RB schrikt laat wakker Noordwijk weer 'lamlendig' Quick Boys ziet het na winst nog steeds zitten MW toont kwetsbaarheid Feyenoord aan Zege bij RKAVIC: 1-3 Teleurstellend gelijkspel (1-1) tegen Marken De Sleutels eindelijk goed op schot: 4-3 MAANDAG 6 MAART 1989 SPORT PAGINA 19 SPAKENBURG - Quick Boys lijkt vastbesloten dit seizoen nog een prijsje mee te pikken. De Kat- wijkers illustreerden hun bedoe lingen zaterdag met een knappe 3-0 overwinning op Spakenburg, een ploeg die Quick Boys eerder nog met 3-1 klopte. "Als we ko mende zaterdag van Rijnsburgse Boys winnen", keek trainer Hans van der Zee vooruit, "zie ik zelfs nog titelmogelijkheden. Maar dan moeten we wel winnen. Bij een gelijk spel of een nederlaag kunnen we het kampioenschap vergeten". Kees Varkevisser, dit keer lin kerspits in de formatie van Van der Zee, wenst voorlopig niet ver der te kijken dan de derde plaats of een periodetitel. "De derde pe riode zijn we goed begonnen", meldde hij, "want de wedstrijd te gen Spakenburg is de eerste die meetelt voor die periode. De der de plaats is ook niet gek, die bete kent automatisch een periodeti tel". Maar dat ook hij zich niet neerlegt bij de suprematie van Rijnsburgse Boys blijkt wel als de derby ter sprake komt. "Reken maar dat we er alles aan zullen doen om ze te pakken. Die wed strijd leeft enorm bij ons". Dat Quick Boys met Spaken burg nog een appeltje te schillen had, werd snel duidelijk. Direct na het eerste fluitsignaal van arbi ter Reniers nam de Katwijkse ploeg het initiatief, hetgeen bin nen achttien minuten een 2-0 voorsprong zou opleveren. Met name aan de linkerzijde dender den de volgelingen van Van der Zee door de Spakenburgse linies alsof het een oefenpartij tegen een afdelingsploeg betrof. Vleu gelverdediger Hans van der Plas, uitstekend op dreef, was de gang maker. Hij was het die Floor van Duyn de eerste scoringskans bood. De aanvoerder kopte naast en had even later opnieuw pech toen hij na een één-twee-combi natie van Theo van Rijn zijn inzet op de paal zag belanden. Maar Quick Boys kreeg alsnog loon naar werken. In de veertien de minuut vond Van der Plas met een voorzet het hoofd van Gert Aandewiel, die op zijn beurt Den- nis-Jan Mieras bereikte. De mid denvelder nam de bal aan en mik te hem vervolgens onbereikbaar voor doelman Wim van 't Veld in de uiterste hoek. Vier minuten la ter was het wederom raak. Van der Plas werd door Johan Jonker de diepte ingestuurd en bekroon de zijn goede optreden met een daverende knal onder de lat. Quick Boys, dat Leen van der Plas, Mart van der Plas en Kees Haasnoot wegens blessures niet kon opstellen, blies vervolgens stoom af, waardoor de thuisclub zich kon hergroeperen. In de buurt van doelman Tom van der Niet kwamen de Spakenburgers echter nauwelijks. Na de pauze werd Quick Boys wel op eigen helft teruggedron gen, ook al omdat Spakenburg achterin één tegen één ging spe len. Doelrijpe kansen evenwel konden de buren van IJsselmeer- vogels niet creëren. Daarvoor wa ren hun aanvallen te doorzichtig en speelde de Katwijkse defensie te geconcentreerd. De scorings kansen waren voor het scherp counterende Quick Boys, dat slechts één van de vele mogelijk heden verzilverde. Zestien minu ten voor het einde schoot Jonker na een hoekschop van Aandewiel richting doelman Van 't Veld. Hij bereikte echter ploeggenoot Van Rijn, die het speeltuig in het vij andelijke doel werkte. Jaap van Duyn, Aandewiel, Jonker en Var kevisser hadden in de tweede helft de gelegenheid de score een voor Quick Boys nog florissanter aanzien te geven, maar faalden in de afwerking. In het laatste kwartier kwam aan Katwijkse kant Rob Kraan opdraven voor Varkevisser en verving