Haarhuis als reuzendoder Ruud Gullit betreedt oorlogspad Breukink is rose trui weer kwijt Schapers ligt er al uit in Parijs Da Silva weer Giro-leider Oranje-aanvoerder bekritiseert behoudzucht Libregts Zaalvoetbaliers van Bax zonder te spelen in finale PARIJS (GPD) Stanley Franker kwam gisteren op Ro land Garros weliswaar ogen en oren te kort, maar uiteinde lijk geen handen. De Amsterdamse tennis-bondscoach moest zijn aandacht verdelen over zes Nederlanders, die op een bepaald moment allemaal tegelijk in actie waren. Hij kon uiteindeljk volstaan met drie felicitaties: aan Nicole Ja german. Manon Bollegraf en Paul Haarhuis, de nationale verrassing op de openingsdag van de Franse titelstrijd. De 23-jarige Eindhovenaar elimi neerde na vijf sets de Joegoslavi sche 'hulk' Slobodan Zivojinovic en verzekerde zich daarmee reeds van een leuke zakcent (6400 dollar) voor het dure Parijse leven. Jarenlang gold Michiel Schapers als de onbe twiste hopman van de Nederlandse padvinders in tennisland, maar het begint ernaar uit te zien dat de 29-ja- rige Rotterdammer zijn positie moet prijsgeven. Een aantal spelers staat te dringen om het estafet testokje van de doe-het-zelver over te nemen. Schapers voelt met name de hete adem van Mark Koever- mans, slechts een plaats lager (79) genoteerd op de wereldranglijst, in de nek, al blijft de bescheiden af stand tussen beiden voorlopig nog even bewaard. Onderuit Want zowel Schapers als Koever mans ging gisteren op naast elkaar gelegen banen onderuit in de Fran se hoofdstad. Eerstgenoemde bleek na drie uur en 48 minuten net iets zwakker dan de Mexicaan Leonar do Lavalle (6-7, 6-3, 4-6, 6-3, 6-3). Toch keek Schapers met meer vol doening terug dan vorig jaar, toen de Italiaan Francesco Cancellotti de Nederlander in de eerste ronde ge nadeloos om de oren sloeg. „Des tijds versloeg ik mezelf, nu ben ik verslagen door een jongen die ge woon wat beter was", klonk het op merkelijk berustend. „Het lag niet aan mijn conditie. Ik voelde me fit en had veel getraind. Misschien heb ik te weinig aangevallen, maar toen ik dat in de vijfde set wel deed, werd ik constant goed gepasseerd". Voortrekker Schapers maakte zich na zijn neder laag allesbehalve zorgen om zijn na tionale „voortrekkersfunctie". Het gedrang achter hem noemde de Maasstedeling eerder een stimu lans. „Ik ben nu eenmaal een stuk ouder dan die andere jongens, dus eens word ik gepasseerd. En als dat gebeurt, dan maar door Mark Koe vermans, want dat is mijn vriend". De 21-jarige gravelbijter uit Berg- schenhoek had zijn maatje gisteren al voorbij kunnen steken, aan te nemen, gewoon alles terug te meppen. Ik moest me niet laten im poneren door die kogelharde ser vice, want hij slaat ook veel fouten". Het bleek een juiste taxatie, waar door Haarhuis op zijn eerste Grand- Slamtoernooi de eerste vijfsetter uit zijn carrière wist te winnen. De gustus 84 naar de Verenigde Sta- goed achse pupil van Henk van 0m daar economie te studeren Hulst leverde daarrpee het bewijs en wat t rack m d over een opmerkelijke veerkracht 2ijn Maar aan een tenniscarriere te beschikken. Dinsdagavond laat dacht ik eigenlijk nooit. Ik concen- kwam Haarhuis per vliegtuig uit treerde me op mijn colleges, de rest Amerika naar Parijs, waar hij was bijzaak", woensdagochtend voor zijn eerste Dat veranderde vooral in de zo- wedstrijd in het kwalificatietoer- mer van '87, toen Haarhuis even nooi werd verwacht. Zonder ver- naar Nederland overwipte. De grote moeidheidsverschijnselen sloeg de onbekende eindigde prompt achter competitiespeler bij Leimonias zich Menno 0osting als tweede in een sa- GUBBIO (ANP) Gelijk een heer in het verkeer heeft Erik Breu kink de Portugese wielrenner Acacio da Silva voorrang verleend. Deze hoffelijkheid kostte hem de