Oranje speelt weer met vuur rv 'Ik kon geen kant op' Duitsers zwijnen in duel met Wales Van der Velde duikt weer op na vermissing Tsjechen winnen tijdrit in Kollum Breukink behoudt de leiderstrui George Kessler stopt als trainer tMultiRent BEL 071-310001 DONDERDAG 1 JUNI 1989 SPORT PAGINA 19 CARDIFF (ANP) - De Bondsrepubliek heeft de koppositie in kwa lificatie-groep 4 van de strijd om het wereldkampioenschap voet bal afgestaan aan Nederland. Oranje kreeg de hulp van Wales, dat in het rugby-stadion Arms Park van Cardiff de Westduitsers op 0-0 hield. Niet de Welshmen, maar de Westduitsers waren het meest tevreden met de puntendeling. Rekenmeester Beckenbauer meent dat zijn ploeg slechts de thuiswedstrijden tegen Wales en Finland hoeft te winnen, om zich te plaatsen voor de eindronde in Italië. Of dat als eerste of als tweede van de poule zal zijn, houdt hem nauwelijks bezig. Wales daarentegen moest winnen, helft geen kansen creëerden. „We na de uitnederlaag tegen Nederland hebben te angstig, te voorzichtig ge en het puntverlies in eigen huis te- speeld", vond de oud-international, gen de Finnen. Voor erkende top- die zich uit zyn actieve periode wist spelers als Rush, Hughes en Sout- te herinneren, dat Duitsers het tra hall was de wedstrijd mogelijk de ditioneel moeilijk hebben tegen laatste kans, zich ooit voor een groot Britse ploegen. „Ze storen altijd kampioenschap te kwalificerenDe vroeg, laten j e nauwelij ks in het spel formatie van manager Yorath koos komen en gunnen je geen tijd om daarom zonder aarzelen In de wedstrijd die i lificatie-wedstrijd voor de wereldti- soms verregaande nonchalance zijn telstrijd. De Britten, die het tempo ploeggenoten af en toe in de proble- hoog mogelijk hielden, kregen bracht. „Ja, hij haalde kansen op een unieke stunt. De vreemde capriolen uit", aldus Bec- ploeg van Beckenbauer, als altijd kenbauer. met vijf verdedigers, bleef echter overeind. De grootste problemen had de Bondsrepubliek, dat voor de derde keer in de kwalificatie-reeks gelijk speelde, in de laatste minuut van de eerste helft. Nadat doelman Illgner de bal losliet, leek Rush in te tikken. Reinhardt, de verdediger Arnold Vanderlijde al zeker van brons ATHENE (ANP) - Arnold Vanderlij- to__ de heeft het trauma van het Olym- verkusen die de geblesseerde Ko- pisch bokstoernooi van Seoul giste- hler verving, haalde de bal v« lijn. Hands Bovendien maakte Buchwald volgende gevaarlijke situatie duide- RIJSBERGEN (GPD) Eigenlijk vindt hij alle aandacht wat overdreven, maar allah, het is midder nacht en ooit zal hij zijn verhaal toch moeten doen. Johan van der Velde is thuis in Rijsbergen nadat hij dinsdagmiddag spoorloos verdween uit de ronde van Italië. „Er is niks gebeurd, ik ben gewoon naar huis gegaan, ik lag met mezelf overhoop. Ik was gewoon in slechte doen en kon geen kant meer Van der Velde is gespannen, slikt veel, probeert zijn zenuwen af en toe quasi nonchalant weg te lachen. Zijn verhaal is niet sluitend en komt met brokken naar buiten. Dinsdag middag besloot hij zomaar ineens de Giro voor gezien te houden. „Ei genlijk begon het al een dag eerder, toen ik bergop in een groepje zat met Freuler en van Poppel. Nor maal zat ik daar altijd een paar groepjes voor. Dan voel je je heel min, kan ik je zeggen, als je jezelf in zo'n groepje terugvindt. En kijk eens wat er nog kwam in de Giro!" Hij grijpt een stapeltje róse, ge plastificeerde kaarten en legt ze op tafel: de etappes die de renners in Italië nog voor de wielen hebben. „Kijk deze eens, de twintigste etap pe, dan moet je super zijn. Vorig jaar kon ik dat nog aan". Hij erkent qua trainingsarbeid een milde win ter te hebben gehad. „Die kritiek was wel terecht, maar ik had toch een goeie moraal