MENS OPZICHTER/TEKENAAR een ketenbouwer een elektromonteur een all-round machinemonteur een ervaren timmerman konstruktiebankwerkers ZOEKT U EEN ANDERE BAAN? VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR MAKELAARDIJ B.V. "junior makelaar" VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKA1URES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES I VAKATURESl Sluitingstijd voor advert donderdagmiddag 15.3< Inl bij onze advertentie- telefoon (071)161400 Krielen &Partners Lange Voorhout 58 2514 EG 's-Gravenhage the Netherlands Telephone(0031)(0)70-647653 Telefax (0031)(0)70-656297 Telex 32561 HAGUE NL consultancy Onze- relatie is een middelgrote gerenommeerde zelfstandige onderneming in de carrosseriebouw. Specialist in het opbouwen van verkoopwagens voor bloemen en planten, bloemen- en plantentransport, kaastransport, groententransport, bakkerijproduktenvervoer, etc. De pröduktie vindt plaats in een modern uitgeruste fabriek in het westen van het land, waar tevens de pröduktie plaats vindt van sandwich panelen voor eigen gebruik en voor derden. Men heeft een uitstekende naam op het gebied van kwaliteit, betrouwbaarheid en service De sterke groei van de onderneming vraagt op korte termijn om versterking van de organisatie in de funktie van: BOEKHOUDER/ADMINISTRATEUR M/V DE FUNKTIE: DE PERSOON: I Wij denken voor deze funktie aan een enthousiaste medewerker(ster), die voldoet aan de volgende eisen Leeftijd 25-30 jaar Opleiding op niveau MBA (of Heao Ba richting) met bereidheid SPD- studie te volgen. Enige jaren boekhoudkundige ervaring alsmede ervaring in PC- gebruik. Kennis van de moderne talen Leidinggevende capaciteiten in verband met voorziene groei in de nabije toekomst. Een flexibele en probleemoplossende instelling met een goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel. Na een inwerkperiode krijgt deze funktionaris de verantwoordelijke taak om op zelfstandige wijze gestalte te geven aan deze funktie. Als rechterhand van de financieel direkteur bent U mede verantwordelijk voor de administratie en boekhouding. Voorts behoren taken als financiële planning, salaris-administratie, beheer alsmede het bijhouden van liquiditeitsoverzichten tot Uw werkzaamheden. In uw huidige funktie waardeert men u vanwege uw enthousiasme, en uw inspirerende en stimulerende invloed op de organisatie. Als u samen met onze relatie aan de toekomst wilt bouwen, dén ligt hier uw kans. Schrijft u binnen een week onder ref 1022 naar Th A.F. Kreijns van Krielen Partners Consultancy, Centrale Administratie Postbus 191, 6680 AD Bemmel. Vermeldt daarin uw motivatie en een beknopt Curriculum Vitae. Wij nemen snel contact met u op. specialists in business and manpower development voor het vervaardigen van specialistisch konstruktiewerk, alsmede het onderhoud en reparatie van aannemersmaterieel. Funktie-eisen: - LTS en opleiding konstruktiebankwerken van de Stichting Opleidingen Metaal of gelijkwaardig (bijv. Bemetel); - enkele jaren ervaring als Konstruktiebankwerker. voor het monteren en demonteren van keten, units, etc., alsmede het plegen van onderhoud. Funktie-eisen: - bij voorkeur ervaring met soortgelijke werkzaamheden. voor het onderhoud en installeren van bedrijfsinstallaties, (zowel zwak als sterkstroom). Funktie-eisen: - LTS en opleiding Monteur Bedrijfsinstallaties van het V.E.V. of gelijkwaardig; - bij voorkeur enige jaren ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Voor meer informatie over bovenstaande funkties, alsmede voor het aanvragen van een sollicitatieformulier, kunt u kontakt opnemen met de heer J.J.A. Roowaan (Chef Opslagplaats Spaarndam) tel023-132208 (tijdens kantooruren). Uw schriftelijke reaktie kunt u zenden aan Volker Stevin Materieel bv., Postbus 807, 2003 RV Haarlem, t.a.v. de afd. Personeel Organisatie. Volker Stevin Materieel Volker Stevin Materieel is als een werkmaatschappij van Konink lijke Volker Stevin belast met het beheer van materieel, zowel in