Roda kan het nog ver schoppen Jeroen Piket nog steeds op schema Milan wil terugkeer gouden jaren zestig Aanval Mottet op Rominger wellicht te laat Ijsgala slaat aan bij pubiek Optimistische Jan Reker rekent op ruime overwinning Afdelingstitel voor junioren De Algemene Uitgekeken op Feyenoord WOENSDAG 15 MAART 1989 PAGINA 19 LEIDERDORP (GPD) „Keurig op schema", zo betitelde de im mer nuchtere schaker Jeroen Piket gisteren bij terugkeer van het toernooi in Lugano de vlotte weg richting grootmeesterschap. De 20-jarige Leiderdorper verzekerde zich zaterdag via een remise te gen de Roemeen Gheorghiu van zijn derde grootmeesterresultaat en hoeft nu alleen nog maar zijn officiële benoeming van de we reldschaakbond af te wachten: „Dat zal wel september worden, tij dens de jaarlijkse bijeenkomst van de officials, maar als ik geluk heb komt het er misschien nog dit vooijaar van". HEERENVEEN (GPD) - De Inter nationale Schaats Unie breekt zich bijna dagelijks het hoofd over de vraag, hoe de ijsstadions weer vol te krijgen zijn. Hein Vergeer, namens Al laat deze formele benoeming dus nog even op zich wachten, groot meester mag Piket zich eigenlijk al noemen. De jongste die Nederland ooit heeft gekend, maar ook van dat gegeven ligt hij niet wakker: „Je hebt tegenwoordig diverse spelers die er al beduidend vroeger bij zijn. Sinds ik twee jaar geleden voor een professioneel bestaan koos, had ik beetje voor mijzelf uitge- 'Ice Productions' de organisator maakt om dit doel op mijn 20e te be- van het ijsgala in Heerenveen, gaf reiken. Dat is dus prima gelukt, al gisteravond het antwoord. Contrac- heb ik er hard voor moeten werken. teer een paar schaatstoppers, stop het programma voor de rest vol met allerlei 'kermisattracties' (sprintdu el tussen Lucas Patsoulas en Anto nio Gomez, pupillen-estafette, hul- genlijk wel een beetje tegen aan te diging kampioenen, ploegenachter- hikken. Elk toernooi weer moest je coaches, e.d.) en het voortdurend cijferen, wat er nog Pas nu bij thuiskomst merk ik genlijk hoe blij ik er mee ben. Het bevrijdt je namelijk toch van een geestelijke last, ik zat MILANELLO (GPD) AC Milan heeft met het oog op de return vanavond in de kwartfinale van het Europacup-toernooi der landskampioenen tegen Werder Bremen niet speciaal op straf schoppen getraind. „Ik denk niet dat we die nodig zullen hebben. Ik proef dezelfde sfeer als tijdens het EK voordat we met Oranje van Ierland moesten winnen. Het besef dat het zwaar wordt, wel licht zelfs een sportieve oorlog, is aanwezig. Maar ook de overtui ging dat we het zullen halen". Ruud Gullit is na de 0-0 in Bremen optimistisch en heeft geen zin of be hoefte zijn positieve verwachtingen te verbergen. De hunkerende fans, die een terugkeer van de gouden ja ren zestig in het verschiet zien lig gen, heeft hij al een 2-0 zege beloofd. De stemming na de eclatante 4-0 overwinning op Juventus afgelo pen zondag is er één vol zelfvertrou- „Eigenlijk hadden Bremen al moeten Ja, daar maakt, len. Vanavond zal dat één van die 12 wedstrijden zijn. Ik ben in staat om me helemaal te geven, zoals we dat ook in Bremen hebben gedaan. Het was daar inderdaad soms op de grens van het toelaatbare. Maar dat is het gevolg van de veranderingen in het voetbal. Als aanvaller ben je de eerste verdediger. En moet je mensen goed opjagen. Er zijn na Bremen wat opmerkingen ge- dat vind ik vreemd. ben ik nog steeds teleurgesteld want ik krijg zelf iedere week over. Vooral van dat doelpunt dat schoppen en daar hoor je niemand niet werd toegekend baal ik nog over. In ieder geval heb ik het ge- schaatsvolk verdringt zich massaal i zijn om het vereiste r de poorten. Het Heerenveense resultaat binnen te slepen. Dat had Thialf zat tot de nok toe vol met bij na 12.000 onvermoeibare