toen ik naar Italië ging. In het begin van de ronde ging Onb-roocon Even later is h,J wat vechtlustiger. UpKraSSen ais hij van de berichten hoort, dat Resulterend, als we Van der Velde hij inmiddels al ontslagen zou zijn. mogen geloven, in het spontaan op- „Dat is niet waar. José heeft Dok- gekomen idee maar eens op te kras- man aan de telefoon gehad, de pu- sen, zonder iemand in te lichten, blic relations man en die heeft ge zinsdag na de tijdrit om een uur of zegd dat ik niet ontslagen ben". Bij vier ben ik opgestapt. In korte na overtuigend zegt hij dan niet broek, want het was warm, ben ik in voor zijn wielertoekomst te vrezen, een taxi gestapt en naar het station „Ik wil fietsen en ik ga zeker door. gereden van Riccione. dat is zo'n Alleen moeten er dan wel bepaalde 350 kilometer van Milaan. Tegen- dingen worden uitgepraat met over het station van Milaan heb ik in Priem". een hotelletje geslapen". Om half elf Van der Velde heeft bij TVM nog woensdagmorgen kon hij het op- een contract tot eind volgend jaar. brengen zijn vrouw José te bellen. Directeur Bos trok gistermiddag al Die haalde.hem 's middags af van zijn eerdere uitspraak over'ontslag' het vliegveld van Brussel. in. „We moeten eerst met hem pra- De rest van de dag werd Van der ten of er redenen zijn voor ontslag. Velde door haar afgeschermd van Maar als hij stopt met koersen, is er pers en andere belangstellenden, natuurlijk geen sprake meer van De enige die de renner nog te zien een overeenkomst. Het belangrijk- kreeg was dokter Nolet uit Zundert. ste is echter, dat hij eerst geestelijk Hij constateerde een gespannen, met zichzelf in het reine komt" Johan van der Velde: "Ik wil weer fietsen". definitief van zich afgeschud. Na zijn eerste optreden in Athene, waar hij zijn Europese titel in het zwaargewicht verdedigt, erkende de de Limburger dat een pak van zijn ar. hart was gevallen. De winst op pun- lijkhandsT Scheidsrechter Da Silva ten'op de Rus Evgeni Soedakov Valente had de bal op de stip moe- werd dan weliswaar maar met drie ten leggen, maar deed alsof hij niets tegen twee stemmen van de juryle- zag. Weliswaar werd Buchwald bij den, die allen de cijfers 59-58 op hun puntenbriefje hadden staan, be haald maar dat vergat Vanderlijde snel. Met zijn winst op Soedakov ver zekerde Vanderlijde zich in elk ge- bronzen medaille. KOLLUM (GPD) - De Tjechi- sche wielerploeg heeft de interna tionale ploegentijdrit in het Frie ze Kollum over 100 kilometer ge wonnen. De gastrennersformatie Giant van Arie Hassink werd ver rassend tweede met slechts 10 se conden achterstand op de Tjechen. De Oostblokcoureurs verpulverden met een gemiddel de snelheid van bijna 49 kilome ter per uur het record dat op naam stond van de nationale selectie, gevestigd tijdens de eerste ploe- Winst op Finland pas in slotminuten veilig gesteld de gewroken actie mogelijk glementair gehinderd door Hughes, maar de arbiter zag ook de spits van Manchester United niet onregle mentairs doen. De Bondsrepubliek moest lang val al op zijn eerste kans wachten. Het ontbreken van Matthaus, geschorst, deed zich op het middenveld voe len. Vooral de talentvolle lichtge wicht Möller had moeite in het tem- porijke duel de regie naar zich toe te trekken. Alleen Hassler zorgde voor spaarzame inpulsen. Achtërin ont brak opnieuw routinier Augentha- ler, nog niet voldoende hersteld van een voetblessure. Beckenbauer had voorin gekozen voor het duo Riedle/Völler, dat in Rotterdam tegen Nederland een ruime voldoende had gehaald. Klin- smann, erkend counterspecialist, moest plaatsnemen op de bank. De naar Inter vertrekkende aanvaller HELSINKI (GPD) - Thijs Libregts en het Nederlands elf- nuten voor het linde hi. HM waste tal ziJn gisteravond in