Unicum opent goed Unicum 2 deelt de punten met Victoria Scylla is op weg naar lijfsbehoud Dekker roemloos tenonder: 8-0 Passenier of Kuijf naar voorronde NK Mülar weer beste springruiter Vrouwen Avanti blijven weg Van Velzen beste driebander PAGINA 18 SPORT MAANDAG 17 APRIL 1989 LEIOEN - De regionale vertegenwoordigers in de hoofdklasse verkeren in uitersten. Voor Unicum lijkt geen inspanning teveel om een waardig hoofdklasse-team neer te zetten. De moeite werd giste ren beloond met een 7-1 overwinning op De Metselaars 2. Dekker Tennis lijkt degradatie met 'eigen kweek' in te calculeren. Vanaf de derde speeldag komt een Australische, gisteren deed een En gelse mee. Het blikveld van Uni cum reikt verder dan de Nederland se grenzen. Teresa Catleen comple teerde gisteren het vlaggeschip van de Leidse hoofdklasser, omdat de Amerikaanse Mary Norwood op het laatste moment toernooi-verplich- tingen elders had. Samen met Clai re Wegink, Chris Vermeere en Joost Winnink boekte Catleen een 7-1 overwinning op De Metselaars 2. Het spelpeil was zeker het aan schouwen waard. Catleen kon, on danks een geringe ervaring op gravel, bijzonder goed uit de voeten op de gemalen ondergrond. Mariët- te Verbruggen ervaarde dat en moest Catleen met 6-1 en 6-2 voor la ten gaan. Claire Wegink deed zeker niet on der voor haar Engelse collega. Betti- na Sonneveld kon het hoge tempo van Wegink niet bijbenen en ver loor met 6-2 en 6-4. De mannelijke componenten van Unicum hadden beiden drie sets nodig. Vermeere versloeg Mike Oosterveen met 6-1, 4-6, 6-1 en Winnink bleef de baas over Jos Koemans (6-1, 4-6, 6-3). V rouwendubbel Het vrouwendubbel was het enige verliespunt dat aan Leidse zijde ge ïncasseerd moest worden. Wegink en Catleen, gisterochtend aan el kaar voorgesteld, waren niet echt op elkaar ingespeeld. Ondanks een sterke tweede set, brak dat de speel sters uiteindelijk toch op: 2-6, 6-1,3- 6. Vermeere en Winnink maakten cpnieuw optimaai gebruik van de geboden speeltijd en pakten het mannendubbel in drie sets: 6-2, 6-7, 6-0. Ook de beide gemengddubbel- spelen leverden winstpunten op voor Unicum. Catleen en Winnink wonnen, na een 2-5 achterstand in de tweede set, met 6-3 en 7-6 van Verbruggen en Koemans. Wegink en Vermeere moesten eerst drie set- points ongedaan maken, alvorens de zege met 7-5 en 7-6 naar zich toe te trekken. „Ik heb nog nooit in mijn leven met 8-0 verloren", wist Michael van den Berg, zeker niet opgetogen over deze nieuwe ervaring. Dekker 1 maakte een diepe knieval voor ELTV 2: 8-0. „Het is moeilijk om op deze manier competitie te spelen. Eigenlijk weet je vantevoren dat je gaat degraderen en het is lastig om dan een hele dag gemotiveerd te blijven", aldus Van den Berg. Dekker Tennis kende gisteren nog een extra handicap. Madelijn Damen moest wegens ziekte ver stek laten gaan en ELTV kreeg drie winstpunten op een presenteer blaadje aangeboden. Michael van den Berg had tegen Willem Bruin nog de beste kansen om een partij te winnen. Bruin trok echter na drie sets toch aan het langste eind: 3-6,6- 2, 6-4. De overige wedstrijden gin gen in twee sets verloren. J.G. Winst Sassenheim LEIDEN De afwezigheid van Loek Verhees bij KLTV speelde derdeklasser Sassenheim in de kaart. Hoewel invaller Jeroen West- dijk zijn single tegen Jelle Rinzema won, ging de totaalzege naar Sas senheim: 2-6. Mariëlle van der Plas en Leontien van Laarhoven gaven elkaar goed partij. In de derde set gaf Van Laarhoven een 5-2 voor sprong uit handen om, na een match-point tegen, alsnog de strijd in haar voordeel te beslissen. Van der Plas won met Petra Guyt aan haar zijde wel het vrouwendubbel van Astrid Leythen en Van Laarho ven (4-6, 7-5, 