'De club spreekt me ontzettend aan' Rose trui stevig om de schouders Roland Garros raakt Noah al heel snel kwijt Jeffrey van As als amateur naar Ajax Tempo troeft Fides Pacta af Post: 'Deze Breiddnk hoeft niet te vrezen' GuUit staat alleen in zijn kritiek SPORT LEIDEN - Jeffrey van As is met ingang van volgend seizoen Ajacied. Zondagavond kwamen de 17- jarige voetballer van Roodenburg en de Amsterdamse eredivisionist tot een akkoord. Gisteren wer den de laatste plooien gladgestreken. Getekend werd er evenwel niets, want Van As gaat op ama teurbasis in Ajax-2 spelen. Als de Leidse scholier voldoet, wordt hij met ingang van het seizoen 1990- 91 bevorderd tot contractspeler in De Meer. Jeffrey van As had de keuze uit ze- Louis van Gaal en Barry Hulshoff. senioren. Dat kon alleen bij Ajax. ven aanbiedingen. Maandagavond Dat zijn mensen van naam en van Omdat ik daar bovendien goed bracht FC Den Haag de Roodenbur- hen kan ik veel leren. Maar het be- word begeleid, hoefde ik niet zo ger met een aantrekkelijk contract langlijkste is dat ze bij Ajax een goe- lang na te dt nog in verlegenheid, maar uiteinde- de studiebegeleiding hebben. Ik wil Even spee lijk kreeg Ajax de voorkeur boven hoe dan ook mijn atheneum afma- de gedachte de club uit de Residentie, SW, ken en bij Ajax wordt mij die moge Sparta, Volendam, Willem II en lijkheid geboden. Volgend jaai Haarlem. moet ik examen doen en dat papier tje wil ik hoe dan ook meepakken", a te denken". Even speelde Jeffrey van As met w i toe te treden tot de ken en bij Ajax wordt mij die moge- stal van Co Adriaanse: FC Den lijkheid geboden. Volgend jaar Haag. "Die club deed namelijk ook wat aan de studiebegeleiding, al was dat lang niet zo intensief als Komend seizoen ruilt Van As niet Ajax. Kijk, bij FC Den Haag is de alleen van voetbalclub, maar ook kans groter dat je in het eerste van school. Het is de bedoeling dat komt. Omdat ze momenteel behoef- als Leo Beenhakker, Spitz Köhn, de Ajacied in spé zijn atheneum-les- te hebben aan een linksbenige mid- Amsterdamse school denvelder, heb ik even overwogen Den Haag te kiezen, maar ik heb het uiteindelijk niet gedaan. De reden van Van As om voor Ajax te kiezen is tweeledig. "De club spreekt me ontzettend aan. Ik word straks getraind door gaat volgen, 's Middags wordt hij per bus van school afgehaald De Meer de trainingen te onder- De uitstraling van die club staat i Avonds dient er in een spe- niet aan. Bovendien weet je niet of PARIJS (GPD) - Yannick Noah en Roland Garros: het blijft een bizarre, emotionele haat-liefdeverhouding. Waar de meeste ande re toppers een koel 'verstandshuwelijk' met de open Franse ten niskampioenschappen hebben opgebouwd, daar beleeft de don kere acrobaat in eigen omgeving immer de meest merkwaardige hoogte- en dieptepunten. Gisteren bombardeerde Noah zichzelt weer eens tot de martelaar der natie, die het Court Central in diepe rouw dompelde. Voor de Fransen, met uitzondering van het leger zwarthandelaren, heeft Roland Garros al veel van zijn aantrek kingskracht verloren. Verrassend was de nederlaag van in New York (Forest Hills), waar hij de publiekslieveling tegen de Brazi- wegens een onwillige voet zijn liaan Luiz Mattar (6-7, 4-6, 7-6, 4-6) tweede-rondepartij tegen Jaime na drie uur en zeventien minuten Yzaga moest opgeven, niet. Hoewel het Noah voor het Tot afgrijzen van Gies Pluim zeg- eerst sinds 1977 in zijn openingspar- de Noah vervolgens af Edese 'lentefeest' en kon hij zich pas een week voor het startsein aan de Avenue de la Porte d'Auteuil se- gaan prepareren op Roland ciale ruimte in het Amsterdamse ze in de eredivisie blijven" voetbalbastion aandacht aan het huiswerk te worden besteed, waar LEIDEN - Tempo heeft gister- hij wordt bijgestaan door een spe- avond het zeventiende