Gemeente kiest voor vrouw als directeur Nieuwe aanval op kapbeleid gemeente -*Ss - Programma's op en rond Koninginnedag 'BVD beveiligde de Auberge de Kieviet' BEVRIJDINGSCONCERT Rijnlands Chr. Mannenkoor 'VOX HUMANA' Voorschotenaar ziet 'kaalslag' VOORSCHOTEN - Na de stichting Leefbaar Voorschoten klaagt ook Voorschotenaar G. Lamboo over de 'kaalslag' in de gemeente. In een brief aan B en W noemt de burger enkele locaties waar de gemeente volgens hem in de fout is gegaan. Het gaat hierbij om de Elstlaan, het Burgemeester van der Hoevenpark, het park Rosenburgh, de laan naar de gelijknamige begraafplaats en het pad langs boerderij Rosen burgh. In het park zouden vijf grote bo men met een omtrek van minimaal één meter zijn gekapt. Bij de twee lanen is de boel 'kaalgehaald', zo be titelt Lamboo het snoeibeleid in zijn brief. C. Buys, hoofd van de ge meentelijke afdeling beplantingen, vindt de kritiek op het kapbeleid onterecht. "We zijn al jaren met het onder houd van Rosenburgh bezig", legt hij uit. "Het gaat vooral om hak hout, dat na zes tot negen jaar moet worden gesnoeid om ervoor te zor gen dat er een dichte beplanting blijft. Doe je dat niet, dan krijgt je zware stammen. Bij langdurige uit groei ontstaan er problemen door dat bij storm takken afwaaien". Buys legt uit dat de beplantings- dienst zoveel mogelijk heeft gepro beerd om bomen die verspreid tus sen het hakhout groeien, te behou den. "Maar als er te veel bij elkaar staan, nemen ze het licht weg voor de begroeiing eronder. Dan worden ze gekapt". Volgens hem probeert de beplan- tingsdienst het uitdunnen van per ceeltjes zoveel mogelijk te beper ken. "Maar we zitten met achterstal lig onderhoud. We moeten op dit moment zaken inhalen die in het verleden zijn blijven liggen", be weert hij. Buys ontkent niet dat sommige stukken Voorschoten er door het huidige beleid kaal uitzien: "Tja, de burgers moeten even door de zure appel heenbijten". Tennisvelden Een andere locatie die Lamboo als 'een kale vlakte' betitelt, is een plek in het Burgemeester van der Hoe venpark, nabij de tennisvelden. Buys legt uit dat daar bomen zijn weggehaald, omdat enkele toppen WD Voorschoten pleit voor leengeld jeugd tot 18 jaar VOORSCHOTEN - "Ik heb het idee dat senioren op dit moment nogal eens op de kaart van jongeren boe ken lenen", zei H. van Gogh (WD) gisteravond tijdens een informatie-* bijeenkomst over de nieuwe be leidsnota van de bibliotheek. Hij deed dan ook de suggestie om aan de jeugd tot 18 jaar een eigen bijdra ge te vragen voor het lidmaatschap. Tijdens de bijeenkomst waren le den aanwezig van de raadscommis sies voor welzijn en financiën en vertegenwoordigers van de plaatse lijke en provinciale bibliotheek. Volgens G.C. Sterck, directrice van de Voorschotense bibliotheek, is een betaald lidmaatschap voor jon geren een heet hangijzer. Niemand in de landelijke bibliotheekwereld zou daar voorstander van zijn om dat het leden kan kosten. "Boven dien zou Voorschoten hierin bijna alleen staan, want het gebeurt bijna nergens in ons land". Over een an der heet hangijzer binnen de ge meente, een bibliotheekvoorzie ning in Noord-Hofland, wilde ze op dit moment geen mededelingen doen. Gisteravond werd vooral over de verhoging van eigen inkomsten van de bibliotheek gediscussieerd. In hoeverre moet de bibliotheek men sen laten betalen voor luxe voorzie ningen en is precies luxe? De com missieleden kwamen daar gister avond niet goed uit. Oliespoor verraadt doorgereden man LEIDERDORP - Door zijn oliespoor te volgen heeft de Leider- dorpse politie