nmnsm Ducrot: wielersport niet gediend met openheid Lemond weer in schijnwerpers SPOoTTV MultiRent BEL 071-3100 01 Met rugnummer: 79 ZATERDAG 8 JULI 1989 SPORT PAGINA 17 JAUNAY CLAN (GPD) Veel animo is er blijkbaar niet voor de langste rit in de Tour de France. Pas na half negen verschijnen de eerste renners op de Esplanada General de Gaulle in Rennes, waar het rassemblement (verzamelen) voor acht uur op de rol staat. Het lang- en moeizaam op gang komen van de zevende Tourdag, die de karavaan naar het educatieve amusementspark Futuroscope brengt, heeft alles te maken met het weer. toe Hij is blij weer terug te zijn in de gepresenteerd die men onmogelijk 1987 Het is zwaar bewolkt en af er miezert het een beetje. Geen biance om even op je gemak uurtje rond te lummelen en met belangrijkste koers smart wachtende persmensen te renner. Dat is buiten elke twijfel woord te staan. In het VIP-dorp zit verheven." Ooit - Maarten Ducrot nauwlettend zijn Ducrot als een gevierd kan weten. Neem Jan Mulder i toch de Volkskrant. Die schrijft naar aanlei- ?n wiel- ding van de Ben Johnson-affaire zo maar dat iedereen wel weet dat 1985 - kwam wielrenners doping gebruiken, t uit de maar dat nu ook atleten dat doen. fiets, die tegen it hekje staat Tour, nadat hij de etappe Straats- Dat vind ik een beschuldiging irkeerd, in de gaten te houden, burg - Epinal op zijn i tf iet aankomen," zegt de blonde bracht. Nota bene als i had ge- mijn adres. Ik vind dat ik dat eigen- prof. Hij lijk niet moet pikken. Ik wil heus Zeeuw tegen twee passanten die het vulde zijn palmares het volgende niet zeggen dat ik ,een doetje ben, jjjg rijwiel even betasten. Met gemengde gevoelens kijkt de Ronde Ducrot terug op de tijdrit, een dag eerder. Enerzijds tevreden vanwege zijn 28ste plaats, anderzijds toch ook een beetje teleurgesteld in het verval dat zich gaandeweg de 73 ki lometer openbaarde. Ducrot: „Bij de eerste tussentijd stond ik nog twaalfde, bij de tweede achttiende en uiteindelijk werd ik dan nummer 28. Toen ik de wind in mijn smoel kreeg, kwam ik er niet meer door heen. Ik ging van alles denken, aan het schakelen en aan de pijn die je lijdt Een kwestie van concentratie. Als die goed is, schakel je dat soort gedachten uit. Maar...zo'n tijdrit is een rit van de waarheid en dan heb ik het niet slecht gedaan. Ik begin weer een beetje vorm te krijgen." i tot onder i ik laat me niet uitmaken 1 Romandie', de Daup- een pakker. Wat kun je echter doen? de Coors Classic. Niets. Machteloos ben je." hine Libe': Ducrot, in 1982 als amateur wereld kampioen in de ploegentijdrit, wek te daarmee bepaalde, hoge ver wachtingen. Ze zijn er (tot dusver) niet uitge- Ligt dat ook niet een beetje aan wielrenners zelf. Die geven zich nooit bloot. Dan krijg je toch ook dat wel eens gegist wordt! Waarom Maarten Ducrot (jnet rechts John Talen): „Er gebeuren dingen die ik niet geschikt vind i lis in de politiek. Daarin staat en valt ook alles met geheimhoudingen'. r de publiciteit. Net Post gelooft niet in 'nieuw' stuur JAUNAY CLAN (GPD) - In de ma teriaalwagen van Panasonic liggen ook de sturen, waarmee Greg Le- mond donderdag de tijdrit won. Meegenomen uit Amerika. Maar Post heeft ze nog niet uit de auto la ten halen. „Ik heb ze ook gezien in de Trump Tour, maar ik vond ze niet geschikt voor die kleine tijdrit-fiets jes. Ik vind die renners er zo raar op zitten. Volgens mij kan het niet. Ik heb altijd begrepen, dat de borstkas zo breed mogelijk moet zijn, om de longen optimaal te laten ademen. Met die sturen persje alles samen," aldus de ploegleider van Breukink. „Daar komt bij: Breukink zelf is ook