toeschou- s, die onder leiding van zes boe- i zekere weerslag op mijn pel". De weg richting titel verliep des- n-blaaskapellen hun kelen schor ondanks vlot. Precies een jaar gele den boekte Piket ook al in Lugano schaatssport had het zijn eerste grootmeesterlijke resul- paar aardige door taat. De voor het Nederlandse team succesvol verlopen het Griekse Thessalo- „Die remise kwam overigens wel vrij gelukkig tot stand. Vervolgens won ik van een paar mindere spe lers, met als gevolg dat ik een heel eind op de ranglijst opschoof. Bij meer stuk". De aanvoerder van Oranje is ui termate ontspannen. Het collectie- persoonlijke blessureleed f een prachtige Italiaanse uitdruk king over. Als wij het hebben over hard werken, zeggen we: ik heb ge werkt als een paard. Hier in Italië laatste ronde nog erg hard voor mij niet specifiek met één persoon geleden, de desastreus verlopen zegt men: ik heb gewerkt als e massaal i knokken in de partij met Wedberg. Na een avond lang doorschaken slaagde ik er uiteindelijk winnen. De volgende ochtend vergelijken. Het grootste winstpunt eerste seizoenhelft is afgesloten; ger. Ik mag wel zeggen dat het i het grootmeesterreultaat be- Milan heeft over de afgelopen i schreeuwden, Met seriei gisteren op wereldkampioen Igor Zjelezovski dit najaar Christa Luding gewonnen Olympiade sprints, en een 5000 meter, op welke niki betekende voor hem tevens afstand Gerard Kemkers het snelst tweede GM-score. Maar pas drie maal as, niet veel van doen. Hoe achtig ook, toch kijkt de ISU met ja- werd dus loerse blikken naar het ijsgala. Gerd evenement Zimmermann, de Westduitse zitter van de technische scheepsrecht zijn. Dat ïen tweede maal het Lugano. De groot meester in spé over de gang van za ken aldaar: „In het begin liep het ei- van de ISU, heeft deze winter her- genlijk helemaal niet zo goed. Wel haaldelijk verklaard, dat het schaat- pikte ik een half puntje mee tegen baanwielrennen (punten- en kop- (de puntenwaardering waaruit de pelkoers, sprint, achtervolging) te speelsterkte van een speler blijkt, kopiëren. Vraag blijft wel, hoe in het buitenland reageert op al die rare activiteiten. In Nederland staat men bij wijze van spreken al op de banken als Leo Visser op het mid denterrein met Yvonne van Gennip gaat klaverjassen (zie ook: Coen Moulijn in De Kuip), maar het na bije verleden heeft geleerd, dat de populariteit van het schaatsen bui ten onze grenzen onder het nulpunt is gedaald. In de meeste landen haalt men slechts minzaam lachend zijn schouders op, als men een Griek te gen een 'bejaarde' Spanjaard laat sprinten. In Heerenveen niet. Toen Lucas Patsoulas een persoonlijk en Grieks record in de 'vooroorlogse' tijd van 47.98 seconden noteerde, werd de Rotterdammer bejubeld als een groot kampioen. In het duel der krabbelaars moest Gomez, die voor een leuk honorarium uit Bar celona was overgekomen, bijna tien seconden toegeven. Heel wat sneller ging het eraan toe tussen de serieuze sprinters. Krachtpatser Igor Zjelezovski ver sloeg Uwe-Jens Mey in een recht streeks duel: 36.80 om 36.90. De Amerikaan Dan Jansen was even la ter nog een fractie sneller dan Mey en werd met zijn tijd van 36.84 twee de. Bij de vrouwen bleef Christa Lu- ding met 39. seconden-grens. Haar eeuwige riva le Bonnie Blair eindigde tweede. red.) beschikt". toernooi als dit, kun je er op wach ten dat je dan de volgende ronde een sterke opponent tegenover je vindt". Die tegenstander was de markante Duitser Robert Hübner, een regel matige klant in de kandidatentoer nooien om de wereldtitel. Piket over dit duel: „Het werd duidelijk mijn beste partij van het toernooi. Ik had met zwart een nieuwtje ge vonden tegen een variant die Hüb ner de laatste tijd vaak speelde. Geen verspilde moeite, want ik kreeg gelijk