gisteravond een 28- jarige Leidenaar aangehouden die in Leiderdorp doorreed na een aan rijding. De aanrijding gebeurde op de kruising Hoofdstraat/Eikenlaan. De Leidenaar kwam met zijn per sonenauto van de Hoofdstraat en wilde linksaf de Eikenlaan in. Bij deze manoeuvre zag hij een 18-jari- ge bromfietser over het hoofd. De bromfietser raakte gewond aan zijn been en moest worden overge bracht naar het Leidse AZL. De bestuurder van de auto was eerst een stukje teruggereden en nam daarna het hazepad. Doordat zijn oliereservoir geraakt was en ge stadig olie lekte, kon de politie de man makkelijk volgen totaan diens woning in Leiden. De beschadigde auto stond voor de deur en de man bekende direct. bijna de hoogspanningsdraden raakten. Maar Lamboo vindt dat er op die plek meer bomen hadden kunnen blijven staan 'gezien de ge ringe lengte en de afstand tussen de bomen en de bekabeling'. Buys is het daar niet mee eens: "We hebben alleen de zone onder de hoogspan ningsleiding aangepakt. Omdat an dere bomen ook de kabels dreigen te raken, moeten we daar volgend jaar mee doorgaan". Een laatste plek waarover Lam boo zijn ongenoegen uit is de kap van bomen op de Elstlaan, die langs het Burgemeester Berkhoutpark loopt. De Voorschotenaar schrijft dat minimaal 25 bomen zijn gekapt. 'Mijns inziens hadden deze bomen beter kunnen worden verplaatst", schrijft de verontruste Voorschote naar. Volgens Buys heeft zijn dienst inderdaad een aantal populieren ge rooid en hij heeft daar een verkla- "In dat park staan bomen »er dan 50 jaar oud zijn, honingboom, een tulpen- jen waardevolle lijsterbes. De populieren namen het licht weg voor deze bomen. Bovendien verlo ren ze takken, waardoor ze de bo men eronder beschadigden en ge vaar opleverden voor het publiek". De suggestie om de bomen te ver plaatsen, verwerpt het hoofd van de beplantingen. "Ze zouden ook op een andere plaats het licht hebben weggenomen voor alles wat eron der groeit. Dat zou binnen de kortste keren leiden tot een kale on derbegroeiing". Maar Lamboo ziet de noodzaak van het kappen niet zo: "Een gekapte boom komt niet meer terug. Ik zie best de noodzaak in van het snoeien van struiken als bomen erdoor in de verdrukking komen, maar er worden nu volwassen bo men gekapt die je nooit meer terug ziet". Bespreken Lamboo vindt dat Voorschoten ring v< die al zoals t boom REGIO LEIDEN 1 .1 y m. -v.V** dl- DONDERDAG 27 APRIL 1989 Conflict met PWA-school Leiderdorp niet opgelost Een foto van de toegangsweg naar de Voorschotense begraafplaats Ro senburgh, gemaakt nadat de beplantingsdienst snoeimes en hakbijl heeft gehanteerd. (foto Jan Holvast) plannen die er bestaan om in de na tuur in te grijpen, moet bespreken met plaatselijke instanties die zich inzetten om Voorschoten leefbaar en groen te houden. "Ik wil de in druk krijgen dat de gemeente plan matig en met verantwoordelijks- heidsgevoel te werk gaat. Als ik zie hoe bomen worden gekapt, heb ik daarover mijn twijfels", licht Lam boo toe. Buys vertelt dat de gemeente ze ker niet zonder vooropgezet plan te werk gaat. "We werken volgens het in 1984 in de groennota vastgelegde beleid, dus wat dat betreft is er niets nieuws onder de zon". Toch wil de beplantingsdienst de snoeischaar en het kapmes in de toekomst wat rustiger hanteren. Buys zegt het wat cryptisch: "Volgend jaar zullen we wat kleinere objecten onder handen nemen. Wat betreft het tijdelijke aanzien levert dat voor het publiek minder problemen op". Buys ont kent dat dit beleid wordt ingegeven door de kritiek die burgers uiten op het kap- en