Eddy Schurer uit anonimiteit McEnroe passeert ook Wilander Lubberding roept hulp in SPOwTV Mayotte voelt zich bestolen iMet rugnummer 85: TOUR '89 Amerikaan houdt zichzelf in bedwang en wint heroïsch gevecht Schultz verliest in dubbel DONDERDAG 6 JULI 1989 SPORT PAGINA 15 DINARD (GPD) In de Tour-garderobe is de rode trui een gewild artikel voor Nederlanders. Met een scheef oog gericht op de lucra tieve criteriums na afloop van La Grande Bouclé zijn er enkele oranjezonen in een slag(je) om het rood gewikkeld. Vooralsnog zit het tricot, dat aan het eind 1988 als 360 (ex aequo eind van de rit (in Parijs dus) goed is met Patrick Tolhoek) met 21.00 slordige 3000 piek, om de punten. Dat Schurer een behoorlij- brede schouders van de (roodhari ge) John Talen. Dinsdag, onderweg hij van Luik naar het tegen Lille aange plakte Wasquehal, hebben ook Pe- 'Catches' bemoeid. Van hen pakte geraadpleegd. Maar het maakt toch Schurer de meeste punten (12) en ook wèl duidelijk dat Schurer de z ke sprong voorwaarts maakt, al. Schurer: "Ik denk dat ik zoen zeker al 65 punten heb behaald". Niet helemaal waar, blijkt tvvee tussensprintjes en bracht 195ste plaats. Schurer: daarmee ook nog eens 5000 Franse "Mijn doel is dit jaar over de hon- francs (zo'n 1800 gulden) in het derd punten te komen. Dan sta ik laatje van Priem's TVM-ploeg. Eddy Schurer maakt er geen ge heim van; hij lonkt naar rood. "Ik wil in deze Tour niet anoniem meefietsen", verklaart de 24-jarige debutant, opgegroeid in het Friese Bakkeveen en vorig jaar neergestre ken Wegkapitein ploeg Post sukkelt met rugblessure DINARD (ANP) Henk Lubberding, wegkapitein in de ploeg van Peter Post, heeft de hulp van Ted Troost ingeroepen voor een oplossing van de problemen in de Tour de France. De ploegleider bevestigde gister avond de komst van de haptonoom op de rustdag in Dinard. "Lubber ding heeft last van zijn rug gekre gen. Hij komt al jaren bij Troost. Die man zou toch al naar Frankrijk gaan, dus komt hij gewoon even langs". woordelijk en raakte overspannen. Sinds die tijd heeft hij geregeld con tact met Ted Troost, die al vele top sporters uit de malaise trok. "Als ik hem heb gezien, voel ik me al herbo ren", wist Lubberding. Hij riep de hulp van Troost in de Tour de Fran- Of het voor de hele ploeg van Pechduivel De enige die hem nog lijkt te kun nen remmen is de alom loerende pechduivel. Die had Schurer eind het Brabantse Oud-Gastel april tijdens de Gold Race te grazen om zijn beroep optimaal te kunnen uitoefenen. Immers, het episch cen trum van het cyclisme ligt nog altijd in België en omgeving. Voor Schu rer geen probleem, die verhuizing. "Ik heb het hier goed naar mijn zin, maar ik zie het wel als een soort werkplaats. Als ik uitgefietst ben, ga ik zeker weer terug naar Fries land". Alvorens Schurer dat doet, wil hij iets moois maken van zijn halver wege 1987 begonnen profcarrière. Hij barst van de ambities en kan die - is de stellige overtuiging van Cees Priem - ook gestalte geven. Priem: "Eddy heeft zeer veel mogelijkhe den en ik denk ook dat hij een kans van slagen heeft, want hij is zeer goed met zijn vak bezig. Het is echt een talent. We brengen hem op het gemak. Maar ik denk dat zijn eerste overwinning niet ver weg meer is. Hij komt alleen nog wat ervaring te kort. En je moet natuurlijk een beetje geluk hebben". Publiciteit Vandaar ook dat Priem zijn coming- man onlangs voor twee jaar liet bij tekenen. In deze 76ste Ronde van Frankrijk probeert Schurer zich, als drager van het rood, een leuke bijrol aan te meten. Schurer: "Is toch mooie publiciteit, niet? En boven dien; er rijden niet zoveel renners voor. Dat is aantrekkelijk". Zijn kandidatuur voor de rode trui is hem ingegeven door Priem. "Hij vindt dat we ons waar mogelijk moeten laten zien met