Oranje wint aan zelfvertrouwen SpoorptTV Polen is eerste serieuze test voor volleybalsters Krans na boeiend duel ronde verder Chang heeft het moeilijk op grasbanen Ook Zweden te zwak voor Oranje Short verzuimt te w innen van leider Karpov Basketbalsters verliezen nipt van Russinnen Anatoly Mishkin weer in de schijnwerpers Willaarts blijft bij FC Utrecht Protestbrief van hockeycoaches over strafcorner VRIJDAG 16 JUNI 1989 SPORT PAGINA 17 Marcel Vink onderuit in Lisse LISSE - Mark Nagelkerken verkeert in een bloedvorm zegt-ie zelf, maar Martijn Krans had daar gisteravond tijdens de Open kampioenschappen van de Bollenstreek geen boodschap aan. In een boeiend duel dat vrijwel alle andere enkelspelen' in de scha duw plaatste, trok de als derde geplaatste Unicummer de winst naar zich toe in twee sets: 7-5, 6-3. Van zijn tegenstander kreeg de verliezende Alphenaar een schrale troost na afloop. "Mark heeft de wedstrijd gemaakt en in elk geval het mooiste punt gescoord", lachte Krans. Dat laatste was onmiskenbaar het geval. Nagelkerken scoorde de fraaiste punten. Tegelijkertijd ech ter verknoeide hij een hoop simpele ballen. De 'beauty' waar Krans op doelde was een schitterende return van Nagelkerken vanaf de baseline. Met zijn rug naar het net en in spreidstand sloeg de speler van TEAN de bal tussen zijn benen door haarscherp voorbij Krans. "Mijn dag is weer goed", riep 'Nagel' na het miraculeus gescoorde punt. maar eens gebeuren tegen zijn leef tijdsgenoot. Krans werkte echter niet mee aan alle speculaties. "Ik ging wel met enorm veel zenuwen de baan op. Misschien onzekerheid vanwege die achterstand in trainingen. Mark en ik kennen elkaar al bijna tien jaar. We trainden altijd samen en gingen zelfs met elkaar op vakantie. We weten bijna alles van elkaar en spelen eigenlijk allebei hetzelfde spelletje. Maar eenmaal binnen de Zijn tegenstander zou hem echter lijnen slaat de vriendschap het gravel la- een keiharde strijd. Ook dat weten we van elkaar", aldus de natuur- kunde-student. Huisvrouwen Het tweetal was door de wedstrijd leiding naar baan 13 gedirigeerd. Tussen de huisvrouwen en andere recreanten. Niet alleen onterecht gezien het vertoonde spel, het kwam de kemphanen ook slecht uit omdat ze regelmatig werden afge leid door de buren. Nagelkerken re ageerde zijn frustraties over het ver lies zelfs af op de huisvrouwen. Niet beseffend dat hij zelf ook ballen had geslaan die deden vermoeden dat hij een mattenklopper in zijn han den had in plaats van een racket. "Ik heb veel onnodige punten verspeeld", foeterde Nagelkerken na de partij door. "Steeds nam ik een ruime voorsprong en dan nóg ging de game verloren". Dat laatste gebeurde vooral in de eerste set die alsnog ten stappen. Nagelkerken had zich veel voor gesteld van de partij. Hij was dit sei zoen nog ongeslagen. Bovendien had zijn opponent de laatste weken amper kunnen trainen vanwege studieredenen. In voorgaande jaren trok de 20-jarige Alphenaar steeds aan het kortste eind en nu moest het ROSMALEN (GPD) Michael Chang kan zondag eindelijk eens wat tijd uittrekken om te vissen, zijn geliefkoosde hobby. De win naar van Roland Garros verloor gis- gelijk op ging. Beide spelers gaven teravond in Rosmalen ook zijn veel service-games prijs. Pas bij de tweede partij in de groene groep, stand 5-5 LA CORUNA (GPD) Het kwalificatietoernooi voor het Europees Kampioenschap volleybal in het Spaanse La Coruna begint vandaag voor het Nederlands vrouwenteam pas echt met de cruciale wedstrijd tegen Polen. Nederland rolde gisteravond Zweden net als een dag eerder Spanje, met 3-0 op. Zweden kreeg niet meer dan vijftien punten, waarvan zes dankzij Nederlandse afzwaaiers, drie door stopfouten aan Nederlands zijde en drie wegens net-of techniekfouten van Nederlandse speel sters. Illustratief