Helsinki door de gong gered. Net als i persoonlijk succes. eerder deze week speelde Ruud Gullit daarbij een hoofdrol, zij het dit keer in louter positieve zin. Met een paar fantasti- sche bewegingen, waarbij hij drie keer om z'n eigen as kansje, maar aarzeldete lang. Ried" draaide en de Finse verdediging tot wanhoop bracht, lever- Ie had eenmaal bijna succes met het de Gullit de voorzet af waaruit Wim Kieft op de valreep de hoofd, maar zag Ratcliffe de inzet verlossende treffer binnenkopte. Met de gave voorberei- van de. doellijn halen. Verder kwa- (j;ng van (jat doelpunt hield Ruud Gullit de opvolger van aarTserfeuYaamlall^nlo^Becken- Rinus Michels voorlopig in het zadel, bauer noemde het de verdienste van de tegenstander, die geen centi- Jet is echter maar zeer de vraag of meter ruimte gaf en het tempo hoog de wapensti Hield van kracht is lang zal duren. In twee Westduitsers houden daar niet gesprekken, dinsdag en op de dag spelen, maar ik prefereerde een po- van. Wales dwong de opponent tot van. de wedstrijd, hebben de inter- sitie achter de spitsen. Dan kon ik onzorgvuldigheid. De thuisploeg nationals onderling afgesproken altijd nog was echter te gehaast om de gecre- dat zijhet zwijgen doen -* J ëerde mogelijkheden af te maken Illgner bleef als altijd rustig gentijdrit in 1987 door r Gerrit de Vries, Rob Harmeling, Tom Cordes en Michel Zanoli. De nationale selectie werd nu teleurstellend zevende op ruim anderhalve minuut achter Tjechoslowakije. Hassinks' vier tal was de enige sponsorploeg die zich met de landenteams kon me ten. De ploegen van Frits Schur (Jo van Aarle) en Egbert Koersen (Koga Miyata) kwamen er niet aan te pas. De derde plaats was voor Frankrijk A dat op de Olym- niet overspannen topsporter. Drama „Vandaag neem ik contact op met het ook redelijk, later kreeg ik knau- Priem", zegt Van der Velde ver na wen". middernacht. Hoewel de ploeglei der van de TVM-ploeg als mede schuldige wordt gezien aan wat toch een klein menselijk drama mag worden gezien. „Ik heb zeker niet de enige en ook niet de grootste schuld", zegt Van der Velde met grote stelligheid. De 32-jarige ren ner weigert zijn ploegleider de schuld te geven, maar geeft niette min aan dat bij hem een oorzaak te vinden is. „Met Priem kun je niet praten, die is hard veranderd sinds de tijd dat hij zelf nog fietste. Hij zet er altijd maar druk achter, waar je eerder zenuwachtig van wordt dan datje zelfvertrouwen krijgt". Hij realiseert zich in eerste instan tie niet de eigen glazen behoorlijk te hebben ingegooid. De Giro was voor Van der Velde naar verluid de laatste kans die hij van Priem kreeg. „Dat is kennelijk niet zo goed tot me doorgedrongen", zegt hij lijdzaam. PETER OUWERKERK pische Spelen in Seoel nog vierde werd. Denemarken werd vierde en de zilveren medaille winnaar in Seoul, Polen, vijfde. De Zwitser Thomas Wegmül- ler heeft gisteren in Saint-Etienne de tweede etappe van de Dauphi- né Libére gewonnen. Hij verste vigde daarmee zijn leidende posi tie in het algemeen klassement. Kelly werd met een achterstand van 17 seconden tweede. Hij won de sprint van het peloton. laat Kansje hij het voorstel van Nol de penstilstand die voorlopig Ruiter van de hand. „Hij vroeg of ik aan de rechterkant wilde faire-Gullit. Daar hielden rechts uitwijken, r de af- want daar lag de ruimte". De assis- zich tent van Libregts stribbelde kenne- had gisteravond zonder uitzondering lijk niet tegen en Gullit kon doen bovendien dat de opkomende vléu- aan' Ook Gullit. „Dat is de afspraak wat hem goed leek. Dat pakte uit gelverdediger Blackmore twee keer binnen de groep, en daar hoor ik eindelijk formidabel uit. Net als in in kansrijke positie voorlangs ook b«"- Van een gesprek onder het