Volkswagen Wie anders? Wie zei dat mooie Een jongen die bovendien nooit iemand in de steek laat. Die altijd luistert en echt nooit tegensputtert. Kortom, een droom van een jongen. De Polo Bel Ami. Een mooie jongen die al vanaf f 20.475.- van eigenaar wisselt. Daarvoor krijg je niet alleen een van onder tot boven echte Volkswagen, maar ook nog eens de nodige extra's die het leven met zo'n jongen er alleen maar aangenamer op maken. Stap maar in en kijk meteen omhoog. Want daar zit het zonnedak. Ideaal tijdens warme dagen. En als de tempera tuur iets te hoog dreigt op te lopen, dan zorgt het zonwerende glas ervoor dat het hoofd koel blijft. Recht voor je in het dashboard zie je verder een klok plus een dagteller. En op de portieren zitten de knoppen voor de van binnenuit verstelbare buitenspiegels plus de handige opbergvakken. De stoelen zijn, evenals de portieren, speciaal bekleed. En dan de buitenkant. Daar heeft deze jongen stervor mige wieldoppen, decorstriping en zwarte handgrepen. Op z'n achterkant staat bovendien hoe ie heet (Bel Ami dus). Hoe hij zich verder moet kleden kan zelf bepaald worden. Er kan een keus gemaakt worden uit ravennablauw, zwart, alpinewit en tornadorood. Maar daarvoor kun je natuurlijk het beste even langsgaan bij de Volkswagendealer. Welke 't ook wordt, mooi zijn ze allemaal. Terwijl ze ook nog 'ns standaard zijn voorzien van een 1.3:liter-injectiemotor met geregelde katalysator. CebucoBel 020-242316 en informeer naar het effect van Co-adverteren in de dagbladen.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 22