Dramatische slotminuut kost De Sleutels de kop Blees blijft Leidse schakers voor Maradona in eerste Europese finale Cruijff opnieuw in de eindstrijd Steaua geeft Galatasaray geen kans Tracy Austin nog niet op oude niveau THB kan Van Egmond niet van titel afhouden DONDERDAG 20 APRIL 1989 SPORT PAGINA 19 MUNCHEN (ANP/IPA) - Voor het eerst in zijn toch al imposante loop baan speelt Diego Maradona een Europese finale. Twee nog wel, want Napoli haalde ten koste van .Bayern München de dubbele finale om de UEFA-bekër tegen Stuttgart. De nummer twee van de Serie A speelde in München 2-2 tegen Bayern. De wedstrijd in Italië was twee weken geleden met 2-0 gewon- De 67.000 Duitse supporters, er waren ook nog 7000 Italianen, wa ren vol hoop op een stunt naar het Olympiastadion getogen. Het zou niet de eerste keer zijn dat een Duit se club uit een moeilijke positie toch plaatsing afdwong. Twee ron den geleden nog had Bayern in ei gen huis met 0-2 verloren van Inter, om in San Siro via een zege van 3-0 toe te slaan. Tegen Napoli bleek een herhaling al spoedig niet haalbaar. De opge lapte Maradona, die al na 18 minu ten een doelpunt vanwege buiten spel zag afgekeurd, en de Braziliaan Careca waren te goed voor de mid delmaat bij de thuisclub, die zich mocht troosten met de recette. De penningmeester zag de toeschou wers bijna vier miljoen gulden be steden aan kaartjes. De hoogste re cette in de geschiedenis van het Duitse voetbal. Norbert Nachtweih, die zijn laatste seizoen voor Bayern speelt, was de grote pechvogel. In de 36e minuut miste hij een goede moge- in de fout, wat even zo veel tegen doelpunten van Careca opleverde. Trainer Heynckes verloste Nacht weih uit zijn lijden door de gevluch te Oostduitser in te wisselen voor Ekström. Pflügler en Reuter name allebei een gelijkmaker voor hun r kening Vfb Stuttgart Karl Algöwer was twee keer de gro te man van Vfb Stuttgart in de halve finale- van het UEFA-bekertoernooi tegen Dynamo Dresden. Twee we ken geleden in de thuiswedstrijd maakte hij het enige doelpunt van de wedstrijd. Op Oostduitse bodem leidde de libero niet alleen kundig de verdediging van die voorsprong, hij maakte bovenal nog een doel punt. Met zijn tweede treffer, een schot van dertig meter afstand in de krui sing, werd het vertet van Dynamo Dresden gebroken. Zeven minuten voor tijd werd het nog wel gelijk door Lieberam, maar dat was alleen nog van waarde voor de statistiek. Voor VfB Stuttgart betekende het bereiken van een Europese fina leplaats een hoogtepunt in de ge schiedenis van de club. Een aardig succes voor Arie Haan, die in de Bundesliga de ene na de andere te leurstelling te slikken heeft gekre gen en lang niet zeker is van Euro pees voetbal in het volgende sei- Stuttgart kreeg Dynamo Dresden wel op de knieën al moest met enig geluk een stormloopje overleefd worden. Dynamo begon overdon derend. Een schot van Stübner raakte de lat, een inzet van Sammer ging juist voorlangs en een vrije schop van Lieberam landde op de paal. Na een half uur luwde het Oostduitse offensief, kon Stuttgart het spel bepalen en door Algöwer de zaak beslissen. Napoli viert fe'est ijn eerste treffer. Aangever Maradona deelt in de vreugde. SOFIA (ANP/Reuter) - Johan Cruijff heeft weer wat krediet opge bouwd bij de