si mm uoi rij ssm 'Ik ben uit het dal geklommen' Kickers spaart zich niet in LD-strijd S3 De smaak van Menken heeft de toekomst. Duo Streuer Aaron Winter wil nare herinnering aan EK voetbal vergeten en gchnieders uit elkaar Klaus Augenthaler ondergaat laatste test Een kleine blijk van waardering DINSDAG 25 APRIL 1989 SPORT PAGINA *17 LEIDEN - De spelers van Kickers'69 zijn met hun gedachten ei genlijk alleen nog bij aanstaande zondag. In de wedstrijd tegen Leidsche Boys kunnen de Leimuidenaren voor het eerst in de ge schiedenis van de club promotie naar de KNVB afdwingen. Dat betekent echter geenszins dat Noordwijk vanavond in de strijd om de LD-Cup een makkie zal hebben aan de afdelingsclub. De vier deklasser in spé ziet het bekerduel als een ideale generale. "We sparen ons in elk geval niet", zegt Kickers-trainer Ton Marijt. De Leimuidenaren zijn in vc H stunt, na eerder al de KNVBN UDO en Leiden met respectievelijk 5-0 en 2-0 naar huis te hebben ge stuurd. Marijt: "Als ik zou moeten kiezen, win ik natuurlijk liever zondag dan van avond. Maar ik sluit een stunt niet j uit. Die halve-finaleplaats voor de LD-Cup doen we in elk geval niet cadeau aan Noordwijk". Andersom is dat ook niet het ge val. Hoewel Marijt een Noordwijker in hart en nieren is en nog wekelijks op Duinwetering is te vinden (hij traint en speelt nog bij het derde van de eersteklasser) zal er van avond aan de Beukenlaan in Lei- muiden van een vriendendienst geen sprake zijn. "Ik heb nog met John Eelman (trainer Noordwijk, red.) gesproken. Misschien dat hij wat jeugd inpast, maar hij geeft niks weg". Tot zijn 23ste speelde Marijt bij de I eersteklasser in de kustplaats om I daarna het profvoetbal in te gaan voor negen jaar. Na een betaald avontuur bij Haarlem, Sparta en Roda JC keerde hij nog voor een paar jaartjes terug in de hoofd macht van zijn oude liefde. Nu balt zijn oude club, hij wekelijks met Noordwijk 3 en blijft zodoende nog nauw verbon den met de vereniging. Hij haalde tussen de bedrijven deling door het oefenmeester Ill-diploma. "Eigenlijk met de bedoeling om wat met de jeugd te gaan doen. Uitein delijk ben ik toch eerste elftallen gaan trainen. Eerst een paar jaar GWS en daarna belandde ik in Lei- muiden waar ik nu voor het tweede jaar zit. Kickers leek me wel een en- EINDHOVEN (GPD) Hans van thousiast clubje en die voorspelling Breukelen heeft gisteren de trai- is uitgekomen. De hele vereniging ning hervat bij PSV. De doelman, is bezig met dat kampioenschap en die vier maanden geleden tijdens de promotie naar de vierde klasse, zaalvoetbaltoernooi in Mün- Vorig jaar hebben we het laten lig- geblesseerd raakte aan gen tegen SJZ, nu moet het maar i- gebeuren". "We zijn er klaar Kickers een goede vierdeklasser de kan zijn met het huidige materiaal. redactie Rob Onderwater Rob van der Zanden. Jaap Visser Ik geloof trouwens niet dat de ver- van de con: schillen tussen vierde klasse en af- witten onderaan de ranglijst te Van Breukelen weer in training groot zijn. In de afdeling is den. "Blessures het niveau steeds beter geworden, op vakantie] Daar hebben ook de trainers spelers die nog noemt de coach als hoofdredenen. "Toen het meegewerkt", geeft de Noordwijker echter ging draaien, zichzelf onbedoeld een plui Als Marijt met zijn ploeg promo- zelfvertrouwen veert, krijgt hij als trainer dispensa- rijk", tie en mag hooguit één jaar door- Ah gaan, omdat hij de vereiste papieren club in de LD-Cup, is Kickers al niet bezit. Van professie is hij schil- ker van de afdelingsbeker der en voorlopig wil hij die baan plaats niet laten lijden onder een nieuwe te stoppen. De jongens kregen erg belang- Als laatst overgebleven afdelings- de