U Rooks wel goed, maar nog niet super in Huy PSV hervindt zichzelf in bekerduel Aad de Mos kiest voor Anderlecht *ere winst UEFA-jeugd Magere winst 1 De Mos, sinds februari 1986 in Criquielion sterkste in de Waalse Pijl Robinson overleden Kuijf handhaaft zich als koploper Keiharde confrontatie met FC Den Haag levert 5-2 zege op Feyenoord krijgt de lachers op zijn hand FC Groningen schrijft historie Atletico stoot Barcelona uit bekerstrijd Tk-, DONDERDAG 13 APRIL 1989 SPORT PAGINA 21 MECHELEN (GPD) Aad de Mos België lange tijd zeer geheimzinnig volgt volgend seizoen Raymond gedaan. Het was al maanden lang Goethals bij Anderlecht op als tech- een publiek geheim dat Anderlecht, nisch leider. De Hagenaar, voor het in de strijd om de titel met KV derde jaar in dienst van KV Meche- Mechelen vijf punten achterop gé ien, gaf dit gisteravond na de beker- raakt, aasde op de diensten van de winst op Zwarte Leeuw (5-0) prijs, voormalige Ajax-trainer. De 42-jarige De Mos stond eveneens Pas afgelopen dinsdag gaf An- op het verlanglijstje van, onder derlecht-manager Verschueren dat meer, Ajax, Atalanta Bergamo en voor de eerste maal toe. Verschue- Paris Saint Germain. ren meldde tevens dat beide clubs Over de transfer naar de grote tot 20 april een wapenstilstand had concurrent van KV Mechelen i den gesloten om de sfeer niet te troebelen. Die wapenstilstand werd gisteravond door De Mos verbro- O dienst 'Achter de Kazerne' en met KV Mechelen winnaar van zowel de Europa Cup 2, de Belgische beker als de Supercup, had met eigenaar- /voorzitter John Cordier eerder al ROOSENDAAL (ANP) - Het Neder- overeenstemming bereikt over een lands voetbalelftal voor spelers tot contract tot 1990. In de verbintenis 18 jaar (de UEFA-jeugd) heeft werd echter de clausule opgeno- woensdag in Roosendaal een kwali- mert dat De Mos tussentijds mocht ficatiewedstrijd voor het Europees vertrekken als er van een enorme kampioenschap tegen Cyprus met positieverbetering sprake zou zijn. 2-1 gewonnen. Beerens en Kam- Dat is in het geval van Anderlecht, merong verzorgden de score van eerder dit seizoen door KV Meche- Oranje reeds voor de rust. Nicolaou len uitgeschakeld in het Europa scoorde tien minuten na rust tegen. Cup 2-toernooi, kennelijk het geval. Het Nederlands elftal had tien spe- De Mos vertrekt naar eigen zeg- Iers van PSV en één van Ajax: gen met bloedend hart bij KV pjjl Kruijff. Door deze overwinning Mechelen, tevens werkgever van de nam Nederland de leiding in de Nederlanders Rutjes, Hofkens, De kwalificatiegroep. Boer, Koeman en Bosman. „Ik wil echter vooruit. Na het kampioen- schap valt er hier weinig eer meer te behalen. De organisatie bij KV Mechelen is nu dusdanig dat ze er nog jaren op kunnen yoortbordu- Er staat HUY (GPD) Criquielion en de Ardennen. Die twee liggen elkaar als een verliefd stel. wie een Ardense wielerklassieker wil winnen, dient eerst Claude Criquielion van zich af te schudden. Geen onmogelijke opgave, zo is de laatste jaren gebleken, maar je moet dan wel super zijn, zoals dat in het jargon heet. Of, om met de woorden van Steven Rooks te spre ken: „Dan moetje geen 100 maar 120 procent zijn". Aan die extra procenten ontbrak zijn optredens in de twee Ardense het de Noordhollander gisteren de Waalse Pijl. Rooks reed een hele topkoersen slechts één triomf, die al jaar geleden dateert sterke koers, maar net niet goed ge- (Waalse Pijl '85). In vrijwel alle tus- noeg voor het meesterschap. Daar- senliggende jaren kwam Criquie- over ontfermde zich, na een fraai üon niet verder dan ruiken aan de man-tegen-man-duel op de Muur zege: derde in 1986 en tweede in van Huy, Claude Criquielion. Na 1987. En ook vorig jaar, toen zijn talrijke mislukte slotactes was de naam slechts achter nummertje 18 Belg eindelijk op zijn geliefde werkterrein. Er gaat de laatste jaren geen editie 1 de Waalse Pijl de