INTERPILIS& De beste papieren voor uwvakatures Geslaagd! PEUTERPALET tempo-team B.S.O. LEIDSTER Welke personeelsfunctionaris houdt genoeg van verandering om van baan te veranderen? QLT/CONGREX RECEPTIONIST(E) LEIDSCH DAGBLAD Onze lezers,uw markt KONSTRUKTIE- BANKWERKERS uitzendbureau Geslaagd aan Boerhaave SG voor Mavo: G. Vandelaar, E. Zoet, G. Baer- ken, S. Kluiters, S. Penninkhof, G. van Bennekom, J. Sturm, C. de Geus, P. Blom, H. van den Dobbelsteen, T. Log- tenberg, R. Bouwens, M. Noordermeer, W. van der Visch. A. Brouwer, Y. Butter- man, E. Cave, C. Koppers. K. Claassen, J. Clement, M. Coll Reig, M. Rijsbergen, C. van der Westen, K. Wilms, A. de Rooij, B. Dubbelaar, A Wijnands, J Schuitema ker, M. Post, M. van Ede van der Pals, H. Feuer, J. Janmaat. P. van Gog. W. Aanha- ne, W. Kuijvenhoven, J. Haasnoot. B. Hoekstra, H. van Ham, M. den Hartog, G. Verweij, G. Storteboom, J. Verdoold, A. Hoogenboom, G. Hoogeveen, M. Ortega- Lozada. A. Houwer, M. Lazaro-Rodri- guez, J. Koorneef, E. van der Heide, M. van Veen, C. van Hulst, H. Brandt, W. Kamminga, A. van den Boogaard, C. Hoogeveen, S. Klaver, M. Kluts, M. Over- dijk, J. Koek, G. Koppers. M. Kortekaas, C. Kroon, J. van der Meij, G. Dofferhoff, J. van der Kroft, W. Kuijper, W. van der Laan, J. van Leeuwen, C. Schuurmans, ADuindam, M. de Bruijn, A de Haas, W. Loesberg, C. van Teijlingen. C. van Bee- len, J. Mank, C. van der Geest, J. van der Meer, S. van der Ploeg. H. van der Salm, J van der Maat, M. van den Burg, H. Ou- wersloot, S. Pelle, P. Pijnnaken, M. van der Pol, D. van der Pool, P. van der Put ten, C. van der Meij, J. Reichert, M. van Oers, A. van Vliet, A. Rumping, Y. Bot, N. Schep, G. Schouten, C. de Schutter, J. de Mooij, G. Vermeij, A. Vergunst, N. Jongsma, J. Springer, J. Smeltink, R. Star, D. Stelma, G. van Stijn, E. Poetsj- koes, S. Verschragen, M. Driessen, G. Smits, A. Leeuwis, C. van Weeren, A. Wetselaar, A. van Wetten, J. Selders, P. Zandbergen. Voor Havo: B. van Aardweg, A. van Arend, M Baak, N. Bak, M. Barnhoorn, A. Berveling, P. van der Born, E. uit de Bosch, G van den Bosch. F. Joosting, H. Burger. M. Buurman, M Buurmans, A. Clemens, F. Dijkdrent, R. Dijkhuizen. M. Dijksma, B. Dordregter, M. Eikelschulte, C. Eppink, H. Eykemans, E. Goedhart, C Fris, J. Groenendijk, L. van Hagen, A. Heemskerk, J. Herpst, E. Hollebeek, J. Honsbeek, A. van Iterson, G. Kalberg, S. van der Kamp, O. Khouri, I. Knoop, C van Putten, R. Koppers, M. Krom, S. Kromhout, R. Langezaal, B. van Lawick, "E. van Leeuwen, C. van der Linden. N Lubbe, A. Lucas, P. Makkink. H. Marck, H. Minnes, I. Nievaart, E. Nolet, I. van den Oever. M. Oldenburg, R. Otto. H. Ou wehand, M. de Pagter, J. van de Pas, M. Regenboog, N. Schepers, J. Schneider, B. Schrijver, T. Visser, O. van Stein, O Stelma, P. Stolwijk, H. Verbree. M. Ver loop, E. van der Voorst. E. de Vries, P. de Vries, O. Weber. W. Welvaart. A. van Went, A. Wesselingh, J. Zwanenburg. Voor VWO: S. Aardema, M. Hane- maaijer, M. van Aller, F. Altink, G. Altun- tas, F. van den Assem, M. Augustus, M. van Aurich, A. van Baaren, R. Babe- liowsky, P. Bade, C. Barnhoorn. M. Beij- ersbergen van Henegouwen, E. Wentink, Bekkum, Y. Gordijn, Berg, A. Nagtegaal. G. van Beusekom, S. Blankenaar. J. Blok, W. van Delden, M. Boeke, C. van Wissen, J. Boender, W. de Boer, C. van