3 3 3 3 prince IllHi cladding Cist-brocades Rabobank 9 tekenaar PRINCE CLADDING D.V. Secretaresse (m/v) /2t_niEuw-unicum u TEAMLEIDERS (M/V) REISBURO-MANAGERSt Distrimail Postreklame MEDEWERKER/CHAUFFEUR Distrimail medewerker financiële administratie/automatisering (m/v) duurzame metalen bouwkonstrukties Voor oris uitvoerig programma op het gebied van Duurzame Metalen Dak-, Gevel- en Vloerkonstrukties zoeken wij ter versterking van onze tekenkamerbezetting een bouwkundig of staalbouwkun- dig: Voor deze funktie denken wij aan een medewerker van ca. 20-25 jaar met een M.T.S.-opleiding en een lekenkamerervaring bij een konstruktie- of architektenbureau. Geboden wordt een zelfstandige funktie met een goede honorering in een prettige werksfeer. Heeft u interesse in deze funktie en beschikt u over voldoende opleiding en ervaring, dan zien wij uw sollicitatie met belang stelling tegemoet. Postbus 15,2380 AA Zoeterwoude. Telefoon: 071-899223. Koninklijke Gist-brocades nv is één van 's werelds belangrijkste producenten van produkten op basis van biotechnologie, zoals gist, antibiotica en enzymen. De voedingsmiddelen- respectievelijk de farmaceutische industrie zijn daarvoor de belangrijkste afzetkanalen. Daarnaast worden farmaceutische spécialités op de markt gebracht Gist-brocades heeft produktie- en verkoopmaatschappijen over de gehele wereld. Binnen de Farmaca Divisie, afdeling Operations, is wegens overplaatsing van de huidige medewerkster de vacature ontstaan voor een die ten behoeve van het hoofd Operations en de stafmedewerker de volgende taken zal verrichten - verzorgen van de correspondentie met behulp van telex/telefax/p.c. en het in steno opnemen en uitwerken van Neder- landse en Engelse teksten - het doornemen en selecteren van binnen komende post - het regelen van reizen - het bijhouden van de agenda - (internationale) telefoonafhandeling - zorgdragen voor tijdschriftencirculatie - bijhouden van het archief. Voor een goede vervulling van deze functie zoeken wij iemand die voldoet aan de volgende eisen - een opleiding op HAVO/VWO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding - minimaal drie jaar ervaring in een soort gelijke functie - het kunnen werken met Wordperfect - een goede beheersing,van de Engelse taal - accuratesse en flexibiliteit - een grote mate van zelfstandigheid in het afwikkelen van interne en externe contac ten en de hieruit voortvloeiende werk zaamheden - een analytische instelling. De kandidaat dient er rekening mee te hou den dat het voornemen bestaat dat de Farmaca Divisie begin volgend jaar naar Leiderdorp verhuist. Inlichtingen omtrent deze functie zijn te ver krijgen bij mw S. Sloos, Farmaca Divisie, telefoon 015-793120. Sollicitaties kunt u, binnen 1 week na het verschijnen van dit blad, richten aan Koninklijke Gist-brocades nv, Postbus 1, 2600 MA Delft, t.a.v. mw P.M.G. van der Jagt, Werving Selectie, onder vermelding van vacaturenummer 89122. f BIOTECHNOLOGIE IN DIENST VAN VOEDING De Stichting Nieuw Unicum is volop aan het veranderen. Er zijn nieuw- en verbouwplannen en fasegewijs vindt de invoering van een nieuw organisatiemodel plaats. Onderdeel van de reorganisatie is de invoering van teamverpleging, waarbij in kleine teams vorm en inhoud gegeven wordt aan de zorg op maat gedachte. Teamleiders hebben hierin een belangrijke taak. Zij zullen naast uitvoerende werkzaamheden op verzorgingsgebied, verantwoordelijk zijn voor het geven van leiding aan een tiental verzorgenden en zorgdragen voor de coördinatie van de hulp- en dienstverlening binnen een wooneenheid. Nieuw Unicum biedt een aangepaste woon- en leef omgeving aan 200 lichamelijke De organisatie is opgebouwd uit drie Sectoren: De sector Wonen en Hulpverlenen; de Sector