UJ Waar u bij Jamin staat als filiaalleider of le verkoper (m/v). assistent filiaalchef JAMIN PIET KERKHOF' leerling Z-verpleegkundigen WOONVORM IBM Dealers hebben voor elk type de juiste schrijfmachine. Werken met en voor mensen in de "Z" hooge burch gediplomeerd medewerker begeleiding/verzorging m/v Jamin is dé zoetwaren-specialist van Nederland met 250 Verwenwinkels door het hele land. Jamin staat achter u. Wie bij Jamin filiaalleider is of wordt, weet zich gesteund door een sterke organisa tie. Die garant staat voor een uitstekende kommerciële begeleiding, goede fysieke distributie en uitstekende omzetten. Voor u persoonlijk betekent dat dei zekerheid van 'n prima salaris en dito sekundaire voorzieningen. U staat achter Jamin. We zoeken filiaalleiders van rond de 25 en le verkopers, die opgeleid willen worden tot filiaalleider, van rond de 20 voor Den Haag en regio. U bent toe aan een nieuwe carrière-stap. En u hebt HAVO, MEAO of MDS op zak. U hebt ervaring in het winkeliersvak. U hebt hart voor de zaak. U weet uw personeel te motiveren en u houdt uw voorraad en de winkel piekfijn in orde. Kortom: u staat achter Jamin. Schrijf vandaag nog. Bent u gemteresseerd? Schrijf vandaag nog naar Jamin Winkel bedrijf bv, Afdeling Personeelszaken ra.v. mw. K. Aarts, Postbus 148,4900 AC OosterhouL VERWENWINKEL PIET KERKHOF VRAAGT: voor zijn vestiging in Leiden. een jongeman of jongevrouw, in de leeftijd van 18 tot 25 jaar, die opgeleid zal worden tot Hij/zij zal de chef gaan assisteren, of eventueel vervangen; hierbij staan centraal, een dienstverlenende instelling naar de klanten en het leiding geven aan medewerkers. Gewenst is, dat u een gepaste opleiding hebt genoten b.v. MDS en dat u ervaring hebt in de verkoop. Uw sollicitatie met zo uitgebreid mogelijke informatie, tesamen met een recente pasfoto, gelieve u te richten aan: Handelsonderneming P.W. Kerkhof Dongen B.V. Afdeling personeelszaken Postbus 126,5100 AC Dongen lllfi Dit Kan bij Hooge Burch, een christelijk centrum voor geestelijk gehandicapten, dat deel uit maakt van de Vereniging Johannes Stichting. In deze moderne leefgemeenschap wonen ca. 640 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden en met verschillende verzorgingsbehoeften. Voor de inservice Z-opleiding, die op 21 augustus 1989 start, zoeken wij nog enkele Werken op Hooge Burch betekent samen met kollega's zorgen voor anderen, die je hulp nodig hebben. Verant woordelijk en afwisselend werk in een huiselijke sfeer. Leren In Hooge Burch Voor het beroep van verpleegkundige in de zwakzinnigenzorg heb je een opleiding nodig. Deze bestaat uit een kombinatie van leren en werken. De opleiding duurt 3 jaar en 4 maanden. Wonen bij Hooge Burch Een kamer hoef je niet zelf te zoeken. Daar zorgen wij voor. Samen met een aantal kollega's kun je, als je dat wilt, in een een gezinswoning aan de rand van het terrein zelfstandig wonen. Verdienen bij Hooge Burch Tijdens de eerste kursusperiode van 7 maanden ontvang je I 395,- netto per maand. Daarna verdien je als eerste-jaars-leerling een salaris van t 1.170,- bruto per maand (tenzij het wettelijk minimumloon van toepas sing is). Na de opleiding kun je als gediplomeerde op Hooge Burch blijven werken (met een begin salaris van t 2.404,- bruto per maand).. Solliciteren bij Hooge Burch Je komt in aanmerking voor een plaats in de opleiding, wanneer je leeftijd tussen 17 en 23 jaar ligt en je in het bezit bent van het diploma MAVO (minimaal 4 vakken op D-niveau), MDGO