zit vast niet graag in de rommel. En wij We leggen wollen tapijt met een jute rug altijd al evenmin. Daarom nemen we alles om te beginnen grondig met u door. Hoeveel kamers u wilt stofferen.Om wat voor soort tapijt het gaat. Of de vloer eerst nog geëgaliseerd moet Zo nodig komen wij bij u langs om alles zorgvuldig op te meten. Zodat we van tevoren vrij nauw keurig kunnen inschatten, hoeveel tijd er in gaat zitten. op een goede kwaliteit ondertapijt. Daarbij spannen we de jute rug door middel van tapijt- latten. Zodat het tapijt beduidend langer meegaat. Dat tapijt leggen (en al die vakkennis dus) is trouwens bij de prijs inbegrepen. Maar komt u eerst eens bij ons over de vloer. We hebben een Dus als we 's middags komen staan uw spullen 's avonds niet meer op elkaar, maar op uw nieuwe tapijt. En het aardige is dat we het tapijt ook zelf maken. Daardoor weten we natuurlijk helemaal precies waar we op moeten letten. We leggen een winkel die u vast zal bevallen. Veel keus. Veel met gordijn- eventuele naad bijvoorbeeld met het licht Veel garantie. En mocht u voor een mooi tapijt door de knieën gaan, neem dan gerust een staal mee. Dan kunt u 't thuis op uw gemak bekijken. Zodat u precies weet waar u aan begint, voordat wij bij u over de vloer komen. mee, zodat-ie nauwelijks in het oog valt. HdtGPlü Als je het in één keer goed wilt doen. HATEMA DIREKT PRIJS Tapijt en gordijnstoffen komen direkt van onze eigen Hatéma fabriek. Daardoor kunnen we kwaliteit leveren tegen lage prijzen. Kijkt u maar eens naar deze aanbiedingen en de Hatéma Direkt Prijzen die eraan hangen. OT 7 JAAR GARANTIE Tapijt en gordijnstoffen komen van onze eigen Hatéma fabriek. Daardoor kunnen we de kwaliteit en afwerking ervan nauwlettend in de gaten houden. En om dat we hef zelf maken kunnen we U een unieke garantie geven van soms zelfs 7 jaar. Dat krijgt u zwart op wit in het Hatéma garantiepaspoort. Er zit zelfs een garantie- onderhoudsboekje bij om uw tapijt, gordijn of karpet in topkonditie te houden. Noem het een stukje service van de zaak. T A P I IT iBl Alcazar. Wollen berber met 4- sterren I.W.S., keuze uit 5 kleuren, 400 cm breed, jute rug. Hatéma Direkt Prijs f 275,- inkl. leggen. [Hl Moket. Klassiek tapijt, keuze uit maar liefst 8 kleuren, 400 cm breed, jute rug. Van f 175,— voor f 138,— inkl. leggen. Hl Duro. Praktisch gezinstapijt, 100% synthetisch, keuze uit 5 kleuren, 400 cm breed. Foam rug met Hatéma garantie. Hatéma Direkt Prijs f 79,- inkl. leggen. IHI Kansas. Katoenen tapijt van woonkamer kwaliteit, keufeuit 14 kleuren, 400 cm breed. Hatéma Direct Prijs f 159,— inkl. leggen. VINYL Biarritz. Parketdessin in zware vi nyl kwaliteit, 400 cm breed. Van f 159,- voor f 129,— inkl. leggen. GORDIJN Egypte. Nieuw, chenille gordijn stofmet ingeweven dessins, keuze uit 4 kleuren. Hatéma Direkt Prijs f 43,95 inkl. maken. Donau. Nieuw, jacquard dessin in soepel vallende stof. Keuze uit 2 kleuren. Hatéma Direkt Prijs f35,50 inkl. maken. Leiden. Stationsplein 214-216. Dagelijks geopend vanaf 10.30 uur. Zaterdag vanaf 9.30 uur. Koopavond geopend. Maandag geopend.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 18