Bergen liggen Delgado goed Yeltman moet Ajax uit de brand helpen Termisteam bijna voorbij Portugal Cruijff vindt scheidsrechters pro-Real Tekort betaald voetbal groeit Moeiteloze ritzege in Vuelta Oranje zonder trainingskamp naar Finland Drie Nederlandse ploegen voeren FlCP-ranglijst aan U.V.S. - A.F.C. Piket rekent af met Bischoff MEI lyfly International traint cricket-vrouwen OEGSTGEEST Ajax gooit het met ingang van dit seizoen over een andere boeg. De 97 jaar oude cricketvereniging uit Oegstgeest verheft niet meer uitsluitend haar eerste mannenteam tot norm, maar besteedt sinds kort ook veel aandacht aan vrouwen en kinde ren. De bekendste cricketspeelster uit Oegstgeest en omstreken, international Esther Veltman, is een onmisbare schakel in de groei naar volwassenheid voor wat voluit heet: Ajax Sportman Combi natie. Veltman (22) is nu als trainer beland r ook scholieren zijn bij Ajax te- bij de vereniging waar zij als zesja- recht gekomen. Mijn voornaamste rig meisje kennis maakte met het taak is hen enthousiast te houden, edele cricketspel. Aan de hand van Helaas kan ik door mijn eigen haar broertjes, die via de voetbal- cricket-verplichtingen niet bij hun club ASC bij de cricketafdeling van wedstrijden aanwezig zijn. Maar in Ajax terecht waren gekomen. Het de training kan ik mijn eigen erva- was in de tijd dat het eerste man- ring wel overbrengen", nenteam een paar klassen hoger speelde dan nu het geval is. De vere niging, die nog 81 leden telt, be- de Nederlands-elftal spei schikte toen ook over een vrouwen- zelf 's zaterdags voor Ned elftal. Daarin verwierf de jonge Veltman zich al snel een plaats. Haar talenten bleven ook niet Winnen is nog geen must y Ajax-vrouwen, vindt Veltman. Voor leister, die federland en zondags voor haar eigen vereni ging uitkomt, ligt dat anders. „Maar ja, ik wil het hoogste bereiken. Ooit borgen voor cricket-mensen in den hoop ik nog eens te mogen fielden. lande. „Wat nu geldt gold toen ook Nu beperk ik mij hoofdzakelijk tot al", merkt Veltman op. „Zeker als bowlen (werpen) en batten (slaan)", BEST (ANP) - Michiel Schapers dagdroomt dezer dagen gewoon tegetrouw van een bomvol stadion vol geverfde gezichten en oran je-petten, fel meelevend met één grote ster: Schapers zelf. Zo'n spektakel te ontketenen is zijn liefste wens zolang hij langs de ba nen trekt. Maar het is er'hooit van gekomen. De Rotterdamse werktennisser heeft veel bereikt, maar nog altijd niet genoeg om een stukje nationale hysterie los te slaan. Dit weekeinde doet Schapers in Best zijn best. De Daviscupwed- strijd .tegen het ondermaatse Por tugal is op zichzelf nauwelijks een uitdaging, maar mogelijk wel de Waar Schapers alleen dagdroomt ti zijn vrije tijd, doet Nijssen dat nog al eens op de baan. Gelukkig werd hij gewekt door de aanmoedi gingen van zijn teamgenoten. De leiding tot grootser daden. De orga- Limburger begon te retourneren e meisje maak je al gauw deel uit de nationale jeugdselectie. Voor mij betekende dat wel dat ik het hoger- gooit Veltman enkele cricket-ter- op tafel. Vrij vertaald betekent het dat zij graag in het veld als fiel- op moest gaan zoeken. Daarom ben der wil spelen, want met goede afdeling van een grafisch Den Haag bij KCKZ (het vanghanden kun je wedstrijden doe ik weinig anders dan cricket, Met de halve selectie van Ajax naast en achter zich bedenkt Esther Veltman (rechts zittend) de oefenstof voor één an de laatste trainingen voor het komende cricket-seizoen. (foto Henk Bouwman) Hoe belangrijk cricket s, blijkt alleen al uit Zo'r cricket-broertje van hockeyclub Klein Zwitserland red.) gaan spe len. Ik