Spaanse pers. Zit zijn club FC Barcelona in de competitie muurvast en werd het door Atletico vernederd in het nationale beker toernooi, gisteren plaatsten de Cata lanen zich zonder al te veel moeite voor de finale van de Europa Cup voor bekerwinnaars. Op de zege van 4-2 op Sredets So fia in Nou Camp, volgde een over winning van 2-1 in Sofia. Op 10 mei gaat de finale in het Wankdorfsta- dion van Bern tegen Sampdoria. Voor Cruijff is het de tweede eindstrijd in drie seizoenen. Twee jaar geleden won hij met Ajax de Europa Cup II ten koste van Loko- motive Leipzig uit de DDR. EUROPA CUP 2 Sredets, aangemoedigd door 55.000 Bulgaren in het Vassilevski- stadion van de staat, stelde weinig tegenover de oppeningstreffer van Lineker in de 26ste minuut. In aan vallend opzicht was de ploeg gehan dicapt, omdat trainer Dimitar Pe- nev geen beroep kon doen op Bul gaars voetballer van het jaar Penev, die vorige week een middenvoets beentje brak. Toch kwam Sredets neg een maal in de wedstrijd. Na ruim een uur maakte international Hristo Stojt- sjkov gelijk. Stojtsjkov, die na een fout van Boerebach Roda uit het toernooi schoot en die in Barcelona voor beide Bulgaarse doelpunten zorgde, bracht zijn totaal in het toer nooi daarmee op zeven. Hij is daar mee topschutter. Voor Sredets hield het op bij die ene treffer. Zelfs een gelijkspel was de club niet gegund, want zeven mi nuten voor het einde tekende het Spaanse talent Guillermo Amor voor de beslissing. Vlak voor tijd miste Lineker nog een strafschop. IZMIR (RTR) - Steaua Boekarest speelt op 24 mei voor de tweede keer in vier jaar de finale van het Europese bekertoernooi der lands kampioenen in Spanje. In 1986 in Sevilla, waar Barcelona na straf schoppen werd bedwongen, nu in de stad van de tegenstander van toen. EUROPA CUP 1 Als verwacht had Galatasaray geen kans de eerder opgelopen ne derlaag (4-0) goed te maken. In Iz mir, waar Galatasaray door een straf van de UEFA zijn thuiswedstrijd speelde, werd het 1-1. Galatasaray, als eerste Turkse club doorgedron gen tot de laatste vier van dit toer nooi, had zijn kansen eerder in Boekarest verspeeld. De leiding van de ploeg had de spelers bij een stunt van ongekend formaat nog een premie van 50.000 gulden in het vooruitzicht gesteld. Het wonder bleef uit. De uit 30.000 man bestaan de aanhang van de thuisclub, dit seizoen al goed voor menige rel, mocht precies drie minuten lang hopen op een wonder. Daarna was het feest uit. In de 36e minuut kwamen de Tur ken op voorsprong door een doel punt van Tanman. Steaua raakte nauwelijks onder de indruk. Dumi- tescu zorgde in de 39e minuut voor de gelijkmaker. De Roemeense kampioen had recht op de plaats in de finale. Galatasaray kon zich slechts beroepen op tegenslag in de eerste ontmoeting. In Boekarest kregen de Turken een omstreden strafschop tegen en werd een ogen schijnlijk zuiver doelpunt van top schutter Tanju Colak, gisteren we gens een schorsing afwezig, afge keurd. LEIDEN - Sportief drama aan de Vliet gisteravond waar het vonnis over De Sleutels werd voltrok ken door streekgenoot Oegstgeest. De hekkesluiter in de zaterdagvierdeklasse leek gisteravond de allerlaatste strohalm te grijpen, maar die glipte uiteindelijk letterlijk door de handen van doelman Rob Groenendijk: 