onze ploeg, om zo te bewijzen dat we echt wel thuishoren in de Tour. Je hoort en leest herhaaldelijk dat daaraan wordt getwijfeld". Er schuilt voor Schurer wel een addertje onder het wegdek. Hij is niet optimaal fit. "Wat het precies is, weet ik niet. De dokter is er ook al bij geweest. Ik heb in elk geval last van een verstopte neus". Vandaar, dat Schurer zowel maandag (naar Francorchamps) als dinsdag (naar Wasquehal) er jn de slotkilometers werd 'afgepierd'. Waardoor hij kost bare punten voor 'het rood' moest laten lopen. Schurer heeft evenwel goede hoop dat hij tijdig herstelt. Voordat hij met het vliegtuig in Lille de lucht inging voor de verplaatsing naar Dinard, meldde hij: "Mis schien dat ik er de komende twee dagen overheen kom. Daarom komt me deze rustdag goed van pas. En in de tijdrit kan ik gewoon mijn eigen tempo rijden. Morgen wil ik dan weer proberen me met die rode trui bezig te houden". In elk geval brengt deze nieuwe ervaring in de Tour hem weer een stap(je) verder in zijn ontwikkeling. Dat moet zich eind dit jaar uiten in de stand op de wereldranglijst van coureurs, het FIC P-klassement. Daarop prijkte de naam Schurer genomen. Een crash tegen een vluchtheuvel hield de Fries, die daarvoor in enkele Belgische semi- klassiekers (4de E3-prijs Harelbeke, 3de in de Omloop van het Waasland en 2de in de Omloop van het Leide- dal) op de voorgrond was getreden, enkele weken uit competitie. "Ge lukkig viel het nog allemaal mee. In eerste instantie leek ik mijn knie schijf te hebben gebroken, maar dat bleek bij een nader onderzoek niet juist te zijn. Maar ik heb er wel een vervelende ontsteking aan overge houden". Net op tijd ging die blessure over, zodat hij zich nog terdege op de Tour kon voorbereiden. Dat deed Schurer onder andere in de Ronde van Luxemburg, een etappewed strijd die hij als derde afsloot. Hij was er dicht bij zijn eerste profzege, afgezien van de winst in een koppel tijdrit (samen mêt de amateur Theus) eind vorig seizoen in Kerk- driel. Post-renner Michel Cornelis- Sean Kelly (tweede van links) en Luis Herrera rechtsnemen het er van bij hun vlucht van Lille naar Dinard. In tegenstelling tot andere renners liepen zij gisteren weinig vertraging op. (foto afp) se en de Westduitser Dariusz Kaiser (ploeg Kuiper) bleven Schurer net voor. "Daar baalde ik wel een beetje van. Ik had er kunnen en eigenlijk ook moeten winnen. De kansen wa ren er. Maar ja, ik had na die blessu re net nog niet die conditie die no dig was. Toch moet het zo langza merhand mapr eens gebeuren". DICK HEUVELMAN Post deed gisteravond moeite de Peter Post helpt zal op weg problemen in zijn Tourploeg te ba- Poitiers (vrijdag) en Bordeaux (za- gateliiseren. Hij bekende ook dat hij terdag) moeten blijken, dinsdagavond, na afloop van de vierde etappe, een hartig woordje Tien van de 22 deelnemende for- met zijn renners had gesproken. "In maties aan de Ronde van Frankrijk goede sfeer", voegde hij er onmid- hebben gisteren uren op het vlieg- dellijk aan toe. "We hebben de etap- veld van Lille moeten wachten voor pe nog eens doorgenomen, in de ze naar Dinard konden vertrekken, hoop dat het de volgende keer beter Eén van de twee door de organisatie gaat." gecharterde toestellen vertoonde De overwinning van Erik Breu- technische mankementen, kink in de proloog verbloemde een desastreus Tourbegin van Panaso nic. In de ploegentijdrit was lang niet iedereen i De overige tien ploegen bleven op het vliegveld achter. Jean-Marie Le- blanc, directeur van de Tour-orga nisatie, had niet direct een oplos sing bij de hand. De keuze tussen wachten op de in Parijs gerepareer de Boeing of wachten op de terug keer van de Caravelle uit Dinard werd uiteindelijk vergemakkelijkt door de komst van een nieuwe Boeing. Laat in de middag kwamen