wilde namelijk doorgaan met cricket. Ik ben verslaafd geraakt de hoeveelheid vrije tijd die zij in voorwaarde Veltman hoopt dan ook vurig dat wenteam van Ajax laten zien hoe c s het morgen mooi weer is. Dan cricket moet worden gespeeld. En spelers zich af jjj^Jjgbj nog op temperatuur boven-tropische nisatie stopt op 10 mei de naam van de winnaar in de hoge hoed, samen met de zeven andere winnaars van de regionale groeperingen en de acht verliezers van de wereldgroep. Daaruit komen acht wedstrijden. Wie wint op 21,22 en 23 juli komt in de wereldgroep terecht. Een eenvoudige vergelijking laat zien wat dat uitmaakt. In Best is voor de KNLTB hooguit 50.000 gul den te verdienen, bij de halve fina les van de wereldgroep tussen de Bondsrepubliek Duitsland en de Verenigde Staten strijkt de West- duitse bond meer dan het honderd voudige op. Vandaar dat tegen Portugal geen enkel risico werd genomen. Terwijl het zonnetje scheen, beulden de hal, naarmate de klappen harder verder werden besefte zijn tegen stander Cordeiro allengs weer geen wereldtopper te zijn, maar de be scheiden nummer 609 van de rang lijst. De man zou zelfs in het geheel niet hebben gespeeld, als de Por tugese topman Marquez fit naar Best was gekomen. Matthaus met video-beelden bij FIFA ontboden HAMBURG (DPA) - De FIFA heeft aan de voetbalbond van de Bonds republiek (DFB) verzocht aan het spelletje". haar hobby steekt. „Naast mijn den. Als het regent wordt Een andere verklaring kan Velt- baan als secretaresse bij de reclame- speeld". niet geven voor haar liefde match blijft een langdurige speelt zij in haar woonplaats met wellicht de Ajax-i de aangelegenheid. Een groot voordeel het Nederlands elftal tegen de man- hun nummer zetten ook. Want van denbereikte. Schapers en Nijssen deo banden, die moeten aantonen dat bijna een nen van Ajax in het kader van de de mannen valt op dit ogenblik niet vonden het snelle tapijt het beste dat Lothar Matthaus in de kwalifi- geschikt om de Portugese gravel- vreters tegemoet te treden. Dat cricketwedstrij- open dag die haar oude vereniging zo veel te verwachten. De niet ge- organiseert. Van 11.00 tot 17.00 uur moeten Ajax^r_bovenop helpen, kan zij voor de ogen van 'haar' vro ïop h TIM BROUWER DE KONING bleek Öoklo te zijn. Schapers voor de destijds uit Engeland gewaaide sport, die hier nog steeds als vrij exclusief door het leven gaat. Ten onrechte, vindt Veltman. „Duur is cricket in elk geval niet, ze ker als je het vergelijkt met golf. En die sport begint toch ook aardig po pulair te worden. Misschien dat dat met cricket ook nog eens gebeurt". Of ze in Oegstgeest dan ook de trend zullen volggn is nog maar de vraag. Ajax 1 is naar een bedenke lijk niveau (tweede klasse A) afge zakt en de vrouwen zullen helemaal van onderaf (derde klasse) moeten beginnen. Veltman: „Ik heb alle vertrouwen in het komende sei zoen, dat over twee weken begint. We zijn met 15 vrouwen in de leef tijd van 16 tot 25 jaar. Inderdaad, er - lopen heel wat studentes rond, DEN HAAG (GPD) - Het betaald voetbal in Nederland heeft in het boekjaar 1987/1988 een ferm nega tief exploitatieresultaat te zien ge geven. Als men de cijfers vergelijkt met het jaar daarvoor is er sprake van een oplopend tekort, wat een toename betekent van 2,76 miljoen gulden. Het totale negatieve saldo bedraagt over het seizoen 1987-1988 f 7,4 miljoen gulden. Volgens de KNVB, die deze cijfers gisteren be kend maakte, is de toename van het tekort vooral te wijten aan de oplo pende personeelskosten en wel ver spreid over de wedstrijd- en trai- ningskosten. Vooral de enorme stijging van de spelers-en