'Het gaat om echte emoties' TELEVISIE TOEGELICHT GEVARIEERD Lazio zonder uitschieters Montezuma in eigen beheer Cliff ook na dertig jaar Amusement Moet er meer amusement op de Nederlandse televisie komen? Deze vraag stelt Legien Krom kamp in het NCRV-discussiepro- gramma 'Welles Nietes'. In ons land wordt op het moment uit voerig gepraat over de wenselijk heid van commerciële televisie. Volgens velen biedt commerciële televisie de kijker meer en beter amusement. Anderen wijzen erop dat de televisie steeds meer de Kast der verstrooiing wordt. In formatie wordt weggedrukt of kleurrijk verpakt. In de studio praten programmamakers, kij kers en deskundigen over deze kwestie, (zaterdag. Nederland 1, 17.45 uur). Wachtlijst Het NCRV-programma 'Rondom Tien' besteedt aandacht aan de problemen van ouders met gees telijk gehandicapte kinderen. Voor vele van deze kinderen is geen plaats in tehuizen of inrich tingen. Ze staan soms al jaren op een wachtlijst. Dit leidt tot schrij nende situaties in veel gezinnen, omdat veel kinderen niet meer handelbaar zijn naarmate ze ou der worden. In Rondom Tien ver tellen Maarten en Evelien, twee zwakbegaafde jongeren, dat zij net als hun broers en zusters graag het huis uit willen. Zij kun nen echter niet zelfstandig wonen en plaats in een tehuis is er niet. (zaterdag, Nederland 1,21.31 uur). Speelfilm De komische speelfilm 'Best De fense' die door Veronica wordt IN H E T W uitgezonden is gebaseerd op de roman Easy en Hard Ways Out van Robert Grossbach. Het is een verhaal van twee mannen, dui zenden mijlen en twee jaar van el kaar gescheiden. Hun levens wor den aaneengesmeed door simpel weg het lot. Ingenieur Wylie Coo per (Dudly Moore) werkt aan een klein onderdeel van een raketten- geleidingssysteem voor een su pertank. Twee jaar later wordt lui tenant Landry (Eddie Murphy) de woestijn in gestuurd om de super- tank te testen. Hierbij ontstaan er wat problemen. Regie: Willard Huyck. (zaterdag, Nederland 2, 22.35 uur). Wijnexpres Veronica brengt de eerste afleve ring van de dertiendelige serie 'Wijnexpres'. In de programma's wordt een toeristische tocht ge maakt door landen waar wijn van daan komt. Het programma laat zien hoe wijn gemaakt wordt. De wijnproducent zelf staat in deze serie centraal. Wijndeskundige Bernd Schneider presenteert het programma. De eerste uitzending gaat over wijn in Griekenland, (zaterdag, Nederland 2,19.25 uur). Filmmaand De maand april is voor de TROS filmmaand. De kijker kan in deze maand acht films verwachten uit vrijwel elk genre. De TROS be gint met 'L'etoile du Nord' waarin Simone Signoret de hoofdrol ver tolkt. Het verhaal speelt zich afin E E K E I N D E de jaren dertig. Edouard Binet, een weduwnaar, keert na een lang verblijf in Egypte naar Frankrijk terug. Aan boord ontmoet hij de mondaine zangeres Sylvie Baron. Ze is de geliefde van de rijke Egyptische zakenman Nemrod Loktoum. Maar ze blijkt ook niet afkerig te zijn van Edouard. (za terdag, Nederland 2, 00.21 uur). Nauwgezet De VPRO brengt het eerste deel van de vierdelige televisievertel ling 'Nauwgezet en wanhopig'. In de afleveringen vertellen vier ver schillende mannen over de be langrijkste episoden en ervarin gen in hun bestaan: van de meest prille herinneringen tot de denk beelden van vandaag de dag. Wim Kayzer koos voor de