RB de sterkste in streekbotsing op Leidse grond 'Handbalploeg in drie jaar bij wereldtop' Het wil Polvorosa maar niet lukken Libregts haalt GuOit en Van Breukelen terug Guus Cantelberg nieuwe bondscoach Oranje-team DIOKvalt in de prijzen Van Poelgeest in basket-selectie WOENSDAG 24 MEI 1989 SPORT rAUlWA 17 LEIDEN Wie Quick Boys en Rijnsburgse Boys gisteravond de finale van het toernooi om de Zilveren Molen heeft zien spelen, weet weer wat doelpunten zijn. Zonder zich te bekommeren om hun verdedigende taken scoorden beide finalisten er op los. Pas na zeven treffers in 120 minuten voetbal was de strijd op het LFC- terrein aan de Boshuizerkade beslist: de wisseltrofee gaat mee naar Rijnsburg, dat dank zij Hans Zwaan in de extra tijd op 4-3 kwam. Slechts één Rijnsburger sprong bij het laatste fluitsignaal van scheids rechter Stoffelen uit Lisse niet jui chend omhoog. Emile Waayer, die trainer Arie Kurver op het laatste ogenblik ten koste van Johan de Kroon in een basisplaats had gege ven, zat toen al lang en breed thuis. Binnen een half uur had Kurver zijn ingeving zonder aanwijsbare reden al weer teruggedraaid Waayer rea geerde woedend op de snelle wissel en vertrok spoorslags naar huis. De komst van De Kroon had tot gevolg dat de RB-verdediging meer vat kreeg op de doelpogingen van Leen van der Plas en Martin Rog, die in hun rug bovendien werden gedekt door de als pseudo-voor- stopper optredende Theo van Rijn. Rond de twintigste minuut had dat twee doelpunten tot gevolg. Eerst mocht Van der Plas na voorberei dend werk van Rog en Kees Varke- visSer een balverlies van Wim Hooy- mans afstraffen. Nog geen vijf mi nuten daarna verdubbelde Rog uit een voorzet van Van der Plas de voorsprong tot 2-0. Dick Heems kerk, die tot hij diep in de tweede helft werd vervapgen door Fred Ar royo menig duel met Van der Plas uitvocht, liet zijn directe tegenstan der de vrije loop omdat hij rekende op een ingooi. Dankzij de Rijnsburgse reorgani satie duurde de wedstrijd, die on danks de hoge temperatuur verre van gezapig was, langer dan een half. Een uithaal van de vrijstaande Hennie Koet betekende na 32 minu ten 2-1, wat ook de ruststand was. De score had aan beide kanten ho ger kunnen oplopen als de kansen over en weer wat beter zouden zijn benut. Na de pauze had ook Quick Boys trainer Hans van der Zee genoeg van de zee van ruimte die zijn ploeg de RB-aanval liet. Hij posteerde de niet geheel fitte Johan Jonker in het centrum van zijn verdediging (ten koste van de eveneens gekwetste Arie van Duyn), waardoor Van Rijn wat minder loopwerk dan in het eer ste speldeel hoefde te verrichten. Uit een dood moment vergroot- ZEIST (ANP) - Hans van Breukelen is terug in de selectie voor het Nederlands voetbalelftal. Bondscoach Thijs Libregts nam de doel man van PSV op in de groep van 19 voor de interlandwedstrijd te gen Finland, die meetelt voor kwalificatie van het toernooi om de wereldtitel. Het duel wordt op 31 mei in Helsinki gespeeld. Eind deze week brengt Libregts de selectie terug tot 16 spelers. Martin Rog rechtszet zijn voet tegen de bal en laat RB-doelman Jan Blankespoor kansloos: 2-0 voor Quick Boys. (foto Loek Zuyderduin) ten de Katwijkers de marge met hun Rijnsburgse rivalen in de per soon van Varkevisser, die op bijzon der fraaie wijze een vrije trap tot doelpunt verhief (3-1). Binnen tien minuten stelde RB orde op zaken. Uit een voorzet van Ron Carli straf te de veelvuldig opkomende Wim Driebergen zwak Katwijks verdedi gen af. Na een uur spelen kopte de zwaar belaagde Zwaan een strakke voorzet van Huug Aandewiel van dichtbij langs doelman Dirk Varke visser: 3-3. Er kon toen nog van alles gebeu ren, maar vreemd genoeg gebeurde er een half uur niets. Althans, doel punten bleven uit. Het