sterkste kwam te staan, behoorde Criquie lion tot de beteren. Snuiven aan een overwinning Ïuik-Bastena" de Waalse Pijl deed Steven Rooks ken-Luik voorbij of de coureur uit vorig jaar ook. De tanige pedaleur het Waalse Deux Acren eigent zich uit Heerhugowaard had op de hoofdrol toe. Veelal ging de laatste helling, de op 11 kilometer het erepodium de meet gelegen Cte de Ben- Claude Criquielion triomfeert op de échter aan hem voorbij, want als af- AWn, de zegevierende demarrage maker heeft Criquielion geen repu- zijn gedachten. Echter, net op het seizoen al winnaar van Parijs-Nice en het Criterium International) wer den vriendelijk bedankt voor alle gedane moeite om uit het schoots veld van de achtervolgers te blijven. Daarbij tal van vooraanstaande va derlanders, zoals Maassen, Van Vliet, Breukink, Winnen, Siemons en Theunisse. Net als Rooks enorm actief toen de cameraman van de RTB in actie was gekomen. Gaan deweg het laatste koersuur ver dween bij hen echter de vlam uit de pijp. De ijverig naar 'vorm' zoeken de Teun van Vliet: „Slecht ging het niet, maar ik ben nog net goed ge noeg om tot het einde mee te spe len". tatie. Tot gisteren peurde hij uit al HILVERSUM (ANP) - Rini Kuijf heeft zich in de derde ronde van de iets. Ook zonder mij nationale titelstrijd schaken ge- moet KV Mechelen kunnen blijven handhaafd als koploper. Hij deelde presteren. Een trainer is per slot van gisteren in de Avro-studio in Hilver- rekening maar een voorbijganger", sum na een hoofdzakelijk theore- Behalve Mechelen bereikten gis- tisch gevecht het punt met Jeroen teravond ook Anderlecht en de bei- Vanheste. LOS ANGELES (Rtr) - De vroegere de Luikse vertegenwoordigers, wereldkampioen in het middenge- Standard en Club, de halve De Leidenaar kreeg gezelschap wicht Sugar Ray Robinson is gise- eindstrijd in de Belgische beker, van Paul van der Sterren. De Am- ren overleden in een ziekenhuis in Anderlecht ten koste van Club sterdammer was in een wildwest- Los Angeles, waar hij in allerijl Brugge (na de 1-3 overwinning in partij tegen Gelpke beter op schot naartoe was gebracht. Robinson Brugge werd het nu 2-1 voor de en scoorde zijn eerste volle punt. was 67 jaar. De doodsoorzaak kon nieuwe werkgever van Aad de Mos), niet onmiddellijk worden vastge- Standard Luik ten koste van Loke- Door de overwinning kwam hij net steld, maar een feit was, dat de toe- ren (5-1 winst na een 0-3 zege in Lo- als Kuijf op twee uit drie. Langeweg stand van de vroegere bokser de keren) en Club Luik, met de hakken - Cuijpers werd een regelmatige re- Blees én Douven - Nijboer werden woon sterk stukoffer leverde uitein- na scherpe strijd afgebroken. moment dat hij voor het moment- suprême aan wilde zetten, was Raas' Duitse pupil Rolf Gölz hem te slim af en moest Rooks het doen met een troostprijs (derde). Het lesje dat Gölz hem toen vorig jaar leerde, bleek gisteren nog vers in Rooks' herinneringen te staan. Vandaar dat hij op Cte de Ben-Ahin delijk winst op, Het grootmeesterlijk treffen tus- niet wachtte tot anderen het initia- sen Jeroen Piket en John van der tief Wiel eindigde voorlopig in de analy- groep te doen breken, sekamer. Piket had in zijn partij met daat het voortouw Van der Sterren - Gelpke bood woensdag avontuurlijk schaak. Gelpke koos voor een ludieke aan- r pak. Door een volledige dagtaak wit het beste van het spel. In de da- „Het 1 e-indiër stond hij na 36 zetten i i gewonnen. Hij had zwart stond daar ook r brengt hij minder tijd met zijn in de schaakboeken door dan full- hogere prof Van der Sterren. Hij trachtte gezonde pluspion zijn tegenstander, die als een theo riekenner te boek staat, met onor thodoxe openingszetten tot impro- kansen visatie-schaak te verleiden en had succes. Totdat hij een fout witspeler in het toreneindspel met ging. Dat of meer onder zetdwang. In Dat deed wel pijn, maar daar heeft lichte