volgende persoonlijkheden: de Colom- biaanse schrijver Garcia Mar- quez, de Amerikaanse cultuurfi losoof George Steiner, de Spaan se minister van cultuur Jorge Semprun en de Hongaarse schrij ver György Konrad. Kayzer koos voor deze mannen, omdat "hun persoonlijke geschiedenis gedic teerd is door De Geschiedenis". Het eerste deel schetst de kinder tijd van de vier hoofdpersonen. En ze hebben iets gemeen: Kafka kennen ze alle vier en ook met Freud hebben ze te maken gehad, (zondag, Nederland 2,21.22 uur). Werken In de serie 'Werken aan werk' van de RVU/Educatieve Omroep gaat het over lichamelijke belasting. Per dag worden er zo'n duizend Nederlanders ziek door zware li chamelijke belasting tijdens het werk. Liefst 25 procent van de langdurige ziekteverzuim wordt hierdoor veroorzaakt. Meestal gaat het om rugklachten, vooral bij mensen in de bouw, in de ver zorgende sector of in de vuilver werking. In 'Werken aan werk' worden een aantal mensen ge volgd die in deze bedrijfstakken werkzaam zijn. Verder komt be- wegingsdeskundige Peter Vink aan het woord. Hij geeft zijn visie over deze zaken en legt uit wat de gevolgen zijn van lichamelijke belasting. Vink vindt onder meer dat training voor zware beroepen onontbeerlijk is. (zondag, Neder land 3, 22.10 uur). Rijnland Rijnland tv komt met een verslag van een thema-avond over de zo genaamde T990-maatregel', geor ganiseerd door de meidengroep van de FNV-Leiden. Verder een verslag van de gratis buslijn die vandaag gr^t rijden tussen de twee Leidse brandweerkazernes en waarop passanten voor niets mee kunnen rijden. In het sport- gedeelte een samenvatting van de kampioenswedstrijd van de za terdagvoetbal-eersteklassers Rijnsburgse Boys-Noordwijk, ge speeld op tweede paasdag. Ten slotte beelden van het voet-fiets- verkeer van Voorschoten naar re creatiegebied De Vlietlanden dat op Goede Vrijdag weer in de vaart ging. (zaterdag en zondag, 18.00- 19.00 uur). Capitool In 'Het Capitool' (NOS) wordt zondag gediscussieerd over het thema 'de Sovjetunie na de ver kiezingen'. Gespreksleider is Fred Verba- kei. Gasten zijn onder anderen: Marius Ernsting, vice-voorzitter van de CPN, Olga de Haan, mas sapsychologe en schrijfster van het boek 'Vrouwen in de Sovjetu nie' en Theo van Tijn, hoogleraar economische en sociale geschie denis aan de Rijksuniversiteit Utrecht. (Nederland 3,12.00 uur) Rijnland Arthur Boni i (zaterdag,"Nederland 1,20.33 uur) Rijnland Radio Sport geeft live- verslagen van voetbal, korfbal (Danaïden-PANS) en basketbal (BV Leiderdorp-ASVU). Verder impressies van het zaterdagvoet bal en regionaal, landelijk en in ternationaal sportnieuws, (zon dag, 14.00-18.00 uur). De passie in de rock van Sonic Youth ZATERDAG 1 APRIL 1989 bijdrage: Bram van Leeuwen AMSTERDAM - In den beginne was er niets. Toen schiep de Newyorkse rockformatie Sonic Youth het 'geluid'. En uit dat geluid groeide langzaam maar zeker de 'song'. Hun achtste al bum Daydream Nation is een collectie van veertien onver valste rocksongs en Sonic Youth mag zich inmiddels de belangrijkste undergroundfor- matie van de jaren tachtig noe men. door Peter de Bruyn "Geen van ons is excentriek". Bas- siste Kim Gordon glimlacht on weerstaanbaar. "Alleen de band als geheel heeft misschien iets excen trieks. Dat we nu zijn wat we zijn, komt alleen doordat