snoeiwerk van de afde ling beplantingen. "We gaan op de zelfde manier te werk als in andere jaren", aldus Buys. LEIDERDORP - Het school team van de openbare Prins Willem Alexander basis school en het Leiderdorpse college van burgemeester en wethouders staan nog steeds lijnrecht tegenover elkaar in de keuze voor een nieuwe di recteur. Van de twee overge bleven kandidaten heeft me vrouw Jansen bij de ge meente een duidelijke voor keur omdat zij "een ruime mate van bestuurlijke erva ring heeft". Het schoolbe stuur blijft erbij dat de ande re, mannelijke, kandidaat beter geschikt is. Wethouder G. Keijzers (PvdA) van onderwijs zegt dat na nieuw overleg in het gemeentebestuur over de twee overgebleven kandidaten. De leidinggevende kwaliteiten van de vrouwelijke kandidaat hebben bij de gemeente de doorslag gegeven voor de keuze. De vrouwelijke kandidaat heeft ervaring als directeur van een basis school in de Betuwe. De mannelijke kandidaat, de heer Van de Pol, is groepsleerkracht op een basis school in Den Haag. Het meningsverschil, dat eerder onderwerp van gesprek was in de commissie onderwijs van 18 april, is volgens Keijzers geen man-vrouw- kwestie. Leiderdorp voert ook geen echt voorkeursbeleid voor vrou wen, zoals dat bijvoorbeeld in. Lei den het geval is. Wel werden vrou wen in de advertentie voor de vaca ture nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Keijzers: "Maar onze VOORSCHOTEN Zaterdag 29 april dorpstoren in het centrum - feestelijke intrada door beiaardier A. de Jong, 08.30 uur. Het Wedde, Sportschool Goederaad, Cultureel Centrum - stertocht met ballonnenwedstrijd en verloting, 09.30 uur. winkelcentrum Hofland, paardetram, 10.00 uur. ijsbaan Nicolaas Maeskade, bij clubgebouw postduivenvereniging - heli- copterrondvluchten, 10.30 uur. Bloklaan en omgeving - jeugdrommelmarkt voor kinderen van 6 tot 14 jaar, 10.30 uur. centrum - draaiorgel, 11.00 uur. dorpskerk in het centrum - loop-in orgelconcert, 11.00 uur. muziektent Voorstraat - optreden 'it's a secret', 11.30 uur. Ambachtspad, bij slecht weer Cultureel Centrum - poppenkast, 11.30 Badhuisstraat, hoek Professor Boerhaaveweg - polsstok verspringen, 12.00 uur. parkeerterrein Cultureel Centrum - fietspuzzeltocht, 13.00 uur. Voorstraat - behendigheidsspelen voor kinderen van 9 tot 15 jaar, 13.3*0 Voorstraat - touwtrekken, 15.00 uur. sportpark Adegeest, Weddeloop - opening tennispark Adegeest, optre den 'Show- and Marchingband' K en G, 16.00 uur. Voorstraat - Taptoe/avondfeest met optredens van 'De Burcht' en 'Going Places', 20.30 uur. WARMOND Zaterdag 29 april schoolplein Laan van Oostergeest - optocht met als thema 'clowns', bege leid door muziekvereniging St. Matthias, 09.00 uur. Gemeentehuis, aubade en toespraak plaatsvervangend burgemeester C.E. Dalhuisen-Polano, na het zingen van het Wilhelmus volgt de prijs uitreiking van de optocht, circa 10.35 uur. sportpark Overbosch - voetbaltoernooi voor zeventallen, bestemd voor Warmondse verenigingen, 13.00 uur. 't Trefpunt, Herenweg - poppenkast voor kinderen van 4 tot en met 7 jaar, 14.00 uur. Dorpsstraat - kinderspelen voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar, 14.00 Dorpsstraat - volksdansen door Warmondse volksdansgroep, 14.30 uur. Oude Raadhuis, Dorpsstraat - prijsuitreiking winnaars kinderspelen, 16.30 uur. sportpark Overbosch, kantine RKSV Warmunda - Oranjebingo, 20.30 Dorpsstraat, Ut Sloepie, optreden band, 21.30 uur. OEGSTGEEST Donderdag 27 april Lijtweg - kermis vanaf 16.00 uur. (ook vrijdag en zaterdag.) Vrijdag 28 april Raadhuis - optreden