VBN n y* AANKOMEND ASSISTENT ACCOUNTANT (ffi/V) secretaresse /T <5* schoolverlaters lts-/rrrts-electrotechniek en ervaren (chef-)electromonteurs VERENIGING VAN BLOEMENVEILINGEN IN NEDERLAND Brliins Wermng Selectie BV xwlwVil SCHOOLVERLATERS leerling-tandtechnikers. Hv BEMMELbv medewerker aktiviteiten m/v accountantskantoor J. van wezel b.v All Round Technisch Medewerker Binnendienst m/v ^DESMAN De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland is de overkoe pelende organisatie van de 9 aangesloten snijboemen- en potplantenveilingen in Nederland, gevestigd te Leiden. Tot de taken van de VBN behoren de belangenbehartiging van de aangesloten leden op het gebied van marketing, assortiments beleid, juridische zaken en algemene economische aspecten. De omzet van de aangesloten bloemenveilingen is in 1988 gestegen tot ca. 4 miljard gulden. Circa 75% van de Nederlandse snijbloemen en potplanten wordt geëxporteerd. Op het centrale secretariaat is voor de afdeling directie en bestuur uitbreiding gewenst met een: Gevraagd wordt Leeftijd 25-30 jaar ervaring/affiniteit met teksverwerkers/computers opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding stressbestendigheid beheersing moderne talen eigen initiatief representativiteit Geboden wordt: goede honorering een interessante spilfunctie een plezierige werkomgeving binnen een modern geoutilleerd gebouw mogelijkheid tot het volgen van relevante cursussen. Uw handgeschreven sollicitatiebrief, vergezeld van een curriculum vitae en een recente pasfoto, kunt u vóór 14 juni a.s. sturen naar het bij de selectie betrokken adviesbureau: Bruins Werving Selectie BV, Postbus 1073, 3600 BB Maarssenbroek. Informatie kunt u inwinnen bij dhr. R. Bruins tel. 03465 - 60414 of 's avonds: 02522-12462. Vertrouwelijke behandeling wordt gegarandeerd. Flower Center/Leiden - Bisonspoor/Maarssenbroek Litho de Lang is een modern geoutilleerd litho- bedrijf. Wij stellen steeds hogere eisen aan de kwaliteit van ons werk. Daarom volgen wij de technische ontwikkelingen in ons vak op de voet. Hiertoe zal ook het recentelijk geplaatste Heil ChromaGraph 3010 systeem bijdragen. Dat moet ook wel want wij zijn de specialisten op het gebied van hoogwaardige litho's. Onze afnemers zijn zelf ook specialisten op hun gebied, zoals reklamebureaus, uitgevers en kwaliteitsdrukkers, en daar spelen we dan ook goed op in. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij kontakt met jonge personen als De voorkeur hierbij uit naar jonge mensen met een Grafische opleiding en praktijk-ervaring. Die deze funktie zien als een daadwerkelijke positieverbetering. Verder zoeken wij kontakt met een doorgewinterde Voor het goed funktioneren in ons team zoeken wij naar een Grafisch MTS-er met vele jaren ervaring opgedaan in een (litho)grafisch bedrijf. Daarnaast zijn een heldere kijk op de zaken en goede kontaktuele eigenschappen zeker zo belangrijk. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het maken van offertes, voor- en nacalculaties en het voor bereiden en begeleiden van de orders. Belangstellenden, voor deze goed gehonoreerde funkties met uitstekende sociale voorzieningen, worden verzocht hun sollicitaties te zenden aan het onderstaande adres. Indien u nadere informatie over de funkties wenst kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer B H. Vuijk. Langskomen kan natuurlijk ook! litho de lang bv lepenlaan 24APostbus 89 1160AB Zwanenburg, telefoon: 02907 - 45 22 CITIN CHEMICAL PRODUCTS B.V. Importeur en fabrikant van o.a. Citin Tapijtreiniger, vlek- kentovenaar, vloeronderhoudsmachines, reinigingsmiddelen en -gereedschappen dient wegens toenemende werkzaamhe den het team uit te breiden. Er is plaats voor: 1. MAGAZIJN-MEDEWERKER Tot de werkzaamheden behoren o.a. de orderbehandeling en assistentie van technische afdeling. Leeftijd 17-19 jaar. Opleiding: LTS elektro of MAVO. Kandidaten met MAVO opleiding dienen over enige technische kennis/aanleg te beschikken. 2. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Gedacht wordt aan iemand r die goed kan typen, Leeftijd 17-19 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling. Desgewenst kan er telefo nisch een afspraak gemaakt worden voor een sollicitatiegesprek. Voor funktie I met de heer George, toestel 10; voor funktie 2 met de heer W. Zwart, toestel 22. iet een MAVO/HAVO-opleiding heeft in computer-administratie. CITIN CHEMICAL PRODUCTS B.V., Industrieterrein "De Baanderij", Weversbaan 17, 2352 BZ LEIDERDORP, tel. 071-899274. Ergon is een dynamisch bedrijf, dat sinds 1945 een uitstekende reputatie heeft opgebouwd met het realiseren van installaties en systemen op het gebied van electrotechniek, communicatie, instrumentatie, bewaking, beveiliging en intern transport. Inmiddels meer dan 450 werknemers vormen vanuit 6 landelijk gespreide vestigingen een slagvaardige en flexibele organisatie. Enkele voorbeelden