HETMbLI IN HET AAR 1992 z Dat was prima zaken doen bij Noort Interieur! noort s Miele MIELE MAAKT DE MOOISTE EN DE BES" "E KEUKENS. ÏKjympas OPEL© Miele maakt erg mooie en zeer goede keukens. Met de perfektie en duurzaamheid die u van Miele mag verwachten. De hoge kwaliteit vindt u veelvuldig terug in elk van de tientallen Miele keukenprogramma's, in de meer dan 200 oogstrelende designs, in de doordachte details en in de fantastische afwerking. Naar onze mening maakt Miele de mooiste en de beste keukens. Het zal ons niet moeilijk vallen ook u daarvan te overtuigen. Want met Miele kunnen we van uw keuken een eenheid maken, passend bij uw stijl en uw woonomgeving. Daarin zullen we u graag vrijblijvend adviseren en uw keuken, samen met u, stap voor stap laten "ontstaan". Tot in de details. Want bij Miele levensduur en Miele komfort hoort een doordacht, vakkundig op gesteld totaalkoncept. Ook daarom onze voorkeur i voor Miele. En waarschijnlijk, binnenkort, ook van u. Na 'n vrijblijvend informatiebezoekaan onze Miele- keukenshowroom. er is geen betere Miele-Keuken-Centrum "Leiden" Leiden: Korevaarstraat 11. Tel.: 071-149859 Uitgebreide keuze a la Carte cRestcmrGnt, - cBar6eoue Met uniek uitzicht op de Kaag Gezelschappen van 10 tot 200 personen. Verschillende zalen met uitzicht op de Kagerplassen. Met de rondvaartboot naar uw partybestemming Het gehele jaar geopend. Menu's vanaf31,50 Barbecues vanaff 36,00 ARRANGEMENTEN Koud-warmbuffet incl. 6 drankjesf 63,00 (min. 40 personen) Barbecue incl. 6 drankjes52,50 Gourmet incl. 6 drankjes53,50 (gourmetten tot 30 personen) Wist u dat. Wij koffietafels, diners, recepties en feestavonden verzorgen Barbecues onze specialiteit zijn Drankjes gezelschappen 2,35 per glas. Uitgebreide keuze a la carte in ons restaurant. Inlichtingen tel. 02524-4215 (De Kaag). comfortabele zitgroep. Maar met zulke hoge temperaturen zoek je nu eenmaal het liefst de zon op. Wij hebben echter het nuttige met het aangename gecombineerd. Op weg naar het strand stopten we eerst even bij Noort Interieur, om In alle rust kennis te kunnen maken met de nieuwste trends op het gebied van meubi lering en stoffering. Dat is de andere prettige kant van mooi weer; als klant heb je op die dagen het rijk alleen, ze nemen zoveel tijd voor je als je maar wilt en honoreren klandizie van enige beteke nis al gauw met een interessant extraatje, 't Is maar dat u het weet, zolang de zon hun grootste concurrent is, kun je wel bijzon der leuk zaken doen bij Noort Interieur. Leiden Valkenbun) 8 Rijnstraat Noort Bijn 1 Rijn Katwijk aan Zi De zekerheid van vakmanschap Rijnstraat 74. Katwijk, tel. 01718-29576. Donderdag koopavond, maandag gesloten. Het milieuvraagstuk is in Europa een heet hang ijzer. Daarom worden steeds meer auto's uitgerust met een katalysator. Nu vermindert een katalysa tor niet alleen schadelijke uitlaatgassen, maar ook de prestaties van uw motor. Opel heeft daar iets op gevonden, door iedere katalysatormotor te koppelen aan een brandstof-ini ektie-svsteem. Die 'i' kent u na tuurlijk al. U ziet 'm vaak op de kofferbak van auto's waarvan de prestaties net zo hoog zijn als de aan schafprijs. Echter, met de Kadett 1.3i rijdt u al voor f22.474- injektie! U spaart dus niet alleen het milieu, maar u geniet tevens het komfort van hoogstaande prestaties. Een kombinatie die ook in 1992 zeer gewild zal zijn. Dus ook met de inruilwaarde zit het méér dan uitstekend. Een voorbeeld van een Kadett met injek- tiemotor ziet u op deze 2 foto's. Het is de Kadett 1.6 i GL. Dit model is standaard al voorzien van alle mogelijke luxe. Daarnaast stelt Opel's onge limiteerde optiepakket u in staat, volkomen naar eigen inzicht, uw favoriete Kadett te ontwerpen. Dé vele extra's op deze 1.6 i GL zijn daar een voorbeeld van. We zullen ze u niet allemaal noemen. Want bij iedere Opel-dealer staat, precies zoals op deze foto, een gloednieuwe Kadett 1.6 i GL klaar voor een nietsverhullende proefrit Bedenk dan tij dens die proefrit ook even dat een nieuwe auto gemiddeld na 3 jaar weer wordt ingeruild. Zodat u nü, in 1989, moet kunnen voorspellen welke auto er in 1992 nog goed in de markt ligt. En om u een beetje op weg te helpen... 9.000.000 Europeanen zijn u reeds voorgegaan. Zij hebben de Opel Kadett inmiddels op z'n solide (inruil)waarde geschat. Neem daarom geen risico. Ga vandaag of morgen even naar de Opel-dealer. Sajnen met hem -jij' maakt u altijd de juiste keuze DAAR STAAT DE WERELD VAN GENERAL MOTORS ACHTER.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 30