Zuiderkwar- ciaal door Ajax ingehuurde leraar, tier Zomeravondtoemooi gewon- Rond de klok van negen Indruk Ajax dus. Die club volgde hem al tijdje en afgelopen zaterdag de trein naar huis gezet. Al drie lang liggen betaal- se korfballers titelverdediger Pacta met 3-6 de baas. De Algemene eindigde door een 3-1 zege op het or- j ganiserende Zuiderkwartier op de ae loer derde plaats. Zomeravondkorfbal heeft niet altijd even positieve klank Vaak staat het voc tje, een verplicht einde van de competitie. Zo niet gis- hoogste teravond aan de Montgomerystraat. de behoefte Tempo, voor de eerste maal in de Fi- spelen automatisch minder", nale, was erop gebrand Fides doorgehakt. Van As speelde een c fenwedstrijd met de Ajax reserves tegen een Noordhollands selectie team en maakte daar indruk op trai- Barry Hulshoff. "Ik moest daar de clubs bij huize Van As in De Me- met nog vijf andere jongens opdra- renwijk op de loer. De talentvolle loom partij- voetballer bleef Roodenburg even- het wel trouw. "Omdat ik daar op het De gemiste promotie van het lan- troon te stoten en op hun beurt wil- delijke jeugelftal van Roodenburg den de Leidenaars niet zo maar af- bracht Van As op andere gedach- stand doen van de titel. Temidden ten.- "Voor mijn ontwikkeling zou van deze sportieve strijd stond arbi- het niet goed zijn om volgend sei- ter Keereweer, die het belang van het duel niet helemaal begreep en met zijn soms wat weinig overtui gend optreden velen binnen en bui ten de lijnen tegen zich innam. Tempo liet zich het minst van de wijs brengen, nam door Evelien Oudshoorn, Bram van der Waals en Marjan Wielinga een 3-0 voorsprong en verdedigde die met verve. Door goals van Cochite Prins en Frank Peter de Haas en na rust (2-4) Rol and Sjardijn kwam Fides tot twee maal (2-3 en 3-4) toe terug. Direct na dat gelegenheidscoach Frans de Haas Michiel van Wezel had ingezet scoorde aan de andere kant Ronald Drieduite de beslissende 3-5. Els Franke bepaalde de eindstand op 3- Tijdens die wedstrijd ging het lekker. Na afloop kwam Hulshoff naar me toe en zei dat-ie me graag speelde. Dan wordt wilde hebben. Daarna is er een ge- bij een profclub te sprek geweest met m'n vader en uit eindelijk hebben we toegehapt". Het grote geld is vooralsnog niet aan Van As besteed. "Ik krijg alleen een onkostenvergoeding. Dat moet dan maar. Eigenlijk moetje het zien als een investering in mezelf. Als de landelijke jeugd te het goed gaat kan ik straks altijd nog geld verdienen". ROB ONDERWATER ANTWERPEN/ROTTERDAM (GPD) George Kessler treedt volgende maand als technisch di recteur in dienst van Feyenoord. Dat heeft FC Antwerp-voorzitter Eddy Wauters gisteravond tij dens een persconferentie in de Belgische havenstad bekend ge maakt. "Het contract dat Kessler met FC Antwerpen had wordt ontbonden, het is voor 99,9 pro cent zeker dat hij naar Feyenoord Bij de Rotterdamse club werd gisteravond nog ontkend dat de zaak al in kannen en kruiken was. Hans Kraay wilde wel bevestigen dat binnen 24 uur een beslissing wordt genomen. Beide partijen tij op het Parijse gravel overk destijds was de Nieuwzeelander Brian Fairlie te sterk -, hadden ve len, hoe chauvinistisch ook, de bui al zien hangen. De grossier in tradi- Garros. Dat gebrek aan wedstrijd tionele kwaaltjes en (mentale) man- ritme bleek gisteren een te grote be- Den Haag te gaan. Maar de kementen raakte begin deze maand lemmering voor de 29-jarige Frans- (foto wim Dijkman) voor de zoveelste keer geblesseerd man, die zich echter niet achter ex cuses wenste te verschuilen. „Van mijn voet had ik totaal geen last en in andere toernooien dit jaar kwam ik toch ook behoorlijk ver zonder een goede voorbereiding", fluister de de zachtaardige stilist later op de persconferentie. Met een minder lastige tegenstan der had hij wellicht