'Ze rommelen maar wat aan' Barcelona niet zonder zorgen Guüit vindt Real niet sterker dan AC Milan SpooTTV Maccabi opnieuw in EC-finale Henk van Spanje haalt uit naar tafeltennisbond Ben Johnson nam wellicht paardemiddel Israël eist schorsing Indiase tafeltennissers 80WUH Zweden maken einde aan bewind Chinezen SPORT PAGINA 17 BARCELONA (ANP) Ondanks een overwinning van 4-2 in het eerste treffen voor de halve finales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars tegen Sredets Sofia kan FC Barcelona de return nog lang niet zorgenvrij tegemoet zien. Een zege met 2-0 of 3-1 brengt de Bulgaren immers alsnog in de finale tegen Mechelen of Sampdoria en een dergelijke uitslag behoort niet tot de onmogelijkheden. telkens op een counter loerende Bulgaren te onderschatten. De te genaanvallen waren inderdaad schaars, maar niet van gevaar ont bloot. Dat bleek in de 67e minuut toen Serna zich genoodzaakt zag de doorgebroken Kostadinov binnen de lijnen neer te halen. Stojtskov profiteerde vervolgens ijzig kalm van elf meter (3-2). Uit alle macht ging Barcelona op jacht naar een grotere marge. Die kwam al vijf minuten later. Na een hoekschop van Beguiristain kwam de bal via Lineker en Roberto bij Salinas, die zijn zeventiende doel punt van het seizoen maakte (4-2). Even later zou de internationale doelman Valov van Sredets gebles seerd worden vervangen door Apostolov. Hij hoefde niet meer te zwichten, ook al kwamen Lineker (net naast) en Roberto (op de lat) aan eigenlijk niet te missen kansen. Een extra doelpunt zou FC Barcelo na net dat beetje extra zekerheid hebben verschaft, dat nu ontbreekt. MADRID (GPD) In een van de mooiste stadions van Europa gaat het voetbal vanavond terug in de tijd. Dertig jaar na de laatste opvoering op het Europese podium van Real Ma- drid-AC Milan kruisen de twee beste clubteams van dit moment weer de degens. De laatste keer was dat eind mei 1958 in Brussel, toen de Spaanse veelvraat uit die jaren de squadra uit Milaan, na verlenging, met 3-2 de baas bleef en daarmee de derde van de in to taal zes Europa Cups naar Madrid haalde. De door trainer Johan Cruijff weer opgestelde Engelsman Gary Lineker vervulde gisteravond een hoofdrol in de door Barcelona met 4-2 gewonnen Europa Cup-halve finale tegen Sofia. (foto anp> In het Nou Campstadion, waar slechts 20.000 toeschouwers waren komen opdagen, ontwikkelde zich een levendige, produktieve wed strijd, die voortdurend het aanzien waard was. Het was nauwelijks aan de Spanjaarden te zien, dat ze drie dagen eerder een zwaar duel met Real Madrid (0-0) hadden moeten le- Wel was het begin bepaald teleur stellend voor de ploeg van Johan Cruijff. Sredets, dat de halve finales haalde door in Kerkrade Roda JC pas in de serie strafschoppen te overmeesteren, begon bijzonder sterk, ook al werd topscorer Penev gemist. Al na 24 minuten keek FC Barcelona, met de Engelsman Line ker in de basis, tegen een achter stand aan toen Stojtskov uitge kookt over doelman Zubizarreta le pelde (0-1), De ommekeer kwam negen mi nuten voor rust in een merkwaardi ge fase. Eerst profiteerde Lineker van een fout van de Bulgaarse ver dediger Mladenov en nauwelijks zestig seconden later stond de thuisploeg ineens voor door een fraaie treffer van de pas 20-jarige Amor. Hierna speelde er nog maar één ploeg, die van Barcelona. Drie mi nuten na de pauze zorgde Bakero met het hoofd voor zijn elfde sei zoenstreffer nadat Lineker nog een kans had laten liggen (3-1). De Span jaarden maakten hierna de fout de Walraven stapt op bij Den Haag HAASTRECHT (ANP) - Hans Wal raven heeft met onmiddellijke in gang zijn werkzaamheden als voor zitter van de Stichting FC Den Haag neergelegd. „Sportief gezien ging alles naar wens, maar door omstan digheden is een onwerkbare situa tie ontstaan, die elke motivatie om te besturen