de kans het te bewijzen. Het nieuwtje werkte prima, ik kwam met licht voordeel uit de ope ning. Dat bouwde ik uit en toen Hübner in tijdnood enkele foutjes maakte, was het pleit in mijn voor deel beslecht. Die zege leverde heel wat punten voor de norm op, reden om er ook pas dan echt in te gaan ge loven. Wel moest ik er in de voor- ijzersterk bezet stateerde ik tot mijn vreugde dat ik ties mag verwachten. Daardoor heb „Een snelle berekening leerde wanneer ik zal gaan spelen", mij dat ik voor het behalen van mijn titel aan remise voldoende zou heb ben. De Roemeen, die meestal toch al niet in vechtlust uitblinkt, had op zijn beurt aan een halfje genoeg om zich op weerstandspunten van een goede geldprijs te verzekeren. Met dergelijke wederzijdse belangen liet de remise uiteraard niet lang op gen wedstrijden meer punten ge haald dan welke andere Italiaanse serie A-ploeg dan ook en is klaar voor de grote Europese stap. „Ik voel dat men terug wil goed deed om dat te horen" Gevaarlijk Wie niet zo makkelijk over het bela den duel van vanavond praat is aan voerder Franco Baresi, de RUUD DOBBELAAR Basketbalbeker voor Real Madrid uit de jaren zestig. Er wordt uitgebalanceerde routinier, die de i veel over gesproken, vooral door de ouderen binnen de ging, kansen om de halve finale te berei ken op '50 procent' schat. „Omdat 0- ik wil die Europa Cup 0 een gevaarlijke uitslag is". Hij omdat het de Europa Cup maakte als enige binnen het huidige is. En niet uit nostaligsche, maar uit team Milans vorige toertje door het sportieve overwegingen. Een kwes- Europa van de landskampioenen dat bleef beperkt tot een uit- i goede doen, II Tuli- stapje het Noordportugese zich inmiddels aangediend: „Het gisteravond in' het sportpaleis i wordt nu zaak om mijn ELO-rating Piraeus de Europese basketbalbe- Ik denk ker voor bekerwinnaars veroverd. Voor 14.000 toeschouwers versloe gen de Spanjaarden het Italiaanse daad kom ik daarmee al aardig in de Caserta na verlenging met 117-113. buurt van John (Van der Wiel, red.), Na de reglementaiore speeltijd was maar dat interesseert mij niet zo- de stand: 102 - 102. Bij de rust had- veel. Het gaat mij er vooral om hoe den de Madrilenen met 60-57 de lei- ik er internationaal voorsta, ik ga ding. steeds verder op te dat ik inmiddels van zo'n 2500 2530 punten ben gestegen. Inder pano Nero, de zwarte tulp, zoals hij Oporto. Negen jaar geleden, pal r op het Apennijns schiereiland Milans voorlaatste 'scudetto', de wordt genoemd. Trekt sinds kort Italiaanse titel, sneuvelde de inmid- weer de roodzwarte kar, zoals hij dels elfvoudige Italiaanse kam- dat het hele afgelopen seizoen heeft pioen al in de eerste ronde tegen FC gedaan. Topfit, fysiek en mentaal. „Ik denk dat wanneer je het een heel bekijkt, je Porto. Na een 0-0 gelijkspel uit werd het 0-1 in San Siro. „Eén van de 30, 35 wedstrijden dieptepunten uit mijn carrière", al- stuk of 12 duels dus de international-libero. WIJLRE (GPD) De luide echo van de slachtpartij in Sofia klinkt Roda JC ook na 13 dagen nog helder in de oren. De Limburgers, in het eerste duel tegen CFKA Sredets opzien barend met negen gele kaarten, voelen de druk van de pu blieke opinie in de nek, temeer daar het duel in Kerkrade vanavond vanaf 18.30 uur rechtstreeks in de Nederlandse huiskamers wordt gebracht. „Maar we doen het echt niet in de broek voor nog een paar gele kaarten", klonk het deson danks strijdvaardig uit de mond van Jan Reker. De Roda-trainer, naar aanleiding van zijn volgens de UEFA provoce rende gedrag in Bulgarije naar de tribune verwezen, heeft de afgelo pen dagen vooral de psycholoog moeten uithangen. De vernietigen de commentaren in de pers hebben als enige onder de 40 de selectie, toch al kwetsbaar door het gebrek aan ervaring, danig