Marcel Harteveld de moegestreden Mieras. Uiteraard oogde Van der Zee na afloop te vreden, hij had zijn visitekaartje afgegeven in Spakenburg. "Dit is een overwinning van Quick Boys, niet van mij", repliceerde de oe- fenmeester, "al kan ik niet ont kennen dat ik er blij mee ben. Dit soort wedstrijden speel je mis schien vier keer per seizoen. Alles lukte, iedereen was geconcen treerd. Vooral het bewegen zon der bal was goed verzorgd. Het kan raar lopen bij voetbal. Thuis verliezen we in een dramatisch slechte partij met 3-1 van dezelfde ploeg en nu rollen we Spaken burg op. En vergis je niet hè, Rijnsburgse Boys heeft hier pas nog met 2-1 verloren". CHRIS HARTMAN UVS na verlies nog koploper LEIDEN - Het topduel bij de landelijke jeugd tussen Telstar en UVS is door de IJmuidense club met 2-0 in zijn voordeel be slist. UVS speelde zeker in de eerste helft niet al te best. Het spel was te gehaast en de Leide- naars konden zich nauwelijks kansen creëren. Al vroeg in de wedstrijd nam Telstar na een vrije trap een 1-0 voorsprong waar UVS niets tegenover kon stellen. Pas na de hervatting werd het spel van UVS, dat nu met Roodenburg de ranglijst aanvoert, wat beter en de ploeg kreeg zelfs enkele aardige kan sen. Eerst kopte Gaby Kroet net naast het doel en na de 2-0 van Telstar knalde Onno Laman vol op de lat. Meerdere wapenfeiten kon UVS er echter niet meer aan toevoegen. Florissen verder in WK squash WARMOND (ANP) - De Neder landse squashkampioene Ba- bette Hoogendoorn speelt in de eerste ronde van de wereldtitel strijd voor vrouwen in War mond tegen de Nieuwzeelandse qualifier Owen, die gisteren in de voorronde de Belgische Tra- cey in drie games uitschakelde. Van de Nederlandse deel neemsters aan de kwalificatie haalde alleen Florissen het hoofdtoernooi. Ze versloeg de Francaise Vezin met 9-5,9-2,9-5. Peters, Remijnse en Houben zijn vanaf vandaag veroordeeld tot toekijken by het enkelspel. De belangrijkste uitslagen: Conway (Ier) - Houben (Ned) 1- 9, 4-9, 9-2, 9-1, 9-2, Remijnse (Ned) - Laetherbarrow (Eng) 7-9, 0-9, 3-9, Sinervo (Fin) - Peters (Ned) 10-8, 9-4, 9-6, Florissen (Ned) - Vezin (Fra) 9-5, 9-2, 9-5. AMSTELVEEN - Behalve Heeijansdam is er voor Rijns burgse Boys nóg een concurrent die niet uit te vlakken is. Die 'naaste belager' heet hoogmoed. Trainer Arie Kurver had er zaterdag de misplaatste overmoedigheid wel uit wil len slaan bij zijn spelers tijdens de rust van de wedstrijd bij RKAVIC (stand 1-0). "Na die 5-0 zege vorige week bij NSW hebben ze de hele week feest gevierd-natuurlijk". Toen op aandringen van de coach de feestneuzen werden afgezet, liep de koploper opeens simpel weg van de degradatiekan didaat: 1-3. een kwartier uitgedrukt door Zwaan die met twee doelpunten de zaken omdraaide. Kort na rust ver lengde hij een diepe bal van Drie bergen in één keer richting RKA- VIC-doel. Omdat Zitvast volkomen onnodig zijn domein had verlaten, Terwijl zijn spelers binnen het veld na de aftrap de indruk wekten niet echt warm te lopen voor het potje bij RKAVIC, bereikte Kurver aan de zijlijn al snel het kookpunt. Hans Zwaan had een hoop ellende kun- i voorkomen. De lange spits beginfase. Eerst liet hij c vere voorzet van Wim Hooymans OVGFZicht onbenut en kort daarop miste hij in Hennie Koet - ingevallen voor Col- kansrijke positie door de bal te ge- lé die met een hardnekkige spier- haast voorbij het doel te schieten. blessure kampt - gaf vervolgens de Hooymans was opnieuw een be- tweede treffer op een presenteer- langrijke aangever in de geel-zwarte blaadje. De kleine middenvelder gelederen. Behalve Zwaan zette hij behield het overzicht nadat eerst de na een solo door de Amstelveense goed spelende Martin