rose trui. „Het is maar tijdelijk", sprak de Nederlandse favoriet in de Giro d'Italia vergoelijkend. „Da Silva is geen gevaar voor mij in het eindklassement." Breukink raakte zijn leidende posi- naar het spandoek. Hij veroverde de tie kwijt na 104 kilometer van dene- vijf seconden bonificatie, zoals de gende etappe bij de zogenaamde renners dat plegen uit te drukken, „Intergiro", een tussensprint met „met de vingers in de neus", tijdvergoeding in Norcia. In dat ge- De ploeg van Peter Post verde- hucht van de Abruzzen, volgens de digde zich in die situatie niet. In het schrijver Dino Buzatti het meest koppeloton kon Breukink trou- Italiaanse Italië, maakte Da Silva op wens alleen rekenen op Peter Win de eerste echt warme dag zijn ene nen. De rest was op de 1541 meter seconde achterstand goed. De ploeg hoge Forca Canapine op achter- i Davide Boifava sleurde hem man sterk aan de kop peloton door de nauv vervolgens als enige Nederlander door drie lastige voorronden heen, waarmee hij zijn ticket voor het hoofdtoernooi verdiende. Evenals Mark Koevermans, die jarenlang zijn studie liet prevaleren boven tennis, is ook Paul Haarhuis een buitenbeentje in de nu nadruk kelijk op de deur van Schapers kloppende generatie. Nadat hij eer der een mogelijke profvoetballoop baan bij PSV, dat hem als pupil en tiener probeerde in te lijven, had af gewimpeld, vertrok Haarhuis in au- tellietcircuit en haalde de laatste vier tijdens de nationale kampioen schappen in Son, waar hij onder meer Michiel Schapers klopte. De „Nederlandse Pernfors" werd Haar huis destijds genoemd wegens zijn naar Zweeds voorbeeld geknipte bebop-kapsel. Inmiddels zijn de manen weer wat langer, heeft Haar huis zich na het afronden van zijn studie vorig jaar definitief in Bra bant gevestigd en richt hij zich nu volledig op een profbestaan. JEROEN TE NUIJL DEN HAAG (ANP) - De Neder landse mannen hockeyselectie, die zich voorbereidt op de toer nooien om de Champions Trophy en de Intercontinental Cup in res pectievelijk West-Berlijn en Ma dison (VSt) heeft maandag een opmerkelijke verandering onder gaan door de terugkeer van Tom van 't Hek. In een gesprek met de verant woordelijke mensen Hans Jorri- tsma en zijn assistent Joost Bel- laart verklaarde Van 't Hek veel te voelen voor een verlenging van zijn internationale hockeyloop- baan, die na het Europees kam pioenschap in Moskou, dat Ne derland won, voorgoed beëindigd leek. De begenadigde spelverde ler van Kampong haakte voor dé Olympische Spelen van Seoul af. De laatste maanden is de afge studeerde arts, die er destijds on der Wim van Heumen ook al eens de brui aan gaf, door Jorritsma en Bellaart op de voet gevolgd. „Van 't Hek heeft bij Kampong de tweede helft van het seizoen fan tastisch gespeeld", zei manager Bellaart. „Hij maakte bovendien erg veel velddoelpunten. Een spe ler van zijn kaliber hebben we er uiteraard graag bij. Zelf gaf hij te kennen weer veel zin te hebben in Oranje. Het programma rond de komende twee toernooien past bij zijn werkzaamheden als arts." Behalve Van 't Hek keerde ook Bastiaan Poortenaar van SCHC terug in de selectie, die tot zestien man is teruggebracht. Door de in krimping en de wijzigingen ver dwenen Martin Middeldorp en Wouter van Pelt (beiden HDM), Jan-Willem Neuberg (HGC) en Walter Drenth (Amsterdam) uit de voorlopige groep van achttien. Drenth is aangewezen als eerste Het Nederlands hockeyelftal oefent komende weekeinde op het terrein van HGC twee keer. Vrijdag speelt Oranje tegen HDM (19.30 uur) en zaterdag tegen HGC zelf (17.00). Dinsdag (19.30) is Jong-Oranje in het Wagener-sta- dion tegenstander. HELSINKI (GPD) - Als Thijs Libregts ooit de illusie heeft gehad dat het tussen hem en Ruud Gullit wel weer goed zou komen, hielp de aanvoerder van