3-3. Vóór gisteravond bedroeg de ach terstand van De Sleutels op het juist boven de rode streep gerangschikte Koudekerk vier punten. Met nog twee wedstrijden voor de boeg zou- TAMPA (Rtr) - Tracy Austin heeft gisteren slechts een stapje kunnen zetten op de weg naar haar terug keer in het 'grote' tennis. De 26-jari- ge Amerikaanse speelster werd in de eerste ronde van het toernooi in Tampa (Florida) uitgeschakeld door haar landgenote Halle Cioffi. Austin verdween vijfjaar geleden uit het toptennis met klachten over rug en nek. „Ik zal nog tijd nodig hebben", stelde Tracy Austin. „Het eerste toernooi is het moeilijkste bij de terugkeer. Het is eigenlijk het deel van de weg datje het liefst zou willen overslaan. De wedstrijd heeft mij moeite gekost, ik heb bij vlagen echt goed, maar ook gewoon zwak getennist. Ik zal nog heel wat wed strijden moeten spelen en geduld moeten hebben, er is tijd nodig om alles weer terug te vinden dat ik in die vijf jaar kwijt geraakt ben." Tracy Austin, die bij tijd en wijle haar machtige diepe slagen demon streerde, nam zowel in de eerste- als in de tweede set een voorsprong, maar werd daarna geconfronteerd met haar beperkingen. Zij moest Coffi beide keren vier games achter elkaar toestaan, 4-6, 3-6. Het is de bedoeling van de Amerikaanse deel te nemen aan de toernooien van Eastbourne en Wimbledon en de Amerikaanse GP-serie. Gabriele Sabatini, die zondag Steffi Graf had verslagen, won met gemak van de Westduitse Isabel Cueto, 6-1, 6-1. den de Vlietbewoners nog net een beslissingsduel kunnen afdwingen, maar dan mocht er geen punt meer worden verspeeld. Winst was dus pure noodzaak in de inhaalwed strijd tegen Oegstgeest, de nummer twee op gepaste afstand van kam pioen Voorschoten. De Sleutels leek in die opzicht te slagen totdat een blunder van Groe nendijk van de laatste competitie- ronde een formaliteit maakte. Tot grote opluchting van de Koude kerk-afvaardiging, die werd aange voerd door trainer Wil Henskens. Groenendijk verkeek zich in de laatste minuut op een onschuldige voorzet van invaller John Jungeri- us, die de bal tot zijn stomme verba zing door de handen van de Sleu tels-goalie in het net zag ploffen. Groenendijk was na zijn fatale mis ser ontroostbaar en bleef na afloop minutenlang op het veld liggen. Drama De degradatie van De Sleutels naar de afdeling Leiden is natuurlijk niet het gevolg van die ene keepersfout. De laatste maanden ging er van al les fout met de ploeg van de schei dende trainer Jan van Bemmelen, die vorig seizoen nog om de titel streed. Ook gisteravond tegen Oegstgeest gingen tal van fouten in zowel aanvallend als verdedigend opzicht aan het persoonlijke drama van Groenendijk vooraf. Oegstgeest, dat het midweekse karwei beslist niet in de sterkste sa menstelling aanpakte, maakte het De Sleutels niet moeilijk, maar werd toch een punt rijker. Daar zag het aanvankelijk allerminst naar uit, want de 40-jarige Wim van Luyk en Afrim van Es zetten de thuis ploeg op een 2-0 voorsprong. Mis sers in de verdediging brachten de gasten echter nog voor de pauze weer langszij. Eric Onderwater zorgde voor de aansluitende treffer, terwijl Peter Boot de gelijkmaker achter zijn eigen keeper deponeer de. Na de doelwisseling kwam De Sleutels opnieuw op voorsprong