Diemen, H. Bouhuijs, E. Bouw, R. Brandsma, A. Broekhof, J. de Roeloffs, Bruijn, T. Buddingh, Y. Buitendijk, A. Beek, A. Chandon Janssens, A. Clymans, E. Croes, J. Dessauvagie, J. Dijkstra, B. Dirksen. G. Dordregter. V. Felix, F. van Driel. R. Drijver, V. van Duijvenbode, M. van Egmond, R. van Egmond, H. Eij- maal, H. Kraayenzank, H. Engelsman, R. bermehl, C. Hegge, J. van der Heiden, L. van Rijn, M. Gussenhoven, A. Hermans, R. Hermans, P. van den Heuvel, M. Hoe- demaeker, A. Hofman, A. ten Holter, H. Forster, L. van Ingen Schenau. B. Issac, M. Beijk, A. Jansen, G. Janssen, H. de Jong, S. Joosting Bunk, M. Kanhai, F. Karaca, A. Keijzer, H. Kolster, M. Ko ning, C. Kortselius, E. Kortselius, J. Kos- terbok, P. Bakx, A. van der Kraats, J Krijtenburg, W. Kroon, D. de Waal, A. van der Laan, C. Labee, L. Massy, F. van Leeuwen, M. van Leeuwen, J. Lempers, W. Libbenga, I. Lichtendahl, F. Lode- wijk, A. de Haas, E. Loenen. C. Macfarla- ne, M. Maertens, J. Kegge, S. Meijer, M. Meijers, I. Houwen, F. Mioch, C. Muller, A. Noordervliet, T. van den Nouland, G. Mackloet, C. Oliehoek, E. Oomes, J. Ooms, E. Otto, J. Oudshoorn, M. Ouwer- kerk, W. Benneker, I. Park. J. Parlevliet. S. Pieterse. A. de Wit, C. van Veen, M. van der Poel, M. Poirot, K. Polack, E. Polling, M Pulleman, E. van Ravenswaay, E. Remmerswaal, F. Flesch, J. van 't Riet, S. Vonck, I. van Rijn, J, de Vreugd, M. Ronteltap, C. Zwaan, B. Saeijs. M. Schakenbos, J. Schellekens, M. Steenvoorden, C. Schmidt, M. Sloos, D. Smit, J. Spierenburg, M. Spierenburg, D. Stelma. T. Szekely. B. Tangelder. C. Vergeer, C. Verlaan, J. Vis, M. Visser, A. Vondeling, D. de Voogd, H. Vos, P. Vre devoogd, A. de Vries, M. Vroegop, E. Waayers, A. Weening, A. van Berge He negouwen, JH. Borst, C. Paardekooper, Zwan, M. Zweerus. Voor Meao: C. Bakker. M. Rietveld, H. van der Boon, J. Eendenburg, M. Lefe- ber. J. Meijer, P. Tegelaar, H. Aanhane, T. Buitenhuis, J. van der Burgh, H. de Gier, A. Heemskerk, A. Hortensius, B.F. Kern- per. H. Oostdam. R. Verhart, P. Vink. J. Winius, P. Zandbergen, P.L. Bakker. C Adriaansche, J. Anthonissen, M. Baumg- artner. J. Jannink, A. Reemeijer, H. Ou dendijk, P. Breeman, Q. Deutekom, H. Devilee, A. v. Leeuwen, E. Aldenkamp, C. Meijs, A. Freke, C. v.d. Geest, A. de Haas, S Griffioen, A. Hubeek, M. Em- men, C. Knippers, A. Koek, E. Kooter, E. Kraus, H. Kroone, C. v. Rhijn, A. Lalay, S. Lin, K. v. Leeuwen, P. Merriënboer, M. Mullers. C. de Muralt, C. van Niekerk, C. Paardekooper, A. v. Riet, M. Verreck, P. v.d. Burg, M. Streppel. G. Verdoes, A. v. Ruiten, J. van den Berg, A. Vister. H. Trouw, I. v. Zeist, H. Zijlstra, G. Aande- wiel, N. Bakker, R. Bartels, R. v.d. Berg, F. Biesjpt, R. de Bruin, C. v. Delft, K. van der Goot. A. Guijt, H. van der Hoogt, G. van der Horst, G. Huigsloot, E. Hijbens, P. Jongejan, J van der Kroft, D. de Leeuw, A. Lijten, J Luksenburg. H. Mink. J v.d. Mortel. J. Panday, J. Riet broek, M. Stokhijzen, G. Straatsma, N. Swaagman, R. Trompert. K. Veldmaat, P. Versnel, W. de Vreugd, P. Zuurbier. Aan de Chr. Technische School 'Kat wijk' zijn geslaagd: T. van der Plas, J. Kraayenoord, H. Kuyt, H. Rovers, J Plug. D. van der Plas, A. Jan van der Plas, J. van der Plas, E. Houwer, E. van Leeuwen, D. Noppen. W. van Duy- venbode. B. Gras, T. Guyt, W. Ouwe hand, S. Brederode, T. L'Ami, P