Oranje de bondscoach gis teravond uit die droom. Met teksten, die riekten naar een oorlogsverklaring, plaatste hij een bom onder de stoel van de nog maar pas aangetreden bondscoach. Een verliespunt morgenavond tegen Finland kan al genoeg zijn om de lont hij duidelijke winstkansen tegen aan te steken en de positie van Libregts ter discussie te stel- Anders Jarryd had benut. Koevermans pakte de eerste spel- reeks (6-3), maar verzuimde bij een 5-4-voorsprong in de tweede vier setpoints te verzilveren. „Dat waren eigenlijk matchpoints", besefte de vertrekken, leeft op kwartfinalist in Rome later, nadat Alleen een royale hij de Zweed had laten ontsnappen. len. De opvolger van Rinus Michels, die de meeste internationals na het zo succesvol verlopen EK node zagen vulkaan, tegen de Finnen kan hem helpen, met „Jarryd kreeg daarna weer vertrou- overwinning alleen zal vooral Gullit veranderde ook van tactiek, niet tevreden zijn. Hij is niet de eni- hem, nu op gravel wist ik dat er mo gelijkheden waren". In tegenstelling tot Koevermans zette Paul Haarhuis dat besef in zijn duel met Zivojinovic wel om in da den. De reus,uit Joegoslavië, die vo rig jaar winnaar Wilander op Rol and Garros op de rand van de af weet zich in zijn kritiek op de bondscoach gesteund door een deel van de spelers, met clubgenoot Mar co van Basten voorop. De kritiek van Gullit is veel meer dan wat venijnige speldeprikken en spitst zich toe op de wk-interland afgelopen maand tegen West- mende Tom Nijssen. „Tom had dit heeft het Nederlands elftal Gullit begrijpt daarom ook de re acties van de spelers en de pers na afloop niet. „Voor een Europees kampioen was die 1-1 geen goed re sultaat. Ik heb me geërgerd aan de spelers die daar zo tevreden over waren. Er is maar ëën ding waar; we hebben toen ontzettend veel mazzel gehad. Dat is geen kritiek, het is al leen terecht wat ik zeg. Er is toen veel te behoudend gespeeld. Ieder een die mij aanklampte begon er over. Dat verwijt ik iedereen die er bij betrokken was, de bondscoach ën de spelers. Na die wedstrijd heb ik wat spelers gebeld. Dan krijg je heel wat te horen. Het gekke is dat iedereen het met mij eens was. Nee, Libregts heb ik niet gebeld. Die zit op de bank en heeft er een andere kijk op". Excuus sproken, ondanks een gesprek Tegenvaller Schultz PARIJS (GPD) - Het gaat niet voor het vertrek goed met Brenda Schultz. De acht- Libregts had. tienjarige uit Heemstede, die dit sei zoen de sprong naar de internatio nale dames-tennistop leek te zullen maken, maakt de laatste tijd van snel verliezen een gewoonte. Inmid dels heeft zij ook haar trainer Bill Belser nog voor het einde halfjaarlijkse proefperiode Dat is nog e» De vedette van AC Milan weigert disciplineert zijn absentie in de Rotterdamse coactl" Kuip - en die van Wouters - als ex cuus te aanvaarden. „De speelwijze met de situatie. „Zelfs voor medici mag toch niet afhangen van één spe- is het koffiedik kijken. We doen wat anders dan opdringerige Italianen of Hollanders. Deze Finse handtekeningjagers sloten ge- n in de rij, geduldig wachtend op het krabbeltje van de vedette, die in onmin leeft met zijn bonds- (foto ANP) dat kant gezet. Schultz begon gisteren toen was het over". Dit keer derhalve alleen aan de open Franse kénnelijk niet het geval, anders kampioenschappen, maar lang Gullit er wel het zwijgen toe doen. duurde haar optreden op Roland Het tegendeel is echter waar. „Als Garros niet. Haalde de Wimbledon- Europees kampioen zou Nederland kampioene bij de junioren vorig te trots moeten zijn om zo'n wed- jaar nog de laatste zestien in Parijs, strijd als tegen de Duitsers af te le veren. Heel Europa heeft toen mee- gekeken. Die wedstrijd was voor mij een klap in m'n gezicht". der vier ogen, dat hij in de nacht Ier. Met