'Don Leo'draagt de kater over SpoorPtTV Held van Roda nu de schlemiel Milaan is terug in Europese top Issajenko zegt met de dood te zijn bedreigd Real Madrid pas na verlenging voorbij PSV: 2-1 Schandaal dreigt voor atletiekbond Kenya DONDERDAG 16 MAART 1989 SPORT PAGINA 19 Boerebach helpt Sredets verder KERKRADE (GPD) Kwaad dient natuurlijk bestraft te worden, maar Roda JC werd gisteravond wel erg zwaar aan gepakt voor het kaartengala in Sofia. Met name Michel Boe rebach, veertien dagen geleden nog redder in Limburgse nood met een rake vrije trap, moest bloeden voor het gooi en smijtwerk. Boerebach hielp Sredets Sofia in de zich op Kaalheide een duel dat ge- ongekend fascinerende tweestrijd hoogstpersoonlijk naar de halve fi nale. Zijn terugspeelbal, opgepikt door Stoichkov, was al om door de grond te zakken (2-1), zijn knullig ingeschoten strafschop was een nog ergere aanslag op zijn geestesge steldheid. De penaltyspecialist van Roda bracht, trillend van emoties, in de kleedkamer de moed nog op om zijn afschuwelijke avondje de revue te laten passeren. „Dat wordt van nacht niet slapen", wist de uitblin kende schlemiel. „En als ik dan vrij dag hoor dat die Bulgaren tegen Barcelona loten, word ik helemaal gek. Verschrikkelijk. In plaats van de man ben ik de lui van de wed strijd". Dat laatste klopte. Boerebach, vooral voor rust gangmaker van al lure en zijn vrijheid optimaal benut tend, loodste na een dik half uur in de tweede helft Sredets, tot dan toe volkomen ongevaarlijk, naar de ver lenging en uiteindelijk het verplich te rondje penaltyschieten. „Die Bul gaar zag ik niet en bovendien schoot ik te zacht", bekende Boerebach, Amsterdammer van geboorte en be gonnen bij SDW, emotioneel schuld. Het zou nog veel erger worden voor de 25-jarige, van Go Ahead Eagles afkomstige inschuivende li bero. Zijn strafschop was, evenals die van Groenendijk, van een ni veau de wedstrijd onwaardig, waar door Sredets de serie met 4-3 won. „Ik had 'm helemaal niet willen ne men", treurde Boerebach hardop. „Ik schreeuwde nog tegen Van der Kuylen (assistent-trainer/red.) dat ik het niet aankon. Ik moest echter wel en toen liet ik me, in de hoop dat het al beslist zou zijn, maar als vijf de op de lijst zetten". Met de misser vanaf elf mefèr kreeg het duel op Kaalheide een bi zar einde. Roda, taktisch en tech nisch boven zichzelf uitstijgend, had ditmaal de botte bijl niet nodig om de Bulgaren in het gareel te hou den en kreeg een rits kansen om ja loers op te worden. De mooisten daarvan werden, door gelegen- heidsspits Michel Haan (kopbal in de 38e minuut) en handenbindertje Eric van de Luer (56e) op de juiste waarde gschat. Jan Reker, verbannen naar het dak van de hoofdtribune, had er vrede mee dat de extra editie van het carnaval in Zuid-Limburg gis teravond geen doorgang vond. „Maar het zit mocht worden. Een tweede, piepkleine pleister op de gapende Limburgse wonde was dat Roda na de omzwervingen in Europa een kleine 200.000 gulden in de clubkas kon deponeren. Over het voorstel om de spelers, ondanks de uitschakeling, de winstpremie te schenken, wenste Reker gister avond nog niet na te denken. „Ik heb voorlopig wel iets anders aan m'n hoofd". Mocht het bestuur de geste ach terwege laten, dan kan wellicht één uitzondering worden gemaakt. Mis schien verzacht een paar duizend gulden het leed van Boerebach wél. Emotionele taferelen na 1-0 winst MILAAN (GPD) Voor het eerst in twintig jaar heeft AC Milan zich weer bij de laatste vier van het belangrijkste Europa Cup-toer nooi geschaard. De 1-0 overwinning op Werder Bremen, na een omstreden strafschopdoelpunt van Marco van Basten in de eerste helft, zorgde na afloop bij de spelers voor emotionele taferelen. Vooral bij Ruud Gullit, die als enige van het bij Milan spelende Hollandse trio, nog nooit de halve finale van