van Duyvenbode, R. van Gelder, H. Bouter, P. Kuyt, J. van Duijvenbode, M. van der Meij, K. van Duyn, H. Ouwehand, J. van Duyn, P. van Iterson, L. Klinkenberg, A. van der Boon. J. van der Plas, A. van der Bent, P. van der Bent. M. Binnekade, P. Pool, H. van Rijn, K. van der Plas, A. Snijer. K. de Vreugd. M. Westerlaken. M. Zwaan, M. Binnendijk, C. Bongenaar, P. Botermans, O. Boudour, J. Brussee, A. Derks, S. Diedenks, M. van Dijk, A. van Duijvenbode, P. Grimbergen, R. Dulfer, J. van de Groep, E. van Duyn, P. Freke, M. de Graaff. A. van Duyn, P. van Duyn, L. Guvt, P. Guvt, S. Guyt, G. Jan Haas noot. J. Haasnoot. S. Harmsen, P. van der Plas. M. van der Heijden, J. Remmel- zwaal, S. Janson, K. Schaap, R. Jonker. J. Sieders, M. Kromhout, P. Smith, P. van Leeuwen, P. Vink, K. van der Mey, D. van der Waal, G. Ouwehand, R. Wir- van der Mey. M. van der Plas, L Hus, R. Brederode. P. van Duyvenbode, M. Glas bergen, R. Grimbergen, T. Heemskerk, J. Krijgsman, G. Jan van der Meij, W. van der Niet, A. Ouwehand, M. van der Peet, G. van der Plas. N. van der Plas, M. Vooys, G. Wolthaus, D. de Zwart, M. Attaf, M. van Brussel, A. van Dijk. L. van Dijk, H. van Duyn, J. Frissen, M. Haas noot. W. Haasnoot, P. van der Horst, J. de Jong, A. Rijsdam, R. Kromhout, M de Ruiter, A. Kuvt, R. van Santen, L. van der Plas, L. van Rijn, A. Kukler, H. van der Plas, J. Plug, P. van Schaik, H. de Vries, L. Vuik, C. van Zeist, B Zuyderduvn. Aan de Rijks Middelbare Tuin bouwschool in Lisse zijn geslaagd: R. Ras, M. Lommerse, P. Romijn, A. van Paridon. D van Leeuwen. J. de Boer. A. de Boer, A. Maarschalk. C. Wassenaar, E. van der Salm. E. van Werkhoven, M. .d. Zwet. M. Duineveld, M. Kat. P. van der Lans. H. Schaap. E. Spaargaren, K. Keij- Dui' A. Duivenvoorde. A. van der Slot, J. den Nieuwendijk, K. Geerlings, P. oorden, A. van der Meij, E. Leichtenberg, L. ter Laak, O. Warmer dam, J. Hoogenboom. R. Heemskerk, M. Rijgersberg, M. Bouwmeester, M. Evers, F. Reeuwijk, J. in t Veld, R. Struik, K. van der Zalm, F. van dér Hoeven, L. Wil- lemse, P. Breed, R. den Elzen, V. Jorna, K. Warmerdam, M. Weijers, M. van De Stichting Christelijke Jeugdhulp te Leiden vraagt per 01-08-'89 voor de buitenschoolse opvang "De Basis Ben de" een enthousiaste VOOR 32 UUR PER WEEK Van de kandidaten verwachten wij: - dat zij een christelijke levensovertuiging hebben - de opleiding hebben gevolgd voor kleuterleidster A of een vergelijkbare opleiding - ervaring in het zelfstandig begeleiden van een groep kin deren - plezier hebben in de zorg en aandacht voor ieder kind. Het werk bestaat uit: - het verzorgen en begeleiden van kinderen in de leeftijd van 4 tot 8 jaar - het begeleiden van kinderen tussen school en opvang- adres. Tijdens de schoolvakanties wordt er full-time gewerkt. Wij bieden: - een prettige werkkring waar betrokkenheid en eigen initiatief worden gewaardeerd. - arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Welzijnswerk - salariëring volgens de salaris regeling Kinderdagverblij- Binnen 14 dagen reageren. Nadere informatie te verkrijgen bij C. Kuyt, Di bellen tussen 9.00-11.00 uur. tel. 071-124839 Sollicitatie richten aan de: Sollicitatie Commissie, Zoeter- woudsesingel 98/99, 2313 EN Leiden. Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Basis Onderwijs te Oude Wetering roept sollicitanten op voor onderstaande functies binnen haar school "De Wegwij zer" te Oude Wetering. Vanuit het karakter van de school en de vereniging, wordt van reflectanten verwacht dat zij een aantoonba re affiniteit hebben met en daadwerkelijk betrokken zijn bij kerk en maatschappij vanuit een protestants christe lijke visie. Vacature 1. ADJUNCT DIRECTEUR m/v Aanstelling zal plaats vinden voor 36 uur. Van de kandidaat wordt, naast een adequate invulling van de functie, verwacht: - tenminste een aantal jaren ervaring in de jongste groepen van het basisonderwijs en inzetbaarheid in de groepen 1 t/m 4. - een duidelijke visie op de continuïteit van het onder wijs vanaf de jongste groepen. - goede contactuele eigenschappen. Vacature 2. GROEPSLEERKRACHT m/v Aanstelling zal plaats vinden voor 40 uur en de betrok ken kandidaat zal moeten voldoen aan de voorwaarden zoals vastgelegd in de DOP-II regeling. Van de kandi daat wordt inzetbaarheid verwacht in de groepen 3 t/m 5. Vacature 3. GROEPSLEERKRACHT m/v Van de kandidaat wordt verwacht: - een ruime ervaring in de hoogste groepen van het ba sisonderwijs. - de bereidheid om, in principe, deze functie te vervul len op donderdag ('s morgens en 's middags) en, één maal in de veertien dagen op vrijdagmiddag. Vacature 4. GROEPSLEERKRACHT m/v Aanstelling zaf plaatsvinden voor 5,5 uur voor de perio de van één jaar, in te vullen op vrijdagmorgen in groep 3. Voor alle vacatures geldt dat de aanstelling zal ingaan per 1 september of zo spoedig mogelijk daarna. De vacatures 3 en 4 zijn eventueel te combineren. "De Wegwijzer" heeft een formatie van 5,2 leerkrachten en telt 140 leerlingen. Wij verwachten van de te be noemen kandidaten een enthousiaste inzet, zowel bij binnen- als buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Dhr. J. Dingemanse, directeur der school, tel.: 01720-93186, van 18.30-19.30 uur. Sollicitaties, met duidelijke vermelding op welke vaca ture men 'reflecteert, kunnen tot 7 dagen na verschijnen van deze advertentie, worden gericht aan de secretaris van het Bestuur, Mw. C.J. de Kok-Smit, Merelplantsoen 26, 2371- NW Roelofarendsveen. N.V. Interpolis is één van de grotere schade- en levensverzekeringsmaatschappijen van Nederland met ca. 1500 medewerkers. De afdeling Personeelszaken van Interpolis Concerndiensten West-Nederland in Leidschendam werkt onder andere voor de dochterondernemingen De Twaalf Gewesten Verzekeringen en Hagelunie Agrarische Verzekeringen. In ons team van 4 collega's is een vacature ontstaan. U gaat werkzaamheden verrichten met betrekking tot loopbaanbegeleiding, personeelsplanning, salarisronden, herplaatsingen, opleidingen, personeelsleningen, -hypotheken en -verzekeringen. U verzorgt werving- en selectieprocedures en zorgt voor de uitvoering van secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verwachten van u dat u een gerichte opleiding op HBO-niveau hebt voltooid en dat u kunt terugzien op een praktische er varing van ongeveer 4 jaar in het perso neelswerk. Aan uw persoonlijkheid, in de breedste zin van het woord, stellen wij hoge eisen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Gezien het eisenpakket gaan wij ervan uit dat u tus sen de 27 en 32 jaar oud bent. Interpolis biedt u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ziet u het zelfstandige en beweeglijke ka rakter van deze funktie als een uitdaging, dan nodigen wij u uit om een verandering voor uzelf serieus te overwegen. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met col legiale belangstelling verwacht door: Interpolis Concerndiensten West-Neder land, t.a.v. afd. Personeelszaken, Dokter van der Stamstraat 4, 2265 BC Leid schendam. verzekeringen is een Professioneel Congres Organisatieburo, dat voor een van haar opdrachtgevers zoekt naar een energieke, zelfstandige voor de middaguren 25 uur per week) te Noordwijk. Vereisten: middelbare schoolopleiding, werkervaring als receptionist(e) typediploma, ervaring met PCs en wordpro cessors zeer goede kennis van Engels, goede kennis van Frans en Duits representatieve verschijning goede telefoonstem leeftijd minimaal 25 jaar datum van indiensttreding per direct eigen vervoer salaris nader overeen te komen Schriftelijke reacties met CV en pasfoto graag naar: QLT/CONGREX t.a.v. mevr. M. Holties-Sellies Keizersgracht 782, 1017 EC Amsterdam C; Met een personeelsadvertentie in de Leidsch Dagblad Kombinatie bereikt u verrassend veel potentiële sollicitanten (m/v). Prima ge kwalificeerde mannen en vrouwen in de direkte omgeving van uw bedrijf of organisatie. Wilt u, gezien de aard van de vakature, in een groter gebied werven? Met de regionale dagbladen van Damiate bereikt u in een keer zo'n half miljoen trouwe lezers. Pley-staalbouw b.v. is een groeiend bedrijf dat konstrukties maakt van zeer uiteenlopende produkten, zoals bruggen, staalkonstrukties voor bedrijfsgebouwen-, stalen bekistingen voor de beton industrie, renovatie van monumentale hekwerken, trappen leuningen etc. heeft enkele vakatures voor: TAAKOMSCHRIJVING - Konstruktiebankwerkers werken zelfstandig aan de hand van tekeningen of schetsen aan een pro- duktenprogramma dat zeer gevarieerd is. WIJ ZOEKEN - Konstruktiebankwerkers met ervaring en een posi tieve instelling. WIJ BIEDEN - een 38 urige werkweek - uitstekende werksfeer - goede salariëring Met vakantie afspraken wordt rekening gehouden. Heeft U interesse? Bel dan voor een afspraak: Pley-staalbouw b.v. Willem Barentszstraat 17-19 Leiden telefoon 071-223397 na 18.00 uur tel.:01726-11696. INDUSTRIE Naaisters m/v voor twee van onze relaties. Wij zoeken kandidaten met ervaring, bij voorkeur met industrie-naaimachines. Wij hebben banen voor zeer lange tijd en voor circa 6 weken. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Produktie-medewerkers m/v voor diverse bedrijven in Zoeterwoude. Wij zoeken gemotiveerde aanpakkers. De banen zijn voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 LTS-ers timmeren m/v voor een houtverwerkend bedrijf in Katwijk. Vereist is, dat u het eindexamenjaar hebt gedaan. De baan zal van half juni tot half augustus gaan duren. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 MTS-ers/LTS-ers m/v voor de periode eind juni - eind augustus; Wij zoeken enthousiaste technische produktie- medewerkers, die de volledige periode kunnen werken. Leeftijd: minimaal 18 jaar. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Vakantiekrachten m/v voor een bedrijf in Voorhout. Wij zoeken medewerkers voor twee-en-een-halve maand, die vanaf 3 juli beschikbaar zijn. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 16