heeft weggenomen", al dus Walraven. Hans Walraven (44) werd vorig jaar zomer door oud-voorzitter Dé Stoop bij FC Den Haag naar voren geschoven. Samen met sponsor Hans Corsmit hield Walraven in de eerste maanden van zijn bewind grote schoonmaak in de leiding van de club. Zo verdwenen achtereen volgens coördinator Ron Triep, DORTMUND (GPD) De Nederlandse tafeltennisbond heeft voor Henk van Spanje afge- penningmeester Hans van Muijen daan. De 24-jarige Veenendaler is het zat om door de bobo's van de NTTB te worden gema nipuleerd. Volgens de international is het topsportklimaat nog nooit zo slecht geweest. Dat er desondanks door het Nederlands team op het WK tot de verbeelding sprekende prestaties (twaalfde plaats voor de mannen, elfde voor de vrouwen) zijn geleverd, is louter en alleen te danken aan "een stel idioten dat alles voor de sport overheeft". De bondscoach onderkent de pro blemen. Vlieg heeft er bij de NTTB op aangedrongen om een beter top- sportbeleid te voeren. De prestaties in Westduitsland komen Vlieg dan ook goed uit. "We hebben hier bo ven onze mogelijkheden gespeeld", oordeelt Vlieg, "willen we nog be ter, dan hebben we hulp nodig om met de betere landen mee te komen. Ik denk dat de bond nu niet om ons heenkan. Ze zijn in elk geval tevre den. Dat is al heel wat". Volgens Vlieg heeft Nederland op het WK al een prijs te pakken: het wereldkampioenschap benutten van de beperkte mogelijkheden. "De voorzitter van de Nederlandse ka- tafeltennisbond is statisticus. Ik aan heb hem gevraagd om de trainings- vas mogelijkheden van de landen één met zestien naast elkaar te De voetballers van toen met legen darische namen als Gento, Di Stefa- no en Puskas zijn anno 1988 opge volgd door spelers, van wie de naamsbekendheid door de opmars van de televisie vele malen groter is. Butragueno, Hugo Sanchez, Schus ter, ze kennen ze overal ter wereld. Datzelfde geldt bij AC Milan voor Gullit, Rijkaard en Van Basten. Het Hollandse trio heeft vermoedelijk echter nooit gehoord van Prati. Met drie doelpunten tegen Ajax (4-1) be zorgde hij het nu jubilerende AC Milan (90 jaar) in mei 1969 in Madrid de laatste triomf in het belangrijk ste Europese bekertoernooi. AC Milan heeft echter op geen stukken na zo'n rijke Europa Cup geschiedenis als de Spaanse gros sier in voetbalsuccessen. Zo staat de Koninklijke vanavond voor de zestiende keer in de halve eindstrijd van het toernooi der landskampioe nen, tegenover AC Milan pas vijf keer. De ploeg uit Milaan veroverde die cup twee keer ('63 en '69), even zo vaak als die der bekerwinnaars. In 1974 stonden de Milanezen voor de laatste keer in een Europese fina le. In Rotterdam werd toen met 2-0 verloren van Magdeburg. Real Madrid en AC Milan strijden nu om de erfenis die PSV heeft na gelaten. Desondanks spelen Neder landers een hoofdrol in dit gevecht om de hegemonie in Europa. Want net als Real-voorzitter Ramon Men- doza is Milan-trainer Arrigo Sacchi er van overtuigd, dat de triomfator van dit tweegevecht er op 24 mei in Barcelona met de beker vandoor gaat. Met Steaua Boekarest, dat moet afrekenen met Galatasaray, houdt kennelijk niemand serieus rekening. Veel storen „We zullen veel moeten storen. Dat is Real niet gewend, daar kan die ploeg slecht tegen", weet Ruud Gul lit. De door een keelontsteking niet topfitte Nederlander kreeg zater dagavond nog eens de bevestiging, toen hij een deel van de klassieker Barcelona-Real op televisie zag. „We moeten ons instellen op de do de momenten in de wedstrijd. Voor al bij corners duiken ze ineens alle maal naar voren. Het belangrijkste MÜNCHEN (ANP/DPA) - Favo riet Maccabi Tel Aviv en outsider Jugoplastika Split hebben de fi nale bereikt in de strijd om de Eu ropese basketbalbeker voor landskampioenen. Maccabi scha kelde gisteravond in München op de eerste dag van de