kampioensjaar van Feyenoord, schoot vier ogen met Libregts, dat de toen Gullit vanaf rechts 22 voorzet- De Bondsrepubliek leek echter bondscoach even daarvoor had aan- geen moment op de ploeg, die op 26 geko"d!gd' WiSt ^"voerder van april in Rotterdam Oranje op de het Nederlands elftal echter niets, rand van de afgrond deed balance- "°;„dat gesprek nodig is zien we ren. Daarvoor was het spel te on- uw zorgvuldig, onverzorgd en onge- Dat is echter een absolute voor- vaarlijk. Beckenbauer maakte zich waarde, willen Libregts en Gullit er na afloop van af met de woorden no6 °P een verantwoorde manier dat de tijd zal leren of het punt in het elïaaü ku"nan samenwerken, harde duel voldoende zal zijn. Daar- Het onderhoud zal op korte termijn aan hoeft, gezien het restprogram- Ploelten plaatsvinden en is vooral in ma, nauwelijks te worden getwij- het belang van Libregts. Een bonds- ten afleverde van waaruit werd ge scoord, legde hij nu twee keer de bal op het hoofd van Kieft. De eerste keer stond de paal nog een doelpunt in de weg, vijf minuten voor tijd was het wel raak. Het was de derde keer in deze wk- cyclus dat het Nederlands elftal op de valreep succes had. Eerder scoorde Gullit in de slotfase het pisch stadion winnende doelpunt tegen Wales, de eerst i MANTUA (GPD) - Sport als droom. Urs Freuler, de snelste Zwitser van het moment, wilde deze Ronde van Italië twee din gen: een rit winnen, én een keer op het podium staan met kop man Erik Breukink in het rose. Maar de werkelijkheid kan zelfs nog mooier zijn. Gisteren in Mantua, eindpunt van de elfde Giro-etappe, flitste Freuler al voor de tweede maal deze ronde als eerste over de streep. En wie trof hij op het po dium? Rose truidrager Erik Breukink. De Giro-leider kwam niet he lemaal zonder schade uit de twee plaatselijke slotrondjes, want het peloton brak in de bochten, en alleen de top-10- renners Criquielion en Jarmann zaten in deel één. Het kostte Breukink, Roche, Fignon e.a. acht seconden. „Ik heb zo lang mogelijk getracht van voren te koersen, om valpartijen te ver mijden. Maar op een circuit blijft van alles mogelijk. Je zit zo veertig plaatsen achteruit". Al bij de start had de Panaso- nic-ploeg geconstateerd: het is Freuler-weer. De regen viel mals uit de lucht, maar dat blijft nu eenmaal de slechtste tijding voor Van Poppel. Hij hoopte nog dat de douche niet zes uur lang zou blijven aanstaan, maar de jassen gingen geen kilometer uit. Dus: Freuler had een vrijbrief voor de vijftiende Giro-zege uit zijn carrière. Lubberding, Talen en Mörki hielden het peloton compact, slimme Urs taxeerde de aankomst het best. Hij jump- te uit het wiel van Baffi en -an ders dan in het spekgladde Ro me- kon hij nu zijn rechterarm wél opsteken. Vierde Zwitserse hoofdprijs, deze Giro, derde tri omf voor de ploeg-Post. De verlossende treffer van Wim Kieft. De Finse doelman Kari Kaukkanen kan de bal nog met zijn vingers raken, iaar niet verhinderen dat Oranje met 1-0 wint in Helsinki. (foto ANP) afloop. „Nu kunnen we alleen begonnen met Huistra. De vleugel- feld. coach die in onmin leeft met zijn sterspeler trekt altijd treffer van Van Basten betekende voetbal uitverkocht, kwam Van maand eerder de onverwachte Basten zelden in scoringspositie, gelijkmaker tegen de Westduitsers. Kieft het Finse onszelf verwijten dat we het hier moeilijk hebben gehad. Doordat doelpunt uitbleef, kwamen kortste eind. Of dat nu Libregts is of Zoals Oranje vorig jaar 5 iedere willekeurige trainer. De toriteit van de bondscoach heeft zo- veel schade opgelopen, zijn gezag is eigenlijk het enige positieve wat door de ferme kritiek van Gullit zo- t*-* xu. teamchef Franz Beckenbauer over danig ondermijnd, dat het voor Lib- r^-lGIl het resultaat van