KNVB-districtsbeker olgend seizoen. De voetbalvt chen zijn knie, hoopt deze week zijn tree te maken in het tweede elftal van de Eindhovense ploeg. Vorige week verbleef Van Breu kelen enkele dagen op uitnodiging in de Portugese Algarve, waar hij onder zonnige omstandigheden twee keer per dag trainde. Aange zien het kniegewricht zich goed hield, besloot Van Breukelen zich gisteren weer bij de selectie van PSV te voegen. „Ik zit nu weer op negentig procent van mijn oude ni veau", aldus Van Breukelen. „Maar om die laatste tien procent erbij te - krijgen, zal nog lang genoeg duren. Eind mei wil ik in ieder geval zeker heid hebben voor de toekomst". Ajax wil Roy tot 1995 vastleggen AMSTERDAM (GPD) - Ajax heeft Bryan Roy een contract aangebo den tot 1 juli 1995. De linksbuiten, die nog tot medio 1991 aan de Am- sterdamse club is verbonden, heeft de aanbieding voorlopig in overwe ging genomen. „Het is een contract voor zes jaar", aldus Roys zaak waarnemer. Rob Jansen van de spe lersvakbond WCS. „Daar beslis je niet zo maar over. We gaan alles eerst eens rustig op een rijtje zetten, pas daarna komen we bij Ajax te rug". Een delegatie van het Franse St. het trainerschap. "Ik eniging uit het dorpje aan de Drecht ben er nog niet uit, ik kan er nog gaat dus zondag voor de 'dubbel', lang genoeg over nadenken". De wedstrijd in Leimuiden be- Zijn ploeg is inmiddels 19 wed- gint om kwart voor zeven, net als ik denk dat strijden ongeslagen. Maar het duur- UVS - Oegstgeest. Het zondagteam voordat de Kickers-motor van Lisse bindt drie kwartier later |op toeren kwam. In de beginfase de strijd aan met Alphense Boys op sportpark Ter Specke. ADVERTENTIE MENKEN LANDBOUW co-sponsor van de Leidsch Dagblad Cup. ROB VAN DER ZANDEN Carrière (1) Een mooie droom of de wonder baarlijke werkelijkheid? In elk geval is het verhaal van Rob van Dijk, 20-jarige doelman van Fore- holte, opzienbarend. Twee seizoe nen geleden fungeerde hij nog als voetballer in de A-junioren van Foreholte. Momenteel maakte hij deel uit van het eerste elftal van de Voorhoutse vierdeklasser. Als- .doelman. En in die hoedanig heid heeft hij zich in de kijker ge speeld bij Ajax. Van Dijk hoort binnenkort of hij in aanmerking komt voor een contract. Hoezo bliksemcarrière? zegt de vorige maand afge zwaaide militair, die via Frans Hoek, keeperstrainer bij Ajax, in de belangstelling van de Amster damse eredivisionist is gekomen. "Foreholte heeft mij vorig sei zoen opgegeven voor de cursus van Frans Hoek. Kennelijk ben ik daar zo goed bevallen, dat Hoek mij naam heeft genoemd in De Meer. Prachtig natuurlijk. Als ik een kans krijg, grijp ik 'm met bei de handen aan". Als E- en D-pupil vertoefde Van Dijk geregeld tussen de palen. Eenmaal de puberale leeftijd be reikt, gooide hij de handschoenen in de hoek en wilde voetballen. Tot hij twee jaar geleden, bij de overgang van junior naar senior, te kennen gaf weer te willen kee pen. Van Dijk: "Het is begonnen in de zaal. Daar kreeg ik de smaak van het keepen weer te pakken. Op het veld. begon ik vorig seizoen in het tweede. Toen Paul van der Zwaari ermee stopte, schoof ik door naar één. Of het te merken is dat ik een achterstand heb ten op zichte van andere keepers? Nou nee, ik pak de dingen snel op". Het bevalt Rob van Dijk uitste kend in Foreholte één. Het is der halve zo goed als zeker dat hij ko mend seizoen elders onder de lat staat. Mocht hij niet in aanmer king komen voor een contract bij Ajax, dan stelt hij hoogstwaar schijnlijk zijn diensten beschik baar aan UVS. Zondag in de con frontatie tegen LFC zat Ruud de Groot als meer dan belangstel lend toeschouwer od de tribune. 