Dienstverlener) en de Sector Voorwaarden. >rk wordt verricht door kleine teams verzorgenden, ondersteund door functionarissen uit de (para-) medische afdelingen, Algemene ondersteuning wordt gegeven door de economische personeelszaken technische dienst Nieuw Unicum heeft als grote woonvorm een door de overheid erkende bijzondere plaats in het verpleeghuiswezen. De ge middelde leeftijd van de bewoners is plm. 40 jaar. Kenmerkend voor de instelling is, dat de hulpverlening vooral individueel heeft de beschikking over een eigen kamer. Er is ruime mogelijk heid voor dagbesteding. Nieuw het woon- en leefgebeuren individu en gemeenschap permanent overleg n organisatie heeft Voor een aantal nog te vormen teams zoeken wij voor spoedige indiensttreding enkele enthousiaste: Voor deze leidinggevende functie is naast doorzettingsvermogen en goede sociale vaardigheden ruime leidinggevende ervaring noodzakelijk. Tevens verwachten wij dat u in het bezit bent van een verpleegkundige diploma en/of een diploma voor ziekenverzorgende met vervolgopleiding. Daarvoor bieden wij u een zelfstandige, uitdagende en zeker niet gemakkelijke functie met ruime verantwoordelijkheden. De salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie, FWG-functiegroep50. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inzake huisvesting kan bemiddeld worden. Nadere informatie omtrent de functie is tijdens kantooruren te verkrijgen bij Dhr. R. Struik, sectorhoofd Wonen en Hulpverlenen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot een week na verschijning in dit blad richten aan Mw. M.M. vd. Brom, dienst Personeelszaken en Opleidingen. JV Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort Postbus 263, 2040 AG Zandvoort Telefoon 02507-61212 Met een eigentijdse marktbenadering heeft D-reizen zich een toonaangevende positie verworven in de reisadviesburowereld. D-reizen is een snelgroeiende keten van reisadviesburo's met momenteel 38 filialen. D-reizen verkoopt een gevarieerd assortiment (pakket) reizen, waarin alle grote touroperators zijn vertegenwoordigd. Ook de verkoop van lijndiensttickets groeit sterk bij D-reizen. Het IATA-lidmaatschap is in aanvraag. Vanzelfsprekend is D-reizen ANVR-lid en aangesloten bij het garantiefonds reisgelden. Voor de filialen in Leiden en omgeving zoekt D-reizen: Je bent niet jonger dan 25 jaar en hebt je sporen reeds verdiend in de reisburo-wereld. Als manager van het filiaal ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en een suksesvolle verkoop. Hierbij wordt je begeleid door de regio-manager, aan wie je ook rap porteert. Je bent in staat andere medewerkers te motiveren. Tot je verantwoordelijkheden behoren tevens budgetbewaking, voorraadbeheer en filiaalver zorging. D-reizen biedt jou: Een zelfstandige en verantwoorde lijke functie in een suksesvol bedrijf. Je maakt deel uit van een hecht team. Een salaris in overeenstem ming met het belang van de funktie en geboden kapaciteiten. Schriftelijke sollicitaties met CV en pasfoto naar: D-reizen, t.a.v. de Regio-Manager, mw. I.Ooijen Postbus 503, 2130 AM Hoofddorp, o.v.v. vakaturenummer 89.18 In ons bedrijf is plaats voor een voor het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. O.a. bediening van onze insteek-, adresseer- en folie-verpakkingmachines. Als ook het ophalen en bezorgen van goederen bij onze cliënten. Vereiste: Rijbewijs B Technische vaardigheid en zelfstandigheid strekt tot aanbeveling. Wegens het vertrek (helaas) van onze huidige huishoudelijke kracht naar het buitenland zoeken wij een vervangster Haar werk (omg. Oud Ade) zal bestaan uit het verrichten van alle voorkomende huishoudelijke werkzaamheden zoals die normaal in een gezin (3 pers.) voorkomen. Zij moet discreet, zelfstandig, betrouwbaar