niet zo'n voorstander van nieu we dingen. Hij wil zelfs geen aëro dynamische helm op, wil de wind door zijn haren voelen. Maar mis schien doen we er wel wat mee voor de slottijdrit in Parijs. Want zo is het nou eenmaal in de sport: de winnaar heeft altijd gelijk. Dus zul je er bin nenkort wel rr. tijdrijden." komen. Na het succesjaar '85 kon geen open kaart gespeeld? Ducrot nog slechts een keer, twee Ducrot: „Dat kan niet. Er gebeuren dingen die ik niet geschikt vind r de publiciteit. Net als gaande lijn? Daar moet een reden litiek. Daarin staat en valt ook alles zijn aan te geven, zeker door ie- met geheimhoudingen." KNWUwilook puntenklassement voor amateurs DEN HAAG (ANP) - De Ko ninklijke Nederlandse Wielren Unie zal de amateursectie van de internationale organisatie voorstellen ook een puntenklas sement voor amateurs in te stel len. Volgens het idee, dat oor spronkelijk van ploegleider Arie Hasssink afkomstig is, moet een puntensysteem gekoppeld wor den aan een beperkt aantal in ternationale topwedstrijden. De KNWU denkt dat hoog ge kwalificeerde amateurs aan trekkelijk zijn voor profploegen, zeker wanneer ook een aantal van de bij de amateurs verover de punten zou kunnen worden „meegenomen" naar het FICP- klassement van de professio nals. De wens voor een amateur klassement is ingegeven door het feit dat het voor amateurs moeilijker is geworden de over stap te maken, sinds de instel ling van het puntensysteem voor de profs. Piet van der Molen, het Ne derlandse lid van de amateur sectie (FIAC) zal het voorstel toelichten tijdens de wereld kampioenschappen voor junio ren, die volgende week in Mos kou worden gehouden, verdere discussie is mogelijk tijdens de wereldkampioenschappen in augustus in Frankrijk. De KNWU heeft bij de UCI ge protesteerd tegen het plan de wereldkampioenschappen veldrijden, die voor 27 en 28 ja nuari 1990 op de kalender ston den, een week te verplaatsen. mand met een intellectuele (Ducrot is afgestudeerd bedrijfspsycholoog) achtergrond. Zijn verklaring: „Wiel rennen is niet alleen hardfietsen. Dat is een van de onderdelen ervan. Maar daar kom je er niet alleen mee. Er spelen nog tal van andere aspec ten mee. En ik had moeite me af te sluiten voor bepaalde dingen. Nou, zullen ze wel weer zeggen: 'Daar heb je die student weer', maar zo heb ik dat gewoon ervaren. Ik had last van de hoge verwachtingen die men van mij koesterde. Toen ik die niet in kon lossen, krijg je zo'n Raas die steeds achter je aan gaat zitten. Daar heb ik slecht tegen gekund." Doping Waar Ducrot ook moeite mee had en ook nog wel eens heeft, is de journa listieke benadering van het wielren nen. „Ik lees soms dingen waarvan ik denk: hoe kunnen ze dat nou schrijven? Er worden waarheden beetje volgt, weet bij- Het zit s voorbeeld dat men met elkaar in de elkaar." de po- slag gaat. Waarom komt men niet openlijk voor die combines uit, dat En dat mag niet toch geen schande? worden gebracht? heel gecompliceerd i Maar iedereen die het profwiel- Ducrot: „Ja, 2 1 de wel, dat is het hem nu juist. In de slag gaan wordt als oneerlijk be schouwd. Terwijl het dat in wezen toch niet is. Mijn vader begrijpt niet dat als ik met een sprinter ben ont snapt, die sprinter mij moet betalen als-ie vooruit wil blijven. Zijn denktrant is: dat heeft die sprinter toch helemaal niet nodig, hij wint toch wel van jou. En dan moet ik hem uitleggen dat die sprinter al leen kan winnen als ik meery in zo'n ontsnapping. En daarvoor moet be taald worden. Zo werkt het. Dan is wielrennen handel. Kijk, het is geen neuzenmeterij, zoals bij het zwem men. In zo'n zwembad gaat het er simpel