Van Basten hebben we de met z'n allen, Gullit, de dokter en ik, Finland met beste speler ter wereld, met Koem- echter alles aan om te kijken in hoe- an een van beste libero's en dan heb veree Ruud inzetbaar is". Behalve er- kennelijk je ook nog eens Rijkaard. Als je nou maar vaak genoeg herhaalt dat het Nederlands elftal afhankelijk is van Gullit, ga je daar op het laatste zelf nog in geloven. Ook zonder Gullit moet je toch je eigen spel blijven spelen en niet zo behoudend als te gen de Duitsers. Als dan Ruud Gullit zelf, die voor zich zelf allang heeft uitgemaakt dat hij hooguit op de bank plaatsneemt. Anders had hij bij de bondsarts en de bondscoach niet de wens gede poneerd om niet te hoeven spelen. „Ik zou het heel leuk vinden als ik niet hoef te spelen". Duidelijker stand^ kan het bijna niet. ALBERT GEESING stand gefietst. Breukink keek het eerste enige afstand toe en zwaaide bij het dorpspoort uitrijden van Norcia beminnelijk naar de nieuwe rose-truidrager. „Dat verloste ons gelijk van de plicht de wedstrijd te moeten con troleren", legde hij na afloop uit. „We zullen onze krachten de reste rende twee weken nog hard genoeg nodig hebben." Een week geleden veroverde Da Silva de rose trui voor de eerste keer. Op de Monte Etna onttroonde hij ook al een Nederlander, Jean- Paul van Poppel, en gebeurde het eveneens precies voor een tijdrit. Het is daarom aannemelijk dat zijn heerschappij andermaal niet langer dan 24 uur zal duren. Na afloop van de tijdrit vandaag tussen Pesaro en Riccione over 36,8 kilometer wordt de eerste tussenba lans opgemaakt. De favorieten kun nen zich niet langer meer verstop pen. Op een stuk heuvelachtig ter rein en vervolgens een gedeelte vlakke boulevard langs de Adriati- sche Zee moeten ze allemaal voluit gaan. In de lastige negende etappe was Breukink onder de indruk ge raakt van Laurent Fignon. „Vol gens mij rijdt hij geweldig goed." Tussensprint Niet iedereen heeft hoge verwach tingen van de tijdrit. Dat was te zien aan het spectaculaire verloop van de negende rit, 221 kilometer tussen L'Aquila en Gubbio. Na de succes volle tussensprint van Da Silva ont stond onder impuls van Sergei Soekhoroetsjenkov een levendige finale. De 33-jarige Sovjet, een le gende uit het amateurwielrennen, blonk voor het eerst uit bij de profs. „Soekho" legde met zijn solo de basis voor de tweede opeenvolgen de Deense etappezege. Na John Carlsen op de Gran Sasso zegevier de in Gubbio Bjarne Riis. De 25-jari- ge helper van Fignon versloeg in de sprint van de kopgroep zijn landge noot Rolf Sörensen en de Sovjet Di- mitri Konisjev, twee snelle mannen. In vier jaar bij de profs had Riis nog geen enkele overwinning behaald. Een uur na afloop verloor Sórensen zijn tweede plaats, omdat hij buiten de toegestane zone drinken had aangenomen. De jury strafte hem met twintig seconden, waardoor hij naar de achtste plaats zakte. De Nederlanders bleven in de ne gende etappe op de achtergrond. De meesten kwamen in het tweede pe loton over de eindstreep. Alleen John Talen en Jos van Aert meng den zich in het strijdgewoel van de laatste kilometers. Dauphiné Steve Bauer won gistermiddag de proloog van de Dauphiné Libéré, door op het parcours in Divonne- les-Bains de afstand van bijna 5 ki lometer met een gemiddelde van meer dan 50 kilometer per uur af te leggen. De bijna 30-jarige Canadees, vo rig jaar derde in de Tour de France, versloeg daarmee vooral Charley Mottet, favoriet voor de eindzege. De Fransman, in 1987 winnaar van de Dauphiné Libéré, kwam 0,27 se conde tekort. De Zwitser Wegmül- ler, dit seizoen tweede in Parijs- Roubaix, kwam met een achter- 0,32 seconde binnen. Het verschil werd afgerond naar 1 se conde. Uitgesproken werd niets, anders is er geen verklaring voor de frontale aanval