inclusief instructie en support ladefdorp IN LINNAEUSHOF WORDT NOG ECHT GESPEELD Vroeger werd je dit lied met in de rij om hooguit een mi- de paplepel ingegoten of nuut lang in een super anders leerde je het wel op achtbaan door de lucht te school. Maar toen had je slingeren of met een rot- ook nog speeltuinen. De vaart in een wildwaterbaan meeste speeltuinen zijn ver- naar beneden te storten, dwenen of pretpark gewor- Speeltuinen zijn eigenlijk maar ouderwets In Zuid-Kennemerland, op een steenworp afstand van Haarlem en Zandvoort vin den we nog een échte ou derwetse speeltuin! En dan nog wel Europa's grootste: Linnaeushof in Benne- broek. Een schitterende tuin, on derverdeeld in verschillende soorten speeltuinen. Er is er een voor de grote kinderen. Er is er een voor kleuters en peuters met speelattrakties voor de allerkleinsten. Naast de vele schommels, zweef- en draaimolens, be vinden zich in de kleuter tuin een edukatief speel- verkeersdorpje met kinder fietsjes, een dorpje met acht reuze speelfantasieën, een zandbak met zandgra vers en een achttiental schommeldieren. Er is een overdekte speeltuin en bij warm weer een waterspeel plaats. De speeltuinen in Linnaeus hof zijn ruim van' opzet en omringd door picknick plaatsen met lig- en speel- gazons. Maar liefst driehonderd échte speelattributen, met daarnaast motorskelters, minicars, trampolines, space walk, ruimtefietsen, zweefbanen, waterfietsen, trein, hobbel- en racefiet sen, labyrint, lachspiegels, schaduwpaleis, midgetgolf, jeu de boulesbanen, snuf- fleboard en nog veel meer, maken van Linnaeushof een dagvullend rekreatie- park. Linnaeushof is een speel tuin en geen pretpark. De aktieve rekreatie staat voor op. 98% van de speelattri buten is niet mechanisch. In Linnaeushof wordt dan ook echt gespeeld Dat is Lin- naeushoTs identiteit. De speelrelatie tussen ouders en kinderen wordt bewust bevorderd. Een speeltuin met een ei gen identiteit dus, die tij dens een onderzoek door de Konsumenten Voorlich ting van de A.N.W.B. het hoogste tevredenheidsper centage kreeg van de 100 geënquêteerde gezinnen. Van deze gezinnen wees maar liefst 95 tot 100 pro cent van de ouders en kin deren Linnaeushof aan als dé speeltuin voor een suc cesvolle en leuke dag. Duur is Linnaeushof beslist niet. Voor een dag speel- plezier met onbeperkt ge bruik van alle attrakties (uit gezonderd de motorskel ters) kost slechts ƒ7,50 p.p., 65+5,00 p.p. Op avontuur met Djoser Egypte 21 dagen1785,- Inaonesië 21 dagenf 2795,- West-Turkije 22 dagen1645,- Oost-Turkije 22 dagen1595,- Folder? Djoser071-126400. De staf van het Sint Bavo Ziekenhuis leert op dit moment in een PC Privé Project van Schoonderbeek hoe je een personal computer kunt inzetten om de rompslomp uit je werk te halen. De Gemeente Hillegom biedt zijn ambtenaren de mogelijkheid om deel te nemen in een PC Privé Project van Schoonderbeek. Ook u en uw medewerkers leren we graag hoe u de PC tot uw mooiste instrument sinds de schrijf- en rekenmachine kunt maken. In een Schoonderbeek PC Privé Project zorgen we voor uitgebreide instructie en persoonlijke begeleiding. Ook 's avonds zijn we telefonisch bereikbaar om u voort te helpen bij uw ontdekkingstocht op de PC. Om de kosten hoeft niemand het meer te laten. In Schoonderbeek PC Privé Projecten leveren wij de vaderlandse trots, Hilip personal computers. In projectverband betaalt u voor een echte Tülip altijd minder dan de gangbare winkelprijs. Zullen we eens verder praten over de solide werkwijze van Schoonderbeek in PC Privé Projecten? PC Privé Projecten van Schoonderbeek Schoonderbeek Elektronica Schoonderbeek Elektronica Systemen B V, Marconistraat 32-34,2I28 AK Hillegom. Postbus 216, 2180 AE Hillegom.Tel. 02520-155 66. Viditel pagina 386. Bij de afdeling personeelszaken is er. in verband met het vertrek van één van de medewerkers plaats voor een medewerker personeelszaken m/v De afdeling is onderdeel van de hoofdafdeling welzijn van de gemeentesecretarie en telt 4 medewerkers. Funktie-informatie: Tot zijn/haar taak zal onder andere behoren: - het behandelen van rechtspositionele aangelegenheden: - het mede verrichten van werkzaamheden voor de salaris administratie (D.O.A.); - het begeleiden van werving- en selectieprocedures; - het onderhouden van contacten met o.a. de Basisgezondheids dienst en medezeggenschapscommissie; - de verdere ontwikkeling van het gemeentelijk personeelsbeleid. Funktie-eisen: - opleiding op MBO-niveau; - goede redactionele vaardigheden en contactuele eigenschappen; - kennis van. geautomatiseerde salarisadministratie is gewenst. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f. 3.641,-- (nivo 7) bruto per maand. Inlichtingen Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling personeelszaken, dhr. B.A.M. van Westerop, telefoon 071-899261, toestel 226. Sollicitatie Sollicitatiebrieven kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie worden gericht aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. Vrouwen worden met nadruk uitgenodigd om naar deze funktie te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 8