de getroffen renners in Dinard aan. Sponsor voor Raas DINARD (GPD) - De nieuwe naam van de ploeg Raas voor de ko mende drie jaar is Buckler. Met de producent van het alcohol'vrije' bier is een overeenkomst tot en met 1992 afgesloten. Hoeveel geld er mee is gemoeid is niet bekend ge maakt. Raas krijgt in ieder geval meer tot zijn beschikking dan met Superconfex vier miljoen maar naar verluidt heeft hij niet de zeven a acht miljoen kunnen bin nenhalen, die hij had gewild. Hoe wel er de laatste weken zeer veel na men circuleren, zegt Raas dat alleen sprinter Wiebren Veenstra reeds heeft getekend. n, de zeker lij- ravelle Boeing. Het laatste afge- toestel kreeg tussen Parijs en' Lille de problemen en keerde terug r Franse favoriet Laurent Fignon, na- Franse hoofdstad, dat zonder slag of stoot de gele trui van Breukink was afgestaan aan de Portugees Acacio da Silva. Acht formaties, waaronder de teams van de Spanjaard Pedro Del- gado, de Colombiaan Luis Herrera rV "ulen de Zwitser Urs Zimmermann, de ontsnapping. "Ik voelde dat ik het frs'e vl,egt"'8- uitstekende benen had", ze, de oud- ste Tourrijder de volgende morgen. n Over zijn plotselinge verzwakking rejzfn aar ^,narc* zei hij: "Het vervelende tegenwoor dig is, dat ik er te veel van weet. Dan ga je zitten denken is het al fout. Ik probeerde best mee te springen met Alcala en Skibby, en later ook met Tolhoek en Marie, maar de anderen lieten me niet begaan omdat ik in het begin niet aan kop had gereden. 6e ETAPPE FimjRQSCOPE Ikv natuurlijk bezig de kaart Van DINARD (GPD) Eigenlijk was John Talen maar met één opdracht de Tour: de massasprint Poppel te spelen' Veel is afhankelijk ding. De routinier moet zorgen, dat laatste kilometer voorbereiden voor onderweg alle neuzen dezelfde kan Jean-Paul van Poppel. Maar, daar is opdracht van Peter Post nu ook de de rode trui bijgekomen. Als Talen eenmaal op gang is, komen op blijven wijzen. Lubberding trok zich in het verleden wel mee slechte prestaties van de ploeg Hij voelde zich als kapitein verant- weinigen ri r hem heen. Weet LONDEN (GPD) Is John McEnroe op Wimbledon aan zijn tweede jeugd begonnen? Het heeft er alle schijn van. Zowel qua tennis als gedrag laat de gewezen kampioen in goed en kwaad het verleden herleven tijdens The Championships. Voor het eerst sinds 1984, het jaar waarin McEnroe op 's werelds beroemdste centre-court de bijna-perfectie bereikte in de eindstrijd tegen Jimmy Connors, doet hij weer een serieuze gooi naar de meest begeer de titel. Gisteren hield de dertigjarige Amerikaan in de kwartfinales niet alleen zichzelf, maar ook Mats Wilander onder controle na een heroïsch gevecht: 7-6, 3-6, 6-3, 6-4. Dat de krachtmeting tussen „de vulkaan en de ijsberg" mooi vuur werk zou opleveren, stond bij voor baat vast. De onderlinge balans was 6-6 en beiden tekenden zeven jaar terug in Davis Cup-verband al voor een gedenkwaardig kwartfinaledu el. McEnroe zegevierde in vijf sets na zes uur en 22 minuten, nog steeds de langste partij uit de prof- tennishistorie. Het Wimbledon-ver- volg betekende voor de Newyorker wellicht een nieuw begin in zijn rij ke carrière en voor de Zweed de zo veelste verstoorde illusie dit jaar. Wilander had in Londen, waar hij nimmer verder kwam dan de beste acht, zijn rampzalige seizoen kun nen goedmaken en geloofde ook heilig in die mogelijkheid. Per slot van rekening wist de 24-jarige Scan- dinavièr drie vaji zijn laatste vier duels met McEnroe te winnen en trok hij aan het langste eind in hun enige graspartij. In '83 versloeg Wi lander de gewezen nummer één van de wereld op weg naar de eindzege tijdens de halve finales van de open Australische titelstrijd. „Toen had ik ook moeten winnen", herinnerde McEnroe zich, „maar je moest daar heuvel op als je naar het net