7-6). HTC keerde uit het Haagse terug met een 6-2 overwinning. Oranje TC wist de beide mannenenkelspelen binnen te halen. De 2-2 gelijke stand na de singles werd door HTC in de dubbelspelen goed uitgebouwd tot een 6-2 zege. De omstandigheden zijn Zoeter- woude bij aanvang van de competi tie niet goed gezind. Eerst al waren de banen niet bespeelbaar en kon er dus niet getraind worden. Vervol gens haakten Gert-Jan Anker en Erik van Oei geblesseerd af. De ne derlaag tegen Schiebroek kwam dus niet als een complete verras sing. Karin van Veen en Harold van Hofferén sloten het gemengddub- bel winnend af en bezorgden Schie broek zo het enige verliespunt: 7-1. LEIDEN - De in een nieuw jasje gestoken tenniscompetitie is af gelopen weekeinde van start ge gaan. Dit seizoen is gekozen voor een andere opzet. De poules be staan uit acht teams en er wordt een halve competitie gespeeld. Geen kans op revanche dus, waarschijnlijk wel meer span ning voor het publiek. Overgangsklasse A Een sterk spelende Marcel Vink bleek geen voldoende garantie voor een overwinning van Hille- gom 1 tegen Nijmegen Quick: 3-5. Vink won zijn enkelspel vooral op vechtlust. Na een sterke start (6-1) verloor de speler van Hillegom de tweede set, maar knokte in de be slissende spelreeks knap terug: 6- 1, 3-6, 6-4. Het derde kapotte racket van Marco van Trigt was scheepsrecht. Het eigen materi aal was verbruikt en met een ge leend racket kon Van Trigt de 6-4, 3-0 voorsprong niet in winst om zetten (6-4, 4-6, 6-2). Madeion Verdegaal sleepte er in haar individuele optreden eveneens een derde set uit, maar moest haar opponente uit Nijme gen uiteindelijk toch voor laten gaan (1-6, 7-5, 2-6). Het enkelspel van Cindy Berkhout was van kor te duur. Tegen het vaste spel van haar tegenstandster was Berk hout duidelijk niet opgewassen: 6-0,6-0. Het mannendubbel en het gemengddubbel van Marcel Vink en Madelon Verdegaal resulteer den in de overige winstpunten. Unicum 2 deelde de punten met Victoria 2:4-4. Victoria had in Mariette Pakker, die zo'n vijfjaar geleden nog tot de top 5 van ne- derland behoorde, «een sterke troef. Pakker haalde drie winst punten voor de Rotterdammers binnen. Aan Leidse zijde zorgde Martijn Krans voor een soortgelij ke prestatie. Krans bleek buiten gewoon goed op dreef en scoorde 100 Janine Jünger zorgde voor het vierde punt door haar enkel spel met 6-2, 2-6, 6-0 te Overgangsklasse B Nieuw-Vennep kon tegen Quick Oldezaal een 3-1 voorsprong niet omzetten in een totaaloverwin ning: 4-4. Marcel van Rijn, Rogier Liefbroer, ondanks twee match points tegen, en Rosemarie Ver degaal wonnen hun enkelspelen. Quick beschikte in Ludo Koster echter over een sterke dubbelspe ler, die zowel het mannendubbel als het gemengddubbelspel naar zich toe wist te trekken. Rosema rie Verdegaal en Rogier Liefbroer verzekerden Nieuw-Vennep in ie der geval van een gelijkspel door het gemengddubbel in drie sets te winnen (6-7, 6-0, 6-1). „Misschien hadden we iets meer kunnen maken als we in topvorm waren geweest, maar ze waren gewoon beter", erkende Jasper van Marwijk na het 7-1 verlies van OLTC tegen KSW. Evelien Krul deed, door een 6-2, 6-3 zege in het enkelspel, de Oegstgeestenaren niet geheel on- verrichterzake huiswaarts keren. De Merenwijk behaalde een 2-6 zege op Oranje TC. 