F1 Miele om V^Hmlhukm MIELE MAAKT DE MOOISTE FN IDF RFSTFKFIJKFI AVACAR BV Van Foreestlaan 11, Alphen a/d Rijn 01720-31133 Alfa 751.8 IE Fl. 37.690.-. Alfa 75 v.a. Fl. 34.350,-. Prijzen incl. BTW af importeur. Een succesvol concept, de Alfa 75, is op een aantal punten nog verder ✓geperfectioneerd. Bovendien heeft Alfa Romeo een opmerkelijke versie aan de 75-serie toegevoegd: de Alfa 751.8 IE. Uitgerust met een elektro nisch gestuurde brandstofinjectie die deze karaktervolle sportsedan een vermogen aan souplesse bezorgt. In elk toerengebied geeft de Alfa 75 1.8 IE u de beschikking over een hoeveelheid trekkracht die het rijden tegelijkertijd ontspannend en opwin dend maakt. Het directe gevolg van de geavanceerde manier waarop de Alfa 751.8 IE brandstof omzet in pk's. Met een maximum vermogen van 122 paardekrachten wordt een top snelheid van 190 km/h bereikt Het multipoint injectiesysteem, de unieke variabele nokkenastiming en de digitale ontsteking worden feilloos en integraal door het Motronic motor managementsysteem gestuurd. Uiterlijk herkent u de Alfa 751.8 IE aan de aërodynamische achter spoiler, de perfecte sportstoelen en het riante interieur. Kom bij ons de nieuwe Alfa 75 modellen beleven en maak een proefrit in de sportsedan van uw keuze: De Alfa 751.8,1.8 IE, 2.0 Twin Spark of de 3.0 V6. f.iifn - VJVI Miele maakt erg mooie en zeer goede keukens. Met de perfektie en duurzaamheid die u van Miele mag verwachten. De hoge kwaliteit vindt, u veelvuldig terug in elk van de tientallen Miele keukenprogramma's, in de meer dan 200 oogstrelende designs, in de doordachte details en in de fantastische afwerking. Naar onze mening maakt Miele de mooiste en de beste keukens. Het zal ons niet moeilijk vallen ook u daarvan te overtuigen. Want met Miele kunnen we van uw keuken een eenheid maken, passend bij uw stijl en uw woonomgeving. Daarin zullen we u graag vrijblijvend adviseren en uw keuken, samen met u, stap voor stap laten "ontstaan". Tot in de details. Want bij Miele levensduur en Miele komfort hoort een doordacht, vakkundig op gesteld totaalkoncept. Ook daarom onze voorkeur i voor Miele. En waarschijnlijk, binnenkort, ook van u. Na 'n vrijblijvend informatiebezoek aan onze Miele- keukenshowroom er is geen betere Bij Classic Home Benthuizen vindt u een kollektie klassieke meubelen in de meest traditionele vormen van een vorstelijke kwaliteit die hun prijs meer dan waard zijn. Meubelen waar noest vakmanschap vanaf straalt. Bij Classic Home Benthuizen vindt u de gerenommeerde kollekties van Castle Furniture, Mol Geurts, Mulleman, Koekoek, Hogenelst, Stylish Furniture en vele anderen. Wonen met meubelen uit de Classic Home stijlmeubel kollektie betekent dan ook stijlvol wonen. Classic Home Benthuizen is kompleet, dat wil zeggen dat u bij ons ook de bij deze stijl passende tapijten, gordijnen', lampen en woonaccessoires vindt. Graag nodigen wij u uit voor een wandeling door onze zaak om te ontdekken hoe sfeervol wonen kan zijn! Benthuizen - Dorpsstraat 70-74 - 079-311200 Gemakkelijk te bereiken vanaf rijksweg A12 Den Haag - Utrecht (afslag Bleiswijk) Miele-Keuken-Centrum "Leiden" Leiden: Korevaarstraat 11. Tel.: 071-149859 Bij Classic Home Benthuizen herken je klasse. Goede klassieke meubelen zijn van alle tijden....

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 11