I KW ÖTRN Groep/ Van der Laan Siebesma leraren/leraressen Verzorgings tehuis "Rustoord" een of twee zieken- of bejaarden verzorgenden een weekend-hulp ENGELBERTHA HOEVE financieel administratief medewerker mv CAISSIÈRE Konstruktie- bankwerkers/ aanbouwers en montage medewerkers BETONMIXERCHAUFFEURS straatmaker en opperman MCliltt ERVARING (en dat mag een assistent-accountant m/v ook van ons verwachten) U werkt al enige tijd in de accountancy. Kennis van zaken en zorg vuldigheid kenmerken uw optreden. Visie, met oog voor detail, dat is waar het volgens u op aan komt in dit vak. Een eigenschap die niet zomaar ver worven wordt. Een kwestie van ervaring, zo weet u. Diezelfde combinatie van visie en ervaring kenmerkt ook de TRN Groep, een samenwerkingsverband van Van der Laan Siebesma (accountants-administratieconsulenten), Nederlandse Accountants Maat schap de Tombe (registeraccountants), Begheyn Sneep Melse (belasting adviseurs) en Volder Vis (organisatie-adviseurs). Samen met hun collega's uit de andere disciplines bieden de accountants-administratie- consulenten van Van der Laan Siebesma maatwerk aan hun cliënten. U herkent zich in die visie. U heeft net als de TRN Groep de behoefte om door te groeien. Om u verder te ontwikkelen. U bent tussen de 25 en 30 jaar, beschikt over het MBA-diploma en bent een eind op weg met SPD. LI mist momenteel aileen nét de uitdaging die ons vak zo interessant maakt. Misschien wordt het tijd uw capaciteiten en ambities eens te toetsen aan die van de TRN Groep. Heeft u interesse voor een functie bij onze vestiging te Haarlem neem dan contact met ons op. Dat doet u door een brief te schrijven aan de TRN Groep/Van der Laan Siebesma, Spaame 57, 2011 CE Haarlem, ter attentie van de heer Th.J.W Veerkamp AA. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: 023-355944. Accountants- administratieconsulenten Vestigingen: Aalsmeer - Alkmaar - Almelo - Amersfoort - Amsterdam - Apeldoorn - Arnhem - Assen - Baam - Barneveld Bergen op Zoom - Beverwijk - Breda - Delden - Den Helder - Deurne - Doctinchcm - Dordrecht - Ede - Eindhoven - Emmen Enschede - Epe - Gouda - 's-Gravenhagc - 's-Gravenzande - Groningen - Haarlem - Heerlen - Helmond - 's-Hertogenbosch Hilversum - Hoorn - Leeuwarden - Leiden - Maastricht - Middelburg - Nieuwegein - Nijmegen - Roosendaal - Rotterdam Sassenheim - Schagen - Sneek - Tegelen - Temeuzen - Tilburg - Utrecht - Weert - Winterswijk - Zeist - Zierikzee - Zoetermeer Zutphen - Zwolle Bij de gemeente Leiden worden met ingang van het nieuwe schooljaar gevraagd Lich. Oefening 7 lessen, max. schaal 10 aan de Louise de Coligny- scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o.; Frans 4 lessen, max. schaal 10 aan het Stedelijk Gymna sium. De vacature Lichamelijke oefening is een "D.O.P."-vacature. Inlichtingen worden verstrekt door de rector van de school, de heer A.H. de Zoete, tel.: 071 - 15 41 21 (Louise de Coligny-sgs.) en 020 - 664 41 35 (thuis) alsmede de heer drs. O.P.J. Roefs, tel.: 071 - 12 13 65 (Gymnasium) en 071 - 14 90 40 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegen heid en uit onderwijskundig belang is het voorts ge wenst dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook ge schikte kandidaten vanuit deze groepen wordt der halve verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacature nummer OND 1021 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school: Louise de Coligny-scho- lengemeenschap voor athe neum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Ka- gerstraat 7, 2334 CP Leiden; Ste delijk Gymnasium, Fruinlaan 2314 EP Leiden. zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding met een afgeronde opleiding en enige ervaring voor 20 uur vast werk en 20 uur vervanging bij ziekte. Verder zoeken we voor in de verzorging eenmaal per twee weken op zaterdag en zondag 8 uur. Sollicitaties richten aan de directie van "Rustoord" Dhr. M. Douma, Rustoordlaan 1, 2161 GC Lisse. Serviceflat Richard Wagner Voorschoten zoekt per 1 augustus een keukenassistente m/v 35 jaar Werktijden van maandag t/m vrijdag van 10.00 uur tot 14.30 uur. Weekend en feestdagen vrij. Met vakantie afspraken wordt rekening gehouden. Uw schriftelijke sollicitatie voor 16 juli t.a.v. Mevr. C.C.B. Haanschoten Serviceflat Richard Wagner Richard Wagnerlaan 73 flat 911 2253 CD Voorschoten Boerderijrestaurant De Engelberthaboeve aan de Hoge Morsweg te Lei- den biedt baar gasten de perfecte ambiance voor exclusieve diners, recep ties, familiefeesten, relatiebijeenkomsten, reünies en promotiefeesten. In de stijlvol verbouwde antieke hoeve met ruim 1500 m2 tuinterras aan de oevers van de Rijn kan men terecht voor zowel een heerlijk kopje koffie met gebak als voor een uitgebreide lunch of diner. Door toenemende drukte hebben wij plaats voor: 2 SOUS-chefs leeftijd plm. 27 jaar 2 chefs-de-partie minimumleeftijd 22 jaar bij voorkeur met afgeronde S.V.H.