wilde". Dat de drievoudig Wimbledon- kampioen gisteren revanche kon nemen, was te danken aan zijn erva ring, soms weer fenomenale balge voel en mentale veerkracht. Op het juiste moment nam McEnroe veelal de juiste beslissingen in de uiterst grillige partij, waarin de service eens geen wapen was en het break points regende. Wilander stond ne gen, McEnroe acht keer zijn opslag beurt af alvorens het pleit na drie uur en 52 minuten was beslecht. „Mats heeft goed gespeeld, maar toch bleek dat hij zich beter op gravel thuisvoelt. Hier was ik in het LONDEN (GPD) - Voor het eerst sinds 1968, de invoering van het proftennis, behoren drie Wim- bledon-kampioenen tot de beste vier tijdens The Championships: titelverdediger Stefan Edberg, John McEnroe en Boris Becker. De twee eerstgenoemden betwis ten elkaar morgen de finale, de Westduitser bindt de strijd aan met Ivan Lendl, die hij eerder twee keer versloeg op het Lon- dense gras. Van de overgebleven titelkan didaten maaktê Becker gisteren andermaal verreweg de meeste indruk. Ook tegen Paul Chamber- lin, de Amerikaanse nummer 91 van de wereld, stond de als derde geplaatste krachtpatser geen set af, als enige op Wimbledon. Het machtsvertoon van de bijna fout loos spelende tweevoudig kam pioen was dermate groot (6-1, 6-2, 6-0) dat Chamberlin hem op een gegeven moment in opperste wanhoop letterlijk om clementie vroeg toen Becker weer klaarstond voor een verwoesten de service. „Kun je niet zeggen waar je de bal slaat om me ten minste een kans te geven?", lachte Chamber lin. Becker was echter onverbid delijk en krijgt nu voor de der tiende keer te maken met Ivan Lendl als opponent. De Tsjechos- lowaak won zeven duels, maar verloor wel de meest cruciale ont moetingen: twee keer op Wimble don (finale '86 in drie sets en halve finale vorig jaar in vier), evenals de laatste Masters-eindstrijd. Tim Mayotte: woedend. Hoewel Lendl beseft dat het „zeer moeilijk zal worden, zeker als Boris veel eerste services 'in' slaat", heeft de beste ter wereld alle vertrouwen in een goede af loop. „Ik heb eigenlijk niets te klagen. Ik heb veel kunnen trai nen, mijn spel is goed, het weer is goed en de banen zijn goed. Het gras begint wat meer van me te houden", aldus Lendl gisteren na zijn degelijke zege op de Ameri kaan Dan Goldie (7-6, 7-6,6-0). De Oosteuropeaan werkte in de tweede spelreeks de zevende tie break van het toernooi af, waar mee zijn Wimbledon-totaal op 42 kwam. In 27 daarvan is hij de sterkste gebleken. Lendl, die liefst 21 aces produ ceerde, had wel het geluk dat zijn tegenstander geplaagd werd door een verrekte hamstring, waaraan hij tijdens de partij tweemaal werd geholpen. Goldie, de man uit Sioux City die op zijn oor logspad onder meer Connors en Zivojinovic had uitgeschakeld, kon net als Lendl zijn service in de eerste twee sets opvallend ge makkelijk behouden, maar in de derde werd de pijn hem te mach tig. De constant trekkebenende Goldie kon nauwelijks nog antici peren en maakte geen game meer. Stefan Edberg kreeg tegen Tim Mayotte ook hulp en wel van de Britse umpire Frame. In de ze nuwslopende tie-break van de tweede set corrigeerde Frame bij een 11-11-stand een 'uit' gegeven service van Edberg. In plaats van het punt over te laten spelen, kwam de Zweed op voorsprong, tot grote woede van Mayotte. 