uit 40.07 als het evenwicht gebracht. Zich kennelijk van geen kwaad bewust overwogen de spelers, ge schrokken van de gepeperde kritie ken naar aanleiding van het gooi en smijtwerk in Sofia, zelfs de pers niet meer te woord te staan. Reker, die in zijn PSV-periode nogal wat inter nationale ervaring opdeed, wist ze dat onzalige idee af te brengen. Bokser overleden LYON (SID) - De bokser David Thio uit Afrika is gisteren in een ziekenhuis in Lyon (Fra) overle den. Hij had negen dagen in co ma gelegen. De 22-jarige Thio, uitkomend in het super-lichtge- wioht, was in zijn gevecht tegen de Amerikaan Terrence Alli op 4 maart knock-out gegaan. Sinds dien is hij niet meer bij bewust zijn geweest. Roda, dat vanavond op Kaalheide kan rekenen op de steun van onge veer 18.000 fans, is ondanks de over spannen verwachtingen, ingegeven door de redelijk florissante uit gangspositie (2-1 achterstand), niet bang voor een herhaling van de on verkwikkelijke schoppartij in het Narodna Armia-stadion. „Maar ik heb de jongens ingeprent dat ook het omgekeerde niet mag gebeu ren", aldus Reker. „Ik lig niet wak ker van een paar gele kaarten, ook al vloeien er dan waarschijnlijk schor singen uit voort. Ik wil de halve fi nale halen. En als het zover is, zien we wel wie er mee mogen doen". Meer nog dan Sredets Sofia, zo wel in de eigen competitie als in de moeilijk heeft gehad. Na Sofia heb ben we het hele Nederlandse volk over ons heen gekregen. Terecht of niet terecht, zoiets vreet toch aan je". „Ik blijf er overigens bij dat de pers ons veel te hard heeft aange pakt. Goed, negen gele kaarten is te veel, maar waren die Bulgaren dan i*»i 1 T7Y">' T zulke lieverdjes? Zij zijn begonnen, OClllKSpCl 1/ Li I ilS.SP niet wij. Iedereen schijnt vergeten dat we in die vier duels tegen LISSE De oefenwedstrijd tussen Guimaraes en Charkov maar één het zondagteam van FC Lisse en het gele kaart (Nöllgen red.) hebben ge- NFC is onbeslist geëindigd. De der- kregen. Roda is geen schopploeg, deklasser uit Lisse eindigde gister- Roda is een provinciecluppie dat avond op eigen terrein dank zij een halve finale Europa Cup kan gaan doelpunt van Ferry Baak op gelijke spelen. En daar mag het Nederland hoogte met de Amstelveners (1-1). se voetbal best trots op zijn". „Maar vergeet niet dat de ploeg het Europa Cup nog ongeslagen, vreest Roda vanavond scheidsrechter Pe ter Mikkelsen. De Deen, internatio naal een groentje, werd vanuit het hoofdkwartier van de UEFA in Bern uitvoerig ingelicht over het kaartengala in Sofia en zal de fluit in Roda-speler Henk Fraser probeert zijn draai te vinden Kerkrade waarschijnlijk dicht bij Sofia. de mond houden. Tegen 'die angsthazen uit het Haalt Reker droom en realiteit fortabele wijze kunnen volgen. De Oostblok' denkt Reker vanavond soms door elkaar? „Nee hoor, dat oefenmeester zoekt het dak van de een ruime triomf te kunnen boeken, kan niet. Ik heb de afgelopen dagen tribune op, mits de plaatselijke Waar dat optimisme op gebaseerd nauwelijks geslapen, laat staan ge- brandweer daar toestemming is, is onduidelijk. Sredets nagelde, in uitwedstrijden, eerder Inter Bra- dat we het rustig aan kunnen doen. tislava (2-3) en Panathinaikos (0-1) Als 1-0 genoeg is, hoefje niet als eer aan de paal en beschikt over een idioot te gaan aanvallen'* aantal geniepige counterspecialis- De (televisie)kijker i ten, onder wie de door Feyenoord gewaarschuwd. Reker zal het duel Ogenschijnlijk tilt Reker er niet erg Om de UEFA niet nog meer te pro- volkomen zonder pijn speelt. Om- meer daar ook toen de verwachtin- dat er behalve grote blessures bijna gen na het resultaat in de uitwed- altijd wel iets is en je als prof eigen- strijd hoog waren. Er is één ver- lijk nooit de tijd hebt echt te herstel- schil: het Milan van