'Veteraan' Herman van der Capellen scoor de 100 en zorgde voor drie winstpunten. Freek van der Ca pellen, Irma van Seeters en Nata lie van der Voort wonnen even eens hun enkelspel. Het vrou wendubbel van Pascal Jongmans en Irma van Seeters en het ge mengddubbel van Freek van der Capellen en Natalie van der Voort vielen ten prooi aan Oranje TC. „We hadden toch wel sterkere tegenstanders verwacht. Het viel deze keer allemaal mee", wist Re- né van der Wilk na de overtuigen de 8-0 overwinning van Casino Noordwijk op Thor RW 5. Zeven van de acht partijen werden in twee sets gewonnen. Onno van Paridon redde de eer voor De Boekhorst in het duel te gen Falcones: 1-7. „Het wordt erg moeilijk om ons te handhaven, dat kun je eigenlijk nu al zeggen", stelde Van Paridon, die ondanks een lichte griep zijn enkelspel in winst wist om te zetten (1-6,6-2,6- 2). Het gemengddubbel van Mar- got van den Haak en Pieter van Meel ging in drie sets verloren, al le overige partijen werden in twee sets beslist. De Munnik 1 liet tegen Seghwaert 1, ondanks een ruime 8-0 zege, toch een paar steekjes vallen. De tegenstander werd lichtelijk onderschat en om die reden werd een aantal partijen pas in de derde set beslist. Chris tel Verwoert nam in het vrouwen en gemengddubbel met succes de plaats in van Marquerite Pati- wael, die vanwege een rugblessu re alleen een single speelde. De Munnik heeft vanaf volgende week nog een extra troef achter de hand. Jacco van Duin is opge- homen in het Leiderdorpse le denbestand en kan op ieder ge wenst ogenblik worden ingezet. De vrouwen van Leidse Hout namen het voortouw in de wed strijd tegen Castricum. Henny Fe- hling en Fleur Meijer wonnen hun enkel- en dubbelspel op be trekkelijk eenvoudige wijze. Wal do Jansen boekte eveneens een overwinning, alleen Anne-Jan van der Meer moest na drie span nende sets het hoofd buigen (4-6, 7-5, 7-5). In het mannendubbel en de beide gemengddubbelspelen bleef Leidse Hout ruimschoots aan de positieve kant van de score en zegevierde met 7-1. Connie Baarends is voor vijf wedstrijddagen bereid gevonden het tweede team van De Munnik te complementeren. Leimonias 4 bleek gisteren te sterk voor De Munnik: 1-7. Monigue Langelaan en Marcel Lolling waren, door een zege in het gemengddubbel spel (6-3, 7-6) verantwoordelijk voor het enige winstpunt. Dekker 2 en Topspinners 2 moesten genoegen nemen met een puntendeling: 4-4. Karin Croese en Natalie van Lint boek ten beiden een overtuigende zege in het enkelspel, respectievelijk 6-2, 6-1 en 6-2, 6-3. Hun mannelij ke ploeggenoten, Erik Bakker en Erik Snellenberg, konden het goede voorbeeld niet volgen. Zo wel het vrouwen- als het mannen dubbel vielen in het voordeel van de Warmondse formatie uit, maar de beide gemengddubbelspelen gingen verloren. Hillegom 2 ging tegen Unicum 3 met 2-6 ten onder. Sjoerd van der Mark pakte als enige een punt in het enkelspel voor Hillegom. Maarten Veeger, Wil den Hollan der en Miijam Siemerink toon den zich aan Leidse zijde de meerdere. Het gemengddubbel van Ellen de Jong en Fred van Trigt leverde de tweede zege voor Hillegom op. Coen van Bemmel en Wil den Hollander verloren van De Jong en Van Trigt met 6-3 en 6-0. Tweede klasse „De dames van de tegenpartij wa ren erg sterk en dat is iets watje in deze klasse niet al te vaak tegen komt", wist Joost van Leeuwen na de 5-3 nederlaag van Room burg tegen Spatter 1. De zusjes Lisette en Lonneke van der Mey waren, ondanks goed spel, niet opgewassen tegen het BI-niveau van de opponentes. Joost van Leeuwen en Bub van der Zee hun enkelspel en Van Leeuwen trok met partner Rob van Marwijk ook in het mannen dubbel aan het langste eind. Lisse 1 versloeg DASH 3 met 6- 2. Het enkelspel van Miranda Booms en het vrouwendubbel gingen in drie sets verloren. Onno van Paridon en Peter Grimber gen kenden weinig problemen met hun Amsterdamse tegenstre vers getuige de 6-0, 6-1 en 6-1, 6-2 zeges. Een unicum was de winst van Elly van Reeuwijk en Onno van Paridon. Zee en Duin triomfeerde met 6- '2 over OLTC 2. „Dit is een goede uitslag, we