'Tk ben er uog niet helemaal uit, maar ik wil in elk geval hogerop. Eerst maar eens afwachten wat Ajax heeft te bieden. Voorlopig train ik twee keer in de week in De Meer met de spelers van het twee de elftal. Het is de bedoeling dat ik straks meedoe aan de belofte-com petitie. Als dat goed afloopt is de kans aanwezig dat ik een con tract krijg". Carrière (2) Dick Jol is een echte Scheveninger. De golven kunnen hem niet hoog genoeg gaan. De robuuste scheids rechter u it de kustplaats fluit zon der angst en beven risicowedstrij den in het amateurvoetbal. Bij de KNVB maken ze daar dankbaar gebruik van. Vandaar dat Jol zondag optrad aan de Boshuizer- kade waar de beladen stadsbot- sing tussen Unitas Leiden en DO- COS op het proramma stond. De eerste ontmoeting tussen bei de vierdeklassers kende een nogal onvriendelijk verloop en werd uiteindelijk gestaakt. De spelers van degradatie-kandidaat Uni tas beloofden de titelpretendenten van DOCOS vervolgens een warm onthaal aan de Boshuizerkade. Voor het bestuur van DOCOS aanleiding om aan de bond te vragen een "man met overwicht" aan te wijzen voor de return. Dat werd dus Dick Jol, die de derby (1-5 winst voor DOCOS) voorbeel dig leidde. Een opmerkelijke verschijning deze Jol ("Nee, ik ben geen broer van Martin, zelfs geen familie"). Niet alleen vanwege zijn gestalte, maar ook om zijn scheidsrechteren. zegt de man in het zwart in 'hoog Haags'. "Daar bedoelen ze mee dat ik bepaalde dingen zie aankomen. Dat komt waarschijnlijk omdat ik wat langer dan de gemiddelde scheidsrechter zelf op een behoor lijk niveau heb gevoetbald". Oud-amateurinternational Jol voetbalde ondermeer bij Scheve- ningen, in Belgie bij de eerste klasser Kortrijk, bij NEC, RVC (onder Aad de Mos) en SV'35 {"Daar heb ik een jaartje afge bouwd bij Aadje Mansveld"). De aanvaller onderscheidde zich als een keiharde karaktervoetballer die enig lichamelijk geweld niet schuwde en zijn tegenstanders met 'zuigende' opmerkingen tot razernij kon brengen. Jol: "Je mag gerust zeggen dat ik be kend stond als een bandiet die het nogal eens aan de stok had met scheidsrechters". "Ik heb bij NEC een keer een scheidsrechter meegemaakt die floot zo belabberd dat ik na afloop zei: Als die op dit niveau mag fluiten, kan ik het ook'. Van de toenmalige voorzitter van Scheve- ningen. Joop Bruggemans, heb ik de uitdaging qangenomen om in derdaad scheidsrechter te wor den". Met als gevolg dat de 33-jarige ex-prof een bliksemcarrière door maakt. Twee jaar geleden promo veerde hij naar groep 4 van het landelijke arbiterkorps en vorig jaar naar groep 3, wat betekent dat Jol de amateurs tot en met de tweede klasse mag fluiten. En dat doet hij dus op zijn eigen manier. Jol: 'Tk ben er echt lol in gaan krij gen en benader het voetbal zo po sitief mogelijk. We gaan met z'n vijfentwintigen, spelers, grens rechters en scheidsrechters, het veld op en als het even kan wil ik er ook met z'n vijfentwintigen weer vanaf komen. Wat mij be treft wordt er spijkerhard gevoet bald, zolang de acties maar op de bal zijn gericht". Ben je besodemieterd. Na af loop vul ik het wedstrijdformulier in, drink ik een spaatje rood in de bestuurskamer en ga ik naar huis. Als je blijft hangen moetje vYagen gaan beantwoordeii die je hele maal niet wilt beantwoorden. Want hoe goed je ook hebt geflo ten, het is altijd hetzelfde liedje. Als ze gelijk hebben gespeeld, heb ben beide partijen vrede met je. Als de thuisclub heeft gewonnen ben je een wereldgoser, maar als ze hebben verloren, ben je gewoon een lampie". Een wat? "Een lampie!" Oohh. NOORDWIJK (GPD) De wijsvinger van Aaron Winter steekt bijna triomfantelijk omhoog, ongeveer in de richting van de ho- Etienne arriveert donderdag in Am- telsuite