een Europa Cup heeft bereikt. Vooraf kende het optimisme eigen- zich na een half uur uiterst makke lijk al geen grenzen bij Milan. Dew lijk liet vallen, toen hij het uit Michel Boerebach wordt r PAUL ONKENHOUT noot Eugene Hanssen. i de dramatische uitschakeling i TORONTO (Rtr) - Angella Issaj enko, Canadas beste sprintster, heeft gisteren voor de enquête commissie in Toronto verklaard, dat zij met de dood is bedreigd. Dat gebeurde na de bekentenis, dat zij en haar ploeggenoot Ben Johnson verboden anabole stero- iden hadden gebruikt. „Toen bekend werd dat ik do ping gebruikte en Ben ook regen de het bedreigingen", zei Issajen ko op de derde dag van haar ge tuigenis. „Mijzelf konden ze niet vinden. Ze belden de grootmoe der en moeder van mijn man." De regerings-enquete werd door de Canadese eerste minister Brian Mulroney ingesteld, nadat Ben Johnson bij de Olympische Spelen als gevolg van doping zijn gouden medaille, wereldrecord en reputatie was kwijtgeraakt. Johnson, die nog in de getuigen bank moet plaatsnemen, heeft steeds ontkend bewust stimule rende middelen te hebben geno- Iss^jenko verklaarde eerder de ze week tegenover de enquête commissie, dat zij in 1979 was be gonnen anabole steroiden te ge bruiken en dat zij bij gelegenheid Johnson per injectie van de ver boden middelen had voorzien. Op de vraag, waarom zij in Se oul niet had toegegeven een ge- bruikster te zijn, antwoordde Is sajenko: „Als men in Seoul mij of Ben (Johnson) vroeg of we ooit doping hadden gebruikt, zei ik nee, omdat dat nu eenmaal het geijkte antwoord is in dat soort si tuaties. Als je als atleet word ge pakt, ontken je, ontken je, ontken je. Dat doet elke atleet als het om steroiden gaat." „Toen het regerings-onderzoek er eenmaal was, had het geen zin meer om te liegen. Het was voor bij. Ik wist dat we de waarheid moesten vertellen." Volgens Issajenko zou zonder de enquete het gebruik van stero iden door leden van de Optimists Track Club van Francis naar alle waarschijnlijkheid nog steeds een groot geheim zijn. „Als dit regeringsonderzoek er niet was zouden we het graf zijn ingegaan zonder dat we het zelfs onze ouders zouden hebben ver teld (van het dopinggebruik)", al dus de Canadese sprinster. „Misschien ben ik een dromer, maar ik hoop dat het Internatio naal Olympisch Comité (IOC) en de internationale atletiekfedera- tie (IAAF) wat meer belangstel ling krijgen voor het dopingpro bleem", zei ze. „Het zou hopeloos zijn, als dat niet gebeurt. We zul len er dan nooit meer vanaf ko men. Misschien dat hier en daar aanleiding schoonmaak wordt gehouden, maar de landen, die dat doen, komen dan meteen in het nadeel ten opzichte van de landen die het nalaten", aldus Is sajenko. voorzet van Colombo en tussen komst van Marco van Basten mak kelijk verkregen balbezit aan Wer- ders libero Sauer dreigde te verspe len, gaf hij een strafschop die heel Werder tot razernij bracht. Sauer kreeg door zijn protesten een gele kaart. Geprikkeld Marco van Basten was duidelijk ge prikkeld door de Westduitse irrita ties en provocaties, die ook nog tij dens zijn aanloop voor de beslissen de tik doorgingen, en zag Werder doelman Reek de hoek kiezen die hij ook in gedachten had. Tot zijn opluchting kon hij constateren dat de keeper van de Westduitse kam pioen, die vorig seizoen nog de hal ve finale van de UEFA Cup haalde, eén fractie te laat was: 1-0. Toen na de treffer Milan op een versnelling lager overging, leverde dat met name in de beginfase van de tweede helft een heus offensiefje van de Noordduitsers op, die zich échter later tot een aantal counters moesten beperken. Toen de 11-vou- om de strijd definitief dige kampioen van Italië, die in de vorige rondes tegen Vitosja Sofia en Rode Ster Belgrado juist door arbi trale dwalingen was benadeeld, het initiatief weer naar zich toetrok, laatste minuut, toen scheidsrechter volgde daar meteen een aantal ech- 71.000 bezoekers, goed voor een cordrecette van bijna 2,5 miljard lire (bijna 4 miljoen gulden), zorgden voor aanvang van het na afloop als matig bekritiseerde duel voor een adembenemende sfeer. 