voor de absolute onmacht van de Zweedse aanval en blokkering. Belangrijker voor Nederland was de verrassende overwinning van de lange Joegoslavische ploeg later op de avond tegen Polen (3-1). Neder land heeft daardoor vandaag Hij begon de wedstrijd met een op schaars zijn en de aanvalskracht drie plaatsen gewijzigd basisteam. van Weersing derhalve nog redelijk Spelverdeelster Heieen Crielaard onbekend is. Weersing rekent in ie- werd verkozen boven Vera Koenen, der geval zelf op een basisplaats in Helena van Eijkeren in de diagonaal de wedstrijd tegen Polen. .Tegen erwinning op Polen genoeg met de spelverdeelster boven Hen- Zweden en Spanje zou ik achter de broer uit te hebben geschakeld, ke gelde hij gisteren de als eerste ge plaatste Marcel Vink uit. Met Gerth moet serieus rekening worden ge houden. De speler van Leeuwen berg uit Leidschendam is kam pioen van de Nederlandse Antillen en maakte in twee sets een einde aan de illusies van Vink: 6-2,6-4. "Ik stond te zweven op de baan", aldus Vink. "Ik kwam recht van mijn werk en was slecht voorbereid. Maar ik moet eerlijk zeggen dat Gerth erg goed was". Beslissend Krans afstand en trok Mare Mellema kreeg een pak slaag waardoor hij werd uitgeschakeld de set naar zich toe. In de tweede van Eric Bakker (Dekker): 6-2, 6-1. oor de eindstrijd. Na Johan Kriek liep Nagekerken steeds achter de "Het ging me allemaal veel te snel", bleek ook grasspecialist Kelly feiten aan. Een verrassing zat er niet moest de Unicummer erkennen. Martijn Krans haalde over de rug i ronde van het Open kampioenschap vo Wel voor een surprise zorgde El- Voor Léon Damen kwam ook e r Gerth. Na eerder al Rogier Lief- einde aan het mannenenkel B. Te- om zich voor het EK te kwalifice ren, de wedstrijd tegen Joegoslavië is morgen dan slechts van statis tisch belang. Mocht Nederland van Polen verliezen, dan heeft het tegen Joegoslavië nog de kans de zaak Gleis recht te trekken. Nederland speelde tegen Zweden opnieuw geen goede wedstrijd. De meest brandende vraag is, of Neder land op dit moment niet beter kan of tot nu toe niet beter wilde spelen, in de wetenschap dat het op de tri bune de afgelopen dagen nadrukke lijk gadegeslagen werd door spie- riette Weersing en Femke Hoekstra hand worden gehouden, gekeken als hoofdaanvalster boven Kirsten worden of ik fit genoeg en een hele Gleis. Pang verwierp de suggestie wedstrijd inzetbaar ben. Wat mij be- dende Poolse en Joegoslavische dere speelsters dat hij het sterkste team pas daag binnen de lijnen wil brengen, i Weersing zijn door blessu- tijd uit de roulatie geweest en volgens Pang nog niet in optima le vorm. „En Crielaard is op dit mo ment gewoon beter dan Koenen. Of ik tevreden was over de spelverde- ling? Dat is een andere vraag. Het antwoord is: nee. Crielaard mist es- sentiele technische vaardigheden. Daar schort het trouwens bij meer- ogen e videocamera's Enige irritatie was bij de Chinees Aanvoerster Ingrid Piersma: „We zichtbaar in de eerste set, toen Ne- ROTTERDAM (ANP) - Short heeft kunnen beter, hoe veel beter zal derland veelvuldig stond te knoei- verzuimd Karpov zijn eerste neder- moeten blijken. Wedstrijden als te- en. Pang uitte het ongenoegen in laag toe te brengen. De hangpartij ongebruikelijk tirade aan het Van de negende ronde uit het we- Rot- i het gen de veel jongere Kees-Jan Schui- gen Spanje en Zweden zijn niet erg lenburg ging hij in twee sets onder- motiverend. Er is bovendien geen adres van de Portugese scheids- reldbeker-schaaktoernooi uit: 6-4, 7-5. Schuilenburg maakte publiek in de hal, waardoor de hele rechter Florencio na een tendon- terdam eindigde gisteren op de beslissende momenten min der fouten dan Damen, die in elk ge- Toch rechte gegeven techniekfout. Pang World Trade Center alsnog val beter speelde dan een dag eerder niet