Wil je'm sportief en praktisch of wil je'm praktisch en sportief? Volkswagen.Wie anders? Misschien wil je 'm helemaal sportief of gewoon alleen praktisch. Want ook dat behoort tot de mogelijkheden. Verwarring? Niet meer als je weet dat we ditmaal twee accessoire- pakketten hebben samengesteld die je naar keuze op 'n Polo kunt laten zetten. Het ene pakket bevat meer sportieve extra's (Coupé en 3-deurs), terwijl het andere wat meer op praktische (com- fortverhogende) zaken let (2-deurs en 3-deurs). Ben je nogal op comfort gesteld, dan neem je natuurlijk het praktische pakket. De extra's uit dit pakket, die er in Duitsland al zijn opgezet, zijn: opbergvakken in de voorportieren, een make-up- spiegel, een klok, een dagteller, een rechterbuitenspiegel en een vaste hoedenplank. Je betaalt hiervoor f375,-. Vijzen zijn 'vanaf-prijzen. ii Maar dat is nog niet alles. Want naar keuze kun je er zelf nog voor f225,- een schepje bovenop doen met een afsluitbare tankdop, een interval-schakelaar en een sierlijk stootprofiel op de 'taille'. Als je meer gecharmeerd bent van sportieve types, dan is het sportpakket echt iets voor jou. Neem bijvoorbeeld de Polo Coupé. Die heeft van nature al een temperamentvolle uitstraling. Maar natuurlijk is ie nog mooier wanneer ie, alweer in Duitsland, is voorzien van een klok plus dagteller, een rechterbuitenspiegel en een vaste hoedenplank. Alles voor maar f 260,-. Om hem nog dynamischer te maken voegen we daar naar keuze nog het volgende aan toe: een sportstuur, lichtmetalen velgen, een grille met dubbele koplampen en een speciale decorliner. Hiervoor betaal je slechts fl.090.-. En dan is ie wat ons betreft af. Weet je 't niet meer? Overweeg dan een 3-deurs met 't sportieve pakket (praktisch en toch sportief) of een 2-deurs met 't praktische pakket (comfortabel en praktisch), of... Welke je ook kiest, de 1,3-liter-injectiemotor met geregel de katalysator is in ieder geval standaard. Misschien dat de prijs een beslissing kan forceren. Het complete sportieve pakket kost namelijk f1.350,- terwijl je voor het gehele praktische pakket slechts f600,- betaalt. Maar je hoeft nu nog niet te beslissen. Ga eerst maar even langs bij de Volkswagendealer. Voor een allesbeslis- sende proefrit.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 28