door een treffer van Mattie Polman. Het pleit leek daarmee beslecht, ook al omdat Robert van der Markt en Van Es ideale mogelijkheden lie ten liggen om de voorsprong verder uit te bouwen. Dat kwam hen duur te staan toen de jeugdige Jungerius vlak voor tijd de bal voor het Leidse doel trok en doelman Groenendijk een slapeloze nacht bezorgde. Van Loenhout prof bij Priem HOOGEVEEN (ANP) - Cees Priem heeft zijn wielerploeg versterkt met de amateur Willem-Jan van Loen hout. De 23-jarige coureur, dit sei zoen al winnaar van de klassieker de Hel van het Mergelland, tekende een contract tot het einde van het seizoen 1991. Van Loenhout, die bezig was aan zijn vijfde seizoen als amateur, kwam dit jaar uit voor de formatie van Frits Schür. „Van Loenhout was ons vorig seizoen al opgevallen. Na zijn winst in de Hel van het Mer gelland hebben wij hem een aanbie ding gedaan. Hij krijgt de komende maanden de tijd kennis te maken met de wereld van de beroepsren ners", aldus ploegleider Cees Priem. Het profdebuut van Van Loen hout volgt waarschijnlijk zaterdag in de Gold Race. De zaalvoetballers van Van Egmond LEIDEN - In een spannend duel heeft het zaalvoetbal team van Van Egmond gisteren de titel in de hoofdklasse binnengehaald. Het be zoekende THB Boys dat hetzelfde aantal punten had als de Leidse ploeg moest er met 6-3 aan geloven. Steeds grijpt THB naast de hoofd prijzen en ook dit seizoen zal de ploeg uit Lisse slechts genoegen moeten nemen met een troostprijs: het winnen van de beker. Van Eg- mond was gisteren in de 3 October- hal de betere ploeg en mag zich gaan opmaken voor de promotie competitie voor een plaats in de in terregionale competitie. De ploeg van coach Arnold Barends bouwde een 4-1 voorsprong op en leek op fluweel te zitten. Toch be leefde Van Egmond een aantal be- 'nauwde momenten toen Gerard Beek en Leo van Kampen de spanning terug brachten (4-3). Met nog vijf minuten te spelen speelde de ploeg van John de Kooker alles of niets. Het werd uiteindelijk niets, want Fred Ouwerkerk (2x) schoot zijn ploeg naar de titel. Eerder had den Ouwerkerk, Marcel van der Burg (2x) en Richard Gottmer de Lisser doelman Noya van Delzen Kliiismann weg bij Stuttgart STUTTGART (AFP) - Jürgen Klinsmann heeft gistermiddag verklaard na dit seizoen VfB Stuttgart te verlaten. De aanval ler van de ploeg van trainer Haan en het Westduitse elftal vertrekt naar een buitenlandse club. Voorzitter Mayer-Vorfelder bevestigde dat de 25-jarige spe ler op de transferlijst is ge plaatst. Het is een publiek geheim dat Klinsmann vrijwel rond is met Inter uit Milaan. De koploper van de Italiaanse competitie, die al twee andere Westduitsers (Matthaus, Brehme) onder con tract heeft, moet ruim vier mil joen gulden voor de aanvaller betalen. HILVERSUM (ANP) - Albert Blees gaat in een kaarsrechte lijn op de nationale schaaktitel af. De internationaal meester met de laagste rating behaalde woensdag in Hilversum in de achtste ronde met zwart tegen Gelpke zijn vierde overwin ning. disch Blees met een ferme jongens- stoere knapen aanval te verschal ken, maar raakte al vlot verstrikt in zijn eigen probeersels. Zijn twaalf de zet (Le2) was listig en haalde veel bravour en venijn uit de agressieve opening. De opmars van de koning spionnen