we altijd pre cies gedaan hebben wat we zelf wil den. Ieder van ons vanuit onze ei gen persoonlijkheid. Zonder naar andere rockbands te kijken". "Maar het is moeilijk om jezelf te analyseren", valt drummer Steve Shelley bij. "Wat we doen is alle maal zo intuïtief. We willen ons ner gens op vastpinnen". Sonic Youth valt ook niet vast te pinnen. Sonic Youth is een bewege lijke muzikale substantie: voelbaar, maar niet te vangen. Sonic Youth is voortdurend in ontwikkeling - de trends steeds een stap voor. Sonic Youth, dat zijn twintig gitaren, drie kanten, vier karakters binnen één muzikaal concept. Ooit bliezen de gitaristen Lee Ra- naldo en Thurston Moore geluids orkanen in het orkest van avantgar- de componist Glenn Branca. Maar Ranaldo en Moore wilden rock'n 'roll. Andere rock'n'roll. Dus von den ze aan het begin van de jaren tachtig het gitaarspelen opnieuw uit. Schroevendraaiers en drum sticks tussen de snaren. Ritmisch in- en uitpluggen van de versterker- snoeren, alle variaties van het rond zingen, het laten interfereren van de gitaren onderling. Kortom, er bleek heel wat meer mogelijk dan het spe len van die paar klassieke accoor- den. Passie Maar er is meer. Sonic Youth onder scheidt zich van veel klinisch aca demische avantgarde, door een ver pletterende power en een overrom pelende passie. "Yeah, zeker", zegt Kim. "Hartstocht is, eh... Hartstocht is vuur. Het zal ongetwijfeld te ma ken hebben met de haat-liefde ver houdingen binnen de groep. Dat le vert een spanning op die je ook in onze muziek terughoort. En die spanning is er tegenwoordig nog maar weinig in de rock". "In onze muziek vind je het hele spectrum aan emoties terug, zoals wij die voelen. In het verleden vond men ons negatief. Maar dat is onzin, omdat het nooit het enige was dat in onze muziek naar buiten kwam. Het gaat ons niet om negatief of positief, maar om reële emoties. Iedereen die songs schrijft, iedere kunstenaar, probeert zijn emotionele grenzen op te rekken". Bij Sonic Youth gebeurt dat gie rend, krijsend, zuchtend, pompend en smachtend. Gitaren worden ver-, troeteld of gemolesteerd om dat ene geluid, dat ene nuanceverschil te krijgen. Thurston Moore, aarzelt niet om met zijn instrument op de versterker te beuken, om zo een be paalde resonantie te creëren. Lee Ranaldo zit ondertussen in kleer makerszit op het podium. Zijn gi taar als een sitar tussen de knieën geklemd. Eigenlijk speelt Sonic Youth gewoon raga's. Newyorkse rock'n'roll-raga's, waarbij Moore, Ranaldo en Kim Gordon om beur ten hun mantra mogen zingen. Daydream Nation gaat over Ame rika, zoals Lou Reeds nieuwe album over New York gaat. Een plaat als een kroniek. En ondertussen zijn er al ruim honderdduizend van ver kocht, wat extreem veel is voor een underground-groep die nauwelijks aandacht krijgt op radio of televisie. En dan is er nog Ciccone Youth, de muzikale hobbyclub die bestaat Het derde album van de in Frank rijk geboren Viktor Lazlo is me niet echt meegevallen. De meeste van de tien composities op de nieuwe lp lij den onder een vrij grote eentonig heid. Viktor heeft zonder enige twij fel een zeer boeiende stem met uit gebreide mogelijkheden, maar die worden op 'Hot and soul' zeker niet optimaal benut. Er zitten wat meer up-tempo nummers in dan op de voorgaande schijf, maar het blijft toch