EEN NIEUWE AUTO EN TOCH OP VAKANTIE! Arbeiders negeren werkbevel regering 0% RENTE.* BESLIS VÓÓR 31 MAART. Lauwe reactie China op voorstel Moskou VS-minister Baker: nieuwe rol Rode Khmer in Kampuchea Mijnwerkers Kosovo opnieuw in staking Vrouw in cel na weigering te getuigen tegen haar man Gorbatsjov van plaats Congres verzekerd Botha hervat onbewogen zijn taak als president Hongarije viert onafhankelijkheidsdag ZES MAANDEN LANG DONDERDAG 16 MAART 1989 LONDEN "Ik ben ongelooflijk bitter. Mijn gemoed zal pas tot rust komen als er recht is gedaan en die man is ontslagen. Pas dan zal ik in nerlijke vrede hebben". Michelle Renshaw, een 24-jarige Britse moe der, werd midden vorige week in door Wim Kootstra BELGRADO (AP) - In de J oegoslavische provincie Kosovo hebben ongeveer 2000 mijn- stondwegens'^mi^wdeUng. werkers van Albanese afkomst gisteren opnieuw de bevelen van de regering om aan het Terwijl verdachte Michael Willi- werk te gaan naast zich neergelegd. De televisie vertoonde later op de dag beelden van een speciale legereenheid voor terrorismebestrijding, die is uitgerust met pantserwagens, die een oefening hield bij Pristina, de hoofdstad van Kosovo. een cel geworpen. Rechter James Pickles veroordeelde haar tot een week gevangenis-straf wegens 'minachting van het gerecht'. Mi chelle weigerde te getuigen tegen haar voormalige vriend, die terecht van rechter Pickles veroorzaakte een storm van verontwaardiging in het Verenigd Koninkrijk. Labour- kamerleden bereiden een petitie voor aan Opperrechter Lord Mackay om de 'gevoelloze' rechter Pickles te ontslaan. Labour Kamerlid Clare Short noemde het rechterlijk vonnis ^'Taa"k hebLen 'uiroorl' on itnloonc haar haH Piclflpc deze vrouw op ongevoelige, arbi traire en domme wijze door de rech ter is behandeld, terwijl zij gerech tigheid zocht". Maar rechter Pickles (64) v Volgens het persbureau Tanjug hield de oefening verband met de noodtoestand die onlangs in Koso vo is afgekondigd. De stakingen van ongeveer 2000 mijnwerkers in drie belangrijke mijnen in Kosovo, de lood- en zinkmijnen Strari Trg en Kisnica, alsmede de magnesium- carbonaatmijn Goles, werden on verminderd voortgezet. De staken- MOSKOU (Rtr/AFP/DPA/AP) - De opvolgen, Russische partijleider en president Gorbatsjov en nog 99 andere partij functionarissen zijn gisteren aan het begin van de zitting van het Centraal Comité gekozen als afge vaardigden in het Congres van Volksafgevaardigden. Voor de par tij zijn in het nieuwe parlement 100 zetels gereserveerd. De verkiezin gen voor het grootste deel van de ze tels in het Congres worden op 26 maart gehouden. In totaal waren 31.000 partijleden voorgedragen voor een zetel in het parlement, maar daarvan bleven er uiteindelijk maar 100 kandidaten over. Naast Gorbatsjov krijgen ook Ligatsjov, premier Ryzjkov, de par tij-ideoloog Medvedev en de Mos- kouse partijchef Zajkov een plaats in het parlement. Het nieuwe parlement - het Con gres van Volksafgevaardigden - zal 2250 zetels tellen. Eenderde van de afgevaardigden zal worden gekozen de mijnwerkers bezetten bovendien de kantines van hun bedrijven. De werkorders die zij begin deze week ontvingen, zijn overeenkom stig de gedeeltelijke noodtoestand die vorige maand door de autoritei ten voor Kosov is afgekondigd. In gevolge de Joegoslavische wetge ving is het mogelijk zogenaamde 'verplichte werkorders' uit te vaar digen in het geval er sprake is van 'oorlogstijd' of 'gevaar van oorlog'. Volgens de Joegoslavische televi sie zijn alle wegen naar de Stari Trg- mijn afgesloten, en wordt iedereen die daarnaar op weg is door de poli tie teruggestuurd. Eerder deze week waren aan de mijnwerkers al officiële bevelen uitgegeven om aan het werk te gaan, met het dreige ment dat ze gevangenisstraf riske- de bevelen niet zouden derheid door de etnisch-Albanezen, (24) ter zitting uit