trainerssalarissen zou hier debet aan zijn. Berekeningen hebben geleerd dat aan spelers en trainers over het boekjaar niet min der dan f 1,8 miljoen gulden meer is uitgekeerd. De KNVB heeft .daar ng voor. De grote successen van de Nederlandse clubs in de diverse Europese beker- van de Ronde van Spanje heeft Pedro Delgado zijn topvorm niet langer kunnen verhullen. De Spanjaard, dit seizoen tot nu toe verblijvend in de schaduw van ploegmaat Indurain, BARCELONA (GPD) - Johan Cruijff, de trainer van Barcelona heeft donderdag fel uitgehaald naar de scheidsrechters in de Spaanse competitie. Vooral So corro Gonzalez, die afgelopen woensdag in een inhaalwedstrijd van Real Madrid tegenstander Osasuna een overduidelijke straf schop onthield, was het slachtof fer van Cruijffs kritiek. De wedstrijd tussen Real en Osasuna was een hervatting van een eerdere ontmoeting, die vorig jaar wegens ongeregeldheden op de tribune werd gestaakt. Het stond op dat moment 1-0 in het voordeel van Osasuna. Twintig minuten na de hervatting van de wedstrijd, die zonder publiek in Zaragoza werd uitgespeeld, maakte Real-keeper Buyo in zijn eigen strafschopgebied een zware overtreding tegen de doorgebro ken Osasuna-spits Bustingorri. Scheidsrechter Gonzalez liet'ech ter doorspelen, zodat de stand 1-0 bleef. Tot overmaat van ramp slaagde Real-topscorer Hugo Sanchez er vlak voor het einde van de reguliere speeltijd alsnog in op een eveneens omstreden manier voor Real gelijk te maken. Door het gelijke spel van Real is de Spaanse landskampioen op voorsprong van vier punten op Barcelona gekomen, met nog acht wedstrijden te gaan. Het der de landskampioenschap in suc cessie kan dus Real normaal ge sproken niet meer ontgaan. Vol gens Cruijff moet Barcelona ech ter de morele kampioen van Spanje worden genoemd. Dit sei zoen heeft Real op zijn minst ze ven punten verdiend door toedoen van scheidsrechters. „Sinds ik voor Barcelona als spe ler uitkwam, is er in Spanje dus niets veranderd. Dé hele competi tie is erop gericht Real kampioen te maken en de scheidsrechters werken daar volop aan mee". Cruijff kreeg voor zijn kritiek op de Spaanse scheidsrechters al le steun van zijn spelers. De En gelsman Lineker bijvoorbeeld: „Ik speel nu driejaar in Spanje en ik ben heel wat gewend in Enge land, maar wat ik hier heb meege maakt met Real is ongelooflijk". De Bask Txixi Becuiristain: „Voordat ik voor Barcelona uit kwam maakte het me niet uit wat er tussen Real en Barcelona plaatsvond. Maar nu ik hier in Camp Nou speel, zie ik hoe het er aan toe gaat". En Barcelona-top- scorer Jiulio Salinas: „Ik denk dat het voor Barcelona gewoon onmogelijk is om kampioen van Spanje te worden". Toshack De president van Real-Madrid, Ramon Mendoza, heeft overigens eindelijk zijn onderhandelingen met de Brit John B. Toshack afge sloten. Met ingang van 1 juli wordt de huidige trainer van Real Sociedad voor twee jaar de opvol gervan Leo Beenhakker, die voor een zelfde periode bij Ajax heeft getekend. Toshack, die eerder Lissabon trainde voordat hij in Wales als trainer werkzaam was, krijgt de opdracht om Real Ma drid de Europa Cup voor Lands kampioenen te bezorgen, een op dracht waar Beenhakker tot drie maal toe niet in is geslaagd. n 2-0 kan het dub- Scha- het eerst combina- zijn partijtje tegen Joao Cunha e Sil- va met 6-1,6-2,6-2 en Nijssen had na een verloren eerste set tegen Pedro Cordeiro een vrijwel identieke sco re: 4-6,6-2,6-2,6-2. Door die voorsprong de beslissing zaterdag belspel al vallen. Dan pers en Tom Nijssen i in Davis Cup-verband tie. De 24-jarige Nijssen heeft de roep een zeer goede dubbelspeler