van Gullit in de Finse hoofdstad. „In het verle den hebben we onder Michels ook eens een keer zo'n akkefietje gehad, na die wedstrijd tegen de Grieken, de Daar hebben we goed over gepraat, zonder Van Basten of mij met AC Milan tegen SCHEVENINGEN (GPD) Bij de een amateurclubje spelen, kunnen officiële installatie van het nieuwe gooien r toch ook niet met de pet r LEIDEN - Zonder zelf in actie te komen hebben de zaalvoetballers van Bax zich geplaatst voor de eindstrijd om het Nederlands kampioen schap. Dank zij een 5-0 nederlaag van concurrent Sphinx op het reeds uitgeschakelde Molier werden de Voorhouters, die zelf reeds waren uitgespeeld, onbereikbaar. Tegenstander in de strijd om de titel is waarschijnlijk Hoornse Veerhuys. Die ploeg neemt in de andere poule een kansrijke positie in. Bax-coach Jan Schoen nam gisteravond poolshoogte bij de confron tatie tussen Molier en Sphinx. De laatste formatie had een achterstand van twee punten op de ranglijst, maar het doelsaldo van de Maastricht se ploeg was beter. Een overwinning op het reeds kansloze Molier zou derhalve volstaan. Het liep voor Sphinx evenwel uit op een nachtmer- "Molier wordt bedankt", toonde Jan Schoen zich tevreden met de ontwikkelingen. "Die jongens hebben hun sportieve plicht vervuld. Voor ons kwam dat natuurlijk goed uit". Bax is overigens nog verwikkeld in de strijd om de nederlandse be ker. Op 9 èn 13 juni speelt de Voorhoutse club tegen FC Rolff uit Eg- mond aan zee. Volgende maand zal ook de finale om het Nederlands kampioenschap worden gespeeld. NOC-bestuur gisteravond in Sche- veningen, verbrak Ruud Frese het stilzwijgen. Tijdens de vooijaars- vergadering van het Nederlands Olympisch Comité plaatste de aftre dende secretaris/penningmeester i rechtstreekse aanval op honk bal-voorzitter Peter Laanen, die sa- i met Piet de Bruin (volleybal de basis heeft gestaan heel dicht bij de sporters stonden. Ik heb me afgevraagd wat mensen Verslechterd De verstoorde relatie tussen Lib regts en Gullit die dateert uit beider Feyenoord-periode, is in de afgelo pen weken eerder verslechterd dan verbeterd. Ruud Gullit wekt niet de bond) indruk daar erg onder gebukt te van de val van het NOC-bestuur en gaan, zo vijandig staat het tweetal de samenstelling van het nieuwe kennelijk tegenover elkaar. Toch college, waarin Koos Idenburg de zou het hem sieren als hij morgen- voorzittershamer zal hanteren. Gis- avond de kar voor Oranje zou trek- teren stelden volgens afspraak be ken, zoals een week eerder in Bar- halve Frese, de dames Le Coultre en celona bij de Europa Cup-finale van Herben-Stribos, Bram Leeuwen- AC Milan tegen Steaua Boekarest, hoek, Tjeerd van Wimersma Grei- De kans daarop is echter nihil. „Als danus en Hans Muller hun be- het kan speel ik, maar als het niet stuurszetel ter beschikking: zoals hoeft liever niet. Zoals ik me nu dat tijdens het laatste informele voel, zeg ik: laat mij maar op de voorzittersoverleg was besloten, bank zitten". Om nog ernstiger gezichtsverlies te „Ik kan me voorstellen", neemt voorkomen, had Henk Vonhoff al in bondsarts Frits Kessel de opstandi- een eerder stadium zijn conclusies ge Oranje-aanvoerder in bescher- getrokken. ming, „dat hij angst heeft dat er op- )(De bestuursleden verlaten hun nieuw vocht in de knie komt. Je stoelen met pijn in hun hart", zei kunt dat wel een keer weghalen, Frese. „Door bepaalde publicaties maar daar kun je niet mee bezig blij- ben ik me op een bepaald moment yen, want dan krijg je eep spelde- gaan afvragen of het NOC een club kussen van het prikken. Met de me- is waar ik nog wel zo graag wilde bij- niscus heeft het echter niks te ma- horen. Er is immers in de pers flink ken. Die knie is droog en functio- met modder naar ons gegooid. Toch neert goed, er is alleen