tijdnood vèrgooide Piket zijn iedereen op zo'n moment last kansen en ontsnapte Van der Wiel. Slechts één renner had een r__ In de afgebroken stelling staat de send antwoord op Rooks' vluchtpo- witspeler in het toreneindspel met ging. Dat was, wie anders... Claude maakte. Op zijn 17e set had hij met gelijke materiaalverhouding door Criquilion. Voor vijf man werd het de loper moeten slaan in plaats Tevreden Gert Jan Theunisse was dat mis schien wel. Het zal een eeuwig vraagteken blijven, want toen Rooks perspectiefrijk vooruit zat, bleef Theunisse als maatje zitten waar-ie zat. Voordien wapperden zijn blonde lange manen weer vro lijk in het peloton, ten teken dat de snee er na een periode van sukkelen goed in zat. „Helemaal in orde is het nog niet, maar ik ben wel tevreden", meldde Theunisse, die na een win tersportongelukje (gebroken voet) door een bedrijfsongelukje (elle- de aanval gegaan, boog gescheurd in Milaan - Sanre- mo) werd getroffen, an". Ook Rooks kijkt terug op een ver pas- velende periode, waarin kommer en itpo- kwel troef was. Het begon met een anders... Claude ontstoken kies in de aanloop naar i. Na enig wikken e kop- zelfkor- Rooks: de laatste jaren wel laatste maanden erg achteruit ging. over de sloot, ten koste van Wester- Sugar Ray Robinson werd door lo: 2-0 verlies na 3-0 winst thuis, vele experts beschouwd als één van de grootste boksers aller tijden. Hij stond 25 jaar in de ring en won 174 van zijn 201 gevechten. In 1965 nam hij afscheid nadat hij in het bezit was geweest van de wereldtitel in het weltergewicht en het middenge wicht. Het harde leven in de ring eiste in later jaren zijn tol. Volgens vrien den leed Robinson - alias Walker Smith - aan de ziekte van Alzheimer (vroegtijdige dementie) en suiker ziekte. Ook had hij last van verhoog de bloeddruk. met de koning. De vergissing werd een tikkeltje beter, maar het i i vrijpion op de d-lijn nog altijd Rooks-offensief te veel. De Fransen gen besloot zijn tandarts die ten e De overige drie partijen: Piket door Van der Sterren bijzonder vin- vraag of het voldoende i - Van der Wiel, Brenninkmeijer - dingrijk beantwoord. Een buitenge- volle punt. de Pensee het Moreels Spaanse coming-: i Indurain (dit Finale WK '90 'gewoon' in Rome ROME (AFP) - De finale van de strijd om de wereldtitel voetbal van 1990. vindt gewoon plaats in het Olympisch Stadion van Rome. Vol gens Franco Carraco, de Italiaanse minister van toerisme en voorzitter Hiddink nog EINDHOVEN (GPD) - PSV heeft zichzelf weer gevonden. In de knalharde confrontatie met FC Den Haag bereikte de ploeg die de laatste weken zoveel tegenslag kende de finale van het KNVB-bekertoernooi: 5-2. Een overwinning die het gevolg was van de juiste in stelling en het surplus aan technische vaardigheid ten opzichte van de Hagenaars. Het kwakkelelftal, dat zo hard op weg lijkt de optie op het kampioenschap te verspelen, bleef overeind in de soms grimmige vertoning. Misschien dat de overwinning van niet achterwege. PSV pareerde met zijn ploeg te brengen. Iets waartoe het organisatiecomité, geen sprake van dat de eindstrijd uit de hoofdstad zou verdwijnen. „Er zijn inderdaad problemen bij de bouw, maar dat betreft voorname lijk de infrastructuur, de aanleg van de wegen en de communicatie-cen tra", stelde Carraro gisteren tijdens een persconferentie. De minister er kende dat er nog steeds sprake is van een achterstand bij de verbou wing van de twaalf stadions. „Maar ik weet zeker dat alle verbouwingen op tijd gereed zullen zijn". gisteravond sportief het tij kan doen keren, voordat de ploeg Want niet alleen binnen de lijn de ongebreidelde agressie Ronald Koeman, die normaliter waarmee de Haagse visite het be- verantwoordelijk is voor de op- kerkarwei aanving. bouw, andermaal niet in staat bleek. „Ik vond de wedstrijd niet te Hij werd door de agressieve speel- sukkelde