aantal kan sen bleef aan beide kanten onver minderd groot. Dennis Jan Mieras aan de ene en Driebergen aan de an dere kant konden de mooiste er van niet verzilveren. Kort voor het ver strijken van de reguliere speeltijd had Van Rijn op aangeven van Van der Plas de wedstrijd kunnen be slissen, maar verder dan de lat en vervolgens de doellijn kwam de bal niet. Over de duur van de noodzakelij ke verlenging moest eerst nog het nodige worden gediscussieerd. Uit eindelijk maakte het niet uit dat de elftallen nog tweemaal een kwartier (in plaats van de helft daarvan) aan het zomerse duel toevoegden, want al na twee minuten verschafte Zwaan duidelijkheid. Met een kop bal rondde hij een voorzet van Koet af: 4-3 voor Rijnsburg. Het slotof- fensief van Quick Boys bood met name Van Rijn nog enkele kansen, maar liet ook ruimte aan de nog steeds niet opgebrande Rijnsbur gers. Tot de laatste seconde bleven er doelpunten in de lucht hangen, maar de duizend belangstellenden kregen er geen meer te zien. De zui verheid liet te wensen over en voor zover dat nodig was grepen de doel mannen in. Zo kreeg Rijnsburgse Boys na Quick Boys (districtsbeker) ook zijn troostprijs na een teleurstellend verlopen seizoen: de Zilveren Mo len, waarvan het de 38ste editie won. TIM BROUWER DE KONING Ook Ruud Gullit is voorlopig opge roepen. De aanvoerder werd 21 april in Rome aan zijn meniscus ge opereerd. Gullit miste daardoor de interlandwedstrijd tegen de Bonds republiek op 26 april in Rotterdam. Hij maakte zaterdag, tegen Cesena, een voorzichtige rentree van een half uur. De verwachting is dat Gullit van avond in de Europa Cup I-finale van AC Milan tegen Steaua Bukarest als basisspeler zal terugkeren. Bij een - medisch gezien - goed verloop heeft hij zich bereid verklaard ook tegen Finland te spelen. Van Breukelen speelde op 4 janu ari van dit jaar voor het laatst in het Nederlands elftal, in Tel Aviv tegen Israël. Onmiddellijk na afloop van dit duel reisde hij met de overige PSV'ers naar de Bondsrepubliek, om een zaalvoetbaltoernooi te spe len. Daarin raakte hij in de wedstrijd tegen VFB Stuttgart ernstig gebles seerd aan zijn knie. Gevreesd werd voor de loopbaan van de doelman, die echter sneller dan voor mogelijk was gehouden zijn rentree maakte. In de competitie-wedstrijd tegen RKC, op 30 april, stond hij weer in het doel. Van Breukelen maakte eveneens de kampioenswedstrijd, op Tweede Pinksterdag tegen FC Groningen mee. Libregts heeft slechts twee doel- verdedigers in de voorlopige selec tie opgenomen. Naast Van Breuke len is ook Hiele, op 26 april verras send in het doel tegen de Bondsre publiek, van de partij. Snelders is afgevallen. De keeper van Aber deen raakte uit de gratie, nadat hij vlak voor het duel met de Westduit sers bevangen raakte door stress en niet koVi spelen. Drie PSV'ers zijn in de groep van Libregts terug van weggeweest. Van Breukelen, Kieft en Ellerman. Ellerman maakte op 4 januari, on der Libregts, zijn debuut als inter national tegen Israël. Hij verving in de 46e minuut Vanenburg. De aan valler raakte daarna geblesseerd. Ook Kieft maakt weer deel uit van de groep. De spits, door knieblessu res dit seizoen veel buiten de lijnen, was voor de laatste keer op 19 okto ber vorig jaar bij Oranje. In de kwa lificatie-wedstrijd tegen de Bonds republiek in München kwam hij niet van de bank. Van de 16 die de tweede wedstrijd tegen de Westduitsers (1-1) in Rot terdam meemaakten, zijn Snelders en Roy verdwenen. Van de selectie van 20 van de laatste interlandwed strijd zijn ook Verkuyl (gebles seerd), Reekers en Edward Metgod afgevallen. De voorlopige selectie bestaat uit de volgende spelers: Doel: Van Breukelen (PSV), Hiele (Feye- noord). Verdediging: Van Tiggelen (Anderlecht), Hofkens, Rutjes (KV Mechelen), Ronald Koeman (PSV), Rutten (FC Twente). Middenveld: Winter (Ajax), Erwin Koeman (KV Mechelen), Vanenburg, Van Aerle (PSV), Rijkaard (AC Milan). Aanval lers: Eijkelkamp (FC Groningen), Van Basten, Gullit (AC Milan), El lerman, Kieft (PSV), Van Loen (Roda JC) en Huistra (FC Twente). MESSINA (ANP) - Winnen bij een nederlaag. In de ploegentijdrit van de Ronde van Italië werden de Panasonics met Erik Breukink 'slechts' derde. Bij de twee snellere Italiaanse formaties huisde echter geen klassementsrijder. Ook Sil- vano Contini, de nieuwe rose-truidrager, is dat niet (meer). De Nederlandse kanshebber stelde derhalve tevreden vast, dat hij op zijn concurrenten voor de eindzege winst boekte. Niet zo zuinig ook. De lichte flauwte op de Monte Etna van maandag was op slag vergeten. In Messina stonden na 32,5 kilome ter deze getallen in de boekhouding van Breukink: Zimmermann 0.25, Anderson 0.39, Fignon 0.41, Roche 0.47, Ivanov 0.54, Herrera 1.08, Le- jarreta 1.17, Hampsten 2.00. In het algemeen klassement schoot hij ze allemaal voorbij. De vierde positie is ideaal voor de aanloop naar de Dolomieten. Groot voordeel voor Breukink is ook dat Contini in de rose trui is ge komen. Kansloos voor het eindklas sement zal deze Italiaan met zijn sterke ploeg de leidende positie zo lang mogelijk verdedigen. In 1982 HOORN (GPD) Angel Polvorosa wachtte niet eens op de finishfoto. Toen deze ontwikkeld was, stond de Spaanse Nederlander al onder de douche. Om zijn teleurstelling weg te spoelen, na in de sprint van de vierde etappe van Olympia's Tour verslagen te zijn door Robert van de Vin. De renner uit de nationale se lectie boekte in Hoorn (de Tour ging overigens in Alphen aan den Rijn van start) al weer zijn tweede over winning. Twee dagen eerder won hij ook in Schijndel. De successtory van de jongens van bondscoach Piet Kuys gaat gewoon verder. Maar Angel Polvorosa wil het maar niet lukken. De nu 22-jarige coureur debuteerde twee jaar gele den in Olympia's Tour met een tweede, twee derde, een vijfde, ne gende, elfde en dertiende plaats in de etappes en werd in de vier ritten van deze uitgave al een keer derde en gisteren in Hoorn dus tweede. „Zoveel kansen krijgt'ie nu niet meer op een etappezege", bromde zijn coach Frits Schür. „Elke dag is een nieuwe kans voor me", was Pol vorosa zelf aanzienlijk optimisti scher. Al met al bouwde de nationaal nog nauwelijks bekende Polvorosa een interessante erelijst op in de grootste Nederlandse etappekoers voor amateurs. Toen hij vijf jaar was, kwamen zijn ouders uit Spanje naar Roosendaal. Eind 1987 kreeg Polvorosa de Nederlandse nationa liteit, maar een jaar later onderbrak een valpartij tijdens de training zijn carrière. Dan heeft tweevoudig etappewin naar Robert van de Vin met zijn ne gentien jaar al meer bekendheid. Maar Van de Vin behoort dan ook tot de nationale selectie. Een Oran je-team dat gisteren voor de veran dering eens achter' de feiten aan moest rijden. Want Olympia's Tour blijft onvoorspelbaar. Het enige dat gegarandeerd kan worden in deze week, is elke dag een bizar koers verloop. Smalle wegen Neem nu zo'n dag als gisteren. Een vlakke rit, grotendeels over be schutte smalle wegen door West- Friesland. Drie dagen lang zat het spel op de wagen. Het zou nu toch wel eens anders gaan? Kansen voor de 'kleinere' renners, voor de kanslozen in het klassement? Ver geet het maar. Al direct na de neu tralisatie, zaten de sterksten op de eerste en bijna ook laatste dijk in de voorste waaier. Een waaier van in eerste instantie 21 man. Die waaier werd door de ruim honderd andere coureurs in koers nooit meer terug gezien, al waren de verschillen op de meet in Hoorn uiteindelijk toch nog marginaal. Voornaamste gespreksthema in de