te zijn, maar tot dusverre gaf bonds coach Stanley Franker de voorkeur aan de combinatie Schapers/Van Boeckel. Argwaan Franker heeft het Limburgse talent lange tijd met argwaan bejegend. Hij vond diens instelling niet deu gen en gooide hem vorig jaar zelfs uit het team. Dat leek te helpen. Nijssen schafte zich een coach aan: de Australiër Berry Phillips-Moore, die hem leerde vechten en hem in de loop van enkele maanden de top honderd binnenloodste. Op grond van die ommekeer toernooien zou deze financiële 'te genvaller' hebben bewerkstelligd, In het verlengde deze uitgaven U1,JVCUU 111 av.uauuw van ^ucgniaai xuuui ani, staan er ook meer inkomsten tegen- toonde in de twaalfde etappe van de Vuelta met aankomst over uit recettes. Deze zijn in totaal berg-op een proeve van bekwaamheid. Volgers zagen de- met bijna een miljoen gulden geste- zelfde Delgado als die vorig seizoen de Tour de France won. gen. In schril contrast met deze ex- tra-inkomsten uit het Europese be kervoetbal staan de revenuen uit de competitiewedstrijden, omdat op- jaar lange tijd in de luwte i i lager toeschouwersaan- peloton. De Ronde van de Ameri- tal is geregistreerd. Niet minder dan 160.000 toeschouwers ontvingen de betaalde clubs in dat seizoen. Ook de afbouw aan subsidies zette zich door. De gemeentelijke overheden droegen bijna driekwart miljoen gulden minder af aan de clubs dan het jaar ervoor. Verheugend, zo con stateert de voetbalbond, waren de meerinkomsten uit TV-uizendin- gen. In vergelijking met het seizoen 1986-1987 vloeide er ruim twee mil joen meer toe. ka's zag hij als een veredelde vakan tie, in Parijs-Nice ontpopte hij zich als knecht van de latere winnaar In durain, in Milaan - San Remo finish te hij als 73ste. Pas tijdens de Cata laanse week, werd, liet hij v gezicht zien. Toch ging Delgado van de Col Cerler, buitengewone ca tegorie, niet voluit. Hij speelde met zijn tegenstanders, die alle uit Co- lombia kwamen. De winnaar van de I OpCiUDS vorige Tour, die zich in warme stre- Opvallend ook was het grote verlies ken met ploeggenoot Indurain op Daarna begon het spel tussen Delgado en de Colombianen. De Spanjaard besliste het duel pas aan hij tweede de finish. Hij kon wel, maar wilde iets van zijn ware niet eerder vertrekken. Vargas, Mo rales, Parra en Moncada bleven daardoor lang de voet derlanders hadden het als verwacht moeilijk. Beuker, Nijboer en Her- het algemene klassement eindigden op de laatste drie kwam niet in gevaar. Adrie van der het alge- Poel was de beste Nederlander. Hij de streep. dat de drie topclubs, PSV, Ajax Feyenoord over dat speeljaar boek- Spanje deze ronde had voorbereid, wil i plaatsen. Nijboer staat meen klassement op de laatste kwam als zesde plaats. Duinkerken Vrouwen ten: 1,2 miljoen gulden minder ont vingen de penningmeesters van de 'grote drie'. Het vorig boekjaar be haalde de top-drie nog een positief resultaat van 1,7 miljoen gulden. Volgens de KNVB is deze financiële terugval van het drietal vooral terug te voeren op de zwakke positie van een club. In de prognose voor dit seizoen blijft de KNVB nog uitermate pessi- zonder dat het hem De Westduitser Remig Stumpf Valerie Simonnet (Fra) heeft giste- i uiterste krachtinspanning kost. Voor een echte aanval op leider Her nandez vond hij het nog te vroeg. Zijn achterstand op de Colombiaan bedraagt nog ruim twee minuten. heeft gisteren met voorsprong de vijfde etappe van de Vierdaagse van van Duinkerken gewonnen. Na de 176 nen kilometer lange rit van Armentières non- naar Saint-Quentin kwam Stumpf derdag de snelste met een voorsprong van 2 minuten en 34 seconden