moeten gewoon niet teveel steekjes laten vallen", zo gaf Jan-Willem Lugthart uiting aan de Katwijkse drang richting kampioenschap. Diana Padt ver loor haar enkelspel van Esther van Zuuren (3-6,2-6). Carola Geer- lings bleek, na lang uitgeschakeld te zijn geweest wegens een bles sure, in goede vorm. Liesbeth Hooghoudt dolf met 6-1 en 6-2 het onderspit. Jan-Willem Lugthart en Leon Damen maakten hun re putatie waar en lieten geen partij verloren gaan. Forescate slaagde er tegen Zoetermeer 3 niet in één punt in de wacht te slepen. Gert-Jan Eg- berink had in zijn enkelspel nog de beste kansen, maar ging toch in drie sets onderuit. JETSKE GOUDSMIT LEIDEN - Even leek het erop dat het Oegstgeestse BT Lifters streekgenoot Comtest/Scylla in de problemen zou brengen: de aanstaande degradant van de eredivisie verloor met maximale cij fers van Bruns/Shot (18-0). Hierdoor kwam dit team uit Wagenin- gen plots'langs de Leidse ploeg. Een dag later echter blies Scylla alle angst voor degradatie moeiteloos weg: met een verrassende 12-6 overwinning werd hetzelfde Shot teruggewezen. Scylla lijkt hiermee de weg naar handhaving definitief te hebben gevonden. moest Scylla de borst nat maken voor een cruciaal duel. Gezien het feit dat de Leidse ploeg in de afgelo- Competitievervalsing is binnen de pen vier ontmoetingen met het Wa- tafeltenniscompetitie nog steeds geningse team met lege handen was gewoongced. Alsof het de normaal- achter gebleven leek winst en dus komt zo mid- handhaving niet voorspelbaar. ste gang van zaken den in de competitie een Chinees de gelederen van Maxell/Avanti ver sterken. Leuk voor het Hazers- woudse team, maar onverteerbaar voor de ploegen die nog moeten uit komen tegen Avanti. Vooralsnog lijken Shot en Tempo Team/Am sterdam hiervan de dupe te kunnen gaan worden. Nog steeds is het een nek-aan nek-race tussen de eredivi sieteams om de fatale vijfde positie te ontlopen. Scylla en Avanti lijken nu overduidelijk de beste papieren Toch ging Scylla het spelen onder druk prima af. Eendrachtig leverde elk teamlid zijn eigen bijdrage, en werd de eindstand bepaald op 12-6. Meijer deed waarvoor hij was in gezet: winst op Gerdie Keen. Heis ter en De Vrind maakten hun wat magere optreden van een dag eer der weer helemaal goed door alle partijen te verzilveren, inclusief handen te hebben. Avanti, omdat hun dubbel op Verhaegh en Gre- het team zich sinds het afgelopen weekeinde versterkt weet met de, overigens het afgelopen weekeinde absoluut niet imponerende, Chen Sung. En Scylla omdaf het nog een wedstrijd te gaan heeft tegen het zwakke Oegstgeest en Avanti niet meer op het lijstje van tegenstan ders voorkomt. Voor de Scylla-ploeg was er een dubbel programma af te werken. Zaterdag werd in Amsterdam ge speeld. En een dag later heette de tegenstander Shot. Tegen Amster- pelaar Kloppenburg tenslotte verloor van Geert Verhaegh en van de der de vrouw in de eredivisie-mannen Gerdie Keen (11-21/15-21). dam maakte Patrick Swier zijn tree. Na enkele maanden in Ameri- de zak gestoken ka geen batje te hebben aangeraakt bleek Swier de doelstelling van het spelletje, namelijk te winnen, even te zijn vergeten. Tegen zijn voorma lige teamgenoten kon de ongetrain de 'arts in spé' niet opboksen. De Vrind verloor van de 'zwakste' drie, kopman Skylett Andrew werd Verrassing Tegen koploper Hoonhorst hadden de vrouwen van Scylla weinig ver wachtingen. Toch reikte men nog naar een 5-5 gelijkspel. Vaalburg, op papier de zwakste schakel van de Scylla-equipe, zorgde voor de ver rassing: zij scoorde maar liefst twee maal. Teamgenoten De Haas en Le- beiden slechts maal. Daarnaast werd het dubbel i Startblokken Veertien uur later stond