aankomstplaats was dan ook de tactiek die de diverse ploegleiders hun in de kopgroep vertegenwoor digende coureurs hadden meegege ven. De renners van de nationale se lectie (Van de Vin en Arthur van Dongen) kregen op een gegeven moment de opdracht niet meer mee te werken in de ontsnapping. Ook Frits Schür liet zijn Van Aarle-ren- ners niet voluit gaan. Mede daarom waren de uiteindelijke verschillen slechts een fractie van de ruim zes minuten die de koplopers halver wege koers hadden opgebouwd. hield hij dat tegen Bernard Hinault gedurende negen dagen vol. Destijds was Contini nog derde in de eindstand. Op 31-jarige leeftijd heeft hij de voor die klassering ver eiste regelmaat niet meer. Zijn bes te jaar was 1982 toen hij drie Giro etappes en Luik-Bastenaken-Luik won. Dat niveau haalde hij nooit meer, ook al boekte hij in totaal 45 overwinningen. Twee jaar geleden werd Contini in de Tour de France op doping be trapt. Hij reageerde met de medede ling, dat hij onmiddellijk met wiel rennen zou stoppen. Dit besluit trok de Italiaan in toen hij ontdekte dat een baan in de meubelfabriek van zijn broer het alternatief was. In de 72e Giro d'Italia kon hij zowaar nog zijn tweede wielerjeugd beleven. De opgebloeide Contini gaat met Saronni en Piasecki als prominente helpers de komende week de koers controleren. Breukink kan in die si tuatie naar de topvorm toewerken en zijn helpers kunnen eveneens wat reserves voor de finale overhou den. „We hadden de ploegentijdrit graag gewonnen", vond assistent ploegleider Walter Planckaert, „maar als ik deze afloop zie, mogen we niet klagen." Ariostea met de Deen Sörensen en Malvor met Contini, Saronni en Piasecki gingen Panasonic met res pectievelijk 24 en 8 seconden voor af. TVM eindigde verdienstelijk als zesde. „Het was de eerste keer dat De Post-trein op weg naar een derde plaats in de ploegentijdrit in de Giro. Rechts bepaalt Jean Paul van Poppel het tempo. (foto anp) we een echte ploegentijdrit reden", wist ploegleider Cees Priem. Walter Planckaert was van mening dat zijn ploeg in de broeierige warmte bij de straat van Messina wat te traag was vertrokken. „Hal verwege hadden we dertig secon den achterstand. Daar hebben we in het tweede stuk zes seconden vanaf geknabbeld toen het goed begon te draaien." Bij de Nederlanders heerste te vredenheid over het begin van de Giro d'Italia op het eiland Sicilië. Van Poppel won de eerste etappe en Breukink nestelde zich in de kruin van de algemene rangschikking met voortreffelijk zicht op de top. Voor de Amerikanen werd de Si- ciliaanse Driedaagse een ware ramp. Op de Monte Etna knakte de reputatie van Greg LeMond defini tief. Voor het begin van de ploegen tijdrit werden Chris Bailey en Mike Carter uit de koers genomen, omdat de contributie voor hun licentie niet was betaald. Het onheil spreidde zich tenslotte uit over Andy Hampsten, de win naar van vorig jaar, en zijn cowboys. Vier kilometer voor het einde van de ploegentijdrit stak plotseling een zwarte kat de weg over. Bob Roll raakte het dier, dat vervolgens in remmen van Sean Yates terecht kwam. De vijf voorste renners - Roll, Ya tes, Phinney, Lauritzen en Kiefel - kwamen ten val, Hampsten moest voluit in de remmen. Drie kwart mi nuut ging zeker verloren. De cou reurs mankeerden niets, de kat liet het leven. Door het ongeluk werd de Giro-winnaar van vorig jaar de grootste verliezer van de ploegen tijdrit. Hij moet nu al drie minuten en een seconde goedmaken. BUNNIK (GPD) - Handbald werg Nederland moet binnen driejaar aansluiting krijgen met de wereldtop. Met een ambi tieus topsportplan dat gisteren werd gepresenteerd, denkt het Nederlands Handbal Verbond (NHV) de kortste weg naar de top te hebben gevonden. "Het zal geen eenvoudige weg zijn, maar