ar* Rabobank S NOORDWIJK GROEPSHOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) Rabobank expediter (m/v) MSD Verpleegkundige m/v Spaarne Ziekenhuis MEDEWERKER SALARISADMINISTRATIE MA/ WERKVOORZIENINGSSCHAP 'T HEEM Randstad heeft volop werk ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER MERCK SHARPS, DOHME? VAKATURESl Sluitingstijd voor advert! donderdagmiddag 15 3< Inl bij onze advertentie- telefoon (071)161400 De Stichting Interconfessioneel Spaarne Ziekenhuis is een algemeen Ziekenhuis, ontstaan uit de fusie tussen het Diaconessenhuis te Heemstede en de Mariastichting te Haarlem. Het ziekenhuis is gesitueerd op twee lokaties en heeft een capaciteit van 600 bedden. Het personeels bestand bestaat uit circa 1500 medewerkenden. De polikliniek urologie, lokatie Haarlem, welke ressorteert onder het hoofd poliklinieken, heeft een vacature voor de functie van (36 uren per week) De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het assisteren van de urologen bij verrichtingén, behandeling en onderzoek, zowel op de polikliniek als op de operatiekamers. Onze gedachten gaan uit naar A-verpleegkundigen: met ervaring op poliklinisch- danwel urologisch gebied; die beschikken over coördinerende kwaliteiten, goede contactuele eigenschappen en zelfstandig kunnen werken. Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. De salariëring van de functie geschiedt op FWG-niveau 40. Telefonische informatie wordt tijdens kantooruren verstrekt door het hoofd poliklinieken, bereikbaar onder nummer 023-31 9110, toestel 1153. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen uiterlijk tot 20 mei a.s. worden gericht aan de afdeling personeelszaken van het Spaarne Ziekenhuis, lokatie Haarlem, Postbus 1644, 2003 BR HAARLEM. r Het schap biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening zinvolle arbeid aan mensen voor wie door lichamelijke of geestelijke handicaps, dan wel door persoonlijke factoren van andere aard, geen werkgelegenheid in het vrije bedrijf aanwezig is. Binnen het schap zijn 330 mensen werkzaam, onderverdeeld in de volgende afdelingen: - Industriële werkplaatsen - Buitenobjecten - Externe objecten In verband met de interne promotie van één van onze personeelsleden op de afdeling Administratie vraagt het Dagelijks Bestuur van het schap een Functie-informatie Betrokkene wordt belast met: - het uitvoeren van de geautomatiseerde salarissen-administratie voor circa 320 personen; - het toepassen van verschillende sociale vezekeringswetten; - het verrichten van boekhoudkundige werkzaamheden; - andere voorkomende afdelingstaken Functie-eisen: - MAVO/HAVO opleiding en in bezit van Praktijkdiploma boekhouden; - kennis van de sociale verzekeringswetten; - enkele jaren kantoorervaring is een pré; - in staat zijn zelfstandig te kunnen werken. Salaris: Het salaris zal bij een goede taakvervulling maximaal 2.993,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De rechtspositie van de gemeente Katwijk is van toepassirlg. De aanstelling zal aanvankelijk geschieden op tijdelijke basis voor de duur van 12 maanden met een mogelijkheid tot aansluitende vaste aanstelling. Voor informatie over de functie kunt u desgewenst telefonisch contact opnemen met de heer G.J. Schoneveld. telefoon: 01718-51831. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Directeur van het Werkvoorzieningsschap 't Heem, POSTBUS 3005 2220 CA KATWIJK 01718-51800 Verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken deel uil van de landelijke Rabobank organisatie met ruim 3000 vestigingen. Voor de afdeling Beheerstechnische Za ken zoeken wij een: Algemeen De afdeling Beheerstechnische Zaken bestaat uit de groepen Financiële Administratie, Interne Zaken en Automatisering. De financiële administratie verricht aktiviteiten die noodzake lijk zijn om de financiële posilie van de bank ten opzichte van derden zo volledig, tijdig en juist mogelijk vast te leggen en daarover periodiek te rapporteren. Funktie omschrijving - Het operationeel leidinggeven aan 2 medewerkers. - Het cijfermatig opstellen van de jaarstukken en begroting Het verzorgen van de cijfermatige periodiek verslaglegging en rapportage. - Het controleren van de periodieke computer-output. - Het verrichten van specifieke controles binnen de groep. - Het doen van voorstellen tol wijziging en beheer van de ad ministratieve procedures. Funktie-eisen - Opleiding op HAVO/MEAO-niveau aangevuld met MBA. Kennis ven en affiniteit tot geautomatiseerde systemen. - Leidinggevende- en communicatieve kwaliteiten. - Flexibele, actieve en dienstverlenende instelling. -Leeftijd vanaf 23 jaar. - Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. De Rabobank biedt naast een goed salaris, prima bijkomende arbeidsvoorwaarden zoals studiefaciliteiten, een dertiende maand en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van bovenstaande functie, dan kunt u bellen met de heer J.C. de Ruiter, Hoofd Beheeriechnische Zaken, telefoon 01719-19312. Uw schriftelijke sollicitatie, binnen veertien dagen, richten aan de waarnemend directeur Dhr. B. Groutars, Postbus 16,2200 AA NOORDWIJK NOORDWIJK EEN ONDERNEMENDE BANK Vicon B.V. Landbouwwerk tuigenindustrie ontwikkelt, fabriceert en distribueert werktuigen voor de gewas teelt, ruwvoederoogst en high-tech farming. De Vicon bedrijven behoren tot Greenland N.V., een agrarisch-industriële groep die marktleider is in Europa en Noord-Amerika en in 1988 een omzet realiseerde van f 744 miljoen. Bij Greenland werken ruim 3500 mensen. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. Voor de produktie-unit, waar Persen en Spuitbomen worden geassembleerd, zoeken wij een De hoofdtaak van de expediter bestaat uit het zorgdragen voor een tijdige aanlevering van de door de supply manager aangekochte goederen en diensten. Belangrijkste deeltaken zijn: op grond van het produktieplan en de geplaatste kooporders opstellen c.q. wijzigen van de leverschema's; zorgdragen voor eventuele toelevering van materialen bij uitbestede bewerkingsstappen; organiseren van noodzakelijke in- en uitvoerpapieren en door ons uit te voeren transporten; administratieve begeleiding van bovengenoemde processen. De eisen die wij stellen aan kandidaten voor deze functie zijn: een MBO/HBO-niveau met technische achtergrond c.q. feeling; enige bedrijfservaring, bij voorkeur als expediter; goede kennis van de moderne talen (Engels/Duits/Frans); uitstekende contactuele eigenschappen. Wij bieden een afwisselende baan in een internationaal opererend bedrijf, een bruto maandsalaris afhankelijk van leeftijd en/of ervaring en een reis- en studiekostenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Vicon B.V., Postbus 1000, 2150 BA Nieuw Vennep, t av mevrouw A.P.K. de Zanger, afdeling Personeelszaken. FEUCITAS B.V. Is een dynamisch voorspoedig groeiend bedrijf met staande positie op het gebied van produktprómoties. Deze pro moties vinden voor het merendeel bij de consument thuis plaats en worden verzorgd door een buitendienst van ongeveer 300 DATA-TYPISTE (full-time) Funktie-inhoud: - invoeren van bezoeksrapporten en adressen - alle andere voorkomende administratieve werkzaamheden Voor deze funktie zoeken wij kandidaten met een opleiding MAVO-niveau en een typediploma. Leeftijd: I8-2I jaar. Als je belangstelling hebt voor deze funktie verzoeken wij je vrif delijk binnen tien dagen een sollicitatiebrief te schrijven naar: FEUCITAS B.V. kantoor Secretaresse m/v Per direct hebben wij een leuke baan voor u, als u naast een secretaresse-opleiding ook kennis van WordPerfect heeft. Uw vooropleiding is of VWO of HAVO. Informatie bij Gérard Beck of Saskia Görtz, tel. 071-14 22 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. industrie Produktiemedewerkers m/v Voor verschillende bedrijven in en om Leiden zoeken wij o.a. schoolverlaters die lange tijd full-time beschikbaar zijn. Informatie bij Loes ledema of Ingrid Mazurel, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3A. techniek ISl'ers m/v Per direct zoeken wij v n bedrijf in Leiden medewerkers Informatie bij Paul Hoogreef of Roel F tel. 071-12 15 41. Leiden, Boommarkt 3A. Tekenaars m/v Voor een bedrijf in Leiden. Enige tekenervaring is voldoende en ervaring met airbrush zeker een voordeel. Het betreft banen voor een lange periode, m.i.v. 16 mei a.s. Informatie bij Paul Hoogreef of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41. Leiden. Boommarkt 3A. gezondheidszorg A-verpleegkundige met kinderaantekening m/v Voor een ziekenhuis in Leiden. Deze baan is vanaf half mei, voor een lange periode. De werktijden (80 of 100 worden in overleg vastgesteld. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46. Leiden, Boommarkt 3A. horeca Kantinemedewerker m/v Voor een gemeente-instelling in het centrum van Leiden. Werktijden 08.30-12.00 uur, ervaring en zwart/wit kleding zijn vereist. Deze baan is per direct en voor enkele weken. Informatie bij Regina de Vreede, tel. 071-14 96 42, Leiden, Boommarkt 3A. Natuurlijk zijn manne Bel de banenlijn 071-14 18 45. 24 uur per dag actuele informatie o vestigingen. welkom. tr randstad uitzendbureau MSD B.V. te Haarlem maakt deel uit van een der grootste farma ceutische concerns ter wereld. De Nederlandse vestiging houdt zich bezig met de produktie, verkoop en export van genees middelen voor zowel humaan als veterinair gebruik. Het personeelsbestand omvat ca. 650 medewerkers. De afdeling Creative Services verzorgt voor de Sales en Marketing activiteiten de ontwikkeling en produktie van het promotionele materiaal. Ter uitbreiding van deze afdeling zijn wij op zoek naar een De functie: Het onder leiding uitvoeren van administratieve werkzaamheden, onderhouden van interne en externe contacten, opstellen van planningen en bewaken van de voortgang van de betreffende activiteiten. Functie-eisen: minimaal HAVO-niveau, aangevuld met een afgeronde MEAO- opleiding; goede kennis in woord en geschrift van het Nederlands en Engels; ervaring met tekstverwerkingsapparatuur; grote mate van accuratesse, zelfstandigheid, energie en vasthoudendheid; goede contactuele vaardigheden; langdurig kunnen werken onder grote druk. Wat wij bieden: Wij bieden een goed salaris. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zoals men die van een modern bedrijf kan verwachten. De sollicitatie: Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw sollicitatie brief met c.v., binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, aan Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581, 2003 PC Haarlem, t.a.v. de heer A.A. uit de Bosch. Tel.: 023-153115.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 28