de Louw een defensie ook Gijs Collé een keer al- schot zag geblokkeerd. Bij de twee- leen voor keeper Michel Zitvast. de paal kopte Zwaan de bal uit de i het net voorzet van Koet binnen. Daarmee had de aanvaller zijn missers van eerder ruimschoots uerommei goedgemaakt. Hooymans had de Het gerommel in de aanvalslinie wedstrijd twintig minuten voor het van de bezoekers verschoof gaande- einde al kunnen beslissen. Na een weg naar achteren. Hoewel de voor- doorkopbal van Zwaan soleerde hij hoede van RKAVIC voorlopig met het strafschopgebied binnen. Om te 14 doelpunten de minst produktie- voorkomen dat de middenvelder ve is in de eerste klasse, wisten de oog-in-oog kwam te staan met de voorwaartsen van trainer Dirk Spits keeper kegelde verdediger Peter - Kees Smit stelt alles geen kant. i de bal langs Marken-doelman Cornelis Teerhuis te werken. Het lukte de onfor tuinlijkeNoordwijker echter van (foto Loek Zuyderduin) LEIDEN - Net nu De Sleutels het nodig heeft, is het daar ook: een ze ge (4-3) en nog wel eentje op Devjo, één van de betere ploegen in de za- terdagvierdeklasse. De Leidenaars konden hun geluk niet op. "Eindelijk een wedstrijd waar we allemaal tevreden over waren", juichte elftalbegeleider Ger Schef- fer na afloop. Al na drie minuten scoorde Leo Compeer op een hoek schop van Ronald Labordus de 1-0 voor de Vlietclub. Maar de ploeg kreeg al spoedig een domper door het ongelukkige optreden van Sjaak van Steenbergen. De Leidse verdediger had be paald zijn middag niet en bij het overnemen van de bewaking van de Haagse spits Ed Haring ging hij tweemaal in de fout. De Hagenaar schoot Devjo gretig naar 1-2. Twee schitterende afstandschoten van Afrim van ES en Robert van der Mark zetten de thuisclub in die spannende eerste helft op 3-2 en nog was het niet gedaan. Compeer was er op een hoekschop van Van der Mark duidelijk met het koppie bij en De Vliet trilde op zijn grondves ten (4-2). Zo groot de oogst was in de eerste zo mager was die in de tweede helft. Slechts Haring wist nog doel te tref fen (4-3) waardoor de spanning werd teruggebracht. Eric de Haas had De Sleutels meer rust kunnen geven maar tot tweemaal toe faalde hij in de afwerking. Maar na deze daverende zege, met doelman Rob Groenendijk in een grootse rol, werd het hem niet eens kwalijk ge- paar keer voor paniek te zorgen Kalse hem tegen de grond. De te NOORDWIJK Er zijn nog de _RB-afweer. Fred Bodaan en zacht ingeschoten strafschop werd steeds zaken waarover John simpele prooi voor Zitvast. "Ik Eelman zich kan opwinden. De i geroutineerde trainer van raakte die bal helemaal verkeerd", hun zaak. Libero Huug Aandewiel verklaarde Hooymans later. Wel- Noordwiik die hii de zater had <npl Hnnr Hat 7Ün vPrHpHimn? lioht haH Kii Ha hal ar li^ar ,,ar,afalf ^OOrOWyK, Üie Dij fle Zater- had snel door dat zijn verdediging licht had hij de bal gebaat was bij rugdekking. Een knap schot van Kees Heuvel dat net voorlangs ging, dien- meter ingedribbeld ligplaats range- dagamateurs bijna alles al een den schoten keer heeft meegemaakt, was na Rijnsburg moest daarom noodge- afloop van de thuiswedstrijd de als voorbode van de treffer die dwongen de adem nog even inhou- van zijn keurkorps tegen Mar- korte tijd later viel voor de thuis- den in de slotfase. RKAVIC ging te- ken zichtbaar nijdig. Niet alleen club. RKAVIC-aanvoerder Ruud gen beter weten in op zoek naar de het resultaat (1-1), maar ook de gelijkmaker, maar Huug Aandewiel Noordwijkse lamlendigheid be- de Santpoorter een be- ni* roerde middag. Oort legde Fred Arroyo met schaarbeweging in de luren en gaf een voorzet die bij de tweede paal blijkbaar geleerd voor de voeten van Jan Albert Veld- riode en