met de pet naar gegooid. In het tegen PerryPaauw. Marco van Trigt geval dat wij qua wedstrijdpunten beide wedstrijden kreeg daarvoor een gele kaart, unicum voor de doorgaans stoïcijns op de bank zittende coach. Dat Ne derland beter kan dan in de eerste schakelde Frank Liefbroer uit (6-4, gelijk met Polen en Joegoslavië e 6-0) en Arthur Ludlage was te sterk digen, kunnen sets of punten de set (15-10), werd bewezen in Onno van Paridon (2-6, 7-5, 6- doorslag geven. De balans na twee tweede (15-3), en derde set (15-2), ga- wedstrijden is daarom best positief ker met Henriëtte Weersing ons. We hebben geen enkele laatste bedrijf ;n slechts 32 punten weggege- Dat is een aardig uitgangspunt de komende wedstrijden". Evernden (6-3 en 6-2) te sterk de jonge Amerikaan. „Het is frusterend dat het op gras nog niet wil lukken, maar beter in dit toernooi, dan straks op Wimble don. Het is een uitdaging om nog harder te trainen en me te preparen op gras. Het draait om het service- en volleyspel. Als je dat wapen on der de knie hebt wordt het vanzelf makkelijker. Op Wimbledon heb ik weinig te verliezen, vorig jaar vloog ik er in de tweede ronde uit. Ik voel geen extra druk, dat leggen anderen op mijn schouders", filosofeerde de 17-jarige Chang na afloop. Toernooi-directeur Evert Schnei der kreeg opnieuw gelijk dat hij sterke graspecialisten had vastge legd voor Rosmalen. Dat onder streepten Johan Kriek en de 27-jari s niet te houden". 1). Onno Wempe kreeg mes van R. van der Wilk: 6-3, 6-2". Bij de vrouwen kende Mirjam Siemerink geen medelijden met de thuisspelende Miranda Booms. De spèelster van Unicum won gemak kelijk in twee sets: 6-2, 6-3. De als eerste geplaatste Bionda Zonderop versloeg laat op de avond Irma van Seeters: 6-0, 6-3. ROB VAN DER ZANDEN het de ploeg. Wapen Weersing scoorde vier keer hard en hoog over de buitenkant en lijkt daarom een beetje het geheime wa pen van het Nederlands team te Het had er gisteravond alle schijn worden. Niet in de laatste plaats van dat bondscoach Pang Wuqiang omdat de contacten tussen Neder- verstoppertje aan het spelen was. land en zowel Polen als Joegoslavië Verstoppertje VARNA (GPD) Ze heten praktisch onverslaanbaar te zijn, die Russinnen. Eenentwintig keer namen ze deel aan de eindronde van het Europese basketbalkampioenschap voor vrouwen, negentien maal gingen ze met de hoofdprijs aan de haal. De laatste keer dat ze ge Kelly Evernden, die tegen Chang genoegen moesten nemen met een troostprijs (het zilver), dateert alweer van 1958. Bijna produceerde. Evernden altijd gewonnen, vrijwel nooit iets verloren, althans op het oude continent. Maar gisteren, i Bulgaarse Varna, kroop de rode brigade toch eindelijk weer eens door het oog van acht en Kriek zijn beiden favoriet de eindstrijd. Zaterdag komen tx eerst nog uit in de kruisfinales. De "e naaic*- zichtbaar vermoeide Chang speelt vanavond tegen Schapers en moet En dat gebeurde dan notabene te- volgens zaterdag tot achtste plaats spelen. In de witte groep is Slobodan Zi- stelt dan vojinovic uitgespeeld. Zijn derde natie. Na partij eindigde ijfde gen Nederland, dat in basketbalter men gesproken weinig meer voor in wel zeer bescheiden >'n beetje 90 procent van speeltijd de dans te heb- derlaag tegen de Westduitser Carl- ben geleid, had Oranje tot Steeb, die daarmee nog uit- veertig seconden voor het einde nog zicht houdt op de laatste Miloslav Mecir is daar al zeker a Hij boekte zijn tweede zege. Met 6-3 riant uitzicht op wat ongetwij feld - en dat mag zonder overdrij ving worden gesteld - in de annalen versloeg hij de Amerikaan bijgeschreven zou worden als de Dan Goldie. Vanavond ontmoet grootste verrassing aller tijden in Mecir Steeb. deze tak van sport. Maar balverlies in de slotfase van uitgerekend Nederlands beste speelster Anita Blangé