waarin Rinus Michels vorig jaar mei de EK-puzzel in el- sterdam om de transfer van Rob kaar legde. „Mijn mindere periode begon hier, in hetzelfde hotel. Witschge te bespreken. Het afgelo- Na die oefenwedstrijd tegen Noordwijk riep Michels mij bij zich pen weekeinde bereikte de speler, op de kamer, en vertelde me dat-ie niet tevreden was over mijn in- contract vlerjang stelling. Daar was ik het absoluut niet mee eens, maar het was toen wel duidelijk dat het EK voor mij onhaalbaar was als twaalfde of dertiende man. Ik heb daar een enorme tik aan overgehouden. Experiment met vanaf dat moment ging het bergafwaarts". Ver weg 1 vei weg van de andere internatio- voetbalpas Uitgesteld nals en bondscoach Thijs Libregts, die wordt bedolven onder Neder- ZEIST (GPD) De introductie van landse en Duitse verslaggevers, ver- de voetbalpas lijkt dit seizoen defi- kiest de bescheiden Ajacied een nitief van de baan. De voetbalbond plaats in de lounge van het hotel, had, bij wijze van experiment, op de Hij heeft heel wat meer 'supporters' laatste competitiedag de pas willen dan René Eykelkamp, vooral bin- introduceren bij twee wedstrijden, nen de spelersgroep. Officieel weet Roda JC-Feyenoord en PSV-FC de boomlange spits van FC Gronin- Utrecht. De gemeentebesturen van gen nog van niets, in de wandelgan- Kerkrade en Eindhoven hebben gen heeft hij echter opgevangen dat daar bezwaren tegen, waardoor de de voorkeur van een aantal spelers KNVB vrijwel zeker van het experi- uitgaat naar Winter. Met Marco van ment moet afzien. Basten voorop, met wie de 22-jarige Winter nog gedurende één seizoen een koppel vormde in De Meer. „Pfff, dat wist ik niet eens, dat die twee bij Ajax nog samen hebben ge speeld", doet Eykelkamp stomver baasd. „Ook nog met Rijkaard en Koeman tja, dan lijkt het mij wel duidelijk hé, wie van ons tweeën speelt". Daarmee lijkt het laatste sprankje hoop voor Eykelkamp de bodem ingeslagen. „Ach, toen Win ter zaterdagmiddag mocht begin nen, was het al een beetje duidelijk hoe de vlag er bij hing". Hij tilt er niet zo zwaar aan, hoe graag hij mor genavond ook in het veld zou staan. Zolang het om voetbal gaat, zit Ey kelkamp nergens mee. Het maakt hem ook niet uit dat zijn manier van voetballen niet zo fraai oogt. „Als ik [n Funkel kijk, daarbij verge- neerwaartse spiraal. „Ik heb meege- Onder aanvoering van Ronald Koeman (rechts, met achter hem Aaron Winter) en Frank Rijkaard bereidde het Nederlands elftal zich gisteren op het veld van Noordwijk voor op de interland tegen Westduitsland. (foto anp> ROTTERDAM (DPA/SID) Daags training, voor de WK-kwalificatiewedstrijd smann, tegen Nederland, zijn bij het West- duitse elftal twee belangrijke vra gen nog steeds niet beantwoord. Li bero Klaus Augenthaler, herstellen- voorkeur heeft n tegenstelling tot Klin- gedeeld was bij de A- ploeg, zou de conclusie kunnen worden getrokken dat Becken- bauer op dit moment een lichte leken loop ik verschrikkelijk r Dan vlieg ik zelfs". Het thema-Eykelkamp lijkt daar- lerslobby. „Ik vind het heel lo gisch", meent Eykelkamp deson- uit de rol die Libregts maakt wat alle jonge spelers keer doormaken. Het liep gewoon niet, alles mislukte. Ik ben weer uit definitief van de baan. De pas het dal gekomen door keihard te zichtbaar goed dat met op het allerlaatste moment aan de trainen, want van enige begeleiding nald Koeman en Marco Oranje-selectie toegevoegde Sallan- bij Ajax was geen sprake. Lloyd der moest het afleggen tegen de spe- Doesburg was de enige die mij zo; nu en dan een hart onder de riem stak. Die mindere periode Iedereen weet hoe GuHit aan het elf- hem in petto heeft en die hij tot het tal sleurt en hoe hij werkt, ookop de ontslag van Kurt Linder ook in De eigen helft. Winter brengt verdedi- Meer_ speelde.