detentie werd ontslagen werd Michelle Renshaw ter zitting gearresteerd. Wegens goed gedrag werd zij vier dagen la ter in vrijheid gesteld. Haar weigering te getuigen i het gebied 85 procent van de het gevolg van tien anonieme telefo- bevolking uitmaken. nische dreigementen. De reactie in bescherming door de politie is verminderd nu geweldsmisdrijven door het openbaar ministerie wor den aangebracht en niet langer door de politie. Dat heeft het contact tus sen publiek en politie verbroken, al dus Stalker. "Vroeger kwam de wijkagent na de aangifte van een vrouw regelma tig langs om te zien hoe het met haar ging. Maar tegenwoordig krijgt zo'n vrouw pas maanden, zo niet jaren later een briefje waarin de rechtszit- met ting wordt aangekondigd. Dat is al- zijn stuk te brengen. Vrouwen jes Maar rechter Pickles heeft een komen vaak naar de rechter na mis- hete aardaappel aangepakt, die handeling door hun man of hun door andere rechters soms is verme- wreed' en volgens haar had Pickles SWk" fanger konuitoefenen. "Hij heeft ^^XTaders^naar de S Womens Aid Groepen, hebben op door de jaren heen veel stuitende de vrouwen tegen hen de controverse ingespeeld door te corrrvrrri oimr nApnnm-afio on wijzen op het bestaan van geheime adressen voor mishandelde vrou wen en op hulporganisaties voor ge- Een vooraanstaand politieman welddadige echtgenoten. De jour- nalist/schrijver Selbourne haakt er op in door de Labourpartij te ver- zal weerhouden naar de rechter te Manchester John Stalker wees erop wijten dat ze haar functie als morele stappen, want het ziet er naar uit dat dat het vertrouwen van het publiek leidster van de natie heeft verloren. getuigen". dingen gezegd over pornografie in aanrandingszaken heeft hij ge suggereerd dat vrouwen er om vra gen", aldus Short. Haar collega Bob Cryer (Labour) kwam voor hem op. Voormalige vreest dat "dit veel vrouwen ervan sistent-commissaris van politie Het in Belgrado verschijnende dagblad Politika Ekspres meldde dat 120 werknemers van een textiel fabriek in Gnjilane een sympathie staking waren begonnen. Een bron in de hoofdstad van Kosovo, Pristi na, meldde dat honderden middel bare scholieren de lessen hadden geboycot. De média maakten ondertussen melding van nieuwe betogingen te gen aangekondigde grondwetsher vormingen en de arrestatie van vooraanstaande etnisch-Alabane- zen in het gebied. De mijnwerkers staking begon op 21 februari met een bezettingsactie van ongeveer 1.300 mijnwerkers in de Stari Trg- mijn. De mijnwerkers hielden de "Schachten acht dagen lang bezet en eisten het aftreden van drie provin ciale leiders die hun steun hadden betuigd aan de constitionele her vormingen. Later werden verschei- KAAPSTAD (GPD) De terug- noeg ook die van een aantal parle- keer van P.W. Botha als actief presi- mentariërs van de Konservatieve dent na een ziekteverlof van twee Partij, die zich de afgelopen dagen maanden heeft vooralsnog geen achter hem hebben opgesteld en de duidelijkheid gebracht in de regerende Nationale Partij fel heb- machtsstrijd tussen hem en de lei- ben aangevallen voor haar houding der van de Nationale Partij, De ten opzichte van de president. Klerk. Botha zat gisterochtend zijn Junta Chili na 5 jaar in dialoog met de oppositie eerste kabinetsvergadering sinds begin dit jaar voor en begaf zich ver volgens naar het parlement, waar hij aandachtig toeluisterde, terwijl de minister van financiën Du Ples- sis de jaarlijkse begrotingsrede uit sprak. Volgens goedingelichte kringen is tegen veler verwachting in tijdens de kabinetsvergadering niet ge sproken over de wens van de NP- fractie in het parlement, dat Botha zo snel mogelijk moet aftreden ten gunste van partijleider De Klerk. Mogelijk dat deze kwestie wel aan de orde komt, als vandaag de fractie bijeenkomt. Het wordt niet uitge sloten, dat Botha deze fractieverga dering zal