nog één en an der kunnen maskeren, maar de scherp serverende Mattar bleek zijn les te hebben geleerd. Vorig jaar ging de Braziliaan in de tweede ron de in vier sets ten onder tegen Noah, nu draaide hij de rollen simpel om. "Ik wist dat ik meer naar het net zou moeten komen om een karis te ma ken", aldus de nummer 44 van de wereld, die in eigen land al vier Grand-Prixtoernooien won. Noah leek na de derde set weliswaar nog even uit zijn graf op te staan, maar tot een herrijzenis kwam het bij lan ge na niet. kwamen gisteren voor de tweede maal bijeen. Kraay: "Kessler wil de nog een nachtje nadenken over onze aanbieding. Hij is op de hoogte van onze ideeën. Wij ken nen zijn eisen. Die zullen we van daag nog in het bestuur bespre ken. Op dit moment staat echter nog niets vast". Kessler had zoals bekend nog een doorlopend contract bij zijn Belgische werkgever, maar had daarin een clausule opgenomen dat hij bij positieverbetering voortijdig kan opstappen. FC Antwerp gaf George Kessler daarom gisteren na lang beraad de vrijheid op te stappen. Wauters: "Voor ons is het een ver schrikkelijke teleurstelling dat hij verdwijnt. De club is op hem gebouwd, hij heeft hier geweldige dingen gedaan. Maar hij heeft duidelijk gemaakt dat de moge lijkheden bij Feyenoord groter zijn en dat hem daar een enorme uitdaging wacht. Ik heb tot het al lerlaatste moment gehoopt dat Kessler mij zou bellen met de me dedeling dat hij Feyenoord had afgezegd. Ik had hem dolgraag hier gehouden". plaats klopte De Algemene Zuider- RICCIONE (GPD) - Enk Breukmk heeft de gezamenlijke concurrentie weer op de plaats- kwartier met 3-1. De 0-1 van Jeroen gezet waar zij hoort: achter hem. De Panasonic-troef voor de Ronde van Italië moest de 38 Weijermans werd door Mark Zierik- km lange tijdrit van gisteren weliswaar laten aan de Poolse specialist Lech Piasecki, maar f,c,c' "°g„ Een s!ra'- Breukinks dagzilver was goed voor een r fer van Perry Venema btevenfeLl voorbedachte rade zal gaan verdedigen. onbeantwoord. Hazeleger zesde UTRECHT - Jan-Dirk Hazeleger heeft een geslaagd debuut als baan- vorieten de schade binnen de i i (+2.51) en de te verwachten Da Silva en Contini (beiden ook ruim UTRECHT Jan-Dirk Hazeleger twee minuten) hielden de andere fa- geen mokerslag uit. Behalve Herre- def op afstand. "Maar mijn tijdrit- ten heb ik nog nooit zo sterk gere den als onlangs in Romandië en nu atleet gemaakt. De Leidse thonloper legde gisteravond Utrecht tijdens wedstrijden on Domstadtrofee de 5000 meter af nuut. Maar het was vooral het psy chologische aspect van de overwin- de ning, dat w_. eens stevig zou kun- doorwerken in het verdere ver- 15.19, waarmee hij beslag legde op loop van de Giro. de zesde plaats. "Het zijn dit keer niet de secon- De 18-jarige atleet Vincent Hoek den, wèl de klasseringen die de te- evenaarde het nationaal juniorenre- genstanders te denken zullen ge- een schriel ventje, nu is het een ke rel aan het worden. Het lichaam komt, er zit een rug op, het is een body. Vraag het aan de soigneurs, nu die zullen het ook wel merken". Post heeft Breukink in alle rust de gebracht, maar ook een programma :ag laten rijden. "Er was dil meepeddelen op de eerste rij van tiek, van Merckx ook; ik r het koppeloton, had hij zijn oordeel als 23-jarige niet in de Giro klaar: "Ik zei tegen Walter Tour laten starten. Dat zou teveel cord op de 1000 meter geëvenaard. Hoek, die uitkomt analyseerde Breukinks ka- Schoonhoven, liep 2 minuten en Breukink Avantri mergenoot Peter Winnen. "De deze Giro straalt Planckaert (assistent, red.): wat geeft die een geweldige indruk, bergop. Hij heeft een heel andere positie. Er is geen millimeter aan ge sleuteld, maar hij zit veel krachtiger op het zadel. Vroeger stonden zijn hem zijn. Maar ik weet toch waar ik mee bezig