^ Het doet hem ook gend iets meer in, dat telt ook. Een Tie Ro- sterk punt bij hem is bovendien dat Basten hij na een slechte periode overtui- hem hebben ge- gend is teruggekomen. Ik ben er tlleen een kans", een voorstander van om zo min mo- wist Eykelkamp tevoren, „als Rijk- gelijk te veranderen, zeker in de GROLLOO/ASSEN (GPD) - Het zijspanduo Egbert Streuer/Bernard Schnieders is uit elkaar gevallen. Stuurman Streuer maakte gisteren een eind aan de samenwerking. „Bij Bernard", zegt Egbert Streuer over zijn voormalige collega, „is de moti vatie verdwenen. Het doorzettings vermogen dat hij vroeger wel had is er bij hem een beetje af. Zo kon het niet langer. Er moeten resultaten komen. Alleen de eerste plaats is be langrijk". Streuer en Schnieders vormden acht jaar lang een succesvol koppel. Zij behaalden drie wereldtitels (1984,1985 en 1986), werden zes keer nationaal kampioen, wonnen vijf tien Grote Prijzen, waaronder de TT van Assen in 1987. Als nieuwe bak kenist heeft Streuer de 26-jarige Ge- ral de Haas uit het Noordhollandse Blokker aangetrokken. Gistermorgen bracht Streuer Schnieders van zijn beslissing op de hoogte. „Hoe Bernard reageerde? j Een beetje sneu. Maar dat ben ikzelf eigenlijk ook. Ik doe dit met bloed- epd hart, maar. het kon niet anders. Het is in feite heel eenvoudig: wil je succes behalen, dan moet de zwak ste schakel weg. Klinkt dat hard? Ja, dat zal dan wel, maar dat is het niet, vind ik. Je moet niet vergeten dat ik er voor moet zorgen dat Rinus van Kasteren (monteur), Johan van der Kaap (monteur) en ikzelf te eten hebben. Had ik deze beslissing niet genomen, dan was het dit i niet goed met ons gekomen". - - aard °P het middenveld speelt, laatste lijn. Daarom zou ik het liefst danks, „dat de bondscoach een paar voorbij, dat heeft die wedstrijd te- Daar ziet het kennelijk niet naar uit, met Rijkaard in het centrum spe- spelers raadpleegt. Dat doet Wester- gen PSV bewezen" J- L --J1 •- hof bij Groningen ook. Jongens als voetblessure, ondergaat vandaag de laatste test, terwijl teamchef Franz Beckenbauer voor de spitspositie naast Rudi Voller nog een keuze moet maken tussen Jurgen Klinsmann en Karlheinz Riedle. Augenthaler, die gisteravond in De Kuip nauwelijks met de selectie meetrainde, heeft van de medische staf in zijn gekwetste linkervoet in jecties gekregen, die het genezings proces moeten bevorderen. „Als ik de test niet doorsta, doe ik woens dagavond niet mee", aldus de speler van Bayern München. „Met pijnstil lende injecties speel ik in geen ge val." Indien Augenthaler niet fit wordt bevonden, zal Beckenbauer Wolfgang Rolff van Leverkusen be lasten met de libero-positie. Over zijn tweede aanvaller doet Beckenbauer nog steeds geheim zinnig. Riedle en Klinsmann noem de hij beiden gisteren in twee ver schillende interviews bruikbare krachten „Indien we nog een extra bij de training spits nodig hebben". Uit het feit dat rugschoppen Werder Bremen. De teamchef de aanvaller Van Basten, Rijkaard en Koeman r het duel hebben al het maakt. Het zj bondscoach van die ervaring geen gebruik zou maken" Met twee voltreffers had Winter >n vorstelijk aandeel in de triomf Winter". En ander meege- op de landskampioen, nog diezelfde inbreng, die hoger moet stom zijn als de avond trommelde Libregts hem op aangeslagen dan die var - de interland tegen de Sovjetu- kamp. „Voor mezelf heb ik het gevoel zal de bondscoach dus kiezen len". Het laatste woord is echter a het grotere loopvermogen zijn verdedigende morden ook Eykel- toekomstige Feyènoorder dat ik nu in een goede fase zit. Dan ('Als Groningen en Feyenoord het groeit het