nu heeft meer meegemaakt. Kwalitatief doen we voor geen enkele andere Europese ploeg onder, ook niet voor PSV. Al leen Real Madrid heeft iets meer er varing", aldus de aanvoerder. Het duel tegen Werder zal door 73.000 toeschouwers worden bijge woond die voor een recette van 3 miljoen gulden zullen zorgen. On der hen bevinden zich 170 journalis ten, 4000 Duitse supporters en bijna 3000 politieagenten en particuliere ordebewakers. Zes landen brengen het duel rechtstreeks op tv. MARTIN SCHOOTS LEIDEN De Algemene speelt za terdag in het Groningse Leek om het Nederlands kampioenschap voor afdelingsjunioren. In een spannende finale om het afdelings kampioenschap van Rijndelfland wezen de pupillen van coach Bart Lambooy de korfballers van TOP gisteren pas in de verlenging terug (8-7). Edward Dekker had De Algeme ne in de tweede helft van de regulie re speeltijd (rust 4-3) met twee tref fers al bijna aan de overwinning ge holpen, maar de Sassenheimers kwamen na een 6-4 achterstand nog op 6-6. In de tweede verlenging nam TOP via Tim van der Horst eerst een voorsprong, waarna Dekker en Ar- noud Lambooy De Algemene, dat op iets meer ervaring kon bogen, de titel bezorgden. tot rust te manen, want dat derdaad hard nodig". Reker, die door de UEFA ook de droomd. We hebben het voordeel geeft. Mocht dat niet het geval zijn, toegang tot de kleedkamer is ont- dan zoekt Reker een plaats op de hoofdtribune op. „Kan ik lekker in de rust met de journalisten koffie derhalve gaan drinken" BREDA (GPD) De wedstrijd NAC-FC Den Haag wordt volgende week dinsdag om 16.30 uur ge speeld. Dat is de uitkomst van het overleg dat NAC, de KNVB en het Ik heb alleen geprobeerd de spelers gemeentebestuur van Breda giste- voerden. zegd, heeft nog even overwogen de spelers vooraf en in de rust voor wat taktische tips stiekem om zich heen te verzamelen in zijn kantoortje. begeerde spits Luboslav Penev. waarschijnlijk op een minder c Beslissing Tirreno-Adratico valt in slottijdrit zwaar aan dat de dug-out voor hem verboden terrein is. Wel heeft hy, genhandig, naar de UEFA over de zijns ridicule schorsing: „De straf inte resseert me niet, want je invloed tij- postduiven dens de wedstrijd is sowieso te waarlozen, maar de motivatie zit i, heeft hij daarvan afgezien. Ook het voorstel om met walkie-tal- brief geschreven kies zijn assistenten te instrueren, hy van de hand. Wellicht bieden vanavond de Nol Hendriks, geld schieter van Roda, de helpende hand. Reker: „Want Hendriks heeft dwars. Die waarnemer (de Italiaan zat van die dieren" De Gaudio) heeft daar zitten slapen. PAUL ONKENHOUT OSIMO (GPD) Hij zegt altijd niet van regen te houden, Charly Mottet - de beste Fransman van zijn generatie, maar tevens de meest bescheiden en meest miskende. Toen de regen echter een milde douche sproeide over de zesde etappe van de Tirreno-Adriatico, kreeg hij plotseling vleu gels, en kon hij zich net zo min als Rolf Gölz een dag eerder beheersen. Winnaarsbloed kruipt nu eenmaal, Milaan-Sanremo in het voorportaal of niet. Mottet etappewinnaar in de adembenemend mooi gelegen, klassieke muziek'vesting' Osimo, met op de tweede plaats de Poulidor van de Tir- reno, Tony Rominger. Voor de derde achtereen volgende keer tweede. Maar voor het eerst in de ze 'Dwars door Italië' wél geprolongeerd leider. En zelfs Mottet is'ervan overtuigd dat Rominger na de slottijdrit van vandaag, het trio tweetjes zal afsluiten met een kapitale ÉÉN. Mottet telt 22 seconden achterstand op de Zwitser, die als enige kon reageren op de ultie me uitval van Mottet - op zijn beurt inhakend op een mislukte poging van PDM-Belg Rudy Dhaenens. „En dat is te veel. Rominger lijkt me in topvorm". Maar hijzelf dan? Kwasi onver schillig: „Ik wist na de vijfde etappe niet eens op welke