allemaal weer steken in de ene keer wat jazzy de andere keer wat soulachtig sfeer tje zonder werkelijke uitschieters. Wat dat betreft is een wat verveeld aan de bar hangende Viktor op de hoes karakterstiek voor wat er op de schijf te beluisteren valt. De enige uitschieter is in feite Long distance, dat als single hitpotenties heeft. Geef mij de Viktor Lazlo maar van een nummer als Backdoor man, wat inmiddels is uitgegroeid tot een evergreen. En mocht ze geen beter repertoire kunnen vinden dan op haar laatste lp voorgeschoteld wordt dan kan ze altijd nog uitste kend songfestivals presenteren want dat deed ze twee jaar geleden in Eurovisieverband uitstekend. Close harmony-zang is nu niet be paald een genre waarmee je hoge verkoopcijfers kunt scoren. Van daar dat de Nederlandse groep Montezuma's Revenge hun eerste lp/cd maar in eigen beheer uitbrach ten. De groep bestaande uit Paul Jasper (bas), Bart Keuskamp (bas- bariton), Kees Taat (bariton), Maar ten Mourik (tenor) en Rob Veldhuij- sen (tenor) kwam tijdens een toeval lige ontmoeting in Mexico tot stand en bestaat inmiddels 4 jaar. In 1986 won Montezuma het na tionale close harmony concours en in het zelfde jaar begon men met een avondvullende theatershow on der de titel 'Volume 1'. Op hun eerste plaat jaar werd gewerkt, staat een twaalf tal bekende en minder bekende popsongs dat a capella wordt gezon gen. De arrangementen zijn alle maal van eigen hand en vertonen stuk voor stuk een grote originali teit. Bassiste Kim Gordon:Geen Het enige waar ik vraagtekens bij zet zijn platvloersheden zoals in het nummer Lady Marmelade. Grace Jones; die het 'Voulez—vous cou- cher avec moi' ook vertolkte, mag grofheid als handelsmerk hebben, Montezuma heeft dat beslist niet nodig. Het stemmenmateriaal pas won derlijk goed bij elkaar en de vin dingrijkheid bij het arrangeren is een verademing. Het is bijvoor beeld iets heel anders dan het Deep River Quartet, dat maar zeer moei lijk de gebaande paden verlaat. Goed, het zijn nog geen Swingle Singers, maar hun debuut-lp is veel belovend. De oude Tokens-hit The lion sleeps tonight is al door velen nageaapt, maar Montezuma slaagt erin het nummer een heel eigen sfeer te geven. Datzelfde geldt voor de Supremes-hit Stop in the name of love, de oude rock-and-rolltopper Splish splash, en het recentere Paul Simon-succes 50 ways tot leave your lover. Roem in het populaire genre is zeer vergankelijk. Er zijn zangers en zan geressen die het na één hitje al weer hebben gehad en waarvan je verder nooit meer iets hoort. Uitzonderlijk is daarom wanneer in die supersnel verblekende wereld een zanger als Cliff Richard er in slaagt 30 jaar mee te blijven draaien en op gezette tij den in uiteenlopende genres zijn hits scoort. uit dezelfde te Ciccone Youth-plaat The Whitey Album staat vol 'noise', ruis, rap en een handvol Madonna-covers. Een project dat van extremen aan elkaar hangt, maar even intense muziek oplevert als Daydream Nation. "Ciccone Youth, dat is de groep die zich in de studio aan allerlei ap paratuur vergrijpt, zoals een kind in een speeltuin", zegt Steve Shelley bijna verontschuldigend. "Het is voor ons, voor Sonic Youth, een ma nier om te ontsnappen aan die ver schrikkelijke rockroutine van tou- ren, plaat opnemen, touren, plaat opnemen". Maar ondertussen is de