'Bloemencorso ldeuriijkste van afgelopen jaren' Hij is het slachtoffer van paniekreacties' PAGINA 16 REGIO VRIJDAG 7 APRIL 1989 DEN HAAG/ALPHEN AAN DEN RIJN - Tegen de 39-jarige ex-hoofdagent van de Alphense gemeentepolitie Joop Kasper is voor de Haagse rechtbank ne gen maanden onvoorwaardelij ke gevangenisstraf geëist. Kas per, die lange tijd werd ver dacht van betrokkenheid bij de geruchtmakende affaire-Kemp, wordt beschuldigd van illegaal wapenbezit en het verduisteren en vernielen van officiële poli- tiepapieren. Hij ontkende beide feiten gisteren Op 31 maart van het vorig jaar viel het rechercheteam dat onderzoek verrichtte naar illegale vuilstort in de Alphense Coupépolder, de zaak Kemp, het huis van Kasper binnen. Hij werd ervan verdacht 1,3 miljoen gulden van Kemp in beharing te hebben. Bij de huiszoeking werd een aan tal zaken in beslag genomen, waar onder drie vuilniszakken en een pistool. In de zakken werden vele paperassen aangetroffen, zoals ori ginele processen verbaal, een pas poort, cheques, een pasje en een rij bewijs. Ook een heel klein zakje ver dovende middelen zat tussen de pa Eis van negen maanden tegen voormalige hoofdagent Alphen pieren. Verder werd nog een FN Browning 7.65 met munitie gevon den, een pistool dat Kasper niet meer behoorde te hebben. De hoofdagent werd onmiddel lijk geschorst. Sindsdien is hij niet meer als politieman aan het werk geweest. Naar aanleiding van de af faire werd hem met ingang van 1 april jongstleden op eigen verzoek eervol ontslag verleend. Laakbaar Uit het gerechtelijk vooronderzoek kwamen geen strafbare feiten naar voren die verband hielden met de zaak-Kemp. Wel laakbare feiten, zo oordeelde officier van justitie mr. Schelfhout. Het feit dat Kasper be reid was 1,3 miljoen gulden 'te stal len' op de bankrekening van zijn vrouw en om de administratie van Kemp in zijn schuur te zetten. De dozen vol administratie werden vlak voor de huiszoeking door Kas per teruggegeven. Omdat beslag was gelegd op de bankrekening van zijn vriendin, was hij bevreesd voor een huiszoeking die vlak daarna ook volgde. Schelfhout had weinig goede woorden over voor het gedrag van Kasper in de zaak Kemp. "Een poli tieman dient zich verre te houden van relaties met verdachten. Maar hij was bereid samen met zijn vrien din een groot bedrag aan geld te stallen. Als vriendendienst. En als politieman in Alphen terwijl de zaak Kemp volop in de publiciteit was. En hij was bereid dozen met dossiers van Kemp in zijn schuur te zetten. Terwijl juist een politieman weet dat het in dit soort onderzoe ken gaat om de administratie", zo betoogde Schelfhout, die echter de ze zaken Kasper niet ten laste had gelegd. Overigens vertelde Schelfhout dat het beslag op de 1,3 miljoen gul den inmiddels is opgeheven. Een deel van het geld is terug naar Kemp, de rest naar de fiscus. Smartegeld In de aanklacht werd Kasper wel beschuldigd van de verduistering van de papieren en het pistool. De ex-hoofdagent, die behalve eervol ontslag ook een netto-smartegeld van 40.000 gulden van de gemeente Alphen heeft gekregen, ontkende de beide feiten. Hij wist niet dat het pistool thuis op een kast in een doos lag. Een collega, die het wapen had geleend, had het daar teruggelegd, zo vertelde hij de rechtbank. De col lega zelf heeft gezegd dat hij het wa pen persoonlijk heeft teruggegeven aan Kasper. Volgens de raadsman van Kas per, mr. Wytema, was het een grote puinhoop in de wapenkamer van de Alphense politie. Er was geen enke le controle en iedereen kon er in- en uitlopen. Niemand heeft ooit het wapen van Kasper teruggevraagd, ook