clowns (9.00 uur), vlaghijsen (9.25 uur), aubade (9.30 uur), startsein festiviteiten (9.45 uur) en kinderoptocht met bestemming grasveld Irislaan (9.50 uur). Irislaan en omgeving - ringrijden, kinderspelen voor 5- tot 9-jarigen, jeugdspelen voor 10- tot 14-jarigen, tonknuppelen en optreden clowns, 10.30 uur. Gemeentecentrum - schaaksimultaan en rondritten met paardetram, 10.00 uur. Irislaan en omgeving - fietstocht (13.30 uur), parachutespringen (14.00 uur), jeu de boules (15.00 uur), penaltyschieten (15.00 uur), skilopen (15.00 uur), ouderenmiddag (14.00 uur), trottoirtekenen (14.00 uur), touw trekken (14.00 uur), supersjoel (15.00 uur) en autobehendigheidswed- strijden (14.30 uur). ASC-terrein - voetbalwedstrijd ASC-Oegstgeester gemeenteraad, 17.00 hotel Het Witte Huis - Oranjebal, 21.30 uur. ZOETERWOUDE-DORP Vrijdag 28 april Ons Huis - klaverjassen, 20.00 uur. Zaterdag 29 april Rondgang door het dorp met drumfanfare, 9.30 uur. Klaverhal - volleybaltournooi, 10.00 uur. voorkeur voor mevrouw Jansen valt natuurlijk wel mooi samen met ripatiegedachte". Voorzitter van de medezeggen schapsraad J. Porsius wil niet zeg gen waarom de Prins Willem Alexander school een voorkeur heeft voor de mannelijke kandi daat. "Er zijn inhoudelijke redenen maar ook kies je op basis van de in druk die je van iemand hebt, met wat voor ideeën iemand komt", zegt Porsius. Van de Pol heeft volgens Porsius de beste referenties. "Beide kandidaten zijn voorgesteld aan het schoolteam en die koos voor de mannelijke kandidaat. Vreemd dat het college zich niet bij die keuze neerlegt", aldus Porsius. Man/vrouw Porsius zegt dat de man/vrouw keu ze bij de school geen enkele rol heeft gespeeld. "In de advertentie werd vrouwen wel nadrukkelijk ge vraagd om te solliciteren maar de gemeente voert geen formeel beleid om meer vrouwen als directeur aan te trekken. Wij hebben daarover, voor de sollicitatieronde begon, met de gemeente over gesproken. Ons is toen gezegd dat dat geen rol zqu spelen bij de uiteindelijke beslis sing. Wij hoefden daar dus geen re kening mee te houden. Alleen bij twee gelijkwaardige kandidaten zou de voorkeur naar een vrouw uit gaan". Porsius deelt mee dat het "vrou-1 welijke element" bij de Prins Wil lem Alexander school al ruim schoots aanwezig is. Het school- J team bestaat uit twee mannelijke leerkrachten en vijf vrouwen. Porsi us: "De directeur, de heer Scherp hof, reken ik dan even niet mee". Leiderdorp telt 17 basisscholen en daarvan heeft alleen de protes tants-christelijke basisschool Kas- tanjelaan een vrouwelijke direc teur. CD A-raadslid C. Schellinger- hout-Kerner heeft daar de leiding. Wethouder Keijzers verwacht dat j alles toch keurig op z'n pootjes te recht komt. Hij stelt dat beide kan- didaten door de twee partijen zijn i uitgekozen als de beste van de 50 sollicitanten. Het collegevoorstel om mevrouw Jansen tot directeur van de Prins Willem Alexander school te benoe- men wordt 22 mei in de gemeente raad behandeld. Keijzers: "Het zou me verbazen als de raad dit voorstel niet overneemt". De huidige directeur van de Prins Willem Alexander school, J. Scherphof, gaat 1 september met de vut. GEVONDEN - De kleine vrachtwa gen die gistermorgen ontvreemd is aan de Leiderdorpse Splinterlaan is j gisteravond teruggevonden bij een bezinepomp aan de rijksweg 12 bij Reeuwijk. De auto was niet bescha digd en de eigenaar miste niets. De Loethe - kinderspelen, 10.30 uur. Klaverhal - begin wandeltocht 'Ken uw dorp', tussen 10.30 en 11.30 uur. sportpark Haasbroek - Klaverloop, 12.30 uur. Loetheveld, touwtrekken, 