fascinatie voor Madonna oprecht. Want Ma donna is zo Amerikaans als Disney land en cola. En zo Amerikaans ais Sonic Youth. Wat vinden ze eigen lijk van het nieuwe Madonna-al bum? "De single Like a Prayer is oke", reageert Kim onmiddellijk. "En dat duet met Prince klinkt ook wel fris en spannend. Maar verder vind ik die nieuwe plaat waardeloos. Ze speelt te veel op safe. Als personali ty, fysiek, kan ze nog wel degelijk uitdagen, maar muzikaal niet meer. Ze wil iedereen een beetje plezieren en haar image niet beschadigen". "En wij? Nee, ik denk niet dat wij ooit bang hoeven te zijn voor ons image". Kim lacht nu breed, diept een lipstick op uit een handtas en kleurt haar lippen rood. En nog lijkt er geen einde te ko men aan de carrière van Cliff. In een recent interview met Ivo Niehe zei hij nog te blijven zingen zolang zijn platen worden gekocht en hij ple zier blijft houden in het zingen. Wat die verkoop in ons land be treft zit er weer een aardige stijging aan te komen. Want EMI heeft sa men met EVA ter gelegenheid van het feit dat 30 jaar geleden zijn eer ste single 'Move it' uitkwam vier dubbel-lp/cd's uitgebracht waarop steeds 32 hits (cd:36) zijn samenge bracht. Compilaties van Cliffs hits zijn de afgelopen jaren al eerder ver schenen, maar nog niet zo uitge breid als nu. Elk album heeft een ei gen karakter. Zo staat de eerste vol ledig in het teken van de rock and roll (Please don't tease, Be-bop-a-lu- la), terwijl de tweede is gewijd aan zijn successen op het witte doek en in het theater (The young ones en Summer holiday). De derde is een compilatie van al le grote hits met onder meer Living Doll terwijl op de vierde vooral ro- mantische ballads zqn samenge bracht zoals Miss you nights. In het spoor van de Cliff complete collectie is er nog een vijfde dubbel- lp/cd uitgebracht van de groep die Cliff vele jaren begeleidde: The Shadows. Ook zij scoorden in de ja ren 60 een aantal grote hits zoals Apache en 36-24-36, het nummer dat jarenlang de herkenningstune was van het tv-programma Top of. Flop. Overigens ook de Shadows be staan nog steeds en maken af en toe een cd waarop een aantal hits met een typische Shadow-verfje worden bijgekleurd. kleverig 12. ontharen 14. pl. in Noordholland 15. van de politie uitgaande 16. klein zeeschip 17. pl. in Limburg 18. onwaardig (fr.) 19. blijk v. verering 29. he melsgeest 30. iemand van adel 31. riv. in Nederl. 32. emmertje 34. peulvrucht 35. drinkbeker 36. Eng. titel Oplossing Horizontaal 2. gebied met lage luchtdruk 8. ontvangstbewijs 9. uiterlijke ge daante (model) 10. titel 11. ple zier 13. het knijpen 16. eiwitach tig bestanddeel v. melk 20. le vendigheid 21. mes voor het af strijken v. drukinkt 22. ont- vangdraad, voelspriet 23. gek neusde plek 24. geregelde dienst v.e. schipper 25. alarm signaal v.e. tram 26. bouwval 27. zee om de polen 28. tamelijk 32. loon 35. beklemd 37. teruggang 38. tijdperk 39. Eng. titel .40. ta kelblok Verticaal 1. aangename reuk 2. twee stemmig gezang 3. uitstekend 4. adelijke 5. duivel 6. deelbaar door twee 7. deel v.e. ladder 11. ai mmwmsarmüaca ouama aaaidaeaaia de Leidsch Dag blad-handdoek zijn: J.H. van Duyn, Churchilllaan 17,2215 PE Voorhout en L. Cebol-Brocaar, Obrechtstraat 105, 2324 VM Leiden. toege- Oplossingen onder vermelding van 'Puzzel' voor donderdag op briefkaart of in een enveloppe zen den aan: Redactie Leidsch Dag blad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. ZATERDAG Radio 1 na 18 uur TROS: 18.07 Coulissen. NOS: 19.03 De Samenloop. 