technische als financieel-ekonomische zin. Wij verhuren dit mate rieel aan andere werkmaatschappijen in binnen- en buitenland en verzorgen de reparatie en het onderhoud hiervan. Tevens bieden wij onze kennis en diensten aan op het gebied van nieuwe materieel- toepassingen, materieelinzet, research en ontwikkeling, alsmede specialistisch konstruktiewerk. Voor onze vestiging te Spaarndam zoeken wij voor onderhoud en reparatie van aannemersmateriaal. Funktie-eisen: - LTS en diploma Machinemonteur GWSW of Technische Specia list, dan wel gelijkwaardige opleiding; - enkele jaren ervaring als machinemonteur. voor het onderhouden en vernieuwen van direktiewagens, units, etc. Funktie-eisen: - LTS en opleiding Timmeren van de Stichting Vakopleiding Bouw bedrijf of een ruime aantoonbare ervaring in soortgelijke werk- mDe Dienst Gebouwen Werken en Ter reinen is verantwoordelijk voor de nieuwbouw en het onderhoud van het onroerend goed van het ministerie van Defensie. Het werkterrein van de Directie Zuid-Holland omvat voorna melijk de militaire objecten in de provincies Zuid-Holland en Utrecht. Bij deze Directie is in zowel Katwijk als Den Haag plaats voor een a 11 /IS 1 bij het bureau Werktuigbouwkunde lï/mj imk De functionarissen verrichten in specties ter verkrijging van ontwerp- en onderhoudsgegevens. Zij verrichten metingen, maken situatietekeningen, doen ontwerpvoorstellen en assiste ren het hoofd bij de uitwerking daarvan. Ook maken zij eenvoudige werktuigbouwkundige berekeningen, bestekken, bestekswijzigingen, werk beschrijvingen, besteks-, detail- en werktekeningen, afwerkingsstaten en eenvoudige ramingen en begrotingen van bestekken. Het bijhouden van documentatie en tekeningenarchie ven behoort eveneens tot de taken. Andere werkzaamheden zijn het voe ren van de besteksadministratie, controleren van de val^echnische kwaliteit en de voortgang van in uit voering zijnde werken. Alsmede het voeren van overleg met uitvoerders en het houden van werk- I besprekingen. Tenslotte onderhande- len zij binnen de gegeven regels met i beoordelen offertes. GEVRAAGD Een diploma MTS-Werktuigbouw- kunde en het diploma MIT W1 zijn een absolute vereiste. Daarnaast hebben de kandidaten ervaring in het functie- gebied en studeren voor MIT W2 of TVVL Luchtbehandeling. Voor de vacature in Den Haag dient men bereid te zijn voor een bepaalde tijd werkzaamheden te verrichten in Soesterberg. GEBODEN Het bruto jaarsalaris bedraagt maximaal circa 42.000,- incl. 8% vakantietoeslag. Het aantal vakan tiedagen is minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. REACTIES Nadere informatie over de func tie in Katwijk kunt u inwinnen bij de heer H. van der Veen, (01718) 520 22, en over de functie in Den Haag bij de heer N.J. Scheuerman, (03404) 342 22, 1st. 2322. De heer A. Suwijn, (071) 35 92 41, kan u meer vertellen over de sollicitatieprocedure, i Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische groepen en gehan- dicapten de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze i advertentie richten aan de Directie Gebouwen, Werken en Terreinen, t.a.v. de personeelsconsulent West 1, Postbus 11117, 2301 EC Leiden. burgerpersoneeldefensie Wij hebben meerdere arbeidsplaatsen vrij! Scholtes-Hazerswoude B.V. is een middelgroot bedrijf (ca. 90 medewerkers) in Hazerswoude-Rijndijk, dat vleeswaren maakt van varkensvlees en bacon produceert voor export. Door de snelle groei van het bedrijf kunnen wij plaatsen: - enkele dames (17-40 jaar), voor de afdelingen vleeswaren en baconinpak en hamproduktie (parttime - wel op vaste basis - is bespreekbaar) - enkele medewerkers voor de baconproduktie en het magazijn - enkele slagers/uitbeners (zowel met veel als enige ervaring) voor de uitbeenafdeling. Voor alle vakatures geldt dat men over een goede gezondheid dient te beschikken. Scholtes-Hazerswoude B.V. kent naast een goede honorering bij een 36 3/4-urige werkweek (vrijdagmiddag en zaterdag vrij),een flink aantal extra