bijwonen. door 30 organises waaronderde dene zakenlieden en politici van Al- partij. De partij mag 100 kandidaten aanwijzen; onder hen is het meren deel van de 12 leden van het Polit buro en ook 26 arbeiders en zeven boeren van collectieve landbouwor ganisaties, aldus het Russische persbureau TASS. Volgens TASS kwamen bij de commissie drie brieven binnen, waarin kritiek op Gorbatsjov werd gespuid. De Sovjet-leider werd ver weten verantwoordelijk te zijn voor de huidige situatie, omdat hij lid van de partijleiding was in de jaren voorafgaande aan de perestrojka. Gorbatsjov werd in 1979 lid van het Politburo, onder partijleider Brezj- nev. De periode-Brezjnev wordt nu in de Sovjetunie alom afgedaan als "een periode van stagnatie". Seksueel geweld Het Italiaanse parlement heeft gis teren een controversiële wet tegen seksueel geweld aangenomen. De wet maakt het mogelijk een man ge rechtelijk te vervolgen wegens ver krachting van zijn wettige vrouw, ook in geval de-vrouw zelf geen aan klacht indient. Discovery Het Amerikaanse ruimteveer Discovery zal zijn ruimtereis vol gens plan kunnen vervolgen, nu een defect aan een van de drie water stoftanks is verholpen. De beman ning van de shuttle had alle overbo dige verlichting uitgeschakeld toen de waterstoftank, die de energie voorziening regelt, was uitgevallen. Aanplakborden De autoriteiten in Warschau heb ben gisteren 'vrije' aanplakborden in de stad opgericht. Ze werden al snel door de inwoners volgeschre ven met felle commentaren die meestal waren gericht tegen de communistische partij en de Sov jetunie. Diplomaat De Sovjetunie heeft de uitwijzing gelast van een Amerikaanse diplo maat vanwege activiteit die onver enigbaar is met zijn diplomatieke status, zo maakte de woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken, Gerasimov, bekend. De maatregel wordt gezien als een ant woord van de Sovjetunie, op de uit wijzing van een Sovjetattaché, vori ge week, door de VS. Afghanistan Ruim 17.000 Afghaanse vluchtelin gen hebben zich bij de Pakistaanse grens verzameld, sinds tien dagen geleden de rebellen een aanval zijn begonnen op de strategische stad Jalalabad. Pakistaanse autoriteiten in Islamabad hebben dit gisteren bekend gemaakt. Nicaragua Tien verbannen priesters mogen van de Nicaraguaanse president Or tega naar hun land terugkeren. "We proberen in ons land een beter kli maat te scheppen dat bijdraagt tot de volledige en definitieve vrede waar het Nicaraguaanse volk om vraagt", aldus Ortega na afloop van een onderhoud met de Nicaragu aanse aartsbisschop, Obando y Bravo. banese afkomst, onder wie de malige partijleider van Kosovo, Vlasi, gearresteerd op beschuldi ging van opruiing. Nadat de drie provinciale leiders nistische partij die de politieke waren afgetreden en de noodtoe- economische crisis wil overwinnen stand was afgekondigd, werden met een beroep op nationale een- praktisch alle stakingsactiviteiten heid, beloften De Hongaarse premier Nemeth (tweede van links) legt een krans samen met zijn plaatsvervanger Medgyessy (links) bij het monument van de Hongaarse Helden in Budapest. (foto ap> BUDAPEST (GPD/DPA/Rtr) - Duizenden Hongaren vierden giste ren een dagje democratie. Het werd hen toegestaan door beëindigd. Alleen de mijnwerkers van de Stari Trg-mijn, die eind fe bruari uit de schachten kwamen, weigerden het werk te hervatten. De autoriteiten in Servië, waar van Kosovo als autonome provincie deel uitmaakt, streven naar vergro ting van hun invloed over het ge- jaar weer in alle openheid gevierde klassiek familiewapen met de Heili nationale feestdag een volledige herziening van de binnen- en bui tenlandse politiek. Bij het Nationale Museum, dat was voorzien van een reuzegroot ro zet in de nationale kleuren rood, wit en groen, klapten 30.000 mensen tijensysteem en vrije verkiezingen, toen het