niet toen hij de Walther PH5 had gekregen. Ook de papieren had hy niet op zettelijk verduisterd. De raadsman van Kasper betoogde dat alle pro cessen verbaal betrekking hadden op afgehandelde zaken. Kasper had de papieren meegenomen in 1986 toen hij van de ene op de andere dag werd overgeplaatst van de recher che naar de uniformdienst. Volgens Kasper was deze overplaatsing een direct gevolg van zijn kritische hou ding tegenover een reorganisatie in het politiekorps. Hij zou de zaken thuis uitzoeken, had hij met zijn toenmalige chef afgesproken. Maar daarvan is het nooit gekomen. Mr. Wytema meende dat als Kas per al nalatig was geweest, het Alp hense politiekorps dezelfde blaam treft. Nimmer is om teruggave van de stukken gevraagd, zo zei de ad vocaat, die de rechtbank vroeg zijn cliënt vrij te spreken. Volgens de raadsman was Kasper al genoeg ge straft. "Mijn cliënt is het slachtoffer geworden van paniekreacties van justitie in de zaak Kemp", zo be weerde hij. Een bewering die rechtbankpre sidente mr. Koningsveld in het ver keerde keelgat schoot. "De reputa tie van de heer Kemp was u natuur lijk bekend. Dat is een relatie waar mee je als politieman extra voor zichtig moet zijn. De hele affaire heeft u door uw eigen onvoorzich tigheid over u afgeroepen", verwees Koningsveld naar de vriendendien sten van Kasper aan Kemp. Zij vond het woord slachtoffer dan ook niet op zijn plaats. Ook officier van justitie Schelfhout meende dat de raadsman van Kas per 'enkele onjuistheden' had ver teld. Er was van paniekreacties bij justitie geen sprake. Alles is ge beurd met de juiste toestemmin gen, zo benadrukte de aanklager. Bovendien bestreed zij dat de aan getroffen papieren bij Kasper slechts betrekking hadden op afge handelde zaken. Uit een verklaring van de huidige korpschef van Al phen, J. Molenaar, bleek een deel van de zaken niet terug te vinden in het archief. Ook in de dagrapporten stonden ze niet vermeld en daar voor is de politieman verantwoor delijk die de papieren opstelt. In dit geval dus Kasper. Overigens was de afloop van een groot deel van de za ken niet meer na te gaan, omdat de papieren door Kasper waren ver scheurd. Schelfhout meende dat in dit ge val een onvoorwaardelijke gevange nisstraf op zijn plaats is. "Politie man is een functie met aanzien. Een functie waarop in de maatschappij min of meer blindelings moet kun nen worden vertrouwd", aldus Schelfhout, die stelde dat Kasper dat vertrouwen heeft geschaad. Zij eiste daarom negen maanden cel. Uitspraak over twee weken. Naast hyacinten ook volop tulpen voor praalwagens beschikbaar bruiken, is momenteel nog niet te zeggen. De ontwerpen die voor de praalwagens rond het thema 'Muzi kaal onthaal' zijn gemaakt, zouden dit keer op papier leiden tot een cor so waarbij de kleur wit domineert. "Dankzij de beschikbaarheid van een aantal tulpensoorten, zullen we daar nu waarschijnlijk van afstap pen", verwacht de corsovoorzitter. Vrijwilligers Het corso bestaat ook dit jaar weer uit 20 praalwagens een aantal dat redelijk stabiel is maar het aantal personenwagens dat in de stoet is opgenomen, is veel groter dan de af gelopen jaren. Het gaat om 26 auto's (normaal zijn dat er maximaal 20 tot 22) die voornamelijk door bedrijven beschikbaar zijn gesteld. Het corso wordt op de route begeleid door in totaal 37 verschillende muziekkorp sen, die ervoor garant staan dat het thema 'Muzikaal onthaal' niet al leen in de ontwerpen tot uitdruk king komt. Ook op verschillende praalwagens, waarop onder ande ren 'Het zwanenmeer', 'De vierjaar getijden' van Vivaldi en bekende meezingers als 'Naar