20.000 vaan dels in de clubkleuren waren door de shirtsponsor (Berlusconi's verze keringsmaatschappij Mediolanum) op het laatste moment per vracht wagen aangevoerd om onder het publiek te verdelen. Ze doopten San Siro om in een rood-zwarte zee. Werder vond daarin al bijvoorbaat een extra tegenstander. Hoop Om zijn hoop op een meer dan goe de afloop te onderstrepen besloot de Milan-voorzitter-eigenaar dins dag van zijn geplande bezoek aan Milanello af te zien „omdat ik niets meer kan toevoegen", zoals hij zelf zei. Ruud Gullit had zelf voor de wedstrijd zijn draaiboek al ge maakt: een met aanvallend voetbal gescoorde goal, om de 0-0 uit de heenwedstrijd te overtreffen en ver volgens uit de counter een tweede goal te score te beslissen. Zijn prognose klopte helft. Milan kreeg zijn doelpunt, in de 32e minuut. Maar moest tot de Smith het definitieve fluitsignaal gaf, afwachten voordat het zeker heid kreeg. Het was juist de Schotse arbiter die een hoofdrol speelde bij de totstandkoming van Milans eni- te kansen op. Donadoni, Van Bas ten en Gullit toonden zich echter al len niet trefzeker oog in oog met doelman Reek. lOlSianaKoming van maant» em- -i-n i rt treffer. Toen Roberto Donadoni L/OlgGIUKK-lg Uiteraard was Ruud Gullit i af- MADRID (GPD) Leo Beenhakker voelde met Guus Hiddink mee. „Vorig jaar had jij de mazzel, nu ik", begroette de trainer van Real Madrid zijn diep ontgoochelde collega van PSV na 120 minuten Europese voetbaldramatiek. „Ik weet hoeveel pijn dat doet", herin nerde 'Don Leo' zich de kater van vorig jaar april nog als de dag van gisteren. Dit keer wa- dwarsïatëde ploeg ren ro^en omgedraaid. Voor de kleedkamer een huilende Kees Ploegsma, daarbinnen die nergens, maar dan ook nergens vijftien spelers die een kwartier lang wezenloos voor zich uitstaarden en geen woord over recht op heeft, doorgaat naar de hal- de lippen konden krijgen. ve finale. Die gasten hebben toch zeker helemaal niks laten zien? We Zelfs de grootste optimist gaf PSV rol die Sören Lerby daarbij vertolk- hebben ons op fantastische wijze gerevancheerd, daar ben ik trots op. Nee, ik neem Boerebach niks kwa lijk. Hij heeft ons immers, door die goal in Bulgarije, aan deze prachti ge wedstrijd geholpen" te. Uitgerekend de Deen, met Ge- rets de meest ervaren speler bij kans. In het barstensvolle Berna- PSV, liet het in de slotseconde van beu-stadion overtrof de afgezette de eerste verlenging afweten. Uit de vrije schop van Gallego kopte Sanchez de bal terug en mocht Mar tin Vazquez ongehinderd aanleggen voor de genadeklap. Het wilde arm- i macht gebaar van Koeman was even veel- >uw ge- zeggend als zijn commentaar na af loop. „Vind je het gek dat ik Lerby Reker liet het opstellen van het het nauw kan rare sprongen maken, lijstje strafschopnemers over aan maar zelfs Hiddink had zijn gekort- zijn stand-ins Versieyen en Van der wiekte ploeg dit vertoon Kuylen. „Ik had overigens precies en brutaliteit niet uit de dezelfde namen in m'n kop zitten, schud. „We hebben waardig af- Nee, we hebben niet op strafschop- scheid genomen van dit Europa verwijten maakte. Hij liet Vaszquez pen geoefend. Dom misschien". Cup-toernooi", sloot Hiddink de zo bij zich vandaan lopen" Met Van Loen als breekijzer op grafrede af na het 2-1 verlies. „Al- het middenveld en Haan in de spits, leen de manier waarop zette Roda de over louter aanvallers geschakeld is heel erg internationale allure beschik- ter" kende Bulgaren voortdurend te qi +11 kijk. Het prachtige Europa Cup- oieuieirOl avondje werd ingezet door de man Intern zullen er nog