om wie het hardst gaat. Bij wielrennen spelen tal van andere zaken een rol. Niet alleen wie met wie in de slag zit, maar ook welke renner gaat waarheen; welke belan gen heeft een ploeg op een bepaald moment en weet ik allemaal wat. (foto Cor Vos) niet kunnen verdragen. Daar zou de wielersport niet mee gediend zijn." Voor Maarten Ducrot was die be roepsethiek in eerste instantie een dat „Niet allemaal, nee. Want nogmaals, 'wereldvreemde' ervaring. „De gebeuren dingen die het daglicht meeste profs rollen van jongs af aan in zo'n situatie. Ik zat tot mijn 25ste op school en kreeg elke maand keu rig 500 gulden overgemaakt van mijn vader. Niet veel, maar genoeg om tamelijk zorgeloos van te leven. Mijn collega's, die veel langer fiet sen, zijn helemaal met die praktij ken opgegroeid." Hoewel reeds 31 en dus als routi nier bestempeld, heeft hij die 'ach terstand' nog altijd niet goed ge maakt. Vandaar ook dat Ducrot als een 'tactisch zwakke renner' staat aangeschreven. Ducrot: „Ja, ik heb het spel eigenlijk altijd te laat door. Ik reageer dan niet alert genoeg op ontwikkelingen in de koers. Maar dat heeft ook met je karakter te ma ken. Ik hoef niet zo nodig. Priem en Raas bijvoorbeeld wel. Dat zijn net computers in hun ploegleidersau to's". DICK HEUVELMAN JAUNAY CLAN (GPD) - Met Bordeaux, vandaag voor de 71ste keer halteplaats in de Tour de France, in zicht en zes dagen koers achter de rug staat Jean-Paul van Poppel nog altijd op nul. De koning van het gilde der sprinters krijgt maar geen gelegenheid om eens flink uit te halen. Ook gisteren in Futuroscope kwam Van Poppels specialiteit, de massas print, niet aan bod. De plannen van de Panasonic-ploeg werden in de war geschopt door de Fransman Joël Pelier, die een solo van 170 kilometer (maximale voorsprong ruim 17 minu ten) zag beloond. De Post-trein kwam te laat op gang in het Brabantse Oud-Gastel, ver- trum verdedigde hy zijn kansen op om de gewaagde act van Pelier te raste het peloton in de laatste twee de rode trui (tussensprints) niet, kunnen onderbreken. John Talen, kilometer met een krachtige jump, zoals hü eerder deze week had aan- de man die Van Poppel in de laatste Tollend reed hij, enkele tientallen gekondigd. „Ik heb ADVERTENTIE kilometers dient te piloteren, in ge- meters voor de jagende meute uit, Nederlands leiden: „We zyn naar de meet. Schurer: „Ja, ik kon tachtig kilometer voor de de twaalf (grootste versnelling - 3 bij een valpartü defect geraakt. streep op de kop gaan rijden. Totdat we merkten dat we in feite geklopt waren. Dat met nog een kilometer of 35 te rij- Daarom moest ik het met de dertien den. We kregen toen door dat die doen. Toch kon ik het peloton nog Pelier maar 40 seconden in vier kilo- vrij gemakkelijk voorbly ven." meter verloor. Toen zijn we er maar mwe!f^'gemiste kans dus voor Teleurstelling Van Poppel, die het niet meezit en Gevoelens van vreugde en teleur- zijn kansen ziet slinken op evena- stelling streden na afloop bij Schu- bemoeid, toen ik zag dat renners als Kelly, Lilholt, Talen en een of ande- snelle Italiaan (Chiapucci red.) 1 het peloton red.) niet gebruiken. Myn derailleur gingen meesprinten. Dat zou alleen kracht kosten die ik de finale nodig zou hebben." Minder goed verging het Schu- rer's ploeggenoot Jesper Skibby. De Deen hield aan een valpartij kneuzingen over aan rechter hand en pols. Skibby finishte ondanks al le pijn nog wel in het grote peloton. Dat lukte de Franse subtoppers Ro- Pensec en Thierry Claveyrolat ring van zijn gave serie (vier ritze- rer om voorrang. „Eigenlijk baal ik niet. Zij smakten zo stevig tegen het ges) vorig jaar. De