de bollen' wor den uitgebeeld, zal de bijpassende muziek te horen zijn. De sponsors zijn met de verschil lende gemeenten waar de stoet doorheen trekt, de belangrijkste fi nanciers van het corso. De totale kosten bedragen ongeveer 450.000 gulden. Daarbij is uitgegaan van 'uitgeklede' prijzen en geen reke ning gehouden met de inzet van ve le honderden vrijwilligers. Zo'n 700 leden van allerlei verenigingen be steden met elkaar zo'n 4.000 manu ren aan het opsteken van de corso- wagens. Daarvoor zijn smeden al 2.50Q manuren bezig geweest met het vervaardigen van de skeletten en de onderbouw van de wagens, waarbij gebruik is gemaakt van 26 tot 30 kilometer betondraad. De praalwagens beslaan een tota le oppervlakte van 3.000 vierkante meter en er is ongeveer 16 tori stro BOLLENSTREEK Het bloemencorso dat op 22 april door de bollenstreek trekt zal waarschijnlijk het kleurrijk ste van de afgelopen jaren zijn. Door de zachte winter zijn er volop tulpen beschikbaar, die naast de gebruikelijke hya cinten kunnen worden gebruikt om de wagens op te tuigen. Als gevolg van het vroege voorjaar kunnen echter geen nar cissen meer worden 'gestoken', die hebben momenteel al hun beste tijd gehad. "Wellicht dat er alleen van telers op Texel nog wat kan worden betrok ken", aldus voorzitter P. Goemans van het corso-comité, dat gisteren op een persconferentie in Benne- broek de plannen voor de 42-uitga- ve van deze enorme publiekstrek ker presenteerde. door Dick van der Plas Voor de organisatoren van het bloe mencorso zijn de komende twee wéken nog bijzonder spannend. Het is elk jaar weer afwachten of er op tijd voldoende bloemen beschik baar zijn. Baarde aanvankelijk het vroege tijdstip dat dit keer voor het corso was gekozen de nodige zor gen de vrees bestond dat de bloe men nog niet in bloei zouden staan de weersomstandigheden zorg den er nog bijna voor dat het corso enkele weken te laat was gepland. "Je zou kunnen zeggen dat de hele bollenstreek zo'n 25 dagen eerder in bloei is gekomen dan gebruikelijk", vertelt Goemans, "en dat had na tuurlijk niemand verwacht". Het koude weer van de afgelopen dagen komt dan ook bijzonder gele gen, omdat het hele proces daarmee weer wordt stilgezet. Goemans: "Het moet nu echter niet te lang aanhouden, want dan onstaan daar door weer problemen". Voor het op tuigen van het corso wordt met zo vers mogelijk materiaal gewerkt en daarvoor moeten de bloemen op het juiste moment bij voorkeur enke le dagen voor het feitelijke opste ken 'in de lach schieten', zoals Goemans het tot bloei komen om schrijft. "In feite moet er op de dins dag, woensdag en donderdag wor den geplukt, wil het corso er op 21, 22 en 23 april goed uitzien. Op de eerstgenoemde datum worden de opgetuigde wagens in de Hobaho- hallen in Lisse ten toon gesteld, de dag daarop rijdt het corso door de streek en op zondag zijn de wagens op de Noordwijkse boulevard te be wonderen. Hoofdkleuren Het in koelhuizen bewaren van bloemen totdat het opsteken twee dagen voor het corso begint, is maar in beperkte mate mogelijk. Ook het uit het buitenland aanvoeren van vers materiaal, is geen alternatief. "Ik zou niet weten waar we dit jaar terecht kunnen", zegt de corso- voorzitter. "Engeland is bijvoor beeld nog vroeger dan wij dit jaar. In een 'periode dat wij erg laat wa ren, kon nog wel eens naar warme streken worden uitgeweken, maar ook dat is nu dus niet aan orde". Voor het beschikbaar komen van bloemen is het organiserend comité ook dit jaar weer afhankelijk van de kwekers. Doordat de natuur wat van slag is, moet dit keer worden ge zocht naar andere