ben? Van koer sen is nog nooit een renner kapot gegaan. Mits het met overleg ge beurt, word je eerder sterker. Ron- dewerk is regelmaat, en daar groei 26,2 seconden over de afstand. Roe- kracht uit", constateerde ook Peter lant Verbeek was vorig jaar even snel. Bij de meisjes had de 19-jarige Brenda Sleeuwenho'ek, lid van Avantri, 17.30,6 nodig vi 5000 meter Dat betekende een cord op dit officieuze onderdeel. Post. Het bewijs vond de ploegleider in het eerste, heuvelachtige deel van de tijdrit, die Breukink als snelste had afgelegd. Daarna kwam de Poolse machine Piasecki langs de armpjes opzij, naar"buiten, nu grij- je in. Mijn beste zesdaagsen reed ik pen ze dat stuur vast. Hij is één met zelf ook als ik een maand of twee be de fiets". zig was. En, ook met Breukink mik Post kan er heel lyrisch over ik op de lange termijn; ik werk niet •wasdom met rottigheid...'' van zijn vedette-in-den-dop, die der alle drukte nuchter blijft: "Nog niet zo lang geleden was het maar HELSINKI (GPD) - De frontale aanval van Ruud Gullit op bonds- alle talen, Gullit wijl trok de speler fel Pratend over zijn klassementsleider zou Post de indruk kunnen wek ken, dat Breukink, na het nimmer liegende uurwerk, tot zijn topfavo riet voor de eindzege van deze Giro is uitgegroeid. "Hoor hem zelf, hij blaakt van zelfvertrouwen. En zelf vertrouwen geeft het lichaam aan. Dat voelen ze op de fiets. Hij was poosje onrustig, dit voorjaar; Onder- (Vanenburg), geëmmer (Van Breu- 'kan ik het nog'? Maar die twijfel i i leer, kelen) en onvolwassen (Kieft). Het coach Thijs Libregts komt niet als had hij geen beter bewijs kunnen le- laffe spel tegen de Duitsers moet je omgezet in zelfverzekerheid". In de etappes van vandaag Alv de aanloop naar het EK, hekelde de mijlenver uiteen, de twee hoofdrol- coach'. dat de lucht nog steeds niet is volgens Ronald Koeman 'eerder de morgen zal er normaal gesproken Erik Breukink: "Mijn tijdritten heb ik nog nooit zo sterk gereden". Oranje-aanvoerder het beleid Zeist, en maakte hij er geen geheim van 'hoogst ongelukkig' te zijn met het vertrek van Rinus Michels. Vanuit Milaan waarschuwde Gullit de nieuwe bondscoach toen reeds dat hij het niet in z'n hoofd moest halen te gaan sleutelen aan de speel wijze. En passant refereerde Gullit nog eens aan zijn aanvaring met Lib regts in zijn Feyenoord-tijd, waarin zijn toenmalige clubtrainer een on heuse opmerking heeft gemaakt over zijn afkomst. Daar ligt de oor sprong van het slepende conflict, dat maandagavond in Helsinki een bijna bizar hoogtepunt bereikte. Met teksten, die dodelijk zijn voor het aanzien van een trainer, schiep. Gullit een patstelling. Grofweg ge zegd komt zijn houding er op neer dat één van de twee bakzeil moet halen. Het station van verzoening lijkt definitief gepasseerd, er is nu spra ke van een regelrechte machts strijd. Met zijn aanval, die niet an ders kan worden uitgelegd dan een oorlogsverklaring, heeft Gullit de bondscoach het mes op de keel ge zet, het is nu een kwestie van bui gen of barsten. Libregts weet zich met de hele situatie amper raad en gedraagt zich daar ook naar: kribbig en onzeker. Het gesprek onder vier ogen kan niet anders dan vruchteloos zijn ge weest. Libregts zwijgt daarover in opgeklaard. De standpunten lopen spelers verwijten dan de bonds- niets gebeuren. Ze zijn "vlak, dus voor sprinters a la Van Poppel. de verloren ge- Post: "Als er een paar laaggeklas- seerden weglopen, en er wordt i spelers in het conflict staan star vijandig tegenover elkaar. Tot ongenoegen van met name de avond één puntje gehaald tegen de der ook niet op gereageerd, gaan wij PSV'ers, die schoon genoeg hebben Finse jeugdploeg. Het hielp de Ne de rebellie van Gullit en die de drelanders in elk geval eenheid zo snel mogelijk hersteld laatste plaats af