voorkwam dat Oranje al bijvoorbaat uitgeroe pen kon worden tot de revelatie van deze 22ste Europese finaleronde. Net als Tsjechoslowakije de dag daarvoor, ontsnapte de Sovjetunie ditmaal op het nippertje (56-59 na een 31-31 ruststand). En al werd dat opnieuw niet vertaald in punten, ge wonnen werd er ditmaal toch. Op twee fronten zelfs. Aan respect bij Oranje juichende toeschouwers Levenslang voor hordenloopster na dopinggebruik OTTAWA (RTR) - Het Canadese mi nisterie voor sport heeft Julie Ro- cheleau voor het leven uitgesloten. De 25-jarige hordenloopster werd de fanatiek op 2 mei in Bern, tijdens een do- Bulgaarse t pingcontrole gedurende een trai- uiteraard goed voor het moreel ningskamp betrapt op het gebruik de troepen, van Stanozolol, hetzelfde produkt dat ben Johnson zijn gouden me daille in Seoul kostte. zal bondscoach Meindert van Veen van de vliegramp in Suriname) reis- aanwenden om zijn team voor te be- de zij in tweede instantie alsnog af reiden op de cruciale confrontatie naar Bulgarije. Haar entree bete van morgen met de nummer drie kende in dubbel opzicht een ver van Poule B, Frankrijk. De winnaar sterking. Behalve de direct meet- daarvan strijdt zondag om de vijfde bare inbreng (8 rebounds bijvoor plaats die weer recht geeft op auto- beeld tegen de USSR) van Oranje's matische kwalificatie voor het WK. meest beloftevolle speelster, had Gezien het voorgaande - het drama- haar bewonderingswaardige moed ti'sch slechte openingsduel tegen om toch hier te verschijnen zonder- Italië dan maar even buiten be- meer een positieve uitwerking op schouwing gelaten - lijkt Nederland de rest van het team. De ploeg knal- momenteel nog tot alles in staat. de er, met Van Embricqs meteen in Zeker nu Sandra van Embricqs de basis, tegen de gedoodverfde weer van de partij is. Ondanks tragi- kampioen opmerkelijk onbevangen sche familie-omstandigheden (haar en hard tegenaan, broer behoort tot de slachtoffers zelfvertrouwen. Hatelijk Dat steuntje i i de rug kan de ploeg De Canadese atletiekfederatie goed gebruiken om die onverdien- had de hordenkampioene, in over- de en daarom wat hatelijk aandoen- iran de de score van nul uit drie gewoon voor maar te vergeten en slechts terug te twee jaar geschorst. De Canadese blikken op die twee prima gespeel regering verzwaarde de straf. de partijen. De rustdag van vandaag VARNA (GPD) - Vier jaar had niemand in het westen meer iets van hem vernomen, maar deze week trad Anatoly Mishkin dan plotseling weer voor het yoetlicht van het internationale basketbal podium. Zij het dan in een totaal andere rol dan van hem gewend was, namelijk als assistent-coach van het nationale Russische vrou wenteam. dat in Varna zijn Eu ropese titel moet verdedigen. Mishkin stond, in zijn dertien jarige carrière als topbasketbal- ler. bekend om zijn losbandige gedrag binnen en buiten het veld. Een houding die regelrecht leek in te druisen tegen de toen gel dende normen waaraan een (sport)vertegenwoordiger van de Sovjetmaatschappij zich diende te houden. Hij sprak, als een der weinige Russische sportlieden Engels, nam nirnmpr een blad voor zijn mond, flirtte in het bui tenland openlijk en zelfs tijdens de wat gemakkelijker wedstrij den met het vrouwelijk schoon, dronk bier en rookte in het open baar. Maar gooide er natuurlijk wel en vaak achteloos dertig pun ten per wedstrijd in. Want basket ballen kon Anatoly Mishkin als geen ander. Dat zal ook wel de reden zijn ge weest waarom hij het toch nog tot zijn dertigste vol hield. Toch was hij plots van het toneel verdwe nen en geheel passend bij de my the rond zijn omstreden persoon deden de meest vreemde verha len de ronde. Geconfronteerd met deze le gendevorming moet de inmid dels 35-jarige, 2.09 meter lange en er goed gesoigneerd uitziende Moskoviet lachen „Ik