leveranciers. Goemans: "Een kweker gaat na tuurlijk niet bij de kachel zitten wachten op het bloemencorso. Als het tijd is om zijn bloemen te kop pen, gaat dat werk gewoon voor". De hyacint is van oudsher de meest gebruikte bloem in het corso en is ook dit jaar weer in zeven hoofdkleuren beschikbaar. Hoeveel verschillende tulpensoorten de op stekers van de wagens kunnen ge i o n Het bloemencorso van de bollenstre nodig om deze oppervlakte te be dekken. De strobinders werken ver volgens nog eens 3.000 uren aan de verschillende creaties, voordat de bloemen kunnen worden aange bracht. Voor elk corso zijn ongeveer 1,5 miljoen hyacinten nodig, die elk met twee steekpennen per bloem aan de ontwerpen worden vastge maakt. Als sluitstuk worden op de wagens verder nog ongeveer 500 bloemenstukken aangebracht voor dat de stoet in al zijn luister aan het publiek kan worden gepresenteerd. Festival Het gereedmaken van de corsowa gens duurt twee dagen en rond de hele opbouw wordt door de samen Ie trok vorig jaar 1,2 miljoen bezoekers. werkende Lions-, Rotary- en Leo- clubs uit de bollenstreek een groot muziekfestival georganiseerd. De opbrengst daarvan is dit jaar be stemd voor de organisatie 'Tafeltje Dek-je', die in de streek de maaltijd voorziening voor ouderen verzorgt. Op vrijdagavond 21 april worden de praal- en luxe wagens gejureerd. Het Corso Muziekfestival wordt voor de eerste keer gehouden, maar het is de bedoeling dat het een jaar lijks terugkerend evenement wordt. Op vier verschillende plaatsen in en rond de Hobaho-hallen zullen conti nu allerlei bands optreden die de ge nres ^country western, jazz, Zuidamerikaans en populair verte genwoordigen. Aan het eind van de (foto Dick Hogewoning) laatste avond zal aan de winnaar van het festival een trofee worden overhandigd. Het corso rijdt de dag daarop van Haarlem tot aan Noordwijk. De stoet zet zich om 10.00 uur in bewe ging en zakt Via Bennebroek, Hille- gom, Lisse, Sassenheim en Noord- wijkerhout steeds verder naar het zuiden af. Vanaf Noordwijkerhout rijdt het corso 'geneutraliseerd' dus in een hoger tempo en zonder muziek naar Noordwijk, waar om 21.00 uur de wagens een verlichte rondgang door het dorp maken. De eenmalige voorstelling, zoals voor zitter Goemans zijn corso om schrijft, wordt rond 22.30 uur in de badplaats besloten. Medische Diensten ALPHEN AAN DEN RIJN - Het Alphense zieken huis Rijnoord moet op 14 april in grote lijnen over eenstemming hebben bereikt over een fusie met het Sint Elisabeth Ziekenhuis in Leiderdorp (EZL). Dit nieuwe ultimatum stelt het ministerie van WVC in een brief aan de besturen van beide instellingen. Eerder eiste het departement dat de fusie-over eenkomst op 31 maart moest worden gepresenteerd. Dat is niet gelukt: op 30 maart werden de onderhan delingen afgebroken omdat geen overeenstemming kon worden bereikt over het behoud van de acute zorg in Alphen. Als niet aan de voorwaarde van WVC wordt voldaan, kan de erkenning van Rijnoord worden ingetrokken. De huidige erkenning loopt af op 15 april. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor. spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan. Zwijnenburg, Meyer, Van Leeuwen, Verhage, Groeneveld, de Ruiter, Janssen, Mans en Van Schie: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Janssen, tel: 155010, Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: R. van Leeuwen, tel: 218661, Rosmolen 2. Groep 2 - Nering Bögel, Van Gent, Taytel- baum, Van Luyk, Klaassen, Rus, Kruis, Berg- meijer.de Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: dr. Vlasveld, tel: 149298. zo 8 uur