hervormingsgezinde Polit- Voor het eerst in veertig jaar is de burolid Nyers klaagde over ingrij- herdenking van de 'burgerlijke re- pen door de Sovjetunie in het recen- ge Kroon erop van St. Stephan, de koning die Hongarije stichtte. De normaal in overvloed aanwezige ro de vlaggen van.het communisme waren in geen velden of wegen te bekennen. De nationale feestdag herinnert aan de mislukte revolutie gend jaar of alsnog snel verkiezin- volutie' uit 1848 niet langer de clusieve aangelegenheid van kran- senleggende partijbonzen. De partij boog voor 'de wil van het volk' en verldaarde deze 15de maart tot te verleden. Twee keer zoveel mensen luister den naar toespraken van leiders van de als paddestoelen uit de grond ge- 1848 tegen het Oostenrijkse be wind. Hij is in de plaats gekomen van de herdenking van de Russi sche Revolutie op 7 november. Oppositiegroepen hebben altijd SANTIAGO (AP) - De Chileense minister van binnenlandse zaken, Caceres heeft gisteren voorstellen voor constitutionele hervormingen besproken met de belangrijkste woordvoerder van de oppositie, Aylwin. De Chileense junta is voor het eerst in vijf jaar in dialoog met de politieke oppositie getreden. Aylwin was de eerste oppositie leider die werd uitgenodigd voor Waarnemers menen, dat het ech- een gesPre^ 'n het regeringspaleis ter ook mogelijk is, dat Botha tijd sinds ruim 15 jaar geleden de rege- probeert te winnen. Als hij de nng van president Salvador Allen- machtsstrijd tussen hem en De de door generaal Augusto Pinochet Klerk vandaag niet in de fractiever- in een bloedige coup ten val werd gadering-aan de orde_stelt, heeft hij gebracht. drie weken dé~~tijd om zich over Aylwin is voorzitter van de Chris- nieuwe stappen te beraden, omdat ten-Democratische Partij en tevens het parlement eind deze week op woordvoerder van een coalitie van paasreces gaat. oppositiepartijen. Hij noemde zijn overleg met Caceres 'positief. Algemeen wordt aangenomen, Caceres repte op zijn beurt over 'in- dat hij in deze drie weken een defi- teressante' voorstellen voor demo- nitiefbesluitzalnemenomofaante cratische hervormingen van de blijven als president tot begin vol- kant van de oppositieleider, gend jaar of alsnog snel verkiezin- Het onderhoud van gisteren was gen uit te schrijven en vervolgens af onderdeel van een serie gesprekken te treden. die dinsdag werd gestart tussen de Botha zat tijdens de begrotings- junta en zowel junta-gezinde als op- toespraak van De Plessis opvallend positionele politici teneinde over- - - de eenstemming te bereiken over wij- genoeg naast De Klerk, de opstand van 1848, die Oostenrijk twee politici spraken niet met el- zigingen in de uit 1980 stammende bied. Zij voeren aan dat het noodza- nationale vrije dag, die de onafhan kelijk is het centrale gezag provincie te vergroten, om een ein de te maken aan de voortdurende discriminatie van de slavische min- kelijkheid ten opzichte van de Sov jetunie symboliseert. Zo'n 31 alternatieve groepen eis ten op de voor het eerst in veertig met Russische hulp neersloeg, ver- kaar. Bij zijn binnenkomst in net Chileense grondwet schoten onafhankelijke groepen geleken met de opstand in 1956 die parlement werd er overigens niet Dinsdag had Caceres een ont- geapplaudiseerd, zoals de gewoonte moeting met Sergio Jarpa, voorzit- *s- ter van de rechtse Nationale Voor- Botha schudde wel een aantal hoede Partij. Voor donderdag staat onderhoud met i het standbeeld van de nationa listische dichter Sandor Petöfi, zc riep de Hongaarse radio om. Velen droegen naamplaatjes er hadden vlaggen bij zich van eer bloed gesmoord werd door tanks uit de Sovjetunie. In 1848 èn 1956 eisten de Hongaren nationale onaf hankelijkheid, persvrijheid en meer democratie. handen, waaronder opvallend ge- PEKING (GPD) - In Peking is van daag de aankondiging van de Russi sche president Gorbatsjov