Bilthovenaar wel een beetje. De tweede plaats bij wegdek, dat ze met een achterstand blijft er vooralsnog laconiekjinder. het wielrennen telt eigenlijk niet. Ik 1 negen minuten op Pelier bin- De Tour-jury beboette Thierry VONDELLAAN 80 2332 AH LEIDEN „Er komen nog meer dagen. Boven- ben hard aan een goeie overwinning nenkwamen. Claveyrolat heeft dien waren de omstandigheden hier toe. Ik ben dit seizoen geloof nu al middelhandsbeentje gebroken, in Futuroscope niet in mijn voor- vier keer tweede geworden." Niet- deel met die regen en wegdek naar de meet." weer tevreden: „Ik heb Eddy Schurer maalde daar niet nomen wat te laten zi De lange Fries (1.92 meter) viel Tour. Daarin ben ik toch geslaagd. Dat is ook heel wat waard." gisteren op met een tweede Het was al de derde keer dat de TVM-ploeg net naast de bloemen Tijdens de rit naar het by Poitiers voorge- wegens het 'stayeren' achter de deze gen van zijn ploegleider. Die strafseconden vergroten de achter stand van Marie op gele truidrager Greg Lemond tot 40 seconden. Ma- behield wel de derde plaats in De Fransman Joël Pelier liet op het erepodium zijn tranen de vrije loop s geworden van de zesde etappe in de Ronde van greep. Schurer, sinds kort wonend gelegen educatieve vermaakcen- het algemeen klassement. RENNES (GPD) - Greg Lemond is weer hot news geworden. Zo gaat dat in de wereld van de topsport. Nog geen twee maanden geleden, keek er bijna niemand nog naar de Amerikaan om. De oud-Tourwin naar ('86) was gaandeweg een 'lone ly man' geworden in het peloton, nadat hij in het voorjaar van 1987 tij dens een jachtpartij door zijn zwa ger op een schot hagel in zijn lijf was getracteerd. Per ongeluk weliswaar, maar de ellende was er niet minder om. Lemond heeft Magere Hein ter nauwernood van zich af kunnen schudden. Eenmaal weer op de been, nam de wereldkampioen van Altenrhein ('83) zich heilig voor de wankele lad der naar de top weer te beklimmen. Op de weg terug kreeg hij het nog een paar keer flink voor zijn kiezen. Een blindedarmoperatie alsmede een defecte (scheenbeen)pees ver traagden het herstelproces. En wel zodanig, dat steeds minder wieler- volk nog in hem geloofde. Lemond is exit, heette het. Greg Lemond wekte de afgelo pen twee jaar voornamelijk irrita ties op. Hij had teveel dollartekens en speelde te veel golf. Kortom, hij was niet meer met zyn vak bezig. Vandaar ook dat hy eind vorig jaar door de bazen van PDM werd afge serveerd. Lemond was zijn dure geld (basissalaris van zes ton) niet waard. De Belgische zakenman Francois Lambert, wiens financiële handel en wandel als dubieus wordt gekwalificeerd, ontfermde zich na mens de firma ADR over de renner die een verloren zoon was gewor den. Onder leiding van ploegleider José de Cauwer ging Lemond ver der werken aan zijn come back. „In deze ploeg heb ik de rust die ik no dig heb", liet hij zich afgelopen week ontvallen na zijn opvallende proloog in Luxemburg. „Bij PDM kreeg ik steeds maar weer te horen dat mijn levenswijze niet deugde. Ze beschouwden me er meer als een zakenman dan als een coureur. Daarom ben ik er ook weg gegaan, temeer omdat ze aan mijn contract zaten te knoeien. Het heeft mijn overtuiging versterkt dat je voortaan beter een advocaat mee kunt nemen als er een contract moet worden opgesteld". Wat Lemond ook pijn deed, was dat journalisten hem tot donderdag leverden om de 'herrezen' Ameri kaan - nauwelijks nog zagen staan. Dat hy te weinig begrip ontving voor zijn strijd terug naar de top. Lemond: „Men vergeleek mij steeds maar weer met Hinault, Fig- non en Roche. Maar die jongens hebben nog niet half gemankeerd van wat ik