hij is begaanbaar", meent bondsvoorzitter Luub Haf kamp. Een ding heeft het NHV voorlopig mee: met het aantrek ken van de twee meest succes volle clubcoaches in eigen land Guus Cantelberg van Blauw Wit en Harrie Weerman van E en O zullen de problemen en afzeggingen bij de Oranje teams in aantal afnemen. Voorlopig wordt de professionele route die de handbalbond heeft uit gestippeld echter met de nodige scepsis tegemoet gezien. Niet in de minste plaats omdat 'de nieuwe koers 'slechts' gepaard gaat met een verhoging van het budget met jaar lijks 250.000 gulden. Hoewel hoofdsponsor Kwantum volledig achter de ambities van het NHV staat, heeft de geldschieter nog geen handtekening gezet onder het nieuwe contract. Volgens het NHV is alles vrijwel rond, maar dat de dekking van het plan nog niet defi nitief is, werd bevestigd. Het zou te ver gaan de fundering voor de komende jaren als drijfzand te bestempelen. Maar dat de pijlers er al staan is evenmin waar. Alle mooie woorden van bestuurslid technische zaken Jan Tuik ten spijt. De 'pijlers' die hij noemde waren een degelijk jeugdplan met als be doeling een versterking van Jong Oranje-teams en speciale aandacht voor de top. Met de top wordt de nationale mannenploeg bedoeld. Onder lei ding van full-time bondscoach Can telberg moet het team binnen korte tijd het verloren terrein goed ma ken. Onder Ton van Linder hij blijft gewoon zijn contract uitdie nen als technisch directeur en coach van de vrouwenploeg is het niet gelukt uit de C-groep te komen. De benaming C-landen is overigens niet meer van toepassing, maar een betere definiëring voor de toestand van het vaderlandse handbal is nog niet voorhanden. t Toekijken Nederland zal ontbreken op de Olympische Spelen in Barcelona. "Maar daar moeten ook landen als Denemarken en Westduitsland toe kijken, dus in dat opzicht bevinden we ons in goed gezelschap", aldus Tuik. "We moeten voorlopig alles richten op de WK in 1993 in Zwe den. Via de kwalificatietoernooien Guus Cantelberg. in Finland (volgend jaar) en daarna Oostenrijk moeten we een plaats bij het wereldkampioenschappen be machtigen". Op dat niveau zou ver volgens de aansluiting bij de groot machten moeten worden bewerk stelligd. Het lijkt een lange en heilloze weg. Maar het NHV ziet licht aan het einde van de tunnel waar de bond al jarenlang in ronddoolt. Met de komst van Cantelberg en Weer man heeft men in elk geval letterlijk twee vliegen 'in één klap geslagen, maar ook figuurlijk. De rentree van onmisbare internationals als Wil Ja cobs en Jacques Josten lijkt nu een kwestie van tijd. Uit onvrede met het beleid van Van Linder bleven in de afgelopen jaren de vedetten sys tematisch weg bij Oranje. Cantelberg en Weerman (de coach van de kersverse landskam pioen uit Emmen gaat Jong Oranje leiden als parttimer) blijven beiden bij hun eigen club werkzaam. De bond heeft in dat opzicht water bij de wijn moeten doen. Het is een vreemde gedachte dat Cantelberg als voortrekker en bondscoach ook nog een halve weektaak moet uitoe fenen bij zijn werkgever Blauw Wit. Daarbij heeft het NHV jarenlang oppositie gevoerd tegen clubgebon den coaches op nationaal niveau. LEIDEN - DIOK heeft een voor één evenement een hoofdsponsor gevonden. De Verenigde Spaarbank staat dit jaar garant voor het internatio nale rugbytoernooi dat de Leid se vereniging van 25 tot en met 27 augustus organiseert. DIOK ontvangt de financiële bijdrage in het kader van een plan van de VSB om bepaalde (nieuwe) eve nementen in de Nederlandse sportwereld te steunen. Wat betreft het initiatief van DIOK kan nog van een noviteit worden gesproken. Voor het eerst wordt er in Nederland een toernooi gehouden met deelne ming van de Engelse, de Itali aanse en waarschijnlijk ook de Franse