stonden weinig meer toe. huizen viel. Bodaan en Blanke- Aandewiel zag zelfs nog kans c spoor hadden het nakijken: 1-0. Dadendrang Terwijl bij: Driebergen met een afstandschot nog de vuisten van Zitvast, maar de dadendrang van Rijnsburgse Boys (zonder de zieke Leon Vonk, de ge blesseerde Arie van Dijk en de ge- i de slotminuten 1-3 van te maken door een vrije trap (overtreding op Zwaan) in de uiterste hoek te trap- Eelman noemde in zijn boze bui was uit', maar hij had de wedstrijd kunnen afmaken". Overigens zocht Eelman de schuld niet alleen bij Smit. Het stoorde de Santpoorter bijvoor beeld dat Rob Vermeer tegen een boeking opliep, omdat zijn mede spelers geen stap extra deden om invaller Hein Piet Zondervan van Marken tegen te houden. 'Lamlen dig' en 'belachelijk' waren woorden die Eelman in de mond nam, voor hij ook wat positieve dingen over zijn brigade kon bedenken. Een middagje Noordwijk valt nog altijd niet mee. Dat heeft enerzijds te maken met de verrichtingen van de in steeds wisselende samenstel ling spelende thuisclub, anderzijd pen. Eerder had de kanonnier al uit winnende treffer op zijn schoen, paard. Kees Smit had de doen de bezoekers er ook weinig „..„„l,i„4.„ yen. ^«uci tiau ue ivauuiiiuci ai uit I f.tanrfShM eenze'fde situatie op een haar na het doel gemist. verzuimde te doen wat hij had moeten doen. „Natuurlijk had hij worden verplaatst ronde. Het gemak waarmee de gasten daarna orde op zaken stelden, was een titelpretendent meer waardig dan het plichtmatige gedoe van voor rust. "We doen in zo'n eerste helft alleen het strikt noodzakelijke en staan voor de rest te slapen. Na rust nemen we er een tandje bij en dan gaan we er gewoon overheen", legde Kurver in wielertermen uit. En om in dat jargon te blijven: RKAVIC schakelde over op een soort 'sur place'. De gastheren kwa men niet meer vooruit. Het klasseverschil werd binnen John Schnieders schiet met scherp RIJSSEN (ANP) - De Hoogenveen- se schutter John Schnieders is za terdag in Rijssen Nederlands kam pioen klein kaliber geweer (12 me ter, drie houdingen) geworden. Hij kwam met 60 schoten tot een totaal van 553 punten. De Utrechter Stockschen was de beste op het on derdeel 12 meter liggend. Hij be haalde 596 punten. Bij de teams ze gevierde het viertal van schietvere niging Ultrajectum uit Nieuwegein op deze discipline. Hun punten totaal van 2352 betekende een nieuw Nederlands record. De ploeg van Kurver liep door de die bal moeten afgeven", bracht denmoter Marken weinig te verlie- Eelman het moment uit de tweede 1 helft in herinnering, toen de opruk- burgse gelederen zal ondanks dat kende middenvelder op miraculeu- Lijnen werden bij de formatie van Jit-.x Frans Kramer niet zichtbaar en ook verdedigend opzicht bakte Mar- 1dekomendeweken weleven in de tweeae jjskast gaan met de nummers 3 schopgebied kreeg. „Maar Smit (Quick Boys, komende zaterdag) heeft niet eens gezien dat zijn mede- ken er weinig van, 2 (Heerjansdam, een week later) als spelers vry stonden", brieste de eerstvolgende tegestanders. Noordwijk-trainer. „Hij veront- wicwiugiiciu ROB VAN DER ZANDEN schuldigde zich met 'Mijn schoen Noordwijk, dat wél met een positie- volgden waren niet alleen voor de ve spelopvatting aan het duel was thuisclub. Zo kopte Marken-spits begonnen, in de 26e minuut op Cornelis Jan Boes de bal uit een voorsprong kwam. Pieter Haze- voorzet van Edward Teerhuis op de noot, ook vorige week tegen Vitesse binnenkant van de paal. Voor Delft trefzeker, rondde een razend- Noordwijk, dat met Timo Gerlof op snelle aanval koelbloedig af: 1-0. ,de plaats van de met een boeking Aan de basis daarvan stond Jack opgezadelde Leonard van Utrecht Manuputy, die als