DOCENTEN M/V MTS-ers werktuigbouw CmAr) Technisch vertegenwoordiger m/v voor Skala -jlNTERACADEMIEt KANSEN VOOR HBO-ERS EN VWO-ERS MET COMMERCIËLE ERVARING uitzencta VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VflKflTUBES VflKflTURES WflKflTURES VflKATURES VAKATURES VflKATURES VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES II telefoon (071)161400 Skala is een jonge en dynami sche organisatie, die zich in de Benelux met groeiend succes beweegt op de markt van de verhuur van TV's, video-recorders, kamera's, audio-apparatuur, witgoed en magnetrons. Kortom, Skala heeft het nieuwste van het nieuwste op het gebied van home- electronics in huis. Wij zoeken voor de regio Leiden een enthousiaste technisch vertegenwoor diger. Deze is verantwoordelijk in zijn werkgebied voor de kwaliteit van ver huurde apparatuur en het onderhoud. Technische kennis is daarom nodig. Maar ook het vermogen om prettig met onze klanten om te gaan. Wij zien onze technische vertegen woordiger als een man met commer ciële eigenschappen en een gedegen opleiding (MTS-E of LTS met aanvul lende kursussen) Ervaring in de branche is een pré, maar geen eis. Via interne studie wordt de technische kennis regelmatig op peil gehouden. Vanzelfsprekend is het rijbewijs BE noodzakelijk. Skala stelt hier een boeiende, afwis selende baan tegenover, een goed salaris, gunstige arbeidsvoorwaarden (o.a.) gebruik van auto), opname in ons pensioenfonds plus een prettige werksfeer bij een jong bedrijf. Heeft u interesse? Schrijf dan een korte, bondige brief met alle gegevens over leeftijd, ervaring en opleiding aan Skala Home Electronics B.V, afdeling Personeel Organisatie, Maarssen- broeksedijk 41, 3606 AG Maarssen, telefoon: 030-43 08 88. Veeleisende mensen huren bij Skala. Interacademie LOI vormt samen met 10 andere opleidingsinstituten, verspreid over het hele land, een samenwerkingsver band onder de naam Interacademie. De mondelinge opleidingen van de Interaca- demies worden afgesloten met erkende examens. Interacademie LOI is een activiteit van de Leidse Onderwijsinstellingen. De lessen worden gegeven in het goed geoutilleerde Interacademie LOI-gebouw aan de Zijl- dijk 25 in Leiderdorp. Het komende studiejaar gaat Interacade mie LOI van start met dag- en avondop leidingen op het gebied van secretariaat, toerisme, gezondheidszorg, management, administratie en informatica. Voor deze opleidingen zoeken wij: Voor het dagonderwijs: Machineschrijven, Tekstverwerking, Nederlands, Engels, Praktische beroepsvorming, Steno Nederlands en Engels, Toerisme, Economie/statistiek, Management/communica tie, Handelskennis/handelsrekenen en Marketing. Voor het avondonderwijs: Machineschrijven, Tekstverwerking, Nederlands, Engels, Steno Nederlands, Toerisme, Marketing, Bedrijfseconomie, Algemene economie, Organisatiekunde, Observatie, Handelskennis/handelsrekenen, Informatica, Bedrijfsadministratie en Recht. Daarnaast zoeken wij voor de dagopleidingen Dokterassistent(e) en Medisch secreta resse en voor de avondopleiding Primaire medische kennis 2 (basis)artsen voor de vakken: Anatomie, Fysiologie, Pathologie, Instrumentenleer en Medische correspon dentie en -terminologie. Voor de avondopleiding Leid(st)er kinderopvang zoeken wij iemand met een afge ronde studie HBO-J en/of Pedagogiek. Het aantal lesuren varieert per vak en ligt tussen de 6 en 15 uur per week. Combinatie van vakken is gewenst. Wij willen graag in contact komen met belangstellenden die in het bezit zijn van: een eerste- of tweedegraads lesbevoegdheid ervaring op het desbetreffende gebied aantoonbare onderwijservaring. Voor inlichtingen kunt u zich op werkdagen van 14.00 tot 16.00 uur telefonisch wen den tot de schoolleider mw. mr. I. van der Werf: 071—45 1407. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de LOI, t.a.v. mw. mr. I. van der Werf, Postbus 4200,2350 CA Leiderdorp. Vedior Medica, organisatie voor tijdelijk werk in en om de gezondheidszorg, is de in de gezondheidszorg gespeciali seerde afdeling van Vedior Uitzend en Personeel Adviesbureaux. Momenteel zijn wij op zoek naar A-verpleegkundigen De instelling: Een ziekenhuis te Leiden. De baan: Wij hebben regelmatig verpleegkundigen nodig voor diverse af delingen. Er wordt van u verwacht dat u een aantal weken kunt werken in alle diensten. Voor wie: Voor A-verpleegkundigen, mbo-V'ers en hbo-V'ers die per direct in zetbaar zijn. Informatie: Voor meer informatie over deze en andere functies in de gezond heidszorg die Vedior op dit ogenblik heeft kunt u contact opnemen met Caroline Kalkhoven van ons filiaal: Pelikaanstraat 11, 2312 DW Leiden, tele foon 071 - 142347. VEDIOR# MEDICA l Drogisterij Parfumerie Maasdam Voor onze Drogisterij Parfumerie in het overdekte winkelcentrum "De Kopermolen" zoeken wij een VERKOPER/ DROGIST M/V Leeftijd vanaf 21 jaar Zijn taak bestaat uit het verrichten van werkzaamheden in onze drogisterij afdeling en het beheer hierover. Hij moet in staat zijn bij afwezigheid van de bedrijfsleidster deze te vervangen. Geboden wordt een veelzijdige baan met perspectief, in een enthousiast team. Heeft u belangstelling voor deze veelzijdige functie, bel dan even voor meer informatie naar 071-896840 en vraag naar de heer C. Bijl. Werknet breidt haar netwerk uit: Uitzendorganisatie Werknet heeft haar hoofdkantoor in Almere-Haven en een netwerk van meer dan 60 vestigingen verspreid over Nederland. Intussen neemt het aantal opdrachtgevers toe en breiden onze activiteiten zich uit. En wel in die mate, dat wij in de komende jaren een regelma tige en sterke groei voorzien. De bestaande vestigingen worden groter en er zullen nieuwe vestigingen bijkomen. En dat betekent dat ook ons aantal van 220 medewerkers regelmatig verder zal worden uitgebouwd, om met onze groei gelijke tred te houden. Momenteel hebben wij mogelijkheden in onze vestigingen te Alkmaar, Amsterdam, Breda, Den Bosch, Deventer, Haarlem, Hillegom, Leiden, Nijkerk, Schagen, Wageningenen Zwolle. Uitzendconsulent(e) extern U legt persoonlijk contact met bedrijven en andere arbeidsorganisaties. En u blijft deze onderhouden. U vertegenwoordigt niet alleen in persoon Werknet, maar u bent ook adviseur/adviseuse, die snel en adequaat de juiste hulp biedt. In sommige situaties kunt u uzelf dubbel waar maken, namelijk daar waar bij relaties een overschot aan personeel is ontstaan, doorvoor die personen een voorlopige plaats op de arbeids markt te zoeken. Daarnaast bezoekt u regelmatig instanties waar u potentiële werknemers ontmoet voor tijde lijk werk en waar u informatie geeft over Werknet en mogelijkheden, die Werknet heeft te bieden. Dat kunnen zijn: scholen, opleidingsinstituten, jongerencentra, sociale diensten, gewestelijke arbeidsbureaus, wijkcentra en vele andere. Datzelfde geldt ook voor plaatselijke eve nementen, als sportdagen, braderieën e.d. Naast geregelde contacten met bestaande en nieuwe relaties, verzamelt u de nodige informatie over hun organisaties, hun