-opleiding 2 leerlingen voor de bediening m/v Sollicitaties na telefonische afspraak: HOGE MORSWEG 140 tel. (071) 76 50 00 Integraal Kankercentrum West Schipholweg 5a telefoon 071-2597 59 2316 XB Leiden telefax 071-259700 Het IKW is een samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag. Delft. Gouda en Leiden. Voor de administratie zoeken wij een: Functie-informatie - het behandelen en betaalbaar stellen van ingekomen facturen binnen het kader van kredietenbeheer - het controleren, coderen en vastleggen van financiële en andere gegevens en de geautomatiseerde verwerking hiervan - de hierbij behorende administratieve werkzaamheden - assisteren van administrateur bij overige taken. Functie-eisen - een opleiding op middelbaar niveau - in het bezit van praktijkdiploma boekhouden - zelfstandig kunnen werken - passende werkervaring strekt tot aanbeveling. Salariëring is overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen en bedraagt afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f3122,- bruto per maand. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie zenden aan de directeur van het integraal Kankercentrum West te Leiden. Aannemingsbedrijf J. G. Nelis bv, staat voor een gezonde groep van maatschappijen die alle aspekten van de bouwnijverheid innoverend heeft verenigd. Sterk in de bouw. Slerk in grond-, weg- en waterbouw. Kracht zit nu eenmaal in de kombinatie. J. G. Nelis, Partners in projekten, samenwerken vanaf idee tot realisatie. PARTNERS IN PROJEKTEN J. G. Nelis Projekt Maatschappij bv, dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J. G. Nelis bv, ontwikkelt en realiseert projekten in de utilitaire-, industriële- en woningbouwsektor. Deze projekten worden in opdracht van derden of voor eigen rekening en risiko gebouwd. Het aktieve en marktgerichte beleid heeft een sterke omzetgroei als resultaat en mede daardoor zijn de volgende vacatures ontstaan: Manager Projektontwikkeling De manager projektontwikkeling zal rechtstreeks onder de direktie funktioneren en als taak krijgen het stimuleren en leiden van het ontwikkelingsproces van bouwprojekten vanaf de eerste kontakten tot aan de start van de daadwerkelijke realisering. Hij overlegt met overheden, opdrachtgevers, gebruikers, architekten en andere bij het proces betrokkenen. Daarnaast draagt hij zorg voor de voortdurende terugkoppeling naar de eigen ondersteunende organisatie. Vanwege het veelzijdige karakter van de funktie kunnen kandidaten afkomstig zijn uit verschillende sektoren van het bedrijfsleven, de onroerendgoedwereld of de overheid. De gedachten gaan uit naar kandidaten met: een (bouwkundige) H.B.O.-opleiding een leeftijd van 30-40 jaar goede kontaktuele eigenschoppen, mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid kreativiteit en doorzettingsvermogen een woonplaats in het westen van Nederland. Projektverwerver Woningbouw De projektverwerver woningbouw onderhoudt kontakten met bestaande relaties en bouwt het relatiebestand verder uit. Hij geeft in brede zin bekendheid aan de dynamiek en kennis van het bedrijf. Daarnaast behoort het verwerven van commercieel aantrekkelijke bouwlokaties tot zijn taak. Het marktgericht kunnen meedenken in het beleid van het bedrijf is een voorwaarde. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar kandidaten met: kennis van en ervaring met de woningbouwmarkt commercieel inzicht, doorzettingsvermogen, speurzin en takt goede kontaktuele eigenschappen, mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid een woonplaats in het westen van Nederland. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv. Afdeling Personeelszaken, Postbus 802,2003 RV Haarlem. DROGISTERIJ PARFUMERIE SCHOUTEN zoekt gemotiveerde representatieve leeftijd 18-20 jaar Alleen schriftelijke sollicitaties worden in behandeling genomen Winkelhof 43, 2353 TT Leiderdorp In onze moderne en goed geoutilleerde werkplaats produceren wij hoofzakelijk ten behoeve van de bouw: staalkonstructies, hekken en trappen. Deze worden naderhand door een stelploeg gemonteerd. Wegens sterke toename van de aktiviteiten zoeken wij, voor spoedige indiensttreding voor beide funkties is ervaring noodzakelijk, en moet geheel zelfstandig gewerkt kunnen worden. Wij bieden: - een goed salaris - gratis werkleding - opname in het pensioenfonds. Uw telefonische reakties aan Smederij van Rijn bv. Katwijk aan Zee tel. 01718-28445 LEIOSE BETONMORTEL CENTRALE BV zoekt enthousiaste met groot rijbewijs en chauffeursdiploma, voor full- en parttime. Reakties: Nijverheidsstraat 3 2288 BB Rijswijk t.a.v. dhr H. Hiemstra; eaol de nieuv/e Vaart scholengemeenschap voor Ito Ihno ihno leao Met ingang van het cursusjaar 89-90 docenten gevraagd voor: Mechanische Techniek (±20 uur) Natuurkunde (±12 uur) Gezondheidskunde/ Huishoudkunde 25 uur) Combinatie van functies is mogelijk. Inlichtingen bij de directie 071-769205. Sollicitaties z.s.m. te richten aan het bestuur van de scholengemeenschap Postbus 9032 2300 PA Leiden. Aannemersbedrijf grond-, riolerings- en bestratingswerken H. Compeer B.V. Hoge Morsweg 48A 2332 HL Leiden Zoekt voor spoedige indiensttreding Sollicitaties na telefonische afspraak 071- 760451 's avonds 01714-13793

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 20