emolumenten (waaronder wekelijks vleespakket en indejaarsuitkering). Interesse? Bel 01714-19011 en vraag en vraag naar Rola Vonk (directiesecretaresse). Zij kan een afspraak voor u verzorgen met een van de produktieleiders (Peter van der Geest of Ruud Zuidhoek). Scholtes Hazerswoude B.V. Rijndijk 140, Postbus 120,2394 ZG Hazerswoude Rijndijk. Telefoon 01714-19011 Onze relatie importeert, produceert en verkoopt artikelen gericht op de hygiëne in was- en toiletgeiegenheden, werkplaatsen, laboratoria e.d. van kantoren, bedrijven in de industriële- en horecasector en instellingen zoals ziekenhuizen, scholen en verzorgingstehuizen. Het le veringsprogramma bestaat uit automaten voor zeep en papieren handdoeken, poetsrollen en alle overige artikelen voor een klantspecifiek systeem van hygiëne. Het verkoopteam wordt ondersteund door een servicedienst. In opdracht van de directie zoeken wij voor het rayon Den Haag e.o. een ervaren Betrokkene rapporteert aan de verkoopleider. Hij bezoekt en adviseert bestaande relaties. Daarnaast zal hij zich vooral bezig houden met het signaleren en effectueren van nieuwe af zetmogelijkheden. Voor deze zelfstandige funktie gelden de volgende eisen: ruime verkoopervaring, bij voorkeur binnen de omschreven doelgroepen; slagvaardig en representatief optreden; opleiding minimaal op MBO-niveau; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; leeftijd bij voorkeur ca. 27 jaar; woonachtig zijn in het rayon. Geboden wordt een goede salariëring met aansluitende secundaire arbeidsvoorwaarden en provisieregeling, alsmede een auto van de zaak. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) met recente pasfoto en volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan drs. F.E. Nelwan op onderstaand adres. psychologisch instituut hof b.v., frankenslag 158,2582 HX 's-gravenhage Heereweg 326, 2161 BV Lisse, Telefoon 02521-19135' Wij zijn op zoek naar Deze "junior" gaat ons assisteren bij alle voorko mende werkzaamheden. Profiel: - middelbare opleiding - commerciële instelling - goede contactuele eigen schappen - representatief - leeftijd vanaf 18 jaar Kandidaten nodigen wij uit een handgeschreven sollicita tiebrief en curriculum vitae (gaarne met foto) te richten aan Mens Makelaardj B.V, Heereweg 326, Postbus 33, 2160 AA Lisse, t.a.v. dhr. F.R. Wilbrink. De Haanstra basisschool-te Leiden vraagt met ingang van 1 september 1989 EEN LEERKRACHT M/V De Haanstra is een algemeen bijzondere basisschool in de Leidse binnenstad. De school is zes jaar geleden ontstaan vanuit een reeds bestaande kleuterschool en is thans uitgegroeid tot een volledige basisschool met 9 groepen. Het betreft een vacature voor de bovenbouw, doordat één van onze collega's een betrekking gekregen heeft in het buitengewoon onderwijs. Het betreft in eerste instantie een tijdelijke aanstelling die, na gebleken geschiktheid, zal uitgroeien tot een vaste aanstelling. Van de leerkracht wordt verwacht dat hij/zij: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - ervaring heeft met gedifferentieerde werkvormen in de bovenbouw, liefst met heterogene groepen; - voldoende tijd heeft om ook Buiten schooltijd mee te werken aan de ontwikkeling van onze school; - bereid is zich in Leiden te vestigen; - interesse c.q. vaardigheid heeft op het gebied van expressie met name muziek en drama; - bij wil dragen aan een goede sfeer waardoor kinderen, team en ouders met plezier op school komen. Ook leerkrachten die per 1 oktober pas in staat zijn te beginnen worden verzocht te solliciteren. Gezien de samenstelling van het team worden vooral mannen verzocht te solliciteren. Nadere informatie wordt graag gegeven op school tussen 15.00 uur en 17.00 uur tel. 071-133631. Heb je belangstelling schrijf dan een brief binnen tien dagen na verschijnen van dit blad, waarin je onze verwachtingen (zie boven) betrekt, naar: De Haanstra basisschool, Rapenburg 131 2311 GM Leiden.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 24