de Leidse ploeg weer in de startblokken. In de wetenschap dat Shot/Wageningen met maar liefst 18-0 had weten te winnen van het zonder Herman van der Broek spelende Oegstgeest, i plaats bij de top Nederlanders teleurstellend in wereldbeker Maar liefst zes uur duurde de ont moeting GTTC-Rijnsoever. In vier partijen werd de tegenwoordig nog zelden van stal gehaalde tijdsregel noodzakelijk. De marathonwed strijd eindigde uiteindelijk in een 7- rüU^ór'hem/nlw^gamês ,ng'e" 3 verlies voor het Katwijkse team. pakt. Kloppenburg verloor van De zweetdruppels waren tevergeefs Boute en Andrew, en Heister won geproduceerd, slechts van Frank Boute. Uiteinde lijk prijkte een teleurstellende 11-7 nederlaag op dé borden. TAMPA (ANP) De elfde wereld- springfoutje in de barrage van de beker voor springruiters is voor de tweede proef. Millar, die een prijs tweede keer in successie terecht ge- van 35.000 gulden en een dure auto komen bij de Canadees Ian Millar. in ontvangst mocht nemen, kon~op Hij won in Tampa als eerste in de de slotdag door niemand meer wor- historie van het evenement, dat in den bedreigd. De Brit John Whita- 1979 begon, alle drie onderdelen en ker deed met Milton het meest zijn maakte met Big Ben zijn enige best, maar verder dan voorkruipen Docos lieten het stevige afweten: na een wekenlange kampioensstrijd is de hoop verdwe nen. VTV deelde de genadeslag uit. Van Weeren en invaller Van Veen (beiden goed voor eenmaal winst), en Jasper Wallaart kwamen niet verder dan een 8-2 verlies. Het vol gende seizoen mag het toch belofte volle trio nogmaals een gooi doen naar een plekje in de tweede divisie WOUTER LANGEVELD HAZERSWOUDE - De proble men voor het vrouwenteam van Maxell/Avanti rijzen de pan uit. Het in hevige degradatienood verkerende Hazerswoudse tafel- tennisteam kwam zaterdag tegen Hotak '68 niet eens opdagen om de eredivisiestatus te verdedigen. De reden was even simpel als triest. Alleen Miranda Karsdorp was beschikbaar. Haar teamgeno ten hadden andere bezigheden. Avanti kan daardoor een boete van vijfhonderd gulden tegemoet De mannen van Avanti ver sterkten zich dit weekeinde met de Chinees Chen Sung (26), die zaterdag direct uit. het vliegtuig achter de tafel verscheen. Een zeer vermoeide Sung kon echter nog weinig potten breken. Tegen De Veluwe (10-8) versloeg hij Jaap van Spanje en Edwin An- genent en en dag later klopte hij tegen TT/Amsterdam (eveneens 10-8) alleen Marcel Hoevers. bij een reeks Amerikanen kwam hij niet. De Nederlandse inbreng stelde in de elfde editie van de World Cup-fi nale iets te weinig voor en niet al leen door het zittenblijven van Rob Ehrens in Weert. Jos Lansink deed het op de slotdag zonder meer goed, maar had door een matige tweede proefde kans al laten lopen zichzelf en Felix met de top van Tampa te meten. Felix keek in de eerste ronde van de slotrubriek niet meer vreemd aan tegen de ruim 8000 meelevende toeschouwers en droeg zijn baas keurig over de twaalf hindernissen. Hij kon dat in de tweede omloop niet meer herhalen. De Twentenaar was zonder misser in de top tien neergestreken en had voor het eerst sinds Piet Raymakers in 1980 als Nederlander een wereldbekeron derdeel kunnen winnen. De op dracht was geen eenvoudige, al lag dat niet zozeer aan het weinig span nende parcours voor de tweede manche. LEIDEN - Het Leids schaakkam pioenschap heeft twee winnaars op geleverd met vijf punten uit zes par tijen. Peter Passenier en Nico Kuijf zullen in een match over twee partij en moeten uitmaken wie naar de voorronden van de Nederlandse ti telstrijd wordt afgevaardigd. Michel Hockx werd de grote verliezer van dit weekeinde. Hij was begonnen met honderd procent, maar verloor zaterdag van de beide winnaars. 