de miljoenformatie. In de hard", meende Guus Hiddink. „Het stijl van Haagse voorwaartsen ge- peperdure Eindhovense behuizing kwam het onlangs tot een knallende de duels vaak tot ruzie over de taakverdelingen tus- gen sen voorzitter Jacques Ruts manager Kees Ploegsma. Ploegsm trok zich terug om zich een weekje Haag te verslaan". echte bekerstrijd, waarin dwongen zijn defensie te blijven be de schreef gin- mannen. Slechts sporadisch kon hij erover. Ik had er geen van achteruit voor impulsen zor- moeite mee. We zijn tot op de bo- gen. Zoals bij Ellermans treffer, die dem moeten gaan om dit FC Den tot stand kwam nadat Stam 'te bezinnen' en te beraden over zijn toekomst. Hiddink deed dit even eens, zij het niet zoals Ploegsma in Zuidfrankrijk, maar op de trai ningsaccommodatie van De Herd- gel i Koeman niet onder controle Hockeycoach Van Heumen stopt DEN HAAG (ANP) - De Koninklijke Nederlandse hockeybond moet op zoek naar een nieuwe trainer/coach van de nationale vrouwenselectie. Gijs van Heumen heeft het bestuur maandagavond, bij monde van manager Cora de Wilde, laten weten zijn contract niet te wiÜen verlengen. De ver bintenis tussen Van Heumen en de KNHB liep door tot en met de strijd om de Champions Trophy, in september in Frankfurt. Hoofdreden voor de Bosschenaar de overeenkomst niet te verlengen was het feit dat hij de tijd vond gekomen ook eens aan zijn maatschappelijke carrière te denken. Al vorig jaar was Van Heumen met de bond overeen gekomen na de strijd om de Champions Trophy te stoppen. In de loop van het jaar kreeg hij toch weer twijfels, maar uiteindelijk bleef Van Heumen bij zijn beslissing er mee te stoppen. De grimmige sfeer buiten de lij- had gekregen nen, waarvoor de FC Den Haag-fans Ron de Roode schoot tien minu- zorgdroegen, was ook op de gras- ten na de hervatting weer hoop in mat merkbaar. Aanvankelijk be- de Haagse gelederen. Zijn knalhar- perkte de Haagse dadendrang zich de volley suisde voorbij de verbou- gang. De heilzame werking bleef tot overmatige inzet. Allengs werd wereerde Lodewijks. Adriaanse: de aandacht, die in eerste instantie „Tot een kwartier voor tijd zijn we de bal gold, verlegd naar de benen in de wedstrijd geweest. En op het van de Eindhovenaren. Zeker toen moment dat Heini Otto andermaal de thuisclub binnen twee minuten had moeten scoren, na de foutieve de 0-1 achterstand (kopbal Heini Ot- terugspeelbal van Heintze, sloeg to) had omgebogen in een 2-1-voor- PSV toe. Dat is hun klasse. Ze heb- sprong (Ellerman en Vanenburg), ben ons vervolgens met uitstekend De grimmigheid van Post, Lems en positiespel uitgetikt. Mijn ploeg ge- Jol mondde zelfs uit in een heuse loofde er na 4-2 niet meer in", vechtpartij. Scheidsrechter Frans Ellerman, Lerby en Gillhaus pro- Houben, dit seizoen uitgegroeid tot fiteerden achtereenvolgens van het het visitekaartje van het Nederland-feit dat FC Den Haag te zeer met z'n se arbiterscorps, had handenvol krachten had gesmeten. Een uur werk om de wedstrijd enigszins in lang leefde alles en iedereen in het het gareel'te houden. PSV-stadion tussen hoop en vrees en niet alleen van weëe de gebeurte- Upgeneven nissen in het veld. Daarna was de „Wij wilden PSV bestrijden op een storm althans binnen de muren van manier die het niet gewend is in de het Philips stadion gaan liggen, competitie. Met strijd. Deze spelstijl FRED SOCHACKI ligt FC Den Haag en dat wilden ook de supporters zien die meegereisd waren. Wij zijn in elk geval met op geheven hoofd van de grasmat ge stapt", verklaarde Den Haag-trainer Co Adriaanse. Madiot (Mare), de Belgen de raad maar te verwijderen. Of het Van Eynde^alsmede de door ingreep is gekomen of niet, feit is dat Rooks de pedalen nadien min der krachtig rond kon krijgen. Na een paar weken tobben, besloot Rooks het seizoen opnieuw op te bouwen. Eerst op de plaats rust, waarna hij vorige week