie en -inkasso en automatisering. Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. - het dagelijks beheer van de komputerapparatuur, programmatuur, ge gevensbestanden, dokumentatie enz. - preventieve kontrole en beveiliging van het systeem - optimalisering van het gebruik van komputer en randapparatuur - het invoeren en testen van nieuwe programma's - begeleiding van de gebruikers van de hardware en software - opzetten en bewaken van procedures Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: - middelbare schoolopleiding - kennis van automatiseren, bij voorkeur ervaring met Kienzle systemen - ervaring in een soortgelijke funktie, bij voorkeur bij een korporatie - leeftijd ongeveer 25 jaar - akkuratesse - bestand tegen forse werkdruk De aanstelling geschiedt op de voorwaarden van de C.A.O. voor personeel in dienst van woning- korporaties met een salaris van max. ƒ4.014,- bruto per maand (schaal 8/9).: Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur van de Stichting Leidse Studentenhuis vesting, Postbus 11275, 2301 EG Leiden, met vermelding in de linkerbovenhoek van de enveloppe "sollicitatie". Ter versterking van onze administratieve afdeling zien wij uit naar een Onze gedachten gaan uit naar een medewerker(ster) met een MEAO BE/BA opleiding en enkele jaren ervaring. Het takenpakket bevat onder meer boekhouding, orderadministratie, fakturering. Vooral dit "totaal" pakket met de bijbehorende kontrole op onderlinge samenhang brengt de afwisseling in de job en maakt het tot een uitdaging voor de geschikte kandidaat. Pharmachemie is een van de grootste producenten in Nederland van generieke geneesmiddelen en specialités. Het bedrijf importeert en distribueert daarnaast hulp middelen voor radiologie, klinische chemie en bakteriologie. Pharmachemie geniet een grote internationale bekendheid en verhuist binnen kort gedeeltelijk naar een gloednieuw complex te Haarlem, waar ca. 300 medewerkers garant blijven staan voor kwalitatief hoogwaardige farmaceutische preparaten. Het werkterrein De Centrale Planning ondersteunt de bedrijfs leiding bij de realisatie van een doelmatige en efficiënte produktie. In verband daarmee stelt het bureau produktieplanningen op, houdt voorraden bij en bewaakt de voortgang van het produktieproces. De afdeling heeft tevens een adviserende taak als het gaat om optimali satie van het produktieproces. De funktie Na een gedegen inwerkperiode krijgt u.als medewerk(st)er centrale planning, te maken met een aantal afwisselende taken, die u zelfstandig gaat vervullen. U bereidt het verpakaanbod voor, oefent voortgangskon- trole uit en zorgt voor een juiste rapportage. Uw werkzaamheden verricht u o.a. met behulp van een geautomatiseerd MRP-II planningsysteem. De eisen Wij denken aan een kandidaat met een opleiding op bij voorkeur HBO-niveau èn belangstelling voor respectievelijk inzicht in cijfermatige gegevensverwerking. Verder verwachten wij een hoge mate van produktiegerichte interesse; van produktie- voorbereiding tot en met produktievoortgang. Vanzelfsprekend bent u flexibel, akkuraat en weet u uw werkzaamheden uitstekend te koördineren en te organiseren. Ten slotte beschikt u over goede kontaktuele en kommunikatieve vaardigheden, in woord en geschrift. Leeftijd ca. 25 jaar. Pharmachemie biedt Èen afwisselende job in een innovatieve werkomgeving met reële doorgroeimogelijk heden. Moderne arbeidsvoorwaarden volgens de bedrijfs-CAO-OPG. Een goed salaris met bijpassende secundaire voorzie ningen, o.a. 8% vakantietoeslag, een vaste uitkering van ten minste 7,4%, een aantrekke lijke pensioenvoorziening, ten minste 25 vakantiedagen en een gemiddelde werkweek van 38 uur. Informatie/sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie - met c.v, - kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van Pharmachemie BV. Het adres is: Postbus 552,2003 RN Haarlem. Pharmachemie maakt deel uit van de Farmaceutische Divisie van de OPG Groep, een koöperatieve vereniging waarvan bijna alle Nederlandse apothekers lid en mede-eigenaar zijn. De OPG Groep levert diensten en produkten op het brede terrein van de professionele gezondheidszorg en omvat een twintigtal zelfstandige werkmaatschappijen, met vestigingen en deelnemingen in de Benelux, Frankrijk, de Duitse Bondsrepubliek en de Verenigde Staten. De in totaal ca. 1500 personeelsleden realiseren een jaarlijkse omzet van ca. 1,1 miljard gulden. PHARMACHEMIE B.V. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan de direktie van Ruigrok Hekwerk bv, Postbus 3000, 2220 CA Katwijk, die snel en vertrouwelijk zal reageren.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 30