over de eindstreep. de om de etappe uit het slop te ha- Hij verdiende bovendien acht se- vende met i Gisteren eindigde de Nederland- Olympische kampioene als ze- catie-wedstrijd tegen Nederland i Rotterdam ten onrechte een gele kaart kreeg. De aanvoerder van de Westduitsers werd bestraft door de Zweedse scheidsrechter Fredriks- son, nadat zijn ploeggenoot Hassler een overtreding had begaan. De DFB ging onmiddellijk tegen de straf in beroep. Het was de twee de gele kaart die Matthaus in de kwalificatie-reeks ontving. Het zou betekenen dat hij de volgende wed strijd, op 31 mei in Cardiff tegen Wales, niet kan spelen. Met de vraag naar video-materiaal zorgt de FIFA voor een primeur. Nooit eerder wer den televisie-beelden als mogelijk bewijs geaccepteerd. Een woord voerder van de FIFA noemde het een moeilijke kwestie. „Maar het gaat hier niet om een interpretatie van een arbitrale beslissing. Het gaat er om of er een duidelijk aan toonbare vergissing is begaan" De woorvoerder kon niet zeggen of de gele kaart automatisch bij Hassler terecht komt, indien Matt haus wordt vrijgesproken. De halve finale van de strijd om de Engelse voetbalbeker die mor- franker gen jn Manchester tussen Notting- ham Forest en Liverpool wordt ge speeld, zal bij een gelijke eindstand door strafschoppen worden beslist. De Engelse voetbalbond besloot daartoe in verband met program ma-technische problemen wanneer de wedstrijd zou moeten worden overgespeeld. DEN HAAG (GPD) - Bondscoach Thijs Libregts zal met zijn Oranje selectie voor de belangrijke WK- kwalificatiewedstrijd tegen Finland niet in trainingskamp gaan. Aan vankelijk lag het in de bedoeling om voor dit kwalificatieduel.dat op 31 mei in Helsinki wordt gespeeld vooraf een aantal dagen in hotel Huis ter Duin in Noordwijk aan Zee bijeen te komen. Op 27 mei was een oefenwedstrijd gepland tegen de za- terdageersteldasser Rijnsburgse Boys. Bondscoach Thijs Libregts heeft deze trainingsstage echter la ten vervallen, omdat hij gedurende de periode van vrijdag 25 mei tot aan de wedstrijd in Helsinki vele spelers zou moeten missen. Het pro gramma van de 'hofleveranciers' namelijk is dermate zwaar met in België de bekerfinale tussen An- derlecht en KV Mechelen en de Eu ropese bekerfinale op 24 mei, waar in AC Milan in Barcelona aantreedt tegen Steau Bukarest. Bovendien wordt op donderdag 25 mei in het Goffert-stadion in Nijmegen de Ne derlandse bekerfinale gespeeld tus sen PSV en FC Groningen. De spe lersgroep van het Nederlands elftal komt pas voor het eerst bijeen op zondag 28 mei en vliegt een dag la ter naar Helsinki. Monne de Wit (43), die sinds 1979 bij de KNVB in vaste dienst was als fysio-therapeut, gaat met ingang (Ned) 483, 10.(8) Fondriest (Ita) 472, van 1 juli de voetbalbond verlaten. 11.(11) R.Sörensen (Den) 469,12.(14) Op die datum treedt hij in dienst bij ;n de huidige FICP- Criquielion (Bel) 455, 13.(43) Roche PSV. De Wit zelf kwam een aantal PDM leidt vóór Su- (Ier) 426, 14.(12) Lfyarreta (Spa) 419, jaren uit in het betaald voetbal. In perconfex en Panasonic. De vierde 15.(16) Hampsten (VSt) 411, 16.(31) de jaren zestig en zeventig speelde Pedro Delgado (met bril) houdt zijn Colombiaanse concurrenten nauwlettend in de gaten in de slotfase t zijn spoor. De Ne- twaalfde etappe van de Ronde van Spanje. v (f rfon ROTTERDAM (GPD) - Drie daarmee de leiding overge- df vier Nederlandse profwieler- «on Monique Knol, die don- Ploef.en "oog. ranglijst len. Daarvoor de ontsnapping 1 ifgaande conden bonificatie. Stumpf minuten en 3 seconden op Simon- Nederlandse ploeg, TVM, staat als 17de op de lijst, die is bijgewerkt tot en met de Amstel Gold Race. De beste i8 ploegen per 18 mei krijgen Hooydonck (Bel) 386, 17.