op de h- en g-lijn werd daarna eerder ingegeven door wan hoop dan door een koel berede neerd plan. Piket had met zwart in een ko- nings-indier tegen Vanheste licht voordeel in het middenspel. Van heste had de b-lijn te vroeg geopend en zwart profiteerde behendig. Hij nam de open lijn in bezit en ontwik kelde enig jnitiatief. Vanheste ver dedigde zich secuur en Piket vond geen sluiproute naar de winst. Na 43 zetten bood hij uit arren moede re- Door zijn zege, en de remise van Pi ket tege Vanheste, kwam Blees op fluweel. Drie ronden voor het einde bedraagt zijn voorsprong een vol punt op twee achtervolgers: Piket en Kuijf. Bovendien heeft de koplo per de zwaarste tegenstand achter de rug. Tegen Nijboer, Vanheste en Douven heeft de 27-jarige Tukker zeer gezonde kansen zyn voor sprong te consolideren. Gelpke probeerde met wit in de hoofdvariant van het konings-in- Blees reageerde met de nuchter heid van een Tukker. Eerder in het toernooi had hij al getoond over kil- OlHlOZel lersinstinct te beschikken en de wit te stelling bood vele aanknopings punten dat wapen aan te scherpen, Vooral toen wit bleef treuzelen met de opmars van zijn e-pion. In tijd nood maakte Gelpke met Blees wel bijzonder gemakkelijk met zijn 37e zet (Kfl). Een eenvoudige combina tie, ingeluid door een kwaliteitsof fer, maakte een einde aan het witte geknoei. (0-1). Kuijf kwam op gelijke hoogte met Piket door een cadeau van Cuypers. De laatste deed door een onnozel stukverlies het volle punt in een speciale aanbieding en Kuijf nam het aanbod aan. Langeweg viel weg uit het rijtje van de kanshebbers. De veteraan speelde met zwart tegen Van der Sterren voor zijn doen een ongewoon scherpe variant van het dame-indisch. Na acht zetten stond er al een wil de stelling op het bord. Langeweg offerde een kwaliteit en zou vol doende compensatie hebben gehad, als hij zijn agressieve spel had voortgezet. Toen hij terugviel op zijn normale positionele vaardighe den, wierp Van der Sterren zijn tot nu toe decoratieve toernooifunctie van zich af en wikkelde af naar winst. Door de overwinning rukte hij op naar de vierde plaats, ander half punt achter de outsider Blees. Die positie deelt hij met Van der Wiel. De Leidenaar sloeg in een krankzinning eindspel toe tegen Nijboer. De Groninger liet met wit in een combinatie van schaakblind heid en tijdnood twee pionnen (op a8 en b8) twee pionnen promoveren tot dames. Die stonden daar zo pas sief dat Van der Wiel met dame en toren de witte koning mat zette. Galatasaray - Steaua Bukarest 1-1 (1-1) 36. Tanman 1-0, 39. Dumitescu 1-1. Scheidsrechter: Hacket (GBr). toeschouwers: 30 000. Gele kaar ten: Yuvakuran, Onal (Galatasaray). Bumbescu (Steaua). AC Milan - Real Madrid S-0 (3-0) 18 Ancelotti 1-0. 24. Rijkaard 2-0, 45. Gullit 3-0, 50. Van Bas ten 4-0, 63. Donadoni 5-U Scheidsrechter: Pon- net (Bel), toeschouwers: 75.000. Gele kaart: San chez (Real Madrid). H'liHftU'liH Sampdoria (Ita) KV Mechelen (Bel) 3-0 (1-2) Sredets Sofia - FC Barcelona 1 -2 (0-126 Line ker 0-165. Stojtsjkov 1-1.83. Amor 1-2. Scheids rechter: Schmidhuber (BRD), toeschouwers: 55.000. Gele kaart: Sema (Barcelona) en Stojt sjkov (Sredets). Dynamo Dresden - Vfb Stuttgart 1-1 (00) 64 Algöwer 0-1, 83. Lieberam 1-1. Scheidsrechter: Ouimou (Fra). Toeschouwers: 36.000. Gele kaart Gutschow en Pilz (beiden Dynamo), Klinsmann en Sigurvinsson (Stuttgart). Bayern München - Napoli 2-2 (00). 