willen zien. Dat was de kracht van groep Oranje tijdens het EK. Zij onder- pioenschap. De eindstand steunen weliswaar de visie van Gul lit dat er tegen de Duitsers te behou dend is gespeeld, de heksenjacht dingen. Roelofsen (Twente) zorgde de) natuurlijk niet stuk rijden. De de Malvor-ploeg deed het vorige week i de kwalificatie- om Contini nog weer een paar uur het Europese jeugdkam- langer in de trui te houden. Wij heb- 1-1 ben het eindklassement in het vi- Jrust bereikt in een duel zier". Cruciale etappes zijn derhalve met weinig voetbal en veel overtre- die van vrijdag (de Tre Cime-legen- zaterdag (kort ritje met een de Nederlandse 'stuk of vier cols, laatste top kort op de finish). Post: "Zaterdag is het ge vaarlijkst. Maar deze Breukink hoeft niet te vrezen. Zijn bergop aankomsten waren dikwijls het minst, ik denk dat hij daarin net zo is vooruitgegaan als in de tijdrit". Post pakt het klassement, en con cludeert: "Reëel gesproken zijn er nog vier kanshebbers: Breukink, Roche, Fignon, Criquielion en wel licht nog Herrera. Maar Herrera staat op drie minuten, verliest er ze ker nog twee in de slotrijdrit, wat betekent dat hij er vijf op Breukink moet winnen in de bergen. Dat is LYON (AFP) - Nico Verhoeven is tweede geworden in de eerste etappe van de Dauphiné Libéré. De coureur uit de ploeg van Jan Raas maakte gisteren deel uit van een kopgroep van vijf renners, die zeven seconden eerder finishte dan het peloton. De Fransman Poisson won de rit. Thomas Wegmüller nam de lei ding over in het algemeen klasse ment. De Zwitser reed eveneens in de kopgroep. De voorsprong was juist voldoende om Steve Bauer, die een dag eerder de pro loog had gewonnen, uit de lei derstrui te verdringen. Met de vierde plaats in de étappe ver diende Wegmüller namelijk drie bonificatie-secon,den. Wegmüler, die nooit eerder de leiderstrui in een etappe-koers voor professionals droeg, zette dertig kilometer voor het einde samen met Poisson de beslissen de ontsnapping in. Ze kregen nog drie renners mee: Verhoeven, Van den Abeele en Müller. f Poisson, dit jaar winnaar van de Vierdaagse van Duinkerken, ver sloeg in de sprint Verhoeven met een banddikte. Beste Nederlan der in het algemeen klassement is Frans Maassen. Hij staat zevende, met een achterstand van 14 se conden op Wegmüller. Een dag voor zijn 25ste verjaar dag heeft de Spanjaard Ruben Gorospe een mooie overwinning in zijn wielerloopbaan geboekt. De jongere broer van de meer be kende Julian werd met ruime voorsprong eerste in de ope ningsetappe van de Ronde van Asturë. Gert-Jan Theunisse uit de ploeg van Jan Gisbers was met de vierde plaats de beste Nederlan der. Gorospe was met grootse plan nen aan de start van de etappe met start en finish in Gij on ver schenen. Na zeventien kilometer liet hij het peloton achter zich. Zijn maximale voorsprong, na honderd van 164 kilometers, be liep elf minuten. Op de streep van de rit, waarin hellingen van derde en tweede categorie beklommen moesten worden, had hij nog 2.37 over. Rolf Gölz, die als twaalfde over de eindstreep kwam, heeft zijn verbintenis bij de Superconfex- ploeg van Jan Raas met een jaar verlengd. De 26-jarige Westduit ser is tot 1 januari 1991 in dienst bij de Nederlandse wielerploeg. Het contract van de Westduitser zou eind van dit jaar aflopen. veel, heel erg veel. Fignon en Roche schat ik het meest serieus in". De anderen? Post: "Dan kom je al bij Zimmermann, op meer dan twee minuten... Fondriest? Die laat in de bergen nog wel een paar steken val len. Lejarreta (+1.46, red.) is ook geen partij meer voor Breukink in de tijdrit, Hampsten heeft teveel moeten inleveren, en Oegroemov - tja, een goeie Rus, maar kan die nu al die Giro winnen"? Breukink blijft onder al die loftui tingen en Italiaanse commotie rond zijn persoon