zijn ploeg in Car- regts een ware heksentoer zal zijn Ook toen Zwaarbevochten Een zwaarbevochten punt. Dat de slotminuten de Ieren be dwong en daarmee doorstootte naar de halve EK-finale. r ook van Gullit kwam in het eerste speelbare bal gekregen Die waren er wel voor Juul Eller- man. De PSV'er, die eerder in Israël zijn Oranje-debuut maakte „Pas met de komst bij de Finnen krachten los en gin- den. „De spits van FC Twente heeft de gave buitenom te passeren en zo doende het speelveld breed te hou- wat verbetering, gen ze zich steeds sterker voelen", heb ik geen be- Het Finse samenraapsel 1 de bondscoach i: Hulshoff mag weg naar Lierse SK AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Barry Hulshoff, dit seizoen trainer van het tweede elftal van de Am sterdamse club, toestemming gege ven te vertrekken naar de Belgische eerste klasser Lierse SK. Algemeen directeur Arie van Eijden liet de oud international woensdag weten zijn positie-verbetering niet in de weg te willen staan. Hulshoff had nog een lopend contract bij Ajax. De 42-jarige Hulshoff heeft voor drie jaar bij de Belgische club gete kend. Hij krijgt de algehele techni- s (0-0) had te melden. 1 punt gepakt i 1 het respect terug te De doelpunt Willem Kieft. De PSV'e: anders", reageerde Huistra teleur- sche leiding bij de club. Vorig - gesteld. „Ellerman kwam een paar zoen was de voormalige voorstop- teurs en in het buitenland spelende keer gevaarlijk door, dat heeft hij op per tijdelijk samen met Kohn ver- profs beleefde ondanks de kater mij Voor". antwoordelük voor het A-elftal van de nederlaag de avond van hun Dank zij de treffer van Kieft liep de Amsterdammers. het Nederlands elftal uit- af, voortekenen zijn wat dat betreft stond gisteravond 1 uitwedstrijd. Met de thuisduels te- niet gunstig, gen Finland en Wales voor de boeg, -r j 1 1 moet het mogelijk zijn kwalificatie v 1U11J1V voor Italië af te dwingen." Beckenbauer vond het pelijk, dat zijn mannen in de eerste besloten dat de Oranje-aanvoerder als invaller in het veld zou komen, leven. Geleerd van het echec tegen r de eerste keer in de basis de Duitsers (0-4) had bondscoach eindelijk allemaal met stond, had voor de rust tot drie keer Jukka Vakkila de aanval afgezwo- hoe Italiaans de resultaten tot l tot het hoog- 1 met toe de voorsprong op z'n voeten. Twee keer werd de bal van de doel- ste goed verheven. Met potige Van Basten in de spits. Net als ii eerdere interlands bleek dat geen lijn gehaald, de derde keer kon doel- dedigers als Kanerva en Heikkinen, ge en schrijve drie'dóelpunten*staat doorslaand succes. De gisteravond Ondertussen gaat Gullit vrolijk zijn licht geblesseerd geraakte en zon- _A_ begrij- eigen gang. Toenal in de rust werd der erg veel bezieling spelende spits Rotterdammer had gestopt. „We land AC Milan scoorde Laukkanen amper navertellen die Kieft en Van Basten ongemeen de deur naar het WK 1990 in Italië hoe hij de inzet van de spichtige fel op de huid zaten, slaagde Fin- weliswaar wagenwijd open, erg duels slechts een keer. In het olym- benutten", klaagde Ronald Koem- agressiever dan wij' laude. »In de duels", ponerend is het voor een Europees die kansen moeten meende Gullit, „waren ze net iets kampioen niet. Dat gold gister avond op het middenveld ook De Finnen vochten weliswaar Erwin Koeman en Rijkaard, die r elke meter grond, maar deden ster het bewijs leverde dat ROTTERDAM (ANP) - George van zijn nog twee jaar lopende con- Kessler heeft gisteren besloten zijn tract vroeg, voelde bovendien veel loopbaan als voetbaltrainer te be ëindigen. Hij heeft een aanbieding van Feyenoord, om voor de komen de drie jaar technisch directeur te worden, afgewezen. deden ze me een zeer goed voorstel. Ik heb het niet gedaan. Ik