14.00 uur. Ons Huis, kinderprogramma, 14.30 uur. Manege aan het Molenpad - westernshow en afvalrace van ruitervereni- ging Jeanne d'Arc, 15.30 uur. Landzicht - optreden van De Ideale Schoonzonen, 20.00 uur. Westender - Oranjedisco van Utopia, 20.30 uur. Don Bosco - muziek uit de jaren zestig, 'Goud van Oud', 21.00 uur. ZOETERWOUDE RIJNDIJK Vrijdag 28 april Eendenkooi - klaveijasdrive, 19.30 uur. Zaterdag 29 april Ingang Oosthoek, Parallelweg - kinderoptocht, verzamelen om 9.00 uur. Schatgraven voor alle kinderen tot en met groep twee in de zandbakken van hun scholen, 12.00 uur. parkeerplaats Eendenkooi - straatverkoop, 14.00 uur. speelplaatsen Bernardusschool - straattekenwedstrijd, 14.00 uur. Kooikerspad - zeepkistenrace, 15.00 uur. Trapveldje - tonknuppelen, touwtrekken en geld over de balk gooien, 14.00 uur. Oranjelaan - IJzeren Hein (autoduwen), 16.30 uur. Eendenkooi - Oranjebal, 20.30 uur. LEIDERDORP vrijdag 28 april Bridge centrum in de Bernhardstraat - bridge drive, 19.30 urn- zaterdag 29 april Hubrechtseplein/Beukenschans/gebouw Zijlkwartier - vertrekpunten wandeling schoolkinderen naar gemeentehuis aan Statendaalder, 8.15 uur; aankomst 9.00 uur, aansluitend muziekoptredens van korpsen Ta- marco, Con Bravura en De Burcht. Winkelhof - ballon-opiaat-wedstrijd voor kinderen, 9.30 uur. gemeentehuis Statendaalder - vertrekpunt rondwandeling muziekkorp sen; De Burcht gaat naar Zijlkwartier in Leiden (9.30 uur), Con Bravura gaat naar Huize Buitenzorg (10.15 uur), Tamarco gaat naar bejaardencen trum Dillenburg (10.15 uur). sportpark De Bloemerd - voetbaltoernooi RCL voor D- en E-elftallen en geraniummarkt, 10.00 uur. Hoofdstraat/Eikenlaan - braderie met optredens van balletgroep G. Joos- ten, playback- en soundmixshow en kindervrijmarkt, 9.00 uur. Menswordingkerk, Heelblaadjespad - puzzeltocht voor leerlingen basis scholen groepen 6, 7 en 8, 10.00 uur. sportcomplex De Does, Hoogmadeseweg - jeugdcircus Atleta. 11.00 uur. Hollandsche Tuijn, Hoofdstraat - jazz-concert The little steamband, 14.00 Dorpskerk, Hoofdstraat - fototentoonstelling, 14.00 - 18.00 uur. Hoofdstraat, voor Dorpskerk - optreden drumfanfare Tamarco, 15.00 Houtkamp - optredens jeugdorkest muziekvereniging De Burcht, dans groep De Sjelter Squeesers en ruitervereniging Liethorp, 14.00 uur. gebouw Zijlkwartier, Van der Marckstraat - Oranjesoos voor senioren, 14.30 uur. winkelcentrum Santhorst, Van Diepeningenlaan - prestatieloop, 17.00 zondag 30 april gebouw Tamarco, Splinterlaan - rommelmarkt, 10.00 - 16.00 uur. WASSENAAR zaterdag 29 april Van Heeckerenhuis - Oranjemars over 5,10,15,25 of 40 kilometer, 7.00 tot 18.00 uur. sporthal dr. Mansveltkade - kinderfeestprogramma, 9.45 - 11.00 uur. Plein - samenzang met muziekvereniging Excelsior, 10.10 uur. Plein - hijsen vlag en wimpel, Wilhelmus, toespraak burgemeester en muziek Excelsior, 10.30 uur. Langstraat/Plein - Oranjefestijn met diverse bands en evenementen, 11.00- 17.00 uur. buurtcentrum Oostdorp, Zonneveldweg - Oranjebal voor ouderen met demonstratie rolstoeldansen en optreden Wassenaarse band voor oude ren, 14.00 uur. sporthal dr. Mansveltkade - Veronica's top-40 drive-in-show, 20.00 uur. Herbergier B. Goudsmit van Auberge de Kieviet: "Niemand heeft de bommelding serieus genomen". Bommelding Mannschaft nooit serieus genomen WASSENAAR - De herbergier van de Wassenaarse Auberge de Kieviet, B. Goudsmit, heeft de bommelding geen moment seri eus genomèn en vertelde zijn Duitse voetbalgasten onmiddel lijk dat zijn hotel-restaurant be veiligd is in samenwerking