spelbepalende de slotfase in ging, lieten Geert Jan middenvelder een kans had gekre- Bakker en Hazenoot goede moge gen van Eelman, die behalve de lijkheden onbenut, langdurig uitgeschakelde Yvan Hermans ook de geschorste Andi- Het was schrijnend om te zien hoe res Wendt en Kees Marbus miste. Marken, dat behalve de vervangen De geelhemden verzuimden hier- Teerhuis en Jan Peereboom ook de na de gevolgde lijn aan te houden, geblesseerde Martin Boes nog Dat bood Marken de kans terug te kwijtraakte, de gastheren toch nog komen, hoe weinig gevaar er ook in paniek bracht. In de vijf minuten van de Noordhollanders uitging, die de goed leidende scheidsrechter Maar aanvoerder Henk Zeeman, Van Egmond aan de tweede helft vanwege zijn lengte mee naar voren toevoegde had de winnende treffer gekomen bij een hoekschop, kreeg aan beide zijden kunnen vallen. In zeven minuten voor de rust alle de rommelige slotfase werd echter ruimte om uiteen onoverzichtelijke niet meer gescoord. Tot verdriet situatie in het strafschopgebied de van Eelman, die zijn elftal voor de bal langs doelman Dick Dortmundt derde achtereenvolgdende thuis- te schieten: 1-1. wedstrijd tegen een medemidden- Zeven minuten na de pauze ver- moter (Barendrecht komt zaterdag prutste Smit op onnavolgbare wijze op bezoek) anders zal moeten in de kans om te scoren of een mede- strueren. Dan geeft dat in Noord- speler te laten doelpunten. Daar- wijk misschien weer eens blije ge- mee was de strijd nog niet gestre- zichten, dan ook gerechtigheid dat den, maar de schaarse kansen die TIM BROUWER DE KONING het publiek een leuke pot voor te schotelen. Net als de in het geel gestoken Noordwijkers had mid- Doelpuntenfeest bij Groningen - VVV: 7-3 DEN HAAG (ANP) - Waar lands kampioen PSV drie dagen na het treffen met Real Madrid over streekgenoot Willem II heenliep, keerden de concurrenten van mis lukte missies uit Limburg terug. Feyenoord bewees zijn kwetsbaar heid door met 0-1 bij MW te verlie- Met nog elf wedstrijden te spelen, is het gat tussen PSV en Ajax nu al zes punten. Twente nam de derde plaats van Feyenoord over, maar staat al acht punten achter. VW en Willem II lijken rechtstreeks op de gradatie af te stevenen. De negen duels trokken 70.000 toeschouwers. Er werd 26 maal gescoord. PSV'er Romario, die in december debuteerde, was zaterdagavond even gedeeld topscorer van de ere divisie. Hij maakte twee doelpun ten tegen Willem II en kwam daar mee op twaalf: evenveel als Hoek stra van RKC. Gisteren werd de Braziliaan echter gepasseerd door Groninger Eykelkamp, die dankzij drie treffers tegen VVV zijn totaal op dertien bracht. Feyenoord kon in Maastricht geen moment het verschil op de ranglijst met MW waarmaken. Voor 8500 toeschouwers kwam de thuisclub al na twaalf minuten aan de leiding dankzij Huub Driessen. Na die treffer liet MW het initiatief volledig aan de Rotterdammers, die daar niets mee deden. Sinds de komst van Ernie Brandts heeft MW acht punten uit vijf duels ge haald. FC Twertte nam de derde plaats van Feyenoord over door een moei zame overwinning op PEC Zwolle: 3-1. Spits Piet Keur opende pas na 71 minuten de score. Paus verdub belde die vijf minuten later. Nadat Van Ankeren iets terug had gedaan, zorgde weer Keur voor de eind stand. Niet alleen MW haalde belang rijke punten in de degradatiezone. Veendam won bij RKC dankzij Hui- zingh, FC Utrecht versloeg Volen- dam door Boogers en Willaarts. Lib- regts maakte zes minuten voor tijd de enige treffer in het duel tussen Sparta en Fortuna. Dat was sneu voor de doelman Hesp, die eerder strafschoppen van Van den Berg en Valke had gestopt. De meeste doelpunten vielen bij Groningen - VW: 7-3, waardoor VW weer een