NOG IN TE VULLEN 9 Commerciële MTS-er (Wtb) De Koning vraagt: DOCENT VERPLEEGKUNDE (70%) COÖRDINATOR DOCENTENTEAM (30%) ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS M/V immm een HALBAAS EEN JONGE TECHNISCHE MAN voorman beheerder m/v combinatie chauffeur chauffeurs -INGENIEURSBUREAUran- DE RAAIJ EN DATEMA BV Mercuri urval De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woongemeenschap voor zo'n 1.000 verstande lijk gehandicapten. Met de zorg en begeleiding van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwrjk (ZH) Telefoon (01719) 19320. In verband met het vertrek van een aantal personeelsleden binnen onze afdeling Z-opleiding en de daaruit voortvloeiende herverdeling van taken, zijn de volgende vacatures ontstaan: Takenpakket: - voorbereiden en geven van lessen Z-ver- pleegkunde en verpleegtechnieken - afnemen van toetsen - participeren in themadagen in integratieve toetsen - mede zorg dragen voor de integratie tussen theorie en praktijk - begeleiden van groepen leerlingen als klasse docent - participeren in werkoverleg binnen het team Verpleegkunde-docenten. Functie-eisen: - ruime ervaring, zowel verpleegkundig als onderwijsinhoudelijk, bij voorkeur in de zwakzinnigenzorg - voltooide docenten- of lerarenopleiding. Takenpakket: - coördinatie van de inhoud van het onder wijs binnen het docententeam - het participeren in een beleidsteam met het hoofd Z-opleiding en de coördinator praktijkbegeleiding - binnen genoemd beleidsteam gezamenlijk vaststellen van het dagelijks beleid van de Z-opleiding - delegeren van het afgesproken beleid aan de lijnorganisatie, met name het docenten team, zodanig dat uitvoering gegeven kan worden aan het beleid - regelmatig evalueren van de beleidsuitvoe ring binnen het docententeam en terug koppelen van gewenste veranderingen naar het beleidsteam. Functie-eisen: - een full-time aanstelling binnen de Z-op leiding - ruime ervaring, zowel verpleegkundig als onderwijsinhoudelijk, bij voorkeur in de zwakzinnigenzorg - voltooide docenten- of lerarenopleiding - bij voorkeur een voltooide vervolgopleiding en/of aantoonbare ervaring op het gebied van veranderingsprocessen binnen organi saties op beleidsniveau. Een combinatie van functies 1 en 2 geniet onze voorkeur. Salaris: de functies onder 1 en 2 zijn inge deeld in F.W.G.-functiegroep 50, maximum salaris f 4.192,-- bruto per maand (bij een full-time dienstverband). Voor beide functies geldt dat de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing is. Gezien de identiteit van de instelling is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw B. van der Linden, hoofd Z-oplei- ding (toestel 510). Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden ver trouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Swets Subscription Service is een divisie van Swets Zeitlinger B.V. en richt zich op het leveren van wetenschappelijke tijdschrif ten aan bibliotheken over de hele wereld. Een belangrijk onderdeel van deze service is het verwerken, met behulp van geavanceerde computersystemen, van informatie over wetenschappelijke publicaties en uitgevers. Voor de verwerking van deze informatie zoeken wij een aantal: De taken zullen bestaan uit: - interpretatie en invoer van informatie via beeldschermen -correspondentie en telefonische contacten met uitgevers in de moderne talen. Onze eisen zijn: -opleiding op middelbare school niveau (HAVO, Atheneum, M.E.A.O.) -uitstekende beheersing van tenminste een van de volgende talen: Engels, Frans, Duits, Italiaans en/of Spaans - kandidaten met de gevraagde taal als moedertaal genieten de voorkeur. Wij bieden: -een interessante functie in een moderne werkomgeving met goede doorgroeimogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Swets Zeitlinger B.V., Heereweg 347b, 2161 CA Lisse. Voor inlichtingen betreffende deze vacature kunt u bellen met mevrouw A.M. van der Meer telefoon 02521-35255. I SUBSCRIPTION SERVICE GEVRAAGD: voor in vaste dienst leeftijd tot plusminus 25 jaar M. Hij is in bezit van rijbewijs B. Hij moet kunnen glassnijden. Hij is enigzins administratief onderlegd. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet: Glas en Verf De Goey BV, Postbus 3015 2220 CA Katwijk aan Zee. Gevraagd voor het theater Warenar in Wassenaar op part time basis voor het verzorgen van de verlichting, geluid en bijkomstige technische werk zaamheden tijdens onze voorstellingen. Tel.: 01751-18382. Boekhouder MBA Voor een overheidsinstelling te Leiden zoeken wij met spoed een ervaren boekhouder die in bezit is van het MBA-diploma of het nivo heeft. Het begeleiden van projekten en ondersteunende werkzaamheden verrichten zal tot de taken gaan behoren. Affiniteit met automatisering is een vereiste alsmede een gedegen werkervaring. Er zal full-time worden gewerkt. Archiefmedewerker Per direkt zoeken wij voor een opdrachtgever te Leiden een archiefmedewerker met ervaring. Er wordt hele dagen gewerkt en de baan zal langere tijd gaan duren. Kandidaten in bezit van SOD 1 of GO 1 genieten de voorkeur, opleidingsnivo minimaal MAVO D. Sekretaresse In de periode 20 juli t/m 30 augustus kunnen wij een flexibele sekretaresse plaatsen bij een klein bedrijfje te Leiden. Er wordt zowel part-time als full-time gewerkt. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van de korrespondentie met behulp van DW 3 (ervaring is een vereiste), postbehandeling, agenda, telefoon en allerlei voorkomende administratieve werkzaamheden. Daar men ook wel alleen zit is ervaring en zelfstandigheid een vereiste. Administratief medewerkster Voor een leuk en jong bedrijf te Leiden zoeken wij een administratief medewerkster voor de periode van plm. 3 weken vanaf 17 juli a.s. Een goede typevaardigheid alsmede een redelijke kennis van de Engelse taal zijn vereist. Het typen van brieven en yerslagen en het bedienen van de telefooncentrale zal o.a. tot de werkzaamheden gaan behoren. Wat werkervaring is een pré. Telefoniste/receptioniste Als vervanging voor de vaste kracht zoeken wij per 21 juli a.s. een telefoniste/receptioniste die naast het bedienen van de telefooncentrale (TBX 50 12 lijnen) en het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers ook allerlei voorkomende administratieve werkzaamheden wil verrichten waaronder faxen. Het bedrijf is gevestigd te Leiderdorp en de opdracht zal t/m 7 augustus gaan duren. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143. gemeente Burgemeester en wethouders van Noordwijk roepen voor de Northgo-hal sollicitanten op voor de funktie van voor 38 uur per week, in wisselende diensten voor de duur van 1 jaar. Funktie-inhoud: - het leiding geven en toezicht houden in de sporthal; - het controleren van de gymnastieklokalen; - het beheren en schoonmaken van de sporthal; - zorgdragen voor het onderhoud van de sporthal. Funktie-eisen: - LTS/LBO-diploma; - leidinggevende kwaliteiten; - zelfstandig uitvoeren van de werkzaamheden; - EHBO-diploma strekt tot aanbeveling; - ervaring in zowel technische als administratieve werkzaamheden; - goede kontaktuele eigenschappen. Funktie-niveau: Funktieschaal 6: maximaal 3307,- bruto per maand. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer A. Duyndam, afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn, telefoon 01719- 60340. Schriftelijke sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de afdeling Personeelszaken Postbus 298 2200 AG NOORDWIJK Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden "sollicitatie". Gevraagd: ervaren Tevens: part time gevraagd Koomen Transporten Hoofdweg 2024 2158 MC Buitenkaag Tel.02524-4354 Ingenieursbureau de Raaij en Datema, gevestigd te Schiedam, is een prominent advies-bureau op het gebied van proces- en besturingstechniek, automatiek en procesautomatisering. Met behulp van een groot aantal, voornamelijk Duitse, agenturen (Herion, Gemü etc.) is zij in staat een professionele probleemoplosser te zijn voor haar klanten, die gevonden worden in de (petro) chemie, de voedings- en genotmiddelenindustrie, de papierindustrie en de milieutechnologie. Binnen deze marktsegmenten zijn de top 100 bedrijven haar voornaamste doelgroep. Naast op maat gesneden, technisch hoogwaardige totaaloplossingen wordt de Raaij en Datema ook door haar klanten gewaardeerd vanwege haar snelle levering van losse pneumatische componenten. Deze markt biedt nog grote groeikansen. Daarom zoekt de Raaij en Datema versterking in haar verkooporganisatie, te weten een m/v een verkooptalent dat op hoog niveau wil adviseren De functie: U adviseert het grote scala aan bestaande en potentiële klanten omtrent de ruime toepassingsmogelijkheden van diverse pneumatische componenten met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. Uw gesprekspartners bewegen zich op beslissingsniveau en hebben doorgaans een zelfde technische achtergrond als U. Na een zeer gedegen opleiding ligt Uw werk buiten. Dit impliceert de ondersteu ning van een professionele en alerte binnendienst, die U een volledige back-up kan geven bij uit te brengen offertes. De Raaij en Datema vraagt: - De wil en het vermogen d.m.v. Uw prestaties snel mee te groeien met de organisatie. - Een gedegen technisch niveau MTS - plus of SWTK) waarbij kennis van pneumatiek en technisch-commerciële ervaring een pré zijn. - Flexibiliteit, doorzettingsvermogen en ambitie. De Raaij en Datema biedt: - Een zeer gedegen opleiding in binnen- en buitenland. - Een prima honorering. - Ronduit uitstekende emolumenten, waaronder een motiverende bonus regeling en uiteraard een auto. - Een goed bewerkt rayon met volop ontplooiingsmogelijkheden. Vindt U Uw eigen carrière net zo belang rijk als techniek? Schrijf dan een korte brief met C.V. onder vermelding van ref.nr. 72.4107 naar Mercuri Urval B.V., Westblaak 136, 3012KM Rotterdam.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 20