dat de Sovjetunie begin mei een aanvang zal maken met de terugtrekking van de troepen uit Mongolië met voor zichtige instemming begroet. Chi nese diplomaten verklaarden dat het nog te vroeg is om de stap 'op zijn merites' te beoordeelen. De eer ste stap moet nog worden gezet, maar als aanzet naar de komende (foto ap) top is het een positief gebaar, zo wordt gezegd. Moskou kondigde aan dat vier volledige divisies zouden worden teruggetrokken, een proces dat tot 1990 zou duren. De terugtrekking van de eerste divisie, die in mei be gint, zal in augustus zijn voltooid. De reductie van de troepen is onder deel van omvangrijke verminderin gen van de Russische strijdkrach ten, die in de afgelopen maanden door Gorbatsjov is aangekondigd. In Peking wordt de stap van Mos kou in direct verband gebracht, met de top tussen Gorbatsjov en Deng Xiaoping, die van 15 tot 18 mei in Peking zal worden gehouden. Chi na stelde de terugtrekking van de troepen uit Mongolië als een van de voorwaarden voor normalisatie van de betrekkingen. Het zal voor het eerst in dertig jaar zijn, dat de lei ders van de twee communistische grootmachten elkaar ontmoeten. De Russische troepen zijn al sinds 1966 gestationeerd langs de uitgestrekte Russisch-Chinese grens in Mongolië. De betrekkingen tussen de twee communistische landen waren op dat moment op het diepste punt. Officiële cijfers over de sterkte van de Sovjet grenstroe pen zijn nooit bekendgemaakt, maar China schat het aantal Sovjet militairen in Mongolië op 60.000 manschappen. Gorbatshov haalde al eerder 11.000 man uit Mongolië terug, als een eerste gebaar naar Pe king. rechtse politicus op het program- President Pinochet kondigde vo rige week zaterdag aan bereid te zijn een aantal door de oppositie ge wenste democratische veranderin gen in overweging te nemen. Het was voor het eerst dat Pinochet voor suggesties openstond. TUMULT INDIA - De Indiase re- gering wil niet ingaan op een ver zoek van een luidruchtige oppositie in het parlement om een deels al uit gelekt geheim rapport rond de moord op premier Indira Gandhi in 1984 naar buiten te brengen. In dat rapport zou volgens de oppositie krant Indian Express Gandhi's per soonlijke secretaris in verband wor den gebracht met de moord. WASHINGTON (UPI) - De Vere nigde Staten hebben er niets op te gen als de Rode Khmer na het ver trek van de Vietnamese troepen deel gaan uitmaken van een nieuwe regering in Kampuchea. Dat ver klaarde gisteren de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken James Baker. Uit de verklaring blijkt dat Baker in twee maanden tijd zijn standpunt over deze kwestie radicaal heeft ge wijzigd. In januari zei de minister nog dat de regering-Bush voorstan der was van een "Kampuchea zon der Vietnamese bezetters en Rode Khmer". Nu zei hij voor een subcommissie van de Senaat: "In een nieuwe Kampucheaanse regering zal een rol moeten worden toebedeeld aan de Rode Khmer". Van een persoon lijke deelneming aan de regering door Pol Pot kan echter geen sprake zijn, aldus Baker. Onder het bewind van Pol Pot, dat duurde van 1975 tot januari 1979, voerden de Rode Khmer radi cale sociale experimenten uit. Alle steden werden ontruimd en de hele bevolking moest op het platteland gaan wonen. Volgens westerse schattingen zijn er ten minste 1 mil joen mensen vermoord door de Ro de Khmer. In januari 1979 werd het regime van Pol Pot verdreven door de Viet- namezen. Sindsdien voeren de Ro de Khmer met steun van China een guerrilla-oorlog tegen het door Viet nam geïnstalleerde bewind in Phnom Penh. Op 1 maart nog verklaarde een functionaris van Bakers ministerie, Lamberston, dat de VS tegenstan der waren van een terugkeer aan de macht van de Rode Khmer. "Wij blijven onveranderd gekant tegen een terugkeer aan de macht van de Rode Khmer, wier bewind in de ja ren zeventig werd gekenmerkt door