zit 29 jaar 1 het beroep, een kleine 40 jaar VONDELLAAN 80 2332 AH LEIDEN Kessler verklaarde dat- de ge- noord) onderhouden. Het heeft sprekken met Feyenoord zeer posi- niemand bij Feyenoord gelegen, tief waren verlopen. Zijn keuze was Feyenoord of stoppen. Na ampel beraad besloot hij tot het laatste. Kessler (57) is 29 jaar als voetbaltrai ner actief geweest. Kessler, voormalig bondscoach, club, overlegd. Daarin bereikten zei dat hij zijn loopbaan graag in Ne- partijen in grote lijnen overeen- derland had afgesloten. De West- stemming over de voorwaarden, duitser, die zijn huidige club FC Kessler: „Feyenoord kwam daarbij Antwerp dinsdag om ontbinding zeer positief op mjj over. Bovendien Feyenoord. „Ik ken Rotterdam en de Rotterdamse sportwereld de voetballerij. Ik keer nog weieens Helsinki met een ovationeel ap zeer goed. Bovendien heb ik altijd terug, n een goede relatie met Hans Kraay tie. Het (algemeen directeur van Feye- dat toch bij voorkeur op de eigen hij het spel voor zich moet hebben helft. De keren dat Lipponen of Paatelainen, een beul van een aan valler, op de helft van Oranje ver schenen, waren op de vingers van een hand te tellen. Een slap af standsschot van Lipponen, waar voor hij het in het'Diekman-stadion worden uitgefloten, werd te kunnen excelleren. Gullit en Kieft haalden tenslotte de druk van de ketel en waren er sa men verantwoordelijk voor dat Lib regts weer even rustig kan slapen. Voor hoe lang dat zal zijn, hangt af van het gesprek met Gullkt. Met na me de PSV'ers wachten dat met spanning af. „Ik denk nog steeds i andere func- plaus begroet. Zoals elke wilde trap dat de groep achter Libregts staat". met gejuich werd be- ging Ronald Koeman met tegenzin 1 op de affaire in. „Wat er nu precies gaande is weet ik niet, ik heb geen krant gelezen". „De neuzen zullen allemaal de- gesprekken. Er is niets aan te kwaad kan doen dan bij de Finnen, zelfde richting moeten uitwijzen", de Euro- haalde Libregts een voetbalcliché stal. „Er mogen binnen de KN- Kraay, die gisteravond laat door loond. Eenzelfde donderend ap- Kessler van zijn beslissing op de plaus kreeg Gullit, de in Finland hoogte werd gesteld, zei verrast te kennelijk razendpopulaire Oranje zijn. „Al proefde ik wel iets tijdens aanvoerder, die bij Libregts Het lag aan mezelf." Kessler heeft dinsdag ruim drie doen. We zullen op korte termijn Het pleit echter niet gaan overleggen over de situatie, Kessler heeft me in elk geval verze kerd dat het niet aan Feyenoord lag. We hadden niets kunnen doen om zijn standpunt te wijzigen. Wat niet overwicht van Oranje ook was. wegneemt dat we op zoek moeten Toch had Libregts er waarschijnlijk pees kampioen dat zij o slotfase in slaagde een breste slaan VB geen "verschillende stromingen zijn". Een gesprek met Gullit (en van Basten) is daarom zeker zo be langrijk als de zware bevalling in Helsinki. ALBERT GEESING verstandiger aan gedaan als hij DONDERDAG 19.00-19.30 SKY: Motor Sport News. 19.30-20.00 SKY: Surfer Magazine: vanuit Hawaii. 20.00-22.00 SKY: Open Franse Tennis kampioenschappen. 21.45-22.00 Super: World News: met o.a. sport. 22.00-00.00 SKY: Atletiek: GP te San Jo se in Californié. 22.30-23.30 BBC 2: Under The Sun: paar- derennen in Sienna. 23.05-23.50 Did 1: ARD-Sport extra: Open Franse Tenniskampioenschappen in Parijs en samenvattingen van de EK amateurboksen in Athene. 00.00-01.00 SKY: Australian Rules Foot ball. VRUDAG 12.05-12.30 BBC 1: Junior Kick Start: jeugd-motorrace-competitie. 13.00-16.00 Did 1: ARD-Sport extra: Tenniski 15.20-18.30 ping: verslag van het Dunhill Masters Toernooi en de Hickstead Nations Cup Show Jumping. 15.30-17.00 RAI UNO: Wielrennen: Ron-

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19