BECKMAN De Koning vraagt: FIELD SERVICE ENGINEER ministerie van verkeer en waterstaat Zelfstandige functie voor een MTS-er Elektronica bij de sectie Automatische Apparatuur rijksluchtvaartdienst Het Motorhuis Katwijk FRANS WIE STEEKT ZIJN LICHT BIJ ONS OPEN SUCCESVOLLE INTERNATIONALE ONDERNEMING? Lumiance VROUWEN De Stichting Vrouwenopvang centrum/ Begeleid Wonen voor Vrouwen Vraagt voor het Vrouwenopvangcentrum: Het Vrouwenopvangcentrum is een centrum waar vrou wen en kinderen tijdelijk verblijven omdat zij geestelijk en/of lichamelijk zijn mishandeld door hun (ex-)partner. In het centrum verblijven ongeveer 18 personen. Wij vragen: - vrouwen die affiniteit hebben met feminis tische hulpverlening - zelfstandig kunnen werken - minimum leeftijd van 23 jaa- - eindfase HBO of universitaire studie Taak: Zorg dragen voor de bescherming en opvang van vrouwen en kinderen tijdens avonddiensten weekenddiensten. Wij geven de voorkeur groepen. Betaling volgens CAO Welzijn Voor informatie: 071-171104 uit zwarte/migrante 3 richten aan het Vrouwenopvangcentrum, t.a.v. in Berkum, Boerhaavelaan I, 2334 EB Leiden. BECKMAN Instruments (Nederland) B.V., onderdeel van de SmithKline Beekman Corporation met vestigingen over de hele wereld, is een modern en dynamisch bedrijf. Beekman Nederland levert een breed pakket kwalitatief hoogwaardige apparatuur, reagentia en toebehoren voor klinisch, industrieel en wetenschappelijk onderzoek. Onze Biolab service groep zoekt op korte termijn versterking met een Wij denken aan iemand met: - MTS/HTS elektronica - Aanleg voor fijnmechanica - Redelijke kennis van de Engelse taal - Goede commercieel-technische vaardigheden - Leeftijd 20-25 jaar - Rijbewijs BE - Bij voorkeur woonachtig in de driehoek Amsterdam/Utrecht/Leiden Schriftelijke sollicitatie richten aan: Beekman Instruments (Nederland) B.V. Postbus 47, 3640 AA Mijdrecht Voor meer informatie: 02979-85651vragen naar de heer J. van Roon DIRECTIE LUCHTVERKEERSBEVEILIGING De Rijksluchtvaartdienst (RLD) ressorteert onder het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. De directie Luchtverkeersbeveiliging van de RLD is belast mei de verkeersleiding op en nabij de luchtvaartterreinen Schiphol, Rotterdam, Eelde en Beek. Ook geeft zij adviezen en inlichtingen die van belang zijn voor de veilige uitvoering van vluchten en verzorgt zij de telecommunicatie met luchtvaartuigen en instanties teneinde de veiligheid, regelmaat en doelmatigheid te optimaliseren. Hiertoe richt de directie tevens radio-technische installaties op, zoals navigatiehulpmiddelen en radar-apparatuur, en onderhoudt zij deze. Bij de subsectie Centrale Apparatuur van de sectie Automatische Apparatuur gaat u storingen localiseren, definiëren en verhelpen. Ook het verrichten van controles en onderhoudswerk behoort tol uw taken. U voert dit werk veelal zelfstandig uit. Op grond van uw bevindingen komt u met voorstellen tot modificaties, die u ook aanbrengt en U heeft een opleiding MTS-Elektronica en kennis van computersystemen. U beheerst het Engels en bent bereid om vroeg/laat diensten te verrichten. In de toekomst is een continue- dienst niet uitgesloten. Haarlemmermeer (Schiphol-Centrum). Dit bedraagt, afhankelijk van uw ervaring, maximaal 4.144,- bruto per maand. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar de directie Luchtverkeersbevei liging, hoofd afdeling Personeelszaken, postbus 7601,1118 ZJ Schiphol-Centrum. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Thuis bij het Motorhuis. Het Motorhuis Katwijk is een middelgrote regionale dealer voor de merken Opel en isuzu. De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een belangrijk deel in het enthousiasme van de vakkundige medewerkers. Sublieme service en kwaliteit gaan hier hand in hand. En met succes, zoals uit de nog steeds groeiende klantenkring blijkt. Bij dit ge renommeerde en aktieve bedrijf is op korte ter mijn ruimte voor een: AUTOMONTEUR (leeftijd plm. 18-35 jaar) Tot uw taken behoren reparaties en onder houd van zowel bestel- als personenauto's van de sterke merken Opel en isuzu. Het diploma Monteur Motorvoertuigen is voor deze funktie een vereiste. Ruime kennis van elektronica is een pré. Voorts bent u in de toekomst bereid tot bijscholing. Een