61 Careca 0-1.63. Pflügler 1-1, *7. Careca 1-2.80. Reuter 2- 2. Scheidsrechter: Syme (Sch). toeschouwers 73.000. Gele kaarten: Augenthaler (Bayem). Giuliani (Napoli) Trekking B: 36 - 39 - 43 - 45 - 4 Henk Bouwman) gepasseerd. Voor THB scoorde ook Gerard van Beek nog een keer. Bij de overige wedstrijden gooi de het Europa Cup-voetbal nogal wat roet in het eten. In Noordwijk kwam Neptunus niet opdagen om Menken te bestrijden en ook Lugdunum kwam niet naar de bad plaats om Boerenburg tegenstand te bieden. Aangezien de laatste wedstrijd nog van belang kan zijn voor degradatie, wordt de wedstrijd opnieuw vastgesteld. Jan de Kuy- per won met 11-2 van Medo en Landwer speelde zich veilig tegen ROAC (6-3). In de landelijke compe titie schoot Bax nog eenmaal uit zijn slof en rolde Hermes DVS met 13-4 op. Mat DIOK toch in bekerfinale De kersverse landskampioen DIOK en Hilversum hebben zich gister avond geplaatst voor de eindstrijd om de nationale rugbybeker. DIOK, mat spelend, had vrij veel moeite met een opportunistisch acterend Oemoemenoe uit Middelburg, dat in de tweede helft een 0-6 achter stand (twee penalty's van Gottfried Bos) wegwerkte en via een fraaie try de stand op gelijke hoogte bracht, 6- 6. Daarna trokken de Leidenaars de zaken echter recht. Door twee tries van Diederik Renardel met een con versie van Bos werd uiteindelijk de eindstand op 6-16 gebracht. In Den Haag faalde bekerhouder HRC tegen Hilversum. De eerste helft was de thuisclub sterker (6-0), maar daarna nam Hilversum forse maatregelen en via tries van Bakker (tweemaal), Samshuijzen en Visser, met drie conversies van Johan Vermeulen triomfeerde Hilversum verrassend met 6-26. De finale wordt op 30 april in Hilversum ge speeld. In Sassenheim werden de vrou wen van Utrecht voor de tweede maal in successie kampioen door met 10-8 over AAC te zegevieren. LANDELIJKE COMPETITIE Bax 20-34 FV Snoekie 20-16 Van der Plas 20-24 Hermes DVS 20-12 Ceverbo 19-21 Den Dam 20-9 FC DatagokJ 20-19 Den Dam degradeert Alter Boys en De Rozet promoveren naar lan delijke klasse HOOFDKLASSE Van Egmond 22-36 De Kuyper 22-19 THB Boys 22-34 FC Lisse 22-18 Cleijn Duin 22-28 Landwer 22-17 Medo 22-22 Boerenburg 21-16 Eigeman 22-21 Sloos Sp 22-16 Lugdunum 21-19 ROAC 79 22-12 NK HILVERSUM Achtste ronde: Kuijf - Cuijpers 1-0. Gelpke - Blees 0-1. Nijboer - Van der Wiel 0-1, Vanheste - Piket 1/2-1/2, Douven - Brenninkmeijer 1/2-1/2, Van der Sterren - Langeweg 1-0. Stand: 1. Blees 6 punten. 2. Piket. Kuijf 5.4. Van der Sterren. Van der Wiel 4.6. Vanheste. Lange weg 4, 8. Brenninkmeijer. Douven, Cuijpers 3.5. 11 Gelpke 2.5.12. Nijboer 2 GROTE SCHELDEPRUS 1Wampers (Bel) 200 km in 4 uur 56 min., 2. Hos te (Bel) op 5 sec 3 Van den Akker (Ned) op 1.45. 4. Vanderaerden (Bel) op 1.50.5. Veenstra (Ned). 6 Van der Poel (Ned). 7. Stumpf (BrD), 8. Fnson (Bel). 9 De Wilde (Bel). 10. Daams (Ned). 11 Planckaert (Bel). 12. Passera (Ita). 13. Harings (Ned), 14. DeNeut (Bel). 15. Lammerts (Ned). 16. Van Rooy (Bel). 17. Cordes (Ned) allen zelfde tijd als Vanderaerden RONDE VAN APULIÊ Eerste etappe: 1Lecchi (Ita) 183 km in 4.40.36. 