arbeidsvoorwaarden, werk' en werkomstandigheden, alsmede andere voor uit zendkrachten relevante gegevens. U verzorgt ook vaardigheidstesten bij inlenende bedrijven, u helpt geplaatste uitzend krachten op weg bij het desbetreffende bedrijf. Daarnaast houdt u zich regelmatig op de hoogte van de gang van zaken. Over dat geheel aan werkzaamheden rap porteert u periodiek aan de vestigingsmanager. Dat alles vereist een representatieve persoonlijkheid, vlot en gemakkelijk in de om gang. U hebt een scherp en analytisch oog voor de behoefte van uw klanten en de capaciteiten van uw uitzendkrachten. Vandaar dat wij een opleidingsniveau vragen van ten minste VWO en 3 4 jaar ervaring. Die hoeft niet in de uitzendbranche te liggen, maar liefst wel in de dienstverlenende sector. Dat houdt in dat u tussen de 22 en 26 jaar bent en tevens beschikt over een rijbewijs B. Informatie/sollicitatie Het spreekt vanzelf, dat wij u opleiden, trainen en begeleiden om u volledig vertrouwd te maken met alle aspecten van het uitzendwezen in het algemeen en van Werknet in het bijzonder. Deze periode zal zo'n 3 maanden in beslag nemen. Wilt u in aanmerking komen voor deze functie; hebt u vragen of wilt u meer weten, neem dan telefonisch contact op met ons hoofdkantoor, Kerkstraat 56 in Almere-Haven, 03240 - 13434. Dat kan ook al vandaag 20 mei tussen 10.00 en 16.00 uur. Er is een team aanwezig dat uw eventuele sollicitatie graag in behandeling neemt en u alle gewenste informatie kan verstrekken. Wanneer u liever schrijft, kunt u uw sollici tatiebrief zenden aan mevr. N.C.M.J. Fievet, hoofd Personele Zaken, Werknet Uitzendorgani satie B.V.Postbus 145, 1300 AC Almere-Haven. Vergeet u daarbij niet de vestigingsplaats of -plaatsen, die uw voorkeur hebben, op te geven. Wij willen daar graag rekening mee houden. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uw gegevens worden daarbij' uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld. WERK VOOR WERK EN GROEI MEE MET WERKNET CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. is de Nederlandse dochter van de grootste platenmaatschappij ter wereldCBS RECORDS INTERNATIONAL in New York, vertegenwoordigt een enorm aantal internationaal bekende artiesten. De Nederlandse CBS-vestiging in Haarlem is daarin een belangrijke schakel, omdat hier elpees, singles, muziekcassettes en compact discs gefabriceerd c.q. geassembleerd worden van deze artiesten en groepen voor een groot deel van Europa. Dat betekent- dat er dagelijks vele tienduizenden geluidsdragers geleverd moeten worden. Voor onze Technische Dienst zoeken wij met spoed Diegenen die een gelijkwaardige opleiding hebben gevolgd verzoeken wij eveneens te solliciteren. De werkzaamheden worden in drieploegendienst verricht. Wij geven de voorkeur aan kandidaten die: - ervaring hebben als storingsmonteur - gewend zijn zelfstandig te werken - kennis hebben van pneumatiek en elektrotechniek - leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden een goed salaris, plus een aantal interessante extra's zoals: reiskostenvergoeding, pensioenverzekering, studiekostenregeling, doorgaans een financiële einde-van-het-jaar-handdruk en u werkt in de platenbizzdus... Wenst u inlichtingen omtrent deze functie, belt u dan de heer C. Juffermans tel. 023-182644. Belangstellenden verzoeken wij binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief te zenden naar de afdeling personeelszaken.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 24