de Vaucluse (Zuid-Frankrijk) introk om er in wedstrijdverband te trainen. Als 'goed voor de moraal' werd de zege in deze etappewedstrijd al trai nend in de tas gestopt. Tussen Spa en Huy bleek Rooks gisteren herboren. Hij draaide als een trein en maakte een dominante indruk. De enige die zich daar niets aan gelegen liet, was dus Criquie lion. In de 800 meter lange klim naar de top van de Muur van Huy (stij gingspercentage tot 19%), liet de 'thuisrijder' zijn Nederlandse rivaal een poepie ruiken. Op het steilste gedeelte sloeg de Belg toe in een fascinerend gevecht. Hij had daar voor het riskant, relatief grote ver zet van 42x23 gekozen; ofwel per pe daalomwenteling 3 meter 90 meter voorwaarts. Criquielion: „Ik zag dat Rooks kleiner reed. Het was een gok die goed uitpakte". Rooks leg de zich nuchter bij de feiten neer. „De sterkste heeft gewonnen". Cor Lems illustreert de Haagse verbetenheid door PSV-aanvoerder Eric Gerets en Bert Verhagen van achteren aan te pakken. uotoANP) spelen 1 ROTTERDAM (ANP) - Op Feye- f noord valt nog steeds geen peil te I trekken. Trainer Rob Jacobs leek j door het inpassen van enkele ta- lentvolle tieners eindelijk het juiste evenwicht in zijn ploeg te i hebben aangebracht. Gister- 3 avond kreeg de danig uitgedunde aanhang echter de zoveelste te- j leurstelling van het seizoen te ver- i' werken. ,i Het tegen degradatie knokken- j de Veendam sleepte uit de mor- 0 rende Kuip verrassend een puntje weg, die de hoop op hand- 5 having in de eredivisie levend hield. Voor Feyenoord komt het knullige puntverlies op een onge- 1 legen moment. Met het oog op het j klassieke duel tegen Ajax1 (zon dag) had Feyenoord juist een ex tra opkikker kunnen gebruiken. In de openingsfase van het enerverende duel kreeg de thuis- I club slechts de lachers op zijn j hand. Het spel, met name in de- I fensief opzicht, klopte van geen kant. Tot overmaat van ramp ble ken de beide centrale verdedigers Nortan en Metgod met hetzelfde rugnummer te spelen. Een fout, die pas na vijf minuten door ver zorger Meijer werd opgemerkt en hersteld. Met twee messcherpe aanval len over een handvol schijven strafte het wel goed geconcen treerde Veendam de laksheid bij Feyenoord onmiddellijk af. Steenge, die deze competitie nog niet voor zijn ploeg had'gescoord, was met een geplaatste kopbal en een knappe lob Hiele tot twee keer toe te slim af, 0-2. Feyenoord, opnieuw zonder Troost en Smolarek (beiden nog geblesseerd) ging pas na het wer velende en doelpuntrijke ope ningsoffensief van Veendam echt voetballen. Lokhoff (voor rust) en Van Geel hielden de schade voor de thuisclub uiteindelijk nog enigszins beperkt. PSV speelde het spel kien. FC GRONINGEN (ANP) - FC Gronin- Groningen in Den Haag mocht uitrazen zonder gen heeft gisteravond een histori- zeild raakte dat de Einhovenaren lettelijk en fi- sche daad verricht. Voor het eerst plaatste voor guurlijk met al te veel kleerscheu- plaatste de ploeg zich voor de finale nooi. ren de pauze ingingen. Alleen Berry van de strijd om de nationale beker, van Aerle hield een blessure over Zelfs voorloper GVAV, toch geze- aan het geschop in de buurt van de gend met een zekere reputatie, middencirkel. Lems, Post en Heint- kwam nimmer zo ver. ze kregen in kort tijdsbestek geel te In de halve eindstrijd was Willem zien. Deze maatregel bracht de ge- H geen sta-in-de-weg. De Tilburgse moederen in het veld enigszins tot degradatiekandidaat kwam in bedaren. Oosterparkstad ion nauwelijks Door de tactische verschuiving voetballen. Het werd 5-1. Gronin- als gevolg van Van Aerles uitvallen, gen bewees opnieuw zijn durf en kreeg PSV de wedstrijd onder con- aanvallende instelling. Van groots trole. Met name Gerald Vanenburg, spel, als in de vorige ronde tegen gers te hinderen de interessante de na-competitie ver- een degradatiekandidaat bezat. Te en zich vervolgens gen