van projecten, die Ergon heeft uitgevoerd of in uitvoering heeft, zijn: - het World Trade Centre in Rotterdam; - het Nederlandse Danstheater en het Residentie-orkest in Den Haag; - het congresgebouw in Den Haag; - de gevangenis in Scheveningen; - het Politiebureau in Leiden; - rioolwaterzuiveringsinstallatie in Leiden-noord. Voor onze vestiging in Zoeterwoude zoeken wij: die vanaf bestek en tekeningen onder begeleiding, danwel zelf standig kunnen werken op utiliteits- en industriële projecten. Vereisten zijn opleidingen op LTSe- of MTSe-niveau bij voorkeur aangevuld met VEV- of gelijkwaardige diploma's. Bij aanstelling bieden wij u goede arbeidsvoorwaarden, begelei ding en prima opleidingsfaciliteiten. Belangstellenden kunnen bellen met of hun sollicitatie richten aan: Ergon Electric B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 111 7300 AC Apeldoorn. I Tel. 055 - 422 455. 1 Tandtechisch Laboratorium H. van Bemmel BV vervaardigt in opdracht van tandartsen, gouden en/of porseleinen kronen en bruggen. Het bedrijf waar nu 12 mensen werkzaam zijn zoekt uitbreiding met enkele Voor dit fijn-technische ambacht zoeken wij jon gens/meisjes, die intern opgeleid willen worden tot tandtechnikers. Een bepaalde vooropleiding is niet nodig, wel is wat handvaardigheid ge wenst. Sollicitaties richten aan Tandt. Lab. H. van Bemmel BV K. Rietbergstraat 3 2321 BZ Leiden, tel. 071-766877 Wil je voordat je gaat solliciteren iets meer weten over een tandtechnisch laboratorium en de werk zaamheden van een tandtechniker, kom dan naar onze open dag op 8 juni a.s. tussen 9 en 17 uur. Ons bedrijf bevindt zich in Zuid-West, achter het winkelcentrum 5 Meiplein. I TanHtf»rhni<;rh I ahoratnrium "Gading" is een plaats waar mensen met een handicap alterna tieven vinden voor arbeid. Alternatieven die liggen op het terrein van zelfredzaamheid, vorming en recreatie. Het doel daarbij is een grotere onafhankelijkheid, meer mondigheid en het aanleren van ambachtelijke vaardigheden. Het werken in deze omgeving is veel eisend Deelnemers stellen hoge eisen aan de medewerkers en de organisatie doet dat ook. Door de veelheid aan aktiviteiten is er een breed takenpakket: van het samen beleid maken tot het zelfstandig organiseren van aktiviteiten. Op dit moment bestaat de vakature van Hoofdtaak is het begeleiden van een groep tyltyl meervoudig gehandi capten. Wij zoeken iemand: - met een passende MBO-opleiding; - van 25 jaar of (flink wat) ouder; - met organisatietalent, - met bij voorkeur enige ervaring met de doelgroep. Overige informatie: De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, minimaal f 2.392,37 en maximaal 1 3.262,69 bruto per maand. Meer informatie over de funktie kun je op werkdagen inwinnen tussen 09.00 - 16.00 uur bij Cees Swarte, hoofd, telefoon 071 - 410 444 Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de afdeling PZ van het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leider. "Gading", aktiviteitencentrum voor lichamelijk gehandicapten, wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland. De Stichting beheert nog 12 andere voorzieningen in de regio. Er werken ongeveer 350 mensen. Op ons kantoor worden alle voorkomende administratieve- en belastingadvies-werkzaamheden verricht voor ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. Thans hebben wij plaats voor een Diegenen die dit jaar eindexamen VWO of HAVO doen en geïn teresseerd zijn in hét accountantsvak bieden wij de mogelijk heid om onder leiding van ervaren collega's te groeien naar een toenemend zelfstandige functie als assistent-accountant met uitstekende toekomstmogelijkheden. Ook zij die reeds enige ervaring hebben op een accountantskan toor verzoeken wij te solliciteren. Wij bieden een prettige werkkring met goede doorgroeimoge lijkheden; een goed salaris en aantrekkelijke secundaire ar beidsvoorwaarden, waaronder vergoeding voor studiekosten. Uw sollicitatie zien wij gaarne tegemoet op onderstaand adres t.a.v. dhr. J. van Wezel (A.A). Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch bereiken onder num mer 01718-22100 (tst. 30, dhr. A.P. Sieval). Oegstgeesterweg 199 2231 AT Rijnsburg. Telefoon 01718-22100. Desman is een bedrijf dat o.a. produceert: - versnijdende rioolwaterpompen; - elektronische nivo-besturingssystemen; - kunststof schuiven, terugslagkleppen en afsluiters. In ons bedrijf is plaats voor een Gevraagd wordt een aktieve persoon, die de volgende werkzaam heden gaat verrichten: - assembleren van de pompen - revisie werkzaamheden - verspanende werkzaamheden - klein konstruktiewerk Gezocht wordt een persoon met LTS/MTS opleiding of een auto monteur. Voor de vakature geldt dat de salariëring in overeenstemming is met de zwaarte van de funktie. Sollicitatie kunt u richten aan: Oostgouweweg 5 2407 AD Alphen aan den Rijn telefoon: 01720 - 94965

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 30