tempo-team uitzendbureau maatschappelijk werkende (m/v) MARIËNHAVEN FREELANCE CATERINGMEDEWERKSTERS WEDEC0 NEDERLAND B.V. De beste papieren vooruwvakatures Onze lezers, uw markt ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDER SERVICE GARANTIE SPECIALIST SECRETARESSE MSD MERCK SHARP& DOHMEv Joh. Enschedé en Zonen MARIÈNHAVEN te Warmond is een psycho geriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners en beschikt over een voorziening voor dag behandeling met 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In het zorgproces staat bewonersgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. In MARIÈNHAVEN zijn 300 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samen werking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgveriening. Door vertrek uit dienst van een van de huidige functionarissen vaceert de functie van voor 36 uur per week. waarvan 8 uur voor de duur van IJ2 jaar i.v.m. een (vooralsnog) tijdelijk project. De hoofdtaken van de maatschappelijk werkende, die samen met I part-time collega (25 uur per week) rechtstreeks ressorteert onder de directie, bestaan uit de volgende werkzaamheden: voorbereiding van en begeleiding bij opname in het verpleeghuis of de dagbehandeling; begeleiding van familieleden in het algemeen, alsook d.m.v. gespreksgroepen en zgn. familiedagen; onderhouden van externe contacten en deel name aan het regionaal overleg omtrent indicatiestellingen; het via deelname aan intern overleg leveren van een bijdrage aan het zorginhoudelijk beleid en net uitdragen van de intramurale en extramurale zorgvisie; advisering in kader consultatiefunctie eerste lijn. Voorts is er voor de duur van vooralsnog I ]/2 jaar sprake van een zgn. "substitutie project", waarbij de maatschappelijk werkende in samenwerking met een medewerker uit de verplegingsdienst 12 uur per week), in overleg met de eerste lijn, zorg draagt voor de begeleiding van nog thuis wonende psycho geriatrische patiënten die geïndiceerd zijn voor opname in het verpleeghuis. Voor de vervulling van deze functie komen wij graag in contact met geïnteresseerden die voldoen aan de volgende eisen: afgeronde opleiding maatschappelijk werk op HBO-niveau; ervaring in de intramurale gezondheidszorg en bij voorkeur in het psychogeriatrisch werkveld; goede contactuele en communicatieve eigen schappen zowel in woord als geschrift; in bezit van auto en rijbewijs BE; visie op de ontwikkelingen in de intra- en extramurale hulpverlening aan ouderen. Candidaten uit de regio met ervaring genieten de voorkeur. Salariëring zal mede met het oog op de werk zaamheden voor het substitutie-project plaats vinden in de functiegroep 55 (min. f. 3.122,-, max. f. 4.706,-). Overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen. De selectiecommissie zal adviezen inwinnen van geledingen in huis. Voor nadere inlichtingen over deze functife kunt u zich wenden tot mevrouw Drs. I.D. Eysma, algemeen directeur of mevrouw A. van Dam, hoofd dienst personeelszaken. Telefoon (017111.93.00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Pat ija ii Pi hih i 11 ^i|ii iiilini in 9 mede werkers aan een zo hoog mogelijke kwaliteit vice. Daarom manifesteert Eurest zich als een sukses- volle cateringorganisatie op de Nederlandse markt. Voor ons reserveteam in de regio Leiden willen wij graag in kontakt komen met: De werkzaamheden bestaan uit: voorbereiding en uitgifte van.de lunch serveren tijdens recepties afwas-en schoonmaakwerkzaamheden U dient voor bovenstaande funktie te beschikken over de basisvaardigheden voor het verrichten van keuken en restaurantwerk. Voorts moeten wij hoge eisen stel len aan goede omgangsvormen en een representatief voorkomen. Op langere termijn behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Wij bieden j§jgjj§B een leuke afwisselende