Willem II was het niet anders, al het UEFA-bekertoer- was opnieuw de steun van het slui tende middenveld van éminent be lang. Groningen verdient het Europese Groningen kreeg kansen te over. perspectief. Als geen andere sub- Slechts Olde Riekerink en Groele- topper uit de eredivisie combineert ken, met een vreselijk hard schot de formatie van trainer Westerhof van afstand, benutten er één voor de dit seizoen resultaat en attractief pauze. Invaller Van Buuren bracht het voetbal. De doelcijfers (53-39) in de bij de eerste serieuze kans voor Wil- competitie spreken duidelijk taal. lem II, één minuut na rust de span- De successen van de spitsen Eijkel- ning even terug. De opleving van kamp (14) en Meijer (12) eveneens. Willem II bleek een incident. Het Bovendien lijkt niets de Gronin- bracht slechts Groningen terug in BARCELONA (ANP) - Atletico Ma drid heeft Barcelona hardhandig uit de bekerstrijd gestoten. De forma tie uit de hoofdstad, die in het eerste duel uit de halve finales op 3-3 was bftjven steken, zegevierde gsiete- ravond in het tweede treffen met Al na vijf minuten keek de forma tie van Johan Cruijff tegen een ach terstand aan. Donato zorgde voor een schok bij de thuisploeg. De tref fer bleek slechts een voorbode wat ging komen. Cruijff had zijn defen- opdracht gegeven op één lijn te 'de mandekking. Het bleek teveel voor de verdedigers, die absoluut niet wisten hoe te han delen. De Braziliaan Balthazar, die in het eerste duel de drie treffers voor zijn ploeg had gemaakt, nam de tweede en derde treffer voor zijn rekening. Manoio zorgde voor nog meer zout in de wonden bij Barcelo- die verhuisde naar de positie 1 centrale middenvelder, wist lijn i Ajax, was dit keer geen sprake. Gro ningen speelde redelijk, maar voor al rommelig. De uitslag heeft zo zijn gevolgen voor de competitie. Groningen speelt op de voorlaatste speeldag te gen PSV, de tegenstander in de fi nale. De formatie van Westerhof definitief heeft er alle belang bij dat de titel in Eindhoven blijft. Dan immers is zelfs bij een nederlaag in de bekerfi nale Europees voetbal verzekerd. Bovendien staat er nog een reke ning open. Vorig seizoen liet PSV de overwinning in het Oosterpark- stadion makkelijk lopen, waardoor' de werkelijkheid, lectie bijeen te houden. Zelfs de na- In de 57e minuut had Eijkelkamp derende naheffing van de FIOD de beslissing al op zijn voet. Hij niet. In de wandelgangen werd on- mocht prijsschieten van elf meter, langs gesproken van een dreigend nadat Van Buuren De Wolf had ge- faillissement van de club. Alsof het vloerd. De spits, voor wie een dele niets was trok Groningen echter ze- gatie van het Schotse Celtic op de ton uit de binnenzak, om Meijer tribune zat, miste voor de derde nitief van Ajax over te nemen, keer in successie door de bal van de Daarnaast kreeg vedette Eijkel- stip hoog over te schieten. Eijkel kamp een aanbieding, die haast kamp had vijf minuten nodig om te uniek mag worden genoemd in de herstellen. Toen kopte hij raak op geschiedenis van de club. aangeven van Roossien, 3-1. Het du- Meijer en Eykelkamp zijn ook de el was gelopen maar Groningen pilaren, die het bekersucces dragen, bleef doorgaan. Olde Riekerink Het duo schoot eerder Ajax uit het (strafschop) en Groeleken bepaal- toernooi, dat toen nog de vorm van den de eindstand op 5-1. DONDERDAG 19.00-19.30 SKY: Motorsport News. 19.30-20.00 SKY: Surf Magazine: vanuit Hawaii. 20.00-21.00 SKY: Australian Rules Foot ball. 21.00-22.00 SKY: Golf: het Jersey Open toernooi. 22.00-23.00 SKY: Australische Motpr- sport. 23.00-01.00 SKY: Tafeltennis: WK in Dortmund. 23.40-23.55 Ned 2: Het Nederlands Kam pioenschap Schaken 1989: analyse van de vandaag gespeelde partijen. 00.25-01.20 BBC 1: Pro-Celebrity Golf: wedstrijden tussen duo's met een prof golfer en een beroemdheid.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 21