rugbykampioen. DIOK maakt het kwartet vol. DEN HAAG (ANP) - Ruud Harre wijn heeft gisteren de basketbal-se lectie bekend gemaakt die van 20 tot en met 25 juni in de Joegoslavi sche stad Zagreb deelneemt aan de strijd om de Europese basketbalti- tel voor mannen. Twaalf spelers hebben vast een plaats in de groep, vier anderen zijn als reserve aange wezen. Bij het dozijn zijn twee spelers die hun kunsten voornamelijk verto nen in de Verenigde Staten: Van Poelgeest en Vrind. Landskam pioen Den Helder is met vier spelers het best vertegenwoordigd in de se lectie. Als voorbereiding op de Europe se titelstrijd speelt Oranje komend weekeinde twee officiële interland wedstrijden tegen Canada, in Den Bosch en Amsterdam. Daarna ver trekt de ploeg naar Griekenland waar behalve wedstrijden tegen het gastland ook ontmoetingen tegen Italië en een Amerikaans All Star team op het programma staan. De voorbereiding wordt afgeslo ten op 15 juni met een interland wedstrijd tegen Griekenland in Ne derland. De selectie voor het Europees kampioenschap is: Bottse en Kui pers (Den- Bosch), Van Rootselaar, Te Velde, De Waard en Cooper (Den Helder), Emanuels en Dam (Mep- pel), Houben (Weert), Franke (Cana dians), Van Poelgeest (Nebraska) en Vrind (Wild Cats Villanova). Reser ves: Hammink (LSU), Kales en Ha- geman (Akrides), Lieverst (La Salie Uni). Cantelberg kon verzekeren dat er genoeg mouwen te passen zijn aan zijn dubbelfunctie. Óp termijn kun nen er louter vruchten worden ge plukt meent de leraar lichamelijke opvoeding die zijn baan in het on derwijs op moet geven. Ruim tien jaar geleden had de voormalige spe ler en trainer van Sittardia (66 inter lands) de nationale ploeg ook al on der zijn hoede. Hij werd onder ande re zevende op de WK voor B-landen. Met zijn eigen Limburgse ploeg be haalde hij als coach twee landstitels en drie nationale bekers. Met Blauw Wit veroverde de 49-jarige coach in 1986 de beker en vorig jaar de lands titel. Weerman (41) behaalde zijn successen als speler en trainer bij E en O. Vorig jaar won hij de beker en dit jaar de landstitel. Het tweetal moet de trainingen en wedstrijden van de nationale selec ties gaan intensiveren. De spelers krijgen daarvoor niet betaald. De handbal rolt dus voorlopig nog niet zoals de volleybal. Wel is er een vorm van schadeloosstelling als er vaker een beroep wordt gedaan op de internationals. De beleidsnotitie van het NHV heeft als ondertitel 'de Oranje trein gaat denderen'. "We pakken het ri- goreus aan. De trein gaat niet rijden, nee denderen", aldus Tuik. En wie nu nog aan de noodrem trekt, ligt eruit. ROB VAN DER ZANDEN WOENSDAG 15.25-17.25 BBC 2: Paarderennen in Goodwood. 19.00-20.00 SKY: Trans World Sport. 20.00-22.25 BRT 2: Sportavond: met oa. de linale van het EC-I toernooi tussen AC Milan en Steaua Bukarest. 20.00-21.00 SKY: Turnen: hoogtepunten van het EK vrouwen in Brussel. 20.10-22.30 Ned 3: Studio Sport: met Europacup voetbal. Rechtstreekse repor tage van de EC-I finale tussen AC Milan en Steaua Bukarest in het Nou Campsta- dion ip Barcelona. 20.15-22.10 Did 2: Die Sport-Reportage: rechtstreeks verslag van de EC-l finale tussen AC Milan en Steaua Bukarest in Barcelona. 21.00-22.00 SKY: Squash: Open Britse kampioenschappen. 21.45-22.00 Super. World News: met o.a. sport. 22.00-23.00 SKY: Paardenshow in Rome. 23.00-01.00 SKY. Voetbal: Finale Europa cup-I tussen AC Milan en Steaua Buka rest. DONDERDAG 11.27-16.00 Did 2: Die Sport-Reportage: verslag van de Tennis World Team Cup in Düsseldorf. 11.40-14.30 BBC 1 International Cricket Engeland-Australië in Old Trafford. 13.55-14.10 BBC 2: International Cricket: Engeland-Australie. 14.10-14.25 BBC 2: 100 Great Sporting Moments.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17