flexibele en dienstverlenende instelling behoort tot uw bagage. Tevens zoeken wij SCHOOLVERLATERS (met LTS-c nivo of MAVO) U komt in ons nieuwe technische centrum te werken met zeer geavanceerde apparatuur, i in een. drukke werkkring van éen dynamische vestiging, waar een jong team van energieke medewerkers voor een prettige werksfeer zorgt. De juiste kandidaat kan rekenen op een passend salaris en prima sekundaire arbeids- f voorwaarden. Wilt u zich ook thuis voelen bij Het Motorhuis Katwijk Neem dan telefonisch kontakt op met onze Directeur, de heer R. van Vreedendaal. Het Motorhuis Katwijk Technisch Centrum, Lageweg 22 Katwijk (ZH) Telefoon 01718-29203 Lageweg 22, Katwijk, telefoon 01718-29203 Sekretaresse Voor een stichting te Leiden zoeken wij een ervaren sekretaresse die twee dagdelen (1 ochtenden 1 middag) per week wil gaan werken. De werkzaamheden zullen bestaan uit het voorbereiden en verslaan van*vergaderingen, verzorgen van correspondentie, plannen en coördineren van diverse werkzaamheden. De juiste kandidate heeft minimaal een HAVO-opleiding aangevuld met een sekretaresse- opleiding, werkervaring, kennis van tekstverwerkende apparatuur alsmede goede kontaktuele eigenschappen. Typiste/ tekstverwerkster Bij een overheidsinstelling te Leiden kunnen wij per direkt een ervaren typiste plaatsen die 4 middagen en 1 ochtend per week wil werken. Een goede kennis van de Engelse taal is voor deze baan noodzakelijk, ervaring met het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect is een vereiste. Deze opdracht zal langere tijd gaan duren. Boekhouder PD M.i.v. 1 mei a.s. kunnen wij een enthousiaste boekhoudkundige kracht plaatsen bij een overheidsinstelling te.Leidên in bezit van PD of gelijkwaardig. De werkzaamheden zullen bestaan uit faktureren, kleine kas bijhouden, magazijnadministratie verwerken en allerlei voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden, de baan is voor hele dagen en zal langere tijd duren. Sekretaresses Regelmatig hebben wij vakaturen voor sekretaresses in bezit van sekretaresse-opleiding. Er zijn banen voor zowel hele als halve dagen, ervaring met tekstverwerking is een pré. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33. 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143, Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft Scholengemeenschap voor VWO (Atheneum en Gymnasium), HAVO en MAVO Kagerstraat 1 2334 CP Leiden, tel. 071-171661 met dependance te Leiderdorp. Gevraagd m.i.v. de cursus 1989/1990 i.v.m. vervanging we gens lang buitengewoon verlof een docent/e 12 -uur, le of 2e graads Bij gebleken geschiktheid is per 1 januari 1990 uitbreiding van het aantal uren tot een volledige weektaak mogelijk. Sollicitaties gaarne z.s.m. aan de rector, Dr. P. de Koe. Lumiance ontwikkelt en produceert verlichtingsarmaturen en -systemen zoals spanningrails en spots, in- en opbouw- armaturen, tl-systemen en functionele tafellampen. Een uit daging daarbij is het gebruik van nieuwe lichtbronnen zoals halogeen-lampen en compacte fluorescentie lampen. Ge streefd wprdt naar een uitstekende technische kwaliteit uitgedrukt in zorgvuldig vormgegeven produkten. Er wordt geëxporteerd naar 30 landen. Vanuit ons pand in de Waarderpolder te Haarlem worden de produkten naar klanten over de hele wereld verzonden, Lumiance wil in de internationale verlichtingsmarkt een positie als één van de marktleiders opbouwen. Door de forse groei van Lumiance zijn opnieuw een aantal vacatures ontstaan. Hoewel het bedrijf een 50-jarige geschiedenis heeft kan toch gesproken worden van een jonge organisatie. De gemiddelde leeftijd van alle personeels leden is 33 jaar en een groot deel van de medewerkers is nog geen 2 jaar in dienst. Goede secundaire arbeidsvoor waarden, veel ruimte voor eigen initiatief en een prima werk sfeer staan garant voor een prettige werkkring. Wie zich aangetrokken voelt tot Lumiancè en zich verder wil ontwik kelen binnen dit groeiende bedrijf wordt uitgenodigd te solliciteren. Voor alle functies geldt dat zowel mannen als vrouwen kunnen solliciteren. EXPORT ASSISTENT MA/ De Exportafdeling, die voor 75% van de bedrijfsomzet staat heeft behoefte aan verdere uitbreiding met een export assistent De assistent maakt deel uit van een klein