tot 24 uur: H.J. Klaassen. tel: 213546. Prinsenstraat 5. Groep 3 - Pleiter, Smit, Lely, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jurgens, Fogelberg en Van den Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: H.P. Jurgens, tel: 125820, Burggravenlaan 102. zo 8 uur tot 24 uur: J.H. Pleiter, tel: 131337, Fruinlaan 11. Groep 4 - Van Wingerden, Lahr, Van Rijn, Bé- nit, Nieuwenhuis. Horn, Van der Waardt, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer, de Kanter en Lodder: za 8 uur tot zo 8 uur: M. Horn, tel: 766123. Zo- cherstraat 1. zo 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, tel: 120347, Zoe- terwoudse singel 11 Groep 5 Jasperse, Wiersma, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: H.J. Prince, tel: 761754, Vondellaan 58. zo 8 uur tot 24 uur: J. Witpaard, tel: 217477. Waarnemingsregeling Homeopatische art sen: I. Cowan. Levendaal 87. tel: 146337; C. Juffermans/D. Koster, Haagweg 41, tel: 315900; via dokterstelefoon 071-122222 kunt u vernemen welke arts dienst heeft. Leiderdorp za: M.B. Landsmeer, tel: 413913; zo: mevr. Haas, tel: 896963; beide dagen spreekuur (uitsluitend voor spoedgevallen) van 12.30 tot 13.00 uur op Florijn 10, tel: 891000. Oegstgeest van za 8 uur tot ma 7.30 uur: D.L.P. van Over- vest. Terweeweg 152, tel: 173994. Voorschoten za: F. Koopmans, Churchillweg 19. tel: 6352; zo: A. Tromp. Leidseweg 328, tel: 071- 762159. Warmond L. Lempers. Churchilllaan 13, Voorhout, tel: 02522-10140. Wassenaar za: R. van Niekerk, tel: 19014, Van Polanen- park 92; zo: J. Vonk, tel: 79676, Wittenburger- weg 106. Zoeterwoude via het antwoordapparaat van een van de Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715-1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekend dienst waarneemt. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waarge nomen van vr. 7/4 tot vr. 14/4 door: Apotheek De Aloë, Levendaal 161, Leiden, tel: 071-120502; Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel: 071-174161; Apotheek Schoolstraat. Schoolstraat 83, Voorschoten, tel: 01717-7957; Wassenaarse Apotheek, Stadhoudersplein 35, Wassenaar, tel: 01751-12402. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Warmond wordt waargeno men door: R. van der Grijp, Petr. Moensweg 54. Leiden, tel: 071-314917. spreekuur om 13.00 uur. Voor patiënten van tandartsenpraktijk 'Haas- wijk' heeft tandarts R.S. van Mierlo spreekuur van 11-12 uur. Simon Vestdijklaan 28, 2343 KV Oegstgeest. Dienst in eigen praktijk: S. Freeke, Laan van Meerburg 2, Zoeterwou- de-Rijndijk, tel. 071-414547 of 410950. Voorschoten/Wassenaar - A. Okhuizen. Schouwweg 60, tel: 12586. WIJKVERPLEGING Bereikbaarheid Kruisvereniging 'Hart van Hol land', werkgebied Rijnstreek: Leiderdorp en Zoeterwoude: Voor dringende gevallen bui ten de spreekuurtijden, tel: 01720-74951. VALKENBURG De grootste door de PTT geaccepteerde ansichtkaart die in onze regio is te koop. Dat althans meent de Valkenburgse graficus Winfried Molenkamp. De Valkenburger heeft deze ansichtkaart gemaakt van een ets van een plattegrond van Valkenburg. De ets 45 bij 47 centimeter is gemaakt naar de situatie zoals die was op 1 januari van dit jaar. De ansichtkaart is verkleind naar 24 bij 30 centimeter. Als de kaart groter was uitgevallen, zou hij door de pak- ketpost moeten worden bezorgd, weet Molenkamp uit contacten met de PTT. De Valkenburger heeft de plattegrond vervaardigd op een wijze zoals grafici dit al eeuwenlang doen. Eén van de kaarten is opgenomen in de tentoonstelling 'Valkenburg op ansichtkaart', die op dit moment is te zien in de oudheidkamer in het