of een gelijkwaardige opleiding; Heb je belangstelling, vul dan de bon in voor een informatiepakket en een sollicitatie formulier. Ik heb belangstelling voor de Z-opleiding binnen Hooge Burch en wil graag een informatiepakket en een sollicitatieformulier ontvangen: Naam: Adres: Postkode/woonplaats: Vooropleiding: Geboortedatum: Stuur deze bon binnen 14 dagen aan de Dienst Sociale Zaken van Hooge Burch, Antwoordnummer 21004, 2410 VR Zwammerdam (een postzegel is niet nodig). Tel. (01726) 1 92 00, toestel 328. voor lichamelijk gehandicapten te Leiderdorp. 1 We zoeken op korte termijn een full-time (VOOR 40 UUR PER WEEK) De woonvorm biedt woonruimte met begeleiding en verzorging aan 20 lichamelijk gehandicapten. De nadruk ligt op de zelfstandigheid van de bewoners. Elk van de bewoners heeft de beschikking over een eigen woon- eenheid. Tevens zijn er 2 algemene ruimtes, waar men eventueel de maaltijden kan gebruiken en elkaar kan ontmoeten. Het merendeel der bewoners heeft overdag aktiviteiten buiten de woonvoorziening. Van de te benoemen medewerker vragen wij dat hij/zij: - een opleiding ziekenverzorging of een agogische beroepsopleiding heeft gevolgd; - in staat is om in teamverband te werken; - ervaring heeft in het verzorgen en begeleiden van mensen in een hulpverleningssituatie; - bereid is om volgens een rooster van onregelmatige diensten te werken; - 23 jaar of ouder is. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt door de heer Wout van de Kamp, hoofd, telefoon: 071 - 413987. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, richten aan de afdeling PZ, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. De woonvorm is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn in totaal 350 medewerkers werkzaam. Wr ie een veeleisend type is, komt al gauw bij IBM terecht. Dat wil zeggen: bij de geautoriseerde IBM Schrijfmachine dealer. Die kent immers de vele mogelijk heden en weet als geen ander te bepalen welke schrijfmachine voor u de meest ge schikte is. Hoe hij dat doet? Gewoon een kwestie van typologie. Stel bijvoorbeeld dat u het snelle type bent. Dan adviseert hij u zonder al te veel omhaal een IBM Schrijfmachine die uw tempo kan bijhouden. Het efficiënte type komt hij tegemoet met een machine die automatisch stan daardbrieven produceert. Voor hef per fectionistische type heeft hij iets heel spe ciaals met spelfoutsignalering. En bent u toevallig zo'n type met een absoluut gehoor, dan brengt hij u vast én zeker in vervoering met een fluisterstille uitvoering. De IBM Schrijfmachinedealer staat u ook daadwerkelijk terzijde, met duidelijke instructies, technische service en IBM Schrijfmachinetoebehoren zoals linten en letterschijven. Bovendien - en dat is zeker zo belang rijk - vindt u de geautoriseerde IBM Schrijfmachinedealer altijd dicht bij huis. Hij heet u van harte welkom voor een de monstratie. Waarbij hij zich van z'n beste kant zal laten zien als een bijzonder gast vrij en mededeelzaam type. dliSRIÖyilnR® Q»&EES Authorized dealer Demmenie Kantoorinrichtingen Rietschans 68 2352 BB Leiderdorp Advies dat wérkt I KANTOORINRICHTERS Harmenjansweg 36,2031 KW Haarlem. Telefoon (023) 365544 - Telefax (023) 352582 Provincialeweg 196,1506 MG Zaandam Postbus 109 2300 AC Leiden Telefoon 071-411141 Telefax 071-896877 Industrieweg lÓa/3606 AS U.trecht-Maarsenbroek. Telefoon 075-172555*, telefax 159923 Telefoon (03465) 73555. Telefax (03465) 66723

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 30