stap dichter bij de eerste divisie is. De Venlonaren na men twee maal een voorsprong, maar dat deerde Groningen weinig. Doelpuntenmakers: Eykelkamp (3), Meijer (2), Koevermans en Roossien voor de thuisclub. Eijer, Weerts en Luhukay voor VW. Haarlem en Den Bosch hielden het op 0-0. Eerste divisie Vitesse heeft de leiding heroverd in de eerste divisie. De Arnhemmers wonnen zaterdag de uitwedstrijd in Breda tegen NAC (0-1). Laamers scoorde in de 18e minuut voor 5350 toeschouwers. Gisteren verloor koploper Excelsior thuis met 2-0 van Den Haag. Het was de vierde nederlaag van de Rotterdammers. FC Den Haag nam voor 6500 toe schouwers op Woudenstein, een re cord aantal voor dit seizoen, al in de 8e minuut de leiding door Otto, die zijn tiende treffer in dit seizoen maakte. Twee minuten na de rust stelde Adam de zege voor de Hage naars veilig (0-2). Excelsior raakte kort daarop nog in de keepersproblemen. Van Ooij- en, invaller voor de aan PSV ver huurde l'Ami, viel uit met een knie blessure, waardoor trainer Van Daele een beroep moest doen op Londema, met zijn 17 jaar de jong ste doelman in het betaalde voetbal. Door de overwinning rukte Den Haag op naar de derde plaats. De achterstand op koploper Vitesse be draagt in theorie twee punten. In de strijd om de derde periodetitel staan de Hagenaars er florissant voor. Het heeft met 7 uit 4 het min ste aantal verliespunten. AZ liep de eerste thuisnederlaag op. Het ver loor zaterdag met 2-4 van Heeren- De negen wedstrijden werden bij gewoond door 25.480 toeschouwers. Er vielen 18 gele kaarten. Boksbond wil de vrede bewaren DEN HAAG (ANP) - Er komt geen actie van leden van de Nederlandse Boks Bond om van de internationa le sport-boycot tegen Zuidafrika af te komen. In een vergadering van de Bonds Advies Raad (BAR) is za terdag wel gesproken over het voor komen van eventuele gerechtelijke stappen van de Rotterdamse boks- makelaar Aad Westerlaken. Hij gaat niet akkoord met de beslissing van het hoofdbestuur van de NBB zijn bokser Jan Lefeber te verbieden op 11 maart in Zuidafrika tegen Thula- ne „Sugar Boy" Malinga uit te ko men. De Europese kampioen in het half-zwaargewicht wilde zijn titel in dat duel te gelde maken. Op 31 maart dient Lefeber zijn titel te ver dedigen in West-Berlijn tegen de Westduitser Graziano Rocchigiani. Westerlaken denkt er over de NBB aan te klagen wegens het ver bod Lefeber naar Zuidafrika te la ten afreizen. De BAR heeft zaterdag geprobeerd wegen te vinden om de boksmakelaar van zijn voornemen te weerhouden. Schermster Osinga wint in Göteborg GÖTEBORG (ANP) - De Zoeter- meerse schermster Pernette Osin ga, die onlangs in Parys een zeer sterk bezet Grand Prix-toernooi won, heeft zich zaterdag in Göte borg ook laten kronen tot interna tionaal Scandinavisch degenkam- pioene. In de finale won Osinga, lid van Zaal Kardolus, met 8-4 van de Finse Lena Tallroth. Met Wiebke van der Scheer had de Nederlandse delegatie nog een deelneemster bij de beste acht. De schermster van Zaal Van Oeveren uit Amsterdam eindigde in de flnalepoule als zesde. In de landenwedstrijd werd de Nederlandse ploeg derde. Schots rugbyteam wint van Ierland LONDEN (AFP/Rtr) - Het Schotse rugbyteam heeft zaterdag een wed strijd voor het vyflandentoernooi tegen Ierland met 37-21 gewonnen. De Schotten sloegen in de tweede helft toe. Bij rust leidden de Ieren nog met 21-18. In Londen won Engeland voorts met 11-0 van Frankrijk, dat zyn eer ste nederlaag leed. Hier was de rust stand 4-0. In het klassement delen Schotland en Engeland nu de eerste plaats met vijf punten uit drie wed strijden. Frankrijk is derde met een punt minder.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 19