ben gestopt omdat mij rug het begaf', geeft hij na afloop van het duel Rus land-Nederland zijn lezing van het verhaal. „Ik ben drie maan den uit de roulatie geweest, opge knapt en weer gaan studeren". Mishkin, getrouwd en vader van een vijfjarige dochter, mag zich inmiddels dokter in de lichamelij ke opvoeding noemen. „Drie jaar geleden", vervolgt hij, „ben ik als logisch gevolg van die opleiding coach geworden. Eerst van de junioren van CSKA Moskou, later van het vrouwen team. Ik ben dit seizoen kam pioen geworden van de Sovjet- Unie en mede daardoor gevraagd om als assistent van Gomelski mee te gaan met de nationale ploeg". Over het optreden van Neder land tegen zijn eigen ploeg was Mishkin zeer te spreken. „Prima lange mensen", complimenteer de hij vooral het kwartet Blangé, Wender, Keur en Van Embricqs. „Wil Holland echt doorbreken naar de top dan moeten er even wel sterkere guards komen. Wat wij aan het doen waren? Ach, een beetje logisch. Het hoefde niet meer en dan zakt de concentratie. Nee, dat mag van mij. Als ze er maar staan als het moet". AD VAN KAAM Strand Daarin hadden de Russinnen, die natuurlijk met twee zege's al zeker waren van een plaats bij de laatste vier, nou net even geen trek meer. Twee uur voor de partij lagen ze nog lekker op het strand te bakken. Maar dan mag je in potentie nog zo goed zijn, wie niet bereid is om een poot uit te steken, komt tegen het technisch veel mindere, maar fy siek tegen iedereen opgewassen Nederland toch van een koude ker mis thuis. Blijkbaar verkeerde de Russische hoofdcoach Evgeny Gomelski (de jongere broer van de fameuze man- nencoach Alexander) ook al lange tijd met zijn gedachten heel ergens anders dan in het fraaie sportpaleis van Varna. Hij keek het geklungel van zijn team tot tien minuten na rust wat dromerig aan, er schijnbaar het drietal lange vanuit gaande dat zijn team tijdig genoeg zelf wel orde op zaken zou stellen. Toen Nederland, dat met 14- 10, 23-18, en 37-35 steeds aan de po sitieve kant van de score bleef, bij 50-45 nog altijd geen krimp gaf, veerde hij plotseling als door een wesp gestoken op. Nerveus Zijn nerveuze dribbelpasjes ver raadden dat hij opeens niet zo zeker niet meer was van zijn zaak. Overhaast Het liep uiteindelijk met Door de deling van het punt bleef de oud-wereldkampioen on geslagen koploper. Karpov had zich dinsdag met wit tegen de tweede tijdcontrole lelijk in de nesten gewerkt. In gewonnen stand blunderde hij, ging daarna re mise door zetherhaling uit de weg en moest vervolgens een kwaliteit offeren om niet direct mat gezet te worden. Zwart brak in zeer comfor tabele stand af. Short had een kwali teit voor een loper en pion. De Moskoviet heeft de afgebro ken stand urenlang geanalyseerd. Hij kwam tot de slotsom, dat er bij solide spel van zwart weinig rek zat in de witte stelling. Desondanks weigerde hij de partij zonder verder te spelen op te geven. Short heeft kennelijk weinig tijd aan de stelling besteed in de veronderstelling dat de winst hem niet kon ontsnappen. In het vervolg koos hij zeker niet voor de beste zetten. Na de verove ring van de zwarte h-pion was wit al een stuk geruster op de heilzame af loop. Door de remise kwam Karpov een half punt voor op Nunn en Tim man. Bovendien heeft hij een duel minder gspeeld. UTRECHT (GPD) - Erik Willaarts speelt ook volgend seizoen op huur- basis voor FC Utrecht. De Wouden berger en Utrecht kwamen gisteren tot overeenkomst. Eerder al kwa men Utrecht en Borussia Mön- chengladbach een nieuwe huur overeenkomst overeen. Het con tract geldt voor één seizoen. Anne Mulder heeft besloten zijn loopbaan als profvoetballer te be ëindigen. De 31-jarige verdediger speelde dit seizoen voor Veendam. Hij heeft overschrijving aange vraagd naar de amateurs van Achil- les'94. De club uit Assen