2. Convaile (Ita), 3. Bombini (Ita) beiden zelfde RONDE NEDERSAKSEN Eerste gedeelte tiende etappe, individuele tijdrit: 1Rich (BRD) 15,2 km in 20 minuten en 10 seconden. 2. Liese (DDR) op zeven seconden. 3. Blochwitz (DDR) 0.24,4. Meier (DDR) 0.31,5. Al- dag (BRD) 0.40. Nederlanders: 21Duin 1.36.31 Akkermans 1.56.37. Kempers 2.13,61Radema kers 3 24.64. Engels 3.37,76 De Haas 5.00 Tweede deel: 1. Vasicek (Tsj) 135,1 km .n 3.34.58.2. Dittert (DDR) z.t.. 3. Akkermans (Ned) op 57 sec., 4. Rademakers (Ned), 5. Smole (Joe). 6. Lehmann (BrD), overige Nederlanders: 13. Duin allen zelfde rijd als Akkkermans. 40. Kem pers op 7.52, 53. Engels 12.03, 71. De Haas 23.59. Eindrangachkking: 1 Wolf (DDR) 24.27.32, 2. Liese (DDR) op 7 sec.. 3. Meier (DDR) 0.09, 4. Tsjoesjda (Sov) 0.32, 5. Spruch (Pol) 1.47. 6. Duin (Ned) 2.01, 7. Dobrev (Bul) 2.29,8. Vacek (Tsj) 2.54,9. Lontscharitsch (Oos) 6.55, 10. Dittert (DDR) 7.43, overige Nederlan ders: 26. Rademakers 12.02,33. Kempers 17.57, 45. Engels 27.28,60. De Haas 48.30 WK Sovjetunie -. Polen 12-1 (5-0, 5-1,2-0), Zweden - Finland 6-3 (2-0.3-0,1-3) Canada - Bondsrepu bliek Quitsland 8-2 (2-1. 3-1. 3-0). Tsjechoslowa- kije - Verenigde Staten 5-4 (2-0,1-1,2-3) Canada 4-8 Bondsrepubliek 4-2 Sovjetunie 4-8 Fintand 4-0 Tsjechoslowakije 4-7 Verenigde Staten 4-0 Zweden 4-7 Polen 4-0 DUINDIGT Eerste koers. 2000 m: 1. Dutch Hanover (J. Ruij- grok) 2.44,4 -1.22,2,2. Dayan Buitenzorg, 3. Dry ade. Toto: winnend 5,30, plaats 1,60, 2,20,1,90, koppel 20,10, trio 314,20. Tweede koers. 2000 m: 1. Dancing Ullustre (M. Louwersheimer) 2.46,3 - 1.23,2, 2. Coby D, 3. Dennis Ruimzicht. Toto: winnend 5,50, plaats 1.70, 1,80,1,40. koppel 50.70. trio 372,00. Derde koers, 2000 m: 1Annette S (H, Langeweg) 2.40,2 - 1.20,1. 2. Diana ter Lune, 3. Diane Bui tenzorg. Toto: winnend 3,20, plaats 3,00, 1,80, koppel 8,20, trio 17.10. Vierde koers. 1800 m 1. Moonshine (M. Wallow) 1.59,7,2. Accamoon. 3. Moonlight Shadow. Tofö: winnend 4.00. plaats 1,40,1,60, koppel 6.10. trio 24.10. Vijfde koers, 2600 m: 1. Djashin (H. Schoonho ven) 3.30,2 - 1.20,8, 2. Dispatch. 3. Cita de Bloomerd. Niet gestart: Crack Westland. Toto: winnend 3,80, plaats 1.50.1,50, koppel 2.90, trio Pi|l) 2.41.4 - 1.20.7. 2. Zanta Catarina. 3 Char ming Pearl. 4. Capelto's Star. Toto: winnend 4,40. plaats 1,70, 4,70, 3,20, koppel 63.70. tno 2930.90 Zevende koers. 1800 m: 1. Pasha (K. Davies) 2.01,5,2. Vemderboy, 3. Blue Fire Lady. Niet ge start: Smack's Lad. Toto: winnend 6,60, plaats 2.00, 1,70, 2,00, koppel 14,70. trio 113.60. Achtste koers, 2000 m: 1. Zoon van Jensen (F. van Klaveren) 2.39,0 -1.19,5,2. Wino Weber. 3. Ambar. Niet gestart: Young Victory. Toto: win nend 3,60, plaats 1.60, 1,80, 1.50, koppel 7.80, trio 133,80. Negende koers. 1609 m: 1. Zarina Gregor (A. Moliema) 2.05.4 -1 17.9. 2. Bobo Buitenzorg. 3. Calilomian Boy. 4. Attack. Niet gestart: Butterfly Notice en Anna Hanover. Toto: winnend 22.70, plaats 3,30. 2,40, 2,80, koppel 100.70. tno 2391.90. kwartet 7930.00. Tiende koers. 1609 m 1. Trade Deficit (A. Molie ma) 2.05.7 -1.18,1,2. Dorothe Pluto. 3. Dean Ha zelaar. Toto: winnend 1.50, plaats 1.00. 1.30. 1.30. koppel 2.90. trio 9,90. W5: 4 1016 14 (niet geraden). Omzet totalisator: 240.804.00.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19