wreedheid en verloedering en wier huidige activiteit de herinnering aan die terreur nog altijd levend houdt". Maar gisteren maakte Baker dui delijk dat wat hem betreft de Rode Khmer plaats mogen nemen in een na de Vietnamese aftocht te vormen coalitieregering. Die regering zou verder dienen te bestaan uit verte genwoordigers van de guerrilla groepen van prins Sihanouk en de nationalist Son Sann en van het hui dige, door Vietnam gesteunde be wind van Hun Sen. Intussen heeft secretaris-gene raal Perez de Cuellar van de Vere nigde Naties bekend gemaakt dat hij volgende week in Washington besprekingen zal voeren met de Amerikaanse minister Baker. Zij zullen praten over een vredesrege ling voor Midden-Amerika en het sturen van VN-waarnemers naar dit spanningsgebied, aldus woordvoer ders van de VN. De afgelopen dagen is op het VN- hoofdkwartier in New York druk overleg gevoerd over het formeren van een groep van 220 waarnemers, onder meer uit Canada, Spanje en de Bondsrepubliek. De vijf Midden- amerikaanse landen Costa Rica, Guatemala, Honduras, Nicaragua en El Salvador hebben in beginsel ingestemd met het VN-plan. De definitieve goedkeuring moet komen van de ministers van buiten landse zaken van deze landen, wan neer zij elkaar eind deze maand ont moeten in de Costaricaanse hoofd stad San José. Dan pas zal het plan kunnen worden voorgelegd aan de Veiligheidsraad. De opstelling van de Verenigde Staten blijft nog een vraagteken. Washington heeft zijn bedenkingen tegen het vredesplan dat onlangs op een topconferentie van de Midden- amerikaanse landen werd aanvaard en dat onder meer voorzag in het ontmantelen van de Hondurese ba ses van de Nicaraguaanse Contra- rebellen in ruil voor vervroegde ver kiezingen in Nicaragua. De regering-Bush vindt dat het vredesplan te weinig waarborgen bevat dat Nicaragua de beloofde de mocratisering ook daadwerkelijk zal uitvoeren. Ook heeft Washing ton Honduras gevraagd om de kam pen van de Contra's op zijn grond gebied nog een jaar te handhaven. Maar de Hondurese regering lijkt daar niet veel voor te voelen. De VN-waarnemers zouden onder meer tot taak krijgen toe te zien op de aftocht van de Contra's uit Hon duras. Wij, de Opel OK-dealers van Nederland, maken 't mogelijk. Want u kunt dit jaar veilig en voordelig naar de zon met een perfekte Opel. Die u tussen 15 februari en 31 maart zeer voordelig bij ons kunt financieren: U betaalt pas over 6 maanden. De aan betaling voor de financieringsovereenkomst bedraagt slechts 30% van de aanschaffingswaarde; meestal is de inruil- waarde van uw huidige auto hiervoor al vol doende. Betere inruilprijzen. Wees slim en vermijd de vakantie-inruildrukte. We geven méér voor alle merken, jong en oud. U gelooft 't niet? Kom maar langs! OK-gekeurde Opeis van minder dan 4 jaar oud. Dit is dè kans om Opel te gaan rij den. Want onze showroom staat vol met eerste klas jonge" Corsa's, Kadetts, Manta's, Ascona's en Rekords. Minder onderhoud, hoge restwaarde. U zult versteld staan wat de betrouwbaarheid van Opel u de komendejaren nog gaat schelen in onderhoudskosten. Èn van z'n waarde, als u 'm over een paar jaar weer inruilt! Aantrekkelijke financiering mogelijk. Na 6 maanden kunt u het restbedrag volledig bij ons financieren tegen aantrekkelijke tarieven. De rente over dat halfjaar nemen wij voor onze rekening! Waag in de showroom naar de financieringsvoorwaarden. Dit financieringsaanbod is geldig tussen 15 februari en 31 maart voor OK-gekeurde Opeis, niet ouder dan 4 jaar. De huurkoopover eenkomst wordt op de daarvoor geldende voorwaarden via GMACN-Opel Financiering afgesloten, meteen maximum] ooptijd van 36 maanden. Het maximum te financieren bedrag bedraagt 70% van de aanschaffingswaarde. HH nr flpfi QK-nrfli n tot u mhapt unncnrn unnp u i r< OPEL "0*

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 5