debuteert de komende competitie in de hoofd klasse. De tuchtcommissie van de KN VB heeft Michel van Wattum (Ex celsior) en Cees Lok (NEC) voor één wedstrijd geschorst. Van Wattum liep zijn derde gele kaart op in de wedstrijd Go Ahead Eagles - Excel sior, Lok zijn zesde in het duel NEC- Heerenveen. De uitsluitingen gel den voor de wedstrijden van zater dag, Excelsior - Heerenveen en NEC - Go Ahead Eagles. Drie miljoen in Tour De Russische Elena Tomikidu (rechts) waagt een doelpoging. Annette PARIJS (AFP) - In de komende Keur (4) probeert dat namens Oranje te verhinderen. (foto anp» Tour de France is ruim drie miljoen gulden aan prijzengeld te verdie nen. Dat is 200.000 gulden meer dan ser af voor hem (het zal daarom wel vorig jaar. De winnaar strijkt bij een reprimande blijven) omdat 600.000 gulden op. Die cijfers heeft Wender, Anita Blangé, Neerlands meest ge- de organisatie van het belangrijkste louterde speelster en ook gisteren wielerevenement gisteren meege- als zodanig zeer sterk spelend, de deeld. Etappewinst levert ongeveer bal zomaar weggaf. Van Veen zat 20.000 gulden op. daar totaal niet mee. De man, die in Keur en Blangé (als troika goed voor 44 punten) en stond vanaf dat moment nog louter naast zijn stoel. Hij realiseerde zich plotsklaps dat een nederlaag tegen dit onderdeur tje van het internationale basketbal weliswaar geen directe consequen- coach, putte met het oog op de ko mende dagen louter moed uit dit re sultaat. „Maar een beetje jammer blijft het natuurlijk", bekende hij Moskou dus dan toch. „Je kan eens in de hon derd jaar van die lui winnen. Dat had dus vandaag kunnen zijn". ties inhield ten aanzien van plaat sing, maar dat dat wèl enorm veel gezichtsverlies zou betekenen. En daar houden ze thuis WESTBERLIJN (GPD) - Namens de bondscoaches van de zes toon aangevende hockeynaties bij de Champions Trophy in Westberlijn i zullen de managers een brief sturen naar de Internationale Hockey Fe deratie met het verzoek om de inter pretatie van de nieuwe strafcorner- regel te wijzigen. De begeleiders van Groot Brittannië, Australië, Westduitsland, Nederland, Pakis tan en India willen dat de FIH voor het wereldkampioenschap in Laho re volgend jaar de veranderingen te rugdraait. Dat is de uitkomst van een meeting, die de Rules Board van de FIH gisteren had met de managers en coaches van de in Westberlijn aanwezige landenploegen. Zij zijn van mening dat de snelle invoering van de nieuwe strafcorner-regel tot grote onduidelijkheid heeft geleid. De keeper mag bij het nemen van de korte hoekslag niet meer gaan liggen voordat de bal op het doel is geslagen. Jorritsma, schat de kans dat de Council Board (het dagelijks be stuur) de regel wil aanpassen of in trekken niet erg hoog in. De statu ten staan geen correctie op een re gelwijziging binnen een jaar toe. Op de bijeenkomst werd ook in formeel, maar zonder resultaat, ge discussieerd over aparte regels voor het tophockey en het accepteren van de coaches als overleginstituut. Tot dusver worden oefenmeesters niet als officiële gesprekspartners beschouwd. VRIJDAG 18.05-18.55 BRT 2 Speel op Sport: jeugdprogramma's waarin steeds eer paalde tak van sport wordt toegelicht, daag judo. 20.00-22.00 SKY' Tennis: toernooi vanuit Queen's Club in Londen. 22.00-23.00 SKY Paardesport: Concours Hippique vanuit Hamburg. 22.40-23.45 Ned 3: Studio Sport: met hoc key (Champions Trophy in Westberlijn, ln- dia-Nederland) en tennis (toernooi in Ros malen). 23.00-00.00 SKY: Honkbal: Amerikaans prof-honkbal. 23.00-00.00 TV 5: Sports Loisirs. 23.05-23.35 Did 1 Sportschau. 00.00-01.00 SKY: Hockey Champions Trophy in Westberlijn, India-Nederland en Groot-Bnttannië-Pakistan. 00.20-01.10 BBC 1: Tennis voor heren vanuit Queen's Club in Londen.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17