Final Four Aris Thessaloniki uit met 99-86 (50-48). Jugoplastika haalde ver rassend het sterker geachte Bar celona onderuit met 87-77 (50-41). Maccabi stapte voor het derde opeenvolgende jaar de eindstrijd, binnen. Beide voorgaande jaren werd de ploeg verslagen door Tra cer Milan. De nederlagen waren voor de dertig-voudig kampioen van Israël aanleiding wijzigingen aan te brengen in het spelersma teriaal. De 2 meter 10 lange Lavon Mercer werd gehaald om met Ke vin Magee de reboundkracht on der de borden op peil te brengen. Ken Barlow werd vaker ingezet als power-forward en kreeg in München tot taak de scoredrift van de Griekse topschutter Nikos Galis aan banden te leggen. Die taak vervulde hij bekwaam. Galis maakte pas na de pauze zijn eerste punten, maar werd tot die tijd uitstekend vervangen door spelverdeler Giannakis. Die hield Aris tot de rust in de race (50-48). Na de rust stonden de losgebro ken Galis (21 punten) en center Wiltjer aan de basis voor de Griekse voorsprong na 28 minu ten: 68-60. Een opstootje tussen Wiltjer en Magee luidde de ommekeer in. De Canadees Wiltjer reageerde zijn frustratie af op Magee, die on grijpbaar voor hem was en met 29 punten topscorer werd. Het duel werd vijf minuten stil gelegd. De vele Grieken in de met 12.000 toe schouwers uitverkochte Olym- pia-halle hadden het speelveld bedolven onder vuurwerk en munten. Maccabi kwam daarna gelijk (79-79) en ging er in de laatste vier minuten overheen: Het jeugdige Jugoplastika, met zeven spelers onder de 21 jaar, was over alle linies opgewassen tegen Barcelona, met zijn ervaren krachten San Epifanio, Sibilio, Solozobal, Jimenez en zijn Ame rikaan Norris. Kukoc leidde de Joegoslavi sche dans. De 20-jarige, 2.07 me ter lange international was bij vla gen onnavolgbaar, maakte 24 punten en werd gesteund door Radja (18) en spelverdeler Ivano- vic (21). Het trio speelde intelli gent, liet de bal razendsnel circu leren en nam alle open schietkan sen. De ploeg schoot over de ge hele linie het hoge percentage van 63,3 procent. Barcelona stelde in feite teleur. Bij de rust was het gat al geslagen (50-41). De Joegoslaven koester den die marge zorgvuldig en ook na de pauze kwam de overwin ning niet meer in gevaar. De basketbalploeg van de universiteit van Michigan heeft de titel veroverd in de NCAA- competitie. Michigan won in de finale met 80-79 van Seton Hall (New Jersey). Dat lukte overigens pas in de verlenging. Na de regu liere speeltijd stond er 71-71 op het scorebord. TORONTO (AFP) - Er bestaan Ongezouten kritiek van een semi- profesioneel tafeltennisser, die bij coach Jan Vlieg geen kwaad kan doen. "Voor die jongen mag de NTTB wel een standbeeld oprich ten. Ik ben nog nooit iemand tegen gekomen die zoveel heeft gedaan r de bond. Henk is een superpo- aanwijzingen, dat Ben Johnson sitivo. Op het WK toont hy zich een voor de Olympische Spelen van zijn waardig aanvoerder van het team. arts Jamie Astaphan een verboden Op het beslissende moment tegen stimulerend middel kreeg toege- Frankrijk trok hij de ploeg uit de diend, dat tot dan toe uitsluitend be- stront", toont de Groninger zich in- stemd was voor renpaarden. In de genomen met de aanwezigheid van wandelgangen werd in Toronto tij- Van Spanje, dens het onderzoek van de staats- Het heeft er echter alle schijn van commissie in de kwestie Johnson al dat Henk van Spanje een punt zet druk gespeculeerd over die moge- achter zijn carrière, die zeven jaar lijkheid. De getuigenis van atleet geleden op het EK begon. Hij laat Tim Bethune gaf nog meer voedsel die beslissing afhangen van zijn aan de geruchten. richtingen in het individuele t Bethune, een voormalige 400 me- nooi en de houding van de bond. ter kampioen van Canada, verklaar- Komt er in de huidig de, dat hij in 1985 aan het einde van Spanje onleefbare situatie, geen