team en beheert de relatie met een aantal vaste buitenlandse klanten. Hij/zij onderhoudt telefonische en schriftelijke contacten met de exportrelaties over onderwerpen als orders, levering en verzending van de goederen, prijsafspraken, marketing-aspecten enz. Geplaatste orders, prognoses en omzetten moeten nauwlettend gevolgd worden en afwijkingen zal de medewerker tijdig moeten signaleren. De assistent rapporteert rechtstreeks aan de exportmanager, Als overige werkzaamheden zijn te noemen - deelname aan regelmatig voorkomende vergaderingen met buitenlandse klanten en het - bezoeken van sommige buitenlandse klanten; - op minstens één internationale beurs deel uitmaken van de standbezetting; Binnen Lumiance zal nauw worden samengewerkt met de afdelingen Marketing. Expeditie en Marketing Procedure Uw schriftelijke reac U kunt deze richten Lumiance bv. Postbus 6310, 2001 HH Haarlem, t.a.v. Paul Gaaff, Hoofd Personeelszaken. wij graag binnen 14 dagen tegemoet. - goede beheersing van de moderne talen - commercieel inzicht - flexibele instelling, kunnen werken onder druk - leeftijd 25-35 jaar Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door: Ron Heinsius, Exportmanager (zaak 023 - 319121. privé 075 - 7019 73) MARKETING 8. SALES ANALIST M/V Op de afdeling Marketing Sales Planning is een vacature voor een Marketing Sales analist die verantwoordelijk is voor het analyseren en beheren van het operationele produkten-pakket. De werkzaamheden bestaan uit: - assortimentsanalyses maken op artikelregel, artikel- groep, markt- en het totaalniveau, - toetsen van omzet en orders aan de planning; - toetsen van de totaalplanning met behulp van forecasting parameters; - vastlegging en bijwerken van deze informatie, - cijfermatige samenvattingen maken en deze voorzien van conclusies en aanbevelingen; - de Marketing en Sales analist rapporteert aan de Manager Marketing Sales Planning; Het merendeel van de werkzaamheden wordt verricht via het computersysteem (MAI8020 Basic) en de PC (IBM model 30-021) Functie-eisen: - opleiding op HEAO-CE niveau - specialist in Lotus 1,2,3 met gevoel voor automatisering - ervaring in vergelijkbare functie - flexibele instelling - analytisch vermogen - leeftijd 25-30 jaar HOOFDCENTRALE ORDERVERWERKING MA/ Expansie van met na het noodzakelijk de centraliseren. Hiervoor is binnen Marketing Sales Planning de afdeling Centrale Orderverwerking opgezet Voor deze afdeling zoeken wij een Hoofd Centrale Order- MEDEWERKER CENTRALE ORDERVERWERKING MA/ Voor deze nieuw opgezette afdeling Centrale Order verwerking zoeken wij tevens een medewerker die verantwoordelijk is voor het continu verwerken van klantaanvragen en orders. De medewerker maakt deel uit van een klem team. de levering De werkzaamheden bestaan uit met betrekking tot - het invoeren en verwerken van orders in relatie tot produkten. de geplande afname en de beschikbaarheid; - in overleg met het Hoofd Centrale Orderverwerking vaststellen van prioriteiten omtrent de volgorde van de invoering en verwerking van deze orders; - De werkzaamheden bestaan uit: - aanvragen en orders per artikel beoordelen naar gevraagde hoeveelheid en levertijd in relatie tot de geplande afname en de beschikbaarheid; - verantwoordelijk voor de continuïteit en de kwaliteit van de orderveiwerking; - het leidinggeven aan twee medewerkers; - het assisteren van de Manager Marketing Sales Planning bij het opstellen, invoeren en controleren van automatiserings-programma's m.b.t. de order verwerking en het maken van specifieke analyses Functie-eisen: - opleiding minimaal MEAO-CE niveau - stressbestendige organisator die er plezier in heeft om door overleg, organisatie en improvisatie de taken te regelen. - leidinggevende ervaring in soortgelijke functie - fexibele instelling - gevoel voor automatisering -leeftijd ±25-35 jaar Functie-eisen: - opleiding op Mavo niveau - flexibele instelling, kunnen werken onder'druk - ervaring in een vergelijkbare functie - goede contactuele eigenschappen -leeftijd ±20-35 jaar Nadere informatie over de drie hiervoor genoemde functies worden gaarne verstrekt door: Chris Borgers, Manager Marketing Sales Planning (zaak 023 - 319121. privé 02908 - 5170).

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 14