'Gentleman Tim', die zijn reputa tie op Wimbledon al niet hdd waargemaakt door wegens vloe ken een boete van ruim zeven honderd gulden te incasseren, schreeuwde het uit, sloeg zijn racket aan diggelen en verloor, na vier setpoints, prompt met 14-12 in de tie-break. Edberg had daar na weinig moeite met de uit zijn evenwicht gebrachte Amerikaan: 7-6, 7-6, 6-3. voordeel", constateerde de winnaar later terecht. Wilander, weer net zo rustig dat men soms geneigd is zijn pols te voelen, zette zich manmoe dig over zijn Wimbledon-frustratie heen. „Verliezen is natuurlijk nooit leuk, maar ik heb toch met plezier op de baan gestaan. Het was de meest intense, geestelijk moeilijk ste wedstrijd die ik hier heb ge speeld. Tennissen tegen McEnroe blijft interessant, er gebeurt altijd wel wat". Dat was ditmaal louter positief bedoeld. „Mac the Mouth" gedroeg zich gisteren bijna voorbeeldig, als „Mac the Nice", mede dank zij zijn goede relatie met Wilander, besefte ook de Zweed. „We hebben veel res pect voor elkaar. Dat zal wel gehol pen hebben". Beiden hanteren re gelmatig samen de gitaar en ston den vorig jaar vlak voor Wimbledon zelfs in Dublin tegenover elkaar in de boksring ten bate van een goed doel. Wilander haalde slechts het beste in McEnroe boven, in schrille tegenstelling tot John Fitzgerald een ronde eerder. De nachtmerrie van lijnrechters en umpires ging tegen de Australiër als vanouds tekeer, zijn tegenstan der later tot een felle aanval verlei dend. „Hij spot met de regels, doet er alles aan je uit je concentratie te halen en gaat nog vrijuit ook. Ze zouden hem eens flink moeten schorsen. Ik kan geen enkel respect voor hem opbrengen en het ver baast me dat het publiek hem wel blijft steunen. McEnroe doet wel net of hij veranderd is, maar dat is een belachelijke veronderstelling. Een vos verliest wel zijn haren maar niet zijn streken", oordeelde Fitz gerald over de „aartstreiteraar". Kritiek McEnroe, die meer vijanden maak te gezien de ettelijke bedreigingen met de dood en de spuitbus-aanval van een maniak, lag niet wakker van die harde kritiek. „De druiven zullen wel zuur voor hem zijn ge weest. Ach, zulke dingen gebeuren in de 'heat of the moment'. Je legt dan een deel van je ziel bloot". En die is inmiddels door heel wat psy chologen bekeken. Waarom ge draagt een man van dertig jaar, waarschijnlijk gelukkig getrouwd en vader van twee zonen zich soms nog als een onvolwassen puber, vra gen de geleerden zich af. Sommigen menen dat hij het no dig heeft om op cruciale momenten zijn beste tennis te spelen, hetgeen McEnroe nu zelf ontkent. „Vroeger was dat wel een beetje zo, maar te genwoordig verspil ik er alleen maar kostbare energie mee". Ande ren menen dat zijn verbale uitspat tingen en kinderachtige agressie te wijten zijn aan McEnroe's Ierse af komst, die botst met het Ameri kaanse establishment. Hoe dan ook, Van Poppel; weten nu ook de con currenten in de catches, de tussen- sprints. Toch, is het niet te veel gevraagd van John Beton uit Spijkenisse? Immers, dinsdag, in de razendrappe rit naar Wasquehal, moftst hij op de eerste kasseistroken afhaken en kwam hij ver achter Van Poppel over de finish. Punten genoeg voor het rood (16 van de maximale 30), maar een rolvervulling in de massa sprint, ho maar. Talen: "Ik mag er niet al te veel energie ingooien, moet alleen maar sprinten op de eerste catches. Dat ik dinsdag daarna achterop raakte, dat is jammer. Maar het heeft niet met die rode trui te maken, denk ik. Dat ziet Post ook wel". Post: "De finale blijft voorop staan. Per slot is de ploeg om Van Poppel gebouwd. Maar het is ver rekte moeilijk, een massasprint te realiseren. Er zijn al niet veel sprin ters hier, en tegen Van Poppel heb ben natuurlijk maar weinigen een kans. Daarom blijven ze maar sprin gen. Ook in het begin, trouwens. En dan is het goed, als je een man be trekt in de catches". Talen: "Precies. In de tussen- sprints willen er nog wel eens ont snappingen op touw worden gezet. En als zich er eentje van ons mee be moeit, dan zitje toch op de eerste rij. Of het peloton blijft gesloten en dan is het goed, óf er rijden er een paar weg en je zit er bij". De rode trui komt dat overeen met de ambitie van de voormalig beste niet-Oosteuropese amateur? Talen: "Het is niet m'n eerste trui van dat soort. Ik heb er al meer ge dragen, in de Vierdaagse van Duin kerken bijvoorbeeld was-ie ook van mij. Zo vreemd is zo'n dubbele op dracht dus ook weer niet. Maar het is natuurlijk geen eindstation voor me. Ik wil nog steeds méér, dol graag een klassieker winnen". "Post zegt dat ik het kan, maar ik heb dit voorjaar al weer heel wat te genslag gekend. Ziek op de verkeer de momenten, en dan toch willen doorrijden. Ik ben blij, dat hij me alsnog heeft meegenomen naar de Tour. Het is een keiharde wereld, ie dere tegenslag moet je zelf overwin nen, en de concurrentie is groot". "Daarom is het goed, dat ik een extra doel heb in de vorm van zo'n trui. Vorig jaar heb ik in feite de hele ronde een bijrol vervuld, wist ik am per zelf waar ik mee bezig was. Dat is nergens goed voor. Dit is beter. Al mag het niet zoveel kracht kosten, dat Van Poppel zonder me komt te zitten als het toch eens een keer op een massasprint uitdraait". John McEnroe pept zichzelf op tijdens zijn partij tegen Mats Wilander. Met succes, McEnroe won en plaatste zich voor de halve finale (foto EPA) een voorkomend lieverdje zal het tegen de Australiër Wally Masur wandelende kruitvat vol tegenstel- („toen rekende ik te veel op mijn er- lingen nooit worden. Het moet ech- varing, ik was er niet klaar voor") betekent Wimbledon 1989 nu al een ommekeer voor John McEnroe. Of der twijfel^ rustiger, minder snel „Mac" ook werkelijk „back" is. zal morgen in de halve finales moeten blijken tegen titelverdediger Stefan nissen, dat lijkt net op een goochel- Edberg. act, met het laatste als gemakkelijk- „Deze overwinning geeft me ste onderdeel", typeerde McEnroe moed, maar ik zal aanzienlijk beter gisteren nog maar eens zijn dilem ma. Het doet hem de momenten van succes in elk geval „veel meer waar deren dan vroeger". Na de uitscha keling vorig jaar in de tweede ronde moeten serveren. Tegen hem kan ik mijn opslag absoluut niet zo vaak verliezen als vandaag", besefte McEnroe bij voorbaat. JEROEN TE NUIJL LONDEN Brenda Schultz en haar Hongaarse partner Andrea Temesva- ri hebben gisteren in de kwartfinales van het vrouwendubbelspel de als eerste geplaatste combinatie Martina Navratilova/Pam Shriver een moei lijke middag bezorgd. Het Amerikaanse dubbel won uiteindelijk in drie sets: 7-5, 6-7 (5-7), 7-5, nadat Schultz/Temesvari in de eerste set een voor sprong van 5-2 hadden gehad. Navratilova sleepte de slecht lopende Shriver door die crisis. In de derde set was het Temesvari, die de fouten maakte. De Hongaarse, die als gevolg van een slepende schouder- en enkelblessure vorig jaar niet in actie kwam, verloor tweemaal haar service. Die voor 3-5 werd geneutraliseerd door het zwakke serveren van Shriver. De tweede was beslissend voor de partij. Op het tweede wedstrijdpunt beoordeelde Temesvari de return van Navratilo va verkeerd. De bal viel op de achterlijn. se kampioenschappen op Wir 15.00-18.20 Ned 3 Studio Sport: wielren nen (Tour de France) en tennis (Wimble don). 15.30-17.10 BRT 2 Wielrennen Tour de 16.45-17.15 Did 1 ARD-Sport extra: Tour de France. 17 00-19.10 B8C 2 Tennis Wimbledon en cricket (Engeland-Australiè). 19.00-19.30 SKY Motorsport Nieuws. 19.00-19.52 Ned 3: Studio Sport wielren- 21.00-22.00 SKY: INDY Cart races vanuit de VS. 22.00-23.00 SKY: What a Week. 22.30-22.50 BRT 1 Tour de France. 22.40-23.10 Ned 3: Studio Sport: Wimble- 23.00-00.30 SKY Australian Rules Foot- 23.15-00.15 BBC 1 Tennn Wimbledon. VRIJDAG 11.50-13.55 BBC 2: Cricket Engeland- Australie. 13.55-14.35 BBC 2 Tenms Open Engel se kampioenschappen op Wimbledon. 14.00-18.20 Ned 3: Studio Sport: met wielrennen (Tour de France) en tennis (Open Engelse kampioenschappen op Wimbledon).

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15