baan werksfeer vrije zaterdagen en zondagen een goed salaris Heeft u belangstelling, schrijft u dan een korte sollicita tiebrief, voorzien van uw komplete adres en telefoon nummer, naar: EUREST NEDERLAND B.V. U mag ook bellen met de heer R. Haver, telefoonnummer' 071-15.84.42 Zoekt voor spoedige indienstreding een administratief medewerkster/ secretaresse Goede algemene ontwikkeling, zelfstandigheid, organisa tietalent en ervaring met tekstverwerking "WordPerfect" zijn vereisten. Inlichtingen en sollicitaties: Kenauweg 23 - 2332 BA Leiden Tel."071-316101 - Privé 071-764196. LEIDSCH DAGBLAD Gevraagd ervaren schoonheidsspec. 30 jaar voor 16 uur per week. Bereid ook 's avonds te werken. Tevens gevraagd: ass. voor schoonheidscentr. 1 eryaring in verkoop en gevoel voor dienstverlening. Sollicitatie zoterdag '6 mei tussen 17.00- i8.00 uur. Bociy DOetiek B SCHOONHEIDS WINKEL Breestraot 11. Leiden, 071.12.22.23 Wij hebben werk voor rrVv magazijn» medewerk(st)er bij een winkelbedrijf in Katwijk. Het betreft een full-time functie voor langere tijd. De geschikte kandidaat is 18 tot 21 jaar, heeft magazijn ervaring en beschikt over enige ad ministratieve vaardigheid. machine operator voor de etiketeerafdeling van een bedrijf in Roelofarendsveen. De werkzaamheden bestaan uit het bediênen en onderhouden van de machines. Techinsch kennis/erva ring is niet vereist, doch een afge ronde LBO-opleiding wordt op prijs gesteld. heftruck chauffeurs bij een bedrijf in Zoeterwoude. Erva ring met dubbele lepels is vereist. produktie- medewerk(st)ers bij diverse bedrijven inen om Leiden. Wij hebben plaats voor gemotiveer de krachten. De vacatures zijn voor langere tijd. kamer hulpen voor de schoonmaak van hotelka mers in Leiden en Noordwijk. Zowel part-time als full-time is mogelijk gedurende het gehele zomersei- Vraag vrijblijvend voor meer infor matie overbovenstaande vacatures naar Haico Sterk, tel. 071-126444. Stationsplein 212, Leiden Onze relatie is een groot gerenommeerd AUTOMOBIELBEDRIJF met diverse vestigingen in de regio Amsterdam-Haarlem-Leiden. De onderneming richt zich op de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens alsme de op het aftersales traject. Namens onze relatie zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: die verantwoordelijk is voor het optimaal funktioneren van de personen-, bedrijfs- en schadeherstelwerkplaat- sen van de diverse vestigingen. In deze funktie, waar U rechtstreeks rapporteert aan de bedrijfsleider, zal U eer ste verantwoordelijkheid zijn te zorgen voor een soepele en doeltreffende uitvoering van de werkzaamheden. Daarvoor is het.nodig dat U aan de volgende zaken aandacht besteedt: - optimaliseren van een goede verhouding tussen opbrengst en kosten, - doelmatig plannen van de werkzaamheden in overleg met de verkoop, de kliënten en de werkplaatschefs, - ontwikkelen van technische en organisatorische procedures gericht op,een efficiënte klantengerichte dienst verlening, - verzorgen van opleiding en trainingen, het creatief motiveren van de medewerkers, - zorgdragen voor kontrole van de facturen alsmede afwikkeling van garantie gevallen, - uitbreiding van het gevarieerde klantenbestand. De juiste kandidaat wordt een boeiende-veelzijdige functie geboden. Er wordt van hem verwacht, naast een doortastende, initiatiefrijke instelling; goede kontaktuele en commerciële eigenschappen, administratief in zicht, overtuigingskracht en commercieel en servicegericht denkvermogen. Hij beschikt vanzelfsprekend over de benodigde automobiel-technische diploma's, Leeftïjdindicatie 30-40 jaar. is rechtstreeks ressorterend onder de bedrijfsleider. Als Service Garantie specialist, opererend vanuit de hoofdvestiging, houdt hij zich bezig met de afhandeling van zowel garantie als coulance gevallen. U houdt daar toe kontakt met de werkplaatscfiefs en met de aftersales service afdeling van de importeur. Van de geschikte kandidaat verwachten wij een goede automobieltechnische kennis, affiniteit met administratieve processen en automatisering. (P.C.). Goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijdsindicatie 23-30 jaar. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de functie, richten aan: ADVIESGROEP/ KIMMAN/ PARTNERS BV/ AUTO-BRANCHE SPECIALISTEN Coornhertdreef 5 2353 CC Leiderdorp. MSD B.V. te Haarlem maakt deel uit van een der grootste farma ceutische concerns ter wereld. De Nederlandse vestiging houdt zich bezig met de produktie, verkoop en export van genees middelen voor zowel humaan als veterinair gebruik Het personeelsbestand omvat ca. 650 medewerkers. Voor de afdeling Human Resources (Personeelszaken) zoeken wij op korte termijn een v die voor de beide functionarissen (Human Resources Advisor en Human Recources Officer) die werkzaam zijn binnen de afdelingen Sales/Marketing, Medical en Finance, de secretariële werkzaam heden gaat verzorgen. Tevens beheert zij, zelfstandig, een aantal administratieve systemen. De functie-eisen: De kandidate die wij zoeken, heeft bewezen zelfstandig te kunnen werken en is in staat deze werkzaamheden efficiënt te organise ren. Initiatief en accuratesse spelen daarbij een belangrijke rol. Daarnaast dient zij onder druk te kunnen functioneren binnen een dynamische organisatie. Hierbij zijn góede contactuele eigen schappen onmisbaar. Gelet op de achtergrond die wij verwachten van de kandidate, die aan bovengenoemd profiel voldoet, veronderstellen wij een minimum leeftijd van 23 jaar. Overige functie-eisen: HAVO/VWO-diploma; secretaresse-opleiding; kennis van de Engelse taal; goede typevaardigheid; ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Geboden wordt: Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zoals men die van een modern bedrijf kan verwachten. De sollicitatie: Indien u aan bovengenoemde voorwaarden voldoet en geïnteres seerd bent, richt dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581, 2003 PC Haarlem, t.a.v. de heer A.A. uit de Bosch, Human Resources Officer. HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 is een zelfstandig opererend grafisch bedrijf met ongeveer 1.000 werk nemers. In de loop van bijna drie eeuwen heeft het bedrijf zich gespecialiseerd in beveiliging pp maat van fabricag.e en product., Tot die producten behoren bankbiljetten, postzegels, effecten, cheques en plastic identiteitskaarten, vervaardigd voor opdrachtgevers in binnen- en buitenland. Bij de afdeling Personeelszaken, ressorterend onder de hoofdafdeling Personeel en Organisatie (P&O), is een vacature ontstaan voor de functie van PERSONEELCHEF m/v die leiding geeft aan een viertal medewerkers, inclusief een bedrijfsmaatschappelijk medewerker. De personeelchef maakt deel uit van het P&O-managementteam. De functie-inhoud is vastgelegd in een profielschets, welke op aanvraag verkrijgbaar is. Functie-eisen: afgeronde opleiding op ten minste HBO-niveau; kennis van përsoneelsmethodieken; meerjarige, relevante ervaring, bij voorkeur'opgedaan binnen de grafische sector; aantoonbare leidinggevende, organisatorische en motiverende kwaliteiten; beleidsmatig kunnen denken; adequate schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; in staat tot genuanceerd denken en optreden 'teamworker'. Nadere informatie over de functie is in te winnen bij de heer H. Pen, Hoofd Personeel en Organisatie, telefoon: 023-184448. Onder dit nummer kan tevens de profielschets aangevraagd worden. Uw sollicitatie kqnt u tot twee weken na verschijning van dit blad richten aan Joh. Enschedé en Zonen, Grafische Inrichting B.V., afd. Personeel en Organisatie, Postbus 114, 2000 AC Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 26