23.06 Met het oog op morgen. KRO: 0.02 Eenzaam avontuur. 1.02-7.00 Nie mandsland. Radio 2 na 18 uur KRO. 18.04 Echo. 18.15 Levenslief en levensleed. 19.03 KRO's coun try time. 20.00-7.00 Zie radio 1. Radio 3 na 18 uur NOS: 18.04 Driespoor. NCRV: 19.03 Koploper. 20.03 Harro de Jonge, met om 20.03 Elpee pop special. 21.03 Elpee- en CD pop; 22.03 Country style. 23.03-24.00 Late date. Radio 4 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. VOO: 18.02 Avondstemming. 20.00 Nws. KRO: 20.02 KRO-kiassiek op zaterdag avond, met om 20.02 Claudio Mon teverdi. zijn muziek, zijn brieven; 21.05 Gaudeamus Vertolkers-Con cours 1989. 21.400rgelrubriek. 22.20 Laudate. 23.00-00.00 KRO- Literair. Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. EO: 18.10 lyi Ha- berler (Goed nieuws). 18.25 Kayen Rasja (Er is hoop). IOS: 18.40 Ara bisch progr. NOS: 19.00 Progr. voor buitenl. werknemers. EO: 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14. EO-Metterdaad hulpverle ning. 21.15 Reflector. 21.35 Deze week. 22.00-23.00 Zaterdagavon- tuur. VLOK KATWUK 09.00-10.00 muziekprogramma met Hans Susan 10.00-11.00 'Informatief', nieuws en actualiteiten 11.00-13.00 'Jongerensoos', jon gerenprogramma 13.00-14.00 'Groeten en verzoe ken'. populair verzoekplatenpro- gramma 14.00-15.00'Het blijft Hollands', muziekprogramma OMROEP RUNLAND Radio 1 NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 7.02 KRO's ontbijtshow. 7.53 Ter overweging. EO: 8.05 Groot nieuws. VOO: 9.02 Veronica sport. TROS: 10.02 Wegwezen. VARA: 11.02 VARA Radio 1 zondageditie. 12.02 O0hef en vertier. NCRV: 13.05 Hier en Nu. NOS: 14.02 Langs de lijn, sport en muziek. 18.02 Meer over minder op zondag. VPRO: 19.02 The Groove Juice Special. AVRO: 20.02 Toppers van toen. 21.02 Play it again. 22.02 Now'sthe time. NOS: 23.05 Met het oog op morgen. TROS: 0.02 TROS Nachtwacht; 6.02-7.00 Een goede morgen met Ron Brandsteder. Radio 2 NOS: elk heel uur nieuws. VARA: 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Tony van Verre ontmoet Rob van Reijn (2). AVRO: 10.30 Muziekmozaiek. 12.02 AVRO muziektheater. 13.02 AVRO's radiojournaal. 14.02 Ne derlands op AVRO 2.15.02 Muziek met Meta. 16.30 Kom 's langs in Des Indes. 18.02 Dat zoeken we op... 19.02 Leuterkoek en zandge- bak. 19.10 Ssssssst19.30 De hersengymnastiek. 20.02-7.00 Zie radio. 1. Radio 3 NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 8.02 Heksennest, dorp der dorpen. 9.02 Zin in pop. 10.02 De wakkere wereld. 12.02 KRO-miniparade. 13.02 Het weeshuis van de hits. 15.02 Tijd voor toen. 16.02 KRO's zalige liefdeslijn. 18.02 KRO's Hit week. 19.02 Pop-eye. 20.02 Radio Radio 4 NOS: 8.00 Nws. 8.02 H-Vier. 9.00 Onder de Groene Linde. 9.15 Musi- ca Religiosa et Profana. 9.55 Pro- gr.-overz. 10.00 Nws. KRO: 10.02 Eucharistieviering. NOS: 11.00 Für Elise. 13.00 Nws. 13.02 Opera Ma tinee. 14.15 Concert op de Zondag middag met om 14.00 Praten over muziek. 14.20 Symfonie nr. 9 van Mahler, door het Rotterdams Fil harmonisch Orkest o.l.v. James Conlon. 16.00 NOS Jazzgeschie denis (nr. 433). 16.30 Diskotabel. 18.00 Nws. TROS: 18.02 Continu Klassiek. 