heel wat die ook het slotakkoord voor zijn re- den worden besteed kening nam. Boerebach knalde op de lat en het publiek vermaakte zich vervolgens met een serie alleraar- J-f OrS V0rllPS VciXl Pas op dat moment waande Been zijn uit- hakker zich zeker van een plaats bij r en bit- de laatste vier in het meest begeerde Europese bekertoernooi. „Toen kwam er iets onverzettelijks over de ploeg, een soort over m'n lijk men taliteit". Daar was in de 105 minuten de sleutel- daarvoor geen sprake van. Waar de meest verstokte PSV-supporter er bijna blindelings vanuit ging dat het surplus aan kwaliteit in de Ma- drileense ploeg snel doorslagge vend zou zijn, heerste er voor de rust een status quo-situatie en trok PSV in de tweede helft het initiatief zich toe. digste aanvallen. Daarnaast ging de ploeg zich nau- i r welijks te buiten aan harde overtre- SCfll3Sll0I*S OD W AY. dingen. De eminente arbiter Mik- A kelsen, in Nederland al eens te be- WARMOND (ANP) - Het Neder- brutaal wonderen tijdens de interlands te- landse vrouwenteam heeft gisteren Het eerste part stond nog gen Roemenië en Wales, floot Roda bij de strijd om de wereldtitel ken in 120 minuten slechts 25 maal tot squash in Warmond een duidelijke de orde. Omdat ook Sredets de spel- nederlaag geleden tegen titelfavo- regels aardig naleefde, ontwikkelde riet Engeland. In de drie wedstrij den slaagden de Nederlandse speel sters hun naam te schrijven. Nationaal kampioene Hoogendoorn deed het relatief ge- Voetbalteam tot 16 na winst naar EK ENSCHEDE (ANP) - Het Neder lands elftal voor spelers tot zestien jaar heeft zich geplaatst voor het toernooi om het Europees kam pioenschap, dat van 2 tot 15 mei in Denemarken wordt gehouden. Ne derland won gisteren in Enschede met 2-0 van Israël. Bij rust was nog niet gescoord. In de 55e minuut bracht Alfred Schreuder van PSV Nederland via een vrije trap van twintig meter op voorsprong. In de voorlaatste (79e) minuut zorgde Marco de Laat, even eens PSV, voor 2-0. het te- overleven en deden de PS- alles aan zich de Spanjaar den van het lijf te houden, na de rust veranderde dat beeld drastisch. Met Koeman in een vooruitgeschoven slechts in zeven punten op positie op het middenveld toonde PSV een verfrissende brok lef en Babette kreeg de ploeg via de tegenvallende aw Vanenburg en Romario binnen een tiet best. Zij snoepte wereld- kwartier prima scoringskansen. Net kampioene Martine le Moignan vijf als eerder in Eindhoven wekte puntjes af. Houtsma en Van Hoorn Schuster tenminste de indruk dat kwamen tegen respectievelijk Opie de Duitser en Horner niet verder dan één punt. De uitslagen van gisteren: Groep A: Engeland - Nederland 3-0 (Le Moignan - Hoogendoorn 9-2, 9-3, 9- 0; Opie - Houtsma 9-1, 9-0, 9-0; Hor ner - Van Hoorn 9-1, 9-0, 9-0), Cana da - Ierland 3-0. Groep B: Nieuw- Zeeland - Schotland 3-0, Bondsre publiek - Australië 0-3. Groep C: De nemarken - Finland 0-3 Groep D: België - Frankrijk 3-0, Verenigde Staten - Spanje 3-0. een speelhelft, en was Real Madrid gaandeweg aangewezen op een in dividuele actie van de super-irritan te Hugo Sanchez of een counter van Llorente, die van Beenhakker de voorkeur had gekregen boven Butragueno. Vooral dank zij de lef en de branie die PSV uitstraalde, kreeg de ont moeting een even spannend als in teressant verloop, waarbij het amu- sementscijfer het gemiddelde roy aal ontsteeg. Ronduit sneu en vol komen misplaatst was daarom de interventie van Vautrot. De Franse rechtspreker herkende volmaakt ten onrechte een strafschop in een overtreding van Vanenburg, die na afloop te vuur en te zwaard bestreed dat hij de begenadigde technicus zou hebben geraakt. Vanaf elf meter greep de door Van Aerle perfect be waakte Hugo Sanchez dat buiten kansje met beide handen aan en joeg de Mexicaan de bal steenhard langs doelman Lodewijks. Opengebroken „Het gekke was echter", begreep Vanenburg naderhand, „dat door wezen dat zij die strafschop de wedstrijd in feite hoeft te gaan", helemaal werd opengebroken". Er Een speciaal compliment had bleef PSV immers weinig anders Beenhakker voor Patrick Lode- over dan pompen of verzuipert. „Op wijks, de stand-in voor Van Breuke dat moment", legde Beenhakker na len. „Die mag je wel feliciteren", afloop de feiten bloot, „hinkte mijn Het klonk de reservé-doelman als ploeg op twee gedachten. De ene muziek in de oren. „Er zijn toch heel helft wilde die 1-0 verdedigen, de veel mensen geweest die wat vraag- andere helft wilde een tweede goal. tekens hebben geplaatst. Voor me- Dat is ook de mentaliteit van Real zelf is het belangrijk dat ik hier van- Madrid. Voor de wat oudere spelers avond goed heb gekeept. Het is zon- is die Europa Cup een obsessie ge- de dat we zijn uitgeschakeld, maar worden en zijn ze zo vreselijk be- we zullen nu moeten denken aan de nauwd weer de slag te verliezen, dat wedstrijd van zondag tegen Ajax. ze niet aan goed voetbal toekomen". Dat is nu het belangrijkste". Real Madrid-spits Hugo Sanchez schermt de bal af niemand opzij In i alles of niets poging bezat j j vpprkrarht pn het Hnnr7.pt- *JUO.cruOni ADVERTENTIE NAIROBI (AFP) - Enige be stuursleden van de Kenyaanse at- letiekfederatie zijn in een finan cieel schandaal verwikkeld. Zij zouden nagelaten hebben de gel den die de atleten bij wedstrijden in het buitenland hebben ver diend, op een speciale rekening te storten. Volgens regel 17 van het huishoudelijk reglement van de Internationale Amateur Atletiek Federatie mogen atleten pas na het beeindigen van hun actieve loopbaan over het verdiende geld beschikken. Het bestuur van de Kenyaanse federatie heeft echter nagelaten een speciale rekening te openen. Volgens berichten in de Afrikaan se pers gaat het om een bedrag van meer dan 300.000 dulden. De spil in de affaire is de vroe gere secretaris-generaal van de at- letiekfederatie, Robert Ouko. Hij heeft erkend dat hij en andere be stuursleden bij de affaire zijn be trokken. Ouko ontkende echter dat hij geen speciale rekening had geopend. Volgens de secretaris generaal was dat wel gebeurd, maar weigerden de atleten het geld weg te leggen. Voor Ouko zijn het toch al spannende tijden. Hij dient vol gende week voor een speciale on derzoekscommissie te verschij nen om zijn gedrag te verklaren in verband met verboden sportieve contacten met Zuid-Afrika. PSV de veerkracht en het doorzet tingsvermogen om niet bij de pak- Nu de gloeilampen van het Europe- ken neer te zitten. Vijf minuten voor se theater voor PSV definitief zijn afloop kreeg de ploeg daarvoor de gedoofd, resteert de competitie en beloning, toen Romario, die eerder in Eindhoven de deur naar de halve finales op een kier hield, aan het eind stond van de aanvoerlijn Valckx-Vanenburg. Dat doelpunt vormde de apotheose van een be toverend avondje Europees voet bal, Kwalitatief viel er best het een en ander op aan te merken, de strijdlust en spanning compenseer den dat ruimschoots. Kapsones „Vooraf gaf iedereen ons weinig tot geen kans", treurde Hiddink, „van avond hebben wij bewezen dat PSV tot de Europese top behoort. Over de manier waarop wij hebben ge speeld kan ik ook niet ontevreden zijn". Beenhakker sloot zich daar volmondig bij aan. „Het wordt eens tijd dat jullie in Nederland eens wat meer kapsones krijgen en gaan in zien dat PSV een uitstekende ploeg heeft. Vorig jaar was PSV op weg naar de Europese top, tegen Porto en nu tegen ons heeft die ploeg be- üKMuttiRent VONDELLAAN80 2332 AH LEIDEN BEL 071-3100 01 het vaderlandse bekertoernooi. „En daar mogen we niet te geringschat tend over doen", verkondigde Hid dink eerder deze week. Evenmin over de relatieve ouderdom van Lerby en Gerets, het vertrek van Koeman naar