en volledig vertrouwd zijn met het runnen van een huishouden. Het aantal werkuren ma./vrij. bedraagt 30 uur per week (bespreekbaar). Met het oog op privacy zal met serieuze gegadigden in mondeling gesprek e.e.a. uitvoeriger besproken worden. Sollicitatiés richten aan: Postbus 122 - 2370 AA Roelofarendsveen Rabobank Katwijk aan den Rijn- Valkenburg is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken voor de activiteit Bedrijfsvoering, welke bestaat uit de afdelingen Financiële- en Commerciële Administratie een De afdeling Financiële Admini stratie verricht werkzaamheden die noodzakelijk zijn om de financiële positie van de bank vast te leggen en daarvoor periodiek te rapporteren. Daarnaast beheert de afdeling de geautomatiseerde systemen en toepassingen binnen de bank. Tot de voornaamste taken van de medewerker behoren onder andere de volgende werkzaam heden: - gedeeltelijke verzorging input; - cijfermatige overzichten opsteliep; - bijlagen vervaardigen ten behoeve van de maandstaat, begroting en jaarstukken; - bijhouden van tussen- rekeningen; - fungeren als systeemoperator; - beheren van de diverse decentrale geautomatiseerde systemen van de bank, zowel technisch als voor wat betreft programmatuur en documen tatie; - implementeren van nieuwe systemen c.q. wijzigen in bestaande systemen; - instrueren en opleiden van de gebruikers. Voor deze functie denken wij aan kandidaten tot 23 jaar met een opleiding op MEAO-niveau (informatica). Belangstelling voor en affiniteit met automatisering evenals een gemotiveerde en flexibele instel ling zijn onontbeerlijk. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secun daire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en interessante studiefaciliteiten. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer M.F. Sleijser, hoofd Financiële Administratie, telefoon 01718-29111, toestel 40. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, Postbus 595, 2220 AN Katwijk. JONGEMAN voor de afdeling GROENTEN EN FRUIT (liefst met ervaring) Met doorgroeimogelijkheden naar hogere funkties binnen ons bedrijf. Eventueel z Kromarkt Valkenburg, tel. 01718-12671 Luba Uitzend Buro Turfmarkt 11, Leiden Telefoon: 071-149745 administratief 071-131046 medisch Winkelhof 9, Leiderdorp Telefoon: 071-415055 Alle funkties zijn M/V ADMINISTRATIEF TELEFONISTE Voor een reisorganisatie in Leiden zijn wij op zoek naar een telefoniste. Het betreft hier een part-time funktie waarbij je de ene week de ochtenden werkt en de andere week de middagen. Leeftijd 20-35 jaar. Deze funktie is voor langere tijd. 3 JUNIORSEKRETARESSE Voor een importbedrijf in Sassenheim zoe ken wij per direkt een typiste/administatief medewerkster. Het werk bestaat uit het typen en voorbereiden van vergaderstukken, tele foon en postbehandeling en andere voorko mende werkzaamheden. Als je in het bezit bent van minimaal een Mavo-diploma, een sekretaressediploma en het rijbewijs BE, neem dan snel kontakt met ons op. De funk tie is voor langere tijd. BALIEMEDEWERKERS Voor een bank in Leiden zoeken wij per direkt enkele baliemedewerkers. Heb je een Havo of VWO diploma met wiskunde, kom dan snel langs of bel voor meer informatie. Ook als je net van school komt ben je van harte wel kom Z-VERPLEEGKUNDIGEN Voor een instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij per direkt een Z-ver- pleegkundige. De funktie is voor een pe riode van 3 maanden. Alle diensten. Kom snel langs voor meer informatie AKTIVITEITEN BEGELEIDER Zeer regelmatig kunnen wij aktiviteiten- s plaatsen bij diverse instellin- n de omgeving van Leiden. Ben je in I het bezit van een diploma voor aktivitei- tenbegeleider dan ben je van harte wel kom LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 20