zijn carrière de geruchten over do- verandering, dan houdt hij het voor ping zelf wilde testen. Door gezien. Johnson werd hij voorgesteld aan De doorgaans introverte tafelten- Astaphan, die hem verzekerde veel nisser toont zich opvallend open ervaring te hebben met dope. Bet- hartig over het falende beleid van hune benadrukte voor de commis- de NTTB. "Tot één dag voor het ver sie, dat het hem niet ging om een co- trek naar het WK wist ik niet ik in meback in de sport maar om het ex- welk hotel de ploeg zat en op welke stuurde de hele ploeg op 12 maart periment. Hij vroeg, Astaphan hem manier we naar Westduitsland zou dezelfde middelen als Johnson te den reizen. Pas vorige week maan- verschaffen. dag vroeg de bond of jk met mijn auto wilde gaan. Maar d het individuele toer- pot. Toen hebben ze het maar aan Paul gevraagd, maar diens auto was de huidige, volgens Van nog niet gekeurd. Uiteindelijk heb ben ze een auto gehuurd. Dat kun je leggen. Op zeker dat wij de minste toch moeilijk een goede organisatie faciliteiten hebben. Dan is het toch noemen". een wonder dat hier zo goed is ge speeld. Ik hoop dat de heren van het -«u NOC hiervan goede notie nemen, IN OOlt geld Want zij hebben er toch voor ge- Teamchef Piet Römgens is volgens zorgd dat ik vorig jaar met twee ge- Van Spanje de kwade genius. "Hij frustreerde tafeltennissers (Haldan Van Spanje, beiden mochten brief, waarin hij ons er op atten- niet naar de Spelen, red.) werd op teerde dat er.op de televisie een pro- gezadeld. We hebben hier ons gelijk gramma kwam van de open siteit over topsport. Maar die uitzen- deze j onge ploeg ding was allang geweest. Dat is te- tatie" kenend voor de NTTB. Ze gehaald, want twaalfde worden met wereldpres- Eén achtste plaats op het EK vol len maar wat aan. We hebben wat gend jaar in Göteborg is de volgen gescholden op Egbert Welsink, de de doelstelling van het Nederlands voorganger van Römgens. Maar die tafeltennisteam. Over twee jaar in man is tien keer beter dan Röm- Tokyo wil Vlieg met zijn ploeg bi, gens. Die belooft veel, maar doet de beste tien landen van de werelc niets. Vier jaar geleden riep-ie dat behoren en op de Spelen in Barcelo hij DORTMUND (ANP) - De Israëli sche tafeltennisbond heeft gisteren bij de strijd om de wereldtitels tafel tennis de diskwalificatie geëist van de spelers uit India. Volgens de voorzitter van de bond Shlomo Ke- dar dient de internationale federatie ITTF op korte termijn maatregelen nemen tegen het Aziatische land. India kwam maandag niet opda gen voor de wedstrijd om de 25e plaats tegen Israel. Een reden werd niet verstrekt. Duidelijk was de po litieke achtergrond van het wegblij ven echter wel. India en Irsael on derhouden geen diplomatieke rela ties. In 1987 kregen de Israëliërs geen visa voor de WK in New Delhi, net zo min als voor Calcutta 1975. De Indiase regering greep toen rechtstreeks in en verbood de orga nisatie de visa te verstrekken. De ITTF besloot India terug te zetten naar de 32e plaats. Het nam genoegen met de verklaring 1 na het langdurige en bijzonder moeiende duel tegen Noorwegen (5- 4) te moe om negen staan voor de wedstrijd tegen Israël, Kedar was des duivels. „De ITTF doet mee aan het politieke spel. De het EK naar de A-categorie, Indiase ploeg mag van regeringswe- handhaven ons in de Superliga ge niet spelen tegen ons. Dat vertel- - -- - zelf. De ITTF moet harde stuur loopt hier met de borst zorgen, na moet er voor een medaille w niets ge- den gestreden. "Heister, Bakker en de- Van Haren hebben hier uitstekende an- dingen laten zien. Maar het kan be ter. Op sommige momenten lieten ze zich afbluffen en dat heeft nooit iets dige winstpartijen gekost. De promoveren op ringen van dit WK hebben ze vee wijzer gemaakt. De toekomst voor w de NTTB ziet er rooskleurig uit spelen goed op het WK. En