sprake van heb ik geconcludeerd dat deze af- een ontstekingsreactie op het knie- tredende bestuurders capabele kapsel". mensen zijn. Het is een slechte zaak „De een reageert zus en de ander dat zij verloren gaan voor de sport, zo'wist Libregts zich amper raad Want ik durf te beweren dat zij juist secretraris/penningmeester van Jaap van der Krol i op te splitsen. Feenstra wordt dan geschoven oud NOC-voorzitter schatbewaarder, terwijl Toet in het (1977-1981) stelde niet dezelfde fout najaar tot secretaris zal worden be- te willen maken als het vertrokken maakt, riep Laanen dat het bestuur noemd. Mocht de eenwording met college. „Openheid in de richting heeft bezield c te geven op het bestuur. Het optre den van een kleine minderheid heeft grote gevolgen gehad". Fusieplannen Zonder namen te delijk dat de kritiek van Peter Laanen w« middellijk nadat oud-praeses Von hoff de fusieplannen met de Neder landse Sport Federatie aan de 28 olympische bonden bekend had ge- te licht' was om een dergelijke grijpende operatie tot een goed ein de te brengen. Overigens werd gis teravond met geen woord gerept over de samensmelting. Frese heeft zich de afgelopen maanden mate loos geergerd aan de houding van Laanen, die gisteravond alle reden had tot glunderen. Want in het nieu we bestuur zitten louter vertegen woordigers van de sportbonden en daar was het Laanen en zijn com pagnon Piet de Bruin om te doen geweest. „Ik vind de aanval van Fre se zielig. Als je op deze manier af scheid moet nemen... Ik had geen zin om tijdens de vergadering op de ze kritiek in te gaan", aldus Laanen, die belangstelling heeft in een func tie in het nieuwe bestuur. De kans bestaat dat hij tijdens de najaarsver gadering het presidium zal comple teren". Behalve de neutrale Koos Iden burg werden Els Breda Vriesman de kranten zo af Pluijmers (schermbond), Sjoerd wij de bonden wilden terugpak ken", aldus Frese. „Dat is onzin. Ik ben van mening dat er door het ou- Feenstra (ijshockeybond), Rob Toet de bestuur heel goed is gewerkt. Er (zwembond) en Wim de Beer (atle- tiekunie) bij acclamatie benoemd. Tijdens de najaarsvergadering zijn de nodige problemen opgelost. En er zijn door de nieuwe mensen ook in de toekomst nog de nodige oktober zullen nog twee leden aan moeilijkheden te overwinnen". de NOC-leiding worden toege- het adres voegd. Dit is mede het gevolg van gericht. On- de wens van de bonden om de func- Koos Idenburg is zich dat terdege bewust. De door de zogenaamde klankbordcommissie onder leiding de NSF gestalte krijgen, dan zal opnieuw het nodige veranderen de samenstelling. Nog niet bekend burg is of er dan één college zal worden geformeerd of dat twee besturen worden samengesteld. Aanvankelijk was het de bedoe ling dat de nieuwe NOC-leiding slechts als tussenbestuur zou die nen. In oktober zouden zij plaats moeten maken voor zoals De Bruin het ooit noemde „captains of indus try". Daarvan is nu echter geen sprake meer. Slechts De Beer en Pluijmers stellen hun functie in ok tober weer beschikbaar. Mede daardoor is duidelijk dat de gebrekkige informatie over de fu sieplannen met de NSF door Laanen en De Bruin is aangegrepen om een 'sterfhuisconstructie' door de bonden gaat bij ons een heel belangrijke rol spelen", aldus Iden- FRED SEGAAR Dat heeft de gisteren (evenals Leeuwenhoek) tot erelid benoemde Frese gekwetst. „Er is gesteld dat 20.00-21.45 Super: Super Sports: Monaco Grand Prix. 20.00-22.00 SKY: Tennis: Open Franse Kampioenschappen. 21.00-21.30 BBC 2: On The Line: serie over sportrandverschijnselen. 21.45-22.00 Super: World News: met o.a. sport. 22.00-23.00 SKY: Golf hoogtepunten van het PGA kampioenschap. 22.00-00.00 Super: NBA Basketball Amenkaans prol-basketball.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15