20.00 Nws. 20.02 Specia liteiten d la carte. 22.00 Kamercon cert: Van barok tot heden in kleine bezetting: Strijkkwartetten. 23.00- 0.00 Finale. RadioS NOS: 6.30-6.49 Scheepvaart- en marktberichten en uitgebreid weer bericht. 9.00 Nieuws. NCRV: 9.02 Woord op zondag. 9.30 Te deum laudamus. NOS: 9.55 Waterstan den. IKON: 10.00 Verhalen vooraf. 10.10 Kerkdienst. 10.58 Wilde Ganzen. 11.00 De andere wereld van zondagmorgen. NOS: 12.00 Nieuws. VOO: 12.05 Het zwarte gat. 14.00 Radio Romantica. NOS: 16.55 Mededelingen en schippers berichten. Zendtijd voor de kerken: 17.00 Kerkdienst. 17.58 Wilde Ganzen. NOS: 18.00 Nieuws. IKON: 18.10 Mensen. 18.25 Litur gie en kerkmuziek. IOS: 18.40 De Islam. NOS: 19.00 Pro- na voor buitenlandse werkne- 19.20 Suara Maluku. 19.55 Marokkanen. NOS: 22.10-22.40 OMROEP RUNLAND 10.30-11.00 Radio Gezondheid 11.00-12.00 Sassenheim Lokaal 12.00-13.00 Noordwijkerhout Lo kaal 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-18.00 Sport 18.00-19.00 Warmond Lokaal 19.00-22.00 Rijnland Royaal LOKALE OMROEP ALPHEN 20.00-21.00 Alphens Newsma gazine 21.00-22.00 Sportcarrousel VLOK KATWUK 09.30Kerkdienst MAANDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. NCRV: 7.04 Hier en nu. 7.15 Het Levende Woord. 7.22 Lichte muziek. NOS: 7.30 Nws. NCRV: 7.33 Hier en nu. 8.32 Maandagmorgen magazine. 12.06 Boer en tuinder. 12.32 Over kopen gesproken. 12.49 Moment. NOS: 12.55 Meded. t.b.v. Land- en Tuinbouw. NCRV: 13.09 Hier en Radio 2 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. TROS: 7.04 Een goede morgen met Ron Brandsteder (8.04-8.15 TROS-Ak- tua) 9.04 TROS Gouden Uren. 11.04 Op Volte Toeren. 12.04 An- dró van Duin. 13.04 TROS Aktua. 13.15 Tijd voor Tetske. 14.04 Mu ziek uit duizenden. EO: 15.04 Met muziek het hele land door. 16.04 Open huius ontmoeting. 16.57 EO- Metterdaad hulpverlening. 17.04 Ronduit Radiokrant. Club veronica trend. KRO: 21.03 KRO's Jazz Connection. 22.03 Op de eerste rang. 22.50 In het teken van de regenboog. NOS: 23.06 Mei het oog op morgen. AVRO: 0.02 Easy listening. 2.02 AVRO's nacht dienst. 6.02*7.00 Auto in! Avro aan! Rad» 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. AVRO: 6.02 De Baas van de week. 9.04 Ar beidsvitaminen. 12.04 Hollands Glorie. 14.04 Toppop Radio. 16.04 Toppop twintig. Radio 4 voor 18 uur KRO: 7.00 Nws. 7.02 Aubade (8.00 Nws). 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO-Klassiek op maandag morgen. 11.50 Over muziek. 12.00 Radio Vierklank (13.00 Nws.) 13.50 Over Kunst en Cultuur. 14.00 KRO- Klassiek op maandagmiddag. 15.50 KRO-literair: Over poëzie. 16.00 In antwoord op uw schrijven. 16.45 Zin in muziek. VARA: 17.00 Werken van Zelenka. Radio 5 voor 18 uur NOS: 6.30-6.49 Schoepvaart- en marktberichten en uitgebreid weer bericht. 9.00 Nws. 9.02 NOS Spor tief. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Het hoogbegaafde kind. VARA: 10.00 Factor 5, met om 11.00 Be richten van en over ouderen. NOS: 12.00 Nws. HUM. VERBOND: 12.03 Het voordeel van de twijfel. NOS: 13.00 Nws. VARA: 13.10 Faktor 5. met om 13.10 Bericht van buiten. STICHTING NEDERLAND SE SCHOOLRADIO: 14.00 Moet je boerenslim. 14.25 Radio Driehoog achter. 15.00 Bericht uit het konink- RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weersberich-

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 36