Barcelona en de drei gende afkeuring van Nielsen. Om Europees in de race te blijven zal PSV moeten investeren in kwa liteit en ervaring. Dat is het dilem ma waarin de abonnee op de lands titel nu verkeert. De bepaling dat er maar twee buitenlanders mogen worden opgesteld in de nationale competitie maakt die keuze er niet gemakkelijker op. ALBERT GEESING 'Dodelijke' bom van Alkmaarders ALKMAAR (GPD) - Een 19-jarige Alkmaarder heeft bekend dat hij de lont heeft aangestoken van de 'do delijke' bom, die de politie vorige week woensdag tijdens de voetbal wedstrijd AZ-PSV heeft gevonden. De man is, evenals een 17- en 18-jari- ge stadgenoot, na de eerste verho ren in verzekerde bewaring gesteld. Het drietal wordt vermoedelijk po ging tot moord c.q. doodslag ten las te gelegd. De bom werd op 8 maart gegooid naar een aantal ME-ers, die tussen de AZ- en de PSV-supporters ston den op de Molenaartribune. Het lontje van het zelfgemaakte projec tiel is door onbekende oorzaak ge doofd. Onderzoek bij het Gerechte lijk Laboratorium in Rijswijk heeft uitgewezen dat wanneer deze bom tot ontploffing was gekomen, er ze ker doden onder het politieperso neel waren gevallen. loop dolgelukkig. Over het kwalita tief lage gehalte van de wedstrijd zei hij: „Dat is niet belangrijk. Zo'n wedstrijd hoeft helemaal niet spec taculair te zijn. Het gaat erom datje je plaatst. Want we praten over een halve finale. En over twee wedstrij den waren wij de sterkste". Een me ning die zowel Milan-trainer Sacchi alsook zijn Duitse collega Rehagel deelden. „We hebben als leeuwen gevochten", voegde Gullit daaraan toe. „Ik ben het er niet mee eens dat we verdedigend gespeeld zouden hebben. Ik vind dat we een goede pressing hebben gevoerd. We had den alleen meer kansen moeten be nutten". Van Veen moet RKC redden WAALWIJK (ANP) - In wat ge noemd werd 'goede harmonie' heb ben het bestuur van de Waalwijkse eredivisie voetbalvereniging RKC en trainer Ger Blok besloten de overeenkomst tussen beiden met ingang van vanochtend te verbre ken. De slechte resultaten van de laatste weken zijn de aanleiding tot de niet onverwachte stap van de Waalwijkse bestuurderen. De op volger van Blok is Leo van Veen, die vanmiddag al voor de groep staat. Van Veen werd enige weken gele den ontslagen bij VW. Hij slaagde er niet in grip op de Venlose selectie te krijgen. Van Veen was bij de Lim burgers aan zijn eerste seizoen be zig. Daarvoor was hij drie jaar trai ner van RKC waarmee hij enige pe- riodetitels behaalde en afgelopen seizoen promoveerde naar de eredi visie. Van Veen tekende een over- Aerle. eenkomst met RKC voor anderhalf (foto epa) jaar, ongeacht of de Waalwijkse ploeg zich handhaaft. DONDERDAG 17.20-18.00 BBC 2: Team Tennis halve finale van het 3-delige ploegentoernooi 18.00-19.00 SKY Eurosport Menu. 19 00-19.30 SKY Motor Sports News. 19.30-20.00 SKY Surfer Magazine: sur fen in Hawaii. 20.00-20.30 SKY: Paarderennen: Chel tenham Gold Cup. 20.30-23.00 SKY: WK kunstschaatsen in Panjs. 21.50-22.30 Did 1: ARD-Sport extra WK kunstschaatsen in Parijs (kuur voor man- ne). 22 30-23.30 BRT 2 WK kunstschaatsen 23.00-23 30 Did 1 ARD-Sport extra sa menvatting van de Europacup 3 voetbal wedstrijd in San Sebastian (Real Socie- dad-VfB Stuttgart, tweede ronde in de kwartfinale). 23.00-00.30 SKY: Europacup Voetbal: R. Sociedad-Stuttgart. 23.30-00.30 Ned 3: Studio Sport, verslag van het WK kunstrijden op de schaats voor mannen in Parijs. 00.30-01.00 SKY: Test Cricket: Australié- West Indies 00 35-0115 BBC 1WK Kunstrijden op de schaats: kuur voor mannen 01.00-01.30 SKY Eurosport Menu 01.15-01.35 BBC 1 Cheltenham National Hunt Festival" paarderennen en spring- VRUDAG 10.23-11.05 Did 1WK kunstschaatsen ir Parijs kuur voor mannen. 15.20-16.50 BBC 2: Sport on Fridav.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19