zelfvertrouwen ook weer, a 15 mei tenminste met elkaar eens daar loop ik i Libregts. „Het gesprek met de spe- llers is niet doorslaggevend. Er zit zekere subjectiviteit in. Een •erdediger zal zijn lijn zo veel moge lijk willen versterken, een aanvaller de voorhoede. Het belangrijkste is echter dat het team in balans is. Het Riedle bij een oefenpartijtje op de medespeler: Klaus Augenthaler beperkte zich De Kuip tot het te- ballen naar zijn worden') moet vanaf de bank toe kijken hoe Winter als plaatsbekle der van Gullit inhoud gaat geven aan z'n negende interland. Zijn eer ste speelde hij twee jaar geleden in het Olympisch stadion tegen Grie kenland, als invaller voor Van der Gijp. Alleen tegen België, Cyprus en Griekenland was Winter er daar na vanaf de eerste minuut bij. Voor zichtig als hij is, houdt Winter aan vankelijk nog de boot af, gaande weg raakt hij echter op drift en kijkt hij reikhalzend uit naar de 'hereni ging' met Van Basten. „Ik wil voor mezelf revanche op het EK en op de hele slechte inval beurt een half jaar geleden in Mün chen. Het liep toen van geen kant". Bij Ajax was dat al niet anders. Met de EK-kater nog vers in het geheu gen werd Winter meegezogen in de keur van Winter gaat overduidelijk Dat is ook de mening va voerder Ronald Koeman. „Winter gaat niet heeft bij Ajax gespeeld in een rol die eenheid in de totale ploeg", vergelijkbaar is met wat Gullit doetr^ de ALBERT GEESING INGLEWOOD (ANP/Rtr) - Ka- reem Abdul Jabbar heeft aan het einde van de reguliere profbas- ketbalcompetitie in de Verenigde Staten zijn eerste afscheidsparty gevierd. De 42-jarige center van de Los Angeles Lakers kreeg in The.Forum van Inglewood een Rolls Royce van zijn medespe lers, een tennisbaan van clubeige naar Jerry Buss en een straat naam van burgemeester Vincent van Inglewood. 'Kareem, in Brooklyn, New York geboren als Lew Alcindor m,aar na zijn toetreding tot de is lam herdoopt, is in Amerika een levende basketbal-legende. Hij werd de eerste prof, die het twin tig jaar in de NBA uithield. In die periode werd hij veruit de beste schutter aller tijden, de derde re- bounder en de speler met het meeste aantal profwedstrijden achter zijn naam. De center werd 19 keer gekozen in het AU Star team en zes keer speler van het jaar. Voor aanvang van het seizoen kondigde hij zijn afscheid aan. Die verklaring was het startsein van een run op de toegangskaartjes. Alle 41 uitwed strijden van de Lakers waren uit verkocht en overal werd Jabbar uitgebreid gehuldigd. Het afscheid viel samen met de thuiswedstrijd van de Lakers te gen de Seattle Supersonics (121- 117). Het was niets Kareems laatste wedstrijd. De Lakers heb ben zich geplaatst voor de playoffs. DINSDAG 19.00-20.00 SKY: What a Week: week overzicht. 19.25-22 00 Did 3: WK IJshockey: Fin- land-Westduitsland. 20.00-21.20 Super Snooker: vanuit Mon te Carlo. 20.00-22.00 SKY: Tennis: Monte Carlo Open Toernooi. 21.20-21.45 Super: Soccer Scene: actu eel voetbalnieuws. 21.45-22.00 Super: World News: met o.a sport. 22.00-22.45 BBC Snooker verslag van de elfde dag van het toernooi in Sheffield. 22 00-23 00 SKY Marathonlopen. 22.00-23.00 Super: English League Foot ball. 23.00-23.30 Did 1 ARD-Sport extra: WK ijshockey met een samenvatting van de wedstrijd Finland-Westduitsland. 23.00-00.00 Super NBA Basketball 23.00-00.00 SKY: Motorracen: hoogte punten van de Formule-I Grand Prix in San Marino. 00.00-01.00 SKY: IJshockey: WK in Zwe den. 00.20-01.10 BBC 2: Snooker: samenvat ting van de elfde dag van het toernooi in Sheffield. WOENSDAG 13.05-14.00 BBC 1Snooker: verslag van de twaalfde dag van het toernooi in Shef field.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17