het be- daar kan niemand omheen. Als dit sponsor maar in al die tijd is er beurd. Ik ben het goed zat ze situatie te tafeltennissen. In an- maandagmorgen dere landen kan alles, bij ons niets, tafel te Er is nooit geld. Wij doen alles de bond, maar v terug. Maar maatregelen talent op de juiste wijze wordt bege- boycotten tegen te gaan." Kedar wees daarbij naar de Inter nationale Tennis Federatie. De ten- nisbonzen diskwalificeerden India, toen het in de strijd om de Davisbe- ker weigerde aan te treden tegen Is rael. „Dat is de enige weg om aan dit soort onvriendelijkheden een einde te maken", aldus Kedar. „Wij zijn bereid om tegen elk land te spelen. Zelfs tegen de Palestijnen." Eerder in het toernooi liet Pakis tan verstek gaan. De Pakistani be riepen zich op een verkeerde inter- dit soort uit. Alsof zij verantwoordelijk zijn leid, dan kunnen we onze plann ADVERTENTIE Indiase teammanager, dat de ploeg pretatie van het toernooireglement. is echter dat we uitgaan van onze ei gen kracht en ons eigen spel spelen. Dat is de aanval". Des te meer, omdat de verdedi ging van Real niet het sterkste deel van de ploeg is, ofschoon Beenhak ker daar iets genuanceerder over denkt. De zwakte, voor zover daar tenminste sprake van is, ligt aan de linkerkant bij Esteban. Beenhakker houdt er daarom rekening mee dat Gullit de opdracht meekrijgt zijn defensie vanaf die kant te bestoken. Op die manier zou Sacchi boven dien Gordillo dwingen tot een wat meer defensieve rol. Die speculaties waren gister avond aan Gullit en Co amper be steed. Net als eerder tegen Werder Bremen vertoefden de Milanezen tot gistermiddag in het trainings kamp Milanello, en kwamen zij pas rond etenstijd in Madrid aan. „We willen ons niet gek laten maken", sprak Gullit namens Sacchi, met wie hij hartgrondig van mening ver schilt over de 'inschaling' van beide teams. „De trainer slaat Real indivi dueel en technisch hoger aan, daar ben ik het echter pertinent mee on- Rijkaard Met Feyenoord en PSV reikte Gullit nooit verder dan de tweede ronde van een Europees bekertoernooi. „Toch heb ik helemaal niet het ge voel dat ik in een halve finale sta. Nu we zover zijn gekomen, zijn we zo overtuigd geraakt van de eigen kracht, dat we niet meer tegen Real opkijken. Door alles wat ik het laatste jaar heb meegemaakt, het Europees kampioenschap en de Eu ropa Cup-wedstrijden, ben ik aan de spanning gewend geraakt en leer je daar vanzelf mee om te gaan". De druk van het 'moeten preste ren' ligt Frank Rijkaard heel wat zwaarder op de maag. De dit seizoen in Milaan debuterende verdediger annex middenvelder heeft het daar zichtbaar moeilijk mee. Rijkaard voelt zich niet echt op z'n gemak en ligt bovendien regelmatig overhoop met Sacchi. Rijkaards voorkeur gaat uit naar een positie centraal op het middenveld, door de langdurige blessure van Galli, die al het hele seizoen ontbreekt, benut Sacchi hem echter regelmatig als voorstop per, zoals ook vanavond tegen Hugo Sanchez. PSV ziet nu z'n kans schoon en wil een serieuze poging wagen Rijkaard alsnog naar Eind hoven te halen. De koploper van de eredivisie realiseert zich dat met een dergelijke transfer tenminste tien miljoen gulden gemoeid is. Drie keer scheepsrecht zou AC Milan toegang verschaffen tot de eindstrijd in de Catalaanse hoofd stad. Het Italiaanse voetbal zou daarmee tegelijk in een klap verlost zijn van een Real-syndroom. Ach tereenvolgens Intern, Juventus en Napoli moesten het hoofd buigen voor de Madrileense equipe. Het on geslagen EC-thuisrecord van Real, dat al dateert van mei 1985, spreekt evenmin in het voordeel van AC Milan. Zoals de ploeg ook al weinig support heeft te verwachten van de duizend tifosi. Uit wraak dat slechts een vijfde van de bestelde 5.000 kaarten werd toegewezen, krijgt Real Madrid niet meer dan 650 en treebiljetten