gemeentehuis. (foto Dick Hogewoning) Vrijspraak voor oudj aarvandalen DEN HAAG/ALPHEN AAN DE RIJN - Negen jongelui uit Al phen zijn gisteren glimlachend het paleis van justitie in Den Haag uitgelopen omdat de ver nielingen waarvoor ze terecht stonden als verjaard werden be schouwd. Het ging om de rellen tijdens de nieuwjaarsviering 1986/1987 in de omgeving van de Prins Bernhardlaan, de Witte de With- straat en de Zoutmanstraat in Alphen. Er werd onder andere een auto in brand gestoken en toen politie- en brandweer arri veerden, werden die bekogeld met stenen en bierflessen. Politierechter mr. Van der Lee verwees naar een interna tionaal verdrag waarin is vastge legd dat dergelijke vergrijpen binnen twee jaar moeten wor den berecht. Officier van justitie Van Straelen kon geen verkla ring geven voor het feit dat de zaak pas nu, twee jaar en drie maanden later, werd behandeld. Van der Lee hield nog wel een preek tegen de Alphenaren, waarin hij duidelijk maakte dat hun gedrag uiterst laakbaar is geweest. Nadat hij tot zijn ge noegen had vastgesteld dat eni ge daders een deel van de scha de hebben vergoed, zond hij de groep heen. VRIJDAG 7 APRIL Alphen ontmoetingsavond stichting Mladost voor Joegoslaven, buurt centrum De Boterbloem, 20.00 u. jaarvergadering bouw- en hout bond FNV, met huldiging jubilaris sen, aanvang 20.00 uur in ge bouw Contact, Hortensiastraat. voorstelling Circus Bassie Adriaan, aanvang 16.30 uur op het terrein van de Groenoordhai- len. concert in de Gitaarserie door Bert Maas (gitaar), aaftvang 20.15 uur in de Kapelzaal K&O, Oude Vest. optreden "Montezuma's Re venge' met theaterprogramma 'Volume I', aanvang 20.15 uur in de Leidse Schouwburg. voorstelling: 'De Bloedbruiloft' loor Theatergroep Carousel, aan vang 20.30 uur in het Lak-Thea- ter, Cleveringaplaats. Nieuwkoop zwemmarathon 'De zes van Nieuwkoop' in zwembad De Wel, aanvang 19.00 uur. Oegstgeest uitvoering van de operette 'Graffin Mariza', door Operette vereniging De Troubadours, aan vang 20.00 uur in het Rijnlands Lyceum, Apollolaan. ZATERDAG 8 APRIL Aarlanderveen concert. 'Black Dyke Mills brassband', aanvang 20.15 uur in de RK kerk. Noordeinde. Alkemade optreden band 'Immortel', jon gerencentrum Splotsz, aanvang 21.30 uur. Alphen rommelmarkt en fancy fair handbalvereniging Rijnstreek, vanaf 10.00 uur, sportcomplex Ze- gersloot. jeugd-familie-musical 'Broodje Boek' door Jeugdkomedie Am sterdam, aanvang 14.00 uur in het Parktheater. concert Sean Cannon (zanger Dubliners) in Parktheater, aan vang 20.30 uur. Koudekerk verenigingendag in de Ridder hof, aanvang 10.00 uur. Leiden rommelmarkt jongerenkoor Dabar, van 10.00 tot 22.00 uur, Maranathakerk, Dijkstraat 2a. op het terrein van de Groenoord- hallen. bingo Speeltuinvereniging Westerkwartier, aanvang 19.00 uur in gebouw ten Catestraat 10a. Tarot-festival', door studenten van de Emin-Foundation, van 20.00 tot 22.45 uur, Rapenburg 48. optreden Haags Folkloristisch Dansensemble 'Baluta', aanvang 20.15 uur in de Leidse Schouw burg. buurthuis Winnie Mandela, Trix Terwindtstraat (Stevenshof). optreden ICP-orkest met Duke Ellington-programma, aanvang 21.30 uur bij Jazzzolder Hot Hou se, Waaggebouw. optreden 'Peter Paul Quartett', jonge Leidse jazzmuzikanten, aanvang 22.00 uur in Dröomfa- briek, Oude Singel. Leiderdorp klaverjassen en sjoelen bij Con Bravura, aanvang 20.00 uur, club gebouw, Beukenschans. Oegstgeest uitvoering van de operette 'Grëfin Mariza', door Operettever- eniging De Troubadours, aanvang 20.00 uur in het Rijnlands Lyce um, Apollolaan.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 16