had. Ik was twee jaar ge leden bijna dood. Daarna moest ik ook nog twee keer worden geope reerd. Dan heb je wel even tijd no dig om te herstellen. Ik ben door al die toestanden negen kilo aan ge wicht kwijtgeraakt. Pas dit jaar ben ik weer op krachten gekomen". Dat bleek in het voorseizoen, toen Lemond de Tirreno-Adriatico als zesde beëindigde en een paar we ken later als nummer 4 het Criteri um International verliet. Waarna een typische rennerskwaal (maag- en darmklachten) hem weer even terugwierp en zyn sceptici weer in het geweer kwamen. In de Ronde van Italië kreeg Lemond, na een moeizaam begin vanwege een yzer- tekort, de stygende lijn weer te pak ken. In de slottydrit naar Florence scoorde hij nog even onverwacht met een keurige tweede plaats ach ter de (in de Tour afwezige) Pool twiste heerser in ritten waarin het uurwerk de tegenstander is. Die laatste dag in de Giro gaf Le mond een geweldige kick, weet Yvon van Mol, de ploegarts bij ADR. „Het gaf hem het nodige zelf vertrouwen voor de Tour". Toen Le mond zaterdag boordevol 'moraal' van het startpodium in Luxemburg reed, hoopte hy in Parijs by de eer ste twintig in het eindklassement te kunnen staan. Die doelstelling is in middels bygesteld. Gehuld in het geel en zyn bezwete haardos bedekt met een in rennerskringen steeds meer in zwang rakende baseballpet (alleen bij huldigingen overigens), zei hy, toen de rust rond zijn per soon een beetje was teruggekeerd: „Ik richt my nu op de top-tien en misschien zit er nog wel iets meer In al zijn gelukzaligheid bleef hy wel met beide benen op de grond staan. Lemond: „Eerst maar eens afwachten hoe het straks in de ber gen gaat. Niet dat ik nu bang ben dat ik niet meer kan klimmen, maar de vraag is of ik na zo'n bergetappe snel herstel? Maar als me iets duide- lyk geworden is, dan is het wel dit: ik ben op de weg terug. En ik zal ooit nog beter worden dan in myn JAUNAY CLAN - Emotie, zoals die alleen in de wielersport lykt te kunnen voorkomen: Joël Pelier winnaar van de zesde Touretappe, en hy betrok meteen zyn hele fami lie by de wieleroscar. Tranen over Futuroscope, begeleid door een on heilspellende hemel. Joël Pelier, 27, uit de Doubs, streek van Besancon, De Gribaldy Pelier had alle reden voor die snot terige taferelen. Voor het eerst in al die jaren wist hy zyn vader en moe der samen aan de streep. Voor het eerst hadden zy hun andere, moto risch gehandicapte zoon Christian (24) in een dagverblijf kunnen on derbrengen. Zij wilden deze Tour voor één keer Joël aanmoedigen. „En dat was dereden voor my om loordDoeine te c.._ de vyf eenzame uren die hy op de fiets had gezeten. De langste etappe, 259 km van Rennes naar Futuroscope, rechtvaardigde een langste ont snapping. 170 km alleen door vier Franse departementen, maximale voorsprong ruim 17 minuten, 'virtu eel' geruime tyd in de gele trui, net genoeg over vóór het aarzelende pe loton. In het nieuws Joël Pelier heeft geen geruisloze carrière achter zich. Weinig gewon nen, maar wél altyd in het nieuws. In de Tour van 1985 waagde hy het als enige de bluffende Hinault aan te vallen; hij kreeg er in het open baar van langs, en de 'das' wilde In de Tour van 1986 werd hy in de rit naar Villers-sur-Mer eerst geflikt door Johan van der Velde, die de Brabander het geel én de rit ople verde. Later kreeg hy het zo te kwaad in de Alpenrit naar Serre Chevalier, dat hy twee meter na de streep slechts ternauwernood van de dood kon worden gered. Zuur stofgebrek, hartprik, verbod de vol gende dag te starten. De Ronde van Luxemburg 1088 beëindigde hy als eindwinnaar; maar tweeëneenhalve maand later werd hem de zege ontnomen we gens het gebruik van fentermine, een verboden neusdruppel. Pelier werd toen meteen op straat gezet door ploegleider Guimard. En moest zyn heil elders zoeken. Revanche Hy kwam terecht by BH, de Spaan se rywielsponsor, de ploeg ook van Philippe Bouvatier, een andere 'verschoppeling* van Guimard. Bouvatier leek vorig jaar, in de 'Py- reneeënrit van de verkeerd gestuur de vluchters', revanche te kunnen nemen op zyn ex-ploegbaas. Maar waarin hy tot zyn ontgoocheling met slaajgde, dat lukte Pelier wél. 