voor de return over twee weken in het San Siro-stadion. ALBERT GEESING DE AKTIEVE SPORT VOOR IEDEREEN Mickael Appelgren in actie tegen de Chinese wereldkampioen Jialiang. De Zweed won zijn partij en stelde daarmee de wereldtitel veilig voor zijn land. (foto anp) DORTMUND Na een decennium Chinese overheersing heeft Zweden gisteravond de macht gegrepen bij het tafeltennis. De absolute Aziatische grootmacht, die in de laatste dertig jaar tien keer de landentitel bemachtig de, werd op het wereldkampioenschap in Westduitsland op een nog nim mer vertoonde manier ontluisterd. Met 5-0 denderden de ontketende Scandinaviërs over de verbijsterde Chinezen. Binnen de internationale tafeltenniswereld werd rekening gehouden met een machtsgreep van Europa. De laatste jaren hebben zich binnen China nauwelijks nieuwe talenten aangediend. Het trio dat gisteravond het centre-court van de uitverkochte Westfalenhallen werd opgestuurd (wereldkampioen Jiang Jialiang, Teng Yi en Chen Loncan) vormde ook bij de WK in Delhi de basis. Destijds in India toonde China zich ongenaak baar: 5-0. De eerdere drie confrontaties eindigden overigens ook in een Chinese overwinning. Maar de Zweden weigerden zich bij de suprematie van de Aziaten neer te leggen. De Zweedse coach Glenn Osth verklaarde voor het WK dat zijn pupillen de strijd met de Chinezen aankonden. Jan-Ove Waldner, Mickael Appelgren en Jörgen Persson verbaasden zelfs Östh met hun overtuigen de optreden. Wereldkampioen Jialiang probeerde in de vierde partij tegen Waldner de strijd nog een andere wending te geven. Bij een 8-5 stand in het voordeel van de Zweed in de beslissende game, keurde de Westduitse arbiter Eigler voor de tweede maal een service van de Chinees af, die daarop het vertrek van de leidsman eiste. Na een onderbreking van twintig minuten kreeg Jialiang zjjn zin, al werd hij niets wijzer van de mutatie. Mickael Appelgren zorgde voor het verlossende punt, dat de Zweedse delegatie in extase bracht. De Chinese coach Xu Shaofa berustte in de nederlaag van zijn ploeg. "Ik heb al eerder gezegd dat we de voorsprong op andere landen verliezen. Het resulaat van vandaag verbaast mij dan ook niet echt. De spelers konden niet beter. Ik verwacht dat we zeker vijfjaar zullen nodig hebben om het verloren terrein te herwinnen". Zuidkorea eindigde als derde, de Sovjetunie werd vierde. WOENSDAG 15.30-17.15 Ned 3: Studio Sport: wielren nen (Gent-Wevelgem). 15.15-16.50 BBC 2: Paarderennen: in As cot. 17.30-18.05 BBC 2: Darts: Britse jeugd kampioenschappen. 19.00-20.00 SKY: Eye on Sport. 20.00-21.00 SKY: Tafeltennis: WK in Dortmund. 20.00--.- BRT 2: Sportavond: met o.a. Europacup-voetbal en een samenvatting van Gent-Wevelgem. 20.15-22.30 Did 1: ARD-Sport extra: rechtstreeks verslag van VfB Stuttgart-Dy namo Dresden en een samenvatting van Napoli-Bayern München, de eerste wed strijden in de halve finale van het UEFA- toemooi. (de mogelijkheid bestaat dat Na poli-Bayern München live wordt uitgezon den. In dat geval komt Stuttgart-Dynamo Dresden in samenvatting). 20.29-22.45 Ned 3: Studio Sport met een samenvatting van Steau Boekarest-Gala- tasaray (halve finale EC 1) en aansluitend een rechtstreekse reportage van Real Ma- drid-AC Milan (tweede halve finale EC 1). 21.00-22.00 SKY: Basketbal: Europa Cup I halve finale, Barcelona Jugoplastika vanuit München. 21.45-22.00 Super: World News: met o.a. sport. 22.00-00.00 SKY: International Football: Europacup. 23.15-00.45 BBC 1Sportsnight: met o.a. Europacup-voetbal. 00.00-01.00 SKY: IJshockey: WK B-lan den in Noorwegen. DONDERDAG 10.03-12.10 Did 1: ARD-Sport extra: Europacup-voetbal. 14.40-15.00 BBC 2: Under Sail: zeilmaga- 14.50-15.15 BBC 1Paddles Up: serie re portages over de kano-kampioenschap pen bij Llangollen in Wales.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17