nuchter. "Er komt nog werk genoeg. Die vorige rose trui vond ik misschien wat te vroeg, hier kan ik niet meer omheen. Als je de Giro wilt winnen, zul je in de tijdrit ten een slag moeten slaan. Dat ik de concurrenten niet heb weggereden, komt me eigenlijk nog wel goed uit: mochten Herrera, Hampsten of Zimmermann het in de cols ineens op hun heupen krijgen; kunnen toch ook Roche en Fignon niet lijd zaam blijven toezien". Roche... De Ier stond voor een eerste grote krachtproef in een gro te 'ronde sinds de Tour 1987. Hij kwam er, derde, geslaagd uit. Geen cum laude nog, beetje pijn in de rug ook van de inspanning, daardoor niet maximaal presterend, maar zijn terugkeer aan de top lijkt op nieuw dichter bij dan die van Le- Mond (53ste, ook op drie minuten van Piasecki). PETER OUWERKERK Brekebeen Het typeert de instelling van de ge plaagde brekebeen dat hij gisteren gewoon de baan opstapte. Na de af melding van Henri Leconte (her nia), Guy Forget (knieblessure) en John McEnroe (rug) vond Noah kennelijk dat hij het publiek in elk geval niet in de steek kon laten. Nie mand had het hem kwalijk geno men wanneer de man van dertien ongelukken zich net als de gekwets te Kent Carlsson en Emilio San chez, respectievelijk tiende en twaalfde geplaatst, op het laatste moment had teruggetrokken. Behalve respect won Noah er ver der niets mee. De vroegtijdige af tocht mocht dan minder drama tisch zijn dan in 1986 - de chroni sche pechvogel kreeg een koffer op de voet, stelde zich vervolgens te lang bloot aan een laserbehandeling en moest zich terugtrekken voor zijn vierde-rondepartij tegen Johan Kriek -, de kater was er wel degelijk. Noah, in de jaren tachtig altijd bij de beste zestien op de open Franse, wond daar geen doekjes om en zin speelde ook voorzichtig op een mo gelijk afscheid. "Eén van mijn doelen dit jaar was goed presteren op Roland Garros", aldus de winnaar van 1983. "Dan is dit natuurlijk niet motiverend, ze ker niet na zo veel mooie herinne ringen. Het is waar dat hoe meer ik over stoppen denk, hoe meer zin ik daar in krijg. Ik ontwikkel steeds meer interesses in zaken buiten de tennisbaan. Ik neem nu eerst wat rust en kijk hoe ik me voel. Maar het is beslist niet zo dat ik er volgende maand ineens de brui aan geef'. Het valt voor het internationale tennis ook te hopen dat Yannick Noah, prof en showman, die beslissing zo lang mogelijk uitstelt. Tegenvaller In de regionen daaronder was onder andere het afscheid van Tom Nijs- sen een onverwachte tegenvaller. Op papier had de Limburger, nog net bij de beste honderd ter wereld, het getroffen met de bijna tweehon derd plaatsen lager genoteerde kwalifikant Alberto Tous als oppo nent in de eerste ronde. De praktijk leerde echter anders. Nijssen kwam alleen in de derde set even onder de druk uit van de Spaanse gravelspe- cialist: 6-2, 6-4, 2-6, 6-4. WOENSDAG 17.55-18.20 Ned 2 Veronica Sport 17.55-19.55 Ned 3: Studio Sporl. recht streeks verslag van de voetbalwedstrijd lie. 19.00-20.00 SKY: Trans World Sport. 19.55-22.10 Old 1 ARD-Sport extra rechtstreeks verslag van de voetbalkwali- ficatiewedstrijd voor de WK tussen Wales en Westduitsland. een samenvatting van Finland-Nederland en de Open Franse Tenniskampioenschappen. 20.00-22.00 SKY: Tennis: Franse Open Kampioenschappen. 21.45-22.00 Super: World News: met o.a. sport. 22.00-00.00 SKY: Voetbal: kwalificatie wedstrijden voor het WK in Italië. 22.01-22.20 Ned 3: Studio Sport. 23.30-01.10 BBC 1: Sporlsnight: met voetbalkwalificatiewedstrijden voor het WK en cricket. 00.00-01.00 SKY: Tennis: Franse Open Kampioenschappen. DONDERDAG 11.00-16.00 Did 1 ARD-Sport extra Open Franse Tenniskampioenschappen. 12.05-12.40 BBC 1: Junior Kick Start: jeugd-motorrace-competitie.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17