plaats ik stond. Dit hier is vóór alles voor bereiding". De 26-jarige Mottet rijdt dit seizoen voor het eerst los van Cyrille Guimard, de man die hem zeven jaar lang begeleidde, maar met wie het tot een breuk kwam toen 'brave Charly' veel geld en een kopmanschap kreeg aangeboden bij RMO. De dreümes uit de Dróme leek volwassen gegroeid, ergerde zich steeds meer aan de zake lijker opstelling van het duo Guimard-Fignon, kon op eigen benen staan. Bij het Grenobler uit- zendburo RMO vond hy bovendien Bernard Vallet als ploegleider, de oud-coureur voor wie hij als jongeling mateloze bewondering koester de. Oogsten Hij wil over 1988 en eerder niet meer praten. Bij Guimard heeft hij het vak geleerd, bij Vallet wil hij oogsten. Het verleden is voorbij. Dat de Franse pers hem nawijst als een 'schuchtere, bleke provinciaal', als de antipode van 'wester lingen en grote stadsrenners' als Fignon en Jeff Bernard - dat schudt hij achteloos van zich af. Ook de naam van Mottet werd door PDM- manager Krikke genoemd, als zou hy zijn inge seind door doping-inspecteur Court, tijdens de laatste Tour de France, en om die reden het ha- zepad hebben gekozen. Fignon is bezig tegen die uitspraken te procederen, Mottet niet. „Wat de mensen zeggen of schrijven raakt me niet. Ik weet dat ik twee keer doping heb ge bruikt om door een zesdaagse te komen, verder nooit. En ik zweer je, bij die twee keer zal het blijven, want doping is de kanker van de sport. Ik ken de werkelijke reden van mijn opgave in de Tour van vorig jaar: leverinfectie, een vorm van hepathitis. Mijn dokter verbood me verder te gaan. Met ingeseind zijn over dopingcontro les heeft dat niks te maken". PETER OUWERKERK ROTTERDAM (GPD) - Feye noord moet op zoek naar een nieuwe medische staf. De beide clubartsen, John Andriessen en Ben van den Bosch, hebben het bestuur laten weten aan het eind van dit seizoen met hun werk zaamheden in de Kuip te stoppen. Fysiotherapeut Ed van Breuke- len heeft de knoop nog niet door gehakt, maar zal hun voorbeeld vermoedelijk volgen. Andriessen is sedert elf jaar als arts aan Feyenoord verbonden, orthopedisch chirurg Van den Bosch werd zes seizoenen gele den aangetrokken. De twee medi ci vinden de werksfeer 'koel' en het beleid 'onherkenbaar' sinds de herstructurering, maar ook een aantal factoren ligt aan hun besluit ten grondslag. „Er is geen sfeer meer by Feye noord, het is er tegenwoordig veel te zakelijk. Van den Bosch denkt er net zo over als ik. Maar dat niet alleen: ik wil ook eens wat meer aandacht aan m'n gezin besteden. Ik ben gewoon uitgekeken op het hele gedoe", verklaart An driessen. WOENSDAG 18.00-19.00 SKY Eurosport Menu. 19.00-20.00 SKY: Eye on Sport. 20.00-22 45 BRT 2: Sportavond: met WK kunstschaatsen in Parijs en Europacup voetbal (returns in de kwartfinale). 20.00-23.00 SKY: WK kunstschaatsen in Parijs. 20.15-22.30 Did 1: ARD-Sport extra Europacup I voetbal (AC Milan-Werder Bremen, tweede wedstrijd in de kwartfina le) en Europacup 2 voetbal (KV Mechelen- Eintracht Frankfurt, tweede wedstrijd in de kwartfinale). 20.20-21.10 BBC 2: Sporting Years: sport-archief beelden uit 1964. 20.25-22.30 Ned 3: AC Milan-Werder Bremen, tweede wedstrijd in de kwartfina le van de Europa Cup 1. met aansluitend samenvatting EC. 21.45-22.00 Super World News: met o.a. sport. 23.00-23 45 DkJ 1: ARD-Sport extra: WK kunstschaatsen in Parijs (kuur voor pa ren). 23.00-00.30 SKY: Europacup Voetbal: Real Madnd-PSV. 23 10-01.10 BBC 1: Sportsnight: met WK kunstrijden op de schaats. Cheltenham National Hunt Festival (paarderennen en springconcours) en voetbal (kwartfinales retumwedstrijden). 00.30-01.00 SKY: Test Cricket: Australië- West Indies. 01.00-01.30 SKY: Eurosport Menu.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19