(13) hij voor Telstar. Toen Pierre Vanderaerden (Bel) 368, 18.(10) den Akker wegens de pensioenge- Breukink (Ned) 358, 19.(33) De Wil- rechtigde leeftijd in 1982 de KNVB de (Bel) 354, 20.(18) Cubino (Spa) verliet, werd De Wit door bondsarts de Span- 78 kilometer uit liet peloton ont- net. Na zeventien kilometer ont- automatisch startrecht in de Tour 349, 21.(79) Indurain (Spa) 337, 22. Frits Kessel als diens opvoiger be^ snapten vier rijdsters, van wie Si- df France; de vier resterende Tour- (20) Hermans (Ned) 330,23.(26) Her- noemd. De overgang van De Wit n, omdat de favorieten i dan het vorige, wordt toch totale betaald voetbal nog rekening elkaar letten dan op de vluchter. De n voorsprong van de Fransman be droeg maximaal 12 minuten en 58 snapt en reed daarna bijna 100 kilo meter alleen. De eerste plaats van Charlie Mot- monnet uiteindelük in' Saint Hilaire Patsen worden door de Tourorga- gemakkelijk de eindsprint ADVERTENTIE nisatie met 'wild cards' vergeven. In de individuele rangschiking i Sean Kelly leider gebleven. Step- (Col) 315, 24.(17) Bugno (Ita) naar PSV is niet zo verwonderlijk, 310, 25.(52) M.Madiot (Fra) 304, 26. aangezien hij de laatste jaren vele (34) Roosen (Bel) 298, 27.(77) Van internationals van de Eindhovense Lanckertöel) 295,28.(25) Pino (Spa) club op hun verzoek intensief heeft ÉÜÉAifiiï behandeld Foreholte geplaatst voor Europa Cup LEIDEN - SElfr heeft de finale van de strijd om de nationale handbal beker bij de vrouwen bereikt. De ploeg versloeg vrijdag Hellas met 15- 11 (7-8). De eindstrijd, op 13 mei in Nieuwegein, gaat tussen SEW.en Fo reholte, dat zich verzekerd weet van deelname aan de Europa Cup voor bekerwinnaars. SEW was immers al de sterkste in de competitie, waar door het automatisch wordt ingedeeld in het toernooi om de Europa Cup voor landskampioenen. Mocht SEW ook de nationale beker win nen, dan vervangt de ploeg uit Voorhout de titelhouder. Diane van Dam van Foreholte maakt deel uit van de Jong Oranje selectie, die momenteel een vierlandentoernooi te Fredericia in Dene marken afwerkt. Crab assurantiën BV, tel. 224700. I Crab makelaardij og BV, tel. 225135. Rijnsburgersingel 61Leiden. plaats; Miguel Indurain van de 79ste naar de 21ste, Eric van Lanc- ker van de 77ste naar de 27ste. Erik Breukink maakte een fikse val: van De lijsten zien er als volgt uit (met tussen haakjes de posities per 1 fe bruari): PLOEGENKLASSEMENT FICP: 1.(1) PDM 1925 pnt, 2.(4) Su- perconfex 1510, 3.(3) Panasonic 1417, 4.(6) RMO 1370, 5.(8) Histor 1326,6.(11) BH 1177,7.(7) C<ua Rural 1168, 8.(13) Helvetia 1135, 9.(5) Domex 1114,10.(19) Reynolds 1110, 11.(14) Chateau d'Ax 1097,12.(9) Hit- MÜNCHEN (ANP) - Jeroen Piket achi 1088, 13.(15) Toshiba 1043, 14. blijft de ranglijst aanvoeren op het INDIVIDUEEL FICP-KLASSE- (2) Système U 1031, 15.(10) Z-Peu- internationale schaaktoernooi van MENT: 1.(1) Kelly (Ier) 936 pnt, 2.(2) geot 1031. 16.(18) Ariostea 1031, 17. München. De Leiderdorper ver- Mottet (Fra) 791, 3.(5) G71z (BRD) (16) TVM 989, 18.(17) 7-Eleven 989, sloeg in de zesde ronde De West- 576, 4.(6) Bauer (Can) 556, 5.(3) 19.(12) Carrera 947,20.(20) ADR 806, duitser Klaus Bischoff. Paul van Rooks (Ned) 531,6.(9) Delgado (Spa) 21.(23) Teka 750, 22.(22) Del Tongo der Sterren won eveneens. Hu was 524, 7.(7) Fignon (Fra) 508,8.(15) Ro- 711,23.(21) Fagor 675,24.(24) Gewiss te sterk voor de IJslander Peturs- minger (Zwi) 485, 9.(4) A.v.d.Poel 611, 25.(27) Malvor 548. son.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17