'Formidable', trompetterden de Fransen, en dat mocht ook wel na 170 km one man-show. Maar in hun hart hadden ze er liever één van de vijf Franse sponsors zien winnen. Want één keer tégen Hinault is altyd tegen Hinault. Ook al is er een ge- ZATERDAG 14.05-14.55 BBC 1Rugby Union: Austra- liö-British Lions in Brisbane. 14.55-18.05 BBC 1: Tennis: finale vrou wen op Wimbledon. 15.00-16.30 BRT 2: Wielrennen: Tour de France. 15.00-18.20 Ned 3:^ Studio Sport: atletiek (NK), tennis (Wimbledon, finale vrou wenenkelspel) en wielrennen (Tour de France). 15.45-20.00 BBC 2: Cricket (Engeland- Australiè) en tennis op Wimbledon. 18.00-19.00 Did 1: Sportschau: paar- desport (Internationale Duitse Military- kampioenschappen in Luhmühlen), wiel rennen (Tour de France ean Rheinland- Pfalz-Rundfahrt) en schermen (WK in Denver). 18.15-18.20 BBC 1: Sport. 18.30-19.30 Super: NBA Basketball Fi nals: basketbalnieuws. 19.00-19.54 Ned 3: Studio Sport: tennis, atletiek en Tour de France. 19.00-20.00 SKY: Trans World Sport: in ternationaal sportnieuws. 19.30-20.00 Did 3: Sport im Westen: sportprogramma. 20.00-21.00 SKY: Wielrennen: Tour de France. 21.00-22.00 SKY: Voetbal: finale EK vrou wen in Osnabrück. 21.55-22.30 Ned 3: Studio Sport. 22.00-23.20 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio: sportprogramma. 22.00-23.30 SKY: Rugby Union: Austra- liè-British Lions. 22.15-22.30 BBC 1 Sport. 22.45-23.00 BRT 1: Sport op zaterdag: sportmagazine. 23.20-00.20 BBC 1Tennis: Wimbledon. 23.30-00.30 SKY: Paardensport: con cours hippique vanuit Zurich. 00.30-01.00 SKY: Wielrennen: Tour de France. 00.55-01.30 BBC 2: Cricket (Engeland- Auetraüè). ZONDAG 14.00-14.05 BBC 1: Sport. 14.05-14.35 BBC 2: International Bridge Club (12): serie samenvattingen van de WK bridge. 14.40-17.45 Ned 3: Studio Sport: auto sport (Grand Prix Formule-1 van Frank rijk), tennis (Wimbledon: finale mannen enkelspel) en wielrennen (Tour de Fran ce). 14.40-19.45 BBC 2: Tennis: Wimbledon. 15.00-16.30 BRT 2: Wielrennen: Tour de France. 16.30-18.00 BRT 2: Autoraces: Grand Prix Formule-1 in Frankrijk. 17.10-18.10 Did 2: Die Sport-Reportage: WK schermen in Denver. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau: roeien (Rotsee-Regatta), paardesport (Military in Luhmühlen) en autosport (GP van Frank rijk Formule-I). 19.00-20.00 Ned 3: Studio Sport. 19 00-20.00 SKY: Atletiek: Grand Prix sei- 19.25-19.40 BBC 1: Sport. 19.30-19.45 Did 3: Sport im Westen: sportprogramma. 19.45-20.15 BRT 1Sportweekend: sport- 20.00-21.00 SKY: Wielrennen. Tour de France. 21.00-22.00 SKY: Roeien: Rotsee-regat- bal. 22.00-00.00 SKY- Autosport: GP van Frankrijk Formule-1. 22.05-22.20 BBC 1: Sport. 22.30-22.50 BRT 1Wielrennen: Tour de France. 23.45-00.45 TV 5: Sport. 23.50-00.50 BBC 1 Tennis: Wimbledon. 00.00-00.30 SKY: Paardesport: concours hippique van Zürich. 00 05-00 40 BBC 2: Autosport: GP van Frankrijk Formule-1. 00.30-01.00 SKY: Wielrennen: Tour de France. MAANDAG 11.50-14.10 BBC 2: Cricket: Engeland- Australië. 14.35-19.15 BBC 2: Cricket: Engeland-

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17