met de Binnenlandse Veiligheids Dienst. "Hoe we beveiligd zijn, zeg ik niet. Wel verzeker ik u dat het on mogelijk is ongemerkt binnen te komen. Camera's controleren al les", vertelt de hoteliêr twee da gen na de melding op maandag avond laat. "Bovendien zijn we extra beschermd met al die am bassades en overheidsinstellin gen in de buurt". Veiligheid is belangrijk omdat de auberge regelmatig hoogge plaatste gasten ontvangt en ze die gasten een vrij en veilig gevoel toewenst. Om welke gasten het gaat, laat Goudsmit in het mid den: "Ik noem nooit namen en hang niets aan de grote klok - ten zij de gasten dat zelf willen". In het geval van de Westduit sers heeft de Mannschaft rondge bazuind en in programma's ver meld waar de voetballers en hun begeleiders sliepen. Goudsmit hield zijn lippen stijf op elkaar het afgelopen half jaar. Of de heren spijt hebben gehad van hun los lippigheid? "Net als ik hebben ze hun schouders opgehaald na het incident", reageert de herbergier die De Kieviet in 1985 kocht en vorig jaar uitgebreid liet verbou wen. "Zij geloofden het t en dachten dat het door iemand moet zijn gedaan die niet goed bij zijn hoofd is. Een flauwe grappen maker die niet van voetbal houdt". Neutraal Na de bommelding en de daarop volgende ontruiming, zijn er geen verdere incidenten geweest in het hotel-festaurant aan de Buurt weg. "Het was zelfs zeer rustig en de Duitsers hebben daarvan ge noten. Ik ben er dan ook van over tuigd dat ze een volgende keer wederom in de Auberge zullen verblijven. De bazen met hun da mes hebben zelfs al besproken". Zoals het een goed gastheer be taamt, prijst Goudsmit zijn gas ten voor hun "zeer goede en keu rige gedrag" en houdt hij zijn voorkeuren keurig in het midden: "Bij zo'n voetbalwedstrijd als gis teravond stel ik me volstrekt neu traal op. Het is gewoon sport en gelukkig was het een sportieve wedstrijd. Misschien is er alleen wat laf gespeeld door Nederland, maar dat zijn niet mijn woorden. Dat vonden de heren zelf'. Terwijl Goudsmit onberispe lijk en laconiek de bommelding doorstond, kon de Westduitse pers er maar niet genoeg van krij gen. Tv-ploegen filmden uitge breid in de Auberge: "Slechte re clame? Ik zie dat niet zo. Goede reclame? Ach, wat is goede recla me? Wij hebben trouwens hele maal geen goede reclame nodig. Men kent de Auberge. De Kieviet Dinsdag 2 mei as. geeft het R.C.M. 'Vox Humana' in samenwerking met het Leidse S mei-comité wederom het traditionele bevrijdingsconcert in de Pieterskerk te Leiden. Aanvang 20.15 uur. Het bekende koor weet zich hierbij verzekerd van de medewerking van de Chr. Muziek- en Showband 'Concor dia' en de 'The Hague Highland Pipe Band'. Het orgel zal worden bespeeld door de befaamde organist Dirk Out, terwijl de vleugel is toevertrouwd aan de jonge virtuoos Jan Veenje. De algehele leiding is in handen van Sander van Marion. Het programma voor de pauze staat in het teken van de herdenking. In het tweede gedeelte wordt de bevrijding benadrukt, met als thema 'de wereld rond in zestig minuten', een muzikale rondreis langs diverse landen die op 5 mei het einde van de tweede wereldoorlog herdenken. De toegangsprijs is 12,50. Lezers van het Leidsch/Alphens Dagblad die toegangsbe wijzen halen bij één van de verkoopkantoren van deze krant ontvangen tegen inlevering van de bon een korting van 2,50 per kaart (max. vier kaarten per bon). '%G Kantoren Leidsch/Alphens Dagblad: Witte Singel 1; Leiden Vuurbaakplein 11; Katwijk Julianastraat 19; Alphen a/d Rijn

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 16