's Ochtends versloeg Alphenaar Passenier de LSG-er Hockx. In een Konings-Indier liet Hockx toe dat zijn tegenstander een levensgevaar lijke pionoffer bracht. Passenier Keytown Hitters begint met verlies LEIDEN De nieuwe Leidse club Keytown Hitters - voortgekomen uit The Scorpions en Flashpower - is de competitie met een nederlaag begonnen. Het werd 1-11 in het na deel van de Leidenaars, waardoor de Liberberts uit Zoetermeer in de achtste innings met een play out gingen strijken. Toch was de ploeg van coach Milo de Wind sterk be gonnen en hield tot aan de derde in nings gelijke tred met de Liber berts. De Hitters verloren echter in de vierde innings de concentratie en de vijfde en de zesde innings ble ken fataal. Na een korte opleving in de zevende innings waar werper Joppe van der Reyden zijn kwaliteit bewees en het eerreddende tegen- punt scoorde, was een steeds snij dender wind in de achtste innings in het nadeel van de Keytown Hit ters. Adegeest startte de uitwedstrijd tegen het hoog ingeschatte Al- phians 2 met een 4-6 overwinning. Coach Jaap Bijl leidde vanuit het achterveld zijn ploeg door het duel dat spannend bleef tot de laatste hit. Werper Cees de Krijger bleek de koelste en haalde de overwinning binnen. kreeg daardoor een aanval die stuk winst opleverde. Nico Kuijf (Phili- dor) slaagde er in de vesting van Adrian Clemens (LSG) af te breken. Aad van Moorsel kwam op gelijke hoogte met Kuijf door Carolien Slingerland in het eindspel een punt afhandig te maken. In de laatste ronde trof Passenier Wim Vriend (Philidor). Hij stelde met een vrij eenvoudige remise zijn eerste plaats veilig. Van de achter volgers kon Kuijf daardoor langszij komen. Hij versloeg de teleurgestel de Hockx vrij simpel. Van Moorsel verloor daarentegen verrassend van de jeugdspeler Arco van Duyvenbo- de en kan zijn titel van het vorige seizoen niet meer verdedigen. Jeroen Piket heeft zich hersteld van een slechte start in het Neder lands kampioenschap. In dit week einde haalde hij twee volle punten (tegen Cuijpers en Peter Gelpke), zodat hij koploper Albert Blees tot op een punt is genaderd. Op de ge deelde tweede plek heeft ook Rini Kuijf zich genesteld. John van der Wiel moest zaterdag remise toe staan aan Blees en staat voorlopig op vijftig procent. Gelpke moet ge noegen nemen met een rol in de achterhoede: 2 uit 6. Gewichtheffers Spartaan pakken titel tweede klasse LEIDEN De Spartaan heeft de fi nale om het Nederlands kampioen schap tweede klasse gewonnen. De Leidse gewichtheffers versloegen gisteren in Nijmegen Atlas met 1050-950 punten. Hennie Boom, midzwaar in de ge wichtsklasse tot en met 90 kilo gram, kwalificeerde zich voor de EG-kampioenschappen, die aan staande vrijdag in Luxemburg be ginnen. LEIDEN Jaap van Velzen is win naar geworden van het Casacara ranking toernooi driebanden. In de laatste wedstrijd kwam zijn leiden de positie niet meer in gevaar en ze gevierde de biljarter uit Rijpwete- ring voor Nico de Ridder en Hein- Jan Salman. De zege in de laatste wedstrijd ging naar De Ridder die in de finale in twee sets (10-8 en 10-6) won van Peter van Rijn. De strijd om de der de en vierde plaats, tussen Salman en Gijs van Hage, werd een span nende drie-setter. Salman trok aan het langste eind en won met 10-6,6- 10 en 10-4 van de 68-jarige Van Ha- ge. De Ridder kwam dankzij zijn ze ge nog op een tweede plaats terecht met 148 punten en Salman behaalde 131 punten. Jan van Loon en Wil l'Ecluse legden beslag op de respec tievelijk vierde en vijfde plaats. Joost Winnink Unicum van Jos Koemans: (6-1,4-6,6-3). Zuyderduin)

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 18